Mail ze en vraag het?quote:Op zondag 27 juli 2014 17:51 schreef Nibb-it het volgende:
Komt de Telegraaf nu ook een rectificatie vanwege de eerdere berichten?
quote:Op zondag 27 juli 2014 17:51 schreef Nibb-it het volgende:
Komt de Telegraaf nu ook een rectificatie vanwege de eerdere berichten?
's ochtends komt de Telegraaf en 's middags het erratum.quote:Op zondag 27 juli 2014 17:54 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Als de Televaag alles zou rectificeren wat ze fout schrijven moeten ze eerst een nieuwe drukkerij bouwen.
Snap ik allemaal, maar voor Venezuela en anderen (de VS) komt het signaal 'dreigen helpt' wel degelijk over.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 09:00 schreef Rave_NL het volgende:
Dit heeft niets met militaire onmacht te maken, maar met een diplomatieke meesterzet.
1) deze boef heeft nu eenmaal diplomatieke onschendbaarheid, of je het nu wilt of niet.
2) ondanks die diplomatieke onschendbaarheid is er een zeer sterk signaal afgegeven richting Venezuela.
3) het vastzetten van diplomaten is internationaal gezien enorm riskant aangezien het een gevaarlijk precedent kan scheppen waar uiteindelijk ook Nederlandse diplomaten gevaar door kunnen lopen. (Drugssmokkel/'verderfelijke propaganda'/het vastzetten voor een verkeersovertreding als politiek drukmiddel)
4) na het afgeven van dit signaal is hij op vrije voeten gesteld en is hij niet meer welkom op Nederlandse bodem. Hoewel die schurk dan zijn vervolging ontloopt is de boodschap wel duidelijk dat diplomatieke onschendbaarheid niet gelijk staat aan complete immuniteit.
Ook al had NL een carriergroup in de Carib gehad, dan had ik alsnog voor deze methode gekozen.
Die zouden die schepen waarschijnlijk 1 keer gewaarschuwd hebben en daarna naar de zeebodem hebben geschoten..quote:Op dinsdag 29 juli 2014 11:40 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Maar hoe zou de VS gereageerd hebben op een inval?
Zij hebbend e macht om zo'n dreiging te neutraliseren.
quote:Kabinet: geen militaire missie Oekraïne
Nieuwsbericht | 27-07-2014 | 18:00
Het kabinet heeft besloten niet over te gaan tot een militaire missie in Oekraïne. Wel versterkt Nederland de ongewapende repatriëringsmissie voor de slachtoffers van vlucht MH17.
Nederland vergroot het team dat in Oekraïne zoekt naar stoffelijke overschotten en persoonlijke eigendommen van de slachtoffers. Op korte termijn stuurt Nederland nog eens 60 experts van het Landelijk Team Forensische Opsporing (LTFO) en 60 leden van de Koninklijke Marechaussee naar Oekraïne.
Inzet
De inzet duurt maximaal 3 weken. Deze wordt eerder beëindigd als het vinden en repatriëren van stoffelijke overschotten is voltooid of als voortzetting van het werk te onveilig is.
Geblaat van officieren die er geen verstand van hebben.quote:Op maandag 4 augustus 2014 09:16 schreef Cobra4 het volgende:
Bron:http://www.telegraaf.nl/b(...)aanpak_missie__.html
Daar slapen is minder gevaarlijk zeker? Onder een poncho tussen de brokstukken terwijl er rondom het gebied maximaal gevochten wordt. En dat idee van gevechtsrantsoenen etenquote:Op maandag 4 augustus 2014 16:46 schreef Bouke-p het volgende:
Niet?
Volgens mij hebben ze een prima punt, verplaatsen is nou eenmaal gevaarlijk.
Dat... Nou heb ik sowieso al een grondige hekel aan Vermeulen die alle contact met de werkelijkheid jaren geleden al overboord heeft gegooid.quote:Op maandag 4 augustus 2014 15:50 schreef Wijnand_Bierenstein het volgende:
[..]
Geblaat van officieren die er geen verstand van hebben.
Ze heeft natuurlijk gewoon gelijk. Het is geen taak van defensie. Dat zegt niets over hoe die mannen en vrouwen hun werk doen.quote:Op woensdag 6 augustus 2014 09:31 schreef Erasmo het volgende:
Die laatste alinea is een mooie messteek in de rug.
Waarom niet? Hoort gewoon in het takenpakket om mensen in nood te helpen hoor. Gewoon een makkelijke manier om weer een paar miljoen te bezuinigen, that's it.quote:Op woensdag 6 augustus 2014 09:33 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Het is geen taak van defensie.
Nee, ze gaan de dienst overhevelen naar een organisatie buiten Defensie.quote:Op woensdag 6 augustus 2014 20:18 schreef Wijnand_Bierenstein het volgende:
[..]
Waarom niet? Hoort gewoon in het takenpakket om mensen in nood te helpen hoor. Gewoon een makkelijke manier om weer een paar miljoen te bezuinigen, that's it.
Dus een bezuinigings actie van defensie.quote:Op woensdag 6 augustus 2014 20:45 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Nee, ze gaan de dienst overhevelen naar een organisatie buiten Defensie.
Die weer door een ander ministerie betaald moet worden (waarschijnlijk voor een stuk meer geld geoutsourced naar een civiel bedrijf) Ik vind het dus een domme "bezuiniging." Afgezien van het feit of je kunt discussieren of het wel en of niet een kerntaak is (ik vind van wel) , hou je met deze taak minstens een hoop kennis en expertise binnen je organisatie. Verder is het ook een taak die zorgt voor binding van Defensie met de burgerbevolking. Het maakt defensie zichtbaar (net als het blussen van branden)quote:Op woensdag 6 augustus 2014 20:46 schreef AchJa het volgende:
[..]
Dus een bezuinigings actie van defensie.
quote:Op woensdag 6 augustus 2014 20:45 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Nee, ze gaan de dienst overhevelen naar een organisatie buiten Defensie.
Met het wegsnijden van al die zogenaamde "niet kerntaken" hou je bijna niets meer over. Wat je onder kerntaken verstaat en wat niet is een nogal grijs gebied. Kennelijk heeft men besloten dat onder het mom van besparingen een onderdeel gewoon naar de "niet kerntaken" kopje geschoven kan worden.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 07:17 schreef vervoerder23 het volgende:
Defensie houd zo niet veel meer over, nog een aantal jaar dan verliest de organisatie het bestaansrecht. Met de middelen van vandaag valt immers amper een opdracht nog uit te voeren.
Voor het eerst dat ze te horen is wat betreft deze crisis volgens mijquote:Op woensdag 6 augustus 2014 06:25 schreef Cobra4 het volgende:
Hennis dankt Oekraïne voor steun aan missie
DEN HAAG -
Minister van Defensie Jeanine Hennis-Plasschaert heeft nog eens benadrukt dat het bergen van lichamelijke resten van slachtoffers van de vliegramp in Oekraïne de hoogste prioriteit heeft. Ze deed dat dinsdag in een telefoongesprek met haar Oekraïense collega Valeriy Geletey. Ook het terughalen van persoonlijke bezittingen blijft van groot belang, zei de minister.
Geletey zegde toe al het mogelijke te zullen doen om een veilige toegang tot de rampplek te blijven verzekeren zolang de internationale zoekteams daar aanwezig zijn.
Namens het kabinet bedankte minister Hennis de Oekraïense autoriteiten voor de steun aan de internationale repatriëringsmissie tot nu toe.
Bron: http://www.telegraaf.nl/b(...)ankt_Oekraine__.html
Inderdaad. De grote afwezige. Nu is het zo'n beetje afgelopen en roert ze de trom.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 09:32 schreef fathank het volgende:
[..]
Voor het eerst dat ze te horen is wat betreft deze crisis volgens mij
Frappant en hypocriet dat de Oekraïne bedankt wordt. Het land dat nu nog enorm baat heeft bij het neerhalen van dat vliegtuig. Het land dat op zijn minst voor een deel verantwoordelijk is voor het neerhalen van dat vliegtuig door het bewust niet sluiten van het luchtruim en het loodsen van dat vliegtuig over die raketinstallaties i(in de hoop dat het zou worden neergehaald) Het land dat misschien zelfs zelf het vliegtuig wel heeft neergeschoten.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 09:32 schreef fathank het volgende:
[..]
Voor het eerst dat ze te horen is wat betreft deze crisis volgens mij
Ze moet optiefen en snel.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 10:08 schreef LXIV het volgende:
[..]
Inderdaad. De grote afwezige. Nu is het zo'n beetje afgelopen en roert ze de trom.
Klopt maar wel een mooie manier om te laten zien dat het zo niet meer gaat.quote:Op woensdag 6 augustus 2014 20:46 schreef AchJa het volgende:
[..]
Dus een bezuinigings actie van defensie.
Ze is aangewezen om te bezuinigen, niet om leiding te geven. Zoals een curator van een failliet bedrijf.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 10:39 schreef Karrs het volgende:
[..]
Defensie moet weer worden opgebouwd, dat snapt inmiddels iedere kleuter, maar Hennis is daar totaal niet geschikt voor.
Die schepen gaan nog steeds gewoon naar Rusland. Verder hebben wij niet genoeg helikopters om erop te zetten. We hebben ook de Karel Doorman al met een enorm Helikopterdek. Dus kortom we hebben er niets aan.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 21:15 schreef PLAE@ het volgende:
Kunnen wij die schepen niet kopen van Frankrijk, die gaan nu vast met korting over de toonbank
Nederland is echter alles wat volgens de politiek weg kan aan het verkopen ..quote:Op donderdag 7 augustus 2014 21:18 schreef PLAE@ het volgende:
Dan is het tijd om extra heli's aan te schaffen. In deze tijd moet je kopen wat je kopen kunt.
En ze zijn frans. Dat is afkeurpunt no1.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 21:17 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Die schepen gaan nog steeds gewoon naar Rusland. Verder hebben wij niet genoeg helikopters om erop te zetten. We hebben ook de Karel Doorman al met een enorm Helikopterdek. Dus kortom we hebben er niets aan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |