ik heb nog nooit een nummer weten te regelenquote:Op dinsdag 1 april 2014 14:43 schreef TangleFuZZ. het volgende:
[..]
Waarom geeft ze anders haar nummer? Ze is een vrouw: ze kent de regels van het spel beter dan jij
Ik weet niet of dat aan mij ligt maar ik kan beter een leuk gesprek aanknopen in het echt, en digitaal praten vind ik ook vaak saai na meer dan 10/20 berichtjesquote:
Dan is het een mooie om mee te oefenen!quote:Op dinsdag 1 april 2014 14:46 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
ik heb nog nooit een nummer weten te regelen
en ik heb haar nummer wel heel makkelijk gekregen
volgens mij geeft ze die aan iedereen die het vraagt
Hahaquote:
Digitaal kan je korte dingetjes bespreken maar elkaar leren kennen idd nietquote:Op dinsdag 1 april 2014 14:47 schreef MadJackthePirate het volgende:
[..]
Ik weet niet of dat aan mij ligt maar ik kan beter een leuk gesprek aanknopen in het echt, en digitaal praten vind ik ook vaak saai na meer dan 10/20 berichtjes
ik heb eerlijk gezegd geen zin om haar aan te spreken nuquote:Op dinsdag 1 april 2014 14:47 schreef TangleFuZZ. het volgende:
[..]
Dan is het een mooie om mee te oefenen!Je moet wel vandaag iets doen anders ben je al vet te laat...
Het is inderdaad veel beter om hier te gaan lopen postenquote:Op dinsdag 1 april 2014 14:49 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
ik heb eerlijk gezegd geen zin om haar aan te spreken nu
heb geen chille state-of-mind want vrijdag tentamen maar zou eigenlijk eigenlijk moeten leren
maar vandaag nog ff chillen en morgen 2 dagen knallen
Dit.quote:Op dinsdag 1 april 2014 14:47 schreef MadJackthePirate het volgende:
[..]
Ik weet niet of dat aan mij ligt maar ik kan beter een leuk gesprek aanknopen in het echt, en digitaal praten vind ik ook vaak saai na meer dan 10/20 berichtjes
Echt heel slecht adviesquote:
Dan ben je niet dronken.quote:Op dinsdag 1 april 2014 14:49 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
nou ik word ook niet echt losser als ik dronken ben
ben gewoon zelfde als nuchter lol ;s
Zo vrolijk deze UIquote:Op dinsdag 1 april 2014 14:48 schreef Mortaxx het volgende:
Vrouwen zijn daar ook waardeloos is. Maar ja dubbele standaard. Deal with it
Nee, jij zou mij outshinen en mij als dima laten voelen.quote:
Juist niet. Dat schrikt de meisjes juist af.quote:Op dinsdag 1 april 2014 14:53 schreef TangleFuZZ. het volgende:
[..]
Hij moet met iemand uit die wat regelt voor hem
Waarom?quote:Op dinsdag 1 april 2014 15:04 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
Juist niet. Dat schrikt de meisjes juist af.
Omdat ze dan al gelijk door hebben dat ik er niks van bak en dat ze dus ver van mij uit de buurt moeten blijven.quote:
Haha, dan doet de andere waar je mee bent iets foutquote:Op dinsdag 1 april 2014 15:06 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
Omdat ze dan al gelijk door hebben dat ik er niks van bak en dat ze dus ver van mij uit de buurt moeten blijven.
quote:Op dinsdag 1 april 2014 14:04 schreef Dimachaerus het volgende:
meisjes die dit als eis hebben dat dat je een gesprek aan de gang moet kunnen houden
zodra een wijf dit zegt weet je al genoeg, dertien in dozijn doos die zelf niks te bieden heeft en alles moet maar van de man komen
verdorie
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |