Ben ik het niet mee eens, als jij (in dit geval) het ECHT vreselijk vindt dan zou je dat van mij echt niet hoeven doen.quote:Op vrijdag 7 maart 2014 13:36 schreef Grietje-tit het volgende:
Maar ik vind wel dat als zij je oraal doet en ze vraagt of je het bij haar wil doen, je eigenlijk gewoon niet mag weigeren. Vanuit mezelf dan.
meneer Griet.. dat heet gewoon de wondere wereld van het internet..quote:Op vrijdag 7 maart 2014 13:59 schreef Grietje-tit het volgende:
Eigenlijk zou er huis-aan-huis een handleiding voor seks verspreid moeten worden. Voorkomt veel ellende.
quote:Op vrijdag 7 maart 2014 13:48 schreef Grietje-tit het volgende:
Het kan geen kwaad om af en toe de Viva of Flair mee te lezen![]()
Seks is misschien geen ruilmiddel maar iedereen heeft bepaalde behoeften. Een vrouw kan best als behoefte hebben om gebeft te worden...quote:Op vrijdag 7 maart 2014 13:26 schreef Karina het volgende:
[..]Seks is voor jou ruilhandel? Als jij wat voor mij doet, doe ik iets voor jou? Wat een onzin. Liever dat iemand iets niet doet dan iets tegen zijn zin.
quote:Op woensdag 5 maart 2014 09:27 schreef trolley het volgende:
Beffen niet kunnen waarderen![]()
TS, laat zien dat je een man bent verdomme. Beffen is het lekkerste wat er is, die hele geur moet je op dat moment helemaal niks kunnen schelen. Ik ruik het 8/10 keer niet eens, als ik mijn vriendin aan het beffen ben. Op dat moment is de geilheid dusdanig hoog, dat die het overwint van de geur.
Natuurlijk is het verschil er, maar het kan best dat TS ook als ze net gewassen heeft er last van heeft.quote:Op vrijdag 7 maart 2014 19:25 schreef Grietje-tit het volgende:
Tja, maar er is toch echt een verschil in een vrouw die fris onder de douche uitkomt en een vrouw die in je armen vliegt na een hele dag werken. Dan kun je nog zo'n gigantisch reukvermogen hebben, het verschil is er zeker.
Wow dude, dat je daar nu pas achter komt dat dat chiller is.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 01:53 schreef Just_some_random_dude het volgende:
Ik heb denk ik een idee gevonden om het alsnog te doen!!![]()
Wanneer we beginnen, maar niet meer tijdens de daad even stoppen om te beffen want dan is de geur namelijk heel sterk.
Aaaaaaiiiiquote:Op zaterdag 8 maart 2014 02:04 schreef Moira. het volgende:
[..]
Wow dude, dat je daar nu pas achter komt dat dat chiller is.
Sowieso voor de daad is alles nog het meest fris en fijnst. Tijdens de daad zitten er ook welriekende penisresten in vermengd.
Het is het zaad, dat verpest geur en smaak, doordat het met elkaar reageert. Zaad heeft niet dat effect op speeksel, en speeksel niet op het kutvocht.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 02:04 schreef Moira. het volgende:
[..]
Wow dude, dat je daar nu pas achter komt dat dat chiller is.
Sowieso voor de daad is alles nog het meest fris en fijnst. Tijdens de daad zitten er ook welriekende penisresten in vermengd.
lolquote:Op vrijdag 7 maart 2014 13:24 schreef Grietje-tit het volgende:
Ze pijpt je toch ook? Voor wat hoort wat, zo simpel is het.
Hoe zou je het vinden als zij je niet wil oreren. Dan heb je een probleem. (Je kunt dan wel zeggen, dan maar anaal, moet je zien hoe snel het mondje open gaat)
Die van jou toch wel?quote:Op zaterdag 8 maart 2014 19:27 schreef vera166 het volgende:
[..]
lol
je liegt
Als ze niet wil pijpen en ook geen anaal gaat die mond nog steeds niet open. Hahahahaa
Jij doet ook niet normaal, vandaar mijn reactie.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:08 schreef vera166 het volgende:
[..]
pls doe normaal in dit topic, dit is geen klb of wat dan ook
wat doe ik niet normaal danquote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:12 schreef artelligence het volgende:
[..]
Jij doet ook niet normaal, vandaar mijn reactie.
Moet dan altijd denken aan die keer dat mijn vriendin en ik in zee geil aan het doen waren , hele zee leeg, kwam er zo'n kut bootje met zo'n man erin precies een stukje verderop naast ons liggen. Klootzak.quote:Op zondag 9 maart 2014 10:28 schreef Grietje-tit het volgende:
Wat ook wil helpen is lekker gaan zwemmen in zee. Even stiekem het broekje uit, vingertjes in het gleufje leggen en even goed uitwassen. Ben wel een man, maar het lijkt me ook niet onplezierig. Voor mijn part doet de TS het even. Nog sexy ook.
Ik rook én ik hou van orale seks. I'm doomedquote:Op zondag 9 maart 2014 11:04 schreef MaGNeT het volgende:
Opgelost:
nu.nl/wetenschap/2451972/orale-seks-vaker-oorzaak-van-keelkanker-dan-roken-.html
Roken aanmoedigenquote:
Sarcasme. Ever heard of it, punk?quote:
Dit is zeer van belang bij je verdraagzaamheidsgevoel. Als je lichamelijk, qua genen, bij elkaar past dan vind je elkaar automatisch lekker ruiken en proeven.quote:Op vrijdag 7 maart 2014 07:13 schreef Ordos20 het volgende:
Een interessante hypothese: wellicht zijn jullie lichamelijk juist niet zo compatibel? Voordat je in de hoogste boom klimt, lees even door.
De sexpartners waar ik het bed mee heb gedeeld roken allemaal anders als ze opgewonden waren. Normaal wordt ik heel erg opgewonden als ik de geur van een opgewonden vagina ruik (feromonen wellicht?) maar ik heb ook wel eens gehad bij een date dat ik die nauwelijks uitstaan qua geur. Terwijl dat toch niet heel erg ver afweek van normaal en die hield zich correct schoon.
Geur is een belangrijk onderdeel van sex en van wie wij aantrekkelijk vinden. Als iemand goed bij je past lichamelijk dan is de geur van vers zweet bijvoorbeeld heerlijk. Echter van je bijvoorbeeld een familielid wordt je er juist niet warm of koud van. Wellicht zo ook bij sex en beffen. Maar goed zonder beffen is een sexleven niet compleet naar mijn mening.
Als je bij elkaar past genetisch (tegenovergestelde genen) dan kan je prima de sappen door elkaar hebben, dat smaakt dan prima.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 11:57 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het is het zaad, dat verpest geur en smaak, doordat het met elkaar reageert. Zaad heeft niet dat effect op speeksel, en speeksel niet op het kutvocht.
Verder is het natuurlijk onzin dat een frisgewassen kut niet zou ruiken. Ze ruiken allemaal, de een wat meer dan de ander, en de een wat meer naar je smaak dan de ander. Het kan natuurlijk dat die geur je helemaal niet aanstaat.
Verander deze zin in:quote:Op maandag 10 maart 2014 21:26 schreef konyntje-mandaryntje het volgende:
Je zou haar ook kunnen beffen met de wetenschap dat zij 't wel heel fijn vindt, zoiets heb je toch wel voor je vriendin over?
Aannames, aannames..quote:Op maandag 10 maart 2014 21:31 schreef Chocovloek het volgende:
[..]
Verander deze zin in:
Je zou ook gewoon seks met hem kunnen hebben, wetende dat hij dat heel fijn vindt, dat heb je toch voor hem over?
Of:
Je zou hem ook gewoon kunnen pijpen, wetende dat hij dat heel fijn vindt, dat heb je dan toch voor hem over?
Ik weet niet, maar ik heb heel sterk het gevoel dat er een gigantisch verschil zit tussen mannen en vrouwen hier in. Als in, vrouwen mogen alles weigeren want anders is het zielig dat ze dingen tegen hun zin in moeten doen, maar mannen moeten niet zo zeiken en gewoon alles maar doen ook al hebben ze er weinig zin in.
Ik vind het krom, bovendien zou ik - als ik TS z'n vriendin was- me afschuwelijk voelen als hij dat zo naar vindt om te doen. Ja, ook omdat ik dan geen orale bevrediging krijg, maar ook omdat hij het alleen met tegen zin wil doen.. Dan is alle lol er toch ook vanaf?
Ah oké. Ja dat ben ik dan met je eens. Maar TS beft wel, hij geeft alleen aan dat hij het heel vervelend vindt (terecht) dat hij zo'n last heeft van de geur... En dat lijkt me ook lastig. Je wil het doen, natuurlijk (heb ik ook met mijn partner), maar je wil er het liefste ook zelf van kunnen genieten. Dan doe je het nog liever lijkt me.quote:Op maandag 10 maart 2014 21:34 schreef konyntje-mandaryntje het volgende:
[..]
Aannames, aannames..Tegen een vrouw zou ik precies hetzelfde zeggen. Iedereen is ook vrij om alles te weigeren wat hij wil, je moet nooit iets doen wat je -echt- niet wil. Maar ik bedoelde meer dat hij wellicht die houding een beetje kan veranderen. Je kan ook plezier halen uit het feit dat je een ander plezier doet, althans dat merk ik in mijn eigen seksleven. Natuurlijk heeft iedereen harde grenzen, maar als dit een zachte zou zijn dan kun je daar wellicht toch iets meer open voor gaan staan.
Ja, dat is een feit. Dat jij het niet ruikt verandert daar niks aan. Ieder geslachtsdeel heeft een geur, het ene een sterkere dan de andere.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 09:42 schreef Grietje-tit het volgende:
Is dat zo? Dan heb ik zeker een slechte neus.
Een ander feit is (alhoewel ik betwijfel dat we moeten praten over een feit bij luchtjes, want is het bewezen?) dat iedereen in een relatie afspraken maakt hoe het sexleven wordt ingericht. Sorry voor het formele taalgebruik.
Een derde feit is dat hier een probleem ligt. Vriendin wil gebeft worden, maar ts zegt euhk...
Beffen vind ik zelf een vanzelfsprekend onderdeel in een relatie. Niet dat iedereen hoeft te vinden, maar als je sexueel een verschil van mening hebt, ligt er een probleem.
Dan vraag ik me af: ruikt de vriendin in kwestie inderdaad naar de Urkse visafslag of heeft vriendlief een hekel aan een doodnormaal vrouwelijk geurtje? Gaat hij ook als een bezetene zijn piemel wassen als hij even binnen is geweest?
quote:Op dinsdag 11 maart 2014 10:34 schreef Fronde het volgende:
Misschien moet je even geduld hebben, een vriend van mij valt op oudere vrouwen en die ruiken en smaken heel anders dan jonge meiden zegt hij
Boven de 24 verandert de zuurgraad. Meestal gaan ze dan juist wat sterker ruiken.quote:
hahaha ben net weer een maande of.. 3 gestoptquote:Op maandag 10 maart 2014 18:25 schreef Chocovloek het volgende:
Begin met roken. Serieus. Ik ruik niks meer! En mijn vriend rookt ook dus die ook niet, wat ik heel chill vind want dit is inderdaad wel iets om onzeker over te zijn als vrouw zijnde. Plus dat je er gewoon echt heel weinig aan kan doen (ligt aan je hormoonspiegeling geloof ik).
Maar nee, even heel eerlijk, als jij het écht niet wil moet je het gewoon niet doen. Seks hoor niet afgedwongen te worden.
Tip; koop een leuk speeltje waarmee je haar kan verwennen?
Hahah al gedaan, en had dat inderdaad nog voorgesteld om haar op dat moment te koppelen aan me hond (was een grapje natuurlijk).quote:Op dinsdag 11 maart 2014 13:56 schreef Godshand het volgende:
Gewoon zeggen dat je niet van beffen houdt.
Of neem een hond erbij
Had het daar nog met haar over, ze zei dat ze het heel erg spijtig vond dat ik niet van beffen hield omdat zij dat vanzelfsprekend vond in een relatie.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 14:24 schreef trolley het volgende:
En een zuigkarper
Of, TS, houdt jouw vriendin wel van de geur van jouw penis?
quote:Op dinsdag 11 maart 2014 21:34 schreef quirina het volgende:
En is het uit omdat ze naar een haringkar ruikt?
Zij vond het nog zodanig geil dat ze er van genoot..quote:Op dinsdag 11 maart 2014 22:30 schreef complicate het volgende:
Ik vraag mij gewoon af wat ze van de geur van uw penis vind
Ik snap u, maar dan hou je het toch niet vol he. Diep in jezelf weet je wat je moet doen...quote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:00 schreef Just_some_random_dude het volgende:
[..]
Zij vond het nog zodanig geil dat ze er van genoot..
ik vind het wel echt jammer dat ik die bepaalde geur echt niet kan waarderen..
Nja het is toevallig vandaag uit gegaanquote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:02 schreef complicate het volgende:
[..]
Ik snap u, maar dan hou je het toch niet vol he. Diep in jezelf weet je wat je moet doen...
Ik weet helaas niet of ik moet zeggen "oh het spijt mij voor u" of "ik ben blij voor u"quote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:13 schreef Just_some_random_dude het volgende:
[..]
Nja het is toevallig vandaag uit gegaan..
maar ja het liefst een meid die niet van orale seks houd... en anders tjah... open relatie laat ik een andere gozer haar beffen of zo, zie wel
.
hahah het is bitterzoet, jammer omdat het een leuke meid was maar aan de andere kant werkte het gewoon nietquote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:18 schreef complicate het volgende:
[..]
Ik weet helaas niet of ik moet zeggen "oh het spijt mij voor u" of "ik ben blij voor u"
Maar hoe dan ook, als je u nu beter voelt dan is DAT het belangrijkste, toch?
Haha zo moeilijk is het nu ook weer niet hoor! Er zijn zwemmen veel visjes in de zee en oh visjes die niet "stinken".quote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:21 schreef Just_some_random_dude het volgende:
[..]
hahah het is bitterzoet, jammer omdat het een leuke meid was maar aan de andere kant werkte het gewoon niet.
ja inderdaad.. alleen wordt het een beetje moeilijk met toekomstige partners aangezien het al bijna ingebakken zit dat orale seks er gewoon bijhoort.
quote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:24 schreef complicate het volgende:
[..]
Haha zo moeilijk is het nu ook weer niet hoor! Er zijn zwemmen veel visjes in de zee en oh visjes die niet "stinken".
( sorry voor mijn misplaatste grap, ik probeer het nuchter te zien)
I know. Allee begin nu maar te flirten, versieren enz... Welcome back in the gamequote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:31 schreef Just_some_random_dude het volgende:
[..]![]()
ik maak me niet druk hoor.. het is gewoon altijd jammer als iets niet werkt maar zit nu niet in een hoekje te huilen dat ik nooit meer iemand krijg of zo.
quote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:42 schreef Peter het volgende:
Voortaan eerst de fietszadels ruiken voor je iemand uitvraagt?
hahah klopt, heb wel een PUA boek besteldquote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:39 schreef complicate het volgende:
[..]
I know. Allee begin nu maar te flirten, versieren enz... Welcome back in the game![]()
quote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:42 schreef Peter het volgende:
Voortaan eerst de fietszadels ruiken voor je iemand uitvraagt?
Hebt gij dat expres gedaan om PUA te zeggen? Awel merciquote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:44 schreef Just_some_random_dude het volgende:
[..]
hahah klopt, heb wel een PUA boek besteldmaar goed we shall see.
Ben nieuwsgierig of dat me gaat helpenquote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:45 schreef complicate het volgende:
[..]
Hebt gij dat expres gedaan om PUA te zeggen? Awel merci![]()
Zeg zeg, ik haat niet, ik heb smaak.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:55 schreef Just_some_random_dude het volgende:
[..]
Ben nieuwsgierig of dat me gaat helpen, we shall see hahah
vanwaar die haat aan PUA's?
hahahah oh daar gaan we weer hahaquote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:57 schreef complicate het volgende:
[..]
Zeg zeg, ik haat niet, ik heb smaak.
Ik vind PUA gewoon stom: doen alsof je iemand anders bent. Dingen instuderen enz. Echt afgang.
Liever normaal doen en wat spontaan met iemand leren omgaan enz.
En toch...vind ik dat afgang. Sorryquote:Op woensdag 12 maart 2014 00:00 schreef Just_some_random_dude het volgende:
[..]
hahahah oh daar gaan we weer haha
even een keertje proberen dan.
je hebt PUA's die dat inderdaad doen, dingen instuderen en routines etc etc
Je hebt tegenwoordig ook PUA's die "natural" game doen zoals dat heet, dat heet dat je gewoon zegt en doet wat je normaal ook zou doen bij de mensen bij wie jij je gemakkelijk voelt.
Heb al heel wat dingen gezien, en die gasten komen met de gekste dingen vrouwen aanspreken en flirten etc etc, heel leuk om te zien dat het gewoon met random onderwerpen kan.
Haha ik snap wel waarom, ik was ook eerst dat ik het uit mezelf wou doen.. maar dat heb ik nu al..3-4 jaar geprobeerd en niet echt succesvol dus nu maar met boeken om er wel te komenquote:Op woensdag 12 maart 2014 00:02 schreef complicate het volgende:
[..]
En toch...vind ik dat afgang. Sorry
Dat is best laag vallen , vind je niet?quote:Op woensdag 12 maart 2014 00:07 schreef Just_some_random_dude het volgende:
[..]
Haha ik snap wel waarom, ik was ook eerst dat ik het uit mezelf wou doen.. maar dat heb ik nu al..3-4 jaar geprobeerd en niet echt succesvol dus nu maar met boeken om er wel te komen.
Laag vallen vind ik persoonlijk het blijven te proberen zoals ik nu ben, kansen laten lopen, niet weten wat ik moet doen, niet assertief kunnen zijn.quote:Op woensdag 12 maart 2014 00:09 schreef complicate het volgende:
[..]
Dat is best laag vallen , vind je niet?
Maar sowieso val ik niet op type "zelfverzekerd, blabla" maar succes ermee, als je maar gelukkig bent en weet waar gij uw vlees moet gaan halen, komt het wel goed , (i guess)
Hey, maar ik snap u wel hoor. Maar je hebt zelfverzekerd én zelfverzekerd. In ieder geval, alles wat uw zelfvertrouwen een boost kan geven is wel goed he.quote:Op woensdag 12 maart 2014 00:11 schreef Just_some_random_dude het volgende:
[..]
Laag vallen vind ik persoonlijk het blijven te proberen zoals ik nu ben, kansen laten lopen, niet weten wat ik moet doen, niet assertief kunnen zijn.
Zelfverzekerd zijn op het gebied van vrouwen is toch nodig.. zelfverzekerd zijn is een van de grootste pluspunten die je als man kan hebben (vind ik).
haha ieder zijn ding, ik zal wel posten hoe het gaat als ik eenmaal actief ben begonnen met versieren.
Dit inderdaadquote:Op woensdag 12 maart 2014 07:40 schreef Marco1989 het volgende:
ik steek soms half mijn tong naar binnen zo lekker is het![]()
![]()
Lol@hormoonspiegelingquote:Op maandag 10 maart 2014 18:33 schreef Chocovloek het volgende:
[..]
Sarcasme. Ever heard of it, punk?
EN ik ben ook nog geen Mbo'er. Kijk maar naar mijn correcte grammatica, formulering en vocabulaire.
Ik kan wel met je meegaan dat geur onbewust en bewust aantrekkingsrkacht bepaalt en dat als je je daar voor open stelt, bewust of onbewust, zul je niet snel onaangenaam verrast worden door de vaginale geur. Maar je moet niet doordraven, het is namelijk ook gewoon geur die je bewust ervaart. Ik hou ook van de geur van geitenkaas, maar dat wil niet zeggen dat ik een genetische match heb met die geit in kwestie. Idem voor oesters trouwens.quote:Op maandag 10 maart 2014 20:41 schreef Solvej het volgende:
[..]
Dit is zeer van belang bij je verdraagzaamheidsgevoel. Als je lichamelijk, qua genen, bij elkaar past dan vind je elkaar automatisch lekker ruiken en proeven.
Er zijn dagen in de vrouwelijke cyclus... die wat minder zijn. En voedsel heeft ook nog wat invloed.
De pil kan ook van grote invloed zijn.
[..]
Als je bij elkaar past genetisch (tegenovergestelde genen) dan kan je prima de sappen door elkaar hebben, dat smaakt dan prima.
Jahoor, ik kom gewoon liever in haar mond klaar dan in haar kut want ze krijgt er geen slechte adem van en blijft wel lekker op smaak. Ook liever over haar buik of kont, in het begin vond ze dat vooruitplannen weinig spontaan en romantisch, maar daar is ze lekker overheen gekomen.quote:Dus kijk naar haar voedingspatroon (eet ze genoeg fruit, drinkt ze genoeg water), voel je je wel genoeg tot haar aangetrokken, ben je geïndoctrineerd met dat sex vies en fout is ?
Ik kijk wel uit, nergens voor nodig en koehandelseks mijd ik helemaal. Ik geloof ook helemaal niet dat dat lekker is, ik hoef ook niet gepijpt te worden als ze daar geen zin in heeft, dan wordt het toch niks.quote:En je kunt best even je weerzin opzij zetten om haar toch genot te schenken, als je t goed doet duurt t helemaal niet zo lang.
Ik werd een beetje misselijk.quote:Op woensdag 19 maart 2014 00:07 schreef DukeNukeEm het volgende:
Oud sperma, ongesteldheidsbrokjes enz.
quote:Op woensdag 19 maart 2014 00:07 schreef DukeNukeEm het volgende:
Je hebt, volgens mijn vriendin, van die pompjes voor in je vagina. Dat kan je met gewoon water doen. Dan spoelt ze alle 'zooi' er uit. Oud sperma, ongesteldheidsbrokjes enz. dit geeft namelijk vaak de onaangename geur. Verder heb je zeeploze zooi waarmee je het kan wassen.
Daarnaast zei een wijs man ooit: "een goede kut moet stinken". Je ruikt altijd wel wat; maar ruikt jou schwanz na een dag werken naar viooltjes?
Die was in de war met kaas.quote:Op woensdag 19 maart 2014 00:07 schreef DukeNukeEm het volgende:
Daarnaast zei een wijs man ooit: "een goede kut moet stinken".
Dan heb je het wel over stank. En zaad is niet zomaar vervuiling, het is het effect op het nat dat de geur verpest. Ook een frisse schone kut ruikt, de een subtiel, de ander sterk en dan varieert het ook nog per dag. Als je daarvan houdt ben je een echte beffer, hou je daar niet van dan blijft het bij wat lafjes pro forma gelik in de categorie 'het gaat om het gebaar' of hou je het gewoon bij je handen.quote:Je ruikt altijd wel wat; maar ruikt jou schwanz na een dag werken naar viooltjes?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |