Nee, volgens dierenarts kon het nog een dag of 4 gaan duren tot ze bevalt. Ze begint alleen wel steeds vervelender te worden nu. Begint meer te miauwen en heeft in het trapgat, boven op de overloop en in 1 van de slaapkamers alle behang kapot gekrabdquote:
Hormonenquote:Op zondag 27 april 2014 11:31 schreef Wildervankstertje het volgende:
[..]
Nee, volgens dierenarts kon het nog een dag of 4 gaan duren tot ze bevalt. Ze begint alleen wel steeds vervelender te worden nu. Begint meer te miauwen en heeft in het trapgat, boven op de overloop en in 1 van de slaapkamers alle behang kapot gekrabd. Ook maakt ze steeds ruzie met Sammy.
Arm puntje .....quote:Op vrijdag 25 april 2014 17:58 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Zit al een dag op het puntje van mijn stoel, maar er gebeurt maar niks
Dit dusquote:Op zaterdag 26 april 2014 14:07 schreef Cat22 het volgende:
Ik zei het al: iedere FOK!kat heeft minimaal 1 topic nodig.
Ja maar vind het sneu voor Sammy. Die lieverd wil gewoon met haar knuffelen en haar koppie schoonlikken en dan krijgt ie telkens een tik van der.quote:
Vooralsnog gebeurt er (bevallingsgewijs) anders nog helemaal niksquote:
Weer een post dichterbij babypoezelsquote:Op zondag 27 april 2014 18:14 schreef Rewimo het volgende:
Dit topic moet gewoon eerst vol. Eerder begint ze niet, Cat22 heeft ervaring
Mijn man heeft medelijden met de katerquote:Op zondag 27 april 2014 19:24 schreef -moppie- het volgende:
Knuffel voor zielige Sammy. Erg zo'n hormonster bij je
Die weet hoe het is of watquote:Op zondag 27 april 2014 22:48 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Mijn man heeft medelijden met de kater
Super foto!quote:Op zondag 27 april 2014 22:35 schreef valentijn101 het volgende:
[ afbeelding ]
Even een pic voor het wachten op de poezels... Zucht, ze laat ons wel wachten. Maar toch weer een post dichter bij de kittens
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |