Het CDA, CU en de SGP zullen allemaal wel een stijfje krijgen n.a.v. dit bericht.quote:Op woensdag 12 november 2014 23:16 schreef Bram_van_Loon het volgende:
http://daskapital.nl/2014/11/zo_voordelig_is_het_in_nederla.html
In opdracht van het Financieele Dagblad rekende PwC de kabinetsplannen voor de komende jaren door op inkomenseffecten. Daaruit blijkt dat het verstandigste dat u kunt doen, het nemen van een partner en twee kinderen is. Het domste dat u kunt doen, is alleen blijven of een solide inkomen hebben als gepensioneerde....
Met zulke vijanden heeft het CDA geen vrienden nodig.
Voor mij net omgekeerd. Twee kinderen mag ook.quote:Op woensdag 12 november 2014 23:17 schreef nikky het volgende:
Ik ben dus op zoek naar een alleenstaande vader met een kind.
Ik snap van al die hoogopgeleide vrijgezellen inderdaad ook totaal niet waarom ze in Nederland blijven wonen. Je zou ze gewoon een keiharde schop onder hun kont willen geven, puur voor hun eigen bestwil.quote:Op woensdag 12 november 2014 23:19 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Voor mij net omgekeerd. Twee kinderen mag ook.
Maar goed, met partner maar zonder kinderen ben je dus nog beter af.
Soms vraag ik me af of dat de overheid in de gaten heeft dat er best veel alleenstaanden zijn in dit land. Als die op een gegeven moment besluiten om maar eens te verhuizen heb je wel een probleem. Het maakt mij echt niet veel uit of dat ik in Nederland woon of in Duitsland, Zweden de UK, ...
Als ik in het ene land beduidend meer overhoud wanneer ik alleenstaand zou zijn dan heb ik mijn keuze snel gemaakt.
Doe dat bij rijke mensen, alleenstaand of samenwonend. Belast niet de alleenstaande onevenredig. In tegenstelling tot jou - ik neem aan dat dat blauw geen toeval is - heb ik geen moeite met belasting en herverdeling. Ik vind wel dat herverdeling van rijk naar arm moet gaan, niet van alleenstaanden - toch al stumperds die slechter af zijn (wetenschappelijk bewezen: lagere levensverwachting etc.) - naar samenwonenden.quote:Op woensdag 12 november 2014 23:38 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Ofwel de kabinetsplannen om nog meer geld uit de belastingbetalers te wringen.
Maak je geen zorgen, je partner zal al jouw geld op maken.quote:Op woensdag 12 november 2014 23:20 schreef WHISTLE het volgende:
Het domste dat u kunt doen, is alleen blijven, staat in het artikel.
M.a.w. ben ik dom dus.
Ik hoor nu stemmen in mijn hoofd met 'dombooooo, daar zit je dan helemaal alleen, looser die je bent'.
Laat me raden, jij hebt een kind. Jij reageert er namelijk nogal emotioneel op, meer dan wat ik van jou gewend ben.quote:Op woensdag 12 november 2014 23:55 schreef Spanky78 het volgende:
Tuurlijk, want kinderopvang is zo lekker goedkoop. Rot toch op met dat gelul zeg.
Jij hebt recht van spreken.quote:Op woensdag 12 november 2014 23:46 schreef thabit het volgende:
[..]
Ik snap van al die hoogopgeleide vrijgezellen inderdaad ook totaal niet waarom ze in Nederland blijven wonen. Je zou ze gewoon een keiharde schop onder hun kont willen geven, puur voor hun eigen bestwil.
Met 25 levensjaren ben je al 7-8 jaar aan het studeren.quote:Kinderen zijn anders reteduur dus dat ouders worden bijgestaan is redelijk logisch. Denk alleen maar al aan de nieuwe kleding die ze om de haverklap nodig hebben omdat ze zo snel groeien als ze jong zijn. Of wat dacht je van de "vrijwillige bijdrage" die niet vrijwillig is, van scholen.
Hier in Duitsland schijnt (heb er [nog] geen ervaring mee) het zo te zijn dat ouders ondersteuning krijgen totdat het kind 25 is, dan moet het op eigen benen staan. Langstudeerders heb je hier dan ook maar weinig omdat iedereen weet waar hij/zij na het 25e levensjaar aan toe is; zelfredzaamheid.
"Wij willen kinderen maar de rest van het land mag onze kosten voor ons kroost ophoesten"quote:Op donderdag 13 november 2014 01:44 schreef MouzurX het volgende:
Leuk zo'n reactie:
[..]
Met 25 levensjaren ben je al 7-8 jaar aan het studeren.
Zonder die kinderen heb je als maatschappij een levensgroot probleem. Dat snap je toch wel?quote:Op donderdag 13 november 2014 01:56 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
"Wij willen kinderen maar de rest van het land mag onze kosten voor ons kroost ophoesten"
Mwah... Kinderen van pûhsilla de trainingspakdragende bijstandsmoedertje, die zich door oewesley of oewinston hebben laten volblaffen, zullen eerder een toekomstig probleem vormen dan oplossen.quote:Op donderdag 13 november 2014 08:47 schreef DS4 het volgende:
[..]
Zonder die kinderen heb je als maatschappij een levensgroot probleem. Dat snap je toch wel?
Je snapt zelf toch ook wel dat er ook wel wat goeds tussen gaat zitten dat de toekomst is? Wie moet anders straks je reet afvegen als je het zelf niet meer kan door ouderdom. Please, niet zo dom lullen dus. Jij bent immers zelf ook zo'n stink kid geweest.quote:Op donderdag 13 november 2014 09:35 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Mwah... Kinderen van pûhsilla de trainingspakdragende bijstandsmoedertje, die zich door oewesley of oewinston hebben laten volblaffen, zullen eerder een toekomstig probleem vormen dan oplossen.
Als er een ding later geld oplevert is het zorgen dat er voldoende kinderen zeer goed worden geschoold en opgeleid. Dat degene maatschappij dat betaalt is niet zo gek, want iedereen profiteert er ook enorm van.quote:Op donderdag 13 november 2014 01:56 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
"Wij willen kinderen maar de rest van het land mag onze kosten voor ons kroost ophoesten"
Die ook nog eens in de buurt woont?quote:Op woensdag 12 november 2014 23:17 schreef nikky het volgende:
Ik ben dus op zoek naar een alleenstaande vader met een kind.
Ik ben met je eens dat het wat zot is dat de overheid met name de kinderen met de meeste potentie niet wenst te ondersteunen, maar dat is een ander verhaal.quote:Op donderdag 13 november 2014 09:35 schreef DDDDDaaf het volgende:
Mwah... Kinderen van pûhsilla de trainingspakdragende bijstandsmoedertje, die zich door oewesley of oewinston hebben laten volblaffen, zullen eerder een toekomstig probleem vormen dan oplossen.
Jaquote:Op donderdag 13 november 2014 10:15 schreef Juup© het volgende:
[..]
Die ook nog eens in de buurt woont?
quote:Op donderdag 13 november 2014 10:44 schreef nikky het volgende:
[..]
Ja.
Dat gezeul met kinderen is niet leuk voor hen.
Voor het mbo is er al een klassenverschil. Ik zou niet weten hoe ik dat jaar dat mijn oudste nog geen 18 was en naar het mbo ging door had moeten komen met een bijstandsuitkering en zonder hulp van derden. De tegemoetkoming was nog geen 1/4 van de kosten.quote:Op donderdag 13 november 2014 09:58 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Als er een ding later geld oplevert is het zorgen dat er voldoende kinderen zeer goed worden geschoold en opgeleid. Dat degene maatschappij dat betaalt is niet zo gek, want iedereen profiteert er ook enorm van.
Nuecken?quote:Op woensdag 12 november 2014 23:17 schreef nikky het volgende:
Ik ben dus op zoek naar een alleenstaande vader met een kind.
En wie met 6 personen in 1 huis woont betaalt ook voor 3 personen.quote:Op donderdag 13 november 2014 12:32 schreef gewoonmeppen het volgende:
Wie met zijn tweeën woont betaalt dat wel weer voor drie(!) personen, voor de verontreinigingsheffing.
Alsof families, die van generatie op generatie in de bijstand zitten en/of stuk voor stuk hun school zonder diploma verlaten, ooit enige vorm van bijdrage gaan leveren in dit land...quote:Op donderdag 13 november 2014 09:39 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Je snapt zelf toch ook wel dat er ook wel wat goeds tussen gaat zitten dat de toekomst is? Wie moet anders straks je reet afvegen als je het zelf niet meer kan door ouderdom. Please, niet zo dom lullen dus. Jij bent immers zelf ook zo'n stink kid geweest.
En wie alleen woont (in mijn stad dan) betaald net zoveel afvalstoffenheffing als huishouden van 2 of 10 personen. Voor mijn vuilniszak waar ik in mijn eentje 2-3 weken over doe om hem te vullen.quote:Op donderdag 13 november 2014 12:32 schreef gewoonmeppen het volgende:
Wie met zijn tweeën woont betaalt dat wel weer voor drie(!) personen, voor de verontreinigingsheffing.
Ik geloof niet dat dit onderzoek rekening houdt met het feit dat het hebben van kinderen gewoon veel geld kost, je houdt dus helemaal niet meer over. Het houdt niet op bij kinderopvang. Je moet ergens wonen waar alles in past, iedereen moet eten, verzekerd, kleding etc. Aan het einde van de maand houdt de vrijgezel dus veel meer over, want hij heeft lagere vaste lasten, minder 'verplichte andere uitgaven'.quote:Op donderdag 13 november 2014 01:10 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Laat me raden, jij hebt een kind. Jij reageert er namelijk nogal emotioneel op, meer dan wat ik van jou gewend ben.
Als beide 18 uur werken, wat samen 1 voltijdsbaan is en dus voor de vergelijking klopt dan werken beide 3 dagen per week, bij een goede spreiding is er dus maar 1 dag kinderopvang nodig. Goedkoop is het niet maar het valt nog wel mee. Belangrijker dan dat, je hoeft helemaal geen jonge kinderen of zelfs maar kinderen te hebben om dit voordeel te krijgen. Dat klopt niet. Het is dan logischer om niet dit cadeau te geven maar de kinderopvang zelf minder duur te maken.
Lijkt mij wel tochquote:
Je vergeet dat door de crisis (en leeftijdsdiscriminatie) er hele groepen in de bijstand zitten die hun leven lang gewerkt hebben en niets liever willen dan weer aan de slag te gaan.quote:Op donderdag 13 november 2014 12:41 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Alsof families, die van generatie op generatie in de bijstand zitten en/of stuk voor stuk hun school zonder diploma verlaten, ooit enige vorm van bijdrage gaan leveren in dit land...
Je bent zeker vergeten dat we onder het 'eigen' volk juist een overschot hebben aan hoger opgeleiden en een tekort aan eenvoudige ambachtslieden?quote:Op donderdag 13 november 2014 12:47 schreef Spanky78 het volgende:
Zoals iemand al aangaf heeft dit land ook aanwas nodig in de vorm van kinderen. Het liefst van hoogopgeleide mensen die daarmee meestal ook weer kinderen opleveren die veel waarde toevoegen aan de maatschappij in de toekomst.
In Eindhoven helaas hetzelfde.quote:Op donderdag 13 november 2014 12:45 schreef NedKelly het volgende:
[..]
En wie alleen woont (in mijn stad dan) betaald net zoveel afvalstoffenheffing als huishouden van 2 of 10 personen. Voor mijn vuilniszak waar ik in mijn eentje 2-3 weken over doe om hem te vullen.
Enkel op papier. Veel HBO-scholen leiden al lang niet meer op een hoger niveau op en er zijn nu universitaire opleidingen waar de gemiddelde student 20 u/w aan besteedt waarbij je enkel meerkeuzevragen krijgt op tentamens.quote:Op donderdag 13 november 2014 14:18 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Je bent zeker vergeten dat we onder het 'eigen' volk juist een overschot hebben aan hoger opgeleiden en een tekort aan eenvoudige ambachtslieden?
Nogal wiedes. Tegenwoordig dien je "hoogopgeleid" te zijn want ja, anders ben je maar dom hoor. Nederland papiertjesland, daar waar men kijkt naar je diploma's in plaats van capaciteiten. Je ziet het aan de inflatie van eisen.quote:Op donderdag 13 november 2014 14:18 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Je bent zeker vergeten dat we onder het 'eigen' volk juist een overschot hebben aan hoger opgeleiden en een tekort aan eenvoudige ambachtslieden?
Er zijn nog wat opleidingen die een uitzondering vormen, zowel op het HBO als het WO, maar helaas kijken ze inderdaad enkel naar de naam aangezien dit onderscheid te moeilijk te maken is.quote:Op donderdag 13 november 2014 15:15 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Nogal wiedes. Tegenwoordig dien je "hoogopgeleid" te zijn want ja, anders ben je maar dom hoor. Nederland papiertjesland, daar waar men kijkt naar je diploma's in plaats van capaciteiten. Je ziet het aan de inflatie van eisen.
Jahoor, in de bouw zijn er echt veel vacatures....quote:Op donderdag 13 november 2014 14:18 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Je bent zeker vergeten dat we onder het 'eigen' volk juist een overschot hebben aan hoger opgeleiden en een tekort aan eenvoudige ambachtslieden?
Met de zware onderschatting van ons kabinet van het aantal MOElanders die in ons land werken (350.000 denken ze) die vrijwel zonder uitzondering die ambachten uitvoeren zou je daar eens moeten kijken ipv dom te lullen dat we te veel bouwvakkers hebben.quote:Op donderdag 13 november 2014 16:34 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Jahoor, in de bouw zijn er echt veel vacatures....
Daar heb ik het in mijn post toch niet over? In iedere stad zijn de wijken, waar het door mij omschreven volk massaal woont, even makkelijk aan te wijzen. En in iedere stad is dat gewoon dertien-in-een-dozijn werkschuw tuig dat nog nooit een dag in hun leven gewerkt heeft en - na school vroegtijdig verlaten te hebben - vanaf dag één in de bijstand zit. Die mensen hebben werkelijk waar geen enkel nut en zouden wat mij betreft prima in barakken opgevangen kunnen worden ipv in sociale woningbouw.quote:Op donderdag 13 november 2014 14:15 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Je vergeet dat door de crisis (en leeftijdsdiscriminatie) er hele groepen in de bijstand zitten die hun leven lang gewerkt hebben en niets liever willen dan weer aan de slag te gaan.
Nu is je bewering wel correctquote:Op donderdag 13 november 2014 16:34 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Jahoor, in de bouw Techniek zijn er echt veel vacatures.
Beroepswerklozenquote:Op donderdag 13 november 2014 17:40 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Daar heb ik het in mijn post toch niet over? In iedere stad zijn de wijken, waar het door mij omschreven volk massaal woont, even makkelijk aan te wijzen. En in iedere stad is dat gewoon dertien-in-een-dozijn werkschuw tuig dat nog nooit een dag in hun leven gewerkt heeft en - na school vroegtijdig verlaten te hebben - vanaf dag één in de bijstand zit. Die mensen hebben werkelijk waar geen enkel nut en zouden wat mij betreft prima in barakken opgevangen kunnen worden ipv in sociale woningbouw.
En nee, dit is geen uitnodiging om je zielige verhalen voor de zoveelste keer op dit forum te plempen...
Ja, maar eigenlijk is daar wel wat meer dan alleen mts voor nodig. En goede operator heeft tegenwoordig al snel vapro c.quote:Op donderdag 13 november 2014 17:42 schreef hottentot het volgende:
[..]
Nu is je bewering wel correct
Ligt maar net aan de opzet van de fabriek en de verdeling van de verantwoording.quote:Op donderdag 13 november 2014 18:54 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Ja, maar eigenlijk is daar wel wat meer dan alleen mts voor nodig. En goede operator heeft tegenwoordig al snel vapro c.
Ze zijn zo stabiel dat de helft al in scheiding ligt voordat de kinderen volwassenen zijnquote:Op donderdag 13 november 2014 19:03 schreef Confetti het volgende:
Goed beleid. Mannen en vrouwen met een gezin zijn veel stabieler.
De egoïstische carrierejagers leveren niets op.
Dames en heren u hoort het.quote:Op donderdag 13 november 2014 19:03 schreef Confetti het volgende:
Goed beleid. Mannen en vrouwen met een gezin zijn veel stabieler. Ook kunnen ze op elkaar passen. Het is ook goed voor de samenhorigheid van een samenleving.
De egoïstische carrierejagers leveren niets op.
Dit.quote:Op donderdag 13 november 2014 19:52 schreef eight het volgende:
[..]
Ze zijn zo stabiel dat de helft al in scheiding ligt voordat de kinderen volwassenen zijn
De ratio hoogopgeleid VS laag en middelbaar gaat inmiddels sterk richting 1. Hierbij zijn de laagst opgeleiden ook steeds hoger opgeleid.quote:Op donderdag 13 november 2014 19:02 schreef hottentot het volgende:
[..]
Ligt maar net aan de opzet van de fabriek en de verdeling van de verantwoording.
Genoeg fabrieken waar je geen mensen hoger dan Vapro B zult vinden. Moeten er 's-nacht ingrijpende beslissingen worden genomen dan bellen zij de dienstdoende consignant (procestechnoloog, installatieverantwoordelijke) welke hen ondersteunt en de knopen doorhakt. Is niet nodig om voor die paar gevallen waar dit noodzakelijk is om veel mensen op een hoger opleidingsniveau te zetten dan de functie normaliter vereist. En dan nog moet men af en toe terug vallen op installatieverantwoordelijken of procestechnologen.
Klopt de ploegen worden kleiner, mag je mij de schuld van geven, dat is namelijk waar ik mede mijn geld mee verdien, zorgen dat er meer tonnage met minder personeel gedraaid kan worden. Ik zit 90% van de tijd op een vaste stek.quote:Op donderdag 13 november 2014 22:24 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
De ratio hoogopgeleid VS laag en middelbaar gaat inmiddels sterk richting 1. Hierbij zijn de laagst opgeleiden ook steeds hoger opgeleid.
Natuurlijk blijven er schoonmakers en operators in het veld nodig, maar waar ze vroeger een sectie bedienden pakken ze nu een hele fabriek. De ploegen zelf worden ook steeds kleine.
Milfquote:Op woensdag 12 november 2014 23:17 schreef nikky het volgende:
Ik ben dus op zoek naar een alleenstaande vader met een kind.
Veel samenwonenden hebben geen kind en veel alleenstaanden hebben wel een kind. Het is fout om samenwonenden een voordeel te geven. Als je stelt dat kinderen veel kosten en dat het in het belang van de maatschappij is dat ouders een subsidie krijgen voor die kosten - een discutabele stelling (hier niet belangrijk) - , prima. Maar ga dan niet samenwonenden dat voordeel geven.quote:Op donderdag 13 november 2014 12:47 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat dit onderzoek rekening houdt met het feit dat het hebben van kinderen gewoon veel geld kost, je houdt dus helemaal niet meer over. Het houdt niet op bij kinderopvang. Je moet ergens wonen waar alles in past, iedereen moet eten, verzekerd, kleding etc. Aan het einde van de maand houdt de vrijgezel dus veel meer over, want hij heeft lagere vaste lasten, minder 'verplichte andere uitgaven'.
18 uur werken per persoon en een hypotheek betalen... dat wordt een heel klein huisje op het platteland dan...
Zoals iemand al aangaf heeft dit land ook aanwas nodig in de vorm van kinderen. Het liefst van hoogopgeleide mensen die daarmee meestal ook weer kinderen opleveren die veel waarde toevoegen aan de maatschappij in de toekomst. Hogere middenklasse dus. Werken loont voor juist deze groep niet goed genoeg, waardoor vooral vrouwen meer part-time werken. Over zonder van de opleidingskosten, veel van deze vrouwen zijn hoogopgeleid en gaan vrij snel parttime werken...Mijn kinderen gaan in principe veel meer belasting betalen dan ze nu kosten, zelfde geldt voor mij en mijn vrouw. Ik zou daar graag wat voor terug zien.
Ik zou zeggen dat we juist bij tokkies en in van die fijne wijken met schotelantennes proberen te voorkomen dat er veel kindertjes komen en juist bij hoogopgeleiden wat meer. Dat doe je bijvoorbeeld door arbeid minder duur te maken. Nu is het allebei: schreeuwend dure opvang, EN enorme hoeveelheden belastingen.
En je moet je realiseren dat 'jij'' als kinderloze iets zult moeten bijdragen aan de opleiding van de dokter die jij later nodig hebt aan jouw bed. In het algemeen behoort iedereen iets bij te dragen aan het grotere geheel.
Ga je dat dan ook terugbetalen als je kind later toch door wat voor omstandigheden dan ook toch niet veel belasting gaat afdragen?quote:Op donderdag 13 november 2014 12:47 schreef Spanky78 het volgende:
Ik zou daar graag wat voor terug zien.
Maar welk voordeel hebben ze precies?quote:Op vrijdag 14 november 2014 01:38 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Het is fout om samenwonenden een voordeel te geven.
Fiscaal partnerschap kan wat voordelen opleveren met schuiven van posten maar aan de andere kant kan is het ook weer nadelig bij regelingen waarbij het "gezins"inkomen telt.quote:Op vrijdag 14 november 2014 13:57 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Maar welk voordeel hebben ze precies?
Niet het geld wat ik afdraag eh. Mag er ook een deel aan mijn eigen kinderen en leefomgeving besteed worden, of mag ik echt alleen maar betalen? Het lijkt me verstandig ook iets in mijn kinderen en omgeving te investeren, aangezien dat meer oplevert dan de gemiddele tokkie, want dat is een zaak van zoveel mogelijk kosten beperken.quote:Op vrijdag 14 november 2014 13:55 schreef hottentot het volgende:
[..]
Ga je dat dan ook terugbetalen als je kind later toch door wat voor omstandigheden dan ook toch niet veel belasting gaat afdragen?
Ik wil wel vadertje spelen met jouquote:Op woensdag 12 november 2014 23:17 schreef nikky het volgende:
Ik ben dus op zoek naar een alleenstaande vader met een kind.
Ik wilde alleen maar aangeven dat je als ze bijvoorbeeld 13 zijn nog niet kunt voorspellen wie later wel of geen goede netto betaler word voor het systeem.quote:Op vrijdag 14 november 2014 20:34 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Niet het geld wat ik afdraag eh. Mag er ook een deel aan mijn eigen kinderen en leefomgeving besteed worden, of mag ik echt alleen maar betalen? Het lijkt me verstandig ook iets in mijn kinderen en omgeving te investeren, aangezien dat meer oplevert dan de gemiddele tokkie, want dat is een zaak van zoveel mogelijk kosten beperken.
Laten we in dit land eens wat geld steken in de mensen die iets gaan opleveren in plaats van alleen te dweilen met de kraan open.
Per individu niet, maar in het algemeen wel. Het is perfect duidelijk wiens kinderen er gemiddeld genomen straks een netto kostenpost of inkomstenbron zijn voor de maatschappij.quote:Op vrijdag 14 november 2014 21:02 schreef hottentot het volgende:
[..]
Ik wilde alleen maar aangeven dat je als ze bijvoorbeeld 13 zijn nog niet kunt voorspellen wie later wel of geen goede netto betaler word voor het systeem.
Maar om te zeggen dat we mensen met kinderen moeten subsidieren is onzin. Je gaat niet zomaar van 16 miljoen naar 1 inwoner. Er zullen altijd mensen genoeg blijven (om je spreekwoordelijke reet af te vegen), ook tot je bij wijze van spreken nog maar met een handje vol mensen overblijft.quote:Op donderdag 13 november 2014 09:39 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Je snapt zelf toch ook wel dat er ook wel wat goeds tussen gaat zitten dat de toekomst is? Wie moet anders straks je reet afvegen als je het zelf niet meer kan door ouderdom. Please, niet zo dom lullen dus. Jij bent immers zelf ook zo'n stink kid geweest.
De meeste tweeverdieners kunnen tenminste nog een fatsoenlijk huis kopen, dat hoef je als alleenstaande Jan Modaal ook niet te proberen. Overigens ben ik er een en kan amper sparen of lenen voor een fatsoenlijke woning in de randstad. Ik mag wel overal aan meebetalen waar ik nooit iets van terugzie. Verlaag de belastingen en laat iedereen zijn eigen keuzes maken en boontjes doppen, veel eerlijker.quote:Op vrijdag 14 november 2014 13:57 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Maar welk voordeel hebben ze precies?
Stel dat je het niet zou sponsoren wat voor invloed zou dit hebben op de ratio kinderen hogeropgeleiden vs. kinderen lager opgeleiden?quote:Op vrijdag 14 november 2014 21:25 schreef kawotski het volgende:
[..]
Maar om te zeggen dat we mensen met kinderen moeten subsidieren is onzin. Je gaat niet zomaar van 16 miljoen naar 1 inwoner. Er zullen altijd mensen genoeg blijven (om je spreekwoordelijke reet af te vegen), ook tot je bij wijze van spreken nog maar met een handje vol mensen overblijft.
Geen idee, voor beide is wat te zeggen namelijk. Hoogopgeleiden zullen het makkelijk kunnen betalen. Aan de andere kant, mijn buurmeisje van 16 liet zich destijds ook niet tegenhouden. Misschien is er een land waar ze geen kinderen subsidieren waar je een antwoord uit kan afleiden?quote:Op vrijdag 14 november 2014 21:30 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Stel dat je het niet zou sponsoren wat voor invloed zou dit hebben op de ratio kinderen hogeropgeleiden vs. kinderen lager opgeleiden?
Klopt, je hebt er alleen niks aan, want je kan dus niet naar iemand toe gaan en zeggen dat je een kostenpost wordt, want individueel gaat dit niet op.quote:Op vrijdag 14 november 2014 21:20 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Per individu niet, maar in het algemeen wel. Het is perfect duidelijk wiens kinderen er gemiddeld genomen straks een netto kostenpost of inkomstenbron zijn voor de maatschappij.
Ik zie een experiment voor me die jij mag uitvoeren....quote:Op vrijdag 14 november 2014 21:30 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Stel dat je het niet zou sponsoren wat voor invloed zou dit hebben op de ratio kinderen hogeropgeleiden vs. kinderen lager opgeleiden?
Wij zijn ook tweeverdieners en denk je dat wij iets terugkrijgen? Wij horen tot die tien procent die geen sociale regeling hebben om aanspraak op te kunnen maken. En het voordeel gaat over tweeverdieners die samen evenveel verdienen als een alleenstaande. Die alleenstaande krijgt dan ook wel een hypotheek hoor.quote:Op vrijdag 14 november 2014 21:30 schreef kawotski het volgende:
[..]
De meeste tweeverdieners kunnen tenminste nog een fatsoenlijk huis kopen, dat hoef je als alleenstaande Jan Modaal ook niet te proberen. Overigens ben ik er een en kan amper sparen of lenen voor een fatsoenlijke woning in de randstad. Ik mag wel overal aan meebetalen waar ik nooit iets van terugzie. Verlaag de belastingen en laat iedereen zijn eigen keuzes maken en boontjes doppen, veel eerlijker.
Mja, dat stuk in het fd lijkt het oneerlijk te vinden dat twee personen die elk 40k verdienen samen minder inkomstenbelasting betalen dan een persoon die 80k verdient en noemt dat bevoordeling.quote:Op vrijdag 14 november 2014 14:22 schreef Tem het volgende:
[..]
Fiscaal partnerschap kan wat voordelen opleveren met schuiven van posten maar aan de andere kant kan is het ook weer nadelig bij regelingen waarbij het "gezins"inkomen telt.
Dit. Het fd houdt er geen rekening mee dat er dus ook twee keer zo veel gewerkt wordt.quote:Op zaterdag 15 november 2014 10:26 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Wij zijn ook tweeverdieners en denk je dat wij iets terugkrijgen? Wij horen tot die tien procent die geen sociale regeling hebben om aanspraak op te kunnen maken. En het voordeel gaat over tweeverdieners die samen evenveel verdienen als een alleenstaande. Die alleenstaande krijgt dan ook wel een hypotheek hoor.
Ja.. En meer doorgaan met vermenigvuldigen he... Alsof dat nou zo gewenst is.quote:Op donderdag 13 november 2014 09:58 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Als er een ding later geld oplevert is het zorgen dat er voldoende kinderen zeer goed worden geschoold en opgeleid. Dat degene maatschappij dat betaalt is niet zo gek, want iedereen profiteert er ook enorm van.
Dat zijn keuzes die je maakt, zie geen reden waarom de overheid tweeverdieners met een hoog inkomen moet subsidieren op kosten van singles met een lager inkomenquote:Op donderdag 13 november 2014 17:06 schreef EdvandeBerg het volgende:
Onzinverhaal. Het leven is stukken duurder met kinderen. En die kinderen zijn de belasting- en premiebetalers van de toekomst. Ouders investeren dus in de betalers van toekomstige belasting en premies ook voor alleenstaanden.
Hier wel, in Afrika en Azië niet...quote:Op zaterdag 15 november 2014 10:33 schreef 10minuteman het volgende:
[..]
Ja.. En meer doorgaan met vermenigvuldigen he... Alsof dat nou zo gewenst is.
Eens, het probleem is echter dat die ook al zo hoog worden belast dat ook zij aan het infuus moeten.quote:Op zaterdag 15 november 2014 11:12 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Dat zijn keuzes die je maakt, zie geen reden waarom de overheid tweeverdieners met een hoog inkomen moet subsidieren op kosten van singles met een lager inkomen
Dat kind kan geregeld wordenquote:Op woensdag 12 november 2014 23:17 schreef nikky het volgende:
Ik ben dus op zoek naar een alleenstaande vader met een kind.
Dat is inderdaad een nogal belachelijke vergelijking van het fd.quote:Op zaterdag 15 november 2014 10:29 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Mja, dat stuk in het fd lijkt het oneerlijk te vinden dat twee personen die elk 40k verdienen samen minder inkomstenbelasting betalen dan een persoon die 80k verdient en noemt dat bevoordeling.
Alleen de arbeidskorting zorgt hier natuurlijk al voor. Willen ze dan een alleenstaande een verdubbeling van die arbeidskorting aanbieden?quote:Op zaterdag 15 november 2014 10:29 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Mja, dat stuk in het fd lijkt het oneerlijk te vinden dat twee personen die elk 40k verdienen samen minder inkomstenbelasting betalen dan een persoon die 80k verdient en noemt dat bevoordeling.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |