goh.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 04:10 schreef Domnivoor het volgende:
Meer nieuws:
- Er zijn sterke twijfels over de identificatie van de gevonden blauwe schoen. Daar is geen DNA-onderzoek op uitgevoerd, en hij lijkt niet op de schoenen die Kris op de foto's draagt.
http://www.melodijoadelit(...)videncias-de-la.html
Ik ben als F&L mod terughoudend met zulke vergelijkingen omdat ze me altijd en overal in het oog springen, maar 'criminal of the gaps' is inderdaad een prachtige manier om te beschrijven wat hier gebeurt.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 02:14 schreef JustinCase het volgende:
[..]
In dit topic gebeurt, een half jaar verder, wordt ook gefantaseerd, dwz. scenario's bedacht. In veel daarvan komt ook een misdrijf voor. . Het gemeenschappelijke erin is iets dat doet denken het aan komen zetten met God, in discussies over schepping of evolutie. Wat niet of moeilijk verklaard kan worden, is door God, resp. door een boef gedaan. The criminal of the gaps, zeg maar. Daar komt God uit de hoge hoed als iets niet goed begrepen wordt, hier zijn dat criminelen. Met een niet onbelangrijk verschil: dat over het bestaan van criminelen geen twijfel bestaat.
Wederom: net God.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 02:14 schreef JustinCase het volgende:
Maar voor de rest is er veel hetzelfde: niemand heeft deze crimineel gezien. Hij heeft geen sporen achtergelaten. Zijn doel is onbekend. Hij is aan de ene kant buitengewoon slim, maakt bijvoorbeeld dwaalsporen alsof de meiden nog leven (soms mysterieuze), maar soms ook dom (veel te opvallend belschema), vouwt broekjes keurig op, enz. Kortom, zijn wegen zijn ondoorgrondelijk. Als hij dom doet, komt het toch goed, enz. Je vraagt je af of deze crimineel wel bestaat.
*Steekt hand op*quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 02:14 schreef JustinCase het volgende:
[..]
De paar mensen die ik gevraagd heb om eens te kijken, konden hun ogen niet geloven, en hun commentaren waren niet mals. Ik vraag me af hoeveel anderen hier ook wel eens een IRL vriend, familielid of buurman mee laten kijken. En wat die dan zeggen.
Welk verhaal?quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 08:38 schreef 11en30 het volgende:
Daar heb je ze weer. De "ik ken iemand die" zwakkelingen die 'mensen' of the gaps opvoeren in een sneue poging om nog enige geloofwaardigheid toe te voegen aan hun kansloze verhaal.
Argument from authority, ook een populaire. Bovendien... jij spreekt werkelijk 60 personen per dag?quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 08:38 schreef 11en30 het volgende:
Ik zal je vertellen ik bespreek dit topic elke avond met 10 forensisch experts, 20 rechercheurs en 30 psychiaters. En ze zeggen allemaal, echt a l l e m a a l, dat ik gelijk heb en dat jullie gek zijn.
En wat zegt het feit dat het tot een balletje opgerold was jou? Is dat misschien een aanwijzing dat het stukje 'mislukt' was voor OH (of verknipt voor een jas). Zoals een propje papier?quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 01:12 schreef suddenintuition het volgende:
[..]
overigens hebben de `daders ` met dit soort stukken huid te verspreiden, wel een zeer grote
gigantische BLUNDER gemaakt m.i.
Eindelijk, hebben ze bij gelezen op dit forum? Aangezien dat hier al vermeld werd toen de foto van Kris bij het bergbeekje gepubliceerd werd.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 04:10 schreef Domnivoor het volgende:
Meer nieuws:
- Er zijn sterke twijfels over de identificatie van de gevonden blauwe schoen. Daar is geen DNA-onderzoek op uitgevoerd, en hij lijkt niet op de schoenen die Kris op de foto's draagt.
http://www.melodijoadelit(...)videncias-de-la.html
Jij kwam hier toch om Wim Dankbaar te verdedigen in de Vaatstra-zaak? Heb je de nieuwste ontwikkelingen al gelezen in dat topic. Leugen op leugen in het complotjeskamp.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 09:14 schreef Lutalo het volgende:
@JustinCase: Ik vraag me af hoeveel anderen hier ook wel eens een IRL vriend, familielid of buurman mee laten kijken. En wat die dan zeggen.
Ik ben zo'n familielid die uitgenodigd is, hier te komen kijken.
Oh wow een echte.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 09:14 schreef Lutalo het volgende:
Ik ben zo'n familielid die uitgenodigd is, hier te komen kijken.
Dat zijn er heel veel. Je kunt niet door A, B en C uit te sluiten tot de conclusie komen dat het D was. Je kunt namelijk nooit weten of er niet nog een E, F, G en H bestaan.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 09:12 schreef Lutalo het volgende:
Wat zijn nu de concrete toetsbare aanwijzingen/aanleidingen voor een overlijden, anders dan een misdrijf?
Foto 500 van Lisanne op de Mirador met een gehele bewolkte lucht is volgens mij genomen op de terugtocht. Altijd van overtuigd geweest.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 00:46 schreef Perico het volgende:
[..]
De iPhone foto van Kris op de top is heel anders qua licht dan foto 499, terwijl het dezelfde setting is, in dezelfde richting.
Foto 500 vertoont een hele bewolkte hemel. Het lijkt er op of er foto's bij een eerste keer en terugkeer op de top zijn genomen. Maar dan heet de lezing: nee, de berg is een klimaatscheiding, dat is normaal (ook al ziet het er op 90% van de foto's op de top uniform hetzelfde uit naar links en naar rechts). Ondanks dat er aan de kant van Kris en Lisanne op 499 geen wolken zouden moeten zijn is het licht heel anders, maar dat ligt dan weer hier en hier en hier aan..
Dat is namelijk best vergezocht allemaal. Een logischere verklaring is, dat er veel tijd tussen die foto's zit. Dat is minder speculatief dan je in bochten wringen om de huidige tijdlijn te verklaren.
Ik denk dat het een symbool is voor het overlijden van K&L gemaakt door een psychopaat.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 01:15 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
Waarom dan geen takjes breken en letters maken met takjes, als ze dan al een boodschap wilden overbrengen met de foto. Hier snapt niemand wat van ik denk niet dat het een boodschap is van K of L
`?quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 09:02 schreef 11en30 het volgende:
[..]
En wat zegt het feit dat het tot een balletje opgerold was jou? Is dat misschien een aanwijzing dat het stukje 'mislukt' was voor OH (of verknipt voor een jas). Zoals een propje papier?
7 november is de volgende meeting. Meeting is in Utrecht (Cafe Oudaen, naast CS). Iedereen welkom!quote:
Verdacht stukje. Dat NOS Colombia weggelaten heeft uit het rijtje Pakistan, India, Colombia en China.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 10:53 schreef gynaika het volgende:
http://nos.nl/artikel/712267-orgaanhandel-in-nederland.html
Een rouwende psychopaat? Waarom? Omdat zijn 'voorraad' op is?quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 10:21 schreef gynaika het volgende:
[..]
Ik denk dat het een symbool is voor het overlijden van K&L gemaakt door een psychopaat.
Te vergelijken met een rouwboeket.
Viel mij ook op.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:00 schreef 11en30 het volgende:
[..]
Verdacht stukje. Dat NOS Colombia weggelaten heeft uit het rijtje Pakistan, India, Colombia en China.
Psychopaten zijn immers niet te volgen.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:04 schreef 11en30 het volgende:
[..]
Een rouwende psychopaat? Waarom? Omdat zijn 'voorraad' op is?
quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:43 schreef Grijzemassa het volgende:
Hier is de tekst van de verwijderde website van de plaatselijke psychopaatThe number 5 is a characteristic of the man. First, according to the Cabal, it is the number of the perfect Man (got rid from his animal side). According to the Bible, it is the symbol of the Man-God by the five wounds of the Christ on cross (for this reason, it is also considered as the number of the grace).SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
> God spoke to me several days ago and told me he had selected me to sit at his right hand during these times of trouble. Without me, he said, he would not be able to manage what lies ahead.
But it is also associated to the man in general (2 + 3) having an unstable character of duality, 2, in spite of his divinity
> Some might think I am egocentric and selfish for taking on the responsibility of saving our dying planet, but what else would everyone expect from someone who has ideas as great as mine?
> i spent my "vacation" in a state hospital(which i cleverly placed myself in to get out of jail), i was diagnosed with bi-polar disorder. bi-polar is synonymous with manic-depression.
Being the sum or rather the union of the first female number and the first male number
> GOD has given ME the gift of pansexuality.
Buffalo Bill, de man die vrouwenhuid aantrekt
etc etc etc, brrr brrr brrr
Of is het een direkte verwijzing naar de muggenolie jungle oil waar alle betekenissen van "5" TOEVALLIG in samenkomen?
http://www.biblestudy.org(...)bers-in-bible/5.html
The Holy anointing oil (Exodus 30:23 - 25), the ingredients of which were given directly by God, was used to consecrate the furniture of the tabernacle. It was comprised of five parts, for it was a revelation of pure grace. The proportion of spices used in making the oil were a multiple of five, which then had a hin of olive oil added to it.
Pure Myrrh, 500 shekels
Sweet cinnamon, 250 shekels
Sweet calamus, 250 shekels
Cassia, 500 shekels
[ Bericht 0% gewijzigd door 11en30 op 21-10-2014 13:21:30 ]
Goed, we zijn eruit: een gek heeft het gedaan. Waarom, wat hij ervoor deed of erna, hoeft allemaal niet verklaard te worden, want het was een gek. Gods wegen zijn ondoorgrondelijker, maar de gek is een goede tweede. De hollywood-gek dan. De B-film-gek voldoet het beste, die kan schizofreen, bipolair en psychopaat tegelijk zijn. En zo eentje schijnt er in Boquete te wonen, las ik hier 1 of 2 dagen geleden. Dus ja, die B-film-gek zal het wel gedaan hebben.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:05 schreef gynaika het volgende:
[..]
Psychopaten zijn immers niet te volgen.
niet gek, het gaat ook om fotonummer 550quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 13:14 schreef 11en30 het volgende:
Wat betekent de "5"? Wat is de boodschap van de psycho?
[ afbeelding ]
Wat meteen opvalt in de google zoekresultaten is een link naar religie. God, Jehova. Bronnen van inspiratie voor vele psycho's.
http://www.ridingthebeast.com/numbers/nu5.php
> vergelijk deze betekenissen met
[..]
The number 5 is a characteristic of the man. First, according to the Cabal, it is the number of the perfect Man (got rid from his animal side). According to the Bible, it is the symbol of the Man-God by the five wounds of the Christ on cross (for this reason, it is also considered as the number of the grace).
> God spoke to me several days ago and told me he had selected me to sit at his right hand during these times of trouble. Without me, he said, he would not be able to manage what lies ahead.
But it is also associated to the man in general (2 + 3) having an unstable character of duality, 2, in spite of his divinity
> Some might think I am egocentric and selfish for taking on the responsibility of saving our dying planet, but what else would everyone expect from someone who has ideas as great as mine?
> i spent my "vacation" in a state hospital(which i cleverly placed myself in to get out of jail), i was diagnosed with bi-polar disorder. bi-polar is synonymous with manic-depression.
Being the sum or rather the union of the first female number and the first male number
> GOD has given ME the gift of pansexuality.
Buffalo Bill, de man die vrouwenhuid aantrekt
etc etc etc, brrr brrr brrr
Of is het een direkte verwijzing naar de muggenolie jungle oil waar alle betekenissen van "5" TOEVALLIG in samenkomen?
http://www.biblestudy.org(...)bers-in-bible/5.html
The Holy anointing oil (Exodus 30:23 - 25), the ingredients of which were given directly by God, was used to consecrate the furniture of the tabernacle. It was comprised of five parts, for it was a revelation of pure grace. The proportion of spices used in making the oil were a multiple of five, which then had a hin of olive oil added to it.
Pure Myrrh, 500 shekels
Sweet cinnamon, 250 shekels
Sweet calamus, 250 shekels
Cassia, 500 shekels
Ik heb helemaal geen verhaal. De 'criminal of the gaps' voer ik nou juist niet op, ik noem 'm alleen zo. Vanwege de parallellen: niet verklaarbaar ('logisch') dat bliksem ontstaat? -> God (Thor). Een Viking vroeg niet of het voor zo'n god wel logisch is om met zijn hamer op de wolken te slaan. Behalve Wiki misschien, maar die werd dan terecht gewezen: het is raar volk, die goden.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 08:38 schreef 11en30 het volgende:
Daar heb je ze weer. De "ik ken iemand die" zwakkelingen die 'mensen' of the gaps opvoeren in een sneue poging om nog enige geloofwaardigheid toe te voegen aan hun kansloze verhaal.
In mijn paviljoen zijn we ook allemaal dokter. Maar niemand is psychopaat, volgens die ene dokter die er alleen overdag is. En hij kan het weten, want hij is de enige die meteen toegeeft dat we allemaal dokter zijn. De rest is volgens mij niet goed snik.quote:Ik zal je vertellen ik bespreek dit topic elke avond met 10 forensisch experts, 20 rechercheurs en 30 psychiaters. En ze zeggen allemaal, echt a l l e m a a l, dat ik gelijk heb en dat jullie gek zijn.
In essentie ben ik het daar mee eens. Nauwkeurigheidshalve zou ik deze punten wel als volgt aanpassen:quote:Op maandag 20 oktober 2014 23:38 schreef Molurus het volgende:
Je kunt natuurlijk jaren resources blijven besteden aan het zoeken naar sporen of clues. Feit blijft dat:
a) met zekerheid vaststaat dat ze zijn overleden, en
b) er geen aanleiding is om te denken dat er sprake was van een misdrijf.
En dan kan ik me voorstellen dat men die resources liever besteedt aan andere zaken. Wellicht niet wat de mensen in dit topic of de families van K&L willen horen, maar dat is over het algemeen wel hoe dat gaat.
vond nog een filmpje gevonden jammer dat het beeld niet zo goed is. Maar ook hier zie je duidelijk dat men heel ver met de auto zou kunnen komen.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:23 schreef jackie12 het volgende:
Heeft iemand een link, een overzicht of foto's wat er zoal allemaal te zien is op de Pianista?
Dus dat verklaart de zwarte foto's. Maar waarom heeft die gek dan niet even doorgeklikt tot hij bij 555 was? Een stuk bijbelser getal. En als je dan toch bezig bent, 666 ook maar. O ja, het is een gek, dus die wordt opeens heel lui. Heeft ook een beroerd handschrift bij het schrijven van het cijfer 5, doet dat met een zwart goedje (met z'n vinger of zo), vlak naast een vage vlek van datzelfde goedje. Waarvan er nog een stuk of wat zijn op diezelfde steen. Of daar stond iets dat hij heeft uitgeveegd. Schrijft bovendien nogal klein.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 13:35 schreef Marrije het volgende:
[..]
niet gek, het gaat ook om fotonummer 550
Sinds Descartes weten we dat er niet zoiets bestaat als 100% zekerheid. Daarom stellen we in de praktijk 'aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid' gelijk aan zekerheid.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 13:43 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
In essentie ben ik het daar mee eens. Nauwkeurigheidshalve zou ik deze punten wel als volgt aanpassen:
Feit blijft dat:
a) met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid vaststaat dat ze zijn overleden, en
b) er nog geen aanleiding is om te denken dat er sprake was van een misdrijf.
---
Ad a) Het is namelijk mogelijk te leven zonder been.
Ad b) Het is niet uit te sluiten dat bij zorgvuldig en uitgebreid onderzoek er alsnog aanwijzingen voor een misdrijf gevonden worden.
nou, foto 555 is uiteraard de 3e niet zwarte foto en die krijgen wij ook niet te zien...quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 13:50 schreef JustinCase het volgende:
[..]
Dus dat verklaart de zwarte foto's. Maar waarom heeft die gek dan niet even doorgeklikt tot hij bij 555 was? Een stuk bijbelser getal. En als je dan toch bezig bent, 666 ook maar. O ja, het is een gek, dus die wordt opeens heel lui. Heeft ook een beroerd handschrift bij het schrijven van het cijfer 5, doet dat met een zwart goedje (met z'n vinger of zo), vlak naast een vage vlek van datzelfde goedje. Waarvan er nog een stuk of wat zijn op diezelfde steen. Of daar stond iets dat hij heeft uitgeveegd. Schrijft bovendien nogal klein.
Dat goedje is as van een vuurtje waar de overgebleven snipper schroeiranden van heeft.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 13:50 schreef JustinCase het volgende:
[..]
Heeft ook een beroerd handschrift bij het schrijven van het cijfer 5, doet dat met een zwart goedje (met z'n vinger of zo), vlak naast een vage vlek van datzelfde goedje. Waarvan er nog een stuk of wat zijn op diezelfde steen. Of daar stond iets dat hij heeft uitgeveegd. Schrijft bovendien nogal klein.
Ik las zelfs ergens dat je tot 20 min lopen onder de mirador kunt komen met een 4x4.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 13:49 schreef ToniB het volgende:
[..]
vond nog een filmpje gevonden jammer dat het beeld niet zo goed is. Maar ook hier zie je duidelijk dat men heel ver met de auto zou kunnen komen.
Localización: El Pianista, Boquete, Panamá
Ook duidelijk dat foto 542 langs de rand van een met puin verharde weg voor auto's gemaakt is op een hoge steile oever langs een rivier. Zulke aangelegde wegen zijn er niet diep in het regenwoud. Kortom, het zoveelste bewijs dat mijn lokatie klopt.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 13:49 schreef ToniB het volgende:
[..]
vond nog een filmpje gevonden jammer dat het beeld niet zo goed is. Maar ook hier zie je duidelijk dat men heel ver met de auto zou kunnen komen.
Wat betekent dat voor de planning, stel dat ze een lift hebben gehad?quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 14:01 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Ik las zelfs ergens dat je tot 20 min lopen onder de mirador kunt komen met een 4x4.
Als je even terugleest dan zie je dat in de Volkskrant stond dat Feliciano op 1 april bij de taalschool was om de excursies van 2 en 5 april op te nemen.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 14:08 schreef 11en30 het volgende:
[..]
Wat betekent dat voor de planning, stel dat ze een lift hebben gehad?
* Molurus kijkt geshockeerdquote:Op dinsdag 21 oktober 2014 14:22 schreef 11en30 het volgende:
Als de 5 een direkte verwijzing naar muggenolie voorstelt. Dan kan het takje een extra hint zijn voor wie dat niet begrijpt. Een soort bonus voor de zekerheid. En als die psycho website is gemaakt door een andere psycho met een connectie naar Thailand die de psycho met een connectie naar muggen probeert te framen, dan zijn we er. Dan is het mystery bij deze dus gewoon keihard opgelost.
Inderdaad, onder de foto gepresenteerd als "Vrijwilligersgroep".quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 14:18 schreef Grijzemassa het volgende:
Dat is toch de fotocollage van Mata, die in La Estrella staat?
Dat is wel een stunt!![]()
http://laestrella.com.pa/(...)as-fiscalia/23814803
Het licht ziet er op de foto's anders uit: hardere contrasten op 499 dan op 500. Of dat ook in het echt zo was, is de vraag. Ik heb het zelfs met mijn spiegelreflex wel eens, dat er zonder aanwijsbare reden ineens een veel zachtere tussen zit. Of zelfs duidelijk kleurverschil, zonder dat het licht veranderd is. Op de stand (bijna) volautomaat. Jij hebt waarschijnlijk meer verstand van camera's dan ik, en misschien heb jij het juist daarom niet (bewuster kiezen van belichting, lens in de schaduw houden enz?). Bij meerdere keren op de knop drukken, stelt de automaat zich elke keer opnieuw in, o.a. de witbalans. Met een burst misschien niet, maar dan zit er minder dan 6 seconden tussen opvolgende beelden.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 00:46 schreef Perico het volgende:
[..]
De iPhone foto van Kris op de top is heel anders qua licht dan foto 499, terwijl het dezelfde setting is, in dezelfde richting.
Foto 500 vertoont een hele bewolkte hemel. Het lijkt er op of er foto's bij een eerste keer en terugkeer op de top zijn genomen. Maar dan heet de lezing: nee, de berg is een klimaatscheiding, dat is normaal (ook al ziet het er op 90% van de foto's op de top uniform hetzelfde uit naar links en naar rechts). Ondanks dat er aan de kant van Kris en Lisanne op 499 geen wolken zouden moeten zijn is het licht heel anders, maar dat ligt dan weer hier en hier en hier aan..
Dat is namelijk best vergezocht allemaal. Een logischere verklaring is, dat er veel tijd tussen die foto's zit. Dat is minder speculatief dan je in bochten wringen om de huidige tijdlijn te verklaren.
Wat bedoel je?quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 14:43 schreef Lavenderr het volgende:
Let men ook even op de topicpointers? Danku
Kan ik ergens op Fok! vinden of, en zo ja op wie, pointer #2 op dit moment van toepassing is?quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 14:43 schreef Lavenderr het volgende:
Let men ook even op de topicpointers? Danku
Tuurlijkquote:Op dinsdag 21 oktober 2014 14:30 schreef Marrije het volgende:
[..]
om vervolgens weer heel hard weg te rennen zeker
Is dat zo? Ik vroeg me namelijk af of daar iets mee is: te persoonlijk, te (vul maar in), of interessant voor recherchewerk, en daarom achtergehouden? Wat zou kunnen, als het inderdaad een psychopaten-foto is (N.B, en serieus: die dorpgek van Boquete lijkt aan zijn tekst te zien niet op een psychopaat, wat de expats er ook over vertellen).quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 13:54 schreef Marrije het volgende:
[..]
nou, foto 555 is uiteraard de 3e niet zwarte foto en die krijgen wij ook niet te zien...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Geen idee.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:02 schreef JustinCase het volgende:
[..]
Is dat zo? Ik vroeg me namelijk af of daar iets mee is: te persoonlijk, te (vul maar in), of interessant voor recherchewerk, en daarom achtergehouden? Wat zou kunnen, als het inderdaad een psychopaten-foto is (N.B, en serieus: die dorpgek van Boquete lijkt aan zijn tekst te zien niet op een psychopaat, wat de expats er ook over vertellen).
"'t is koud, nat en hoog" zegt ie. Vanaf welke dag was het zulk slecht weer in april?quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:06 schreef ToniB het volgende:
nog een filmpje van op de top.
(url%3A%20https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DwVx2_AI5DQ8)
quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:08 schreef 11en30 het volgende:
Dankzij onwaarschijnlijk goed speurwerk weten we waar de nachtfoto's gemaakt zijn.
Het is nu ook heel simpel checken wie ze gemaakt heeft dankzij de handtekening "5".
Vul een naam in en klik op bereken het numerologische getal.:-) meneer Koekkoek met 2 'k's in het midden? :-)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe hoger de geest, hoe groter het beest.(Maaike Vaatstra)
Een antwoord op je vraag wat voor resultaat een topic als dit tot nu toe opgeleverd heeft.quote:
Nee die niet. Wel "dorpsgek"quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:20 schreef Lutalo het volgende:
[..]
:-) meneer Koekkoek met 2 'k's in het midden? :-)
Er is in een nieuwsartikel een collage gebruikt van een fokker? Geweldige bijdrage aan het onderzoek hoor.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:21 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
Een antwoord op je vraag wat voor resultaat een topic als dit tot nu toe opgeleverd heeft.
http://laestrella.com.pa/(...)as-fiscalia/23814803
Dank zij de inzet en fotocollage van een user van dit topic en van ws. Ben je weer wakker?
Zit je nou weer een user af te zeiken?quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:23 schreef Molurus het volgende:
[..]
Er is in een nieuwsartikel een collage gebruikt van een fokker? Geweldige bijdrage aan het onderzoek hoor.
Ik kan goed leven met alle te berde gebrachte punten in je lange post, maar mijn insteek was meer van:quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 14:43 schreef JustinCase het volgende:
Daarbij is het nogal "ondoorgrondelijk", om te gaan manipuleren met de tijd, en dan uitgerekend 6 seconden verschil aan te brengen. Daar had ik dan toch een paar minuten van gemaakt.
geloof dat het 4 april begon te regenen.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:19 schreef 11en30 het volgende:
[..]
"'t is koud, nat en hoog" zegt ie. Vanaf welke dag was het zulk slecht weer in april?
Niet alleen is de collage gebruikt maar is ook de aanleiding voor verder onderzoek naar de schoen.quote:[..]
Er is in een nieuwsartikel een collage gebruikt van een fokker? Geweldige bijdrage aan het onderzoek hoor.
Nee, ik zeik het idee dat dit topic bijdraagt aan het onderzoek af.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:24 schreef 11en30 het volgende:
[..]
Zit je nou weer een user af te zeiken?
Mijn spaans is niet meer wat het is geweest. Is dat wat daar staat?quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:25 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
Niet alleen is de collage gebruikt maar is ook de aanleiding voor verder onderzoek naar de schoen.
Ja ik heb de nieuwste ontwikkelingen gelezen.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 09:17 schreef Copycat het volgende:
[..]
Jij kwam hier toch om Wim Dankbaar te verdedigen in de Vaatstra-zaak? Heb je de nieuwste ontwikkelingen al gelezen in dat topic. Leugen op leugen.
We weten het nu wel, Molurus. Jij komt aapjes kijken en dan spreek je vanaf je radioactieve wolk als een zesderangs onheilsprofeet het in jouw ogen zieke gepeupel toe.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 08:08 schreef Molurus het volgende:
*Steekt hand op*
Voor mensen die de cultuur in dit topic niet kennen en er vers binnen komen wandelen ziet het er allemaal heel surrealistisch uit.
En dan beweert men dat ik mensen afzeik.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:28 schreef Perico het volgende:
[..]
We weten het nu wel, Molurus. Jij komt aapjes kijken en dan spreek je vanaf je radioactieve wolk als een zesderangs onheilsprofeet het in jouw ogen zieke gepeupel toe.
Je krijgt alleen de stok, met wie je ons wilt slaan, steeds zelf in je tronie terug, als het geschenk, dat maar blijft geven.
Dat is de pest als je alles niet echt volgt maar alleen langskomt om te (ver)oordelen.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:26 schreef Molurus het volgende:
[..]
Mijn spaans is niet meer wat het is geweest. Is dat wat daar staat?
Wat moet ik met het alfabet?quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 09:21 schreef Molurus het volgende:
[..]
Dat zijn er heel veel. Je kunt niet door A, B en C uit te sluiten tot de conclusie komen dat het D was. Je kunt namelijk nooit weten of er niet nog een E, F, G en H bestaan.
Is La Estrella een spreekbuis voor de onderzoekers? Anders zie ik eerlijk gezegd niet waarom ik me zou moeten interesseren voor wat een internet nieuwssite te melden heeft.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:30 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
Dat is de pest als je alles niet echt volgt maar alleen langskomt om te (ver)oordelen.
Je zou het eerdere artikel in La Estrella moeten lezen waarin de schoen en de vragen daaromtrent
beschreven werden nav de bevindingen op ws
Sorry, wat ik bedoelde te zeggen is dat er heel veel mogelijkheden zijn. Er is niets dat in welke specifieke richting dan ook wijst.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:31 schreef Lutalo het volgende:
[..]
Wat moet ik met het alfabet?
Er zijn dus veel aanwijzingen voor "een overlijden, anders dan een misdrijf."
Oké, welke zijn dat?
Je vroeg om resultaat, dat heb je nu. Het staat trouwens in diverse nieuwsbronnen in Panama maar gezien je overduidelijke desinteresse neem ik niet de moeite om links te plaatsen. Je kan het vrijwel zeker binnenkort ook wel in de Nederlandse kranten lezen.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:33 schreef Molurus het volgende:
[..]
Is La Estrella een spreekbuis voor de onderzoekers? Anders zie ik eerlijk gezegd niet waarom ik me zou moeten interesseren voor wat een internet nieuwssite te melden heeft.
Ik betwijfelde de waarde van dit topic voor het onderzoek, niets meer niets minder.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:36 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
Je vroeg om resultaat, dat heb je nu.
Dit toontje begint me inmiddels wel behoorlijk tegen te staan.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:36 schreef Grijzemassa het volgende:
Het staat trouwens in diverse nieuwsbronnen in Panama maar gezien je overduidelijke desinteresse neem ik niet de moeite om links te plaatsen. Je kan het vrijwel zeker binnenkort ook wel in de Nederlandse kranten lezen.
Dat er veel mensen zijn die moeite doen bepaalde zaken uit te pluizen.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 09:20 schreef 11en30 het volgende:
[..]
Oh wow een echte.En wat zeg jij als je hier zo leest, als ik vragen mag?
Een vader zal z'n zoon verdedigen.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:23 schreef 11en30 het volgende:
[..]
Nee die niet. Wel "dorpsgek"Toevallig.
Wat vervelend voor je.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:38 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ik betwijfelde de waarde van dit topic voor het onderzoek, niets meer niets minder.
[..]
Dit toontje begint me inmiddels wel behoorlijk tegen te staan.
Kennelijk is dat hoe dat werkt hier, als je kritiek hebt op de gangbare ideeen dan krijg je allerlei soorten stront naar je hoofd.quote:
Oké dankjewel.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:35 schreef Molurus het volgende:
[..]
Sorry, wat ik bedoelde te zeggen is dat er heel veel mogelijkheden zijn.
Er is niets dat in welke specifieke richting dan ook wijst.
Zaklamp of stok of zoiets in de hand. Rugzak zie ik op mijn 'eigen' foto op mijn laptop niet (duidelijk).quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:34 schreef ToniB het volgende:
Ik zie....zie jij het nu ook?
[ afbeelding ]
Het gaat hier vrijwel uitsluitend over vermeende misdrijven, vandaar dat ik dat specifiek benoem.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:44 schreef Lutalo het volgende:
[..]
Oké dankjewel.
Dat vind ik realistischer om te zeggen dan alleen 'er zijn geen aanwijzingen voor een misdrijf'.
(Dit bedoel ik in het algemeen, niet persee -alleen- voor jou)
That's the spirit, geldt voor alle users op dit topic. Ondank alle stront die naar ons gegooid wordt gaan we gewoon doorquote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:43 schreef Molurus het volgende:
[..]
Kennelijk is dat hoe dat werkt hier, als je kritiek hebt op de gangbare ideeen dan krijg je allerlei soorten stront naar je hoofd.
Ik denk niet dat dat iemand overtuigt, maar goed... doe wat je niet laten kunt. Ik laat me er zeker niet door tegenhouden.
nee? Ik ben normaal op jou in gegaan, maar je hebt niet de moeite genomen om op mijn laatste twee berichten aan jou (die op de eerste pagina) te reageren. Hoeft ook niet hoor, maar lekker makkelijk praten, in jouw straatje, en als het niet meer past negeren.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:43 schreef Molurus het volgende:
[..]
Kennelijk is dat hoe dat werkt hier, als je kritiek hebt op de gangbare ideeen dan krijg je allerlei soorten stront naar je hoofd.
Ik denk niet dat dat iemand overtuigt, maar goed... doe wat je niet laten kunt. Ik laat me er zeker niet door tegenhouden.
Bespaar je de moeite, het zal nooit goed genoeg zijn.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:36 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
Je vroeg om resultaat, dat heb je nu. Het staat trouwens in diverse nieuwsbronnen in Panama maar gezien je overduidelijke desinteresse neem ik niet de moeite om links te plaatsen. Je kan het vrijwel zeker binnenkort ook wel in de Nederlandse kranten lezen.
Het zou zomaar kunnen dat ik een goed bedoelde inhoudelijke post van je heb gemist. In dat geval was dat zeker niet met opzet.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:47 schreef Marrije het volgende:
[..]
nee? Ik ben normaal op jou in gegaan, maar je hebt niet de moeite genomen om op mijn laatste twee berichten aan jou (die op de eerste pagina) te reageren. Hoeft ook niet hoor, maar lekker makkelijk praten, in jouw straatje, en als het niet meer past negeren.
Welja, doe lekker met met de ad homs. Ik kijk anders later wel naar je inhoudelijke posts, ik heb daar ineens geen zin meer in.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:50 schreef Marrije het volgende:
[..]
Bespaar je de moeite, het zal nooit goed genoeg zijn.
nou, dat is toevallig.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:51 schreef Molurus het volgende:
[..]
Welja, doe lekker met met de ad homs. Ik kijk anders later wel naar je inhoudelijke posts, ik heb daar ineens geen zin meer in.
Die indruk hebben hier velen en ik ook. Welkom trouwensquote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:56 schreef Jetson het volgende:
Hallo, ik ben nieuw op dit forum, lees al een paar weken met jullie mee en vind het boeiend.
Ik heb het artikel gisteren nog eens heel goed gelezen, over de huid van Lisanne. De vondst zag er uit als een rond aarden balletje. Bij het forensisch onderzoek zag men pas dat het huid was toen men het ging uitrollen. De schrijfster van het artikel vraagt zich af waarom het aarden balletje werd opgeraapt, hoe wist de vinder dat het iets met de zaak te maken had ?
En ook nog : “Tijdens het ontbindingsproces kan huid die ronde vorm niet krijgen. Het is alsof het in een zak heeft gezeten heeft of in een soort vat met afgeronde vorm, dat het ergens in werd opgeslagen”
Bron: http://www.melodijoadelit(...)anipulada-segun.html
Ik krijg toch heel sterk het gevoel dat ze beiden omgebracht werden.
Die simpelheid is een schijn-simpelheid. "Iemand die" is op zich nog redelijk simpel (zulks i.t.t. een god of een alien), maar als die iemand vervolgens zulke ingewikkelde dingen doet, wordt het er alles behalve simpel van. En met die kleurverschillen heb ik geen behoefte om ze te verklaren, zoals m.n. Steiner (of zo) zo ongeveer eiste, want voor mij zijn ze een bijna alledaags verschijnsel. Ik neem dan maar genoegen met de - jawel - simpelste verklaring:quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:24 schreef Perico het volgende:
[..]
Ik kan goed leven met alle te berde gebrachte punten in je lange post, maar mijn insteek was meer van:
Vaker wordt er hier gehamerd op, de simpelste verklaring kan de beste zijn en 'misdrijfgelovers' wringen zich in bochten, dan is er sprake van iemand die een geheugenkaart manipuleert en botten koel bewaar en plant...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dat zijn niet een heleboel aannames, het zijn een heleboel opties die stuk voor stuk het hele verschil in licht kunnen verklaren. Tegenwoordig inderdaad de camera (software), vroeger de software in de ontwikkelcentrale (bij over- of onderbelichting en kleurbalans). Zonlicht dat op de lens valt, een klein sluierwolkje, het kan allemaal. En hoeft niet tegelijk, één factor is genoeg. De wiolken-overgang blijft een probleem, behalve als er een stukje tussen de foto's mist. Wat inderdaad het geval lijkt te zijn: de wolken drijven naar rechts, er mist een stukje, en terwijl Kris de 2e foto maakt is de wolk op de eerste al een stuk naar rechts gegaan. Als Lisanne dezelfde(?) wolk met haar telefoon fotografeert, is die nog een stukje verder, en niet meer helemaal dezelfde. Maar kan dat wel zijn, en qua plaats komt het overeen.quote:Maar in het geval van de foto's op de Mirador, moeten de 'verdwalers' juist een heleboel aannames doen.. dat ondanks dat op het leeuwendeel van de foto's de hemel links en rechts vaak hetzelfde is op de top, dat nu niet is.. en dat zes seconden tijdsverschil, met gladstrijken van kleding, verandering van locatie etc. prima kan... en anders is het wel de schuld van de camera..Nee, er is een reeks alledaagse verschijnselen op tafel gegooid, die zonder verdwijning niemand zouden opvallen. Of met een schouderophalen zijn afgedaan, omdat men er zelf bij was, en weet dat het vrijwel gelijktijdig gefotografeerd is.quote:Of die 6 seconden klopt, weet ik niet. Maar gladstrijken van kleding vind ik onzin: zo glad is die niet, haar rechterarm zit voor de plooi, die je op de 1e foto ook ziet. Nota bene in precies dezelfde richting. Ze heeft een sprintje getrokken, en maakt een gebaar van ¾es!!, waarbij het normaal is dat de duimen omhoog gaan, en daarna de ellebogen langs van voren langs het lichaam gaan. Ze staat er niet bij als iemand die een tijdje heeft staan gladstrijken. Veranderen van locatie lijkt me juist de bedoeling om dat snel te doen.
Allemaal van die bedachte problemen, waar dan weer een lang antwoord op moet komen, anders heeft een misdadiger de boel gemanipuleerd. Mensen die dit soort vragen bedenken over foto's, zouden eens bij hun eigen foto's van schoolreisjes, weekendjes uit, tochten enz. moeten kijken. Wat daar allemaal wel niet aan verdachte zaken te vinden is, varierend van half-doorzichtige bollen tot hetzelfde kledingstuk maar dan te heet gewassen, en toch maar 1 minuut later. [quote]
En zo zijn er nog wat meer dingen. Natuurlijk kan het allemaal waar zijn, maar dus in dit geval is er een reeks meer ingewikkelde verklaringen nodig om de tijdlijn overeind te houden.
Als je het officieel doet blijft er idd niets anders meer over. Hij is er nu dan eindelijk gloeiend bij.quote:
Die term wordt vaak door instanties gebruikt, die (meer) actie moeten ondernemen dan als zulke aanwijzingen er wel zijn. Net zoiets als "er is gevaar voor de volksgezondheid", bij een tankauto die leegloopt na een ongeluk. Er zijn dan meer zaken niet aan de hand: geen wilde dieren ontsnapt, geen kindermisbruik geconstateerd, en waarschijnlijk ook niemand ongewenst zwanger geworden door dat ongeluk (kan wel, als de pil wordt uitgekotst van schrik).quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:44 schreef Lutalo het volgende:
[..]
Oké dankjewel.
Dat vind ik realistischer om te zeggen dan alleen 'er zijn geen aanwijzingen voor een misdrijf'.
(Dit bedoel ik in het algemeen, niet persee -alleen- voor jou)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |