Remember Srebrenica.quote:Op zondag 20 juli 2014 09:45 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ik denk dat als Nederland een corridor + kleine oppervlakte rond het vliegtuig vast gaat houden met het materieel wat we nog overhebben er weinig rebellen zijn die daar tegen gaan lopen vechten. Ik bedoel.. wat ben je dan aan het doen. Hoe leg je dat uit aan de internationale gemeenschap? Bovendien zijn er misschien andere EU troepen die mee willen doen.
Iedereen was hoogstwaarschijnlijk of al dood, of bewusteloos door de impact van de raket.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:38 schreef HulkHeld het volgende:
Man man man.. wat moet het een chaos en paniek zijn geweest op het moment dat dat vliegtuig naar beneden dook.. niet te beschrijven gewoon, iedereen rondvliegend door dat toestel..
Ga weg, jij bent weer lekker tunnelvisie aan het creëren. Jij gaat dus al 100% van uit dat er opzet in het spel is.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:38 schreef Loekie1 het volgende:
Wie er nou het meest gebaat bij een ramp als dit? De leiders van Oekraine.
Uit beelden van de CNN bleek dat hij geraakt was aan de vleugel, zou het dan meteen afgelopen zijn? Bewusteloos kan ik me wel voorstellen door de zuurstof die er niet meer is.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:38 schreef Inaithnir het volgende:
[..]
Iedereen was hoogstwaarschijnlijk of al dood, of bewusteloos door de impact van de raket.
Gelukkig, waarschijnlijk, al buiten bewustzijn voor impact. Hoop ik dan, damn.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:38 schreef HulkHeld het volgende:
Man man man.. wat moet het een chaos en paniek zijn geweest op het moment dat dat vliegtuig naar beneden dook.. niet te beschrijven gewoon, iedereen rondvliegend door dat toestel..
Kom liever met een tegenargument.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:39 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Ga weg, jij bent weer lekker tunnelvisie aan het creëren. Jij gaat dus al 100% van uit dat er opzet in het spel is.
Lijkt me meer dan een logische theorie. Ik kan me niet voorstellen dat je zomaar zonder training vliegtuigen uit de lucht haalt..quote:Op zondag 20 juli 2014 10:17 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Er is ook een theorie dat die systemen bediend zijn door Russische manschappen die de separatisten ondersteunen. Het schijnt iets van drie maanden te duren aan opleiding voordat je die BUK kunt bedienen. Dat ding is toch ook een Rusissche uitvinding dacht ik?
Het is toch simpel op te lossen? Die woordvoerder van de separatisten staat de pers kort te woord wat ze aan het doen zijn, waar de lijken heen gaan, wanneer ze vrij gegeven gaan worden kortom een plan van aanpak. Dat ze dit niet doen, iedereen in onwetendheid laten is respectloos zeker naar familieleden.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:37 schreef doge het volgende:
[..]
Oke, dus er zal ook absoluut geen kern van waarheid in zitten? Ik begrijp dat de meeste mensen hier het fijner zouden vinden als er een telegraaf artikel was gepubliceerd waarin stond dat de lijken allemaal meteen in een massagraf zijn geflikkerd.
Als je de beelden bedoelt van een vliegtuig met een brandende vleugel, dat was een ander vliegtuig. Van hoe het er nu uitziet was de raketinslag zo krachtig dat het vliegtuig in de lucht al uit elkaar geklapt is (gezien de spreiding van de wrakstukken).quote:Op zondag 20 juli 2014 10:39 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Uit beelden van de CNN bleek dat hij geraakt was aan de vleugel, zou het dan meteen afgelopen zijn? Bewusteloos kan ik me wel voorstellen door de zuurstof die er niet meer is.
Respect hebben ze sowieso niet, want als ze zich zo Rus hadden gevoeld hadden ze al gelijk wel opgepleurd naar dat kutland.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:40 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Het is toch simpel op te lossen? Die woordvoerder van de separatisten staat de pers kort te woord wat ze aan het doen zijn, waar de lijken heen gaan, wanneer ze vrij gegeven gaan worden kortom een plan van aanpak. Dat ze dit niet doen, iedereen in onwetendheid laten is respectloos zeker naar familieleden.
Oekraine had geen luchtafweer in het gebied omdat de rebellen geen vliegtuigen hebbenquote:
quote:Ingrijpen!
Nederland wordt in het diepst van de ziel geraakt door het schandalige gesol met lichamen en bezittingen op de plek van het neergeschoten passagierstoestel in Oekraïne.
De hulpeloze noodkreet van premier Rutte aan het adres van president Poetin zal niets uithalen. Deze bruut had direct na de aanslag de kans om voor het oog van de wereld een harde veroordeling uit te spreken. In plaats daarvan legde hij de schuld bij de regering in Kiev en ging hij onverdroten verder met zijn propaganda-oorlog – liegen en bedriegen zoals hij dat leerde bij de KGB is alles wat Poetin kan.
Met het verdonkeremanen van cruciale bewijsstukken tekenen de separatisten hun eigen schuldbekentenis. Door zijn invloed niet aan te wenden levert Poetin het bewijs van Russische medeplichtigheid. Een onafhankelijk onderzoek wordt bij voorbaat om zeep geholpen.
Daarom moet hier worden ingegrepen. Het gebied van de brokstukken dient te worden veiliggesteld door het sturen van NAVO-troepen. Tegelijkertijd moeten Special Forces worden ingezet om de daders van deze massamoord op te sporen en over te brengen naar Nederland voor hun berechting.
Het is nu tijd voor actie.
Dat doe ik dus al kneus. Ik ga er van uit dat het ongelukkig naar beneden gehaald door separatisten. Dit geneuzel van je kan in bnw.quote:
Sorry, je brein is te ver afgetakeld. Je moet worden opgenomen, maar je mag kiezen tussen BNW, ONZ of VBL!quote:Op zondag 20 juli 2014 10:42 schreef DeJori het volgende:
Oh jee, gisteren propageerde ik nog ingrijpen om de rampplek veilig te stellen. Vandaag blijkt dat ook op de voorpagina van de telegraaf te staan. Moet ik mezelf nu niet meer serieus nemen?
[..]
Ik vermoed dat die mate van organisatie daar niet bestaat.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:40 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Het is toch simpel op te lossen? Die woordvoerder van de separatisten staat de pers kort te woord wat ze aan het doen zijn, waar de lijken heen gaan, wanneer ze vrij gegeven gaan worden kortom een plan van aanpak. Dat ze dit niet doen, iedereen in onwetendheid laten is respectloos zeker naar familieleden.
Belangrijkste is nu dat iedereen de kop koel houdt en de boel niet laat escaleren.quote:Op zondag 20 juli 2014 09:50 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Wat wil je dan als een of andere wraakmachine het land binnen vallen?.. hoe Amerikaans zeg, vergelding en wraak lost al helemaal niks op. Belangrijkste op dit moment is dat al die slachtoffers naar huis komen naar geliefden, familie en vrienden.
Mag ik je aanraken? Jij bent echt onze Nederlandse held.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:42 schreef DeJori het volgende:
Oh jee, gisteren propageerde ik nog ingrijpen om de rampplek veilig te stellen. Vandaag blijkt dat ook op de voorpagina van de telegraaf te staan. Moet ik mezelf nu niet meer serieus nemen?
[..]
Er is een enorm groot deel op één plek terecht gekomen waarbij brandstoftenks ook nog heel waren.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:41 schreef Inaithnir het volgende:
[..]
Als je de beelden bedoelt van een vliegtuig met een brandende vleugel, dat was een ander vliegtuig. Van hoe het er nu uitziet was de raketinslag zo krachtig dat het vliegtuig in de lucht al uit elkaar geklapt is (gezien de spreiding van de wrakstukken).
Want dat is nog niet gebeurd??quote:Op zondag 20 juli 2014 10:44 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Belangrijkste is nu dat iedereen de kop koel houdt en de boel niet laat escaleren.
Wil je niet op de man spelen aub.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:43 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Dat doe ik dus al kneus. Ik ga er van uit dat het ongelukkig naar beneden gehaald door separatisten. Dit geneuzel van je kan in bnw.
Stel je voor dat het uit de hand gaat lopen!quote:Op zondag 20 juli 2014 10:44 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Belangrijkste is nu dat iedereen de kop koel houdt en de boel niet laat escaleren.
Hetloopt alleen maar hoger op, hier gaat geen einde meer aankomen denk ik.. Poetin met z'n gelul van dat Oekraïne niet had moeten doorgaan, maar meneer keurt het wel goed dat die mongolen uit zijn land, of althans zich zo verbonden voelen aan dat land van 'm, herrie gaat lopen schoppen in Oekraïne..quote:Op zondag 20 juli 2014 10:47 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Verdere escalatie bedoelt ze waarschijnlijk.
Blijf vooral zo naïefquote:Op zondag 20 juli 2014 10:03 schreef Geralt het volgende:
[..]
Mensen die serieus denken dat wij straks oorlogje gaan spelen in Putin's achtertuin hebben er weinig van begrepen. Ik zei het al eerder en ik zeg het nog steeds: om zoiets "onbenulligs" gaan wij op zeker niet to arms.
Boys with toys en wodka is geen goede combinatiequote:Op zondag 20 juli 2014 10:48 schreef Valerie. het volgende:
Ik vind het vervelend dat er steeds overal staat dat het waarschijnlijk per ongeluk is gebeurd. So fucking what, als je geen passagiersvliegtuig en militair vliegtuig van elkaar kan onderscheiden, blijf je maar met je tengels van een buk af.
nu.nlquote:Oekraïense rebellen halen lichamen vliegramp weg
De pro-Russische separatisten hebben alle 196 lichamen die nog op de plaats van de vliegtuigcrash lagen, verplaatst naar een onbekende locatie.
Dat meldt de Oekraïense regering. De rebellen dwongen hulpdiensten om de lijken aan hen over te dagen.
Die aanname kun je niet zomaar doen, ze kunnen wel degelijk het hele systeem hebben, maar als je niet weet hoe het precies werkt heb je dezelfde situatie.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:46 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Wil je niet op de man spelen aub.
Wanneer deze is buitgemaakt op de Oekraïense krijgsmacht zou het zo kunnen zijn, dat de separatisten niet het hele systeem hadden, en dus ook geen onderscheid konden maken. Daarnaast is het bedienen van een Buk niet een kwestie van mikken en op een knopje drukken.
http://www.ftm.nl/exclusive/mh17-de-mist-van-feit-en-fictie/
Wanneer de Russen dit systeem hadden geleverd, hadden ze wel het hele systeem geleverd.
Dat waren moslims, die tellen nietquote:
Uit welke beelden precies, want ik heb die niet gezien hoor.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:39 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Uit beelden van de CNN bleek dat hij geraakt was aan de vleugel, zou het dan meteen afgelopen zijn? Bewusteloos kan ik me wel voorstellen door de zuurstof die er niet meer is.
Als je een BUK systeem (zoals hieronder) kan besturen kan je heus wel een militair vliegtuig van een passagiersvliegtuig onderscheiden.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:48 schreef Valerie. het volgende:
Ik vind het vervelend dat er steeds overal staat dat het waarschijnlijk per ongeluk is gebeurd. So fucking what, als je geen passagiersvliegtuig en militair vliegtuig van elkaar kan onderscheiden, blijf je maar met je tengels van een buk af.
Nee, snel De Telegraaf niet meer serieus nemen. Vrij schokkend dat je dat klaarblijkelijk wel doet.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:42 schreef DeJori het volgende:
Oh jee, gisteren propageerde ik nog ingrijpen om de rampplek veilig te stellen. Vandaag blijkt dat ook op de voorpagina van de telegraaf te staan. Moet ik mezelf nu niet meer serieus nemen?
[..]
Probleempje: zie je de vier voertuigen? De separatisten hebben er maar eentje van. Hun systeem was dus niet compleet, dus konden ze dat onderscheid níet maken.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:53 schreef doge het volgende:
[..]
Als je een BUK systeem (zoals hieronder) kan besturen kan je heus wel een militair vliegtuig van een passagiersvliegtuig van elkaar onderscheiden.
[ afbeelding ]
Dus de eerstvolgende optie is dat Rusland het vliegtuig neer heeft geschoten. En in het geval dat dat daadwerkelijk is gebeurd heeft Rusland heeft vast en zeker gedacht dat het neerschieten van een passagiersvliegtuig in hun voordeel zou werken
Het ging er toch om dat ze delen misten en met brakke radar werkten of zo? MAAR DAN MOET JE DUS NIET MET EEN BUK GAAN LOPEN SPELENquote:Op zondag 20 juli 2014 10:53 schreef doge het volgende:
[..]
Als je een BUK systeem (zoals hieronder) kan besturen kan je heus wel een militair vliegtuig van een passagiersvliegtuig van elkaar onderscheiden.
[ afbeelding ]
Dus de eerstvolgende optie is dat Rusland het vliegtuig neer heeft geschoten. En in het geval dat dat daadwerkelijk is gebeurd heeft Rusland vast en zeker gedacht dat het neerschieten van een passagiersvliegtuig in hun voordeel zou werken
Blijf jij vooral denken dat die oorlog er wel gaat komen.quote:
Ja, en met 1 voertuig uit de 4 benodigde (inclusief een radarsysteem) kan je vast en zeker een raket 10km doelgericht afschieten...quote:Op zondag 20 juli 2014 10:54 schreef Inaithnir het volgende:
[..]
Probleempje: zie je de vier voertuigen? De separatisten hebben er maar eentje van. Hun systeem was dus niet compleet, dus konden ze dat onderscheid níet maken.
Ze hadden even op http://www.flightradar24.com/ moeten kijken.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:53 schreef doge het volgende:
[..]
Als je een BUK systeem (zoals hieronder) kan besturen kan je heus wel een militair vliegtuig van een passagiersvliegtuig van elkaar onderscheiden.
[ afbeelding ]
Dus de eerstvolgende optie is dat Rusland het vliegtuig neer heeft geschoten. En in het geval dat dat daadwerkelijk is gebeurd heeft Rusland heeft vast en zeker gedacht dat het neerschieten van een passagiersvliegtuig in hun voordeel zou werken
Wat een beerput. Zie de waarheid maar eens boven water te krijgen. Arme Ruttequote:Op zondag 20 juli 2014 10:46 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Wil je niet op de man spelen aub.
http://www.ftm.nl/exclusive/mh17-de-mist-van-feit-en-fictie/
Wanneer de Russen dit systeem hadden geleverd, hadden ze wel het hele systeem geleverd.
Blijkbaar wel, hebben we vrijdag een demonstratie van gezien.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:55 schreef doge het volgende:
[..]
Ja, en met 1 voertuig uit de 4 benodigde (inclusief een radarsysteem) kan je vast en zeker een raket 10km doelgericht afschieten...
Ze zeggen dat je dan met een radar werkt die wel een target vindt, maar dat je dus niet weet wat voor target dat nu precies isquote:Op zondag 20 juli 2014 10:55 schreef doge het volgende:
[..]
Ja, en met 1 voertuig uit de 4 benodigde (inclusief een radarsysteem) kan je vast en zeker een raket 10km doelgericht afschieten...
De separatisten; zij hebben de macht in handen in dat gebied. Maar eigenlijk zou je ook de toestemming moeten hebben van de Oekraïne en Rusland om conflict te vermijden.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:19 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Eerst even: Ik ben tegen militair ingrijpen.
Maar, volgens jou zou wie dan toestemming moeten geven? Naar mijn idee Oekraïene en die staan al maanden te jankballen om hulp uit het Westen.
Ik hoop van wel maar vrees van niet.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:56 schreef star_gazer het volgende:
Zouden de pasagiers op slag dood zijn geweest? En dan specifiek degenen die niet direct op de plaats van inslag zaten? Decompressie op 10km hoogte is natuurlijk dodelijk, maar toch niet direct? Volgens mij heb je echt wel wat tijd om je te realiseren dat het over is.
quote:Op zondag 20 juli 2014 10:56 schreef Inaithnir het volgende:
[..]
Blijkbaar wel, hebben we vrijdag een demonstratie van gezien.
bron?quote:Op zondag 20 juli 2014 10:56 schreef Valerie. het volgende:
[..]
Ze zeggen dat je dan met een radar werkt die wel een target vindt, maar dat je dus niet weet wat voor target dat nu precies is
Met het verschil dat je weet op welke hoogte je iets uit de lucht schiet en je weet dat dit commercieel luchtruim is.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:56 schreef Valerie. het volgende:
[..]
Ze zeggen dat je dan met een radar werkt die wel een target vindt, maar dat je dus niet weet wat voor target dat nu precies is
Afhankelijk van hoe de inslag precies verlopen is, is het mogelijk dat door de drukgolf die veroorzaakt werd door de raketexplosie genoeg kracht had om iedereen knock-out te slaan.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:56 schreef star_gazer het volgende:
Zouden de pasagiers op slag dood zijn geweest? En dan specifiek degenen die niet direct op de plaats van inslag zaten? Decompressie op 10km hoogte is natuurlijk dodelijk, maar toch niet direct? Volgens mij heb je echt wel wat tijd om je te realiseren dat het over is.
alsof het die schutter uiteindelijk wat kan schelen, ik denk dat het niet de bedoeling was, maar ze zijn in oorlog en gaan gewoon verder waar ze mee bezig waren.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:54 schreef Valerie. het volgende:
[..]
Het ging er toch om dat ze delen misten en met brakke radar werkten of zo? MAAR DAN MOET JE DUS NIET MET EEN BUK GAAN LOPEN SPELEN![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |