http://www.nu.nl/politiek(...)spraken-wilders.htmlquote:Tweede Kamerlid Joram van Klaveren is uit de PVV-fractie gestapt vanwege de uitspraken van Geert Wilders over Marokkanen. Donderdagavond stapte ook Roland van Vliet om dezelfde reden uit de fractie.
De uitspraken van Wilders over 'minder Marokkanen' zijn mede-aanleiding voor het besluit van Van Klaveren.
precies ja, optyfen met die kloteTokkies.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:42 schreef bijdehand het volgende:
Willen we meer of minder PVV?
TK: MINDER, MINDER!!
Wilders heeft te weinig mensen die hem echt intern kunnen wijzen op de gevolgen van dingen die hij doet. Volgens mij Bosma alleen, als ik me niet vergis.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:45 schreef Intellectueel het volgende:
Oei. Toch zo langzamerhand een tactisch blunder van Wilders. Dit kan serieuze gevolgen hebben voor de toekomst van de partij.
quote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:46 schreef JanJanJan het volgende:
http://www.geenstijl.nl/m(...)_een_pvvstemmer.html
De enige redacteur van Geenstijl die het snapt
En Fleur.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:46 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Wilders heeft te weinig mensen die hem echt intern kunnen wijzen op de gevolgen van dingen die hij doet. Volgens mij Bosma alleen, als ik me niet vergis.
Denk dat dat nog gaat tegenvallen eerlijk gezegd. Nu even ongemakkelijk voor Wilders, zeker als beide kamerleden besluiten hun zetel te behouden. Dan moet PVV het tijdelijk met 12 zetels stellen ipv 15 die ze kregen bij de Kamerverkiezingen.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:45 schreef Intellectueel het volgende:
Oei. Toch zo langzamerhand een tactisch blunder van Wilders. Dit kan serieuze gevolgen hebben voor de toekomst van de partij.
quote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:46 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Wilders heeft te weinig mensen die hem echt intern kunnen wijzen op de gevolgen van dingen die hij doet. Volgens mij Bosma alleen, als ik me niet vergis.
Agema absoluut niet. Die gaat kritiekloos door het leven wanneer het aankomt op onze blonde messias. Alleen Bosma inderdaad.quote:
Hooguit 1/5e van de zetels dus. Lekker interessant zeg ik dan.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:49 schreef Tomatenboer het volgende:
Dus dan scoort hij gewoon weer tussen de 20 en 30 zetels vrees ik.
Volgens jou theorie zou hij dan 15 zetels moeten scoren ipv die 20 tot 30. Tevens heeft elke partij (helaas) wel een kudde schapen achter zich aan lopen.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:49 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Denk dat dat nog gaat tegenvallen eerlijk gezegd. Nu even ongemakkelijk voor Wilders, zeker als beide kamerleden besluiten hun zetel te behouden. Dan moet PVV het tijdelijk met 12 zetels stellen ipv 15 die ze kregen bij de Kamerverkiezingen.
Maar Wilders heeft een massa kritiekloze volgelingen die over een paar jaar toch weer op hem stemmen, hoe bont hij het ook maakt. Dus dan scoort hij gewoon weer tussen de 20 en 30 zetels vrees ik.
Bosma schrijft echter wel de meeste PVV-dingen, omdat meneer heel lang in de States heeft gewerkt, waar met modder gooien in de politieke arena volstrekt normaal is.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:49 schreef JanJanJan het volgende:
Bosma is ook een eersterangs kneus.
Als hij een vraag krijgt van een journalist zegt hij dat hij even naar Geert wil luisteren.
Kortom, geen eigen mening maar tot aan zijn elleboog in die dikke geblondeerde reet van Greet.
quote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:51 schreef Ajacied422 het volgende:
twitter:alexanderbakker twitterde op vrijdag 21-03-2014 om 14:48:51Brekend - PVV-raadslid Chris van der Helm stapt op #raad070 reageer retweet
Maar het ging om intern. Ik denk wel dat Agema een van de PVV'ers is die het dichtst bij Wilders staat, samen met Bosma en misschien Van Dijck. En sta je dicht bij Wilders, dan kun je hem intern ook beïnvloeden lijkt mij.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:50 schreef Intellectueel het volgende:
Agema absoluut niet. Die gaat kritiekloos door het leven wanneer het aankomt op onze blonde messias. Alleen Bosma inderdaad.
Wilders was laatst nog boos op Agema. Noemde haar zelf een verrader(?)/iets andersquote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:53 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Maar het ging om intern. Ik denk wel dat Agema een van de PVV'ers is die het dichtst bij Wilders staat, samen met Bosma en misschien Van Dijck.
Was er laatst geen artikel over de interne verhoudingen binnen de PVV, waar naar voren kwam dat Agema Wilders als een soort half-God ziet? Dichts bij Wilders allicht, maar absoluut niet geestelijk onafhankelijk.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:53 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Maar het ging om intern. Ik denk wel dat Agema een van de PVV'ers is die het dichtst bij Wilders staat, samen met Bosma en misschien Van Dijck.
Doel je op dat artikel in HP/De Tijd?quote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:54 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Was er laatst geen artikel over de interne verhoudingen binnen de PVV, waar naar voren kwam dat Agema Wilders als een soort half-God ziet? Dichts bij Wilders allicht, maar absoluut niet geestelijk onafhankelijk.
Ik vind het nog te langzaam.quote:
Haha, dan zijn ze stateloos.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:01 schreef JanJanJan het volgende:
[..]
Ik vind het nog te langzaam.
Van mij mogen ze allemaal het land uitgezet worden, die randdebielen van de PVV
Je gaan verlagen tot het niveau van Wilders, dan ben je goed bezig.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:01 schreef JanJanJan het volgende:
[..]
Ik vind het nog te langzaam.
Van mij mogen ze allemaal het land uitgezet worden, die randdebielen van de PVV
Ook een tweede kamerlid, trolololtwitter:Iilianhelderpvv twitterde op vrijdag 21-03-2014 om 14:59:16Ook ik kan mij niet langer vinden in de kille koers die de PVV onlangs heeft ingezet. Persconferentie om 16.00 uur. reageer retweet
Ja ik snap ook wel dat het niet kan, maar als het kon wilde ik best meebetalen.quote:
Wajooquote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:04 schreef Ajacied422 het volgende:
Ook een tweede kamerlid, trolololtwitter:Iilianhelderpvv twitterde op vrijdag 21-03-2014 om 14:59:16Ook ik kan mij niet langer vinden in de kille koers die de PVV onlangs heeft ingezet. Persconferentie om 16.00 uur. reageer retweet
Hoppa, dag PVVquote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:04 schreef Ajacied422 het volgende:
Ook een tweede kamerlid, trolololtwitter:Iilianhelderpvv twitterde op vrijdag 21-03-2014 om 14:59:16Ook ik kan mij niet langer vinden in de kille koers die de PVV onlangs heeft ingezet. Persconferentie om 16.00 uur. reageer retweet
Ja ik scheer gewoon al die k*tPVV'ers over 1 kam.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:03 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Je gaan verlagen tot het niveau van Wilders, dan ben je goed bezig.
Jammer dan.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:05 schreef JanJanJan het volgende:
[..]
Ja ik scheer gewoon al die k*tPVV'ers over 1 kam.
Zijn ze gewend daar!!!
Zou het echt zijn? Ik weet niet hoe je met twitter kan zien of een account ook echt van diegene is. Zou wel een bak zijn als dat echt zo isquote:
quote:Leden (14)
Fleur Agema
Harm Beertema
Martin Bosma
Tony van Dijck
Sietse Fritsma
Machiel de Graaf
Dion Graus
Lilian Helder
Joram van Klaveren
Reinette Klever
Barry Madlener
Raymond de Roon
Roland van Vliet
Geert Wilders
Derksen zou wel zijn mening hebbenquote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:07 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Wordt genieten vanavond bij VI.
Check even haar retweets, is een parodie account.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:07 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Jammer dan.
[..]
Zou het echt zijn? Ik weet niet hoe je met twitter kan zien of een account ook echt van diegene is. Zou wel een bak zijn als dat echt zo is
Dacht ik alquote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:12 schreef Tweek het volgende:
[..]
Check even haar retweets, is een parodie account.
http://www.omroepwest.nl/(...)d-ge%C3%AFnstalleerdquote:- De Haagse PVV'er Chris van der Helm stapt op. Van der Helm was al raadslid en werd woensdag herkozen. De nieuwe gemeenteraad is nog niet geïnstalleerd.
Nepaccount.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:27 schreef Verbal het volgende:
[..]
En de vierde: Lilian Helder houdt persco om 4 uur
V.
quote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:41 schreef JanJanJan het volgende:
Beter ten halve gekeerd dan ten hele gedwaald.
Dat is allemaal opgeblazen door mensen die zélf niets van statistiek begrepen, want Helder zat daar gewoon juist.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:33 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Was dat niet die ene die niets snapte van statistiek?
Al zijn de schapen bij de PVV wel bijzonder fanatiek en kritiekloos, ik kan me niet voorstellen dat men bij enige andere partij de partijleider die oproept tot etnische zuivering zo fanatiek zou verdedigen.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:51 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Volgens jou theorie zou hij dan 15 zetels moeten scoren ipv die 20 tot 30. Tevens heeft elke partij (helaas) wel een kudde schapen achter zich aan lopen.
Volgens mij ging het om een onderzoek onder meerdere mensen en niet maar één met een taakstraf en één met een gevangenisstraf, maar ik kan het mis hebben.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:34 schreef Kaas- het volgende:
Dat is allemaal opgeblazen door mensen die zélf niets van statistiek begrepen, want Helder zat daar gewoon juist.
Behalve bij de NSDAP danquote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:37 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Al zijn de schapen bij de PVV wel bijzonder fanatiek en kritiekloos, ik kan me niet voorstellen dat men bij enige andere partij de partijleider die oproept tot etnische zuivering zo fanatiek zou verdedigen.
Da's natuurlijk een van de redenen dat ze de PVV aanhangen, dus logisch.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:37 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Al zijn de schapen bij de PVV wel bijzonder fanatiek en kritiekloos, ik kan me niet voorstellen dat men bij enige andere partij de partijleider die oproept tot etnische zuivering zo fanatiek zou verdedigen.
En in de Sovjet Unie. Een de aanhangers van Pol Pot. En in Amerika zijn er nog talloze groeperingen. En in het midden oosten. En in Afrika.quote:
Nee, ze zat er volkomen naast en bleek achteraf toevallig op dezelfde conclusie uit te komen.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:34 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Dat is allemaal opgeblazen door mensen die zélf niets van statistiek begrepen, want Helder zat daar gewoon juist.
Dat het een domme doos is zal ik echter niet tegenspreken hoor.
Zou een gemiddeld lid van de TK wel verstand hebben van statistiek?quote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:57 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nee, ze zat er volkomen naast en bleek achteraf toevallig op dezelfde conclusie uit te komen.
Elbert Dijkgraaf (hoogleraar empirische economie, onlangs nog een vak bij hem gevolgd) en Pieter Omtzigt (gepromoveerd econometrist) vertrouw ik het onderwerp wel toe. Voor de rest is het waarschijnlijk huilen met de pet op (veel juristen).quote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:59 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Zou een gemiddeld lid van de TK wel verstand hebben van statistiek?
twitter:Leon_Willems twitterde op vrijdag 21-03-2014 om 15:51:13De PVV werd mij langzamerhand te links, zegt de net opgestapte Van Klaveren, over sociaal-economische koers van partij Wilders reageer retweet
Het gemiddelde niveau wordt natuurlijk wel behoorlijk naar beneden gehaald door de PVVquote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:59 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Zou een gemiddeld lid van de TK wel verstand hebben van statistiek?
Pieter Omtzigt (CDA) wel, is econometrist.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:59 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Zou een gemiddeld lid van de TK wel verstand hebben van statistiek?
Ja, Dijkgraaf kan ook wel met statistiek omgaan.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 16:00 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Elbert Dijkgraaf (hoogleraar empirische economie, onlangs nog een vak bij hem gevolgd) en Pieter Omtzigt (gepromoveerd econometrist) vertrouw ik het onderwerp wel toe.
Goed om te horen dat mijn bijlessen aan Dijkgraaf voordelig voor hem uitpakken tijdens zijn werk.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 16:00 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Elbert Dijkgraaf (hoogleraar empirische economie, onlangs nog een vak bij hem gevolgd) en Pieter Omtzigt (gepromoveerd econometrist) vertrouw ik het onderwerp wel toe. Voor de rest is het waarschijnlijk huilen met de pet op (veel juristen).
Kijk, dat bedoel ik. Je kan er in totaal 2 opnoemen. Zelfde geldt voor belastingen, niemand in de Tweede Kamer (op een paar na) hebben er verstand van. Snap niet dat dit juist naar boven wordt gehaald terwijl de rest er ook niks van bakt.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 16:00 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Elbert Dijkgraaf (hoogleraar empirische economie, onlangs nog een vak bij hem gevolgd) en Pieter Omtzigt (gepromoveerd econometrist) vertrouw ik het onderwerp wel toe. Voor de rest is het waarschijnlijk huilen met de pet op (veel juristen).
Ik vrees dus van niet.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 16:01 schreef JanJanJan het volgende:
[..]
Het gemiddelde niveau wordt natuurlijk wel behoorlijk naar beneden gehaald door de PVV
Sommige wel, de meeste waarschijnlijk niet veel. Wat ze natuurlijk ook totaal niet te verwijten valt.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:59 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Zou een gemiddeld lid van de TK wel verstand hebben van statistiek?
Dat beweer ik ook niet. Vind het alleen zwak om een partij daarop af te rekenen alsof zij het niveau naar beneden halen terwijl de meerderheid er niets van snaptquote:Op vrijdag 21 maart 2014 16:06 schreef Tchock het volgende:
[..]
Sommige wel, de meeste waarschijnlijk niet veel. Wat ze natuurlijk ook totaal niet te verwijten valt.
Inb4: Vergelijkingen met Louisquote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:07 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Wordt genieten vanavond bij VI.
Het punt is natuurlijk dat de PVV niet alleen van statistiek niets snapt.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 16:08 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Dat beweer ik ook niet. Vind het alleen zwak om een partij daarop af te rekenen alsof zij het niveau naar beneden halen terwijl de meerderheid er niets van snapt
Nou ja, je moet als partij zorgen dat je woordvoerders zich gewoon kunnen redden met dit soort dingen. En daar hoef je geen verstand van statistiek van te hebben als zodanig.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 16:08 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Dat beweer ik ook niet. Vind het alleen zwak om een partij daarop af te rekenen alsof zij het niveau naar beneden halen terwijl de meerderheid er niets van snapt
Van jou merk ik alleen een blind haat. Reageer wel weer op inhoudelijke postsquote:Op vrijdag 21 maart 2014 16:11 schreef JanJanJan het volgende:
[..]
Het punt is natuurlijk dat de PVV niet alleen van statistiek niets snapt.
Eens.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 16:12 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nou ja, je moet als partij zorgen dat je woordvoerders zich gewoon kunnen redden met dit soort dingen. En daar hoef je geen verstand van statistiek van te hebben als zodanig.
Die mensen gaan het kabinet waarschijnlijk volop steunen. Dan hebben ze nog een kansje dat hun politieke carrière niet is afgelopen na de volgende TK verkiezingen.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 16:01 schreef Intellectueel het volgende:
twitter:Leon_Willems twitterde op vrijdag 21-03-2014 om 15:51:13De PVV werd mij langzamerhand te links, zegt de net opgestapte Van Klaveren, over sociaal-economische koers van partij Wilders reageer retweet
Er stappen er dus twee op.quote:Na Tweede Kamerlid Roland van Vliet stapt nu ook Kamerlid Joram van Klaveren uit de PVV-fractie. Dat heeft hij vandaag laten weten aan persbureau ANP. Ook Chris van der Helm, PVV-raadslid in Den Haag, verlaat de partij en neemt zijn zetel mee. Juist vanmorgen werd bekend dat Van der Helm was gekozen in de gemeenteraad van Den Haag.
http://www.telegraaf.nl/b(...)n_PVV-fractie__.htmlquote:Dag allen,
Hierbij laat ik weten de fractie te verlaten. Na lang wikken en wegen ben ik tot de conclusie gekomen dat de weg die wij als Partij voor de Vrijheid bewandelen inmiddels vruchteloos is geworden. De passie en 'drive' om mij voor 100 procent in te zetten is (om verschillende redenen, ook privé) langzaam minder geworden.
De partij is niet meer de organisatie die het was toen ik in 2006 mijn interesse kenbaar maakte (toen nog Groep Wilders). Op verschillende terreinen zijn we opgeschoven in een richting die niet de mijne is.
De relatief linkse sociaal-economische agenda heb ik vanaf 2010 altijd op de koop toegenomen omdat onze visie op immigratie en veiligheid voor mij leidend was.
Het aan de kaak stellen van problemen die vaak onbespreekbaar zijn voor anderen en het laten klinken van een geluid uit de samenleving dat vaak onterecht genegeerd wordt is een dankbare taak. Maar de afgelopen periode is onze manier van politiek bedrijven contraproductief geworden.
Niet de oplossingen voor grote vraagstukken als de multiculturele samenleving (toenemende invloed van de islam), veiligheid en een almaar groeiende overheid (nationaal en supranationaal) lijken (wellicht onbedoeld) nog langer centraal te staan als doel, maar het groeien in zetelaantal en het genereren van media-aandacht. Dit is uiteraard een onderdeel van 'het spel' maar het is niet mijn drijfveer om actief te zijn in de politiek.
Het meer en meer naar de achtergrond verdwijnen van toelichting, uitleg en verdieping van standpunten o.a. m.b.t. immigratie/integratie en islam (met als recent voorbeeld “minder Marokkanen” in plaats van islam) is daar een voorbeeld van.
Willen we van Nederland echt een beter land maken en zorgen dat de vrijheden die we nu kennen beschermd worden tegen kwade invloeden die haar bedreigen (o.a. het cultuurrelativisme, de groeiende invloed van de islam maar zeker ook de EU) dan is onze confrontatie-politiek niet langer effectief.
Het doorgroeien en het bedrijven van volwassen politiek (zonder per definitie afbreuk te hoeven doen aan de scherpte) is niet gelukt en zal als gevolg van verschillende oorzaken ook niet gebeuren.
Helaas.
Als eenmansfractie zal ik trachten het verstomde geluid uit 2006 weer te laten klinken.
Ik wil jullie allemaal heel hartelijk danken voor de inzet en samenwerking in de afgelopen jaren en wens jullie persoonlijk het allerbeste toe. Van moddergooien zal geen sprake zijn.
Joram
Gaat wel hard idd.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 16:36 schreef Mint_Clansell het volgende:
Hahaha, hoeveel éénmansfracties zijn er nu al ontstaan de afgelopen 2 jaar dankzij de PVV? Stuk of 6, 7?
Niet volgens de kieswet.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 17:42 schreef Batya het volgende:
Dat klinkt altijd zo mooi...
Maar waarom mogen die mensen blijven zitten? Ze zijn toch ooit gekozen, omdat ze uit een partij komen?
Nee, ze zijn gekozen als persoon (vandaar ook het idee van voorkeursstemmen) en doen toevallig bij elke stemming met dezelfde partij mee.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 17:42 schreef Batya het volgende:
Dat klinkt altijd zo mooi...
Maar waarom mogen die mensen blijven zitten? Ze zijn toch ooit gekozen, omdat ze uit een partij komen?
Prima. De PVV met Wilders is uiterst schadelijk. Het beste zou het zijn als Wilders verdween.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 23:25 schreef Tweek het volgende:
8 raadsleden uit Almere stappen ook op en 4 van statenleden Flevoland stappen ook op en als het goed is ook stapt ook de leider van de PVV in het Europees Parlement op.
Dat was het dan.
Eerdmans distantieert zich:quote:Eerste Kamerlid Ronald Sørensen (PVV) is het helemaal eens met de uitspraken van Geert Wilders over Marokkanen. Dat heeft hij vrijdagmorgen gezegd op Radio Rijnmond.
Eerdmans! Die enge nazi-ogende Telegraaf-griezelquote:Op vrijdag 21 maart 2014 23:44 schreef Bluesdude het volgende:
http://www.rijnmond.nl/ni(...)ocent-achter-wilders
Sorensen is ook uit de kast als marokkanenhater.
[..]
Eerdmans distantieert zich:
http://www.dichtbij.nl/ro(...)pvv-update-1429.aspx
Ze zijn zeker door Geert gebeld die hen verteld dat het niet mocht.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 00:25 schreef Mint_Clansell het volgende:
Hmm, het wordt nu toch wel een beetje chaotisch. Nu wordt er geroepen dat Flevoland en Almere helemaal niet opstappen?
Ze komen op een groene lijst te staan! D66 wel te verstaan!quote:Op zaterdag 22 maart 2014 00:26 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ze zijn zeker door Geert gebeld die hen verteld dat het niet mocht.
Nee, het is helemaal niet erg. Vandaar dat er ook binnen de PVV zo'n ophef over ontstaat.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 08:45 schreef bianconeri het volgende:
Wat een hoop aanstellerij in de politiek en in de PVV zelf...
Ze doen net of Wilders een vet erge opmerking gemaakt heeft die echt niet kan
Tuurlijk moest ie niet alles over 1 kam scheren, had moeten zeggen: Willen jullie van de rotte marokkanen af (of iets dergelijks). Dan was heel NL er super blij mee.
Maar ze moeten zoiets niet opblazen alsof het erg was...
Het is ook niet erg, nu ziet wilders hoe fijn het is om van alle kanten de wind van voren te krijgen, net zoals een geheel door hem gestigmatiseerde bevolkingsgroep dat al jaren heeft.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 08:45 schreef bianconeri het volgende:
Maar ze moeten zoiets niet opblazen alsof het erg was...
Dat is wat hypocriet van die mensen natuurlijk. Linkse media heeft het voor elkaar gekregen. Door de enorme storm van kritiek in de media, kiezen een hoop PVV-ers kennelijk eieren voor hun geld.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 08:53 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Nee, het is helemaal niet erg. Vandaar dat er ook binnen de PVV zo'n ophef over ontstaat.
Aan de ene kant is het wat naief van die PVV-ers.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 09:30 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat is wat hypocriet van die mensen natuurlijk. Linkse media heeft het voor elkaar gekregen. Door de enorme storm van kritiek in de media, kiezen een hoop PVV-ers kennelijk eieren voor hun geld.
Over Oost-Europeanen mag je kennelijk van alles roepen (Aboutaleb, SP, etc), maar over Marokkanen niet...
Men zocht iets om de PVV af te breken (media) en om niet met de PVV samen te werken (VVD) en dat heeft Geert Wilders zelf op een presenteerblaadje aangereikt.
Dit standpunt was toch altijd al bekend? Volgens mij was dat juist de basis voor die partij en de basis voor de groei van die partij. Als die mensen er wat genuanceerder over dachten, waarom sloten ze zich dan aan bij de PVV en niet bij bv. de VVD of de SP ofzo? Als ik die van Klaveren hoor, dan had hij beter in 2010 al kunnen kiezen voor de VVD.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 09:35 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Aan de ene kant is het wat naief van die PVV-ers.
Aan de andere kant houdt Van Klaveren hier toch een helder verhaal over zijn redenen
http://nos.nl/video/626346-ook-van-klaveren-uit-pvvfractie.html
En je kunt toch niet ontkennen dat de aandacht/het standpunt van Wilders verschuift en hij steeds extremer wordt. De vergelijkingen met Hitler waren er een paar jaar geleden ook al, de overeenkomsten worden steeds duidelijker voor steeds meer mensen, doordat zijn uitspraken steeds explicieter worden.
En Wilders heeft het volgens mij geroepen om uitgesloten te worden. Alleen lijkt het erop dat hij de reacties wat onderschat heeft.
Verschil is dat Oost-Europeanen hier vaak komen (als GASTarbeiders) en soms ook wel voor overlast en criminaliteit zorgen (ook wel eens iets vaker dan soms).quote:Op zaterdag 22 maart 2014 09:30 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat is wat hypocriet van die mensen natuurlijk. Linkse media heeft het voor elkaar gekregen. Door de enorme storm van kritiek in de media, kiezen een hoop PVV-ers kennelijk eieren voor hun geld.
Over Oost-Europeanen mag je kennelijk van alles roepen (Aboutaleb, SP, etc), maar over Marokkanen niet...
Men zocht iets om de PVV af te breken (media) en om niet met de PVV samen te werken (VVD) en dat heeft Geert Wilders zelf op een presenteerblaadje aangereikt.
Ja, het verbaast mij ook niet zozeer. Alleen zijn er kennelijk toch wel mensen die het wel verbaast.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 09:39 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dit standpunt was toch altijd al bekend? Volgens mij was dat juist de basis voor die partij en de basis voor de groei van die partij. Als die mensen er wat genuanceerder over dachten, waarom sloten ze zich dan aan bij de PVV en niet bij bv. de VVD of de SP ofzo?
De meeste Polen willen gewoon in Nederland blijven. Marokkanen kwamen ook ooit als gastarbeiders. Praktijk wijst uit dat een significant deel van zo'n groep gastarbeiders gewoon blijft.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 09:40 schreef kristalhelder het volgende:
[..]
Verschil is dat Oost-Europeanen hier vaak komen (als GASTarbeiders) en soms ook wel voor overlast en criminaliteit zorgen (ook wel eens iets vaker dan soms).
Marokkanen geldt dat ook wel voor, maar het is niet een gastarbeidersgroep. Ze praten Nederlands en zijn ondertussen meer Nederlands dan Marokkaans. Wat Wilders wil is gewoon een hele groep allochtone Nederlanders (een redelijk gedeelte van de bevolking) deporteren kf wat die ook wil doen met zijn minder.
Kan me vergissen, maar volgens mij wil de SP voorkomen dat er meer Polen komen en wil Wilders Marokkanen (die nederlander zijn) uit Nederland zetten. Dat is toch wel iets anders.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 09:42 schreef Halcon het volgende:
[..]
De meeste Polen willen gewoon in Nederland blijven. Marokkanen kwamen ook ooit als gastarbeiders. Praktijk wijst uit dat een significant deel van zo'n groep gastarbeiders gewoon blijft.
Wilders wil minder Marokkanen, Aboutaleb en de SP willen minder Oost-Europeanen.... Ik zie het verschil niet zo. Heb Wilders nog niet gehoord over een maximaal aantal Marokkanen per vierkante kilometer.
Kan ik me nauwelijks voorstellen. Ik denk dat het meer te maken heeft met het rumoer in de media dan met die uitspraken zelf.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 09:40 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ja, het verbaast mij ook niet zozeer. Alleen zijn er kennelijk toch wel mensen die het wel verbaast.
Wilders hield altijd vol dat hij minder islam wilde, niet minder Marokkanen.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 09:39 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dit standpunt was toch altijd al bekend?
Een maximaal aantal Polen per vierkante km2? Vervang Polen door Joden of Marokkanen en je hebt de poppen aan het dansen. En "een tsunami van Polen"... Wilders gebruikte ook ooit het woord tsunami en daar werd schande van gesproken.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 09:44 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Kan me vergissen, maar volgens mij wil de SP voorkomen dat er meer Polen komen en wil Wilders Marokkanen (die nederlander zijn) uit Nederland zetten. Dat is toch wel iets anders.
http://www.pvv.nl/index.p(...)g-marokkanenprobleemquote:Op zaterdag 22 maart 2014 09:45 schreef freako het volgende:
[..]
Wilders hield altijd vol dat hij minder islam wilde, niet minder Marokkanen.
Nee, "criminele Marokkanen". Dat is het andere onderscheid dat Wilders tot nu toe altijd maakte.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 09:49 schreef Halcon het volgende:
[..]
http://www.pvv.nl/index.p(...)g-marokkanenprobleem
Gaat toch vooral over Marokkanen en wat minder over Islamieten.
de linkse media dwingt niemand op te stappen, he. dat doen ze zelf. omdat geertje mensen foute dingen laat scanderen.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 09:30 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat is wat hypocriet van die mensen natuurlijk. Linkse media heeft het voor elkaar gekregen. Door de enorme storm van kritiek in de media, kiezen een hoop PVV-ers kennelijk eieren voor hun geld.
Over Oost-Europeanen mag je kennelijk van alles roepen (Aboutaleb, SP, etc), maar over Marokkanen niet...
Men zocht iets om de PVV af te breken (media) en om niet met de PVV samen te werken (VVD) en dat heeft Geert Wilders zelf op een presenteerblaadje aangereikt.
Context van die uitspraken van Wilders is volgens mij vrij duidelijk.... Uitzetten kan alleen door denaturalisatie en dat wilde doen bij mensen die crimineel gedrag vertonen.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 09:51 schreef freako het volgende:
[..]
Nee, "criminele Marokkanen". Dat is het andere onderscheid dat Wilders tot nu toe altijd maakte.
De linkse media hitsen de boel op en door dat rumoer in de media stappen mensen op.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 09:51 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
de linkse media dwingt niemand op te stappen, he. dat doen ze zelf. omdat geertje mensen foute dingen laat scanderen.
staat anders ook in de elsevier en op de voorpagina van de telegraaf.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 09:54 schreef Halcon het volgende:
[..]
De linkse media hitsen de boel op en door dat rumoer in de media stappen mensen op.
Nee, dat is het niet. Is altijd al een standpunt geweest van de PVV.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 09:55 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
staat anders ook in de elsevier en op de voorpagina van de telegraaf.
je vind het misschien raar, maar het is nieuws.
Bij die uitspraken over het "Marokkanenprobleem": Ja. Bij de uitlatingen van afgelopen wordt dat toch ineens een heel stuk lastiger vol te houden.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 09:53 schreef Halcon het volgende:
[..]
Context van die uitspraken van Wilders is volgens mij vrij duidelijk.... Uitzetten kan alleen door denaturalisatie en dat wilde doen bij mensen die crimineel gedrag vertonen.
In het debat met Pechtold en zo heeft hij dat nota bene toegelicht en voor hij de uitspraken deed verwijs hij daar naar.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 09:57 schreef freako het volgende:
[..]
Bij die uitspraken over het "Marokkanenprobleem": Ja. Bij de uitlatingen van afgelopen wordt dat toch ineens een heel stuk lastiger vol te houden.
quote:Op zaterdag 22 maart 2014 09:54 schreef Halcon het volgende:
[..]
De linkse media hitsen de boel op en door dat rumoer in de media stappen mensen op.
Als er een PvdA'er roept dat er minder joden moeten zijn wat vindt jij er dan van?quote:Op zaterdag 22 maart 2014 09:30 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat is wat hypocriet van die mensen natuurlijk. Linkse media heeft het voor elkaar gekregen. Door de enorme storm van kritiek in de media, kiezen een hoop PVV-ers kennelijk eieren voor hun geld.
Over Oost-Europeanen mag je kennelijk van alles roepen (Aboutaleb, SP, etc), maar over Marokkanen niet...
Men zocht iets om de PVV af te breken (media) en om niet met de PVV samen te werken (VVD) en dat heeft Geert Wilders zelf op een presenteerblaadje aangereikt.
Daar gaat jouw post niet over. Je stelt dat linkse media ophitsen, de grootste onzin.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 10:22 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ff serieus: welke argumenten om nu op te stappen zijn dan nieuw?
Zijn die ook al oververtegenwoordigd in de criminaliteitscijfers dan?quote:Op zaterdag 22 maart 2014 10:24 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Als er een PvdA'er roept dat er minder joden moeten zijn wat vindt jij er dan van?
Wat is volgens jou rechtse media?
M.i. stappen ze op vanwege de media-aandacht over die uitspraken. Uit hun verklaringen blijkt ook wel dat als ze er echt zo over denken dat ze er nooit aan hadden moeten beginnen of in elk geval veel eerder hadden moeten opstappen.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 10:26 schreef Szura het volgende:
[..]
Daar gaat jouw post niet over. Je stelt dat linkse media ophitsen, de grootste onzin.
1. Alle media berichten erover, niet alleen 'linkse'.
2. Het is gewoon nieuws, dat er PVV'ers opstappen. Er wordt toch ook bericht over PvdA'ers die ronselen en opstappen? Heeft niks met ophitsen te maken.
Wat die politici in hun verklaringen schrijven en zeggen en wat hun argumenten zijn, dat is pas de tweede laag.
In de VS plegen ze meer aanslagen dan moslims.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 10:26 schreef Halcon het volgende:
[..]
Zijn die ook al oververtegenwoordigd in de criminaliteitscijfers dan?
Volgens mij gebruikt Wilders criminaliteit als een argument en niet zo zeer aanslagen...quote:Op zaterdag 22 maart 2014 10:31 schreef SadPanda het volgende:
[..]
In de VS plegen ze meer aanslagen dan moslims. [ afbeelding ]
Vind jij het nu ook normaal dat iemand in de VS roept dat er minder joden moeten zijn?
Nogmaals, wat is volgens jou rechtse media?
Dat 'argument' gebruikte Hitler ook ja.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 10:26 schreef Halcon het volgende:
[..]
Zijn die ook al oververtegenwoordigd in de criminaliteitscijfers dan?
In de VS zijn Joden niet oververtegenwoordigd in de criminaliteitscijfers en in Nederland ook niet.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 10:35 schreef PetiK het volgende:
[..]
Dat 'argument' gebruikte Hitler ook ja.
Het principe is het zelfde. Vindt jij de uitspraak van Wilders goed en als iemand in de VS dezelfde uitspraak over joden zou doen niet?quote:Op zaterdag 22 maart 2014 10:33 schreef Halcon het volgende:
[..]
Volgens mij gebruikt Wilders criminaliteit als een argument en niet zo zeer aanslagen...
Rechtse media... Geen idee, maar het hier de hele dag over hebben en destijds nauwelijks een woord reppen over al die MOE-lander uitspraken is natuurlijk hypocriet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |