Mwah, niet echt dus. Maar ja, hoop dat die mensen ook wat uurtjes slaap pakken af en toequote:Op zondag 20 juli 2014 09:56 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Ja.. zie:
http://nos.nl/liveblog/677055-.html
http://nos.nl/
Ja maar dan wordt er openheid van zaken gegeven. Niemand heeft op dit moment een idee waar al die lijken naar toe zijn gegaan, wat er nog gaat gebeuren etc.quote:Op zondag 20 juli 2014 09:52 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Jij bent altijd woedend...
Het komt wel..
In Tripoli werden ook alle lijken bijelkaar begraven, om later uitgezocht te worden.. die zijn ook allemaal terecht gekomen..
Bij het WTC werd alle puin incl lijken en zooi op een berg gestort waar later experts alles zijn gaan sorteren...
Zo gaat dat nu eenmaal... En dat werkt het beste
Alleen jammer dat het gebied in handen is van separatisten en niet Oekraïense autoriteiten vriend...quote:
Duidelijk, dank je wel.quote:Op zondag 20 juli 2014 09:48 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nee, technisch verhaal. BNW / Vlucht MH17 #1 < hier en post erna heb ik het proberen uit te leggen
Je wil te snel.. het WTC heeft er ook een week gelegen voor ze begonnen met puin ruimen...quote:Op zondag 20 juli 2014 09:58 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Ja maar dan wordt er openheid van zaken gegeven. Niemand heeft op dit moment een idee waar al die lijken naar toe zijn gegaan, wat er nog gaat gebeuren etc.
Wat wel anders is; er werd met respect en medeleven geborgen.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:00 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Je wil te snel.. het WTC heeft er ook een week gelegen voor ze begonnen met puin ruimen...
En maanden later werd er nog zooi gevonden...
Dat is nu niet anders...
quote:Op zondag 20 juli 2014 09:09 schreef vipergts het volgende:
Boring deze hele ongeluk of geen ongeluk discussie. die mensen in dat veld maakt het niet uit de nabestaande waarschijnlijk ook niet want het veranderd niets aan het feit dat er 289 mensen dood zijn. zo'n ellelange discussie om je gelijk maar te halen vind ik nu zwak en respectloos
Dit.quote:Op zondag 20 juli 2014 09:18 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Het is niet taaltechnisch, het heeft direct invloed op de strafbaarheid en strafmaat van de verantwoordelijken en wellicht de mate van reactie van NATO etc.
Buiten wat eventuele extra economische sancties jegens Rusland gaat Nederland helemaal niets ondernemen.quote:Op zondag 20 juli 2014 09:34 schreef Snowballed het volgende:
Maar NL wil 100% zekerheid voor ze iets ondernemen (en gelijk hebben ze)
Ik irriteer me altijd mateloos aan kinderen op lange vluchten, maar dit wens ik ze ook weer niet toe.quote:Op zondag 20 juli 2014 09:54 schreef sararaats het volgende:
Gewoon verschrikkelijk en er waren godverdomme kinderen bij
Met een graafmachine werd puin vermengd met lijken in trucks gedonderd...quote:Op zondag 20 juli 2014 10:01 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Wat wel anders is; er werd met respect en medeleven geborgen.
Wat stel jij dan voor?quote:Op zondag 20 juli 2014 09:19 schreef Paper_Tiger het volgende:
Wat voor juridisch bewijs men vindt kan me niet zo boeien. Dat is voor muggenzifters. Het is zonneklaar dat de Russen hier achter zitten. Mark Rutte die foei zegt is niet genoeg.
Precies. Nu gaat het allemaal zo sneaky. Als ze ballen hadden stonden ze de pers te woord om te vertellen waar ze met die lijken naar toe zijn gegaan, wanneer de lijken vrij gegeven kunnen worden etc etc. Zo lastig is dat toch niet?quote:Op zondag 20 juli 2014 10:01 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Wat wel anders is; er werd met respect en medeleven geborgen.
Het is oorlogsgebied daar in Oekraïne, dat is ook heel wat anders dan toen in de VS.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:01 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Wat wel anders is; er werd met respect en medeleven geborgen.
Gast daar heb ik het niet over.. en daar ging het ook niet over.. lees de posts maar terug...quote:Op zondag 20 juli 2014 10:03 schreef Geralt het volgende:
[..]
Buiten wat eventuele extra economische sancties jegens Rusland gaat Nederland helemaal niets ondernemen.
Mensen die serieus denken dat wij straks oorlogje gaan spelen in Putin's achtertuin hebben er weinig van begrepen. Ik zei het al eerder en ik zeg het nog steeds: om zoiets "onbenulligs" gaan wij op zeker niet to arms.
Disclaimer: onbenulligs bedoel ik geenszins negatief; het is natuurlijk vreselijk wat daar gebeurd is, maar zoiets is echt niet genoeg anno 2014 om een full scale war te starten. Not even close.
Rusland heeft genoeg invloed, het probleem is dat ze die invloed niet gebruiken.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:06 schreef Loekie1 het volgende:
Rusland heeft blijkbaar niet veel invloed anders was het wel professioneler aantoe gegaan rond het rampgebied.
Waarom zouden ze dat niet doen? Goeie handelsrelaties met Nederland, net Willem Alexander nog op bezoek gehad...quote:Op zondag 20 juli 2014 10:06 schreef Inaithnir het volgende:
[..]
Rusland heeft genoeg invloed, het probleem is dat ze die invloed niet gebruiken.
Waarom zou het onderzoeken van 'de ramp' (je bedoelt oorzaak en schuld) burgerslachtoffers daar gaan eisen?quote:Op zondag 20 juli 2014 09:21 schreef Snowballed het volgende:
Omdat we liever de lichamen eerst bergen, daarna de ramp onderzoeken...
Anders moeten we allerlei onschuldige dorpsbewoners van de NLers scheiden, en ligt alles door elkaar..
Daarom...
Er is daar wat meer aan de hand dan alleen een vliegtuig dat uit de lucht wordt geschoten. Rusland dat een autonoom buurland destabiliseert door militaire acties bijvoorbeeldquote:Op zondag 20 juli 2014 10:03 schreef Geralt het volgende:
Mensen die serieus denken dat wij straks oorlogje gaan spelen in Putin's achtertuin hebben er weinig van begrepen. Ik zei het al eerder en ik zeg het nog steeds: om zoiets "onbenulligs" gaan wij op zeker niet to arms.
.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:08 schreef Andromache het volgende:
Da's de ironie. Russische staatsburgers zijn betrokken, oke, maar verder is het een losgeslagen dronken stel ventjes met te kleine pikkies dat de dienst uitmaakt met hun uzi en zich weinig aantrekt van Moskou.
Rusland heeft juist dikke vinger in de pap daar denk ik. Die zijn gewoon bang dat het vliegtuig eventueel is neergehaald door separatisten met materiaal verschaft door Rusland.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:06 schreef Loekie1 het volgende:
Rusland heeft blijkbaar niet veel invloed anders was het wel professioneler aantoe gegaan rond het rampgebied.
Je hebt alleen wel weer kans dat de Oekraïne gaat steigeren als Rusland de voornaamste onderhandelingspartner blijkt te zijn.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:06 schreef Inaithnir het volgende:
[..]
Rusland heeft genoeg invloed, het probleem is dat ze die invloed niet gebruiken.
Zoiets denk ik ook.quote:Op zondag 20 juli 2014 10:09 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Rusland heeft juist dikke vinger in de pap daar denk ik. Die zijn gewoon bang dat het vliegtuig eventueel is neergehaald door separatisten met materiaal verschaft door Rusland.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |