abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_143544068
quote:
19s.gif Op zondag 17 augustus 2014 19:44 schreef El_Matador het volgende:
Alleen die rugzak lijkt me in situ, want een rivier sloopt die delicate brilletjes en smartphones gelijk.
Dat is te stellig en daar heb ik eerder uitgebreide discussies met je over gehad.
pi_143544120
quote:
0s.gif Op maandag 18 augustus 2014 09:42 schreef Ouder1 het volgende:

[..]

Dat is te stellig en daar heb ik eerder uitgebreide discussies met je over gehad.
^O^
Het zal me werkelijk aan mijn aars oxideren wat jij "te stellig" vindt
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_143544192
quote:
0s.gif Op zondag 17 augustus 2014 19:55 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Nee, dat deed ik niet. Je verwart me met Ouder1
Say what? Ik heb juist lange reacties geschreven dat wat Jackie bedacht had echt vreemd was en ongeloofwaardig!
  maandag 18 augustus 2014 @ 09:49:46 #229
21089 VaLkyRie
tot de schijt ons doodt!
pi_143544230
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)ch-van-kris-kremers/

Dus toch. Zal wel oud nieuws zijn, maar blijft opmerkelijk. Botten afgezet door de rivier? Hele verzameling daar joh.
Uitgelaten geeft het publiek een staande ovulatie.
pi_143544316
quote:
0s.gif Op zondag 17 augustus 2014 20:21 schreef mig72 het volgende:
(drnk aan de Zwitserse Alpen gipsvluchten).
Wat hebben gipsvluchten met vermissingen en zoektochten te maken?
pi_143544398
quote:
14s.gif Op zondag 17 augustus 2014 20:25 schreef Greys het volgende:

[..]

Ik ook.

Maar toen ik dat ooit ook zei dat 'in de lucht flitsen' een op zich logische verklaring zou kunnen zijn voor de donkere foto's, werd hier vrij stellig geroepen 'er vloog toen niets'.
Ik ben wat dat betreft wel om. Twijfelde eerst maar na het zien van dat Laos filmpje denk ik dat al zou het niet voor zoekende helikopters zijn (waarom hebben die de lichtflitsen niet gezien??) dat het zelfs voor hoogvliegende vliegtuigen kan zijn geweest. Een wanhoopsactie.
Het 'pad verlicht' verhaal geloof ik niet zo omdat ik denk dat je zo verblind raakt door het plotselinge licht dat je niets ziet.
pi_143544484
quote:
0s.gif Op zondag 17 augustus 2014 21:40 schreef StayingFan het volgende:

[..]

Er schijnen in dat gebied ook vogels te vliegen die de toeristen de schrik om het hart doen slaan, want ze krijsen als een mens. Ik heb dat ergens gehoord of gelezen.
Verwar je dat niet met mijn verhaal over Nederland?
  maandag 18 augustus 2014 @ 10:04:23 #233
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_143544508
Misschien dat de locals van Stacey weten waar er gezocht is?
Krijg toch het idee dat dat langs het pad en langs de rivier is geweest.

Dan blijft er dus een behoorlijk gebied over waar nog eea zou kunnen liggen.
pi_143544702
quote:
0s.gif Op zondag 17 augustus 2014 23:28 schreef Perico het volgende:
Omdat Kris een iPhone heeft:

Ik ben mijn 5s vandaag kwijt geraakt en dus logde ik met het Apple ID in op me.com of icloud.com.

Daar druk je op "Zoek mijn iPhone". Via GPS (maar kan ook 3G zijn) kreeg ik dan op kaart de exacte locatie door.

En nog meer, ook het percentage batterij dat nog over is zie je dan. En je kunt dan ook een telefoon nummer ingeven, dat degene die op de knop drukt kan bellen.. dat is ook mogelijk, dus niet alleen het noodnummer dan.

Plus een tekst die je zelf mag bedenken. die met een druk op de knop verschijnt voor degene die de telefoon in handen heeft....

En je kunt ook van een afstand activeren dat de telefoon geluid maakt, dat je hem kan wissen, en vanaf dan krijg je ook via de site veranderingen door die op de telefoon actief plaats vinden, daar wordt een log van gemaakt.

Maar okee, alles valt of staat natuurlijk met daadwerkelijke verbinding met de telefoon.
Dat was ook één van mijn punten tegen het verhaal van Jackie. Als een moordenaar de telefoons mee zou nemen naar een gebied met bereik om af en toe een noodoproep te doen onder een betonnen afdak of tijdens een andere hike in een gebied zonder bereik (claim Jackie) dan is de telefoon traceerbaar in het gebied met bereik.
pi_143544826
quote:
19s.gif Op zondag 17 augustus 2014 19:44 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Ik kan me voorstellen dat er bedoeld wordt dat het wel erg makkelijk is van het heupbot (sterke observatie van Kloothommel) en dat de vondsten van nu ook precies gedaan werden toen die ouders er waren.

[..]

Ja, goeie vraag.

[..]

Dat lijkt me vrij duidelijk; biasing in het zoeken gecombineerd met het meest logische "pad" voor de meiden.

[..]

Huh, maar als je dat allemaal niet gelooft, hoe geloof je dan dat de resten verspreid zijn geraakt?

Stoffelijke resten kunnen makkelijk door dieren verplaatst zijn; in feite is alles tussen 11 april en 11 juni een zwart gat. Ook de rivier kan resten verplaatst hebben. Alleen die rugzak lijkt me in situ, want een rivier sloopt die delicate brilletjes en smartphones gelijk.
- Het is inderdaad erg toevallig dat er nu ook weer wat is gevonden nu de ouders er zijn. Maar ik heb begrepen dat de laatste vondsten weer gedaan zijn door locals? Hebben Panameze autoriteiten dan het bewijs neergelegd, zodat locals het konden vinden of? Waarom en wat voor nut heeft dat? En waar en door wie zijn die vondsten dan eerder gevonden? Waarom destijds in doofpot gestopt?

- Bij bewijs neerleggen dacht ik meteen aan geknoopte broekje van Kris en de rugzak.

- Hmm, het kan theoretisch dat de rivier dingen heeft verplaatst en/of het rotweer na die paar dagen en door bepaalde dieren. Maar ik vind dit zo'n bizarre samenloop van omstandigheden, dat ik het nog niet kan geloven. Maar ik sluit ook weer niets uit, dat wilde ik zeggen haha.

Langs welke plekken wordt de nieuwe zoektocht gedaan; wordt er nu ook verder gekeken dan langs de rivier?

En ik denk inderdaad ook dat de camera is gebruikt als SOS-signaal... Al helemaal als het noodweer destijds was uitgebroken en dat Lisanne/en of Kris aan het schuilen waren. Maar kan zo niet meer herinneren waar het noodweer uit is gebroken.
pi_143544934
quote:
0s.gif Op maandag 18 augustus 2014 00:40 schreef Domnivoor het volgende:
Nee, je moet mij niet altijd geloven ;) Ik kon de video niet zien, en reageerde op Gorraay.
Nu krijg ik hem wel te zien. Het is best heftig...
Ze zeggen inderdaad eerst 'twee uur NL tijd' en daarna 'twee uur plaatselijke tijd'.
In het laatste geval hou ik het op een vertraagd bericht, anders moeten we wéér die tijdlijn omgooien.
De foto bij dat bergbeekje is gemaakt rond 14:00. Zou het niet kunnen dat ze tóch terug gelopen zijn vanaf dat punt en dus dat berichtje hebben kunnen versturen op het eerste punt (dat voor de Mirador ligt als je terug loopt) dat ze weer bereik hadden? We gaan er eigenlijk vanuit dat ze vanaf dat bergbeekje doorgelopen zijn, maar ze kunnen net zo goed terug gelopen zijn.
pi_143544962
quote:
0s.gif Op maandag 18 augustus 2014 02:33 schreef jackie12 het volgende:

[..]

Of mensen nou wel of niet geloven in het F scenario doet er eigenlijk ook niet heel veel toe.
Ik had ook heus niet gedacht dat toen ik met mijn scenario kwam dat mensen zouden zeggen; halleluja, we hebben het antwoord!
Ik heb in mijn scenario uitgelegd waarom er teveel dingen in mijn ogen niet kloppen en dat er rondom de verdwijning er teveel "F"is.
Sommige mensen zeggen dat wat ik doe laster is of dat echt niet kan maken.
Ik begrijp dat heel goed want het is ook niet zomaar iets.
Aan de andere kant zijn we met zn allen aan het puzzelen en wat had ik dan moeten doen? Jongens ik heb een idee maar moet m maar niet delen met jullie?

Ook heb ik gezegd dat ik niet ben begonnen met zijn naam en daaromheen maar alles heb bij gezocht om het kloppend te maken. Integendeel zelfs.

Waar ik wel voor 99% van ben overtuigd is dat ze overleden zijn door een misdrijf.
Een verdwaalscenario gaat er bij mij gewoon niet in.
TENZIJ er uit de telefoongegevens naar voren komt dat ze ook naar huis hebben gebeld en een bericht hebben achter gelaten voor de achterblijvers.
Gelijk heb je, hoor, het is ook alleen maar mijn idee. En de bedoeling is toch dat iedereen zijn/haar dingen hier kan neerzetten. We tasten allemaal in het duister helaas
pi_143544996
quote:
0s.gif Op maandag 18 augustus 2014 01:01 schreef Grijzemassa het volgende:

[..]

Ik bekijk graag alles van alle kanten. Ik zeg niet dat het ene wel en het andere niet waar is. Maar ik vind het belangrijk om diverse invalshoeken open te houden. En die waarschijnlijkheids theorie slaat nergens op want niemand weet wat er gebeurd is.
_O_

Daarnaast: Wat het meest waarschijnlijk is, is niet per definitie wat er gebeurd is en wat het minst waarschijnlijk is, is niet per definitie niet gebeurd zolang het wel mogelijk is.
Ik bedoel maar.. het was verre van waarschijnlijk dat zij niet levend terug kwamen in Nederland.. en toch is dat gebeurd.
pi_143545085
quote:
14s.gif Op maandag 18 augustus 2014 10:28 schreef Ouder1 het volgende:

[..]

_O_

Daarnaast: Wat het meest waarschijnlijk is, is niet per definitie wat er gebeurd is en wat het minst waarschijnlijk is, is niet per definitie niet gebeurd zolang het wel mogelijk is.
Ik bedoel maar.. het was verre van waarschijnlijk dat zij niet levend terug kwamen in Nederland.. en toch is dat gebeurd.
Helemaal mee eens, er kan juist iets gebeurd zijn wat niemand verwachtte.
pi_143545100
via google

Verzoek om de resultaten van de onderzoeken van het NFI aan de Panamese autoriteiten.

door Woordvoerder | 18 augustus 2014 | Nieuws | 0 reacties
Persbericht
Verzoek om de resultaten van de onderzoeken van het NFI aan de Panamese autoriteiten.

Amersfoort - 16 augustus 2014 - In de afgelopen dagen is het duidelijk geworden dat de resultaten van het onderzoek dat het NFI (Nederlands Forensisch Instituut) een rugzak met daarin mobiele telefoons en digitale camera's heeft uitgevoerd, zijn nog niet aan de geleverde Panamese autoriteiten. Onze advocaat in Panama, de heer E. Arrocha, tot deze conclusie gekomen na het nemen van een eerste blik op meer dan duizend pagina's van het bestand dat u ontvangen van het Openbaar Ministerie in Panama. De familie roept het NFI om deze resultaten zo snel mogelijk te leveren aan de Panamese autoriteiten om hen in staat te blijven om de feiten over wat er met Kris verduidelijken.

"We maken dus een persoonlijk verzoek aan de Nederlandse NFI forensisch wetenschappers om zo snel mogelijk openbaar maken van de resultaten van het onderzoek uitgevoerd in Nederland, en krijgen ze aan de autoriteiten van Panama is er - als familie - nog steeds angstig wachten sinds de ontdekking van de rugzak. Onze advocaat in Panama, de heer E. Arrocha gisteren openlijk een verzoek via de media aan de Nederlandse ambassadeur in Panama, de heer W. de Boer, de nodige stappen te nemen en ervoor te zorgen dat de de resultaten worden zo snel mogelijk naar Panama gestuurd.

De test wordt uitgevoerd in Nederland rugzak, camera uitgevoerd en mobiel is van vitaal belang voor het onderzoek naar wat er gebeurd zou zijn. Begrijp niet waarom hij het ​​rapport niet heeft gestuurd, omdat we weten dat studies zijn reeds uitgevoerd en de resultaten zijn al bekend. We vragen het NFI om te delen met de officier van justitie in Nederland de conclusies tot nu toe tot stand gekomen met betrekking tot de zaak, hoewel we begrijpen dat de studies nog niet goed zijn geweest completado.Queremos voorkomen ongerechtvaardigde vertragingen het onderzoek is nu aan de gang is er . Uiteraard verwachten we dat het NFI einde van het onderzoeksproces zo snel mogelijk, zodat je weet door middel van een verslag aan de procureur des Konings van Panama. "

De familie Kermers ook ontvangen via de telefoon, de informatie van de Nederlandse politie, de overblijfselen van de 31 juli 2014 gevonden in de rivier waar de rugzak ook eerder gevonden, waren van Kris Kremers. DNA-resultaten hebben dit bevestigd. Momenteel zijn we nog steeds wachten op een schriftelijke bevestiging van het Openbaar Ministerie van Panama zijn duidelijk waar de bevindingen van het onderzoek. We hopen ook dat ze binnenkort meer menselijke resten die op basis van dezelfde, verhogen de kans om duidelijk te maken wat er met Kris kunnen vinden.

Voor eventuele vragen over dit persbericht kunt u contact opnemen met de familie woordvoerster Nikki van Passel Kremers +31 (0) 6 300 430 40

http://www.answersforkris(...)toridades-panamenas/
"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."
pi_143545137
quote:
0s.gif Op maandag 18 augustus 2014 01:32 schreef jackie12 het volgende:
0s.gif Op donderdag 14 augustus 2014 13:59 schreef Grijzemassa het volgende:

[..]

Het is wel een naar onderwerp, maar de volledige lichamen zijn dus ook niet gevonden. Ze zouden ergens anders omgebracht en bv begraven kunnen zijn. Na alle media aandacht om het verhaal een draai naar verdwaling te geven, zouden de delen die gevonden zijn daar neergelegd kunnen zijn
Kan idd. Maar ik krijg maar geen antwoord op de vraag waarom een dader dat zou doen.
Jackie zegt dat dat zou zijn om die eerste noodoproep te kunnen verklaren. Maar waarom laten ze hen dan een noodoproep doen en als er geen bereik is dan is het verduisteren van de telefoon genoeg om te zorgen dat niemand ooit weet dat die oproep gedaan is.
Motief voor dat dwaalspoor ontbreekt dus volledig.

Ik bedoel dus dat diegene niet wist of er wel of niet verbinding was met 911 toen er gebeld werd maar wel dat er gebeld was
Het eerste stuk is van Grijzemassa, het tweede van mij. Waarom doe je dit? Een beetje bewust quotes zitten te verkloten? Ik vind dat een vies spelletje.
Daarnaast zegt het niet dat ik het eens ben met het scenario van Jackie.. integendeel zelfs. Het is één van mijn vele kritische aantekeningen bij dat verhaal.
Het was alleen Mig die er vierkant achter stond.
pi_143545276
quote:
0s.gif Op maandag 18 augustus 2014 02:19 schreef jackie12 het volgende:
we zitten nu in nummer 67 en dan kan ik datgene wat jij zegt rechtsboven in de quote aanklikken en dan mijn commentaar er op zeggen. Op oudere nummers lukt me dat niet. Daardoor is het moeilijk te begrijpen
In oudere topics kan dat ook. En dan kopieer je de tekst die dan tevoorschijn komt en plakt die in je reactie hier.
  maandag 18 augustus 2014 @ 10:44:57 #243
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_143545362
quote:
0s.gif Op maandag 18 augustus 2014 10:34 schreef Ouder1 het volgende:

[..]

Het eerste stuk is van Grijzemassa, het tweede van mij. Waarom doe je dit? Een beetje bewust quotes zitten te verkloten? Ik vind dat een vies spelletje.
Hij snapt niet hoe het werkt en kopieert gewoon tekst ipv te quoten
pi_143545369
Bedankt voor posten Stacey! Incl. vertaling begrijp ik er nog niet zoveel van haha. Waar komt het concreet op neer?
  maandag 18 augustus 2014 @ 10:46:46 #245
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_143545403
quote:
0s.gif Op maandag 18 augustus 2014 10:33 schreef StaceySinger het volgende:
via google

Via google?
pi_143545474
quote:
0s.gif Op maandag 18 augustus 2014 10:45 schreef MidnightB00m het volgende:
Bedankt voor posten Stacey! Incl. vertaling begrijp ik er nog niet zoveel van haha. Waar komt het concreet op neer?
ik snap er ook geen reet van :7
"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."
pi_143545497
quote:
1s.gif Op maandag 18 augustus 2014 03:07 schreef mig72 het volgende:

[..]

Blijkbaar is hij laagopgeleid en in zijn taal gebruiken ze misschien boerderij voor moestuintje of kweektuin.
Hij is niet laagopgeleid!, komt uit quebec, heeft daar op school gezeten en in duitsland gestudeerd! Zie zijn Facebook pagina!. ^)
pi_143545502
quote:
0s.gif Op maandag 18 augustus 2014 10:44 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Hij snapt niet hoe het werkt en kopieert gewoon tekst ipv te quoten
Dan plak je nog niet de tekst van een ander vast aan de kop "*** schreef'.
pi_143545581
quote:
0s.gif Op maandag 18 augustus 2014 10:49 schreef StaceySinger het volgende:

[..]

ik snap er ook geen reet van :7
Haha wat ik ervan begrijp, is dat er (nieuwe) resultaten zijn uit onderzoek van NFI? En die willen ze zo snel mogelijk bekend maken bij de Panameze autoriteiten zodat er een doorbraak kan zijn in de zoektocht?

Maar de Panameze autoriteiten hadden toch alles al eerst onderzocht voordat het naar NFI ging? Snap er niks van.

En why the fuck waren die resultaten van NFI nog niet gedeeld met Panameze autoriteiten?
pi_143545586
quote:
0s.gif Op maandag 18 augustus 2014 10:49 schreef StaceySinger het volgende:

[..]

ik snap er ook geen reet van :7
Ik ook niet. Het lijkt alsof de advocaat claimt dat het NFI informatie achterhoudt voor de Panamese autoriteiten en dat hij dat concludeert uit de gegevens die de Panamese autoriteiten aan de ouders hebben geleverd of aan hem. Omdat daar gegevens in missen.

Dat vind ik vreemd omdat het eerder lijkt alsof de Panamese autoriteiten informatie achterhouden. Maar dat kan natuurlijk aan mij liggen. ;)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')