Tuurlijk neemt hij niks terug. Hij zegt wat hij daadwerkelijk meent. Waarom zou hij het terugnemen? Hooguit een beetje nuanceren, maar hij staat er van binnen nog voor de volle 100% achter.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 15:41 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Geert neemt echt niets terug hoor. Die vent is een narcist, die staan boven iedereen. Hij zal voornamelijk zijn Calimerohoedje opzetten en met zijn vinger wijzen. 'Hun hebben het gedaan!'
Zou veel te vroeg zijn om dat nu al te doen. Eerst de boel weer rustig krijgen en over een half jaar weer de grens opzoeken. Het moet niet te rap gaan.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 15:53 schreef Mint_Clansell het volgende:
Zou mooi zijn als zijn medestanders na zijn speech 'Heil PVV, Heil Wilders' zouden roepen.
Ik zit dan met een biertje voor de tv.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 15:09 schreef Pleun2011 het volgende:
Om 18u geeft Wilders een persconferentie.. ben benieuwd. Bordje couscous op schoot
Aanzetten tot haat. 'Dat ga ik regelen'.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 15:56 schreef Pannenkoek3000 het volgende:
Maar juridisch kan hem niets verweten worden toch. Hij heeft zelf namelijk niet geroepen minder Marokkanen. Hij vroeg alleen: willen jullie minder Marrokanen? Maar als hij daarvoor veroordeelt wordt dan mag iedereen wel de bak in die zo'n vraag stelt.
Welnee joh, Wilders gaat niet de bak in.Don,t worry, be happy en geniet van het zonnetjequote:Op zaterdag 22 maart 2014 15:56 schreef Pannenkoek3000 het volgende:
Maar juridisch kan hem niets verweten worden toch. Hij heeft zelf namelijk niet geroepen minder Marokkanen. Hij vroeg alleen: willen jullie minder Marrokanen? Maar als hij daarvoor veroordeelt wordt dan mag iedereen wel de bak in die zo'n vraag stelt.
Dat heet mantelzorg heden ten dage.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 15:57 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Aanzetten tot haat. 'Dat ga ik regelen'.
Racist.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 16:02 schreef Kanjer het volgende:
Maxima had gelijk, de Nederlander bestaat niet.
Nu moeten we vol trots roepen: ik ben een marokkaan! Zover zijn we gezonken, treurig.
De massale hysterie is gelijk aan die van die vader, met die twee jochies of de zwarte pietendiscussie
Het momentum word gegrepen door de linkse hobbygroeperingen i.s.m. de omroepen en politieke partijen, een massale aanval om Wilders buitenspel te zetten.
En waarom? Omdat hij een vraag stelde... serieus, een vraag stelde: Willen we meer of minder marokkanen?
Mag je dat niet vragen tegenwoordig? Vul in wat je wil, meer of minder joden, groenteboeren, dikke mensen, wat is er mis met een vraag?
En masse worden er aangiften gedaan, meegesleept in de gekte, opgeroepen door moskeeen, we maken er een uitje van, de aangiftes liggen voorgedrukt klaar, kunt u niet komen? Komen we toch even bij u langs! Gekker moet het niet worden, ga eens aangifte doen als je overallen bent of er bij je ingebroken is...
Natuurlijk stappen pvv'ers op, sommige uit opportunisme, andere door vele bedreigingen, andere voor eigen gewin, nagenoeg allen zijn ze wel zo hypocriet om hun zetel te behouden.geld stinkt niet.
Of gewoon uit angst,pvv'ers zijn deze dagen vogelvrij verklaart, alles mag, alles kan, alles is geoorloofd
Discussieprogramma's op tv waar nagenoeg alleen anti Wilders aanzitten, goeie discussie krijg je dan.
Als kleuters rollen de andere partijen over elkaar heen, wie maakt de scherpste uitspraak. Ze ruiken bloed.
Ze vergeten hierbij wel een paar dingen.
Het allchtonen/criminelen probleem blijft bestaan en zal heftiger worden nu de heren weten dat ze zwaar gesteund worden door de politiek en de linkse rapaille.
Wilders verdwijnt niet, al zit ie straks nog met twee in de kamer, bij de volgende verkiezingen trekt dat weer recht, de kiezer vergeet niet en ook al zullen ze hem, ondemocratisch trouwens, negeren en niet willen samenwerken, de stemmen zal hij krijgen, al was het maar als protest.
De reacties van de linkse rakkers is al minder aan het worden, vele zullen van hun stoel zijn gegleden van het vele klaarkomen de afgelopen dagen, toetsenborden en beeldschermen zullen vervangen moeten worden.
En waarom? Omdat Wilders een vraag stelde.
Goh, goeie onderbouwing ook....quote:Op zaterdag 22 maart 2014 16:04 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Racist.
Vingertjewijzen is het enige wat die extreem-rechtse partij en haar aanhangers kunnen.
En de rechterarm ferm vooruit steken. Vervolgens formeren ze knokploegen om Marokkanen uit hun huizen te jagen.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 15:53 schreef Mint_Clansell het volgende:
Zou mooi zijn als zijn medestanders na zijn speech 'Heil PVV, Heil Wilders' zouden roepen.
Hier is mijn onderbouwing:quote:
Dan kun jij, met je PVV-mentaliteit, mooi Wilders positie overnemen.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 15:34 schreef Mint_Clansell het volgende:
Geert heeft binnenkort helemaal geen tijd om zijn partij uit het slop te trekken, want hij moet brommen.
Playboy TVquote:Op zaterdag 22 maart 2014 16:14 schreef PKRChamp het volgende:
Op welke zender is die persconferentie?
Nee.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 16:14 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Hier is mijn onderbouwing:
Hoe kun je dit in godsnaam, terwijl hij pontificaal met zijn smoel in beeld staat, verwijzen naar een hetze van Links??? Hoe???? Hij geeft ze zelf die stok aan.
Sure. LALALALALALAquote:Op zaterdag 22 maart 2014 16:17 schreef Kanjer het volgende:
[..]
Nee.
Er is een stokje van gemaakt, uren later pas.
Dit is hij zelf schuld? Als mensen niet waren opgestapt was dit allang doodgebloed. Juist door het vertrekken van kamerleden komt het steeds weer in het nieuws.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 16:17 schreef Pleun2011 het volgende:
Ik ben het met Kanjer eens als het gaat om de massa-hysterie die is losgebarsten.. ik kan er niet tegen als mensen zich als een op hol geslagen kudde schapen gedragen en iets een hype wordt. Overdreven gedoe allemaal.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |