SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mocht je nog even willen lachen om het gebash, de heerlijke OP, of de tips die voorbij kwamen in een vorig topic, gekaapt door Gym, klik danhier
[ Bericht 1% gewijzigd door Puala op 22-04-2014 14:23:35 ]
Lijkt me ook leuk! Moeten we zeker eens doen.quote:Op donderdag 17 april 2014 19:03 schreef Isabeau het volgende:
Als je ooit zin hebt om samen te wandelen oid, dan lijkt me dat leuk, Pato.
En succes met je droom, vooral dat stuk van de beste willen zijn
*kusje erop geeft...quote:Op donderdag 17 april 2014 19:57 schreef Tink89 het volgende:
Pfft. Ik heb een mentale breakdown na vond je. Alleen thuis en zo ontzettend verdrietig. Kan niet eens pinpointen waarom...
Ah joh, het goede nieuwe is dat ik er niet van ga eten!
Ik ben niet zo ambitieus! Vind het knap als mensen dat wel zijn. Heb al wel eerder meegedaan (kwam niet in de buurt van de 23 minutenquote:Op donderdag 17 april 2014 19:09 schreef Patoshik het volgende:
Lijkt me ook leuk! Moeten we zeker eens doen.
En ja, dat lijkt me ook het pittigste stuk gelijk.Ik zag dat de beste man (5 mijl) 23:28 had. De vrouwen kon ik niet vinden.
Als je ergens voor gaat moet je het gelijk goed doen he.
Mijn PR staat op.. ja ja.. 1 uur en 5 minuten.quote:Op donderdag 17 april 2014 20:11 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik ben niet zo ambitieus! Vind het knap als mensen dat wel zijn. Heb al wel eerder meegedaan (kwam niet in de buurt van de 23 minuten), maar dat is alweer een tijdje geleden.
Ik liep sneller, dus dat moet absoluut te verbeteren zijnquote:Op donderdag 17 april 2014 20:20 schreef Patoshik het volgende:
Mijn PR staat op.. ja ja.. 1 uur en 5 minuten.Het leek me toen wel leuk (13 jaar) om eens mee te doen. Natuurlijk zonder trainen enzo.
Die moet dus wel te verbeteren zijn.
quote:Op donderdag 17 april 2014 19:57 schreef Tink89 het volgende:
Pfft. Ik heb een mentale breakdown na vond je. Alleen thuis en zo ontzettend verdrietig. Kan niet eens pinpointen waarom...
Ah joh, het goede nieuwe is dat ik er niet van ga eten!
Jaah, zelf gebakken om te trakteren vandaag.quote:Op donderdag 17 april 2014 21:47 schreef Ruby88 het volgende:
[..]Als je het daarbij laat is er geen man overboord. Hopelijk wassie lekker.
Goed bezigquote:Op vrijdag 18 april 2014 07:39 schreef Brighteyes het volgende:
Zo, gisterenavond geen zin, en vandaag een strak schema dus nu net maar meteen mijn schoenen aangedaan en les 2 van de 10k training gedaan. 15x1 minuut.
Zondag weer een duurloopje!
Ik mag straks voor les 5quote:Op vrijdag 18 april 2014 07:39 schreef Brighteyes het volgende:
Zo, gisterenavond geen zin, en vandaag een strak schema dus nu net maar meteen mijn schoenen aangedaan en les 2 van de 10k training gedaan. 15x1 minuut.
Zondag weer een duurloopje!
Ik heb hem even opgezocht, dat is idd best een stevige les ja.quote:Op vrijdag 18 april 2014 10:40 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ik mag straks voor les 5Hij zou pittig worden, dus nu ben ik een beetje bang.
(Maar ook niet naar de sportschool vandaag omdat de wekker wel gezet was, maar niet aangezet.
)
Ik ga er zoals gewoonlijk blind in.quote:Op vrijdag 18 april 2014 10:53 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ik heb hem even opgezocht, dat is idd best een stevige les ja.
Haha, geniet ervan.quote:Op vrijdag 18 april 2014 10:50 schreef Lonaa het volgende:
L: ciabatta met champignons (al zin in sinds Myreala het er gisteren over had)
Ik eet het wel eens als makkelijk avondeten en vind het heerlijk.quote:Op vrijdag 18 april 2014 11:11 schreef Myraela het volgende:
[..]
Haha, geniet ervan.Ik vond het echt heerlijk gisteren.
qft.quote:Op vrijdag 18 april 2014 11:15 schreef Myraela het volgende:
Sowieso gek op champignons/paddenstoelen.En ze zijn nog eens heel erg mager en gezond ook. Fijnnnnn.
Jaloers! Maar dat laatste geldt voor mij ook gelukkigquote:Op vrijdag 18 april 2014 11:16 schreef Ruby88 het volgende:
Weekend!Althans, ik heb al m'n werk voor deze week af. En ik zit nog steeds onder de 80!
Hoezo is dat knap? Ik doe dat uit noodzaak... gebak zonder melk uit de winkel is haast onmogelijk. En het is verdomd lastig om het bijzonder goed te kunnen, want dan wil je het ook allemaal opeten.quote:Op vrijdag 18 april 2014 09:00 schreef Brighteyes het volgende:
Dat vind ik echt zo knap van jou he Tink, dat je dat kan, zelf dingen bakken enzo.
Aurum, ik moet straks naar de tandarts. En ik verwacht een gaatje.![]()
Maar goed, ik ga samen met de kinderen dus gelijk boren gaat sws niet. Heb ik nog even respijt.
Ik bedoelde 'en dan niet allemaal in 1 keer opeten'.quote:Op vrijdag 18 april 2014 14:09 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Hoezo is dat knap? Ik doe dat uit noodzaak... gebak zonder melk uit de winkel is haast onmogelijk. En het is verdomd lastig om het bijzonder goed te kunnen, want dan wil je het ook allemaal opeten.
Geen gaatjes wel veel tandsteen en dan poetsen we al met speciale tandpastaquote:Op vrijdag 18 april 2014 09:00 schreef Brighteyes het volgende:
Dat vind ik echt zo knap van jou he Tink, dat je dat kan, zelf dingen bakken enzo.
Aurum, ik moet straks naar de tandarts. En ik verwacht een gaatje.![]()
Maar goed, ik ga samen met de kinderen dus gelijk boren gaat sws niet. Heb ik nog even respijt.
Flos je?quote:Op vrijdag 18 april 2014 21:03 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
Geen gaatjes wel veel tandsteen en dan poetsen we al met speciale tandpasta
Viel het bij jou mee?
Is het trek of is het honger omdat je gewoon echt te weinig hebt gegeten? In dat laatste geval, eet wat gezonds. Anders kan je naar bed gaan zodat je niet in de verleiding komt.quote:Op zaterdag 19 april 2014 00:09 schreef Nikkie_86 het volgende:
ojeee help mij!!!! heb zoveel water gedronken vandaag dat ik dus heel veel moest plassen en heb nu enorme trek... maar ik wil er niet aan toegeven... geef me btje kracht mee ofzo of tips hoe ik van t hongergevoel af kom aub...
hmm knort best wel een beetje in mn buik... maar alles na 8 komt dubbel zo hard aan...quote:Op zaterdag 19 april 2014 00:14 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Is het trek of is het honger omdat je gewoon echt te weinig hebt gegeten? In dat laatste geval, eet wat gezonds. Anders kan je naar bed gaan zodat je niet in de verleiding komt.
Dat is een mythe.quote:Op zaterdag 19 april 2014 00:15 schreef Nikkie_86 het volgende:
[..]
hmm knort best wel een beetje in mn buik... maar alles na 8 komt dubbel zo hard aan...wil zoooo graag sterk zijn en blijven... maar is nu ff heel moeijlijk.. omdat ik ook nog heb hardgelopen..
Ow?quote:Op zaterdag 19 april 2014 00:15 schreef Nikkie_86 het volgende:
[..]
maar alles na 8 komt dubbel zo hard aan...
hmmm kan t echt geen kwaad??? meerdere mensen vertelden mij dat... dus vandaar dat ik me er strikt aan hou...quote:Op zaterdag 19 april 2014 00:21 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dat is een mythe.
Na het hardlopen is het wel verstandig om nog wat eiwitten te eten voor spierherstel lijkt me. Misschien een handje noten, gekookt eitje of wat kwark nog nemen voor het slapen?
De timing van je maaltijden doet er niet toe nee.quote:Op zaterdag 19 april 2014 00:23 schreef Nikkie_86 het volgende:
[..]
hmmm kan t echt geen kwaad??? meerdere mensen vertelden mij dat... dus vandaar dat ik me er strikt aan hou...
ok helder! thnxx yoghurt here i come....quote:Op zaterdag 19 april 2014 00:46 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
De timing van je maaltijden doet er niet toe nee.Het is een veelvoorkomende misvatting.
Het gaat erom hoeveel je eet in verhouding tot wat je op een dag verbrandt. Juist omdat je dan een lange tijd niks zal eten (afhankelijk van hoe lang je slaapt) kan het goed zijn voor je spieren om nog wat eiwit binnen te krijgen voor je naar bed gaat.
Kijk een hele maaltijd voor je naar bed gaat zou ik je niet aanraden, maar dat komt niet door de timing maar omdat je dan toch weer een boel kcal naar binnen werkt.
ja, ook geen gaatjes terwijl ik er eentje had verwacht.quote:Op vrijdag 18 april 2014 21:03 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
Geen gaatjes wel veel tandsteen en dan poetsen we al met speciale tandpasta
Viel het bij jou mee?
Prima keusquote:Op zaterdag 19 april 2014 00:49 schreef Nikkie_86 het volgende:
ok helder! thnxx yoghurt here i come....
Herkenbaar.. Om vervolgens jezelf te vervloeken.quote:Op zaterdag 19 april 2014 09:14 schreef Myraela het volgende:
Waarom is het zo lastig om niet dagelijks op die weegschaal te gaan staan. Ik kan mezelf nooit inhouden.
was ook echt heerlijk... heb daarna heerlijk kunnen slapen... zo zie je maar weer dat mensen dingen ook verkeerd kunnen vertellen...quote:
uhuh, van die speciale kunststof ragertjes en we poetsen elektrisch. We hebben iig geen gaatjesquote:Op zaterdag 19 april 2014 00:05 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Flos je?
Had vandaag wel een goede dag qua eten, maar net gewerkt dus toch weer wat lepels pindakaas naar binnen gewerkt.Mijn zwakte.
Waarom wil je dat niet? Ik doe dat zelf wel, vind het juist prettig. Anders zou ik na een week bang worden om erop te gaan staan, omdat ik dan het idee heb dat ik er geen grip op heb gehad. Of als ik dan na een week erop stond en toevallig zwaarder was enorm de pest in hebben, terwijl ik nu denk 'ok, het is vast vocht, want ik kan in een dag geen kilo aangekomen zijn'. Verder motiveert het juist wel. Ofwel omdat ik denk 'dit gaat fout, vandaag ga ik echt minder eten' of omdat ik denk 'ha fijn, morgen nog een ons eraf!'.quote:Op zaterdag 19 april 2014 09:14 schreef Myraela het volgende:
Waarom is het zo lastig om niet dagelijks op die weegschaal te gaan staan. Ik kan mezelf nooit inhouden.
Op zich is 'na 20.00 niets meer eten' wel een goed idee, want meestal is hetgeen je na dat tijdstip in je mond schuift geen gezond eten. Dat is de tijd voor snacken, voor chips en blokjes kaas en broodjes shoarma na het stappenquote:Op zaterdag 19 april 2014 10:59 schreef Nikkie_86 het volgende:
was ook echt heerlijk... heb daarna heerlijk kunnen slapen... zo zie je maar weer dat mensen dingen ook verkeerd kunnen vertellen...
Omdat ik niet zo geforceerd bezig wil zijn met mijn gewicht, ik wil gewoon gezond worden. En die gedachte is een hele overwinning voor mij, alleen de nieuwsgierigheid wint meestal toch.quote:Op zaterdag 19 april 2014 18:36 schreef LadyOracle het volgende:
Waarom wil je dat niet? Ik doe dat zelf wel, vind het juist prettig. Anders zou ik na een week bang worden om erop te gaan staan, omdat ik dan het idee heb dat ik er geen grip op heb gehad. Of als ik dan na een week erop stond en toevallig zwaarder was enorm de pest in hebben, terwijl ik nu denk 'ok, het is vast vocht, want ik kan in een dag geen kilo aangekomen zijn'. Verder motiveert het juist wel. Ofwel omdat ik denk 'dit gaat fout, vandaag ga ik echt minder eten' of omdat ik denk 'ha fijn, morgen nog een ons eraf!'.
Dibs op je eerste consultquote:Op zaterdag 19 april 2014 18:54 schreef Myraela het volgende:
[..]
Omdat ik niet zo geforceerd bezig wil zijn met mijn gewicht, ik wil gewoon gezond worden. En die gedachte is een hele overwinning voor mij, alleen de nieuwsgierigheid wint meestal toch.
Overigens wel een extra motivatie om af te vallen. Ik ga in september waarschijnlijk beginnen aan een studie voeding en diëtetiek.![]()
![]()
Over een paar jaar ben ik gewoon een slanke diëtiste en vertel ik andere mensen hoe ze het ook kunnen doen.
oh ja, goeie!quote:Op zaterdag 19 april 2014 21:43 schreef _aurum_ het volgende:
Mag ik weer even popcorn pluggen?Vult als een malle, is lekkerder dan chips (
) en je hebt van die zakken die je in de magnetron gooit en qua kcals is het veeeeeel minder dan chips ( wel de zoute versie nemen )
Voor jou hebben we augurkenquote:
Netjes!quote:Op zaterdag 19 april 2014 22:50 schreef Brighteyes het volgende:
[ afbeelding ]
500km afgelegd sinds eind februari!
augurken vind ik lekkerquote:Op zaterdag 19 april 2014 22:57 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
Voor jou hebben we augurken
Of rauwkost met een Gr. Yoghurt dipsaus.![]()
En goed bezig BE!
Shiiiiit!quote:Op zondag 20 april 2014 01:07 schreef mrspoeZ het volgende:
WB CC.
Ik ben stom; moest rennen van de wc op perron 2 naar de trein op perron 7 en heb mn portemonnee laten liggen op de wasbak ...
Leuk programma is dat.quote:Op zaterdag 19 april 2014 20:59 schreef Sjeen het volgende:
Ik heb net les 2 van Evy gedaan, toch weer 2,5km in de benen
Overigens een tvtip: Secret eaters op TLC. Vanmorgen iemand die alleen maar gezonde dingen at en toch steeds zwaarder werd. Over hoe hoeveelheden belangrijk kunnen zijn...
Ja, conducteur heeft voor me naar het station gebeld. Wc's waren al dicht, gevonden voorwerpen ook want weekend, dus kan pas dinsdag terugbellenquote:Op zondag 20 april 2014 09:12 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Shiiiiit!Heb je gelijk de ns gebeld?
Jeetje wat kut allemaal zeg.. lekker allemaal zo achter elkaar.. hoop dat er iemand zo eerlijk is geweest om hem gewoon naar de gevonden voorwerpen gebracht te hebben.quote:Op zondag 20 april 2014 11:42 schreef mrspoeZ het volgende:
[..]
Ja, conducteur heeft voor me naar het station gebeld. Wc's waren al dicht, gevonden voorwerpen ook want weekend, dus kan pas dinsdag terugbellen. Moet over 12 dagen op vakantie dus toch maar vast aangifte gedaan enzo zodat ik een nieuw ID kan aanvragen. Hoera! Gecombineerd met mijn kapotte auto (dinsdag) en mijn overleden telefoon (vrijdag) vind ik dat deze feestweek nu wel afgesloten mag worden.
Genoeg offtopic.
Fijne paas allemaal!
Bij schoonouders op bezoek?quote:
Mijn suikerbrood wilde niet rijzen...quote:Op zondag 20 april 2014 18:42 schreef Myraela het volgende:
Voor mijn ouders een paasstol en suikerbrood gebakken. Wat ruikt het heerlijk.op zulke momenten is het fijn veganistisch te eten. Makkelijker om je aan die principes te houden.
Patat met ketchup: 490 calorieënquote:Op zondag 20 april 2014 19:39 schreef Myraela het volgende:
Vanavond patatjes op. Met ketchup.
Niet gezond, maar als ik om me heen de frikandellen a 200 kcal per stuk en klodders mayonaise naar binnen zie vliegen, voel ik me er toch wel goed over.
nou... Met mijn lief, dochter en lieve schoonpapa paasbrunch op Hotelschool. Nostalgie ten top, we hebben Isa de gang laten zien waar we een jaar gewoond hebbenquote:
Kcal frikandel: 200quote:Op zondag 20 april 2014 19:56 schreef Patoshik het volgende:
[..]
Patat met ketchup: 490 calorieën![]()
Niet zo goed als je denkt.
Daarom doe ik tegenwoordig een broodje frikandel mayo, blijf 't toch nog een beetje binnen de perken en zit, tenminste ik, je wel vol.
Klinkt wel heel erg leukquote:Op zondag 20 april 2014 20:02 schreef Sjeen het volgende:
nou... Met mijn lief, dochter en lieve schoonpapa paasbrunch op Hotelschool. Nostalgie ten top, we hebben Isa de gang laten zien waar we een jaar gewoond hebben![]()
Van elf tot half vijf gezeten, super lekker, super relaxt, maar beetje veel wijn
Wel goed dat je ondanks de weegschaal wel je motivatie weet vast te houdenquote:Op zondag 20 april 2014 23:17 schreef marcb1974 het volgende:
Gisteren een broek wezen kopen. Helaas maar 1 maat kleiner, 2 maten kleiner ging mis op mijn bovenbenen. Maar dit is al wel 4 maten kleiner dan aan het begin
En nee, de weegschaal laat het niet zien de laatste maanden.
Ik snap jou helemaal. Kleine overwinningsmomentjes maken zo veel uitquote:Op zondag 20 april 2014 20:11 schreef Myraela het volgende:
[..]
Kcal frikandel: 200
Kcal broodje: 150
Kcal mayo: 100
En van 1 broodje zou ik niet vol ziten.
Dus dat maakt allemaal niets uit, het blijft slecht.
Daarbij is het hier in huis geen of/of, maar zitten ze gewoon 3 frikandellen naar binnen te werken naast een bord patat en een berg mayonaise.
Dus ik ben nog steeds tevreden over een portie patat met ketchup.
Super! 4 maten is echt veel. Hoeveel kg ben je kwijt?quote:Op zondag 20 april 2014 23:17 schreef marcb1974 het volgende:
Gisteren een broek wezen kopen. Helaas maar 1 maat kleiner, 2 maten kleiner ging mis op mijn bovenbenen. Maar dit is al wel 4 maten kleiner dan aan het begin
En nee, de weegschaal laat het niet zien de laatste maanden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Edit: Oh ja. Maar 1 (!) paaseitje op.
“I planned my death carefully, unlike my life, which meandered along from one thing to another, despite my feeble attempts to control it.”
― Margaret Atwood, Lady Oracle
quote:Op maandag 21 april 2014 21:10 schreef LadyOracle het volgende:
Weekendje weggeweest dus wel wat te veel gegeten. Gisteren rond de 1700 geloof ik en vandaag weet ik niet (het Indiaas is nog niet bezorgd...) maar wordt denk ik ook zoiets. Valt nog wel mee voor feestdagen toch? ;-)
En ik val toch iets te snel af, dus die 1200 van MFP is echt te streng.
Morgen weer sporten!Je eet normaal rond de 1200 kcal?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Edit: Oh ja. Maar 1 (!) paaseitje op.![]()
![]()
Nou ja, dat is wat van MFP moest voor een kilo per week afvallen. Nou zat ik gemiddeld al iets hoger, 1300/1400 of zo, want anders heb ik nog honger. Maar gezien ik in 2 weken 2,5 - 3 kilo kwijt ben, denk ik dat 1200 ook inderdaad een beetje te krap geschat is.quote:
quote:Op maandag 21 april 2014 21:10 schreef LadyOracle het volgende:
Weekendje weggeweest dus wel wat te veel gegeten. Gisteren rond de 1700 geloof ik en vandaag weet ik niet (het Indiaas is nog niet bezorgd...) maar wordt denk ik ook zoiets. Valt nog wel mee voor feestdagen toch? ;-)
En ik val toch iets te snel af, dus die 1200 van MFP is echt te streng.
Morgen weer sporten!Die 1200 is niet incl sporten, dus ik neem aan dat je dan sowieso meer eet?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Edit: Oh ja. Maar 1 (!) paaseitje op.![]()
Heb je ingesteld dat je elke week meer dan een halve kilo kwijt wilt?
Een kilo per week is een tekort van 1000 kcal per dag. Niet gek dus dat mfp je doel zo laag zet.quote:Op maandag 21 april 2014 21:25 schreef LadyOracle het volgende:
[..]
Nou ja, dat is wat van MFP moest voor een kilo per week afvallen. Nou zat ik gemiddeld al iets hoger, 1300/1400 of zo, want anders heb ik nog honger. Maar gezien ik in 2 weken 2,5 - 3 kilo kwijt ben, denk ik dat 1200 ook inderdaad een beetje te krap geschat is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |