Deze tweet plaatste hij toen hij 16 was, ik heb 16 jarige snuiters wel gekkere dingen horen zeggen.quote:Op zondag 9 februari 2014 15:46 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Deze jongen weet precies wat hij doet hoor. Hij is wijstwitter:JetroWillems_15 twitterde op donderdag 24-06-2010 om 18:05:30Geld is papier en papier is iets wat snel kan scheuren dus als je stoer doet met geld moet je uitkijken dat je niet failliet gaat<3 reageer retweet
zat ook nog RKC uit voor en cambuur....quote:Op zondag 9 februari 2014 16:34 schreef Dj_Day-V het volgende:
vr 14-2 20.00 PSV - Heracles Almelo
za 22-2 20.45 NEC - PSV
za 1-3 19.45 Go Ahead Eagles - PSV
za 8-3 20.45 PSV - FC Utrecht
Zou heel mooi zijn als we hier 12 punten pakken, maar dat zal wel niet
Iedereen hier was intellectueel toen hij 16 was zo blijkt.quote:Op zondag 9 februari 2014 15:51 schreef tja77 het volgende:
[..]
Deze tweet plaatste hij toen hij 16 was, ik heb 16 jarige snuiters wel gekkere dingen horen zeggen.
quote:Op zondag 9 februari 2014 16:34 schreef Dj_Day-V het volgende:
vr 14-2 20.00 PSV - Heracles Almelo 2 - 2
za 22-2 20.45 NEC - PSV 1 - 0
za 1-3 19.45 Go Ahead Eagles - PSV 1 - 2
za 8-3 20.45 PSV - FC Utrecht 2 - 1
Zou heel mooi zijn als we hier 12 punten pakken, maar dat zal wel niet
quote:Op zondag 9 februari 2014 16:47 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Iedereen hier was intellectueel toen hij 16 was zo blijkt.
Hij heeft alleen nog maar matig gespeeld. Ik hoop juist dat ie torenhoge salariseisen heeft, waardoor een nieuwe club van z'n diensten kan genieten. Bakkali daar neer zetten.quote:Op zondag 9 februari 2014 22:13 schreef zerokil het volgende:
Ruiz was wel weer minder..
Hoop dat Ruiz haalbaar is na de zomer, anders is het gewoon weer zeer slecht beleid van Brands..
Bedankt Brandsquote:ED: Gesprekken met Bakkali over contractverlenging gaande
Marcel Brands heeft inmiddels twee gesprekken gehad met Zakaria Bakkali over mogelijke contractverlenging. De technisch manager sprak tegenover het Eindhovens Dagblad geruchten tegen dat de Belg zijn contract niet wil verlengen. De geruchten staken de kop op nadat Cocu hem niet op had genomen in de wedstrijdselectie voor het duel tegen FC Twente. Dat zou echter louter om sportieve redenen zijn gebeurd.
Dat is de glans van pure klasse.quote:Op zondag 9 februari 2014 23:07 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Zijn die uit FIFA ofzo? Lijken wel gepolijst joh die koppen.
Lijkt mij een (photo to) vector tekeningquote:Op zondag 9 februari 2014 23:07 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Zijn die uit FIFA ofzo? Lijken wel gepolijst joh die koppen.
quote:Op maandag 10 februari 2014 01:04 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Dat is de glans van pure klasse.
Waar heb jij het nou weer over dan? Narsingh kwam pas in de 80e minuut het veld inquote:Op maandag 10 februari 2014 15:43 schreef Iwanius het volgende:
PSV gefeliciteerd met jullie winst op Twente en eerlijkheidshalve heb ik als ajacied wel voor jullie zitten duimen dat jullie zouden winnen. Heb mij ook met name zitten opwinden over die Narsingh...![]()
Wat liep die te eikelen zeg! Elke keer als hij de bal kreeg onderbrak hij het spel want mijnheer ging dan op de solotoer of hield de vloeiende opzet van een aanval op, door zijn eigen wedstrijdje te spelen alias een bal te lang vast te houden en vervolgens vanwege een actie teveel te verliezen aan een tegenstander.
Werkelijk.
Liever Hendrix, Gini, hiljemark op middenveld.quote:Op maandag 10 februari 2014 16:18 schreef jpg97 het volgende:
Ben wel echt benieuwd hoe Cocu gaat spelen als Wijnaldum weer fit is.
Lijkt me stug dat ie dan Maher én Wijnaldum laat banken.
Maar aan de andere kant zou dat dan ten koste gaan van HiljeGod, of Ji-Sung God.
Hopelijk wordt het dan banken voor Schaars.
Narsingh is de enige die voorzetten aflevert en het veld breed houdt. met gini krijg je zo'n RKC wedstrijd waarbij iedereen door het midden de 16 probeert in te rennen.quote:Op maandag 10 februari 2014 17:56 schreef HL_Dog43 het volgende:
Gewoon Wijnaldum op de plek van Narsingh.
quote:Op maandag 10 februari 2014 20:17 schreef tompsv18 het volgende:
Jong PSV al 2-0 voor
Wijnaldum scoort meteen bij zijn rentree
Aan de andere kant ook beter, gewoon werken voor je plek.quote:Op maandag 10 februari 2014 20:36 schreef rubbereend het volgende:
wordt nog dringen op het middenveld
opweg om gekeurd te worden in München geloof ikquote:Op maandag 10 februari 2014 21:57 schreef tja77 het volgende:
Is Matavz nu onderhand weg of hoe zit dat?
Mooi, Locadia eerste keus.quote:Op maandag 10 februari 2014 21:59 schreef rubbereend het volgende:
[..]
opweg om gekeurd te worden in München geloof ik
Hopelijk haalt Brands Tadic of vGinkel.quote:Op maandag 10 februari 2014 22:01 schreef tja77 het volgende:
[..]
Mooi, Locadia eerste keus.
Schalk als back up, en die miljoenen achter de hand houden.
quote:Op maandag 10 februari 2014 22:04 schreef rubbereend het volgende:
Twente laat Tadic nooit naar PSV gaan. En Chelsea zal Van Ginkel liever terug naar Vitesse laten gaan ben ik bang. Maar vooral Van Ginkel zou een goede toevoeging zijn.
Afhankelijk van het systeem wat je wil gaan spelen heb je er 7 á 8 nodig en vooralsnog is Park slechts een huurling.quote:Op maandag 10 februari 2014 22:06 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Het was sarcastisch bedoelt, we hebben al teveel middenvelders. Ritzmaier komt volgend seizoen er ook nog bij.
4 maximaal en de rest aanvullen met jeugd lijkt mij de logische en goedkope keuze.quote:Op maandag 10 februari 2014 22:08 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Afhankelijk van het systeem wat je wil gaan spelen heb je er 7 á 8 nodig en vooralsnog is Park slechts een huurling.
ja dan heb je er dus 7 a 8 nodig. Ik weet niet welke jeugdspelers nu goed genoeg zijn voor het eerste.quote:Op maandag 10 februari 2014 22:11 schreef Doublepain het volgende:
[..]
4 maximaal en de rest aanvullen met jeugd lijkt mij de logische en goedkope keuze.
Ritzmaier en vOoijen zitten er tegenaan.quote:Op maandag 10 februari 2014 22:14 schreef rubbereend het volgende:
[..]
ja dan heb je er dus 7 a 8 nodig. Ik weet niet welke jeugdspelers nu goed genoeg zijn voor het eerste.
Van Ooijen niet hoor, die blijft een beetje hangen bij Jong PSV. Zou je volgens seizoen gewoon moeten verhuren aan een club uit de Eredivisie.quote:Op maandag 10 februari 2014 22:15 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Ritzmaier en vOoijen zitten er tegenaan.
Tadic zou wel een leuke aankoop zijn, kun je met een echte 10 spelenquote:Op maandag 10 februari 2014 22:04 schreef rubbereend het volgende:
Twente laat Tadic nooit naar PSV gaan. En Chelsea zal Van Ginkel liever terug naar Vitesse laten gaan ben ik bang. Maar vooral Van Ginkel zou een goede toevoeging zijn.
Die andere met die dikke reet had een ADV dag zeker?quote:Op zondag 9 februari 2014 20:26 schreef Cavaliers het volgende:
Jetrogod mag inmiddels al meedoen aan de Plus reclames.
Mooie chocolade boys hoor.quote:
waar het hart van vol is.....quote:Op dinsdag 11 februari 2014 13:49 schreef GGMM het volgende:
[..]
Depay ziet er uit alsof hij iemand aan het aftrekken is die maar niet wil komen.
Dit is onzin natuurlijk. BMI is een lange brede cv die net als De Vrij international is. Mathijssen heeft veel ervaring. Laat ik het zo zeggen, Bruma/Rekik zijn nog niet zo ver als die van Feyenoord.quote:Op zondag 9 februari 2014 15:00 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Vind het niet veel slechter nee. De Vrij/BMI/Mathijssen zijn niet veel beter dan Bruma/Rekik. Zanka is een ander verhaal
Van VI? Pff, alsof dat iets zegt.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 00:35 schreef Mexicanobakker het volgende:
Waarom Depay in het proklassement?
Harde werker.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 16:20 schreef Vasion het volgende:
[..]
Van VI? Pff, alsof dat iets zegt.
Clasie staat gemiddeld eerste. Op basis waarvan vraag ik me dan af.
twitter:thijsslegers twitterde op dinsdag 11-02-2014 om 19:11:32Morgen in #VI alle betrokkenen (Hiddink, Brands, Cocu) over terugkeer Hiddink bij #PSV. En waarom zijn terugkeer zo noodzakelijk is. reageer retweet
twitter:thijsslegers twitterde op dinsdag 11-02-2014 om 19:12:19Quote #Hiddink: 'Wie na een 2-0 nederlaag bij RKC zegt dat hij aardig heeft gespeeld, is binding met realiteit kwijt. Om gek van te worden.' reageer retweet
twitter:thijsslegers twitterde op dinsdag 11-02-2014 om 19:13:58PSV volgt Ziyech al een tijdje en informeerde ook al een keer bij zn manager naar plannen. Tot heden GEEN concrete interesse reageer retweet
Ik weet niet hoe Ziyech in elkaar steekt maar misschien is het slim om eens te stoppen met Marokkaanse spelers. Op Afellay na zijn ze de laatste jaren bijna allemaal via de achterdeur vertrokken.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 19:14 schreef Ajacied422 het volgende:
twitter:thijsslegers twitterde op dinsdag 11-02-2014 om 19:13:58PSV volgt Ziyech al een tijdje en informeerde ook al een keer bij zn manager naar plannen. Tot heden GEEN concrete interesse reageer retweet
Net als Nederlandse spelers, die willen maar ook niet slagen.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 19:28 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe Ziyech in elkaar steekt maar misschien is het slim om eens te stoppen met Marokkaanse spelers. Op Afellay na zijn ze de laatste jaren bijna allemaal via de achterdeur vertrokken.
Je snapt prima wat ik bedoel. Het swag gehalte is al hoog genoeg. Bij Ajax zijn ze er na een aantal jaren ook achter gekomen dat dit niet werkt. Ze hebben niet voor niks bijna allemaal grijze muizen in de selectie. Brands is er nog steeds niet achter een evenwichtige groep samen te stellen. Was bij AZ ook al het probleem.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 19:50 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Net als Nederlandse spelers, die willen maar ook niet slagen.
Gewoon opdoeken dat PSV.
Nationaliteit heeft daar niks mee te maken, elke jonge jongen van deze tijd zal een zogeheten swag gehalte bezitten.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 19:59 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Je snapt prima wat ik bedoel. Het swag gehalte is al hoog genoeg. Bij Ajax zijn ze er na een aantal jaren ook achter gekomen dat dit niet werkt. Ze hebben niet voor niks bijna allemaal grijze muizen in de selectie. Brands is er nog steeds niet achter een evenwichtige groep samen te stellen. Was bij AZ ook al het probleem.
quote:Op dinsdag 11 februari 2014 19:14 schreef Ajacied422 het volgende:
twitter:thijsslegers twitterde op dinsdag 11-02-2014 om 19:13:58PSV volgt Ziyech al een tijdje en informeerde ook al een keer bij zn manager naar plannen. Tot heden GEEN concrete interesse reageer retweet
oja Klaassen en Veltman zijn echte swaggerboys.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 20:13 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Nationaliteit heeft daar niks mee te maken, elke jonge jongen van deze tijd zal een zogeheten swag gehalte bezitten.
Ja die zitten altijd braaf om 17:00 aan tafel bij mammie.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 20:25 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
oja Klaassen en Veltman zijn echte swaggerboys.
Dit.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 20:26 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Ja die zitten altijd braaf om 17:00 aan tafel bij mammie.
De laatste jaren bij PSV:quote:Op dinsdag 11 februari 2014 20:13 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Nationaliteit heeft daar niks mee te maken, elke jonge jongen van deze tijd zal een zogeheten swag gehalte bezitten.
Ok daar heb je gelijk in, maar PSV moet eerst voor een betere begeleiding zoeken dan als spelers hun gang mogen gaan. Dat van Amrabat ben ik het niet mee eens, die kreeg oneerlijke kansen en als ie mocht invallen speelde hij altijd ruim voldoende dus dat hij weg wilde was volkomen logisch in zijn opzicht.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 20:32 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
De laatste jaren bij PSV:
• Aisatti weg door ruzie met Stevens en heeft een vertrek geforceerd.
• Amrabat lag vaak dwars met Rutten.
• Bakkal was elke dag op stratumseind te vinden en had geen topsport instelling, lag ook overhoop met Rutten.
• Labyad een steek in de rug van de club die hem heeft opgeleid en een vertrek door een fout in het contract geforceerd.
• Afellay was iemand die zich helemaal het mannetje voelde en iedereen irriteerde zich kapot aan hem binnen de club.
Nu heb je Bakkali die in zijn vrije tijd ook niet met voetbal bezig schijnt te zijn. Maher die elk weekend een sletje op een parkeerplaats een beurt geeft en alleen met zichzelf bezig is. Onnodig om er misschien bij te zeggen maar Brands had ook concrete interesse in Mounir El Hamdaoui (geen uitleg verder nodig lijkt me).
Ik heb verder echt helemaal niks tegen Marokkanen. Heb Marokkaanse vrienden en stem links. Maar als club zou je toch gezien de laatste jaren twee keer moeten nadenken voor je weer een Marokkaanse speler aantrekt.
Zeg eerlijk. Toch controleer je na een gezellig samenzijn altijd of je alles nog hebt.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 20:32 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Ik heb verder echt helemaal niks tegen Marokkanen. Heb Marokkaanse vrienden en stem links.
Dat doe ik sowieso wel, ben echt een dwangneuroot. Controleer ook 5x of ik de voordeur wel goed heb afgesloten voor ik vertrekquote:Op dinsdag 11 februari 2014 20:38 schreef Caland het volgende:
[..]
Zeg eerlijk. Toch controleer je na een gezellig samenzijn altijd of je alles nog hebt.
En natuurlijk drie keer kloppen op het houtwerk bij elke deur.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 20:46 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Dat doe ik sowieso wel, ben echt een dwangneuroot. Controleer ook 5x of ik de voordeur wel goed heb afgesloten voor ik vertrek
quote:‘Matavz faalt voor keuring, PSV loopt bijna acht miljoen euro mis’
Woensdag, 12 februari 2014 om 20:30
Tim Matavz is volgens Sport-Express niet door de medische keuring van Rubin Kazan gekomen. Tijdens de tests kwamen ‘problemen aan de knie’ aan het licht en de krant bericht dat de Russen dan ook besloten hebben om niet met de 25-jarige aanvaller van PSV in zee te gaan. Als die berichtgeving klopt, loopt PSV een transfersom van bijna acht miljoen euro mis.
De Sloveen dacht zaterdagavond tegen FC Twente (3-2 winst) zijn laatste speelminuten in het shirt van PSV te hebben gemaakt, maar lijkt nu bedrogen uit te komen. Het is niet bekend wat er precies met de ‘knieproblemen’ van Matavz wordt bedoeld. De ex-aanvaller van onder meer FC Groningen stond eerder dit seizoen wel lange tijd, van eind november tot februari, met een meniscusblessure aan de kant.
PSV maakte dinsdag bekend dat het een akkoord met Rubin had bereikt en dat Matavz, die in 150 wedstrijden in de Eredivisie goed was voor 58 doelpunten, met de Tataren mocht gaan praten over de persoonlijke voorwaarden. Daar lijkt het nu echter niet van te komen. Rubin Kazan en PSV hebben overigens (nog) niet officieel bevestigd dat Matavz niet door de medische keuring is gekomen.
quote:Op woensdag 12 februari 2014 20:48 schreef Mani89 het volgende:
‘Matavz faalt voor keuring, PSV loopt bijna acht miljoen euro mis’
Woensdag, 12 februari 2014 om 20:30
quote:Op woensdag 12 februari 2014 20:48 schreef tompsv18 het volgende:
Volgens een Russische site is Matavz niet door de medische keuring van Rubin Kazan gekomen omdat er problemen waren met zijn knie. Zou erg zonde zijn..
twitter:ADnl twitterde op woensdag 12-02-2014 om 20:52:07'Matavz niet door keuring, #PSV loopt acht miljoen mis' http://t.co/iSEhJBXhDp reageer retweet
Er is nog hoop. Snel allemaal naar de kerk om een kaarsje op te steken.twitter:thijsslegers twitterde op woensdag 12-02-2014 om 20:53:17transfer is nog niet afgeketst, maar nader medisch onderzoek is noodzakelijk reageer retweet
AD bevestigt wat? Er komt nog een volgend onderzoek. Dus bevestiging is er nog niet tot morgenochtend slimmen.quote:Op woensdag 12 februari 2014 20:56 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
AD bevestigt het, dus bij deze:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wens. Vader. Gedachte.quote:Op woensdag 12 februari 2014 20:57 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
AD bevestigt wat? Er komt nog een volgend onderzoek.
Of je leest het artikel evenquote:Op woensdag 12 februari 2014 20:56 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
AD bevestigt het, dus bij deze:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
AD is inmiddels afgegleden naar het niveau Telegraaf. Ik vertrouw op Thijs. Nader medisch onderzoek is vereist.quote:Op woensdag 12 februari 2014 20:56 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
AD bevestigt het, dus bij deze:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Die arts heeft waarschijnlijk verstand van voetbal.quote:Op woensdag 12 februari 2014 21:23 schreef Cavaliers het volgende:
@thijsslegers
Ondanks een positief oordeel van andere onafhankelijke artsen, stelt de arts die Matavz keurde dat er een risico is. Dat is kink in de kabel
Hij zal die witte Bogarde wel volgen op Twitter.quote:Op woensdag 12 februari 2014 21:23 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Die arts heeft waarschijnlijk verstand van voetbal.
Zoals de braboneger het zegt:quote:Op woensdag 12 februari 2014 21:55 schreef Lemming22 het volgende:
Meerderheid van de stemmen geldt. Twee artsen zeggen ja, één nee. Simpel, klaar, gewoon accepteren en 8 miljoen lappen, ja. Bedankt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |