quote:Op donderdag 10 april 2014 08:46 schreef Nalbandian het volgende:
[..]
Vet man!
Veel succes en plezier vanavond!
Tnx schatjesquote:
Nou! Een mooi begin toch weer om lekker te gaan fotograferenquote:Op donderdag 10 april 2014 09:00 schreef kanovinnie het volgende:
En onder het motto je moet het altijd mooier laten lijken dan het is, fotoopdracht gescoord. Samenwerking met 2 kunstenaars voor een bedrijf
Beetje een dagje over een golfbaan banjeren, lekker eten en net doen alsof je het druk hebt. Beter dan een dagje kantoor. En de volgende dag tijdens kantoortijd eventjes de foto's door lightroom trekkenquote:Op donderdag 10 april 2014 09:01 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Nou! Een mooi begin toch weer om lekker te gaan fotograferen
Gefeli!! Waarquote:
Capelle a/d ijssel. Klein huisje maar perfect om alleen in te wonen.quote:
Wat een servicequote:Op donderdag 10 april 2014 13:12 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Capelle a/d ijssel. Klein huisje maar perfect om alleen in te wonen.Enige nadeel ik krijg de sleutel waarschijnlijk het moment dat ik op vakantie ben
Ja naja ik ga zo de papieren brengen en dan eens vragen of dat 2 weken verschoven kan worden maar denk dat ik pech heb en die 2 weken gewoon al huur betaal. Maar boeiendquote:
Beide ¤299.95 geworden nu.quote:Op donderdag 10 april 2014 00:40 schreef Iemand91 het volgende:
Voor als er nog mensen zijn die geld kwijt moeten; Amazon.de (ref in die link komt door Amazon, niet door mij) heeft momenteel Oster-Angebote-Woche waar soms heel aardige aanbiedingen langskomen. Loopt tot 14 april.
Zoals morgen de Walimex / Rokinon / Samyang etc. etc. 14mm voor Canon en Nikon om 18:00 uur.
Kosten in NL respectievelijk ¤375 en ¤415, op Amazon ¤384.06 / ¤415,33. (om 18:00 uur dus - stuk - goedkoper)
Ik wil die lens heel graag maar heb er even geen geld voor helaas.quote:
Zolang je die Samyangs niet bij Foto Walser of Bolpuntkwam of zo koopt had ie volgens mij al een tijdje dat prijsniveau op fleabay.quote:
Zelfs nog goedkoper bij OnestopDigital (ik meen iets van 275 euro als je afrekent in AUD).quote:Op donderdag 10 april 2014 19:00 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
Zolang je die Samyangs niet bij Foto Walser of Bolpuntkwam of zo koopt had ie volgens mij al een tijdje dat prijsniveau op fleabay.
Nou ja; dergelijke prijzen komen vaker voor.quote:Op donderdag 10 april 2014 18:02 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ik wil die lens heel graag maar heb er even geen geld voor helaas.
Slingert Ebay aan en...vind ze al voor ¤243!quote:Op donderdag 10 april 2014 19:00 schreef Ouwesok het volgende:
Zolang je die Samyangs niet bij Foto Walser of Bolpuntkwam of zo koopt had ie volgens mij al een tijdje dat prijsniveau op fleabay.
Oh in dat geval he :pquote:Op donderdag 10 april 2014 19:05 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Nou ja; dergelijke prijzen komen vaker voor.
[..]
Slingert Ebay aan en...vind ze al voor ¤243!(Nieuw in in EU dus geen BTW/invoerkosten gezeur)
Bijna! Nog een vruchteloze ochtend te gaan, een kindertheater vanmiddag en vanavond een verjaardag. Bijna weekend!quote:
Zou tijd worden heb geen zin meer. Al moet ik eigenlijk nog heel veel doen. Awel onder de noemer werk ontwijkend gedrag.. ik ga rondje met de hond lopenquote:Op vrijdag 11 april 2014 09:42 schreef Merlijn het volgende:
[..]
Bijna! Nog een vruchteloze ochtend te gaan, een kindertheater vanmiddag en vanavond een verjaardag. Bijna weekend!
het lijkt er wel opquote:Op vrijdag 11 april 2014 14:24 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Heeft iedereen hier ineens een leven ofzo?
Geruzie met advocaten enzoquote:Op vrijdag 11 april 2014 14:24 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Heeft iedereen hier ineens een leven ofzo?
jap. altijd leuk zo vlak voor het weekend.quote:Op vrijdag 11 april 2014 15:46 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Nog steeds om wat je eerder vertelde?
Ah balen hoor, ik hoop dat het binnenkort allemaal maar eens klaar is voor jequote:Op vrijdag 11 april 2014 15:48 schreef Merlijn het volgende:
[..]
jap. altijd leuk zo vlak voor het weekend.
Mensen die zakken in Groningen, Friesland en Limburg moeten uberhaubt nooit toegelaten worden tot de rest van Nederland als hoofdbestuurder. Laat staan de grote boze gevaarlijke randstadquote:Op vrijdag 11 april 2014 17:47 schreef Dark_Angelus het volgende:
Helaas Susteren, volgende keer slaag je vast.
Ik.quote:
Born om in Maaseik Susteren te Roosterenquote:Op vrijdag 11 april 2014 23:07 schreef Uncle het volgende:
![]()
![]()
[ afbeelding ]
Jammer dat er aan de andere kant van de afrit een takelauto op zijn zijkant lag. Hoe laat was jouw afrijden Susteren?![]()
Je kunt vandaag nog zat doen om je tijd leuk te verdrijven.quote:Op zondag 13 april 2014 13:08 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Wat gaan die weekenden toch altijd hard.
Heb heel de auto gepoetst. Nu richting ouders, daar hardlopen en dan daar gezellig eten :-)quote:Op zondag 13 april 2014 13:15 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Je kunt vandaag nog zat doen om je tijd leuk te verdrijven.
t is heerlijk hardloopweer! Veel plezier!quote:Op zondag 13 april 2014 14:51 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Heb heel de auto gepoetst. Nu richting ouders, daar hardlopen en dan daar gezellig eten :-)
Was inderdaad heerlijk!!!quote:Op zondag 13 april 2014 16:29 schreef Xilantof het volgende:
[..]
t is heerlijk hardloopweer! Veel plezier!
Lekker! Echt prima weer ervoor.quote:Op zondag 13 april 2014 18:05 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Ik heb ook heerlijk gelopen vanmorgen
Ik was zelfs zo vroeg dat ik het kantoor nog niet in konquote:Op maandag 14 april 2014 06:15 schreef Nalbandian het volgende:
[..]
Mogguh! Je bent er weer vroeg bij vandaag!
Niet een sleutel hebbenquote:Op maandag 14 april 2014 07:12 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Ik was zelfs zo vroeg dat ik het kantoor nog niet in kon
en niet dat je dan even gedag zegtquote:Op zondag 13 april 2014 18:32 schreef Uncle het volgende:
prima fietsster. In de auto terug van weekendje Limburgs heuvelland.
Heb ik wel, maar die werkt pas als de beveiliging het pand heeft geopendquote:
Wat is er met de 17-40?quote:Op maandag 14 april 2014 11:45 schreef Wiebeldak het volgende:
Ik heb er lang over nagedacht maar ik ben eruit. Mijn camera gaat in de verkoop incl lenzen en toebehoren. Al ruim een jaar heb ik geen fatsoenlijke foto meer geschoten dus het is mooi geweest.
O.a. Een EOS 7D incl 18-55 kitlens.
Een Canon EF 50mm f / 1.2L USM
Een Lowepro Slingshot 302 AW
En een Canon EF 17-40mm f/4 L USM waarvan ik denk dat die niet helemaal 100 meer is dus daar moet ik wat op verzinnen.
Ik heb hem voor 900,- aangeboden op marktplaats en bieden is toegestaan.quote:
Ik heb het idee dat ie een keer een tik heeft gehad waardoor de linkerkant van iedere foto minder scherp is dan de rest van de foto. Nu is dat te repareren maar ik heb geen idee wat dat moet gaan kosten.quote:
quote:Op maandag 14 april 2014 11:45 schreef Wiebeldak het volgende:
Ik heb er lang over nagedacht maar ik ben eruit. Mijn camera gaat in de verkoop incl lenzen en toebehoren. Al ruim een jaar heb ik geen fatsoenlijke foto meer geschoten dus het is mooi geweest.
O.a. Een EOS 7D incl 18-55 kitlens.
Een Canon EF 50mm f / 1.2L USM
Een Lowepro Slingshot 302 AW
En een Canon EF 17-40mm f/4 L USM waarvan ik denk dat die niet helemaal 100 meer is dus daar moet ik wat op verzinnen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |