Je vergelijkt mensen met hitler zegt al genoeg over jezelf mafkeesquote:Op dinsdag 21 oktober 2014 00:11 schreef YellowBlacks het volgende:
[..]
Denk eerder dat je jezelf belachelijk maakt.
Het zegt meer over jou. Vooral bepaalde woorden die jij gebruikt.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 17:24 schreef klawie het volgende:
[..]
Je vergelijkt mensen met hitler zegt al genoeg over jezelf mafkees
Om tot een oplossing te komen moeten de partijen nader tot elkaar komen, door dit soort dingen zal dat nooit gebeuren. Elk land heeft slechte en goede eigenschappen. Als je alleen de slechte eigenschappen belicht, met een bepaalde reden, dan ben je niet productief bezig in dit conflict.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 07:33 schreef Karrs het volgende:
[..]
Precies het punt dat ik probeer te benadrukken. Maar ik ben benieuwd wat SadPanda te zeggen heeft. Zou hij het kunnen? Al is het ook maar één klein dingetje. Iets aardigs, iets goeds. Over Israël.
Spannend.
Dit vat eigenlijk alleen het probleem van de settlers in de West Bank samen, en dan ook maar deels.quote:
Dus ik herhaal:quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 07:40 schreef Karrs het volgende:
[..]
Niet om de vraag heendraaien.
Als je een positief berichtje tegenkomt, plaats die hier dan even. Gewoon zodat je laat zien dat je niet zit vastgeroest in blinde, verzengende haat tegen één kant. Je weet wel, zoals Nazi Duitsland of ISIS.
Ik denk niet dat je het kan. Maar prove me wrong. Eén miezerig klein positief berichtje over Israël.
quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 00:21 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Post eens iets positiefs over moslims en islam, Karrs.
Of alleen maar over Palestijnen, dat mag ook.
quote:
Als je er maar in gelooftquote:Op dinsdag 21 oktober 2014 19:12 schreef YellowBlacks het volgende:
[..]
Het zegt meer over jou. Vooral bepaalde woorden die jij gebruikt.
Nou nee hoor, dat begon al ver voor de bezette westelijke oever.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 19:50 schreef jamesdeen het volgende:
[..]
Dit vat eigenlijk alleen het probleem van de settlers in de West Bank samen, en dan ook maar deels.
Dat zulke mensen daar toen aanwezig waren betekent niet dat dat dus het probleem was of de kern van het conflict.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 23:58 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Nou nee hoor, dat begon al ver voor de bezette westelijke oever.
Dat begon al tijdens het Britse mandaat, dus vanaf ongeveer 1918.
Nee, maar wel met eenzijdige haatberichten!quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 23:59 schreef jamesdeen het volgende:
Karrs is niet degene die dit topic vol zit te spammen met eenzijdige 'nieuwsberichten'.
Karrs is redelijk genuanceerd in zijn bijdragen aan dit topic, zeker in vergelijking met de overige figuren hier.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 00:03 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Nee, maar wel met eenzijdige haatberichten!
Ik zal even mijn post hierboven redigeren, trouwens.
Nou ja, mijn vorige bericht is dus achterhaald.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 00:02 schreef jamesdeen het volgende:
[..]
Dat zulke mensen daar toen aanwezig waren betekent niet dat dat dus het probleem was of de kern van het conflict.
Het vreemde is: hij kan redelijk nadenken en ziet ook wel denkprocessen. Maar er is een blokkade: hij denkt fanatiek en zonder enige nuancering dat alle moslims fanatiek Israel/joden haten.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 00:06 schreef jamesdeen het volgende:
[..]
Karrs is redelijk genuanceerd in zijn bijdragen aan dit topic, zeker in vergelijking met de overige figuren hier.
Volgens mij praten we langs elkaar heen. Ik reageerde op de quote van meneer Finkelstein waarin hij suggereert dat het probleem of de kern of zoiets een groep die een andere groep onder dwang massaal uit hun huizen zet met als rechtvaardiging het argument dat zij daar 3000 geleden hebben gewoond is. En de West Bank was en is toch echt het enige gebied waar dat min of meer 'het' probleem is.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 00:08 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Nou ja, mijn vorige bericht is dus achterhaald.
Ik baseer me op statistieken van de veranderingen in de samenstelling van de bevolking vanaf pakweg 1900. Enerzijds. En sociale onrust hier in Nederland sinds pakweg 1970 over immigranten anderzijds. En nog een bron: de taal op internet in topics over inbrekers die dingen uit je huis stelen.
Daarbij ga ik er van uit, dat de morele statuur van mensen redelijk normaal verdeeld is.
Maar goed, dat is inmiddels al uitgekauwd: wat is dan volgens jou wel de kern van het conflict?
Ik probeer op meer borden te schaken. Moet ik niet doen.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 00:32 schreef jamesdeen het volgende:
[..]
Volgens mij praten we langs elkaar heen. Ik reageerde op de quote van meneer Finkelstein waarin hij suggereert dat het probleem of de kern of zoiets een groep die een andere groep onder dwang massaal uit hun huizen zet met als rechtvaardiging het argument dat zij daar 3000 geleden hebben gewoond is. En de West Bank was en is toch echt het enige gebied waar dat min of meer 'het' probleem is.
Dat klinkt als een uitvlucht.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 00:37 schreef jamesdeen het volgende:
Er is geen echte kern, en als die er was dan is die kern compleet opgesplitst in allemaal kleinere kernen.
Discussiëren is ook niet echt mogelijk met mensen die uitsluitend naar één kant van de zaak kijken. Voor een discussie moet je bereid zijn om positieve argumenten voor de 'andere kant' te lezen, te interpreteren en te verwerken in je beeld op de zaak.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 19:55 schreef jamesdeen het volgende:
Het irritante van SadPanda is niet eens dat ie zo eenzijdig post, maar dat ie dumpt. Daardoor/verder ook op geen enkele manier bijdraagt aan en aanzet tot een relevante discussie.
Euhh, nee, want dat alles is niet uitgevoerd met als reden/argument dat Joden daar 3000 jaar geleden hebben gewoond.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 00:51 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Ik probeer op meer borden te schaken. Moet ik niet doen.
Op de bezette Jordaanoever is dat inderdaad het probleem. Waarin Israel fanatiek doorgaat.
Daar zijn we het dan over eens.
Maar eerder al is hetzelfde gebeurd vanaf pakweg 1900.
En nog sterker vanaf het Britse mandaat, vanaf 1918 of zo. Toen de joden in golven het mandaat Palestina gingen overspoelen, tegen de zin van de Britten en de oorspronkelijke Palestijnse bewoners in.
En 1948 noemen de Palestijnen niet voor niks de naqba: er zijn toen daadwerkelijk met het geweer in de rug pakweg 600 duizend Palestijnen van huis en haard verdreven.
Ongeveer het beeld dat Finkelstein schetst.
Dit conflict is inmiddels uitgegroeid tot een groot spinnenweb van verschillende problemen met elk hun eigen kern.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 00:54 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Dat klinkt als een uitvlucht.
Benoem alle kernen van een probleem en het valt op te lossen.
Dus ga je gang.
+1quote:Op woensdag 22 oktober 2014 11:29 schreef Shokirbek85 het volgende:
Nog maar een keer
De West Bank. Vaak wordt in het (westen) nieuws en forums gesproken over 'bezette gebieden' , 'de grenzen van 1967 en 'illegale nederzettingen'. En het verhaal dat we gewoonlijk horen klinkt heel simpel : "gedurende de Zes Daagse Oorlog veroverde Israël de West Bank op de Palestijnen, weigerde te voldoen aan de VN eis om zich terug te trekken , en bouwen illegaal nederzettingen"
laten we we proberen om de situatie een beetje beter te begrijpen. We beginnen met ene simpele maar heel belangrijke vraag: Op wie veroverde Israel de West Bank?? Op de Palestijnen? Nee. In 1967 was er geen Arabische natie met de naam "Palestine" Was er in feite ooit zo'n natie? Neen
Israel veroverde de West Bank op Jordanie uit zelfverdediging nadat Jordanie zich had aangesloten bij Egypte en Syrie met het doel om Israel te vernietigen. (Oh en landen vernietigen is nog altijd illegaal)
De verenigde naties verwierpen in 197 herhaaldelijke pogingen van de Arabische landen en de Sovjet Unie om Israel als agressor aan te merken. Veiligheidsraad resolutie 242 eiste geen Israelische terugtrekking. De Verenigde Naties riepen wel op tot onderhandelingen over een oplossing waarbij Israel veilige en erkende en dus verdedigbare grenzen zou krijgen.
Maar wacht even, wat had Jordanie eigenlijk te zoeken op de West Bank? Had het hiervoor legale rechtvaardiging? Nou Jordanie had de ..weet je wat? Er was geen legale rechtvaardiging. Jordanie bezette de West Bank geduren de eerste poging om de jonge staat Israel te vernietigen, en veranderde de algemeen geaccepteerde naam 'Judea' en 'Samaria' in de 'West bank'. Deze actie overtuigde niet en bijna niemand erkende de legaliteit van de Jordaanse bezetting. Zelfs niet 1 (!!) van de andere Arabische staten.
Dus als Jordanie geen legale claim had op het land en Palestine niet bestond, wiens gebied is het dan? Laten we een beetje verder teruggaan in de tijd. Geen zorgen, niet tot de dagen van de Bijbel, slechts ongeveer 100 jaar. Tot 1917 bezette het Ottomaanse Rijk het hele gebied. Nadat de Ottomanen de WO1 hadden verloren, stonden zij na 500 jaar hun controle over het gebied af aan de Geallieerde strijdkrachten, die vervolgens het gebied in landen opdeelden. De Britse minister van Buitenlandse zaken, lord Balfour, erkende het historische recht van het joodse volk op haar thuisland. Een klein gebied. gelijk aan 1% van het gehele Midden-Oosten, werd aangemerkt voor dit doel. Groot Brittanie kreeg van de Volkenbond het mandaat om de vestiging van een Joods Nationaal tehuis te bevorderen. Wat gebeurde er? Het Joodse nationaal tehuis omvatte oorspronkelijk niet alleen de 'westoever' huidige Israel (24%) maar ook de 'Oostelijke oever' van de jordaan = Jordanie ( 74%)
De erkenning van een Joods Nationaal Tehuis door de volkenbond - inclusief de West Bank- werd na de WO2 door de verenigde naties overgenomen. Aan het einde van het Brits mandaat werd in resolutie 181 van de Algemene Vergadering van de VN de vestiging van twee staten aanbevolen : een Joods en een Arabisch.
De Joden accepteerden dit en stichtten vervolgens de staat Israel, de Arabieren weigerden een compromis en begonnen een oorlog om de nieuw opgerichte Joodse staat te vernietigen. Resolutie 181 - een niet bindende aanbeveling- kreeg geen legale status
Aan het einde van de oorlog werd een bestandslijn geformeerd waar de Israelische en de Arabische strijdkrachten waren gestopt met vechten. Op aandringen van de Arabische leiders kreeg deze lijn geen politieke betekenis. Dus hoewel deze bestandslijn in het algemeen wordt aangeduid als de '1967 grens' dateert hij niet van 1967 en was nimmmer een internationale grens. Dat is waarom een meer exacte definitie voor de West Bank volgens het international recht, dezelfde als in zovele andere gebieden waar er territoriale geschillen zijn of waren, en die niet worden aageduid als 'bezet' bijvoorbeeld : Zoebarah, De Tumbs Eilanden, West Sahara , Abu Musa eiland Kashmir en nog veel velen meer. Dit zijn geen bezette gebieden maar 'betwiste gebieden'
Israels aanwezigheid in de West Bank is het gevolg van een oorlog uit zelfverdediging. De West Bank kan niet aangemerkt worden als 'bezet gebied' omdat het een gebied was zonder voorafgaand soeverein en legaal gezag. En daarom is de juiste definitie 'betwist gebied'
Het verdelingsplan uit 1947 heeft geen legale status, terwijl Israels claim op het land wel erkend is door de internationle gemeenschap in de 20ste eeuw. DAT is waarom de aanwezigheid en bouw van Israelische nederzettingen in de West Bank niet zou moeten worden aangemerkt als 'illegaal'
Dit is gebaseerd op de conclusies leiders van het Internationale Gerechtshof ( ICJ)
Ja , maar ze ( Arabische Palestijnen) hebben wel recht op een staat (mijn mening). Voor mijn part worden alle 'settlements' opgeheven en waar je recht op hebt opgeven. Immers vrede moet je streven en bereidt zijn compromis te maken.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 11:41 schreef xodox het volgende:
[..]
+1
De Arabische landen hebben gegokt en verloren. Wie zijn gat verbrandt...
Ik zag laastst in een documentaire over het Joodse volk een gesprek tussen de presentator (een Britse jood) en een van oorsprong Amerikaanse orthodoxe jood die in een huis woonde in 'bezet gebied'. Los van alle illegaliteit en verwijten daaromtrent, maakte die man een hele terechte opmerking: "Deze plek heeft voor ons speciale betekenis. Waarom zouden wij hier dan niet mogen wonen? Waarom wordt er een beperking gelegd op wie daar woont, op basis van afkomst? Je ziet dat nergens ter wereld, dus waarom hier dan wel?"quote:Op woensdag 22 oktober 2014 12:18 schreef Shokirbek85 het volgende:
[..]
Ja , maar ze ( Arabische Palestijnen) hebben wel recht op een staat (mijn mening). Voor mijn part worden alle 'settlements' opgeheven en waar je recht op hebt opgeven. Immers vrede moet je streven en bereidt zijn compromis te maken.
Alleen denk ik niet dat de Arabieren met een Palestijnse staat tevreden zullen zijn. Geschiedenis vertelt een heel ander verhaal. Telkens heeft Israel land aangeboden. De oostelijke oever van de Jordaan( heel Samaria) maar dat was nog niet genoeg. Opnieuw werd de oorlog verklaard aan Israel. Telkens was de antwoord : " NO en nog eens NO"
Het Arabische Palestijnse vluchtingen worden gebruikt voor Politieke doeleinden.
De Arabieren strijden voor een pan Arabie ( IS) een groot Arabisch rijk en daar hoort een joodse staat niet bij. Ze zullen nooit akkoord gaan. Hoeveel compromis heeft Israel gedaan? 74% van hun recht op land afgestaan in ruil voor vrede. Was niet genoeg. Terug getrokken uit Gaza. Was niet genoeg. Wie herinnerd zich nog hoe die Joden letterlijk met hun haren uit Gaza getrokken werden? Allemaal in hoop op vrede. Het vrij laten van duizenden teroristen. Wat heeft het opgeleverd? Niets
Wat hebben de Arabische Palestijnen gedaan om vrede te streven? Want Israel moet van alles. Maar wat hebben zij gedaan? Kan iemand iets noemen waar ze mee akkoord zijn gegaan of hebben voorgesteld? Ik kan niets verzinnen.Ja de 2.000 mortiergranaten en raketten van Fatah en de 5.000 raketten van Hamas. Vrede? My ass.
Het zal voor Israel een opluchting zijn een Palestijnse staat, alleen zijn ze (Arabische Palestijnen) daar niet op uit. De Joodse staat zit in de weg. Zolang die bestaat zal daar geen vrede zijn.
Dat moge duidelijk zijn. Ik ben geen pro Israel noch zionist (dat verwijt krijg je meteen) Ik streef ook voor een Palestijnse staat. Wij mensen zijn best in staat om samen te leven. Met veel inspanning komt die er wel.
Is ook basis van niets. Het Joods National The Huis zal een gebied krijgen wat 3x zo groot is als hedendaagse Israel. Maar omdat de Arabieren niet akkoord gingen met dit verdrag is heeft het Westen dit reduceerd tot 24% = het Huidige Israel en dus 1 joodse en 1 Arabische ( 99% groter) staat te geven. Maar de Arabieren zeiden "NO!". Ondanks hun 'NO' kwam toch de staat Israel. En toen waren de Arabieren boos. Begonnen een oorlog en zodoende onstond de 'westbank'. Oh en natuurlijk ook door het geschuif van lansgrenzen door de gealieerden vooraf he.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 13:55 schreef Karrs het volgende:
[..]
Ik zag laastst in een documentaire over het Joodse volk een gesprek tussen de presentator (een Britse jood) en een van oorsprong Amerikaanse orthodoxe jood die in een huis woonde in 'bezet gebied'. Los van alle illegaliteit en verwijten daaromtrent, maakte die man een hele terechte opmerking: "Deze plek heeft voor ons speciale betekenis. Waarom zouden wij hier dan niet mogen wonen? Waarom wordt er een beperking gelegd op wie daar woont, op basis van afkomst? Je ziet dat nergens ter wereld, dus waarom hier dan wel?"
Dat mag nu al nietquote:Volgens mij maakte het die man ook niet zoveel uit wie dat stuk land nou eigenlijk bestuurde. Hij zei dat hij prima in een Palestijnse staat zou kunnen wonen, als de Palestijnse staat zou hebben toegelaten dat er joden in hun gebied wonen. En daar bestaat natuurlijk gerechte twijfel over.![]()
Hahahaquote:Wat is trouwens de populairste auto bij de kolonisten? De Land Rover.![]()
![]()
![]()
En ze hebben een baby te pakken.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 22:14 schreef jamesdeen het volgende:
terroristische aanslag gepleegd in jerusalem
http://www.reuters.com/ar(...)dUSKCN0IB2C320141022quote:(Reuters) - A baby was killed and eight people were injured when a car slammed into pedestrians at a Jerusalem light railway stop on Wednesday, emergency services said, in what police described as a "terrorist attack".
The driver, whom police identified as Palestinian Adbel-Rahman Shaloudi, 21, was shot by police as he tried to flee the scene on foot and was in serious condition in hospital, police spokesman Micky Rosenfeld said, adding he was a resident of Arab East Jerusalem.
twitter:ZaidJilani twitterde op woensdag 22-10-2014 om 19:13:17How Israeli media dehumanizes Arabs. Settler killing Palestinian child is "hit and run." Vice versa is "terror" http://t.co/ht2CUXepco reageer retweet
quote:Op woensdag 22 oktober 2014 23:01 schreef Karrs het volgende:
[..]
En ze hebben een baby te pakken.
Een baby.
Zoals gebruikelijk: geen argumenten meer.quote:
Daar heb je wel gelijk in, maar daar maak jij je dus evenzeer schuldig aan.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 07:45 schreef Karrs het volgende:
[..]
Discussiëren is ook niet echt mogelijk met mensen die uitsluitend naar één kant van de zaak kijken. Voor een discussie moet je bereid zijn om positieve argumenten voor de 'andere kant' te lezen, te interpreteren en te verwerken in je beeld op de zaak.
Vandaar ook mijn 'vraag' aan SadPanda.
Dat eenzijdige gedump is net zo vervelend als die eeuwige plaatjes die je de hele tijd ziet. Eigenlijk zijn het niets meer dan het argument "NEE, IK HEB GELIJK EN JIJ NIET!!!", die we vroeger op de kleuterschool gebruikten als we 't met elkaar oneens waren. En, niet geheel ontoevallig, waren we toen ook compleet doof voor het geschreeuw van de andere kant.
Grotendeels toch wel want dat is het argument dat na doorvragen en ontzenuwen van andere argumenten steeds weer terug komt: daar horen we thuis.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 11:21 schreef jamesdeen het volgende:
[..]
Euhh, nee, want dat alles is niet uitgevoerd met als reden/argument dat Joden daar 3000 jaar geleden hebben gewoond.
Nou, er zijn veel argumenten. Ik heb wel eens geopperd om alle argumenten en de weersprekingen daarvan te nummeren. Dan kun je op argument 1 gewoon zeggen: B!.quote:[..]
Dit conflict is inmiddels uitgegroeid tot een groot spinnenweb van verschillende problemen met elk hun eigen kern.Ik heb eerlijk gezegd geen zin om de moeite te doen dit allemaal in kaart te brengen, sorry. Maar als jij van mening bent dat ik er naast zit, dan hoor ik graag van je wat die ene grote kern van het hele conflict is.
Die gast is wel echt kankerdom. Het eerste bericht is gebaseerd op een politie verklaring, 'de media' doet helemaal niets anders dan dat napraten.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 23:27 schreef SadPanda het volgende:
[ afbeelding ]twitter:ZaidJilani twitterde op woensdag 22-10-2014 om 19:13:17How Israeli media dehumanizes Arabs. Settler killing Palestinian child is "hit and run." Vice versa is "terror" http://t.co/ht2CUXepco reageer retweet
Ik denk dat ik hetzelfde stuk gezien heb. Die serie van 4 documentaires op NL 2? Van Simon Schama?quote:Op woensdag 22 oktober 2014 13:55 schreef Karrs het volgende:
[..]
Ik zag laastst in een documentaire over het Joodse volk een gesprek tussen de presentator (een Britse jood) en een van oorsprong Amerikaanse orthodoxe jood die in een huis woonde in 'bezet gebied'. Los van alle illegaliteit en verwijten daaromtrent, maakte die man een hele terechte opmerking: "Deze plek heeft voor ons speciale betekenis. Waarom zouden wij hier dan niet mogen wonen? Waarom wordt er een beperking gelegd op wie daar woont, op basis van afkomst? Je ziet dat nergens ter wereld, dus waarom hier dan wel?"
Volgens mij maakte het die man ook niet zoveel uit wie dat stuk land nou eigenlijk bestuurde. Hij zei dat hij prima in een Palestijnse staat zou kunnen wonen, als de Palestijnse staat zou hebben toegelaten dat er joden in hun gebied wonen. En daar bestaat natuurlijk gerechte twijfel over.
Wat is trouwens de populairste auto bij de kolonisten? De Land Rover.![]()
![]()
![]()
Blijkbaar reed hij de kinderen aan op Palestijns gebied. Waarom gaat hij dan niet naar een Palestijnse politiepost?quote:Op donderdag 23 oktober 2014 00:36 schreef jamesdeen het volgende:
[..]
Die gast is wel echt kankerdom. Het eerste bericht is gebaseerd op een politie verklaring, 'de media' doet helemaal niets anders dan dat napraten.
Hier het volledige bericht:
"Residents of the Palestinian town accused the driver, 29, nt, of deliberately hitting the girls, who were walking home from kindergarten.
The driver told police he did not stop after striking the girls because he feared for his life due to the crowd that had gathered around the injured girls, according to Ynet. He stopped in the nearest Jewish community, Ofra, where he reported the accident and turned himself in.
Israel Police said a preliminary investigation showed that the incident was an accident, according to Ynet."
Daarnaast kan een hit and run ook een terroristische aanslag zijn, die twee begrippen botsen helemaal niet. Nota bene gisteren nog een terroristische aanval in Canada waarbij door praktisch elke krant werd gesproken over een hit and run man. Hoe achterlijk kan je zijn?
Lees mijn zin nog eens, want volgens mij interpreteer je 'm verkeerd. Wat er nu als argument wordt gebruikt (door je discussiepartners) is niet relevant, het gaat mij het argument dat toen werd gebruikt door de mensen die achter deze gebeurtenissen zaten en ze bewerkstelligden. Zie dat plaatje van Finkelstein.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 00:30 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Grotendeels toch wel want dat is het argument dat na doorvragen en ontzenuwen van andere argumenten steeds weer terug komt: daar horen we thuis.
Hiermee zet je jezelf wat mij betreft buitenspel. Want dat laat wel duidelijk zien dat je 1. geen kennis van zaken hebt en 2. de tegenpartij in z'n geheel niet begrijpt.quote:Er is, buiten het oude testament/tenach, niks wat joden zou bewegen om juist Palestina te overspoelen en veroveren en bezetten.
Bedoel je deze reactie:quote:Op donderdag 23 oktober 2014 01:12 schreef jamesdeen het volgende:
[..]
Lees mijn zin nog eens, want volgens mij interpreteer je 'm verkeerd. Wat er nu als argument wordt gebruikt (door je discussiepartners) is niet relevant, het gaat mij het argument dat toen werd gebruikt door de mensen die achter deze gebeurtenissen zaten en ze bewerkstelligden. Zie dat plaatje van Finkelstein.
[..]
Hiermee zet je jezelf wat mij betreft buitenspel. Want dat laat wel duidelijk zien dat je 1. geen kennis van zaken hebt en 2. de tegenpartij in z'n geheel niet begrijpt.
Volgens mij is heel Palestina het probleem, omdat de tsunami's van joden al voor 1900 begonnen. De joden zelf noemen het geen tsunami's, maar golven. De naqba was gewoon een verjaging van de oorspronkelijke bevolking, met de bijbel als argument in een hand en een geweer als argument in de andere hand.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 00:32 schreef jamesdeen het volgende:
[..]
Volgens mij praten we langs elkaar heen. Ik reageerde op de quote van meneer Finkelstein waarin hij suggereert dat het probleem of de kern of zoiets een groep die een andere groep onder dwang massaal uit hun huizen zet met als rechtvaardiging het argument dat zij daar 3000 geleden hebben gewoond is. En de West Bank was en is toch echt het enige gebied waar dat min of meer 'het' probleem is.
Sinds deze zomer is het elke avond bal in Jeruzalem. De burgemeester vind het niet leuk meer en wil het leger inzetten.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 00:45 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Blijkbaar reed hij de kinderen aan op Palestijns gebied. Waarom gaat hij dan niet naar een Palestijnse politiepost?
Aannemende dat het een ongeluk was: de gang van zaken illustreert de onleefbare toestand.
quote:Op donderdag 23 oktober 2014 00:05 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Zoals gebruikelijk: geen argumenten meer.
quote:Op donderdag 23 oktober 2014 00:08 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Daar heb je wel gelijk in, maar daar maak jij je dus evenzeer schuldig aan.
En je bent slim genoeg om dat te weten, dus ik snap de portee van je bijdragen dan niet meer.
quote:
Dit was zo te lezen 'gewoon' een terrorist, geen opgefokte normale Palestijn. Dan helpt het ook niet om het leger de straten te laten patrouilleren... dit is een zaak voor veiligheidsdiensten en politie. Opsporen, oppakken of afmaken. Soldaten in de straten gaat averechts werken denk ik.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 06:42 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Sinds deze zomer is het elke avond bal in Jeruzalem. De burgemeester vind het niet leuk meer en wil het leger inzetten.
jankbalquote:Op dinsdag 21 oktober 2014 07:40 schreef Karrs het volgende:
[..]
Niet om de vraag heendraaien.
Als je een positief berichtje tegenkomt, plaats die hier dan even. Gewoon zodat je laat zien dat je niet zit vastgeroest in blinde, verzengende haat tegen één kant. Je weet wel, zoals Nazi Duitsland of ISIS.
Ik denk niet dat je het kan. Maar prove me wrong. Eén miezerig klein positief berichtje over Israël.
misschien kan SadPanda - als Israeliers eens stoppen met hun nieuwe nationale sport ( Palestijnse kinderen doodrijden met hun auto's) - wel eens iets positiefs zeggen.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:19 schreef Karrs het volgende:
[..]
Hij moet helemaal niets. Ik vroeg 't hem.
Want wat hij nu doet riekt een beetje naar propaganda - en daar moeten we niets van hebben, toch?
quote:Op donderdag 23 oktober 2014 07:43 schreef Nielsch het volgende:
Joden vermoorden een baby. What else is new? Deze man was blijkbaar gefrustreerd dat het leger er tijdelijk mee is gestopt en nam daarom het heft in eigen handen.
Het leger patrouilleert gewoon in Jeruzalem.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 07:32 schreef Karrs het volgende:
[..]
Dit was zo te lezen 'gewoon' een terrorist, geen opgefokte normale Palestijn. Dan helpt het ook niet om het leger de straten te laten patrouilleren... dit is een zaak voor veiligheidsdiensten en politie. Opsporen, oppakken of afmaken. Soldaten in de straten gaat averechts werken denk ik.
Oeps, my bad... Nog meer soldaten, bedoelde ik.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 09:41 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Het leger patrouilleert gewoon in Jeruzalem.
Bedoel jij nu dat Joden het normaal vinden om baby's te vermoorden? Dat dat voor hen zoiets is als een brood bij de bakker bestellen?quote:Op donderdag 23 oktober 2014 07:43 schreef Nielsch het volgende:
Joden vermoorden een baby. What else is new? Deze man was blijkbaar gefrustreerd dat het leger er tijdelijk mee is gestopt en nam daarom het heft in eigen handen.
Het is veel goedkoper om extra soldaten in te zetten.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 09:43 schreef Karrs het volgende:
[..]
Oeps, my bad... Nog meer soldaten, bedoelde ik.
Omdat die mensen niet te vertrouwen zijn misschien? Heeft de tijd al veel te vaak bewezenquote:Op donderdag 23 oktober 2014 00:45 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Blijkbaar reed hij de kinderen aan op Palestijns gebied. Waarom gaat hij dan niet naar een Palestijnse politiepost?
Aannemende dat het een ongeluk was: de gang van zaken illustreert de onleefbare toestand.
Dat is een illusie.. gaat nooit gebeurenquote:Op donderdag 23 oktober 2014 08:11 schreef Nielsch het volgende:
[..]
misschien kan SadPanda - als Israeliers eens stoppen met hun nieuwe nationale sport ( Palestijnse kinderen doodrijden met hun auto's) - wel eens iets positiefs zeggen.
MEER PROPAGANDA! MEER!!!quote:Op donderdag 23 oktober 2014 19:03 schreef SadPanda het volgende:
Resistance movements in the Gaza Strip strengthening ties with Tehran
http://english.al-akhbar.(...)hening-ties-tehran-0
Gaat het niet om. Geef me meer eenzijdige propaganda. MEEEEEEEERquote:Op donderdag 23 oktober 2014 20:37 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Dan heb je vast wel een bron die het tegendeel beweert.
Dat filmpje wat op die site staat... Zieke mensen.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 20:47 schreef Halcon het volgende:
https://mobile.twitter.com/Likoednl/status/525275233733722112
Deze foto ziet er een beetje vreemd uit. Heb je link ?quote:Op donderdag 23 oktober 2014 20:52 schreef Halcon het volgende:
[ afbeelding ]
Dit is ziek ja. Je ziet ook wel dat dat kind het helemaal niet lollig vindt.
1e foto op de link die ik net gaf.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 20:53 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Deze foto ziet er een beetje vreemd uit. Heb je link ?
Hmmm ik zie hem niet. Je bedoeld deze toch?quote:Op donderdag 23 oktober 2014 20:54 schreef Halcon het volgende:
[..]
1e foto op de link die ik net gaf.
quote:Op donderdag 23 oktober 2014 20:52 schreef Halcon het volgende:
[ afbeelding ]
Dit is ziek ja. Je ziet ook wel dat dat kind het helemaal niet lollig vindt.
https://mobile.twitter.com/Likoednlquote:Op donderdag 23 oktober 2014 20:57 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Hmmm ik zie hem niet. Je bedoeld deze toch?
http://likud.nl/2014/10/f(...).VEj_jFRvbJA.twitter
Ik kan mij haast niet voorstellen dat dit waar is? Kan zo snel die facebook ook niet vinden.quote:“De held en martelaar Abd al-Rahman al-Shaloudi, die een heilige daad verrichtte door kolonisten te overrijden in bezet Jeruzalem.
Denk nooit dat zij die gestorven zijn voor Allah dood zijn. Zij leven voort bij Allah en ontvangen hun beloning.”
Nou deze ziet er wel een beetje vreemd uitquote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:00 schreef Halcon het volgende:
Er zijn veel van dit soort foto's. Zo raar is het daar allemaal niet.
http://www.palwatch.org/main.aspx?fi=157&doc_id=12911quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:03 schreef Yasmin23 het volgende:
Wat is dat trouwen voor website dat likud.nl ?
Volgens deze site heeft de officiele Fatah facebook dit geplaatst :
[..]
Ik kan mij haast niet voorstellen dat dit waar is? Kan zo snel die facebook ook niet vinden.
Ja van Hamas had het mij niet verbaasd:Pquote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:12 schreef Halcon het volgende:
[..]
http://www.palwatch.org/main.aspx?fi=157&doc_id=12911
Mij verbaast het niet heel erg.
‘IDF don’t see Palestinian people as people, children as children’quote:Op donderdag 23 oktober 2014 20:38 schreef Karrs het volgende:
[..]
Gaat het niet om. Geef me meer eenzijdige propaganda. MEEEEEEEER
Sukkel.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:51 schreef SadPanda het volgende:
[..]
‘IDF don’t see Palestinian people as people, children as children’
Israeli troops serving in the occupied West Bank see Palestinians not as humans, and when they are ordered to arrest someone, it does not matter whether it is a child or an elderly person, former IDF soldier Nadav Bigelman, told RT’s In the Now show.
http://rt.com/op-edge/198(...)e-children-violence/
Ik zou hier om moeten lachen als het niet zo triest was. Je refereert aan de Protocollen, neem ik aan. Of aan de beschuldiging van Israel en joden dat de Palestijnen zich achter kinderen verschuilen.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 09:54 schreef xodox het volgende:
[..]
Bedoel jij nu dat Joden het normaal vinden om baby's te vermoorden? Dat dat voor hen zoiets is als een brood bij de bakker bestellen?
quote:Op donderdag 23 oktober 2014 15:43 schreef zwaardegekste het volgende:
[..]
Omdat die mensen niet te vertrouwen zijn misschien? Heeft de tijd al veel te vaak bewezen
Twee opeenvolgende reacties. Het is wel duidelijk welke mensen echt niet te vertrouwen zijn.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 15:45 schreef zwaardegekste het volgende:
[..]
Dat is een illusie.. gaat nooit gebeuren
Zo dat ziet er wel heel erg realistisch ut.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 20:52 schreef Halcon het volgende:
[ afbeelding ]
Dit is ziek ja. Je ziet ook wel dat dat kind het helemaal niet lollig vindt.
Nieuws van Likud aka zionistisch flutpartij gelovenquote:Op donderdag 23 oktober 2014 20:57 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Hmmm ik zie hem niet. Je bedoeld deze toch?
http://likud.nl/2014/10/f(...).VEj_jFRvbJA.twitter
Vreemde link! Ik kon de site niet goed plaatsen. Waar staat RT voor?quote:Op donderdag 23 oktober 2014 21:51 schreef SadPanda het volgende:
[..]
‘IDF don’t see Palestinian people as people, children as children’
Israeli troops serving in the occupied West Bank see Palestinians not as humans, and when they are ordered to arrest someone, it does not matter whether it is a child or an elderly person, former IDF soldier Nadav Bigelman, told RT’s In the Now show.
http://rt.com/op-edge/198(...)e-children-violence/
RT staat voor Russia Today.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 00:00 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Vreemde link! Ik kon de site niet goed plaatsen. Waar staat RT voor?
De reacties onder het bericht suggereren van het een Israelische of joodse site is, maar dan wel heel kritisch.
OK. Is dat Poetin of niet Poetin?quote:
Goede correctie. Dat we er dus rekening mee houden dat er ook mensen die zich kunnen verplaatsen in andere mensen in het leger moeten werken. Die zelf kunnen nadenken en invoelen.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 00:31 schreef xodox het volgende:
mjah, toch wel een kleine doch niet onbelangrijke nuance aanbrengen.
In Israël geldt er natuurlijk DIENSTPLICHT wat ervoor zorgt dat ook veel linkse en ULTRAlinke mensen het leger moeten dienen. En ja, dan krijg je zo'n berichten die de wereld ingestuurd worden.
Waar heb je deze onzin eigenlijk vandaan, wat zijn je bronnen?quote:Op donderdag 23 oktober 2014 01:39 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Volgens mij is heel Palestina het probleem, omdat de tsunami's van joden al voor 1900 begonnen. De joden zelf noemen het geen tsunami's, maar golven. De naqba was gewoon een verjaging van de oorspronkelijke bevolking, met de bijbel als argument in een hand en een geweer als argument in de andere hand.
Correctie: Israel, niet (voormalig) Palestina, want die gebieden verschillen.quote:Wat betreft je tweede opmerking: wat zijn dan eventueel andere redenen dan de bijbel om Palestina als joods thuisland te zien?
Eenzijdige propaganda.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 13:23 schreef jamesdeen het volgende:
Ontmenselijking/demonisering van Joden door de VS.
Memo from US Consulate refers to Jerusalem terror attack as 'traffic incident'
http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4583733,00.html
Met alle respect heur, maar extreem links zijn over het algemeen nog grotere idioten dan extreem rechtsquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 00:39 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Goede correctie. Dat we er dus rekening mee houden dat er ook mensen die zich kunnen verplaatsen in andere mensen in het leger moeten werken. Die zelf kunnen nadenken en invoelen.
Je zou als dienstplichtleger die mensen toch moet uitschakelen of apart moeten zetten. Zodat alleen de botte, ongevoelige, autistische, gehoorzame mensen daadwerkelijk dienst doen.
De gevoelige, inlevende, nadenkende, kritische mensen hou je dan achter de linies in functies waar ze niks meekrijgen van de gruwelijkheden van de echte strijd. Koffie rondbrengen of de telefoon doorschakelen op het hoofdkwartier. Of zo.
Stop met jezelf belachelijk maken en tel eens op hoeveel soortgelijke berichten ik de laatste drie topics heb gepost, en leg dat naast jouw aantal.quote:
Ik mis de steen in zn ene hand, en het kind in de andere..quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 14:46 schreef jamesdeen het volgende:
[..]
Stop met jezelf belachelijk maken en tel eens op hoeveel soortgelijke berichten ik de laatste drie topics heb gepost, en leg dat naast jouw aantal.
Hier een kleurplaat als dat te moeilijk voor je is:
[ afbeelding ]
Ik snap dat je verblind bent door je moslimhaat.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 14:51 schreef zwaardegekste het volgende:
[..]
Je gezonde verstand ook..
hoewel.. op..
Heb het nog nooit bij je waar kunnen nemen
Ik heb niks tegen moslims hoor..quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 15:04 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Ik snap dat je verblind bent door je moslimhaat.
Is de moslim waarmee jij gaat samenwonen dan de uitzondering op de regel ?quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 15:06 schreef zwaardegekste het volgende:
[..]
Ik heb niks tegen moslims hoor..
Zou alleen willen dat t niet zo'n kuddedieren waren, en eens voor zichzelf zouden denken, that's all...
Helaas blijkt dat praktisch bijna niet haalbaar, en wordt de met de haat-paplepel grootgebrachte groep alleen maar groter..
Ik woon bijna samen met een moslim, zou er uit zien
[edit]
Dus eigenlijk snap je er weer eens geen kut van!
Is dat heel relevant in de kwestie Israël - Palestina?quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 15:07 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Is de moslim waarmee jij gaat samenwonen dan de uitzondering op de regel ?
Niet echt. Was gewoon benieuwd.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 15:08 schreef Halcon het volgende:
[..]
Is dat heel relevant in de kwestie Israël - Palestina?
Dat zijn voor Palestijnen gangbare foto's. Zijn er veel van zoals ik gisteren ook al zei.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 15:09 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Niet echt. Was gewoon benieuwd.
Hoe relevant was jouw photoshop foto in deze kwestie ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |