Dat maakt niet uit, de helft is toch al weg, beetje actie kan geen kwaad.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:25 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
nee dan hebben we gelijk een ban van 40-45 weken
Wat. Speelde Travolta in The Punisher?quote:
quote:Op zondag 9 februari 2014 00:29 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Sinds hij een Toine UI heeft blijft hij maar janken.
Lekker makkelijk om er 1 post uit te pikken die toevallig niet onderbouwd is. Heel erg knap van je om vervolgens de rest van mijn post volledig te negerenquote:
Dude, ga slapen man.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:29 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Lekker makkelijk om er 1 post uit te pikken die toevallig niet onderbouwd is. Heel erg knap van je om vervolgens de rest van mijn post volledig te negeren.
Films met Liam Neeson, altijd goedquote:Op zondag 9 februari 2014 00:29 schreef GGMM het volgende:
[..]
Tevens: Taken.Leuke hersenloze actie-film.
Eentje zoals dit heb je niet denk ik?quote:Op zondag 9 februari 2014 00:29 schreef GGMM het volgende:
[..]
Tevens: Taken.Leuke hersenloze actie-film.
Ja, omdat de rest van je post gebaseerd is op een onjuiste constatering. Ik begon over darten toen jij deze post plaatste.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:29 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Lekker makkelijk om er 1 post uit te pikken die toevallig niet onderbouwd is. Heel erg knap van je om vervolgens de rest van mijn post volledig te negeren.
Ken ik niet eens zelfs.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:30 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Eentje zoals dit heb je niet denk ik?
Elysium (2013) - IMDb
Oblivion.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:30 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Eentje zoals dit heb je niet denk ik?
Elysium (2013) - IMDb
Ik moet zeggen dat ik Seeking Justice en Unknown ook erg goed vond, maar niet echt met veel actiequote:Op zondag 9 februari 2014 00:27 schreef Doublepain het volgende:
[..]
al gezien
[..]
Gordon Travolta
tevens een 6.4
geen blu ray
nee
Wat een onzin. Erg jammer om het laf te beëindigen met een simpele truc die je aan de discussie doet ontsnappen (Davy be like).quote:Op zondag 9 februari 2014 00:30 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja, omdat de rest van je post gebaseerd is op een onjuiste constatering. Ik begon over darten toen jij deze post plaatste.
Dan houd het op.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:32 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Helft van gezien, dat een kind een hoofdrol heeft maakt het gewoon minder plezant..
Nee, dat is geen onzin, jij post hier waarom ik over darten begin slechts seconde nadat ik dat deed na de post die ik zojuist aanhaal. Jij probeert er een andere discussie van te maken en de slachtofferrol te zoeken omdat je geen mening zou mogen hebben van mij maar daar gaat het helemaal niet om, het gaat er om dat je al dagen lang popie-jopie doet met je overigens zeer beperkte mening. terwijl het pas de 1ste dag van de OS is. Je grijpt hier werkelijk ELKE mogelijkheid voor aan. Daarnaast is het gewoon zeer hypocriet want je begint als een klein kind te janken als iemand dit over darts doet. Daarom vind ik het grappig om je hier mee te confronteren als je zo'n beperkte inhoudsloze kutpost met enkel een smilie plaatst.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:32 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Wat een onzin. Erg jammer om het laf te beëindigen met een simpele truc die je aan de discussie doet ontsnappen (Davy be like).
*houdtquote:
Ik denk dat je maar moet slapen, Mikey.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:33 schreef Dr.Mikey het volgende:
Krul
Janmaat Vlaar Kongolo Indi
Strootman
Sneijder Immers
Robben Van Persie De Boet.
Alstublieft Louis doe er je voordeel mee kan je straks weer schreeuwen van je balkon.
Kom jij met een betere dan inplaats van je gtst doodoener.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:35 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik denk dat je maar moet slapen, Mikey.
Ga desnoods GTST kijken.
Triest van hem idd om een discussie uit te weg te gaan en persoonlijk te worden.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:36 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Kom jij met een betere dan inplaats van je gtst doodoener.
Ik kan niet zeggen dat ik je keuze begrijpt, maar ik respecteer hem wel.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:40 schreef Doublepain het volgende:
Oke dit gaat hem worden
Europa Report (2013) - IMDb
Ik snap het. Het verschil tussen een 6.4 en 6.5 is gewoonweg aanwezig en niet te onderschatten.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:40 schreef Doublepain het volgende:
Oke dit gaat hem worden
Europa Report (2013) - IMDb
Knotsgekke keuze natuurlijkquote:Op zondag 9 februari 2014 00:41 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik kan niet zeggen dat ik je keuze begrijpt, maar ik respecteer hem wel.
Dat heb je goed gezienquote:Op zondag 9 februari 2014 00:34 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nee, dat is geen onzin, jij post hier waarom ik over darten begin slechts seconde nadat ik dat deed na de post die ik zojuist aanhaal.
Dat probeer je vaag en onduidelijk te houden om ook inhoudsloos te gaan baggeren. Je onderneemt totaal geen actie om me erop te wijzen dat ik ermee moet stoppen of dat ik teveel mensen ermee stoor. Lekker cryptisch blijven baggeren in de hoop dat ik het dan begrijp.quote:Jij probeert er een andere discussie van te maken en de slachtofferrol te zoeken omdat je geen mening zou mogen hebben van mij maar daar gaat het helemaal niet om, het gaat er om dat je al dagen lang popie-jopie doet met je overigens zeer beperkte mening.
Al dagen maakt Nederland zich druk om de Olympische Spelen. Toevallig omdat het in dat Rusland gehouden wordt.quote:terwijl het pas de 1ste dag van de OS is. Je grijpt hier werkelijk ELKE mogelijkheid voor aan.
Omdat ik de diepere mening wil weten. Vaak wordt het gewoon zwak onderbouwd. Nu probeer je me vast weer neer te zetten als iemand die zijn posts niet onderbouwt, hopelijk heb je nu je zin.quote:Daarnaast is het gewoon zeer hypocriet want je begint als een klein kind te janken als iemand dit over darts doet. Daarom vind ik het grappig om je hier mee te confronteren als je zo'n beperkte inhoudsloze kutpost met enkel een smilie plaatst.
Ok.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:46 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dat heb je goed gezien
[..]
Dat probeer je vaag en onduidelijk te houden om ook inhoudsloos te gaan baggeren. Je onderneemt totaal geen actie om me erop te wijzen dat ik ermee moet stoppen of dat ik teveel mensen ermee stoor. Lekker cryptisch blijven baggeren in de hoop dat ik het dan begrijp.
[..]
Al dagen maakt Nederland zich druk om de Olympische Spelen. Toevallig omdat het in dat Rusland gehouden wordt.
Poetin dit, Poetin dat. Wat mensjes die namens de staat langshobbelen bij wat sporten daar. Waar gaat het over, iedereen moet interessant lopen doen waaronder de homofiele BN'ers om te laten zien hoe zwaar ze het hebben (gehad) omdat Putin homo's onderdrukt. De delegatie zou teveel eer aan Poetin toebrengen, fucking boehoe. Het is de Olympische Spelen, niet de Homo-top die gehouden wordt. Houd het gewoon waar het om gaat. Niet om die hele randzaak.
In mijn ogen wordt de Olympische Spelen gewoon overschaduwd door al dat gezanik en dat politiek correcte gelul. In elk ander land is er ook genoeg mis maar daar hoor je niemand over klagen.
Verder vind ik het zeer storend dat heel Nederland weer op zijn kop staat omdat Sven Kramer goud gewonnen heeft terwijl dit al jaren niet anders is. Heel dat schaatsen is met hem eentonig en saai geworden. Je kijkt alleen voor de overmacht.
[..]
Omdat ik de diepere mening wil weten. Vaak wordt het gewoon zwak onderbouwd. Nu probeer je me vast weer neer te zetten als iemand die zijn posts niet onderbouwt, hopelijk heb je nu je zin.
Mag ik overigens vragen of je je net zo huilerig op zou stellen over mijn kritiek op de OWS als je niet moderator was van dat forum?
Die is wel echt leuk.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:47 schreef Doublepain het volgende:
Nog eentje voor het geval dat de andere tegenvalt
Now You See Me (2013) - IMDb
Kijk maar eens in de reclamebanners na maximaal 2x refreshen.quote:
Nou dan, hoe kom je er dan op om te zeggen dat m'n post niet relevant was? Jij stelt dat het TOEVALLIG de enige post is zonder inhoud, terwijl precies dat de post is waar ik op in ga.quote:
Precies zoals jij jouw mening vaag en onduidelijk houdt met je zielige one-liners met één smilie er bij. Ik hou mensen graag een spiegel voor.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:46 schreef Ajacied422 het volgende:
Dat probeer je vaag en onduidelijk te houden om ook inhoudsloos te gaan baggeren.
Leuk, open er een topic over of discussieer mee in één van de gangbare topics, maar val niet iedereen er mee lastig in werkelijk elk topic waar je post.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:46 schreef Ajacied422 het volgende:
Al dagen maakt Nederland zich druk om de Olympische Spelen. Toevallig omdat het in dat Rusland gehouden wordt.
Poetin dit, Poetin dat. Wat mensjes die namens de staat langshobbelen bij wat sporten daar. Waar gaat het over, iedereen moet interessant lopen doen waaronder de homofiele BN'ers om te laten zien hoe zwaar ze het hebben (gehad) omdat Putin homo's onderdrukt. De delegatie zou teveel eer aan Poetin toebrengen, fucking boehoe. Het is de Olympische Spelen, niet de Homo-top die gehouden wordt. Houd het gewoon waar het om gaat. Niet om die hele randzaak.
In mijn ogen wordt de Olympische Spelen gewoon overschaduwd door al dat gezanik en dat politiek correcte gelul. In elk ander land is er ook genoeg mis maar daar hoor je niemand over klagen.
Ach meisje toch.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:46 schreef Ajacied422 het volgende:
Verder vind ik het zeer storend dat heel Nederland weer op zijn kop staat omdat Sven Kramer goud gewonnen heeft
Dat ben je ook, dit is de eerste keer dat je meer dan 10 woorden typt.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:46 schreef Ajacied422 het volgende:
Omdat ik de diepere mening wil weten. Vaak wordt het gewoon zwak onderbouwd. Nu probeer je me vast weer neer te zetten als iemand die zijn posts niet onderbouwt
Ja, uiteraard, dit gaat om jou, niet om de OS.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:46 schreef Ajacied422 het volgende:
Mag ik overigens vragen of je je net zo huilerig op zou stellen over mijn kritiek op de OWS als je niet moderator was van dat forum?
ik zit mobiel dus ik zie vrij weinig banners.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:50 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Kijk maar eens in de reclamebanners na maximaal 2x refreshen.
Waarom heet de SC weer VBL overigens?
Bij mij worden de banners mobiel nog wel eensquote:Op zondag 9 februari 2014 00:54 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
ik zit mobiel dus ik zie vrij weinig banners.
Lekker hoor en met jou?quote:
Ik neem Stijn absoluut niet serieus.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:55 schreef johannes_vermeer het volgende:
Stijn en Rene, volgens mij nemen jullie elkaar iets te serieus.
Ja prima. Geen gekke dingen gedaan deze avond. Beetje rustig biertje gedronken enzo, je kent het welquote:
#delevenquote:Op zondag 9 februari 2014 00:56 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Ja prima. Geen gekke dingen gedaan deze avond. Beetje rustig biertje gedronken enzo, je kent het wel
En Twente punten zien verspelen uiteraard
leuk dat je even reclame maakt voor de website van DonRaja.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:55 schreef GGMM het volgende:
[..]
Bij mij worden de banners mobiel nog wel eens [ afbeelding ] midden in een post weergegeven, vraag me af of er meer mensen zijn die daar last van hebben.
Ik heb juist posts m.b.t Olympische Spelen onderbouwd, alleen was dit een van de weinige die ik niet onderbouwd heb. Toevallig val je juist over deze post uitgebreid heen en ga je een groot theater zitten maken.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:53 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nou dan, hoe kom je er dan op om te zeggen dat m'n post niet relevant was? Jij stelt dat het TOEVALLIG de enige post is zonder inhoud, terwijl precies dat de post is waar ik op in ga.
Kan je mij eens voorbeelden aanwijzen van 'zielige' oneliners wat ik in de toekomst minder zou kunnen doen? Ik heb in ieder geval zo mijn redenen waar ik wel of niet serieus wil posten.quote:[..]
Precies zoals jij jouw mening vaag en onduidelijk houdt met je zielige one-liners met één smilie er bij. Ik hou mensen graag een spiegel voor.
Vertel dat dan ook direct en doe niet zo omslachtig.quote:[..]
Leuk, open er een topic over of discussieer mee in één van de gangbare topics, maar val niet iedereen er mee lastig in werkelijk elk topic waar je post.
En nu? Mag ik niets meer zeggen omdat er toch niets gaat veranderen?quote:[..]
Ach meisje toch.
Dat vond ik ook van die kale randdebiel. Toen mocht het niet van jou.
Je weet hoe dat soort dingen gaan, je zielige verzuurde gedrag tov de feestvreugde gaat hier niks aan veranderen hoor.
Juist ironisch dat jij hierover begint.quote:[..]
Dat ben je ook, dit is de eerste keer dat je meer dan 10 woorden typt.
Dat is fijn om te horen. Ik voelde vooraf een beetje nattigheid.quote:[..]
Ja, uiteraard, dit gaat om jou, niet om de OS.
Die is wel aardig ja.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:40 schreef Doublepain het volgende:
Oke dit gaat hem worden
Europa Report (2013) - IMDb
Een groot theater?quote:Op zondag 9 februari 2014 00:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik heb juist posts m.b.t Olympische Spelen onderbouwd, alleen was dit een van de weinige die ik niet onderbouwd heb. Toevallig val je juist over deze post uitgebreid heen en ga je een groot theater zitten maken.
Dat doe je zelf ook met je smilies en one-liners.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Vertel dat dan ook direct en doe niet zo omslachtig.
Dat zou je sieren. Je verzuurde puberale gedrag zit niemand op te wachten namelijk.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:58 schreef Ajacied422 het volgende:
En nu? Mag ik niets meer zeggen omdat er toch niets gaat veranderen?
Hahahaha. Zo begon het ook bij GGMM. Succes met je lange nutteloze discussie.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:59 schreef Mansjester het volgende:
De discussie niet gelezen, maar eens met GGMM.
Beetje vreemd om overal maar te blijven verkondigen dat je niks met de olympische spelen hebt Stijn. Dat weten we nu wel
Verder hou ik mij buiten deze discussie
Als je dat wel zou doen ben je nog drie uur bezig en dat is het niet waard.quote:
Inderdaad. Daarom heb ik het op de eerste 2 posts na niet gelezenquote:Op zondag 9 februari 2014 01:00 schreef Pascalus het volgende:
[..]
Als je dat wel zou doen ben je nog drie uur bezig en dat is het niet waard.
Ross en Rachel.quote:Op zondag 9 februari 2014 01:00 schreef johannes_vermeer het volgende:
Jullie lijken net twee personages uit een sitcom die uiteindelijk bij elkaar terecht komen.
Ik heb je al trusten gewenst, dus rot nou maar op.quote:
Je post wel meer m.b.t darten dat puur ''pestend'' bedoeld isquote:Op zondag 9 februari 2014 00:59 schreef GGMM het volgende:
[..]
Een groot theater?Ik postte één reactie mbt darten, meer niet. Wat lul je nou joh.
Houd jezelf niet voor de gek en houd jezelf deze spiegel ook eens voor. Jij bent hier net zo goed in. Alleen probeer je dat te verbergen op een vrij treurige manier.quote:[..]
Dat doe je zelf ook met je smilies en one-liners.
maar wie is dan Ross en wie is Rachel?quote:Op zondag 9 februari 2014 01:01 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Ross en Rachel.
[..]
Ik heb je al trusten gewenst, dus rot nou maar op.
Ajacied422 beoefend een vrouwensport en GGMM zijn hobies hebben de dinosauriërs weten te overlevenquote:Op zondag 9 februari 2014 01:03 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
maar wie is dan Ross en wie is Rachel?
oh he daar speel jij in mee dus kijk ik liever niet, andere?quote:Op zondag 9 februari 2014 01:05 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
gayniggers from outer space.
quote:Op zondag 9 februari 2014 01:04 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ajacied422 beoefend een vrouwensport en GGMM zijn hobies hebben de dinosauriërs weten te overleven![]()
horny asians 2quote:Op zondag 9 februari 2014 01:06 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
oh he daar speel jij in mee dus kijk ik liever niet, andere?
oh ja, hoe kon ik dat over het hoofd zien? Stom van me.quote:Op zondag 9 februari 2014 01:04 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ajacied422 beoefend een vrouwensport en GGMM zijn hobies hebben de dinosauriërs weten te overleven![]()
quote:Op zondag 9 februari 2014 01:25 schreef Littlerabbit het volgende:
[ afbeelding ]
Baas Heino
Knut, Adames alle fans
quote:Op zondag 9 februari 2014 01:25 schreef Littlerabbit het volgende:
[ afbeelding ]
Baas Heino
Knut, Adames alle fans
quote:Op zondag 9 februari 2014 01:25 schreef Littlerabbit het volgende:
[ afbeelding ]
Baas Heino
Knut, Adames alle fans
Daar daal je even in mijn achting zeg...quote:
Er staan zoveel films op youtube, ook Hollywood producties.quote:Op zondag 9 februari 2014 01:43 schreef Pascalus het volgende:
SS Doomtrooper is zo slecht dat het niet eens van Youtube is verwijderd vanwege copyrightschending.
gastquote:Op zondag 9 februari 2014 01:25 schreef Littlerabbit het volgende:
[ afbeelding ]
Baas Heino
Knut, Adames alle fans
alleen films van voor 1940 verderquote:Op zondag 9 februari 2014 01:45 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Er staan zoveel films op youtube, ook Hollywood producties.
Vanwaar deze belachelijk ramkoers?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |