Ik snap het, maar lees per definitie geen topics als ik het hele verhaal nog niet weet. De enige reden dat ik er nu over meepraat is omdat ik gister toevallig in het topic keek en toen de spoilerdiscussie ook al aan de gang was. En zoals gezegd, kannibalisme valt in zekere zin wel te voorspellen bij TWD.quote:Op donderdag 3 april 2014 15:45 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Maar niet in de voorlaatste aflevering en daar gaat het nou om heh mensen je snappen het toch wel?
Zeker.quote:Het is een beetje als zeggen "oooh er gaat iemand dood volgende aflevering".. dan is het nog wel een verrassing wanneer het gebeurt, maar toch niet zoals met psycho lizzy.
Het lijkt mij aannemelijker dat ze gewoon een generator hebben voor hun radio.quote:Op donderdag 3 april 2014 15:55 schreef Haikantje het volgende:
Wat ik wel opmerkelijk vond was dat ze ze niet meteen doodschoten, did duidt er dus op dat ze nog iets moeten doen voordat ze dan opgegeten zouden worden. Misschien inderdaad allemaal op een fiets zitten en stroom opwekken?
Dan verf ik maar nooit voor de lol m'n naam op de grond, want ik zou dan zomaar een kannibaal kunnen zijn.quote:Op donderdag 3 april 2014 15:55 schreef Haikantje het volgende:
Maar op die vloer stonden toch allemaal kaarsen met wat leek op mensennamen? Ik vond dat de voornaamste aanwijzing dat het zou gaan om kannibalen.
Wat ik wel opmerkelijk vond was dat ze ze niet meteen doodschoten, did duidt er dus op dat ze nog iets moeten doen voordat ze dan opgegeten zouden worden. Misschien inderdaad allemaal op een fiets zitten en stroom opwekken?
Als ze leven zou je ze nog vet kunnen mesten.quote:Op donderdag 3 april 2014 16:02 schreef Haikantje het volgende:
Haha tja, dat klopt.. Maar waarom dan niet meteen dood maken? Wat moeten ze dan nog 'doen'?
Laatste keer, alles wat hierna nog over spoilers gaat, wordt gewoon verwijderd.quote:Op woensdag 2 april 2014 19:58 schreef Mike het volgende:
Genoeg over de 'spoilers' nu, dit topic hoort over TWD te gaan. Speculatie moet altijd mogelijk zijn natuurlijk, voor spoilers is geen plek. Bewuste spoilers leveren een ban op. Verder ligt het er natuurlijk aan jullie aan of dit topic leesbaar blijft, wat de laatste tig posts duidelijk niet meer het geval is. Eventuele discussie kan in het FTR-feedbacktopic, in dit topic worden verdere offtopic posts verwijderd.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
Of het vlees moet vers blijven? Klinkt een stuk logischer.quote:Op donderdag 3 april 2014 15:55 schreef Haikantje het volgende:
Maar op die vloer stonden toch allemaal kaarsen met wat leek op mensennamen? Ik vond dat de voornaamste aanwijzing dat het zou gaan om kannibalen.
Wat ik wel opmerkelijk vond was dat ze ze niet meteen doodschoten, did duidt er dus op dat ze nog iets moeten doen voordat ze dan opgegeten zouden worden. Misschien inderdaad allemaal op een fiets zitten en stroom opwekken?
In het begin stadium merk je weinig. Zodra je de eerste symptomen begint te zien is het snel afgelopen, zowel bij Kuru als bij Creutzfeldt-Jakob.quote:Op donderdag 3 april 2014 15:51 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Waaraan kun je dat merken eigenlijk?
quote:Op donderdag 3 april 2014 16:11 schreef capuchon_jongen het volgende:
Zal waarschijnlijk wel gebeuren. Of Rick's groep moet op een goed moment de overhand weten te krijgen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ah, ik ging ervan uit dat je van Kuru bij de persoon die een maaltijd werd niks zou merken, aangezien deze ziekte meestal als aanwijzing wordt gezien dat er sprake is geweest van kannibalisme.quote:Op donderdag 3 april 2014 16:12 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Of het vlees moet vers blijven? Klinkt een stuk logischer.
[..]
In het begin stadium merk je weinig. Zodra je de eerste symptomen begint te zien is het snel afgelopen, zowel bij Kuru als bij Creutzfeldt-Jakob.
CJD is op oudere leeftijd, en aangezien Hershell de pijp uit is zou dit geen probleem moeten zijnKuru weet ik niet zeker, maar er is volgens mij niemand die rare trekjes vertoont qua trillende spieren etc.
quote:Op donderdag 3 april 2014 16:13 schreef Syntos het volgende:
[..]
Zal waarschijnlijk wel gebeuren. Of Rick's groep moet op een goed moment de overhand weten te krijgen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb echt niks zinnigs te zeggen, behalve iets over je penis aan de rand van een blikje snijden.
quote:Op donderdag 3 april 2014 16:17 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Ze gaan allemaal aan het plafond van de treinwagon hangen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 3 april 2014 16:18 schreef Syntos het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb echt niks zinnigs te zeggen, behalve iets over je penis aan de rand van een blikje snijden.
quote:Op donderdag 3 april 2014 16:19 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben geen expert op het gebied van prionen. Ik weet wel dat als je een prion (eigenlijk gewoon een eiwit dat in een 'verkeerde' conformatie is) binnen krijgt, in dit geval degene die kuru veroorzaakt, de andere 'gezonde' eiwitten ook aanzet tot het verkeerd vouwen. Dit zorgt weer voor een hoop problemen omdat het gezonde eiwit nodig is om normaal te functioneren, zenuwen sterven af etc.quote:Op donderdag 3 april 2014 16:15 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Ah, ik ging ervan uit dat je van Kuru bij de persoon die een maaltijd werd niks zou merken, aangezien deze ziekte meestal als aanwijzing wordt gezien dat er sprake is geweest van kannibalisme.![]()
Ik heb ook totaal geen medische achtergrond, ik heb het alleen een keer op TV gezien.
Doe mij maar wat zonnebloempitten.quote:Op donderdag 3 april 2014 16:22 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Ik ben geen expert op het gebied van prionen. Ik weet wel dat als je een prion (eigenlijk gewoon een eiwit dat in een 'verkeerde' conformatie is) binnen krijgt, in dit geval degene die kuru veroorzaakt, de andere 'gezonde' eiwitten ook aanzet tot het verkeerd vouwen. Dit zorgt weer voor een hoop problemen omdat het gezonde eiwit nodig is om normaal te functioneren, zenuwen sterven af etc.
Daardoor gaat het zo snel, en ik ben er vrij zeker van dat in het geval van kuru dit ook zo is. Aangezien er niemand rare trekjes vertoond, kan ik de mensen van Terminus het gerust aanraden om de hersenen te eten mochten ze daar trek in hebbenIk neem nog wel een filetlapje.
Dat zou de melkpoeder kunnen verklaren, niet dat ze volgepropt worden, maar wel genoeg binnen krijgen om ze in leven te houden.quote:Op donderdag 3 april 2014 16:07 schreef Haikantje het volgende:
Vetmesten lijkt me een beetje voorbij gaan aan het idee van kannibalisme. Je gaat er dan eten indoen om er eten uit te krijgen, beter nu gebruik van maken dan toch?
Arme Carl. Dat zou wel erg ver gaan.quote:Op donderdag 3 april 2014 16:32 schreef Rossdale het volgende:
Ach misschien ligt Judith wel op de BBQ ipv Beth. Zou ook de melkpoeder verklaren
Zullen wel erg kleine steakjes geweest zijn dan natuurlijk.
Baby back ribs.quote:Op donderdag 3 april 2014 16:32 schreef Rossdale het volgende:
Ach misschien ligt Judith wel op de BBQ ipv Beth. Zou ook de melkpoeder verklaren
Zullen wel erg kleine steakjes geweest zijn dan natuurlijk.
Dat zou Rick in een nog verdere berserk-modus brengenquote:Op donderdag 3 april 2014 16:33 schreef Syntos het volgende:
[..]
Arme Carl. Dat zou wel erg ver gaan.
Ze zijn het wel van plan lijkt me, maar hey, they're messing with the wrong peoplequote:Op donderdag 3 april 2014 17:13 schreef capuchon_jongen het volgende:
Denken jullie echt dat ze hen gebruiken als voedsel
Oktober.quote:Op donderdag 3 april 2014 21:34 schreef capuchon_jongen het volgende:
En wanneer wordt de vijfde seizoen dan verwacht? in September?
Bij de jacht op zwijnen is het zo dat je een zwijn zo wil doden dat hij geen stress ervaart, dus eigenlijk geheel onverwacht daar de door stress aangemaakte adrenaline het vlees een vervelende bijsmaak geeft.quote:Op donderdag 3 april 2014 16:02 schreef Haikantje het volgende:
Haha tja, dat klopt.. Maar waarom dan niet meteen dood maken? Wat moeten ze dan nog 'doen'?
Tegen schutters op de daken?quote:Op donderdag 3 april 2014 20:59 schreef Remqo het volgende:
Ik bedenk me ineens, toen Rick, Corl, Daryl en Michonne door die schutters opgejaagd werden, kwamen ze ook langs oude containers en autowrakken waar ze dekking konden zoeken en eventueel terug hadden kunnen schieten.
Vlees vershouden omdat ze geen koelkast hebben? Je wilt geen Walker vlees.quote:Op donderdag 3 april 2014 16:02 schreef Haikantje het volgende:
Haha tja, dat klopt.. Maar waarom dan niet meteen dood maken? Wat moeten ze dan nog 'doen'?
Dus als onze helden die hongerige Terminus figuren wil fokken plegen zij gewoon zelfmoordquote:Op vrijdag 4 april 2014 09:25 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Vlees vershouden omdat ze geen koelkast hebben? Je wilt geen Walker vlees.
ja, of je hoopt op bevrijding.quote:Op vrijdag 4 april 2014 11:39 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Dus als onze helden die hongerige Terminus figuren wil fokken plegen zij gewoon zelfmoord
http://nl.wikipedia.org/wiki/Kuru_(ziekte)quote:Op donderdag 3 april 2014 11:47 schreef Merkie het volgende:
Ik zie geen reden waarom je ziek zou worden van mensenvlees. Volgens mij zijn er sowieso geen specifieke vleessoorten waar je ziek van wordt.
Dus alleen als je de hersenen opeet..quote:Op vrijdag 4 april 2014 13:58 schreef So_Surreal het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Kuru_(ziekte)
Je spreekt uit ervaring?quote:Op vrijdag 4 april 2014 19:29 schreef Jelmer80 het volgende:
[..]
Dus alleen als je de hersenen opeet..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |