Heb ik ook al vanaf het begin, dan weer steken en soms een soort menstruatiekramp... Hoort erbij heb ik mij laten vertellenquote:Op woensdag 29 januari 2014 12:19 schreef DagenNachtdromer het volgende:
k doe heel hard mijn best. ben wel bang maar voor hoe lang het duurt wil ik er van genieten. wil niet zeggen dat ik al de hele ochtend op google zit omdat ik buikpijn heb en bevestigd wil hebben dat het er bij hoort
Enormquote:Op woensdag 29 januari 2014 12:27 schreef DagenNachtdromer het volgende:
het hoort er toch wel bij he?
Ja, heb ik ook wel hoor. Ene moment meer dan de ander, soms zijn het echt mijn darmen die over de zeik zijn, soms is het meer aan de zijkant richting mijn liezen.quote:Op woensdag 29 januari 2014 12:27 schreef DagenNachtdromer het volgende:
het hoort er toch wel bij he?
Ja maar, ja maar...quote:Op woensdag 29 januari 2014 16:14 schreef Stormqueen het volgende:
Ik vond jullie beider tests behoorlijk overtuigend hoor!
Ja, tuurlijk, dat begrijp ik! Maar dat je een bevrucht klompje cellen in je buik hebt is iets waar je in elk geval niet over hoeft te twijfelen; dat is ècht zo!quote:Op woensdag 29 januari 2014 16:37 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
[..]
Ja maar, ja maar...Toch durf ik me niet onder te dompelen in het idee dat het zo is.. Misschien al te vaak gelezen dat het verkeerd gaat, hoewel dat maar een relatief kleine kans is. Zal vanzelf wel komen
quote:O Gosh, sooooo incredible!!
In Czech Republic, a 23 year old woman gave birth to quintuplets, four boys and a girl. They are small but in good health. Miracle? They were conceived naturally!!
quote:
Die kan na de bevalling meteen door voor een buikwandreconstructiequote:
Dat voel ik ook wel een beetje zo. Lees ook allemaal negatieve verhalen waardoor ik het gevoel heb dat het dan bij mij vast ook niet goed gaat.quote:Op woensdag 29 januari 2014 16:37 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
[..]
Ja maar, ja maar...Toch durf ik me niet onder te dompelen in het idee dat het zo is.. Misschien al te vaak gelezen dat het verkeerd gaat, hoewel dat maar een relatief kleine kans is. Zal vanzelf wel komen
Maar het is niet zo dat het niet goed als jij er helemaal enthousiast en vrolijk over bent. Waarom zou je jezelf dat niet gunnen? Het is toch ontzettend gaaf dat je NU zwanger bent? Je kunt jezelf altijd nog druk maken, maar als je ervan kunt genieten (en dan bedoel ik dus als dat lukt) zou ik dat zeker doen.quote:Op woensdag 29 januari 2014 16:51 schreef Cygne het volgende:
[..]
Dat voel ik ook wel een beetje zo. Lees ook allemaal negatieve verhalen waardoor ik het gevoel heb dat het dan bij mij vast ook niet goed gaat.
Ja, ik ben een pessimist.
ik zou ook meteen de leidingen af laten binden. Als je kennelijk vijf eieren per keer kan leggen zou ik het risico niet meer nemenquote:Op woensdag 29 januari 2014 16:51 schreef De_Taartjesfee het volgende:
[..]
Die kan na de bevalling meteen door voor een buikwandreconstructie
Lees je ook alle positieve verhalen? Natuurlijk is er een kans dat het niet goed gaat, maar bij het grootste deel van de mensen (80%) gaat het wel goed! Hou die gedachte vast! En probeer te genieten! Je hoeft niet meteen los te gaan in de baby-dump en luiers en zwitsal te gaan kopen, maar een beetje denken aan hoe je leven er over 8 maanden uit ziet. Met een kindjequote:Op woensdag 29 januari 2014 16:51 schreef Cygne het volgende:
[..]
Dat voel ik ook wel een beetje zo. Lees ook allemaal negatieve verhalen waardoor ik het gevoel heb dat het dan bij mij vast ook niet goed gaat.
Ja, ik ben een pessimist.
Dat is zeker waar. Er kan altijd iets mis gaan, maar dat betekent niet dat je niet mag/kan genieten ervanquote:Op woensdag 29 januari 2014 16:58 schreef Cholula het volgende:
[..]
Maar het is niet zo dat het niet goed als jij er helemaal enthousiast en vrolijk over bent. Waarom zou je jezelf dat niet gunnen? Het is toch ontzettend gaaf dat je NU zwanger bent? Je kunt jezelf altijd nog druk maken, maar als je ervan kunt genieten (en dan bedoel ik dus als dat lukt) zou ik dat zeker doen.
Ja, het kan misgaan, maar of je nu positief of afwachtend bent zal daar weinig verschil in gaan maken.
(Dit is tevens mijn instelling voor de volgende keer dat ik zwanger ben)
Is dat knap? Misschien is het een beetje naïef van me, maar ik hoop dat ik de volgende keer nog meer kan genieten, juist omdat ik weet dat het fout kan gaan.quote:Op woensdag 29 januari 2014 18:47 schreef Little_Miss_Naughty het volgende:
[..]
Dat is zeker waar. Er kan altijd iets mis gaan, maar dat betekent niet dat je niet mag/kan genieten ervan![]()
Vind het wel knap dat je er nog steeds zo instaat
misschien is knap niet het juiste woord, maar uitzonderlijk?quote:Op woensdag 29 januari 2014 19:48 schreef Cholula het volgende:
[..]
Is dat knap? Misschien is het een beetje naïef van me, maar ik hoop dat ik de volgende keer nog meer kan genieten, juist omdat ik weet dat het fout kan gaan.
Oh, gelukkig, ik ben niet alleen!quote:Op vrijdag 31 januari 2014 11:15 schreef Cholula het volgende:
Ik heb dat ook! De kv test was meteen overtuigd, die ebaytest was echt twijfelachtig. Misschien zijn de ebaytesten veranderd?
Ja, nou, die eBaytesten claimen op 5kIU/ml gevoeligheid te zitten, gevoeliger kun je ze namelijk haast niet vinden. Maar misschien jokken die ook wel een beetje?quote:Op vrijdag 31 januari 2014 11:19 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
Niet alle testen reageren op dezelfde hoeveelheid hcg toch? En daarbij zal de ene kleurstof best anders werken dan de ander denk ik, materiaal van het stripje maakt ook nog uit denk ik.
Jij had toch met een clearblue getest 1 dag voor NOD? En met best een duidelijk streepje op je ebay dipstick diezelfde dag? Of kijk ik nu scheel terug?quote:Op vrijdag 31 januari 2014 11:25 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Die dipsticks gaven bij mij ook een twijfelachtig streepje... Terwijl kruidvat eruit knalde, achteraf dus al 3 dagen voor NOD...
Uiteindelijk was ik 3.5 wkn zwanger, die cb gaf duidelijk aan, die dipstick die ik gepost heb ook, maar ik heb er ook thuis die tuurstrepen geven... Allemaal in de 1e week overheen gepiestquote:Op vrijdag 31 januari 2014 11:30 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Jij had toch met een clearblue getest 1 dag voor NOD? En met best een duidelijk streepje op je ebay dipstick diezelfde dag? Of kijk ik nu scheel terug?
Toevallig kwam ik net langsquote:Op vrijdag 31 januari 2014 11:41 schreef Tante_Soesa het volgende:
Ik had ook duidelijkere streepjes op mijn sensitest test dan op de Ebaysticks (toch Chanty?!). CB gaf een langere zw. duur aan dan werkelijk zo was en op de Ebaysticks was het echt licht. Maargoed. Mijn eerste test was 10 dagen DPO dus een licht streepje is dan ook niet zo gek. 1 dag voor NOD nog steeds een licht streepje maar op CB digital een 2-3 weken zwanger resultaat.
Kortom. Geen idee
Nietquote:Op vrijdag 31 januari 2014 12:13 schreef Chanty het volgende:
[..]
Toevallig kwam ik net langs
Geen idee wat voor streepjes jij precies had waarMaar bij mij waren zowel mijn sensiteststreepjes, als mijn ebaystreepjes en de kruitvatstreepjes behoorlijk donker. Sensitest net wat donkerder dan de ebaytest. Kruitvat heb ik wat later gedaan die was ook wat lichter dan de ebaytest maar die verschillende merken moet je eigenlijk niet met elkaar vergelijken. Streep=streep.
CB zei bij mij 2-3 weken terwijl ik dacht 1 dag voor mijn nod te zitten dus verwachtte 1-2 weken. Maar mijn eisprong kan op twee momenten zijn geweest dus zogezien kan het ook dat ik al een week verder was. Met mijn uitgerekende datum lig ik nu precies tussen mijn twee eisprongmogelijkheden in
Kortom: elk merk test is anders. Het ene merk gevoeliger dan het andere. Daarbij heb ik het idee dat er ook verschil tussen de testen onderling is want ik had 2 ebaytesten met dezelfde urine gedaan en de ene ebaytest was ietsjes lichter dan de andere.
Dusquote:Op vrijdag 31 januari 2014 12:53 schreef Stormqueen het volgende:
Dus bij Chanty waren de ebaytesten het duidelijkst;
Bij Soesa de sensitesten;
Bij GM de clearblue;
En bij mij en Cholula de Kruidvat.
Eenduidig hequote:Op vrijdag 31 januari 2014 12:53 schreef Stormqueen het volgende:
Dus bij Chanty waren de ebaytesten het duidelijkst;
Bij Soesa de sensitesten;
Bij GM de clearblue;
En bij mij en Cholula de Kruidvat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De bovenste is van 19-01 en de onderste van 26-01 en de onderste zegt gevoeliger te zijn dan de bovenste.![]()
quote:Op vrijdag 31 januari 2014 12:48 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Niet? Nee, ik bedoelde dat die stickjes die ik van jou had van Ebay kwamen toch?
volgens mij hebben we hier allemaal klackstar testen. 250876 testen voor 5 euro.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 13:07 schreef Chanty het volgende:
[..]en op ebay verkopen ze ook weer van verschillende merken dus de ene ebaytest zal de andere niet zijn
Nee bij mij was de sensitest net wat donkerder. Maar ze waren eigenlijk allemaal gewoon donkerquote:Op vrijdag 31 januari 2014 12:53 schreef Stormqueen het volgende:
Dus bij Chanty waren de ebaytesten het duidelijkst;
Bij Soesa de sensitesten;
Bij GM de clearblue;
En bij mij en Cholula de Kruidvat.
Ik volgens mij niet, althans, ik heb nergens Klackstar zien staan toen en zag ook verschillende verpakkingen toen ik aan het kijken was wat ik zou bestellen.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 13:09 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
volgens mij hebben we hier allemaal klackstar testen. 250876 testen voor 5 euro.
Het slaat ook nergens op, het gaat alleen op bij extreem vroeg testen eigenlijk. Als ik braaf tot 3 dagen na NOD had gewacht was alles positief uitgeslagen denk ikquote:Op vrijdag 31 januari 2014 13:12 schreef Chanty het volgende:
[..]
Nee bij mij was de sensitest net wat donkerder. Maar ze waren eigenlijk allemaal gewoon donker
Kijk zelf maar: OUD / Wachten op het tweede streepje deel 269
Allemaal gedaan in dezelfde urine want ik geloofde niet wat ik zag
Bovenste en onderste zijn ebaytesten en middelse is sensitest.
Onderste is net wat lichter dan de bovenste en beiden zijn weer net ietstjes lichter dan de middelste.
Maar verder zijn ze alledrie overduidelijk positief, dus geen vage streep zoals jij het beschreef. Ik denk dat je gewoon moet kijken welke testen voor jou werken (blijkbaar die van KV).
Klackstar is de verkoopster, de tests zelf zitten in zo'n generieke witte aluminium verpakking met blauwe letters.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 13:14 schreef Chanty het volgende:
[..]
Ik volgens mij niet, althans, ik heb nergens Klackstar zien staan toen en zag ook verschillende verpakkingen toen ik aan het kijken was wat ik zou bestellen.
Dat is inderdaad iets om aan te werken in de toekomstquote:Op vrijdag 31 januari 2014 13:17 schreef Chanty het volgende:
Ah ok, ik zo echt niet meer weten wie mijn verkoper was, dat zou ik terug moeten zoeken als dat nog kanWel irritant dat de testen zo lang bleven uitslaan. Ik zou als ik jou was gewoon kruitvat gebruiken die zijn prima en ook niet schokkend duur als je er geen 30 doet.
Nou ja, dat je er eerst zoveel deed om te kijken of de hcg weg is, snap ik wel hoorquote:Op vrijdag 31 januari 2014 13:18 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Dat is inderdaad iets om aan te werken in de toekomst
Zit daar nu een ovulatietest tussen?quote:Op vrijdag 31 januari 2014 13:39 schreef Tante_Soesa het volgende:
Logisch SQ. Ik heb ook heel wat testjes gedaan, omdat het kon en omdat ik het leuk vond (al zei ik eerst altijd dat ik dat zelf noooooit zou doen
![]()
). Kijk:
[ link | afbeelding ]
Beetje onduidelijk maar die hele duidelijke op 14 januari (2 dagen voor NOD) is van Sensitest, de rest EBay-Chanty
Ohja! Dat klopt idd! Die Sensitest test is een ovulatie test idd. Werkt ook als zwangerschapstest as you can seequote:Op vrijdag 31 januari 2014 13:40 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Zit daar nu een ovulatietest tussen?
Mooi rijtje
quote:Op vrijdag 31 januari 2014 13:41 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Ohja! Dat klopt idd! Die Sensitest test is een ovulatie test idd. Werkt ook als zwangerschapstest as you can see. In dat geval klopt mijn 'Sensitest was het duidelijkst' verhaal dus niet
Idemquote:Op vrijdag 31 januari 2014 13:40 schreef Stormqueen het volgende:
oh, en nog 1 ander fabeltje de wereld uit helpen trouwens, nu we toch bezig zijn: ik testte ALTIJD duidelijker in de middag (tussen 12:00 en 18:00) dan met ochtendurine.
Dat maakte bij mij geen klap uit. Die eerste drie testen heb ik gedaan met ongeconcentreerde avondurine.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 13:40 schreef Stormqueen het volgende:
oh, en nog 1 ander fabeltje de wereld uit helpen trouwens, nu we toch bezig zijn: ik testte ALTIJD duidelijker in de middag (tussen 12:00 en 18:00) dan met ochtendurine.
Maar jouw ovutesten deden ook altijd pijn aan de ogen toch? Jouw plas is gewoon geschikter denk ikquote:Op vrijdag 31 januari 2014 13:45 schreef Chanty het volgende:
[..]
Dat maakte bij mij geen klap uit. Die eerste drie testen heb ik gedaan met ongeconcentreerde avondurine.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |