Ik val wel snel af in het begin inderdaad.. na een kilo of 10 gaat het altijd weer minder.. Maar dat geeft niet. En nu heb ik het weekend ook nog best gesnaaid..quote:Op maandag 23 juni 2014 14:15 schreef appelsap het volgende:
[..]
Als het lukt dan probeer ik 's ochtends te gaan sporten in het weekend. En je bezig houden met wat huishoudelijke taken of de deur uit gaan zoals een stuk wandelen. Dat helpt bij mij wel goed.
Jij valt wel hard af! Dat zou me nog niet lukken als ik niks zou eten.
Hup, tien dagen zelfs, ik vind het niet slecht hoor!quote:Op maandag 23 juni 2014 13:44 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ja veel pakjes zooi enzo. Komt ook wel goed. En was ook bang voor meer hoor na 10 dagen vakantie. Zal wel geholpen hebben dat we heel veel gelopen hebben. Kreeg wel veel complimentjes op foto's die ik online zette dus dat is een goede opsteker.
Ja en het was me nog te kort haha.quote:Op maandag 23 juni 2014 14:58 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Hup, tien dagen zelfs, ik vind het niet slecht hoor!
D in tweeën delen? Ik snap wel dat je honger hebt na 5u werken. En in dat kwartiertje nog een broodje oid pakken?quote:Op dinsdag 24 juni 2014 10:25 schreef appelsap het volgende:
Verstandige keuzes BE en weer een mooie lijst.
Ik moet vanavond van 5 tot 10 werken en dat vind ik echt een rottijd want dan heb ik geen eetpauze. Alleen een koffiepauze van een kwartiertje. Dat betekent dat ik mijn D om 4 uur al moet eten en dat vind ik zo onhandig want dan heb ik om 10 uur gruwelijke trek.
Oh brood in de pauze is wel een idee! Had ik nog niet eens aan gedacht.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 10:46 schreef Unfckingtitled het volgende:
[..]
D in tweeën delen? Ik snap wel dat je honger hebt na 5u werken. En in dat kwartiertje nog een broodje oid pakken?
Deed ik ook vaak toen ik nog avonden werkte en je kreeg pas een half uur pauze als je 5u en een kwartier werktequote:Op dinsdag 24 juni 2014 11:07 schreef appelsap het volgende:
[..]
Oh brood in de pauze is wel een idee! Had ik nog niet eens aan gedacht.
Dan doe ik mijn D gewoon als lunch om half 3 en dan eet ik tijdens mijn pauze wel mijn brood. Bedankt!
quote:Op dinsdag 24 juni 2014 21:00 schreef Sarabi het volgende:
En dat waren de 30 dagenzonder pauze.
Weer iets om trots op te zijn.
Nu weet ik alleen niet wat ik ga doen....over 10 dagen ga ik op vakantie dus ik twijfel tussen wennen aan Ripped in 30 of even de levels van de Shred herhalen.
Na de vakantie ga ik sowieso door met Ripped in 30.
Morgen wegen & meten. Van de weegschaal verwacht ik in ieder geval niets.
Het gaat toch het meest om de centimetersquote:Op woensdag 25 juni 2014 09:22 schreef Sarabi het volgende:
Resultaten van Jillian:
Na 30 dagen weeg ik een halve kilo minder![]()
Verder heb ik pas vanaf halverwege gemeten:
In de laatste 2 weken van Jillian ben ik 1,5cm verloren op mijn taille, hetzelfde telt voor mijn buik en 2cm bij mijn borst.
Verder zijn beide armen 1cm gegroeid, dat had ik ook wel verwacht want heb nog nooit zoveel spieren in mijn armen gevoeld
Met de cm's ben ik dus zeker wel tevreden
Goed gedaan!quote:Op woensdag 25 juni 2014 09:22 schreef Sarabi het volgende:
Resultaten van Jillian:
Na 30 dagen weeg ik een halve kilo minder![]()
Verder heb ik pas vanaf halverwege gemeten:
In de laatste 2 weken van Jillian ben ik 1,5cm verloren op mijn taille, hetzelfde telt voor mijn buik en 2cm bij mijn borst.
Verder zijn beide armen 1cm gegroeid, dat had ik ook wel verwacht want heb nog nooit zoveel spieren in mijn armen gevoeld
Met de cm's ben ik dus zeker wel tevreden
Ja echt superquote:Op woensdag 25 juni 2014 09:25 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Het gaat toch het meest om de centimetersMooi resultaat. Had wel graag voor en na foto's willen zien
Vind je dat er goed verschil is in de spiegel?
Gefeliciteerd!quote:Op woensdag 25 juni 2014 10:47 schreef appelsap het volgende:
67 kg!! Dat betekent dat ik 40kg ben afgevallen.
jeetje!quote:Op woensdag 25 juni 2014 10:47 schreef appelsap het volgende:
67 kg!! Dat betekent dat ik 40kg ben afgevallen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |