Dit heb je in de auto ingestudeerd.quote:Op woensdag 25 juni 2014 00:20 schreef Pumatje het volgende:
Ik heb het in het NOS topic geplaatst, ben toch benieuwd wat anderen ervan vinden.
Die Nico bij VI,ik vind het een erg intelligente vent. Ik onderschat hem niet, echter vraag ik me af wat je met zo'n houding komt doen op tv, met Hans Kraaij Junior.. een andere flapdrol die in de laatste show rood werd, stoom uit zijn oren blies en het had volgens mij niet veel gescheeld of Kraaij jr. was over de tafel Nico in de haren gevlogen ( Wat Nico over Kraaij jr zei klopt overigens spot-on ). Nico verkondigde dat hij liever voor de Duitsers juicht, en dat het naar zijn inzien kansloos is om te juichen voor je eigen team. Ik vroeg mij hardop af of Oranjefans ( die oranjefans zijn omdat ze hun voetbal team supporten ) op zulke commentaren zit te wachten. Het werd een opstapeling van klachten en negativiteit.
Het is gewoon te negatief. Ik denk ook niet dat Nederland wereldkampioen wordt hoor. Echt niet, dat hoor je mij never zeggen, maar de grootte van de emmer schijt die elke keer over Van Gaal, de staf, het elftal, individuele spelers en de speeltactiek wordt gegoten is alleen maar groter geworden,.
Inmiddels is de hoeveelheid geklaag van zulke proporties gestegen dat ik mij afvraag of ze zelf wel doorhebben wat voor show ze aan het maken zijn. De speeltechniek is inderdaad anders, daar zijn al 4 shows aan gewijd, verder aub! Maar nee, Van Gijp die ging er echt he-le-maal los over terwijl hij dertig shows vol heeft gepraat met het succes van een bepaalde manier van toernooi voetbal. Hierop ging notabene Derksen de speeltactiek van van Gaal verdedigen. Inhoudelijk over het WK werd er wederom nul komma nul besproken. Eerst een bijtincident waar we ook al wel genoeg over hebben gehoord inmiddels, vervolgens de selfie van de week, daarna de meme's, vervolgens het kurhaus, en toen kwam de gebruikelijke emmer stront weer over hoe belachelijk kut het allemaal is.
Volgens mij bestaat dit in geen enkel land. Zelfs in groot-Britannië komt dit niet voor, het is absurd dat een team met 9 punten op zak, de meeste aantal goals, zo ver vooruit komt, al helemaal als je daarbij in acht neemt dat ze geen enkele kans werd gegeven. Maargoed, gelukkig besteedden ze meer aandacht aan het bestrijden van elkaar dan daarover te beginnen.
Als ik gezeik over Nederland wil lezen ga ik wel op een Belgisch forum kijken. Dit gaat echt veel te ver. Ze spreken alsof zij enkel weten hoe er gespeeld moet worden en wat Nederland wil, Fuck dat. Ik wil dat ze winnen, ik wil resultaten zien, ze praten daar voor zichzelf met met die camera 24/7 beseffen ze niet meer wat ze de kabel op gooien. Ik wil genieten, ik wil analyses en horen hoe of wat, kritiek hartstikke welkom, maar dit was ordinair bekvechten in een kroeg met anti rokers. Ik vind het jammer, ik was namelijk echt een groot fan van VI en kon de ad rem stijl enorm waarderen. Maar dit is geen leuke tv meer waar je kunt nagenieten van het wk.
Ik ben klaar met VI oranje en stap over naar de NOS.
Daar zit godverdomme nog een belg ook
1. De productiewaarde van het programma is heel laag. Een tafel en wat stoelen en dat is het.quote:
quote:Op woensdag 25 juni 2014 08:11 schreef Old_Pal het volgende:
[..]
1. De productiewaarde van het programma is heel laag. Een tafel en wat stoelen en dat is het.
2. Er zit geen lijn in het programma. De wedstrijden worden amper geanalyseerd. Het gaat al gauw over iets wat totaal niet met voetbal te maken heeft.
3. Het is onnodig continu vulgair. Vroeger kon dat nog wel grappig zijn als dat sporadisch gebeurde. Nu is het iedere 5 minuten raak.
4. Derksen is onnodig kritisch om het kritisch zijn. Probeert continu te scoren en is negatief als de pest.
5. Van der Gijp leeft in een andere wereld en zegt vaak hele rare dingen. Echt een hele rare vent.
6. Genee is een zuiger. Hij houdt ervan als de sfeer heel ongemakkelijk wordt en is niet respectvol tegenover zijn gasten.
7. Het programma zit propvol met sponsoring. Dat kun je toch niet serieus nemen? In de achtergrond zie je een biermerk. Ieder item heeft te maken met een sponsor. Voordat je het weet zit Derksen met een reclamebord op z’n hoofd.
8. De heren weten bar weinig over het internationale voetbal. Dat valt iedere keer ook op tijdens VI wanneer het over clubs gaat die uitkomen in de CL, EL etc. Hun kennis over landenteams is ook dramatisch. De heren hebben alleen een ruime kennis over de Eredivisie.
9. 2 afleveringen per dag is onnodig.
10. De gasten zijn ronduit belachelijk. Het kan niemand schelen wat Gordon, Joling of Beckand te zeggen hebben.
Pure wegwerp-tv dus.
En 11. Wat ziet die Derksen er uit zeg. Hij ziet er uit als een dakloze verslaafde met rare schoenen aan.
Weet hij alquote:Op woensdag 25 juni 2014 08:34 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
We zullen het doorgeven aan Johan.
Als ik de vorige TT's bekijk krijg ik de indruk dat ook men op FOK! Nico niet allemaal een warm hart toedraagt.quote:Op woensdag 25 juni 2014 08:53 schreef Jivis het volgende:
Ze gaan alleen nog maar meer kijkers verliezen na de uitzending van gisteren. Het was ook enorm achterhaald dat die Dijkshoorn er een fragment van Louis uithaalde en nog even ging bashen. Een fragment van voor het duel tegen Chili nota bene.
Heel Nederland draagt Louis op handen, dus ze gooien hun eigen ruiten in. Dat ziet zelfs Johan nu in.
De show is pas echt voorbij als Hij gesproken heeft.quote:Op woensdag 25 juni 2014 09:03 schreef Muto het volgende:
Pieter Derks is de enige die dit programma nog ken redden.
Lul niet zo overdreven met je 'volk', kritiek moet best kunnen en Gijp mag het voetbal ook best slecht vinden en Johan mag Louis best een schreeuwende schoolmeester noemen. Maar je kunt het ook op een iets leukere manier brengen zoals in 2010.quote:Op woensdag 25 juni 2014 04:16 schreef Perico het volgende:
Ok, het is duidelijk, "Het Volk" wil Henry Schut die alle kritiek de kop indrukt. En alles wat van Gaal doet of de spelers zeggen moet vol lof becommentarieerd worden.
En dat zou Rene dan ook moeten doen, van het volk. Iedere avond goed nieuws show, en dan wat kritisch zijn over de andere landen, want dan ben je journalistiek.
Dat is de NOS al. Gijp heeft gewoon gelijk. Deze speelwijze is risicovol, je gaat namelijk makkelijker op je plaat in de kruisfinales, dan als je het spel maakt. En als de tegenstanders niet wil voetballen, heb je echt een groot probleem als reactieploeg.
Veel gelukquote:Op woensdag 25 juni 2014 09:07 schreef johannes_vermeer het volgende:
Ik ben vanavond het enige non-crew member. Wish me luck.
Oh ja had ik nog niet eens bij stilgestaanquote:Op woensdag 25 juni 2014 09:07 schreef johannes_vermeer het volgende:
Ik ben vanavond het enige non-crew member. Wish me luck.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |