SPOILER: Een korte samenvatting van de NOSOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Live op Ned1 en Politiek 24. Beide dagen beginnen om 10.30 uur
Sprekerslijst woensdag volgens de begrotingsvolgorde.
Game On
[ Bericht 13% gewijzigd door borisz op 17-09-2014 10:09:57 ]winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
Ok.quote:Op dinsdag 16 september 2014 18:00 schreef cempexo het volgende:
In dit voorjaar had ik een plan om ook vestiging in Nederland te openen, naast mijn vestigingen in Denemarken, Noorwegen, Zweden en Noord Duitsland.
Ik trek dit plan in, het gaat niet door. De belangrijkste reden is de benadering vanuit de kabinetsplannen naar de ZZP-ers toe. Dat is voor mij een belangrijke doelgroep.
Maar ook het ontbreken van een stimulans om het Nederlandse bedrijfsleven een push te geven. Ik zie het niet.
Je kunt dan wel 100.000 werknemers aan het werk willen helpen, althans als financiële injectie, maar die banen zijn er niet. En binnen 1 jaar 100.000 werknemers aan het werk helpen is als getal meer een sprookje dan een zweem van werkelijkheid.
En zoals het bovenstaande plaatje al aangeeft, er gaat opnieuw meer geld er uit als er binnenkomt. Dan heb je twee mogelijkheden: of je laat de staatsschuld maar weer verder oplopen of je gaat de belastingen verhogen. Wie dat in 2014/2015 weet mag het zeggen.
Alles is teveel gefocused op verwachtingen, dat is een soort van hoop.
Nederland is sinds ruim 2 jaar nog steeds een AA+ land.
Goed verhaal.quote:Op dinsdag 16 september 2014 18:00 schreef cempexo het volgende:
In dit voorjaar had ik een plan om ook vestiging in Nederland te openen, naast mijn vestigingen in Denemarken, Noorwegen, Zweden en Noord Duitsland.
Ik trek dit plan in, het gaat niet door. De belangrijkste reden is de benadering vanuit de kabinetsplannen naar de ZZP-ers toe. Dat is voor mij een belangrijke doelgroep.
Maar ook het ontbreken van een stimulans om het Nederlandse bedrijfsleven een push te geven. Ik zie het niet.
Je kunt dan wel 100.000 werknemers aan het werk willen helpen, althans als financiële injectie, maar die banen zijn er niet. En binnen 1 jaar 100.000 werknemers aan het werk helpen is als getal meer een sprookje dan een zweem van werkelijkheid.
En zoals het bovenstaande plaatje al aangeeft, er gaat opnieuw meer geld er uit als dat er binnenkomt. Dan heb je twee mogelijkheden: of je laat de staatsschuld maar weer verder oplopen of je gaat de belastingen verhogen. Wie dat in 2014/2015 weet mag het zeggen.
Alles is teveel gefocused op verwachtingen, dat is een soort van hoop.
Nederland is sinds ruim 2 jaar nog steeds een AA+ land.
Hoe dan? Hij pakt enkel de aandacht door er telkens een schepje bovenop te doen, maar sinds 'minder minder' kan dat helemaal niet meer. Denk dat Wilders wel mee gaat vallen in de media; mensen zijn te veel van hem gewend.quote:Op dinsdag 16 september 2014 21:22 schreef remlof het volgende:
Wilders zal wel weer alle aandacht proberen te kapen, net als vorig jaar
Laten we het hopen, vorig jaar lukte het nog wel, zie https://www.youtube.com/r(...)e+beschouwingen+2013quote:Op dinsdag 16 september 2014 21:46 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Hoe dan? Hij pakt enkel de aandacht door er telkens een schepje bovenop te doen, maar sinds 'minder minder' kan dat helemaal niet meer. Denk dat Wilders wel mee gaat vallen in de media; mensen zijn te veel van hem gewend.
Ik hoorde het linkse zieligheidsriedeltje over de arme oudjes alweer uit zijn mond komen, waarbij hij voor het gemak maar even vergat dat die oude profiteurs bijna 70% van onze sociale zekerheid opstrijken.quote:Op dinsdag 16 september 2014 21:46 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Hoe dan? Hij pakt enkel de aandacht door er telkens een schepje bovenop te doen, maar sinds 'minder minder' kan dat helemaal niet meer. Denk dat Wilders wel mee gaat vallen in de media; mensen zijn te veel van hem gewend.
Goed zo, meteen over profiteurs beginnenquote:Op dinsdag 16 september 2014 21:50 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik hoorde het linkse zieligheidsriedeltje over de arme oudjes alweer uit zijn mond komen, waarbij hij voor het gemak maar even vergat dat die oude profiteurs bijna 70% van onze sociale zekerheid opstrijken.
Ik ben niet vies van een beetje volksmennerij.quote:Op dinsdag 16 september 2014 21:52 schreef eriksd het volgende:
[..]
Goed zo, meteen over profiteurs beginnen
Een beetje staatsschuld is een stimulans voor de economie. Nederland zit met het probleem dat het ieder jaar -fors- stijgt. Was het in 2004 nog 257 miljard, dat is nu 457 miljard and counting.quote:Op dinsdag 16 september 2014 21:30 schreef De_Guidance het volgende:
Staatsschuld is goed voor de economie las ik ergens.
Ik geloof er geen kloot vanquote:Op dinsdag 16 september 2014 18:00 schreef cempexo het volgende:
In dit voorjaar had ik een plan om ook vestiging in Nederland te openen, naast mijn vestigingen in Denemarken, Noorwegen, Zweden en Noord Duitsland.
10 jaar inclusief inflatiequote:Op dinsdag 16 september 2014 22:47 schreef cempexo het volgende:
[..]
Een beetje staatsschuld is een stimulans voor de economie. Nederland zit met het probleem dat het ieder jaar -fors- stijgt. Was het in 2004 nog 257 miljard, dat is nu 457 miljard and counting.
De verklaring is natuurlijk dat tussen 1994 en 2004 de PvdA niet in de regering zat.quote:Op woensdag 17 september 2014 05:53 schreef cempexo het volgende:
De staatsschuld periode:
1994 - 218 miljard
2004 - 257 miljard
Dat is een stijging van 17%
2004 - 257 miljard
2014 - 457 miljard dwz t.m. september 2014
Dat is een stijging van 78%
Bedankt, Hans.quote:Op woensdag 17 september 2014 06:10 schreef TitanicLover het volgende:
Ik vind alle politieke partijen lief, inclusief PVV. Alleen het is nu tijd dat er een vrouw onze baas word, mannen hebben altijd voor ellene gezorgd!
Leuk toch!quote:Op dinsdag 16 september 2014 22:39 schreef Evertjan het volgende:
dat wordt morgen weer aapjes kijken en praten voor de eigen bühne. Algemene beschouwingen zijn 1 grote poppenkast. Al die lijsttrekkers die aan het woord komen ratelen allemaal hun eigen verkiezingsprogramma af en weten het allemaal beter dan de andere.
Gelukt. 1-0 voor hem. Via de procedure... snodaard.quote:Op dinsdag 16 september 2014 21:22 schreef remlof het volgende:
Wilders zal wel weer alle aandacht proberen te kapen, net als vorig jaar
Ik ben die trillende stem zo zat.quote:Op woensdag 17 september 2014 10:41 schreef AgLarrr het volgende:
Hadden we toch binnen een minuut bijna weer een huilende voorzitter..
Heeft haar stem niet helemaal onder controle inderdaad. Zenuwen...quote:Op woensdag 17 september 2014 10:41 schreef AgLarrr het volgende:
Hadden we toch binnen een minuut bijna weer een huilende voorzitter..
Als er één partij zuiver speelt zijn zij het wel. Ik ben het zelden met ze eens, maar heb groot respect voor hoe ze politiek bedrijven. Ook nu weer..quote:Op woensdag 17 september 2014 10:45 schreef Tomatenboer het volgende:
SGP is ook zo hypocriet als wat hé.
Absoluut. En ze leven net als menig Islamiet qua vrouwenbehandeling o.a.quote:Op woensdag 17 september 2014 10:45 schreef Tomatenboer het volgende:
SGP is ook zo hypocriet als wat hé.
Hoofdelijke stemming over punt van orde Wilders om de Koran te verwijderen uit de Kamer.quote:Op woensdag 17 september 2014 10:47 schreef kalinhos het volgende:
Ik val nu net in en hoor alleen maar namen die voor of tegen zeggen...Waar gaat dat over?
Ze hebben gelijk dat Wilders deze procedure misbruikt. Maar eigenlijk zijn ze ook tegen de aanwezigheid van de koran in de TK.quote:Op woensdag 17 september 2014 10:46 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Als er één partij zuiver speelt zijn zij het wel. Ik ben het zelden met ze eens, maar heb groot respect voor hoe ze politiek bedrijven. Ook nu weer..
Alle drie tegengestemd.quote:Op woensdag 17 september 2014 10:44 schreef Hexagon het volgende:
Benieuwd of Bontes, Van Klaveren en Van Vliet dit steunen
Omdat dat niet boeiend isquote:Op woensdag 17 september 2014 11:02 schreef napoleonfour het volgende:
Waarom gaat dit niet over de begroting?
Dit wel wil je zeggen?quote:
quote:Op woensdag 17 september 2014 11:02 schreef GlennQuagmire het volgende:
Of wilders is gewoon heel dom, of hij speelt een spelletje
Ja. Jij?quote:Op woensdag 17 september 2014 11:03 schreef Storneren het volgende:
[..]
Je snapt hoe politiek anno 2014 werkt?
Dan snap je zelf ook wel waarom dit niet over de begroting gaanquote:
De SP wilde het echter fundamenteel anders invullen dan de PvdA waar de middeninkomens onevenredig hard werden geraakt.quote:Op woensdag 17 september 2014 11:06 schreef GlennQuagmire het volgende:
De inkomensafhankelijke zorgpremie was idd een enorm succes.
Uw mening schaffen we eveneens af, daar wordt ook niets mee bereikt.quote:Op woensdag 17 september 2014 11:10 schreef Wespensteek het volgende:
Ze moeten het indienen en doorrekenen van tegenbegrotingen afschaffen, kost alleen geld en er gebeurd nooit wat mee, het kabinetsbeleid verandert er niet door.
Welnee.quote:
Daar hoeven niet een boel ambtenaren van het CPB tijd aan besteden om de gevolgen door te rekenen.quote:Op woensdag 17 september 2014 11:11 schreef Reya het volgende:
[..]
Uw mening schaffen we eveneens af, daar wordt ook niets mee bereikt.
Als niet hij dan wel driekwart van Nederland.quote:Op woensdag 17 september 2014 11:11 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Welnee.
Je bent schijnbaar gevoelig voor retorische trucjes.
Wmb toch wel een puntje mbt de winsten van zorgverzekeraars.quote:Op woensdag 17 september 2014 11:15 schreef empa1010 het volgende:
Zwak verhaal van Roemererg zwart-wit
Ja oké,eens.quote:Op woensdag 17 september 2014 11:16 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Wmb toch wel een puntje mbt de winsten van zorgverzekeraars.
Da's de bedoeling vandaag.quote:Op woensdag 17 september 2014 11:15 schreef empa1010 het volgende:
Zwak verhaal van Roemererg zwart-wit
Leuke truc natuurlijk, maar neemt niet weg dat er geld weggehaald wordt bij de zorg en dat het helemaal niet zo is dat er kwalitatieve zorg over blijft voor toekomstige generaties.quote:Op woensdag 17 september 2014 11:17 schreef Reya het volgende:
Roemer wil maar niet erkennen dat er meer geld naar de zorg gaat.
64 miljard naar 71 miljard, hoe is dat exact 'geld weghalen'?quote:Op woensdag 17 september 2014 11:19 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Leuke truc natuurlijk, maar neemt niet weg dat er geld weggehaald wordt bij de zorg en dat het helemaal niet zo is dat er kwalitatieve zorg over blijft voor toekomstige generaties.
En je leeft nog steeds. Valt dus wel mee.quote:Op woensdag 17 september 2014 11:20 schreef Wespensteek het volgende:
Pechtold begrijpt er weinig van. Als chronisch zieke krijg ik de laatste jaren steeds weer te horen, dit wordt niet meer vergoed, dit moet je zelf betalen, dit kost nu meer, deze tegemoetkoming voor chronisch zieken wordt afgeschaft. Ja zorg kost Nederland in totaal meer geld door de vergrijzing maar desondanks wordt er zoveel bezuinigd dat chronisch zieken inderdaad de noodzakelijke zorg niet meer kunnen betalen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |