abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 22 maart 2014 @ 15:05:26 #1
421524 SadPanda
#FreePalestine #FreeBahrain
pi_138041782

quote:
Tijdens de bijeenkomst van de PVV in Den Haag heeft PVV-leider Wilders zijn publiek laten scanderen dat er minder Marokkanen moeten komen in Nederland. Met die uitspraak veroorzaakte hij vorige week veel ophef.

Wilders vroeg eerst: "Willen jullie meer of minder Europa? De zaal riep: "Minder, minder, minder." Daarna gebeurde hetzelfde met de vraag of de PVV'ers meer of minder PvdA willen.

Niet strafbaar
Tot slot wees Wilders op de vrijheid van meningsuiting en zei hij dat hij vorige week niets strafbaars heeft gezegd over Marokkanen. Hij vroeg vervolgens: "Willen jullie meer of minder Marokkanen in jullie stad en in Nederland? Het antwoord van de zaal luidde: "Minder, minder, minder!"

Wilders zei na afloop van zijn speech dat hij van die drie punten er al bijna twee heeft gerealiseerd. Minder PvdA "heb ik volgens mij vanavond al voor elkaar gekregen als ik naar de peilingen kijk".

Over Europa zei Wilders dat de burger op 22 mei tijdens de Europese verkiezingen kan kiezen voor minder Europa. "Vanaf vandaag voeren wij campagne voor het Europarlement." Hij wil "Nederland terugveroveren op de elite van Brussel die lak heeft aan wat de burger wil. Ze moeten de macht teruggeven aan de burger."

Enkeltje
Volgens Wilders zijn de Marokkanen die niets verkeerd doen de eersten die profiteren van minder Marokkanen in Nederland. Hij wil dat het Nederlandse paspoort van criminele Marokkanen wordt afgepakt en dat ze "een enkeltje Marokko" krijgen.

http://nos.nl/artikel/625563-pvv-scandeert-minder-marokkanen.html
quote:

Van Vliet uit PVV-fractie
Kamerlid Roland van Vliet stapt uit de PVV-fractie. Aanleiding zijn de omstreden uitspraken van PVV-leider Wilders over Marokkanen.

Van Vliet ervaart de lijn van de PVV als een glijdende schaal. "Eerst waren het islamitische uitwassen en toen oververtegenwoordiging in bepaalde statistieken, maar nu gaat het over de hele groep."

Wilders reageerde teleurgesteld: "Ik betreur zijn vertrek, was volgens mij onnodig. Jammer."

Eenmansfractie
Van Vliet zit sinds 2010 in de Kamer. Hij voerde voor de PVV onder meer het woord over belastingzaken. Van Vliet is voorzitter van de enquêtecommissie woningcorporaties.

Hij zegt dat hij nu voor zichzelf iets moest goedpraten en dat hij dat niet kan. Van Vliet vindt dat er veel Marokkanen in Nederland zijn die het goed doen.

Hij gaat door als eenmansfractie.

Druppel
De aanleiding voor het vertrek is het gedrag van de partijleider op de verkiezingsavond. Wilders vroeg toen zijn aanhangers of er meer of minder Marokkanen moesten komen, waarna het publiek "minder, minder" scandeerde.

Van Vliet noemt de gebeurtenissen van gisteren de druppel die de emmer doet overlopen. Vorige week kwam al in het nieuws, dat Van Vliet een overstap naar de VVD heeft overwogen.

'Wijs besluit'
Van Vliet is sinds de verkiezingen van 2012 het tweede PVV-Kamerlid dat een eigen fractie vormt. Eerder werd Louis Bontes uit de de fractie gezet, nadat hij naar Wilders had uitgehaald.

Hij reageerde meteen via Twitter op het nieuws. "Wijs besluit Roland. Anderen binnen de PVV kunnen een voorbeeld aan je nemen. Heel veel succes!"

http://nos.nl/artikel/625973-van-vliet-uit-pvvfractie.html
quote:

Meer PVV'ers breken met partij
Een groot aantal PVV-politici, zowel op lokaal, provinciaal als Europees niveau, heeft grote kritiek naar buiten gebracht op Geert Wilders. Aanleiding zijn de uitspraken die hij deed over Marokkanen.

Bijna de hele PVV-fractie in de Almeerse gemeenteraad distantieert zich van Wilders' uitspraken. Acht van de negen leden nemen "uitdrukkelijk afstand van de handelwijze van de heer Wilders". De gevolgen daarvan onderkennen ze en accepteren ze, staat in een persverklaring van de gemeenteraadsfractie (.pdf).

Statenfractie
Het grootste deel van de PVV-fractie in de Provinciale Staten van Flevoland gaat verder en breekt met de PVV. Vier van de zes Statenleden scheiden zich af, heeft Statenlid Chris Jansen bevestigd tegenover het ANP. Hijzelf blijft de PVV wel trouw.

Volgens de Statenleden die opstappen "kon Wilders weten wat het gevolg zou zijn van de wijze waarop hij de standpunten heeft verwoord" en heeft hij bovendien "geen afstand genomen van zijn handelwijze". Op de Statenleden Chris Jansen en Kees Kok na willen de PVV'ers "de gevolgen daarvan'' niet voor hun rekening nemen, meldt het ANP.

De dissidenten zeggen dat ze nog wel achter het PVV-partijprogramma staan, maar dat het standpunt van Wilders "niet het onze" is.

Europarlement
Ook de PVV-leider in het Europees Parlement, Laurence Stassen, breekt met Wilders.

Stassen: "Ik betreur het zeer dat ik deze beslissing heb moeten nemen, maar doorgaan was voor mij na deze uitspraken geen optie. Ik leg per direct mijn functie als delegatieleider voor de PVV in het Europees Parlement neer en zal tot de verkiezingen op 22 mei als onafhankelijk lid doorgaan. Ik stel mijn Provinciale Staten-zetel ter beschikking aan de PVV."

http://nos.nl/artikel/626487-meer-pvvers-breken-met-partij.html
Anti-Turkije
  zaterdag 22 maart 2014 @ 15:05:48 #2
421524 SadPanda
#FreePalestine #FreeBahrain
pi_138041795
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:03 schreef Globali het volgende:

[..]

Niet van die moeilijke vragen stellen.
:')
Anti-Turkije
pi_138041802
Het moet wel makkelijk wonen zijn in jouw fictieve zeer simpele wereld.
pi_138041815
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:04 schreef nikk het volgende:

[..]

Bij stap 1 gaat het dan al mis. Het zou er op neerkomen dat kinderen geboren uit ouders waarvan minimaal een van hen de Marokkaanse nationaliteit heeft enkel de Marokkaanse zouden hebben.
Ik had het iets gesimplicifeerd.
1. bij hun 18e moeten mensen kiezen voor één nationaliteit
Dat is al ingevoerd.
  zaterdag 22 maart 2014 @ 15:07:53 #5
421524 SadPanda
#FreePalestine #FreeBahrain
pi_138041851
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:06 schreef Globali het volgende:
Het moet wel makkelijk wonen zijn in jouw fictieve zeer simpele wereld.
Ik geef gewoon argumenten...
Anti-Turkije
pi_138041881
Om 18u geeft Wilders een persconferentie.. ben benieuwd. Bordje couscous op schoot :)
pi_138041887
quote:
7s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:03 schreef SadPanda het volgende:

[..]

1. Plan aankondigen om over een half jaar veelplegers met een dubbel paspoort uit te zetten
2. Over een half jaar dat plan daadwerkelijk uitvoeren.

En dat was het, eventueel zou Marokko geen dubbel paspoorten meer verplicht gaan geven (lijkt me ook logisch) maar dat is geen vereiste.
Je weet dat al vastgelegd is dat nederlanders boven de 18 met een dubbele nationaliteit moeten kiezen welke ze wensen?

En dat degenen die voor de nederlandse kiezen moeten afstand doen van de 2e nationaliteit. Dus dat ze eigenlijk geen 2e nationaliteit meer hebben?
En je ze dus niet terug kunt sturen naar Marokko?

Edit: nou ja, het kan wel, want Marokko erkent niet dat de nationaliteit wordt afgenomen. Maar dan ben je wel een beetje aan het cherrypicken

[ Bericht 6% gewijzigd door #ANONIEM op 22-03-2014 15:10:58 ]
  zaterdag 22 maart 2014 @ 15:10:44 #8
421524 SadPanda
#FreePalestine #FreeBahrain
pi_138041935
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:09 schreef Wombcat het volgende:

[..]

Je weet dat al vastgelegd is dat nederlanders boven de 18 met een dubbele nationaliteit moeten kiezen welke ze wensen?

En dat degenen die voor de nederlandse kiezen moeten afstand doen van de 2e nationaliteit. Dus dat ze eigenlijk geen 2e nationaliteit meer hebben?
En je ze dus niet terug kunt sturen naar Marokko?
Nieuwe gevallen alleen?
Anti-Turkije
pi_138041992
quote:
7s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:10 schreef SadPanda het volgende:

[..]

Nieuwe gevallen alleen?
quote:
2e nationaliteit komt niet meer in bevolkingsregistratie

Sinds 6 januari 2014 wordt de 2e of volgende nationaliteit niet meer opgenomen in de bevolkingsregistratie. Heeft u naast de Nederlandse nationaliteit ook een 2e nationaliteit? Dan komt die 2e nationaliteit niet meer in het bevolkingsregister als u zich laat inschrijven. Andere nationaliteiten die al in de bevolkingsadministratie staan, worden op een later tijdstip geschrapt.
pi_138041994
Als je de crimineel met 2 paspoorten uitzet, dan ga je er dus vanuit dat er een kans bestaat dat hij in de herhaling valt waardoor deze extreme maatregel nodig is. Waarom wordt daar niet vanuit gegaan bij een crimineel met 1 paspoort? Waarom zetten we die crimineel met 1 paspoort niet gewoon levenslang vast? Minder criminaliteit is immers belangrijker dan rechtvaardig straffen volgens SadPanda
  zaterdag 22 maart 2014 @ 15:12:59 #11
421524 SadPanda
#FreePalestine #FreeBahrain
pi_138042009
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:12 schreef Wombcat het volgende:

[..]

[..]

Dat gaat over het bevolkingsregistratie.
Anti-Turkije
pi_138042041
Ik vind het sowieso een beetje cherrypicking.
Aan de ene kant is het beleid dat we maar één nationaliteit erkennen, maar dan als het je uitkomt, dan erken je toch opeens de 2e nationaliteit.
Wees dan gewoon consequent en zeg "ja, leuk dat ze in Marokko iemand verplichten die nationaliteit te accepteren, maar daar trappen wij niet in."
pi_138042342
Het College van B&W van Nijmegen gaat collectief aangifte doen tegen Wilders.. WTF, hebben die mensen niks beters te doen van gemeenschapsgeld :')
  zaterdag 22 maart 2014 @ 15:26:40 #14
418547 Old_Pal
Meningfabriek
pi_138042488
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:21 schreef Pleun2011 het volgende:
Het College van B&W van Nijmegen gaat collectief aangifte doen tegen Wilders.. WTF, hebben die mensen niks beters te doen van gemeenschapsgeld :')
Een burgemeester is verantwoordelijk voor de openbare veiligheid. Wilders heeft heel duidelijk een kwetsbare bevolkingsgroep bedreigd. Ze denken daarbij ongetwijfeld aan Hitler die 'Juden Raus' riep in de jaren dertig van de vorige eeuw.

Nee, Wilders gaat hangen .... aan de hoogste juridische boom van Nederland.
"Vroeger toen alles beter was, was alles slechter"
pi_138042618
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:09 schreef Pleun2011 het volgende:
Om 18u geeft Wilders een persconferentie.. ben benieuwd. Bordje couscous op schoot :)
Dat wordt schuimbekken met woorden zoals hetze, cordon sanitaire, PvdA, linkse kliek, eurofielen, etc. *O*
pi_138042647
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:26 schreef Old_Pal het volgende:

[..]

Een burgemeester is verantwoordelijk voor de openbare veiligheid. Wilders heeft heel duidelijk een kwetsbare bevolkingsgroep bedreigd. Ze denken daarbij ongetwijfeld aan Hitler die 'Juden Raus' riep in de jaren dertig van de vorige eeuw.

Nee, Wilders gaat hangen .... aan de hoogste juridische boom van Nederland.
Uh ja, maar heeft hij in Nijmegen mensen beledigd? Nee.. Lijkt er eerder op dat flink wat mensen van de gelegenheid gebruik maken om hun 'minute of fame' mee te pakken
pi_138042672
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:26 schreef Old_Pal het volgende:

[..]

Een burgemeester is verantwoordelijk voor de openbare veiligheid. Wilders heeft heel duidelijk een kwetsbare bevolkingsgroep bedreigd. Ze denken daarbij ongetwijfeld aan Hitler die 'Juden Raus' riep in de jaren dertig van de vorige eeuw.

Dan nog kun je je afvragen of het college van Nijmegen hem aan moet klagen voor een uitspraak die hij in Den Haag heeft gedaan.
Vooral omdat er al zoveel aanklachten zijn gedaan dat de politie er een standaard formulier voor heeft laten maken.
pi_138042706
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:31 schreef Mint_Clansell het volgende:

[..]

Dat wordt schuimbekken met woorden zoals hetze, cordon sanitaire, PvdA, linkse kliek, eurofielen, etc. *O*
We kunnen wel een bingokaart opstellen :P
pi_138042730
Geert heeft binnenkort helemaal geen tijd om zijn partij uit het slop te trekken, want hij moet brommen.
pi_138042787
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:34 schreef Mint_Clansell het volgende:
Geert heeft binnenkort helemaal geen tijd om zijn partij uit het slop te trekken, want hij moet brommen.
Dat denk ik niet. Hij zal de persconferentie wel gebruiken om zijn woorden te nuanceren.. damage control.
  zaterdag 22 maart 2014 @ 15:37:39 #21
104871 remlof
Europees federalist
pi_138042813
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:36 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Dat denk ik niet. Hij zal de persconferentie wel gebruiken om zijn woorden te nuanceren.. damage control.
Hij is de controle volledig kwijt. Maar ik ben wel benieuwd wat ie gaat zeggen.
pi_138042931
quote:
7s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:37 schreef remlof het volgende:

[..]

Hij is de controle volledig kwijt. Maar ik ben wel benieuwd wat ie gaat zeggen.
Geert neemt echt niets terug hoor. Die vent is een narcist, die staan boven iedereen. Hij zal voornamelijk zijn Calimerohoedje opzetten en met zijn vinger wijzen. 'Hun hebben het gedaan!'
  zaterdag 22 maart 2014 @ 15:42:11 #23
104871 remlof
Europees federalist
pi_138042957
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:41 schreef Mint_Clansell het volgende:

[..]

Geert neemt echt niets terug hoor. Die vent is een narcist, die staan boven iedereen. Hij zal voornamelijk zijn Calimerohoedje opzetten en met zijn vinger wijzen. 'Hun hebben het gedaan!'
Ja dat denk ik ook, maar niemand zal er nu nog intrappen.
pi_138043045
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:41 schreef Mint_Clansell het volgende:

[..]

Geert neemt echt niets terug hoor. Die vent is een narcist, die staan boven iedereen. Hij zal voornamelijk zijn Calimerohoedje opzetten en met zijn vinger wijzen. 'Hun hebben het gedaan!'
Dat verwacht ik niet.. als hij enige intelligentie heeft dan gaat hij zijn woorden nuanceren.
pi_138043088
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:41 schreef Mint_Clansell het volgende:

[..]

Geert neemt echt niets terug hoor. Die vent is een narcist, die staan boven iedereen. Hij zal voornamelijk zijn Calimerohoedje opzetten en met zijn vinger wijzen. 'Hun hebben het gedaan!'
Nah, ik denk niet dat hij er nu nog harder in zal vliegen dan hij al gedaan heeft.

Ik denk dat hij enige nuance zal aanbrengen in zijn uitlatingen, en er tegelijkertijd schande van zal spreken dat de media en de politieke elite hem proberen zwart te maken. Maar hij blijft er denk ik inderdaad wel gewoon bij dat hij niks verkeerd gezegd zou hebben.
pi_138043247
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:41 schreef Mint_Clansell het volgende:

[..]

Geert neemt echt niets terug hoor. Die vent is een narcist, die staan boven iedereen. Hij zal voornamelijk zijn Calimerohoedje opzetten en met zijn vinger wijzen. 'Hun hebben het gedaan!'
Tuurlijk neemt hij niks terug. Hij zegt wat hij daadwerkelijk meent. Waarom zou hij het terugnemen? Hooguit een beetje nuanceren, maar hij staat er van binnen nog voor de volle 100% achter.
Het aantal stemmen op de PVV zal alleen maar groter worden bij de Europese verkiezingen alleen zullen kiezers die voor de PVV stemmen dat minder snel hardop toegeven.
Tot nu toe heb ik mensen die hun stem aan de PVV gegeven hebben juist horen zeggen dat ze nu zeker weer naar de stembus zullen gaan om op de PVV te stemmen en kijken ze uit naar z,n speech van 18.00 uur.
BARUJ SHEM KEVOD MALJUTO LE´OLAM VA´ED
pi_138043375
Zou mooi zijn als zijn medestanders na zijn speech 'Heil PVV, Heil Wilders' zouden roepen.
pi_138043448
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:53 schreef Mint_Clansell het volgende:
Zou mooi zijn als zijn medestanders na zijn speech 'Heil PVV, Heil Wilders' zouden roepen.
Zou veel te vroeg zijn om dat nu al te doen. Eerst de boel weer rustig krijgen en over een half jaar weer de grens opzoeken. Het moet niet te rap gaan.
BARUJ SHEM KEVOD MALJUTO LE´OLAM VA´ED
  zaterdag 22 maart 2014 @ 15:56:07 #29
242444 Pannenkoek3000
Dying is for fools
pi_138043492
Maar juridisch kan hem niets verweten worden toch. Hij heeft zelf namelijk niet geroepen minder Marokkanen. Hij vroeg alleen: willen jullie minder Marrokanen? Maar als hij daarvoor veroordeelt wordt dan mag iedereen wel de bak in die zo'n vraag stelt.
Malheureusement le fromage de cacahouète.
pi_138043539
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:09 schreef Pleun2011 het volgende:
Om 18u geeft Wilders een persconferentie.. ben benieuwd. Bordje couscous op schoot :)
Ik zit dan met een biertje voor de tv.

Ik denk niet dat Wilders had verwacht dat zijn uitspraken zo'n ophef zouden veroorzaken. Ben ook zeer benieuwd wat hij gaat zeggen.
pi_138043541
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:56 schreef Pannenkoek3000 het volgende:
Maar juridisch kan hem niets verweten worden toch. Hij heeft zelf namelijk niet geroepen minder Marokkanen. Hij vroeg alleen: willen jullie minder Marrokanen? Maar als hij daarvoor veroordeelt wordt dan mag iedereen wel de bak in die zo'n vraag stelt.
Aanzetten tot haat. 'Dat ga ik regelen'.
pi_138043584
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:56 schreef Pannenkoek3000 het volgende:
Maar juridisch kan hem niets verweten worden toch. Hij heeft zelf namelijk niet geroepen minder Marokkanen. Hij vroeg alleen: willen jullie minder Marrokanen? Maar als hij daarvoor veroordeelt wordt dan mag iedereen wel de bak in die zo'n vraag stelt.
Welnee joh, Wilders gaat niet de bak in.Don,t worry, be happy en geniet van het zonnetje *O*
BARUJ SHEM KEVOD MALJUTO LE´OLAM VA´ED
pi_138043611
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:57 schreef Mint_Clansell het volgende:

[..]

Aanzetten tot haat. 'Dat ga ik regelen'.
Dat heet mantelzorg heden ten dage.
BARUJ SHEM KEVOD MALJUTO LE´OLAM VA´ED
pi_138043687
Van der Laan, die vroeger advocaat was en een graad heeft in aansprakelijkheidsrecht zei bij Flauw & Bitterman ook al dat het nu een piece of cake zou moeten zijn voor het OM om die vent weg te stoppen.

http://www.elsevier.nl/Po(...)oor-het-OM-1486732W/
pi_138043759
Maxima had gelijk, de Nederlander bestaat niet.

Nu moeten we vol trots roepen: ik ben een marokkaan! Zover zijn we gezonken, treurig.

De massale hysterie is gelijk aan die van die vader, met die twee jochies of de zwarte pietendiscussie

Het momentum word gegrepen door de linkse hobbygroeperingen i.s.m. de omroepen en politieke partijen, een massale aanval om Wilders buitenspel te zetten.
En waarom? Omdat hij een vraag stelde... serieus, een vraag stelde: Willen we meer of minder marokkanen?
Mag je dat niet vragen tegenwoordig? Vul in wat je wil, meer of minder joden, groenteboeren, dikke mensen, wat is er mis met een vraag?

En masse worden er aangiften gedaan, meegesleept in de gekte, opgeroepen door moskeeen, we maken er een uitje van, de aangiftes liggen voorgedrukt klaar, kunt u niet komen? Komen we toch even bij u langs! Gekker moet het niet worden, ga eens aangifte doen als je overallen bent of er bij je ingebroken is...

Natuurlijk stappen pvv'ers op, sommige uit opportunisme, andere door vele bedreigingen, andere voor eigen gewin, nagenoeg allen zijn ze wel zo hypocriet om hun zetel te behouden.geld stinkt niet.

Of gewoon uit angst,pvv'ers zijn deze dagen vogelvrij verklaart, alles mag, alles kan, alles is geoorloofd

Discussieprogramma's op tv waar nagenoeg alleen anti Wilders aanzitten, goeie discussie krijg je dan.

Als kleuters rollen de andere partijen over elkaar heen, wie maakt de scherpste uitspraak. Ze ruiken bloed.

Ze vergeten hierbij wel een paar dingen.

Het allchtonen/criminelen probleem blijft bestaan en zal heftiger worden nu de heren weten dat ze zwaar gesteund worden door de politiek en de linkse rapaille.
Wilders verdwijnt niet, al zit ie straks nog met twee in de kamer, bij de volgende verkiezingen trekt dat weer recht, de kiezer vergeet niet en ook al zullen ze hem, ondemocratisch trouwens, negeren en niet willen samenwerken, de stemmen zal hij krijgen, al was het maar als protest.

De reacties van de linkse rakkers is al minder aan het worden, vele zullen van hun stoel zijn gegleden van het vele klaarkomen de afgelopen dagen, toetsenborden en beeldschermen zullen vervangen moeten worden.

En waarom? Omdat Wilders een vraag stelde.
pi_138043824
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 16:02 schreef Kanjer het volgende:
Maxima had gelijk, de Nederlander bestaat niet.

Nu moeten we vol trots roepen: ik ben een marokkaan! Zover zijn we gezonken, treurig.

De massale hysterie is gelijk aan die van die vader, met die twee jochies of de zwarte pietendiscussie

Het momentum word gegrepen door de linkse hobbygroeperingen i.s.m. de omroepen en politieke partijen, een massale aanval om Wilders buitenspel te zetten.
En waarom? Omdat hij een vraag stelde... serieus, een vraag stelde: Willen we meer of minder marokkanen?
Mag je dat niet vragen tegenwoordig? Vul in wat je wil, meer of minder joden, groenteboeren, dikke mensen, wat is er mis met een vraag?

En masse worden er aangiften gedaan, meegesleept in de gekte, opgeroepen door moskeeen, we maken er een uitje van, de aangiftes liggen voorgedrukt klaar, kunt u niet komen? Komen we toch even bij u langs! Gekker moet het niet worden, ga eens aangifte doen als je overallen bent of er bij je ingebroken is...

Natuurlijk stappen pvv'ers op, sommige uit opportunisme, andere door vele bedreigingen, andere voor eigen gewin, nagenoeg allen zijn ze wel zo hypocriet om hun zetel te behouden.geld stinkt niet.

Of gewoon uit angst,pvv'ers zijn deze dagen vogelvrij verklaart, alles mag, alles kan, alles is geoorloofd

Discussieprogramma's op tv waar nagenoeg alleen anti Wilders aanzitten, goeie discussie krijg je dan.

Als kleuters rollen de andere partijen over elkaar heen, wie maakt de scherpste uitspraak. Ze ruiken bloed.

Ze vergeten hierbij wel een paar dingen.

Het allchtonen/criminelen probleem blijft bestaan en zal heftiger worden nu de heren weten dat ze zwaar gesteund worden door de politiek en de linkse rapaille.
Wilders verdwijnt niet, al zit ie straks nog met twee in de kamer, bij de volgende verkiezingen trekt dat weer recht, de kiezer vergeet niet en ook al zullen ze hem, ondemocratisch trouwens, negeren en niet willen samenwerken, de stemmen zal hij krijgen, al was het maar als protest.

De reacties van de linkse rakkers is al minder aan het worden, vele zullen van hun stoel zijn gegleden van het vele klaarkomen de afgelopen dagen, toetsenborden en beeldschermen zullen vervangen moeten worden.

En waarom? Omdat Wilders een vraag stelde.
Racist.

Vingertjewijzen is het enige wat die extreem-rechtse partij en haar aanhangers kunnen.
pi_138043923
Ik denk dat Wilders op dit moment zijn speech van straks uitgebreid aan het bespreken is met de rest van de fractie, dat vindt hij altijd wel belangrijk :P
pi_138044024
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 16:04 schreef Mint_Clansell het volgende:

[..]

Racist.

Vingertjewijzen is het enige wat die extreem-rechtse partij en haar aanhangers kunnen.
Goh, goeie onderbouwing ook....
pi_138044057
Grotendeels met Kanjer eens.
  zaterdag 22 maart 2014 @ 16:12:06 #40
418547 Old_Pal
Meningfabriek
pi_138044113
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:53 schreef Mint_Clansell het volgende:
Zou mooi zijn als zijn medestanders na zijn speech 'Heil PVV, Heil Wilders' zouden roepen.
En de rechterarm ferm vooruit steken. Vervolgens formeren ze knokploegen om Marokkanen uit hun huizen te jagen.
"Vroeger toen alles beter was, was alles slechter"
pi_138044158
De politie heeft het veel te druk met Marokkaans tuig oppakken die oude vrouwtjes mishandelen dus dat komt allemaal onderop de stapel.
BARUJ SHEM KEVOD MALJUTO LE´OLAM VA´ED
pi_138044185
quote:
1s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 16:10 schreef Kanjer het volgende:

[..]

Goh, goeie onderbouwing ook....
Hier is mijn onderbouwing:
Hoe kun je dit in godsnaam, terwijl hij pontificaal met zijn smoel in beeld staat, verwijzen naar een hetze van Links??? Hoe???? Hij geeft ze zelf die stok aan.
pi_138044214
Op welke zender is die persconferentie?
  zaterdag 22 maart 2014 @ 16:15:20 #44
306743 Opa2012
© 2010..2017
pi_138044240
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 15:34 schreef Mint_Clansell het volgende:
Geert heeft binnenkort helemaal geen tijd om zijn partij uit het slop te trekken, want hij moet brommen.
Dan kun jij, met je PVV-mentaliteit, mooi Wilders positie overnemen.
Hans Spekman (PvdA): 'Nivelleren is een feest!' [38 11 9 zetels]
pi_138044284
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 16:14 schreef PKRChamp het volgende:
Op welke zender is die persconferentie?
Playboy TV
pi_138044310
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 16:16 schreef Rurik het volgende:

[..]

Playboy TV
Heb ik niet.
pi_138044331
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 16:14 schreef Mint_Clansell het volgende:

[..]

Hier is mijn onderbouwing:
Hoe kun je dit in godsnaam, terwijl hij pontificaal met zijn smoel in beeld staat, verwijzen naar een hetze van Links??? Hoe???? Hij geeft ze zelf die stok aan.
Nee.

Er is een stokje van gemaakt, uren later pas.
pi_138044348
Ik ben het met Kanjer eens als het gaat om de massa-hysterie die is losgebarsten.. ik kan er niet tegen als mensen zich als een op hol geslagen kudde schapen gedragen en iets een hype wordt. Overdreven gedoe allemaal.
pi_138044384
quote:
1s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 16:17 schreef Kanjer het volgende:

[..]

Nee.

Er is een stokje van gemaakt, uren later pas.
Sure. LALALALALALA :')
pi_138044417
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 16:17 schreef Pleun2011 het volgende:
Ik ben het met Kanjer eens als het gaat om de massa-hysterie die is losgebarsten.. ik kan er niet tegen als mensen zich als een op hol geslagen kudde schapen gedragen en iets een hype wordt. Overdreven gedoe allemaal.
Dit is hij zelf schuld? Als mensen niet waren opgestapt was dit allang doodgebloed. Juist door het vertrekken van kamerleden komt het steeds weer in het nieuws.
The fate of our times is characterized by rationalization and intellectualization and, above all, by the disenchantment of the world.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')