Hier krijg je een recept. Altijd half jaar geldig. Vaak ga ik dezelfde dag nog langs 10 verschillende apothekers. Voorraadje bunkeren.quote:
Ik kon 3 jaar lang ook onbeperkt halen.quote:Op maandag 28 juli 2014 12:20 schreef Dven het volgende:
[..]
Hier krijg je een recept. Altijd half jaar geldig. Vaak ga ik dezelfde dag nog langs 10 verschillende apothekers. Voorraadje bunkeren.
Misschien was het een bewussiequote:
Haar egoquote:
Het heeft lang geduurd.quote:De politie heeft vanochtend 22 verdachten aangehouden voor de ongeregeldheden tijdens de bekerfinale tussen Ajax en PEC Zwolle.
Aan het begin van de wedstrijd op 21 april werd vanuit een vak met Ajax-supporters zwaar vuurwerk op het veld gegooid. De wedstrijd moest worden onderbroken worden en de grasmat raakte beschadigd. Ook werden er in het stadion vernielingen aangebracht.
De 22 man die zijn aangehouden komen volgens de politie voornamelijk uit Noord-Holland en variëren in leeftijd van 17 tot 31 jaar. Er wordt naar nog eens achttien man gezocht, van een gedeelte van die groep is de identiteit nog niet bekend. Donderdag zal de politie foto's publiceren van hooligans die nog gezocht worden.
Alle verdachten moeten zich waarschijnlijk in november in Rotterdam voor de rechtbank verantwoorden voor openlijk geweld. Ook kunnen zij een stadionverbod opgelegd krijgen in combinatie met een meldplicht tijdens wedstrijden van Ajax. De KNVB kan hen ook nog een algeheel stadionverbod opleggen.
Beetje eng jaquote:Op maandag 28 juli 2014 12:40 schreef Karina het volgende:
[..]
Meh dat ziet er niet echt lekker uit of zo.
Ach, het kan altijd nog ergerquote:Op maandag 28 juli 2014 12:40 schreef Karina het volgende:
[..]
Meh dat ziet er niet echt lekker uit of zo.
De neef van Salati.quote:
Veet of de ladyshave van 1 van de rondemisses.quote:Op maandag 28 juli 2014 12:43 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Bij die benen van hincapie vraag ik me altijd af hoe hij ze scheert zonder slagaderlijke bloeding te veroorzaken.
quote:Op maandag 28 juli 2014 12:42 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Ach, het kan altijd nog erger
[ afbeelding ]
Het ziet er echt supereng uit.quote:Op maandag 28 juli 2014 12:45 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Je been is een grote spier dus veel bloed nodig, gewoon normaal hoor zulke aders
Meeste mannen denken toch al met hun pik,.quote:Op maandag 28 juli 2014 12:47 schreef Fargo het volgende:
Lijkt wel een stel hersens wat naar zijn onderbeen is afgezakt.
op geschoren benen zie je het ook beterquote:Op maandag 28 juli 2014 12:45 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Je been is een grote spier dus veel bloed nodig, gewoon normaal hoor zulke aders
Vandaar die dikke kloppende aderen op m'n balzak na het plompzakkenquote:Op maandag 28 juli 2014 13:02 schreef Tarado het volgende:
[..]
op geschoren benen zie je het ook beter
Geen foto's svpquote:Op maandag 28 juli 2014 13:04 schreef Dven het volgende:
[..]
Vandaar die dikke kloppende aderen op m'n balzak na het plompzakken
In spoiler?quote:
DM danquote:Op maandag 28 juli 2014 13:09 schreef Karina het volgende:
[..]
Daar zit natuurlijk niemand op te wachten he
Wilde het net zeggen, echt met bakken nu weer. Ik zat op de site van het parool dat station zuid helemaal volgelopen isquote:Op maandag 28 juli 2014 13:11 schreef Tarado het volgende:
Het houdt hier weer op met zachtjes regenen, liever alles in 1 dag
Zonde. Wil je dan een foto van m'n duckfacequote:Op maandag 28 juli 2014 13:10 schreef Karina het volgende:
[..]
Nee man die foto's hoef ik niet te zien.
Mannen met duckfacequote:Op maandag 28 juli 2014 13:12 schreef Dven het volgende:
[..]
Zonde. Wil je dan een foto van m'n duckface
Kom zoenen danquote:
Dan gaat onze relatie wel een flinke stap maken na het aanschouwen van de kroonjuwelen.quote:
Point proven. Gelieve aanpassen zoals in mijn post.quote:
hallo ik sherlockte mijn naamquote:Op maandag 28 juli 2014 13:23 schreef Karina het volgende:
Tjacka gaat ook nog steeds lekker in dat blote mannentopic
karina ik ben aan het lobbyenquote:Op maandag 28 juli 2014 13:23 schreef Karina het volgende:
Tjacka gaat ook nog steeds lekker in dat blote mannentopic
6quote:Op maandag 28 juli 2014 13:25 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Hallo tjacka.
Ik volg je voorbeeld en ga ook sherlocken. Noem een nummer.
Thanks. Wil niet dat de mannen hier flauwvallenquote:
is dat wat? Die van de vrouwen bekijk ik weleens, maar mannen geen interessequote:Op maandag 28 juli 2014 13:23 schreef Karina het volgende:
Tjacka gaat ook nog steeds lekker in dat blote mannentopic
Die vrouwentopics..quote:Op maandag 28 juli 2014 13:27 schreef Tarado het volgende:
[..]
is dat wat? Die van de vrouwen bekijk ik weleens, maar mannen geen interesse
Als pub weer tot leven wordt gebracht zal ik je zeker ondersteunenquote:Op maandag 28 juli 2014 13:26 schreef Tjacka het volgende:
[..]
karina ik ben aan het lobbyen
ik wil mod worden van pub
wil jij mij ondersteunen
Nah ik vind blote mannen helemaal niet zo sexy eigenlijk.quote:Op maandag 28 juli 2014 13:27 schreef Tarado het volgende:
[..]
is dat wat? Die van de vrouwen bekijk ik weleens, maar mannen geen interesse
Geldt voor vrouwen eigenlijk ook, met iets aan is vaak beterquote:Op maandag 28 juli 2014 13:29 schreef Karina het volgende:
[..]
Als pub weer tot leven wordt gebracht zal ik je zeker ondersteunen
[..]
Nah ik vind blote mannen helemaal niet zo sexy eigenlijk.
ik vind het niet aantrekkelijk als ze een slappe op de foto doenquote:Op maandag 28 juli 2014 13:29 schreef Karina het volgende:
[..]
Als pub weer tot leven wordt gebracht zal ik je zeker ondersteunen
[..]
Nah ik vind blote mannen helemaal niet zo sexy eigenlijk.
quote:Op maandag 28 juli 2014 13:30 schreef Tjacka het volgende:
[..]
ik vind het niet aantrekkelijk als ze een slappe op de foto doen
ben toch meer van het stijve werk
Ja klopt. Niet zozeer omdat er dan wat te raden overblijft, maar bloot is alleen mooi als diegene een supermooi figuur heeft en dat zijn er heeeel weinig over het algemeen (niet alleen daar maar altijd).quote:Op maandag 28 juli 2014 13:30 schreef Tarado het volgende:
[..]
Geldt voor vrouwen eigenlijk ook, met iets aan is vaak beter
Geen gleufje dat niet van mij gaat kriebelen.quote:Op maandag 28 juli 2014 13:29 schreef Karina het volgende:
[..]
Als pub weer tot leven wordt gebracht zal ik je zeker ondersteunen
[..]
Nah ik vind blote mannen helemaal niet zo sexy eigenlijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |