Leg me dan eens uit hoe het kan dat er in Syrie weer een Polio uitbraak is. En dat deze net komt als het vaccinatie programma is stilgelegd vanwege de burgeroorlog. Volgens jou logica zou er juist helemaal geen Polio meer mogen voorkomen daar.quote:Op woensdag 7 mei 2014 12:43 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
nee er wordt gevaccineerd zodat de ziektes blijven bestaan.
er zit een kern van waarheid in de bewering, maar moeilijk een bron te vinden die niet niburu of aanverwanten kopieertquote:Op woensdag 7 mei 2014 12:56 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Huh? Hier moet je wel een verdomd goeie bron voor hebben .
Ah, bedankt. Even lezen.quote:Op woensdag 7 mei 2014 13:01 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
er zit een kern van waarheid in de bewering, maar moeilijk een bron te vinden die niet niburu of aanverwanten kopieert
http://www.nujij.nl/gezon(...)anker.24192309.lynkx
Best knap om een vaccin te vervuilen met kanker. Zeker aangezien kanker niets meer is dan lichaamseigen cellen die zich ongecontroleerd delen. Ik denk soms echt dat je 0,0% verstand hebt van de gehele medische wetenschap.quote:Op woensdag 7 mei 2014 12:55 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
of dacht je werkelijk dat het per ongeluk was het poliovaccin vervuild was met kanker.
Leg mij dan eens uit waarom het ene bedrijf haar vaccinatie afdeling 'ruilt' tegen de kankermedicijnen van een ander?quote:Op woensdag 7 mei 2014 12:55 schreef Lambiekje het volgende:
of dacht je werkelijk dat het per ongeluk was het poliovaccin vervuild was met kanker.
'de hoeveelheden stof wat in vaccinaties zit en de blootstelling er aan is verwaarloosbaar om effect te hebben in oncogenesis van een kankercel'quote:Op woensdag 7 mei 2014 13:02 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:
[..]
Best knap om een vaccin te vervuilen met kanker. Zeker aangezien kanker niets meer is dan lichaamseigen cellen die zich ongecontroleerd delen. Ik denk soms echt dat je 0,0% verstand hebt van de gehele medische wetenschap.
Ah je weet wederom niet waar je het over hebt, wel een grote mond en zeker van je eigen gelijk maar je weet niet eens wat kanker (en ook niet wat homeopathie bijvoorbeeld) is.quote:Op woensdag 7 mei 2014 12:55 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
of dacht je werkelijk dat het per ongeluk was het poliovaccin vervuild was met kanker.
Bullshit Lambiekje, daar heb je ondertussen al zo veel bewijs voor gehad... Zeg dan wat er mis is met dat bewijs, want op deze manier is het gewoon moedwillig foute informatie de wereld in helpen.quote:Op woensdag 7 mei 2014 12:47 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
nee de ziektes waren al voor 99,5 weg voordat de waanzin van vaccins kwamen.
En ondertussen hebben we wel een hyperflorerende kankerindustrie. En dat is dankzij vaccins.
Die 0.0% klopt aardig jaquote:Op woensdag 7 mei 2014 13:02 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:
[..]
Best knap om een vaccin te vervuilen met kanker. Zeker aangezien kanker niets meer is dan lichaamseigen cellen die zich ongecontroleerd delen. Ik denk soms echt dat je 0,0% verstand hebt van de gehele medische wetenschap.
Sterker nog. Enkele van zijn uitspraken zijn gewoon strafbaar. Misschien dit topic eens doorsturen naar de pharmaceutische industrie en zien wat ze er mee doen.quote:Op woensdag 7 mei 2014 13:18 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Bullshit Lambiekje, daar heb je ondertussen al zo veel bewijs voor gehad... Zeg dan wat er mis is met dat bewijs, want op deze manier is het gewoon moedwillig foute informatie de wereld in helpen.
Waarschijnlijk niets. Je bent nog altijd vrij om je mening te uiten. Hoe absurd die ook is.quote:Op woensdag 7 mei 2014 13:21 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:
[..]
Sterker nog. Enkele van zijn uitspraken zijn gewoon strafbaar. Misschien dit topic eens doorsturen naar de pharmaceutische industrie en zien wat ze er mee doen.
Toch zijn er grenzen. Ook hier.quote:Op woensdag 7 mei 2014 13:29 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Waarschijnlijk niets. Je bent nog altijd vrij om je mening te uiten. Hoe absurd die ook is.
Dat artikel ziet er behoorlijk aannemelijk uit. Lees het maar eens;quote:Op woensdag 7 mei 2014 13:08 schreef Chewie het volgende:
Ah je weet wederom niet waar je het over hebt, wel een grote mond en zeker van je eigen gelijk maar je weet niet eens wat kanker (en ook niet wat homeopathie bijvoorbeeld) is.
Wellicht is het verstandig om eens een toontje lager te zingen
Als je zo zwak bent dat je door een griepprik al sterft, dan was ie al op sterven na dood hoor..quote:Op woensdag 7 mei 2014 08:24 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
ABSOLUUT NIET .
Hij had zonder enig twijfel langer geleefd als hij de prik niet had gehad.
Waar komt die fiducie vandaan dat vaccin zo fantastisch zijn?!
Laster is strafbaar.quote:Op woensdag 7 mei 2014 13:29 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Waarschijnlijk niets. Je bent nog altijd vrij om je mening te uiten. Hoe absurd die ook is.
Er zitten een hoop tegenstrijdige dingen in. Sowieso is het - zoals wel meer van dit soort berichten - nogal onduidelijk waarom zo'n wereldschokkende onthulling wordt 'aangevuld' met irrelevante bij-informatie over formaldehyde (wat overigens níet in vaccins zit maar wel in talloze andere zaken in een normaal huis) en de verspreiding van AIDS in de jaren '70.quote:Op woensdag 7 mei 2014 13:35 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Dat artikel ziet er behoorlijk aannemelijk uit. Lees het maar eens;
In de vaccins werden antistoffen uit de nieren van resusaapjes gebruikt. Sommige van deze aapjes bleken later ook SV40 te dragen. SV40 is een virus dat kanker kan veroorzaken. Het artikel spreekt alleen weer van meer personen, latere data en een redelijke overdrijving van hoe erg het is en wat het virus kan.
Ja precies; maar de kern (hoewel extreem kort door bocht weergegeven). 'Er zat kanker in de vaccins' zou je kunnen verdedigen.quote:Op woensdag 7 mei 2014 13:45 schreef Tchock het volgende:
Er zitten een hoop tegenstrijdige dingen in. Sowieso is het - zoals wel meer van dit soort berichten - nogal onduidelijk waarom zo'n wereldschokkende onthulling wordt 'aangevuld' met irrelevante bij-informatie over formaldehyde (wat overigens níet in vaccins zit maar wel in talloze andere zaken in een normaal huis) en de verspreiding van AIDS in de jaren '70.
Ten eerste is daarmee niet gezegd dat er daarmee transfer van dat virus in de vaccins een feit is.quote:Op woensdag 7 mei 2014 13:35 schreef SicSicSics het volgende:
In de vaccins werden antistoffen uit de nieren van resusaapjes gebruikt. Sommige van deze aapjes bleken later ook SV40 te dragen. SV40 is een virus dat kanker kan veroorzaken.
En die twee stellingen worden vervolgens gepresenteerd als:quote:Op woensdag 7 mei 2014 13:48 schreef Worteltjestaart het volgende:
[..]
Ten eerste is daarmee niet gezegd dat er daarmee transfer van dat virus in de vaccins een feit is.
Ten tweede bevatten de vaccins daarmee nog geen kanker, je kan hooguit zeggen dat er een kans is dat dat virus, dat in sommige apen kanker kan induceren.
(zonder bron, uiteraard).quote:Many authorities now admit much, possibly most, of the world's cancers came from the Salk and Sabin polio vaccines, and hepatitis B vaccines, produced in monkeys and chimps.
Laster is gericht tegen een persoon, voor zover ik weet althans.quote:Op woensdag 7 mei 2014 13:39 schreef Worteltjestaart het volgende:
[..]
Laster is strafbaar.
Onbegrijpelijk dat Lambiekje deze vrijheid geniet hier.
Je hebt gelijk hoor! Zeer zeker, maar dat is nuancequote:Op woensdag 7 mei 2014 13:48 schreef Worteltjestaart het volgende:
Ten eerste is daarmee niet gezegd dat er daarmee transfer van dat virus in de vaccins een feit is.
Ten tweede bevatten de vaccins daarmee nog geen kanker, je kan hooguit zeggen dat er een kans is dat dat virus, dat in sommige apen kanker kan induceren.
Precies. Onderwerpen die nou eenmaal wat nuance en kennis vereisen in oneliners gieten is vragen om problemen.quote:Op woensdag 7 mei 2014 13:47 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Dat is ook gelijk het linke van dit soort BNW praatjes.
Nee dan zou je kunnen stellen dat er een kankerverwekkende stof in die vaccins zaten.quote:Op woensdag 7 mei 2014 13:47 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Ja precies; maar de kern (hoewel extreem kort door bocht weergegeven). 'Er zat kanker in de vaccins' zou je kunnen verdedigen.
Het linke is eigenlijk dat alles er maar bij gesleept word om een nog enigszins aansprekend verhaaltje van te maken waar vooral mensen zoals Lambiekje zeer vatbaar voor blijken te zijn.quote:Dat is ook gelijk het linke van dit soort BNW praatjes.
Nee, laster hoeft niet tegen personen. Overigens is het geen laster als Lambiek oprecht gelooft dat het waar is wat hij zegt (quote:Op woensdag 7 mei 2014 13:49 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Laster is gericht tegen een persoon, voor zover ik weet althans.
Was het maar trollen. Lambiekje meent het serieus.quote:Op woensdag 7 mei 2014 13:49 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Laster is gericht tegen een persoon, voor zover ik weet althans.
En voorlopig krijgt ie geen voet aan de grond. Wel is er sprake van trollen.. en niet te zuinig ook.
Een sector als geheel kun je net zo goed lasteren hoor.quote:Op woensdag 7 mei 2014 13:49 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Laster is gericht tegen een persoon, voor zover ik weet althans.
Vandaar dat hij weer mocht postenquote:En voorlopig krijgt ie geen voet aan de grond.
Ah ja, dat woord waar BNW-ers niets van wetenquote:Op woensdag 7 mei 2014 13:50 schreef SicSicSics het volgende:
Je hebt gelijk hoor! Zeer zeker, maar dat is nuance
Volgens het wetboek (bron Wikipedia):quote:Op woensdag 7 mei 2014 13:52 schreef Tchock het volgende:
Overigens is het geen laster als Lambiek oprecht gelooft dat het waar is wat hij zegt ().
Er zijn zát bewijzen waaruit Lambiekje hád moeten weten dat hij fout zat.quote:Laster is het zwartmaken van een ander door deze in het openbaar te beschuldigen van zaken waarvan degene die de beschuldiging uit weet of had moeten weten dat deze onwaar zijn. Het doel is het ruïneren van de reputatie van het slachtoffer.
Voor zover ik kon nagaan wel.. Maar aangezien Lambiekje redelijkerwijs kan weten - adv. tegenargumenten - dat het niet waar is wat hij zegt, zou het toch uit te leggen zijn als laster. Tja, of hij moet echt een waan hebben maar dan is hij wat dat betreft niettoerekeningsvatbaar.quote:Op woensdag 7 mei 2014 13:52 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nee, laster hoeft niet tegen personen. Overigens is het geen laster als Lambiek oprecht gelooft dat het waar is wat hij zegt ().
Wat ik ervan begrijp is dat SV40 in potentie een tumor zou kunnen veroorzaken, maar meestal helemaal niks doet. En het is zowel in apen als in mensen gevonden.quote:Op woensdag 7 mei 2014 13:55 schreef Worteltjestaart het volgende:
Ah ja, dat woord waar BNW-ers niets van weten![]()
Overigens, over dat "kanker in vaccins"... volgens mij is kanker wel degelijk soortspecifiek?
En lang niet elk virus kan zo maar via zoönoze van gastheersoort wisselen.
Ik zet het even in een spoiler om de rest niet te vervelen.quote:Op woensdag 7 mei 2014 13:55 schreef Worteltjestaart het volgende:
Volgens het wetboek (bron Wikipedia):
[..]
Er zijn zát bewijzen waaruit Lambiekje hád moeten weten dat hij fout zat.
SPOILER: juridische onzinOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hij heeft nooit een arts persoonlijk aangevallen. En dan is het nog niet automatisch laster. Ik heb nog nooit gehoord dat je een hele sector kunt belasteren. Ben benieuwd naar zaken daarover.. Maar ok, dat gaat te ver offtopic.quote:Op woensdag 7 mei 2014 13:55 schreef Worteltjestaart het volgende:
[..]
Een sector als geheel kun je net zo goed lasteren hoor.
Bovendien heeft Lambiekje al vaak genoeg persoonlijk artsen aangevallen. En dat zijn wel degelijk personen.
[..]
Vandaar dat hij weer mocht posten
[..]
Ah ja, dat woord waar BNW-ers niets van weten![]()
Overigens, over dat "kanker in vaccins"... volgens mij is kanker wel degelijk soortspecifiek?
En lang niet elk virus kan zo maar via zoönoze van gastheersoort wisselen.
[..]
Volgens het wetboek (bron Wikipedia):
[..]
Er zijn zát bewijzen waaruit Lambiekje hád moeten weten dat hij fout zat.
Dan is nog niet bewezen dat de reactie van mensen op dat virus identiek is aan of vergelijkbaar met de reactie in de apen (in casu, carcinogenese (klopt dat woord?)).quote:Op woensdag 7 mei 2014 14:00 schreef SicSicSics het volgende:
Wat ik ervan begrijp is dat SV40 in potentie een tumor zou kunnen veroorzaken, maar meestal helemaal niks doet. En het is zowel in apen als in mensen gevonden.
quote:Op woensdag 7 mei 2014 14:01 schreef Tchock het volgende:
DuidelijkSPOILER: juridische onzinOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[b]Op <a href="http://forum.fok.nl/topic/2422880/2/50#p176814828" target="_blank" >maandag 29 januari 2018 10:31</a> schreef richolio het volgende:[/b]
Kijk even naar de post van worteltjestaart en neem het goed in je op.
Je mening uiten is iets compleets anders dan zeggen dat "vaccinaties mensen moedwillig doden" als je dat zegt kun je daar maar beter echte harde bewijzen voor hebben anders ben je gewoon strafbaar. Als die nu zegt "ik denk dat vaccinaties moedwillig mensen doodt" dan is het inderdaad een mening. Wat lambiekje zegt is toch net iets anders.quote:Op woensdag 7 mei 2014 13:29 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Waarschijnlijk niets. Je bent nog altijd vrij om je mening te uiten. Hoe absurd die ook is.
Op een forum niet, wie weet in real life wel.quote:Op woensdag 7 mei 2014 14:03 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Hij heeft nooit een arts persoonlijk aangevallen. En dan is het nog niet automatisch laster. Ik heb nog nooit gehoord dat je een hele sector kunt belasteren. Ben benieuwd naar zaken daarover.. Maar ok, dat gaat te ver offtopic.
Dat iemand mag posten betekent niet dat hij voet aan de grond krijgt. Ik zie niet veel mensen die het met hem eens zijn.
Evengoed gaat het trollen mi. wel te ver..
Ik acht hem daar eigenlijk niet toe in staat en als je bewijs voor het tegendeel hebt zou ik naar de politie stappen.quote:Op woensdag 7 mei 2014 15:20 schreef theguyver het volgende:
[..]
Op een forum niet, wie weet in real life wel.
Nee, ik ook niet hoor.quote:Op woensdag 7 mei 2014 15:25 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik acht hem daar eigenlijk niet toe in staat en als je bewijs voor het tegendeel hebt zou ik naar de politie stappen.
Nogmaals het is geen trollen maar echt zijn mening.quote:Op woensdag 7 mei 2014 14:03 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Hij heeft nooit een arts persoonlijk aangevallen. En dan is het nog niet automatisch laster. Ik heb nog nooit gehoord dat je een hele sector kunt belasteren. Ben benieuwd naar zaken daarover.. Maar ok, dat gaat te ver offtopic.
Dat iemand mag posten betekent niet dat hij voet aan de grond krijgt. Ik zie niet veel mensen die het met hem eens zijn.
Evengoed gaat het trollen mi. wel te ver..
Mee eens.quote:Op woensdag 7 mei 2014 14:08 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:
[..]
Je mening uiten is iets compleets anders dan zeggen dat "vaccinaties mensen moedwillig doden" als je dat zegt kun je daar maar beter echte harde bewijzen voor hebben anders ben je gewoon strafbaar. Als die nu zegt "ik denk dat vaccinaties moedwillig mensen doodt" dan is het inderdaad een mening. Wat lambiekje zegt is toch net iets anders.
Niet dat ik echt een probleem met hem heb. Ik vind het alleen jammer dat die nooit ergens echt inhoudelijk op ingaat. Zou graag een uitgebreidde discussie met hem willen voeren.
Dat zou maar zo kunnen...quote:Op woensdag 7 mei 2014 15:20 schreef theguyver het volgende:
[..]
Op een forum niet, wie weet in real life wel.
Ok, ik dacht dat een topic ontregelen trollen werd genoemd, ongeacht of iemand meent wat ie zegt of niet.quote:Op woensdag 7 mei 2014 15:29 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nogmaals het is geen trollen maar echt zijn mening.
En ja, de uitspraken zijn vaak stuitend en vandaar dat hij ook af en toe even op vakantie is, maar het is zijn mening.
Ik denk niet dat het met die intentie te maken heeft. Heb het idee dat Lambiekje niet post met het idee: nu ga ik eens lekker trollen.quote:Op woensdag 7 mei 2014 16:12 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Ok, ik dacht dat een topic ontregelen trollen werd genoemd, ongeacht of iemand meent wat ie zegt of niet.
Daar kan ik het alleen maar mee eens zijn.. Extreme standpunten zijn ok, daar is het BNW voor.. Fatsoenlijk in gesprek blijven is een ander verhaal.quote:Op woensdag 7 mei 2014 16:22 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik denk niet dat het met de intentie te maken heeft. Heb het idee dat Lambiekje niet post met het idee: nu ga ik eens lekker trollen.
Neemt niet weg dat hij er niet op los mag schelden en het effect daarvan heeft hij al meerdere keren ondervonden.
Dus beter wat inbinden, fatsoenlijk posten en eens een keer lezen en luisteren naar wat andere mensen schrijven.
eh, .. is het zo geheim dat ze het hier op BNW komen weg halen ...quote:Op woensdag 7 mei 2014 16:49 schreef budvar het volgende:
Zijn die posts over Plum island nou verwijderd?
Blijkbaar.quote:Op woensdag 7 mei 2014 16:52 schreef theguyver het volgende:
[..]
eh, .. is het zo geheim dat ze het hier op BNW komen weg halen ...
Nee hoor. Ik heb niks weggehaald. Denk dat je even op het andere topic moet kijken.quote:Op woensdag 7 mei 2014 16:49 schreef budvar het volgende:
Zijn die posts over Plum island nou verwijderd?
quote:Op woensdag 7 mei 2014 17:10 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nee hoor. Ik heb niks weggehaald. Denk dat je even op het andere topic moet kijken.
quote:Op woensdag 7 mei 2014 17:10 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nee hoor. Ik heb niks weggehaald. Denk dat je even op het andere topic moet kijken.
extreem?quote:Op woensdag 7 mei 2014 16:45 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Daar kan ik het alleen maar mee eens zijn.. Extreme standpunten zijn ok, daar is het BNW voor.. Fatsoenlijk in gesprek blijven is een ander verhaal.
Baarmoederhalskanker wordt door een virus overgedragen, waar een vaccin tegen bestaatquote:Op woensdag 7 mei 2014 22:49 schreef Bosbeetle het volgende:
Jammer dat wij mensen geen tasmaanse duivels zijn want bij tasmaanse duivels kan kanker wel een besmettelijke ziekte zijn.... En dan zou je het dus in een vaccin kunnen stoppen om het door te geven. Maar wij zijn geen tasmaanse duivels.... maar mischien heeft lambiekje daar ook een andere visie op.
Klopt maar als je kanker in een vaccin stopt (wat lambiekje zei) gaat het gewoon dood...quote:Op woensdag 7 mei 2014 22:52 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Baarmoederhalskanker wordt door een virus overgedragen, waar een vaccin tegen bestaat
Nee Lambiekje, dit is niet level 1 talk. Dit zijn uitspraken die grievend zijn voor hele groepen en ik verzoek je om daar mee te stoppen.quote:
... men wil ook zich niet verdiepen hoe walgelijk crimineel het bedrog van medische wereld is.quote:Op woensdag 7 mei 2014 22:54 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nee Lambiekje, dit is niet level 1 talk. Dit zijn uitspraken die grievend zijn voor hele groepen en ik verzoek je om daar mee te stoppen.
Denk na voordat je iets post.
Alle artsen zijn serial killers volgens jou. Ik zie dag na dag artsen die hun uiterste best doen voor hun patienten dus je begrijpt dat deze post me kotsmisselijk maakt?quote:Op woensdag 7 mei 2014 23:13 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
... men wil ook zich niet verdiepen hoe walgelijk crimineel het bedrog van medische wereld is.
Wat ik claim is opzichtige common knowledge en al tientallen jaren bekend. Het is wel degelijk Rabbit Hole level 1.
ik vind het stuitend hoe positief men is over de kutrommel van BadPharma. Dat is pas grievend. Men moet zich als de wiedeweerga verdiepen want het is echt te zielig voor woorden.
ik mag wel wat minder schelden... maar feit blijft dat artsen serial killers zijn.
Waarom? Een verkeerde richtlijn zorgde er voor dat er blijkbaar 800.000 mensen zijn overleden door bètablokkers in vijf jaar. Hoe veel van die mensen zouden zijn overleden aan hartkwalen ongeacht de medicatie? Dat zegt het artikel niet. Net als hoe ze op dat getal komen. Grappig dat zelfs je bron sceptisch is: "may have led", "could have been", er wordt allemaal een slag om de arm genomen.quote:Op woensdag 7 mei 2014 23:13 schreef Lambiekje het volgende:
ik mag wel wat minder schelden... maar feit blijft dat artsen serial killers zijn.
Als jij nou eens met goede argumenten en bewijzen zou komen... Dan hebben mensen daadwerkelijk iets om zich in te verdiepen.quote:Op woensdag 7 mei 2014 23:13 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
... men wil ook zich niet verdiepen hoe walgelijk crimineel het bedrog van medische wereld is.
Wat ik claim is opzichtige common knowledge en al tientallen jaren bekend. Het is wel degelijk Rabbit Hole level 1.
ik vind het stuitend hoe positief men is over de kutrommel van BadPharma. Dat is pas grievend. Men moet zich als de wiedeweerga verdiepen want het is echt te zielig voor woorden.
ik mag wel wat minder schelden... maar feit blijft dat artsen serial killers zijn.
Dat maakt Lambiekje niks uit. Hij ziet alleen 800.000 staan en voor hem is dat meteen een waarheid als een koe. Hij stelt geen vragen, hij denkt niet na, maar dumpt die link gewoon alsof hij de messias is die ons moet redden.quote:Op woensdag 7 mei 2014 23:38 schreef Tchock het volgende:
[..]
Waarom? Een verkeerde richtlijn zorgde er voor dat er blijkbaar 800.000 mensen zijn overleden door bètablokkers in vijf jaar. Hoe veel van die mensen zouden zijn overleden aan hartkwalen ongeacht de medicatie? Dat zegt het artikel niet. Net als hoe ze op dat getal komen. Grappig dat zelfs je bron sceptisch is: "may have led", "could have been", er wordt allemaal een slag om de arm genomen.
Bovendien is het artikel nota bene teruggetrokken omdat het niet peer-review was. Dat is ongeveer de minste standaard waar zo'n extreme claim aan moet voldoen om serieus genomen te worden. Zelfs de originele makers stellen dat ze het enkel hebben over potentiële gevolgen zonder veel wetenschappelijke onderbouwing.
doods oorzaak nr 1 in NL statestiek uit 2011quote:Op woensdag 7 mei 2014 23:13 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
... men wil ook zich niet verdiepen hoe walgelijk crimineel het bedrog van medische wereld is.
Wat ik claim is opzichtige common knowledge en al tientallen jaren bekend. Het is wel degelijk Rabbit Hole level 1.
ik vind het stuitend hoe positief men is over de kutrommel van BadPharma. Dat is pas grievend. Men moet zich als de wiedeweerga verdiepen want het is echt te zielig voor woorden.
ik mag wel wat minder schelden... maar feit blijft dat artsen serial killers zijn.
IK heb me erin verdiept en helaas voor jou heb ik niks kunnen terugvinden van de dingen die je beweert. Er gaan dingen fout. Dat zal ik niet ontkennen maar ook die fouten zijn gewoon gedocumenteerd. In tegenstelling tot alles wat jij beweert waar ik nog nooit ook maar een serieuse publicatie van ben tegengekomen.quote:Op woensdag 7 mei 2014 23:13 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
... men wil ook zich niet verdiepen hoe walgelijk crimineel het bedrog van medische wereld is.
Wat ik claim is opzichtige common knowledge en al tientallen jaren bekend. Het is wel degelijk Rabbit Hole level 1.
Ik vind het stuitend hoe jij tekeer gaat tegen instellingen waarvan mensen echt afhankelijk zin om te kunnen overleven. Ikzelf heb iedere dag medicatie nodig. Als ik dit niet zou nemen zou ik een pijnlijke langzame dood sterven. En nee ik heb mijn aandoening niet gekregen door andere medicatie. Ik ben ermee geboren. Ik leef nu al 45 jaar in betrekkelijke gezondheid mede dankzij bigpharma.quote:ik vind het stuitend hoe positief men is over de kutrommel van BadPharma. Dat is pas grievend. Men moet zich als de wiedeweerga verdiepen want het is echt te zielig voor woorden.
Nee de serial killer ben jij met je medestanders. Ik hoop echt voor je dat er niet meer mensen komen zoals jij. Want als dat gebeurt dan komen al die ziektes zoals polio, TBC en andere gruwelijke aandoeningen weer terug. Het lijkt mij vreselijk om dan te beseffen dat o.a. dankzij jou mis-informatie miljoenen mensen zijn gestorvenquote:ik mag wel wat minder schelden... maar feit blijft dat artsen serial killers zijn.
quote:Op donderdag 8 mei 2014 00:00 schreef Tchock het volgende:
Als je doormidden gespleten wordt door een dronken man op een sneeuwruimer en de ambulancebroeders kunnen niets meer voor je betekenen zou Lamiek nog roepen dat ze moordenaars zijn in dienst van BigPharma.
quote:Op donderdag 8 mei 2014 00:01 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:
[..]
IK heb me erin verdiept en helaas voor jou heb ik niks kunnen terugvinden van de dingen die je beweert. Er gaan dingen fout. Dat zal ik niet ontkennen maar ook die fouten zijn gewoon gedocumenteerd. In tegenstelling tot alles wat jij beweert waar ik nog nooit ook maar een serieuse publicatie van ben tegengekomen.
[..]
Ik vind het stuitend hoe jij tekeer gaat tegen instellingen waarvan mensen echt afhankelijk zin om te kunnen overleven. Ikzelf heb iedere dag medicatie nodig. Als ik dit niet zou nemen zou ik een pijnlijke langzame dood sterven. En nee ik heb mijn aandoening niet gekregen door andere medicatie. Ik ben ermee geboren. Ik leef nu al 45 jaar in betrekkelijke gezondheid mede dankzij bigpharma.
[..]
Nee de serial killer ben jij met je medestanders
quote:Op donderdag 8 mei 2014 00:00 schreef Tchock het volgende:
Als je doormidden gespleten wordt door een dronken man op een sneeuwruimer en de ambulancebroeders kunnen niets meer voor je betekenen zou Lamiek nog roepen dat ze moordenaars zijn in dienst van BigPharma.
... wat badpharma doet is geen fout het is doelmatig en expres. en de naieve arts weet niet wat daadwerkelijk aanricht met farmarommel. 90% is kwalijke rommel wat (doelbewust) niet werkt.quote:Op woensdag 7 mei 2014 23:38 schreef Tchock het volgende:
[..]
Waarom? Een verkeerde richtlijn zorgde er voor dat er blijkbaar 800.000 mensen zijn overleden door bètablokkers in vijf jaar. Hoe veel van die mensen zouden zijn overleden aan hartkwalen ongeacht de medicatie? Dat zegt het artikel niet. Net als hoe ze op dat getal komen. Grappig dat zelfs je bron sceptisch is: "may have led", "could have been", er wordt allemaal een slag om de arm genomen.
Bovendien is het artikel nota bene teruggetrokken omdat het niet peer-review was. Dat is ongeveer de minste standaard waar zo'n extreme claim aan moet voldoen om serieus genomen te worden. Zelfs de originele makers stellen dat ze het enkel hebben over potentiële gevolgen zonder veel wetenschappelijke onderbouwing.
Maar laten we dat allemaal even vergeten. Laten we doen alsof elk woord in dat artikel waar is. Waarom maakt dat artsen moordenaars? In de middeleeuwen dienden artsen bloedzuigers toe aan hun patiënten omdat ze er van overtuigd waren dat dat hielp. Inmiddels weten we dat dat niet werkt. Zoals we ook weten dat asbest giftig is, dat je mensen beter kunt maken met radioactieve straling en dat je met röntgenstraling door mensen heen kunt kijken. Wetenschap is voortschrijdend inzicht, en daar hoort helaas bij dat het ook fout moet gaan.
Elk punt uit mijn post genegeerdquote:Op donderdag 8 mei 2014 00:35 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
... wat badpharma doet is geen fout het is doelmatig en expres. en de naieve arts weet niet wat daadwerkelijk aanricht met farmarommel. 90% is kwalijke rommel wat (doelbewust) niet werkt.
er gaat bijna niets goed.quote:Op donderdag 8 mei 2014 00:01 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:
[..]
IK heb me erin verdiept en helaas voor jou heb ik niks kunnen terugvinden van de dingen die je beweert. Er gaan dingen fout.
dat zijn alleen de escalaties en zaken waarbij geen winst meer te behalen valt.quote:Dat zal ik niet ontkennen maar ook die fouten zijn gewoon gedocumenteerd.
Vakliteratuur zeker. En uiteraard is dat niet het enige.quote:In tegenstelling tot alles wat jij beweert waar ik nog nooit ook maar een serieuse publicatie van ben tegengekomen.
..dan ben jij die 1% waarbij het enigzins noodzakelijk is. maar ik betwijfel het.quote:[..]
Ik vind het stuitend hoe jij tekeer gaat tegen instellingen waarvan mensen echt afhankelijk zin om te kunnen overleven. Ikzelf heb iedere dag medicatie nodig. Als ik dit niet zou nemen zou ik een pijnlijke langzame dood sterven. En nee ik heb mijn aandoening niet gekregen door andere medicatie. Ik ben ermee geboren. Ik leef nu al 45 jaar in betrekkelijke gezondheid mede dankzij bigpharma.
dat komt alleen terug als er oorlogje gespeeld wordt. En is ook alleen de wereld geholpen van wege oorlog.quote:[..]
Nee de serial killer ben jij met je medestanders. Ik hoop echt voor je dat er niet meer mensen komen zoals jij. Want als dat gebeurt dan komen al die ziektes zoals polio, TBC en andere gruwelijke aandoeningen weer terug.
.. helaas is het precies viceversa. Het is dan ook niet voor niets dat iatrogenese top 3 (denk zelfs nr 1) doodsoorzaak is.quote:Het lijkt mij vreselijk om dan te beseffen dat o.a. dankzij jou mis-informatie miljoenen mensen zijn gestorven.
nee ambulancebroerders is nu juist net een van de weinge beroepsgroepen waarbij het bestaansrecht heeft.quote:Op donderdag 8 mei 2014 00:00 schreef Tchock het volgende:
Als je doormidden gespleten wordt door een dronken man op een sneeuwruimer en de ambulancebroeders kunnen niets meer voor je betekenen zou Lamiek nog roepen dat ze moordenaars zijn in dienst van BigPharma.
Iemand vermoorden op straat valt het natuurlijk op.quote:Op donderdag 8 mei 2014 00:50 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
nee ambulancebroerders is nu juist net een van de weinge beroepsgroepen waarbij het bestaansrecht heeft.
.. ik ben serieus over dat ambulance een van de weinig goede aspecten is.quote:Op donderdag 8 mei 2014 00:55 schreef theguyver het volgende:
[..]
Iemand vermoorden op straat valt het natuurlijk op.
In een operatie kamer in een ziekenhuis niet natuurlijk
Dus zolang de ambulance maar niet in het ziekenhuis beland en maar rondjes blijft rijden?quote:Op donderdag 8 mei 2014 01:03 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
.. ik ben serieus over dat ambulance een van de weinig goede aspecten is.
ik heb al vaker gezegd dat acute hulp en botbreuken en andere tak van sport is dan ziektes.
[ afbeelding ]
... het is voor acute hulp. maar daar kan de industrie niet van leven.quote:Op donderdag 8 mei 2014 01:10 schreef theguyver het volgende:
[..]
Dus zolang de ambulance maar niet in het ziekenhuis beland en maar rondjes blijft rijden?
Weet je wel hoe vol zo'n ambulance zit met bigpharma spullen?
Plaatje van die oplichter erbij maakt je statement niet echt beter btwquote:Op donderdag 8 mei 2014 01:03 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
.. ik ben serieus over dat ambulance een van de weinig goede aspecten is.
ik heb al vaker gezegd dat acute hulp en botbreuken en andere tak van sport is dan ziektes.
[ afbeelding ]
Ik weet niet wat je met level 1 talk bedoelt, maar bewijsbare onzin verdedigen is een extreem standpunt, naar mijn idee.quote:
Dus ambulancebroeders zijn wel goed, dan komen we bij het volgende traject: de verpleegkundigen. Ook goed? Dan de eerstehulpartsen, ook goed? En dan?quote:Op donderdag 8 mei 2014 01:03 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
.. ik ben serieus over dat ambulance een van de weinig goede aspecten is.
ik heb al vaker gezegd dat acute hulp en botbreuken en andere tak van sport is dan ziektes.
[ afbeelding ]
Maar onderbouw het dan eens.. Waarom is de pharmaceutische industrie slecht? Hoe kom je erbij dat vaccins mensen ziek maken? Als je daar zo van overtuigd bent, moet je daar toch bewijs voor zien? Ga eens in op wat anderen zeggen, inplaats van ze inhoudelijk te negeren.quote:Op donderdag 8 mei 2014 01:03 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
.. ik ben serieus over dat ambulance een van de weinig goede aspecten is.
ik heb al vaker gezegd dat acute hulp en botbreuken en andere tak van sport is dan ziektes.
[ afbeelding ]
Ik ondersteun artsen, ben ik nu medeplichtig?quote:Op donderdag 8 mei 2014 01:31 schreef starla het volgende:
Ik ben een serial killer haha.
Even kijken...deze week een stuk of 10 levens gered?
Hoeveel jij lambiekje?
Lees de laatste 5, 6 posts nog eens?quote:Op donderdag 8 mei 2014 10:19 schreef .SP. het volgende:
Kunnen de mods Lambiekje niet vriendelijk vragen met een onderbouwde, inhoudelijke post te komen of op te rotten?
Ik vraag om een duidelijke consequentie voor het niet inhoudelijk reageren.quote:Op donderdag 8 mei 2014 10:21 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Lees de laatste 5, 6 posts nog eens?
Niet alles wat een mod doet is hier te zien.quote:Op donderdag 8 mei 2014 10:23 schreef .SP. het volgende:
[..]
Ik vraag om een duidelijke consequentie voor het niet inhoudelijk reageren.
Snap ik. De discussie hier wordt alleen totaal vernield door Lambiekjes stuitende one-liners en niet inhoudelijk geraaskalk, persoonlijk zou ik hem de toegang tot dit deel van het forum ontzeggen als zijn volgende posts niet respectvol, inhoudelijk en relevant zijn.quote:Op donderdag 8 mei 2014 10:25 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Niet alles wat een mod doet is hier te zien.
Wel de waarschuwingen.
Wat een onderbouwing.. 800.000 - mogelijke - sterfgevallen, tov, hoeveel mensen die al ziek waren? En hoe verhoudt zich dat ivm gezonde mensen? Je moet de statistieken wel begrijpen, natuurlijk..quote:Op woensdag 7 mei 2014 23:13 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
... men wil ook zich niet verdiepen hoe walgelijk crimineel het bedrog van medische wereld is.
Wat ik claim is opzichtige common knowledge en al tientallen jaren bekend. Het is wel degelijk Rabbit Hole level 1.
ik vind het stuitend hoe positief men is over de kutrommel van BadPharma. Dat is pas grievend. Men moet zich als de wiedeweerga verdiepen want het is echt te zielig voor woorden.
ik mag wel wat minder schelden... maar feit blijft dat artsen serial killers zijn.
Biekjes hoogtepunt van de week was het terughalen van een per ongeluk verwijderde email.quote:Op donderdag 8 mei 2014 01:31 schreef starla het volgende:
Ik ben een serial killer haha.
Even kijken...deze week een stuk of 10 levens gered?
Hoeveel jij lambiekje?
quote:Op zondag 28 december 2003 21:40 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Oke ,,, 4 dagen - toen ik begin deze maand de griep had.
http://www.telegraaf.nl/binnenland/article/22599936/quote:Kwakzalvers die 'medische' middelen aan de man brengen, moeten makkelijker kunnen worden aangepakt. Ook al zijn die middelen niet schadelijk voor de gezondheid. Daarvoor pleit directeur Lode Wigersma van artsenorganisatie KNMG donderdag bij BNR.
Zeker goede zaak .quote:Op donderdag 8 mei 2014 14:58 schreef budvar het volgende:
[..]
http://www.telegraaf.nl/binnenland/article/22599936/
Goede zaak lijkt mij, mensen die dit soort kwakzalverij verkopen mogen ze van mij hard aanpakken.
Dat is meer TRU dan BNW thoughquote:Op donderdag 8 mei 2014 14:58 schreef budvar het volgende:
http://www.telegraaf.nl/binnenland/article/22599936/
Goede zaak lijkt mij, mensen die dit soort kwakzalverij verkopen mogen ze van mij hard aanpakken.
Je geeft er een mooie bad Pharma-draai aanquote:Op donderdag 8 mei 2014 15:36 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Dat is meer TRU dan BNW though
Tenzij men hier roept dat de kwakzalvers aangepakt worden door de BigPharma; om hun winsten veilig te stellen.
Kan het linkje niet openenquote:Op donderdag 8 mei 2014 14:58 schreef budvar het volgende:
[..]
http://www.telegraaf.nl/binnenland/article/22599936/
Goede zaak lijkt mij, mensen die dit soort kwakzalverij verkopen mogen ze van mij hard aanpakken.
Denk haal de m. even weg zodat je naar de normale site gaat maar dat werkt niet schijnbaar.quote:Op donderdag 8 mei 2014 15:59 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Kan het linkje niet openen
Ook dat is het fijne aan complottenquote:Op donderdag 8 mei 2014 15:44 schreef Lavenderr het volgende:
Je geeft er een mooie bad Pharma-draai aan
Dat is zeker waar! Een openlijk complotquote:Op donderdag 8 mei 2014 16:08 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Ook dat is het fijne aan complotten
Je kunt van alles een complot maken. Zo ben ik er al jaren van overtuigd dat tandartsen onder één hoedje spelen met Oral-B. Die maken troep tandpasta en slechte borstels, tandartsen bevelen het aan en voilá; iedereen rijk!
Maar daarmee word ik hier niet serieus genomen.En dat terwijl ik laatst op 9gag een post las van iemand met dezelfde strekking. Daar heb ik alleen niks meer van gehoord; dus ik denk nu alsnog dat ik gelijk heb!
Ben net een maandje of 2 geleden overgestapt naar Oral-bquote:Op donderdag 8 mei 2014 16:08 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Ook dat is het fijne aan complotten
Je kunt van alles een complot maken. Zo ben ik er al jaren van overtuigd dat tandartsen onder één hoedje spelen met Oral-B. Die maken troep tandpasta en slechte borstels, tandartsen bevelen het aan en voilá; iedereen rijk!
Maar daarmee word ik hier niet serieus genomen.En dat terwijl ik laatst op 9gag een post las van iemand met dezelfde strekking. Daar heb ik alleen niks meer van gehoord; dus ik denk nu alsnog dat ik gelijk heb!
fluoride is ook schadelijk voor de mens, eet maar eens 200 tubes tandpasta, wed dat je het niet kan navertellenquote:Op donderdag 8 mei 2014 16:10 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat is zeker waar! Een openlijk complot
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |