quote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:42 schreef Peter het volgende:
Voortaan eerst de fietszadels ruiken voor je iemand uitvraagt?
hahah klopt, heb wel een PUA boek besteldquote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:39 schreef complicate het volgende:
[..]
I know. Allee begin nu maar te flirten, versieren enz... Welcome back in the game![]()
quote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:42 schreef Peter het volgende:
Voortaan eerst de fietszadels ruiken voor je iemand uitvraagt?
Hebt gij dat expres gedaan om PUA te zeggen? Awel merciquote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:44 schreef Just_some_random_dude het volgende:
[..]
hahah klopt, heb wel een PUA boek besteldmaar goed we shall see.
Ben nieuwsgierig of dat me gaat helpenquote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:45 schreef complicate het volgende:
[..]
Hebt gij dat expres gedaan om PUA te zeggen? Awel merci![]()
Zeg zeg, ik haat niet, ik heb smaak.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:55 schreef Just_some_random_dude het volgende:
[..]
Ben nieuwsgierig of dat me gaat helpen, we shall see hahah
vanwaar die haat aan PUA's?
hahahah oh daar gaan we weer hahaquote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:57 schreef complicate het volgende:
[..]
Zeg zeg, ik haat niet, ik heb smaak.
Ik vind PUA gewoon stom: doen alsof je iemand anders bent. Dingen instuderen enz. Echt afgang.
Liever normaal doen en wat spontaan met iemand leren omgaan enz.
En toch...vind ik dat afgang. Sorryquote:Op woensdag 12 maart 2014 00:00 schreef Just_some_random_dude het volgende:
[..]
hahahah oh daar gaan we weer haha
even een keertje proberen dan.
je hebt PUA's die dat inderdaad doen, dingen instuderen en routines etc etc
Je hebt tegenwoordig ook PUA's die "natural" game doen zoals dat heet, dat heet dat je gewoon zegt en doet wat je normaal ook zou doen bij de mensen bij wie jij je gemakkelijk voelt.
Heb al heel wat dingen gezien, en die gasten komen met de gekste dingen vrouwen aanspreken en flirten etc etc, heel leuk om te zien dat het gewoon met random onderwerpen kan.
Haha ik snap wel waarom, ik was ook eerst dat ik het uit mezelf wou doen.. maar dat heb ik nu al..3-4 jaar geprobeerd en niet echt succesvol dus nu maar met boeken om er wel te komenquote:Op woensdag 12 maart 2014 00:02 schreef complicate het volgende:
[..]
En toch...vind ik dat afgang. Sorry
Dat is best laag vallen , vind je niet?quote:Op woensdag 12 maart 2014 00:07 schreef Just_some_random_dude het volgende:
[..]
Haha ik snap wel waarom, ik was ook eerst dat ik het uit mezelf wou doen.. maar dat heb ik nu al..3-4 jaar geprobeerd en niet echt succesvol dus nu maar met boeken om er wel te komen.
Laag vallen vind ik persoonlijk het blijven te proberen zoals ik nu ben, kansen laten lopen, niet weten wat ik moet doen, niet assertief kunnen zijn.quote:Op woensdag 12 maart 2014 00:09 schreef complicate het volgende:
[..]
Dat is best laag vallen , vind je niet?
Maar sowieso val ik niet op type "zelfverzekerd, blabla" maar succes ermee, als je maar gelukkig bent en weet waar gij uw vlees moet gaan halen, komt het wel goed , (i guess)
Hey, maar ik snap u wel hoor. Maar je hebt zelfverzekerd én zelfverzekerd. In ieder geval, alles wat uw zelfvertrouwen een boost kan geven is wel goed he.quote:Op woensdag 12 maart 2014 00:11 schreef Just_some_random_dude het volgende:
[..]
Laag vallen vind ik persoonlijk het blijven te proberen zoals ik nu ben, kansen laten lopen, niet weten wat ik moet doen, niet assertief kunnen zijn.
Zelfverzekerd zijn op het gebied van vrouwen is toch nodig.. zelfverzekerd zijn is een van de grootste pluspunten die je als man kan hebben (vind ik).
haha ieder zijn ding, ik zal wel posten hoe het gaat als ik eenmaal actief ben begonnen met versieren.
Dit inderdaadquote:Op woensdag 12 maart 2014 07:40 schreef Marco1989 het volgende:
ik steek soms half mijn tong naar binnen zo lekker is het![]()
![]()
Lol@hormoonspiegelingquote:Op maandag 10 maart 2014 18:33 schreef Chocovloek het volgende:
[..]
Sarcasme. Ever heard of it, punk?
EN ik ben ook nog geen Mbo'er. Kijk maar naar mijn correcte grammatica, formulering en vocabulaire.
Ik kan wel met je meegaan dat geur onbewust en bewust aantrekkingsrkacht bepaalt en dat als je je daar voor open stelt, bewust of onbewust, zul je niet snel onaangenaam verrast worden door de vaginale geur. Maar je moet niet doordraven, het is namelijk ook gewoon geur die je bewust ervaart. Ik hou ook van de geur van geitenkaas, maar dat wil niet zeggen dat ik een genetische match heb met die geit in kwestie. Idem voor oesters trouwens.quote:Op maandag 10 maart 2014 20:41 schreef Solvej het volgende:
[..]
Dit is zeer van belang bij je verdraagzaamheidsgevoel. Als je lichamelijk, qua genen, bij elkaar past dan vind je elkaar automatisch lekker ruiken en proeven.
Er zijn dagen in de vrouwelijke cyclus... die wat minder zijn. En voedsel heeft ook nog wat invloed.
De pil kan ook van grote invloed zijn.
[..]
Als je bij elkaar past genetisch (tegenovergestelde genen) dan kan je prima de sappen door elkaar hebben, dat smaakt dan prima.
Jahoor, ik kom gewoon liever in haar mond klaar dan in haar kut want ze krijgt er geen slechte adem van en blijft wel lekker op smaak. Ook liever over haar buik of kont, in het begin vond ze dat vooruitplannen weinig spontaan en romantisch, maar daar is ze lekker overheen gekomen.quote:Dus kijk naar haar voedingspatroon (eet ze genoeg fruit, drinkt ze genoeg water), voel je je wel genoeg tot haar aangetrokken, ben je geïndoctrineerd met dat sex vies en fout is ?
Ik kijk wel uit, nergens voor nodig en koehandelseks mijd ik helemaal. Ik geloof ook helemaal niet dat dat lekker is, ik hoef ook niet gepijpt te worden als ze daar geen zin in heeft, dan wordt het toch niks.quote:En je kunt best even je weerzin opzij zetten om haar toch genot te schenken, als je t goed doet duurt t helemaal niet zo lang.
Ik werd een beetje misselijk.quote:Op woensdag 19 maart 2014 00:07 schreef DukeNukeEm het volgende:
Oud sperma, ongesteldheidsbrokjes enz.
quote:Op woensdag 19 maart 2014 00:07 schreef DukeNukeEm het volgende:
Je hebt, volgens mijn vriendin, van die pompjes voor in je vagina. Dat kan je met gewoon water doen. Dan spoelt ze alle 'zooi' er uit. Oud sperma, ongesteldheidsbrokjes enz. dit geeft namelijk vaak de onaangename geur. Verder heb je zeeploze zooi waarmee je het kan wassen.
Daarnaast zei een wijs man ooit: "een goede kut moet stinken". Je ruikt altijd wel wat; maar ruikt jou schwanz na een dag werken naar viooltjes?
Die was in de war met kaas.quote:Op woensdag 19 maart 2014 00:07 schreef DukeNukeEm het volgende:
Daarnaast zei een wijs man ooit: "een goede kut moet stinken".
Dan heb je het wel over stank. En zaad is niet zomaar vervuiling, het is het effect op het nat dat de geur verpest. Ook een frisse schone kut ruikt, de een subtiel, de ander sterk en dan varieert het ook nog per dag. Als je daarvan houdt ben je een echte beffer, hou je daar niet van dan blijft het bij wat lafjes pro forma gelik in de categorie 'het gaat om het gebaar' of hou je het gewoon bij je handen.quote:Je ruikt altijd wel wat; maar ruikt jou schwanz na een dag werken naar viooltjes?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |