morgen nacht jaquote:Op maandag 19 mei 2014 22:07 schreef Ajaxfan het volgende:
Morgenochtend effe kieken wat Estofex er van kan maken.
Ah jammer, mag het later op de avond wel? Dan is het in mijn kamer wat koeler en ben ik ook wat koeler.quote:
Dan welquote:Op maandag 19 mei 2014 22:10 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ah jammer, mag het later op de avond wel? Dan is het in mijn kamer wat koeler en ben ik ook wat koeler.
quote:Op maandag 19 mei 2014 21:52 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Zal wel niks gebeuren. Sowieso niet daar waar ik zit.
Vanavond toch wordt het noodweer?quote:Op dinsdag 20 mei 2014 07:53 schreef Ajaxfan het volgende:
De weersvoorspellingen komen nou niet helemaal overeen met dat noodweer wat voorspeld word volgens de kaarten Is dat zo lastig ruim van te voren te bepalen?
Het zijn geen voorspellingen, het zijn verwachtingenquote:Op dinsdag 20 mei 2014 07:53 schreef Ajaxfan het volgende:
De weersvoorspellingen komen nou niet helemaal overeen met dat noodweer wat voorspeld word volgens de kaarten Is dat zo lastig ruim van te voren te bepalen?
Ze voorspellen datgene wat ze verwachten. Trekt hier helemaal dicht maar regen is er niet te zien.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 08:00 schreef Resistor het volgende:
[..]
Het zijn geen voorspellingen, het zijn verwachtingen
Nee. Code geel is dat er eventueel wel eens iets zou kunnen ontstaan dus pas op wanneer je in dat geval met linke zaken bezig bent, zoals op open water verkeren.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 09:46 schreef Ajaxfan het volgende:
Code geel voor het hele land vandaag en morgen volgens het KNMI. Dat zal meer zijn van 'wij hebben geen flauw idee wat er gebeurd dus gaan vingerverven'.
Mijn gevatte opmerking is mislukt.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 09:48 schreef Dven het volgende:
[..]
Nee. Code geel is dat er eventueel wel eens iets zou kunnen ontstaan dus pas op wanneer je in dat geval met linke zaken bezig bent, zoals op open water verkeren.
Excuseer mij mijn autismequote:
Normaal ben ik wel in voor zwaar weer, echter deze week avondvierdaagse met de jeugd hier, volgende week mag het weer los gaan.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 09:59 schreef Infection het volgende:
Het zal wel weer een storm in een glas water worden.
Het is altijd zo jammer dat het na een paar dagen zomers weer al weer los gaat.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 10:01 schreef AchJa het volgende:
[..]
Normaal ben ik wel in voor zwaar weer, echter deze week avondvierdaagse met de jeugd hier, volgende week mag het weer los gaan.
Ik als Asperger kan daar tamelijk vaak de mist mee in gaan. Estofex heeft een snipperdag genomen trouwens?quote:
Hier vanavond Streetscoccer voor de jeugd, dus ook liever geen zwaar weerquote:Op dinsdag 20 mei 2014 10:01 schreef AchJa het volgende:
[..]
Normaal ben ik wel in voor zwaar weer, echter deze week avondvierdaagse met de jeugd hier, volgende week mag het weer los gaan.
Nog geen update inderdaad. Dan pakken we het Europees waarschuwingssysteem er maar even bijquote:Op dinsdag 20 mei 2014 10:09 schreef Ajaxfan het volgende:
[..]
Ik als Asperger kan daar tamelijk vaak de mist mee in gaan. Estofex heeft een snipperdag genomen trouwens?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |