Dat maakt niet uit, de helft is toch al weg, beetje actie kan geen kwaad.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:25 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
nee dan hebben we gelijk een ban van 40-45 weken
Wat. Speelde Travolta in The Punisher?quote:
quote:Op zondag 9 februari 2014 00:29 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Sinds hij een Toine UI heeft blijft hij maar janken.
Lekker makkelijk om er 1 post uit te pikken die toevallig niet onderbouwd is. Heel erg knap van je om vervolgens de rest van mijn post volledig te negerenquote:
Dude, ga slapen man.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:29 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Lekker makkelijk om er 1 post uit te pikken die toevallig niet onderbouwd is. Heel erg knap van je om vervolgens de rest van mijn post volledig te negeren.
Films met Liam Neeson, altijd goedquote:Op zondag 9 februari 2014 00:29 schreef GGMM het volgende:
[..]
Tevens: Taken.Leuke hersenloze actie-film.
Eentje zoals dit heb je niet denk ik?quote:Op zondag 9 februari 2014 00:29 schreef GGMM het volgende:
[..]
Tevens: Taken.Leuke hersenloze actie-film.
Ja, omdat de rest van je post gebaseerd is op een onjuiste constatering. Ik begon over darten toen jij deze post plaatste.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:29 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Lekker makkelijk om er 1 post uit te pikken die toevallig niet onderbouwd is. Heel erg knap van je om vervolgens de rest van mijn post volledig te negeren.
Ken ik niet eens zelfs.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:30 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Eentje zoals dit heb je niet denk ik?
Elysium (2013) - IMDb
Oblivion.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:30 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Eentje zoals dit heb je niet denk ik?
Elysium (2013) - IMDb
Ik moet zeggen dat ik Seeking Justice en Unknown ook erg goed vond, maar niet echt met veel actiequote:Op zondag 9 februari 2014 00:27 schreef Doublepain het volgende:
[..]
al gezien
[..]
Gordon Travolta
tevens een 6.4
geen blu ray
nee
Wat een onzin. Erg jammer om het laf te beëindigen met een simpele truc die je aan de discussie doet ontsnappen (Davy be like).quote:Op zondag 9 februari 2014 00:30 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja, omdat de rest van je post gebaseerd is op een onjuiste constatering. Ik begon over darten toen jij deze post plaatste.
Dan houd het op.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:32 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Helft van gezien, dat een kind een hoofdrol heeft maakt het gewoon minder plezant..
Nee, dat is geen onzin, jij post hier waarom ik over darten begin slechts seconde nadat ik dat deed na de post die ik zojuist aanhaal. Jij probeert er een andere discussie van te maken en de slachtofferrol te zoeken omdat je geen mening zou mogen hebben van mij maar daar gaat het helemaal niet om, het gaat er om dat je al dagen lang popie-jopie doet met je overigens zeer beperkte mening. terwijl het pas de 1ste dag van de OS is. Je grijpt hier werkelijk ELKE mogelijkheid voor aan. Daarnaast is het gewoon zeer hypocriet want je begint als een klein kind te janken als iemand dit over darts doet. Daarom vind ik het grappig om je hier mee te confronteren als je zo'n beperkte inhoudsloze kutpost met enkel een smilie plaatst.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:32 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Wat een onzin. Erg jammer om het laf te beëindigen met een simpele truc die je aan de discussie doet ontsnappen (Davy be like).
*houdtquote:
Ik denk dat je maar moet slapen, Mikey.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:33 schreef Dr.Mikey het volgende:
Krul
Janmaat Vlaar Kongolo Indi
Strootman
Sneijder Immers
Robben Van Persie De Boet.
Alstublieft Louis doe er je voordeel mee kan je straks weer schreeuwen van je balkon.
Kom jij met een betere dan inplaats van je gtst doodoener.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:35 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik denk dat je maar moet slapen, Mikey.
Ga desnoods GTST kijken.
Triest van hem idd om een discussie uit te weg te gaan en persoonlijk te worden.quote:Op zondag 9 februari 2014 00:36 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Kom jij met een betere dan inplaats van je gtst doodoener.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |