Bij haar thuis? Hoe lang contact?quote:Op donderdag 5 juni 2014 20:55 schreef Stink-ui het volgende:
[..]
Komt goed, wel raar als een 9/10 zegt dat ik MOET komen
Nog een maand en dan ben ik 27. Te oud voor babyvet. En te jong voor ander babyvetquote:Op donderdag 5 juni 2014 20:59 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Niet te veel he. Babyvet![]()
@Unicorn: maat 45 groot genoeg?
Ohh, nou ik heb geen klompen. Werkschoenen met stalen neuzen moet wel lukken.quote:Op donderdag 5 juni 2014 20:59 schreef UnicornFarts het volgende:
[..]
Nee, wil een schop onder mijn hol naar buiten zodat ik ga hardlopen.Maar klompen zijn prima, komt lekker hard aan
Pics?quote:Op donderdag 5 juni 2014 21:02 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Nog een maand en dan ben ik 27. Te oud voor babyvet. En te jong voor ander babyvet![]()
quote:Op donderdag 5 juni 2014 21:03 schreef Kutmanager het volgende:
[..]
Ohh, nou ik heb geen klompen. Werkschoenen met stalen neuzen moet wel lukken.
Ga eens hardlopen. Hup! Gewoon doen, de beloning komt later wel.quote:Op donderdag 5 juni 2014 20:59 schreef UnicornFarts het volgende:
[..]
Nee, wil een schop onder mijn hol naar buiten zodat ik ga hardlopen.Maar klompen zijn prima, komt lekker hard aan
quote:Op donderdag 5 juni 2014 19:50 schreef Hungry_Joe het volgende:
Ik krijg al dagen geen matches meer. Dit kan niet kloppen...
Ik heb ook al dagen geen match meer erbij. En bekenden die ik tegenkom op tinder zeggen dat ze mij niet eens tegenkomen. Terwijl het twee weken terug wel aardig ging bij mij. Irritante app eigenlijk.quote:Op donderdag 5 juni 2014 20:05 schreef Silenus het volgende:
Ik ook niet! Gelukkig, dacht even dat ik m´n magic touch kwijt was maar nu jij het ook hebt weet ik dat het aan tinder ligt.
Challenge acceptedquote:Op donderdag 5 juni 2014 21:26 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Op tinder. Succes met mij vinden![]()
Lig nog steeds languit in mijn hardloopkleding te mokkenquote:Op donderdag 5 juni 2014 21:25 schreef yats het volgende:
[..]
Ga eens hardlopen. Hup! Gewoon doen, de beloning komt later wel.
Ik heb gewonnen!quote:
Gewoon een tinder date. Is prima exercise.quote:Op donderdag 5 juni 2014 21:35 schreef UnicornFarts het volgende:
[..]
Lig nog steeds languit in mijn hardloopkleding te mokken![]()
Oké nee nu ga ik echt.
Of niet
Meh.
uit zichzelf?quote:Op donderdag 5 juni 2014 21:41 schreef kanovinnie het volgende:
Mijn tinder is geupdate trouwens. Die van jullie ook?
Een soort instagram in Tinder.quote:Op donderdag 5 juni 2014 21:47 schreef Basxt het volgende:
Is die nieuwe update wat? "Momenten?" Wtf moet ik me daarbij voorstellen?
Ik zie net een melding dat ik een update moet installeren inderdaad. Ik ben benieuwdquote:Op donderdag 5 juni 2014 21:41 schreef kanovinnie het volgende:
Mijn tinder is geupdate trouwens. Die van jullie ook?
Maar is het ook wat?quote:
Zag een update in de appstorequote:
zolang ik mijn wel verdiende matches hou kan het me allemaal geen bal schelenquote:Op donderdag 5 juni 2014 21:50 schreef UnicornFarts het volgende:
Ik vermoed het laatste.
Update is echt heel erg slecht. Tinder is sneller. Yeah rightIk klik op mijn chats en hij springt tot 3x toe terug naar het swipe venster zonder dat ik iets doe.
Valt me van je tegen. Moet ik echt die schop komen geven? Hup, de deur uitquote:Op donderdag 5 juni 2014 21:35 schreef UnicornFarts het volgende:
[..]
Lig nog steeds languit in mijn hardloopkleding te mokken![]()
Oké nee nu ga ik echt.
Of niet
Meh.
Reedsquote:Op donderdag 5 juni 2014 21:54 schreef yats het volgende:
[..]
Valt me van je tegen. Moet ik echt die schop komen geven? Hup, de deur uit
Was bij mij altijd al zo (IOS)quote:Op donderdag 5 juni 2014 21:56 schreef SonicVolcano het volgende:
Hele andere lay-out opeens.
En afstand kan nu tot 160 km?
fuck yeah!quote:Op donderdag 5 juni 2014 21:56 schreef SonicVolcano het volgende:
Hele andere lay-out opeens.
En afstand kan nu tot 160 km?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |