Denk een 2 die eigenlijk eerder een 1 1/2 is.quote:Op maandag 19 mei 2014 21:34 schreef Frutsel het volgende:
Zal me benieuwen woensdag. Denk eerder een level1 en hooguit 2 voor België. Place ur bets!
morgen nacht jaquote:Op maandag 19 mei 2014 22:07 schreef Ajaxfan het volgende:
Morgenochtend effe kieken wat Estofex er van kan maken.
Ah jammer, mag het later op de avond wel? Dan is het in mijn kamer wat koeler en ben ik ook wat koeler.quote:
Dan welquote:Op maandag 19 mei 2014 22:10 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ah jammer, mag het later op de avond wel? Dan is het in mijn kamer wat koeler en ben ik ook wat koeler.
quote:Op maandag 19 mei 2014 21:52 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Zal wel niks gebeuren. Sowieso niet daar waar ik zit.
Vanavond toch wordt het noodweer?quote:Op dinsdag 20 mei 2014 07:53 schreef Ajaxfan het volgende:
De weersvoorspellingen komen nou niet helemaal overeen met dat noodweer wat voorspeld word volgens de kaarten Is dat zo lastig ruim van te voren te bepalen?
Het zijn geen voorspellingen, het zijn verwachtingenquote:Op dinsdag 20 mei 2014 07:53 schreef Ajaxfan het volgende:
De weersvoorspellingen komen nou niet helemaal overeen met dat noodweer wat voorspeld word volgens de kaarten Is dat zo lastig ruim van te voren te bepalen?
Ze voorspellen datgene wat ze verwachten. Trekt hier helemaal dicht maar regen is er niet te zien.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 08:00 schreef Resistor het volgende:
[..]
Het zijn geen voorspellingen, het zijn verwachtingen
Nee. Code geel is dat er eventueel wel eens iets zou kunnen ontstaan dus pas op wanneer je in dat geval met linke zaken bezig bent, zoals op open water verkeren.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 09:46 schreef Ajaxfan het volgende:
Code geel voor het hele land vandaag en morgen volgens het KNMI. Dat zal meer zijn van 'wij hebben geen flauw idee wat er gebeurd dus gaan vingerverven'.
Mijn gevatte opmerking is mislukt.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 09:48 schreef Dven het volgende:
[..]
Nee. Code geel is dat er eventueel wel eens iets zou kunnen ontstaan dus pas op wanneer je in dat geval met linke zaken bezig bent, zoals op open water verkeren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |