Prima dat jij dat vindt. Ik kan dingen prima uitleggen, 99.999 is simpelweg de inspanning niet waard.quote:Op woensdag 9 april 2014 14:51 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Als je iets niet uit kunt leggen, ben je gewoon dom. Klaar.
Als je later groot bent dan zal je misschien inzien dat de fatsoenlijke PVDA een even grote machtswellust heeft als ieder andere partij. Je kan mij niet vertellen dat de VVD dichter bij de PVDA staat dan de SP, gezien de manier ze oppositie voerden tegen de 'asociale, onmenselijke' VVD ten tijde van het gedoogkabinet.quote:Op woensdag 9 april 2014 14:38 schreef 99.999 het volgende:
[..]
De PvdA heeft sinds Den Uyl geen serieuze kans gehad op een coalitie vormen over links. In tegenstelling tot de VVD is samenwerken met de extreme flankpartijen nu eenmaal niet iets wat past bij de PvdA.
Maar uit je onderbouwing blijkt nog niet wat je claimt. Probeer nog eens?
Een gek kan meer vragen dan honderd wijzen kunnen beantwoorden.quote:Op woensdag 9 april 2014 14:51 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Als je iets niet uit kunt leggen, ben je gewoon dom. Klaar.
Hoe oud ben je? Twaalf? Zo werkt politiek nou eenmaal. De PVV loopt nu te hakken op de Participatiewet, terwijl de PvdA twee jaar geleden hetzelfde deed met de Wet Werken naar Vermogen.quote:Op woensdag 9 april 2014 14:55 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Als je later groot bent dan zal je misschien inzien dat de fatsoenlijke PVDA een even grote machtswellust heeft als ieder andere partij. Je kan mij niet vertellen dat de VVD verder afstaat van de PVDA dan de SP van de PVDA, gezien de manier ze oppositie voerden tegen de 'asociale, onmenselijke' VVD ten tijde van het gedoogkabinet.
Ik bedoelde dus te schrijven: Je kan mij niet vertellen dat de VVD dichterbij de PVDA staat dan de SP. Maar ik zie dat je dat al zo opgevat had.quote:Op woensdag 9 april 2014 15:01 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hoe oud ben je? Twaalf? Zo werkt politiek nou eenmaal. De PVV loopt nu te hakken op de Participatiewet, terwijl de PvdA twee jaar geleden hetzelfde deed met de Wet Werken naar Vermogen.
Het heet niet voor niets 'oppositie'.
Je hoeft niets uit te leggen. Gewoon eens een keer je claims en stellingen wel onderbouwen zou al heel leuk zijn voor de verandering. Dom roeptoeteren kan iedereen wel...quote:Op woensdag 9 april 2014 14:48 schreef El_Matador het volgende:
[..]
De moeite jou iets uit te leggen bespaar ik me, kan niet voor Braindead spreken, maar raad hem hetzelfde aan.
Je liegt gewoon. Dat is heel wat anders dan iets niet uit willen leggenquote:Op woensdag 9 april 2014 14:52 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Prima dat jij dat vindt. Ik kan dingen prima uitleggen, 99.999 is simpelweg de inspanning niet waard.
Noem eens een partij waarvoor dat niet geldt.quote:Op woensdag 9 april 2014 15:15 schreef Braindead2000 het volgende:
Dus we kunnen concluderen dat de PVDA met ziel en zaligheid de belangen van de zwakkeren zegt te verdedigen, maar als puntje bij paaltje komt dan is macht belangrijker dan idealen.
Dat de PvdA dichter bij de VVD staat dan bij de SP lijkt me eerlijk gezegd overduidelijk. Leg de partijprogramma's bijvoorbeeld maar eens naast elkaar.quote:Op woensdag 9 april 2014 14:55 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Als je later groot bent dan zal je misschien inzien dat de fatsoenlijke PVDA een even grote machtswellust heeft als ieder andere partij. Je kan mij niet vertellen dat de VVD dichter bij de PVDA staat dan de SP, gezien de manier ze oppositie voerden tegen de 'asociale, onmenselijke' VVD ten tijde van het gedoogkabinet.
Als je een arme sloeber bent, dan kan ik me voorstellen dat je je enigszins bedrogen voelt door de PvdA. Persoonlijk ben ik blij dat de partij verantwoordelijkheid neemt en durft te bezuinigen.quote:Op woensdag 9 april 2014 15:15 schreef Braindead2000 het volgende:
Dus we kunnen concluderen dat de PVDA met ziel en zaligheid de belangen van de zwakkeren zegt te verdedigen, maar als puntje bij paaltje komt dan is macht belangrijker dan idealen.
Hoe kan het dan dat het praktisch nooit voorkomt dat een VVD'er op de SP of PVDA stemt of andersom en dat er wel een hoop kiezers de PVDA inruilen voor de SP of andersom?quote:Op woensdag 9 april 2014 15:17 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Dat de PvdA dichter bij de VVD staat dan bij de SP lijkt me eerlijk gezegd overduidelijk. Leg de partijprogramma's bijvoorbeeld maar eens naast elkaar.
Dat zeg ik, het geldt voor alle partijen. Maar ik vind het hypocrieter van een partij die met tranen in hun ogen staan te vertellen dat de zwakkeren het zo moeilijk hebben, dat ze naar de voedselbank moeten e.d.quote:Op woensdag 9 april 2014 15:17 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Noem eens een partij waarvoor dat niet geldt.
Het zijn de laatste twee jaar vooral de SP en PVV die lopen te janken dat half NL bij de Voedselbank loopt.quote:Op woensdag 9 april 2014 15:33 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Dat zeg ik, het geldt voor alle partijen. Maar ik vind het hypocrieter van een partij die met tranen in hun ogen staan te vertellen dat de zwakkeren het zo moeilijk hebben, dat ze naar de voedselbank moeten e.d.
De aanhang van de PvdA is een brede pluim met de kern iets links van het midden en die van de VVD een brede pluim met de kern iets rechts van het midden. Vanuit de ene pluim is uitwijken naar de SP wat logischer en uit de andere naar de PVV. In het midden overlappen ze elkaar deels en zitten CDA en D66 als tussenstappen.quote:Op woensdag 9 april 2014 15:28 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Hoe kan het dan dat het praktisch nooit voorkomt dat een VVD'er op de SP of PVDA stemt of andersom en dat er wel een hoop kiezers de PVDA inruilen voor de SP of andersom?
Ja maar SP heeft nog nooit in een regering gezeten dus je weet niet hoe standvastig ze zijn. En Wilders doet niet alsof hij moreel superieur is t.o.v. andere partijen.quote:Op woensdag 9 april 2014 15:34 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het zijn de laatste twee jaar vooral de SP en PVV die lopen te janken dat half NL bij de Voedselbank loopt.
Daar heb je gelijk in. Loopt nooit te kankeren op andere partijen of op de linkse grachtengordelhoeren. Nederige vent die Wilders.quote:Op woensdag 9 april 2014 15:46 schreef Braindead2000 het volgende:
En Wilders doet niet alsof hij moreel superieur is t.o.v. andere partijen.
Nou... Hij is wel erg neerbuigend tegenover iedere andere partij.quote:Op woensdag 9 april 2014 15:46 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
En Wilders doet niet alsof hij moreel superieur is t.o.v. andere partijen.
Nee dat zijn ze. De meeste mensen slaan bijv. met rechts, de meeste mensen schieten met rechts en de meeste mensen graaien ook met rechts.quote:Op woensdag 9 april 2014 14:44 schreef Braindead2000 het volgende:
Het ging erom dat links zich moreel superieur voelt t.o.v rechts.
Daar ging m'n koffiequote:Op woensdag 9 april 2014 15:46 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
En Wilders doet niet alsof hij moreel superieur is t.o.v. andere partijen.
Maar jij zegt dat de VVD dichter bij de PVDA staat dan de SP. Dat betekent dat de CDA en D66 nog dichter bij de PVDA staan. Hoe komt het dan dat de grote winst van de SP uit weggelopen PVDA'ers bestaat. Dan hadden ontevreden PVDA'ers moeten kiezen voor D66 of CDA.quote:Op woensdag 9 april 2014 15:35 schreef 99.999 het volgende:
[..]
De aanhang van de PvdA is een brede pluim met de kern iets links van het midden en die van de VVD een brede pluim met de kern iets rechts van het midden. Vanuit de ene pluim is uitwijken naar de SP wat logischer en uit de andere naar de PVV. In het midden overlappen ze elkaar deels en zitten CDA en D66 als tussenstappen.
D66 is bij de afgelopen raadsverkiezingen bijvoorbeeld dan ook flink gegroeid. Met de SP is niet zo gek veel gebeurd.quote:Op woensdag 9 april 2014 15:56 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Maar jij zegt dat de VVD dichter bij de PVDA staat dan de SP. Dat betekent dat de CDA en D66 nog dichter bij de PVDA staan. Hoe komt het dan dat de grote winst van de SP uit weggelopen PVDA'ers bestaat. Dan hadden ontevreden PVDA'ers moeten kiezen voor D66 of CDA.
De PvdA en SP vissen (deels) in dezelfde vijver. Ook de PVV vist trouwens in die vijver.quote:Op woensdag 9 april 2014 15:56 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Maar jij zegt dat de VVD dichter bij de PVDA staat dan de SP. Dat betekent dat de CDA en D66 nog dichter bij de PVDA staan. Hoe komt het dan dat de grote winst van de SP uit weggelopen PVDA'ers bestaat. Dan hadden ontevreden PVDA'ers moeten kiezen voor D66 of CDA.
Daarnaast zijn VVDen PvdA ook partijen die verantwoordelijkheid durven, kunnen en willen nemen. Dit in tegenstelling tot PVV en SP.quote:Op woensdag 9 april 2014 16:02 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
De PvdA en SP vissen (deels) in dezelfde vijver. Ook de PVV vist trouwens in die vijver.
Zo bezien zou je inderdaad kunnen redeneren dat de PvdA en SP dicht bij elkaar staan. In werkelijkheid is de PvdA, anders dan de SP, een echte bestuurspartij. Datzelfde geldt voor de VVD. Daarin schuilt de verwantschap tussen de PvdA en VVD.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |