Vind je dat vies? Ik heb het nog nooit zelfgemaakt op, morgen eens een sausje bij maken en hopelijk is het dan wel lekker.quote:
Griesmeel is absoluut niet mijn ding. Mijn moeder maakte dat vroeger wel eens. Maar goed.....misschien moet ik het zelf eens proberen. Mijn moeder was niet altijd een even goede kokquote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:24 schreef Myraela het volgende:
[..]
Vind je dat vies? Ik heb het nog nooit zelfgemaakt op, morgen eens een sausje bij maken en hopelijk is het dan wel lekker.
Ik ken alleen de mona variant, die vind ik een beetje smakeloos.
Het is erg simpel in ieder geval. En mijn handen ruiken nu lekker naar vanille.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:28 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Griesmeel is absoluut niet mijn ding. Mijn moeder maakte dat vroeger wel eens. Maar goed.....misschien moet ik het zelf eens proberen. Mijn moeder was niet altijd een even goede kok
Ja, maar niet alle vanillesuiker van dr oetker is met vanille.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:33 schreef Myraela het volgende:
Dat ga ik eens maken voor mijn mama, die was vroeger altijd gek op die supermarkt flan in Frankrijk.
Ik wist trouwens niet dat Oetker vanille suiker heeft met echte vanille, goed om te weten. Al heb ik zelf nog een enorme pot suiker met oude stokjes staan.Die pot openmaken en mijn hele dag is weer goed.
Die geur.
http://en.wikipedia.org/w(...)_and_Eastern_Galiciaquote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:19 schreef PdeHoog het volgende:
Wanneer was dat? Ik ken er maar eentje. Begin van WO2 als de Sovjets het halve poolse officierskorps ombrengen.
Oh, dat ga ik morgen eens maken! Nu al zin inquote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:30 schreef Pietverdriet het volgende:
Flan is veel lekkerder, dan bind je de pudding met ei ipv met zetmeel, geeft een hele mooie structuur. Erg lekker met een caramelsaus.
Flan Caramel
Suiker
4 eieren
2 kopjes melk
vanille
zet een steelpannetje op het vuur met een kopje water en breng aan de kook.
Neem een teflon antiaanbak koekepannetje en doe er een flinke hoeveelheid suiker is, zeg maar een ons of zo.
Smelt de suiker op een laag vuur, en laat dit zacht carameliseren.
Als de suiker caramel is, en vloeibaar giet je deze onder continu roeren beetje bij beetje in het kokende water, het gaat heftig koken omdat de suiker heter is als kokend water.
Giet NOOIT kokend water in de suikerpan, das bloedlink, spuitende spetterende suiker en kokend water kunnen dan alle kanten op vliegen
Je kookt de caramel water mix tot ie wat dikker begint te worden, maar moet nog geen draden trekken.
Je caramelsaus is nu klaar.
Neem Timbaaltjes, of kopjes, en beboter deze, wrijf ze in met boter dus, aan de binnenkant.
doe nu wat suiker in een kopje en bedek de boter met suiker, en giet wat over is in het volgende kopje. (4 stuks)
giet nu voorzichtig de afgekoelde caramelsaus in de kopjes.
Neem 4 eieren, wat suiker met 2 kopjes melk, en kluts deze door elkaar, met eventueel wat vanille erdoor (zaadjes uit een boon of gewoon vanille suiker, dr oetker heeft vanille suiker met echte vanille, ipv vanilin een smaakstof die naar vanille smaakt)
Giet het eimengsel voorzichtig in de timbaaltjes, (of kopjes)
en zet het in een overvaste schaal met die je 3/4 vult met water. Dit zet je in de oven bij 175 graden (hoe lang ligt aan je oven) tot het mengsel stijf is, en goudbruin.
Af laten koelen, langs de wand losmaken indien nodig met een mesje, en er een toetjes bord boven op leggen, en dan omdraaien.
Nu staat het timbaaltje ondersteboven op je bordje en je tilt het voorzichtig op zodat je flan (puddinkje) op het bord blijft staan, de dikke caramel loopt er prachtig overheen.
Heeeeeeel erg lekker
Ik vind t iedere avond n ramp. Verander 100x van gedachten en soms is t dan 20u en is de super dicht omdat ik t nog niet weet.. En dan pak ik noodles of diepvriesdingen die ik in de oven kan gooien.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 19:53 schreef Myraela het volgende:
[..]
Dat heb ik ook.Ik vergeet gewoon altijd dingen, of ik besluit ineens totaal random iets heel anders te gaan eten. En dat is allemaal geen ramp, alleen begint het een beetje duur te worden en mijn spaargeld begint een beetje op te raken hoe langer ik thuis zit.
Weekmenu bedenken en vervolgens verstand op nul zetten en kokenquote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:06 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Ik vind t iedere avond n ramp. Verander 100x van gedachten en soms is t dan 20u en is de super dicht omdat ik t nog niet weet.. En dan pak ik noodles of diepvriesdingen die ik in de oven kan gooien.
Ben blij als ik ergens eet, bv morgen. Hoef ik niet na te denken...
gebrek aan ruggegraat, heel erg. Soms haal ik wat uit de vriezer en gooi ik t andere dag alsnog weg omdat ik perse iets anders wil.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:11 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Weekmenu bedenken en vervolgens verstand op nul zetten en koken
Nee, dat laatste moet nou juist nietquote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:13 schreef FutureFairytale het volgende:
gebrek aan ruggegraat, heel erg. Soms haal ik wat uit de vriezer en gooi ik t andere dag alsnog weg omdat ik perse iets anders wil.
Moet gewoon terug naar mn ouders, eten wat de pot schaft. Klaar!
Dat is nou dom en geldverspillingquote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:13 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
gebrek aan ruggegraat, heel erg. Soms haal ik wat uit de vriezer en gooi ik t andere dag alsnog weg omdat ik perse iets anders wil.
Moet gewoon terug naar mn ouders, eten wat de pot schaft. Klaar!
Je hebt haar nog niet geleerd om in haar oortjes te peuteren met die staafjes?quote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:33 schreef Isabeau het volgende:
Nola speelt graag met wattenstaafjes en nu heeft Ross de hele bak met wattenstaafjes leeg gegooid op de vloer! Ze is nu wat in de war wat ze met zoveel staafjes moet.
Fotooowwwwquote:Op woensdag 29 januari 2014 00:44 schreef Lonaa het volgende:
Verder ben ik vandaag bij de kapper geweest, heftig geknipt, heftig gedip-dyed en mijn uitgroei bijgewerkt en net zo oranje gemaakt als de rest.
Oh jee....jij bent vrolijkquote:
Oooo flan!quote:
Jup losse wattenstaafjes zijn hier ook n enorme hit om mee te spelen haha en balletjes van aluminiumfoliequote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:33 schreef Isabeau het volgende:
Nola speelt graag met wattenstaafjes en nu heeft Ross de hele bak met wattenstaafjes leeg gegooid op de vloer! Ze is nu wat in de war wat ze met zoveel staafjes moet.
Zeker. Bij de (piepkleine) technische supportdesk die ik nu alweer een tijdje onder mijn hoede heb zijn helemaal geen onaangename, commerciegedreven targets. Als een gesprek twee uur moet duren om een probleem opgelost te krijgen, dan kan dat gewoon.quote:Op woensdag 29 januari 2014 09:08 schreef Pietverdriet het volgende:
Supportorganisaties opzetten is leuk, heel leuk zelfs, heb een aantal grote opgezet. Vooral leuk als men (opdrachtgever) gaat voor kwaliteit en het niet alleen maar als kostenpost ziet.
Lang over een call doen maar dan wel oplossen is niet erg, mits er dan ook echt intelligent aan gewerkt wordt. Het probleem is een beetje dat een technisch competente supportdesk wat duurder is, maar dan wel enorm op doorlooptijd, ticket bewakingskosten en 2-3e lijn bespaart.quote:Op woensdag 29 januari 2014 09:12 schreef minilot het volgende:
[..]
Zeker. Bij de (piepkleine) technische supportdesk die ik nu alweer een tijdje onder mijn hoede heb zijn helemaal geen onaangename, commerciegedreven targets. Als een gesprek twee uur moet duren om een probleem opgelost te krijgen, dan kan dat gewoon.
SPOILER: frustratieverhaalOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben wegens personeelstekort momenteel behalve tweedelijns ook heel regelmatig eerstelijns. Ik zit in drukke periodes nu dus voortdurend calls naar mezelf door te schuivenquote:Op woensdag 29 januari 2014 09:19 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Lang over een call doen maar dan wel oplossen is niet erg, mits er dan ook echt intelligent aan gewerkt wordt. Het probleem is een beetje dat een technisch competente supportdesk wat duurder is, maar dan wel enorm op doorlooptijd, ticket bewakingskosten en 2-3e lijn bespaart.
Als je sec naar de kosten van de eerste lijn kijkt is dat niet duidelijk. De besparing zit elders.
quote:Op woensdag 29 januari 2014 09:28 schreef Sunnythesun het volgende:
Over communicatie gesproken
Ha, wat bizar dat je zelf achter een rekening moet gaan aanjagen!SPOILER: frustratieverhaalOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Let me see you stripped down to the bone
én intern niet communicerenquote:Op woensdag 29 januari 2014 09:36 schreef Pietverdriet het volgende:
Klinkt als een bedrijf dat over de oren in de shit zit, de boel niet voor elkaar heeft, heel druk is maar niet in staat is het werk om te zetten in rekeningen en geld.
Ja. En dat gebeurt niet alleen bij kleine bedrijvenquote:Op woensdag 29 januari 2014 09:36 schreef Pietverdriet het volgende:
Klinkt als een bedrijf dat over de oren in de shit zit, de boel niet voor elkaar heeft, heel druk is maar niet in staat is het werk om te zetten in rekeningen en geld.
quote:Het college van Burgemeester en Wethouders heeft de samenwerking met bouwkundig aannemer BAM voor de renovatie van het stadhuis aan Plein 1945 per direct beëindigd.
De reden is volgens het college een ‘onacceptabele uitloop van de werkzaamheden’. De gemeente Velsen geeft aan dat de uitvoering van de renovatie binnen de gestelde kaders haalbaar is.
ik had aardappeltaart op het mneu staan ergens deze week. Dunne schijven aardappel op bladerdeeg, met rozemarijn en knoflook. Met een flinke salade ernaast, ofzo.quote:Op woensdag 29 januari 2014 09:47 schreef minilot het volgende:
Bčččh, wat zal ik eens gaan eten? Ik wil eigenlijk iets vegetarisch, iets dat ik vandaag tussen 4 en 6 uur kan gaan klaarmaken, en wat ik dan uiteindelijk in de oven kan schuiven gedurende plusminus een half uur terwijl ik mijn lief mee uit hardtraaglopen neem, en dat we dan bij thuiskomst meteen kunnen aanvallen.
Iemand een tof idee?
of anders een lekkere lasagna. Wij eten er graag een met spinazie, pesto en gorgonzola.quote:Op woensdag 29 januari 2014 09:59 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
ik had aardappeltaart op het mneu staan ergens deze week. Dunne schijven aardappel op bladerdeeg, met rozemarijn en knoflook. Met een flinke salade ernaast, ofzo.
Hm, ik hou bij lasagne vooral van vleessauzen met een lang doorgepruttelde ragų.. Aardappeltaart klinkt wel heel lekker!quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:00 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
of anders een lekkere lasagna. Wij eten er graag een met spinazie, pesto en gorgonzola.
Makkie!quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:00 schreef AnneX het volgende:
Voor de rotterdammers onder ons, is dat te lopen ?
Ik moest ook specifiek aan jou denken toen ik dit weer las. Ik dacht: hoeveel van dit soort massale onzinnig wrede moorden zijn er wel niet geweest in de geschiedenis...en jij houdt je daar dagelijks mee bezig. Ik word al triest van 1x per zoveel tijd zo'n stuk lezen. Mensen zijn wreed, mensen zijn rot en we denken allemaal (hopen?) dat wij (mensen in de zgn 'ontwikkelde' landen) niet zo zijn. Want iets anders is onverdraagzaam. Maar volgens mij was Joegoslavië ten tijde van de massamoorden/genocide daar ook best een ontwikkeld landquote:Op woensdag 29 januari 2014 08:04 schreef Jagärtrut het volgende:
goeiemorgen!
Isa, ik verlies steeds meer mn vertrouwen in de mensheid, en word steeds cynischer, hoe meer ik lees over conflicten die in de wereld gebeuren. Ik heb echt het verkeerde beroep gekozen, wat dat betreft. Ben nog steeds op zoek naar een manier om hier mee om te gaan.
Triest niet? We worden alleen maar efficiënter in het moorden.quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:08 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik moest ook specifiek aan jou denken toen ik dit weer las. Ik dacht: hoeveel van dit soort massale onzinnig wrede moorden zijn er wel niet geweest in de geschiedenis...en jij houdt je daar dagelijks mee bezig. Ik word al triest van 1x per zoveel tijd zo'n stuk lezen. Mensen zijn wreed, mensen zijn rot en we denken allemaal (hopen?) dat wij (mensen in de zgn 'ontwikkelde' landen) niet zo zijn. Want iets anders is onverdraagzaam. Maar volgens mij was Joegoslavië ten tijde van de massamoorden/genocide daar ook best een ontwikkeld landZo eng.
Vrees dat vaak genoeg bewezen is dat het in de "juiste" omstandigheden overal mis kan gaan. Het laagje beschaving is er vaak sneller af dan je zou hopen.quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:08 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik moest ook specifiek aan jou denken toen ik dit weer las. Ik dacht: hoeveel van dit soort massale onzinnig wrede moorden zijn er wel niet geweest in de geschiedenis...en jij houdt je daar dagelijks mee bezig. Ik word al triest van 1x per zoveel tijd zo'n stuk lezen. Mensen zijn wreed, mensen zijn rot en we denken allemaal (hopen?) dat wij (mensen in de zgn 'ontwikkelde' landen) niet zo zijn. Want iets anders is onverdraagzaam. Maar volgens mij was Joegoslavië ten tijde van de massamoorden/genocide daar ook best een ontwikkeld landZo eng.
nou ja, 'gelukkig' werk ik veel quantitatief. en op een gegeven moment realiseer je neit meer wat al die nummers nou eigenlijk zeggen. Eens in de zoveel tijd schrik ik ervan, als ik zie dat er ergens meer dan 1000 mensen in een maand gestorven zijn. Gewone burgers, dan. Maar, meestal zijn de nummers gewoon nummers.quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:08 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik moest ook specifiek aan jou denken toen ik dit weer las. Ik dacht: hoeveel van dit soort massale onzinnig wrede moorden zijn er wel niet geweest in de geschiedenis...en jij houdt je daar dagelijks mee bezig. Ik word al triest van 1x per zoveel tijd zo'n stuk lezen. Mensen zijn wreed, mensen zijn rot en we denken allemaal (hopen?) dat wij (mensen in de zgn 'ontwikkelde' landen) niet zo zijn. Want iets anders is onverdraagzaam. Maar volgens mij was Joegoslavië ten tijde van de massamoorden/genocide daar ook best een ontwikkeld landZo eng.
duitsland was ook best een ontwikkeld land. En de landen in Zuid Amerika ook. Wat TAV zegt, als de omstandigheden ernaar zijn, kan het ergste in iedereen naar boven komen. Ik heb echt heel erg weinig vertrouwen in de mensheid.quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:14 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Vrees dat vaak genoeg bewezen is dat het in de "juiste" omstandigheden overal mis kan gaan. Het laagje beschaving is er vaak sneller af dan je zou hopen.
Het is best te lopen.quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:00 schreef AnneX het volgende:
Donder en Bliksem...wat een ellende met de crisis en de gevolgen![]()
Triest word ik ervan.
Morgen een dagje Rotjeknor: Kunsthal is dicht ? volgens de site.
Nu gaan we het Ei van Jeff Koons oa. bekijken in Boymans en eten op de
Euromast.
Voor de rotterdammers onder ons, is dat te lopen ? heen en weer...
( en te kanen?) Sunny was er onlangs?
Klinkt als een Schoolreisje
kernwapens, algemene verspreiding van wapens, beter transport en betere communicatie maakt dat moorden alleen maar effectiever is geworden. We zien steeds minder conflicten tussen landen, maar steeds meer en steeds gruwelijkere burgeroorlogen. En wij horen daar zo weinig over in de media. Zo nu en dan eens wat over syrie, over de centraal afrikaanse republiek. Maar, Oost Congo, Libanon, India, Pakistan, Ethiopie, Rusland, etc.quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:25 schreef minilot het volgende:
Ik ben niet zo van het dualistische denken waarin de mens in feite wreed en 'slecht' zou zijn, en dat mensen onder een dekentje van beschaving alleen maar 'goed' lijken.
Mensen, alles dat leeft trouwens, voegen zich naar de omstandigheden. Dat leidt zo nu en dan tot afschuwelijke dingen, maar ook net zo vaak tot prachtige, mooie dingen.
En naarmate de wereld beter geīnformeerd raakte, communicatie steeds beter en toegankelijker is geworden en andere zaken zich ontwikkelden zie je gelukkig algemeen gezien wel degelijk een afname in heel grootscheepse wreedheden sinds het ontstaan van beschavingen. Al heb je natuurlijk heel weinig aan die wetenschap als je je momenteel in een conflictgebied bevindt.
D was een land van denkers en dichters, net als Rusland.quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:22 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
duitsland was ook best een ontwikkeld land. En de landen in Zuid Amerika ook. Wat TAV zegt, als de omstandigheden ernaar zijn, kan het ergste in iedereen naar boven komen. Ik heb echt heel erg weinig vertrouwen in de mensheid.
Vraag me af wat de definitie van conflict daar is als ik China en de VS daar tussen zie staan.quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:33 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
kernwapens, algemene verspreiding van wapens, beter transport en betere communicatie maakt dat moorden alleen maar effectiever is geworden. We zien steeds minder conflicten tussen landen, maar steeds meer en steeds gruwelijkere burgeroorlogen. En wij horen daar zo weinig over in de media. Zo nu en dan eens wat over syrie, over de centraal afrikaanse republiek. Maar, Oost Congo, Libanon, India, Pakistan, Ethiopie, Rusland, etc.
Data over 2013 is nog niet helemaal verwerkt, maar dit zijn alle landen waar in 2012 minstens 25 doden zijn gevallen door conflict:
[ afbeelding ]
Van hoeveel van deze landen zou de gemiddelde nederlander weten dat er een conflict gaande is?
Sterker nog, het is op heel veel manieren en op heel veel plaatsen überhaupt nog niet voorbij natuurlijk.quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:36 schreef Myraela het volgende:
Ik keek laatst "the butler" en toen realiseerde ik me pas dat rassenhaat helemaal niet lang geleden is.
minstens 25 doden, in of geweld tusen 2 landen, rebellen groepen en staat of tussen georganiseerde groep (staat of rebellen groep) en burgers.quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:36 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Vraag me af wat de definitie van conflict daar is als ik China en de VS daar tussen zie staan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je zit er midden in, in Nederland, daarom zien de meeste mensen het niet.quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:36 schreef Myraela het volgende:
Ik keek laatst "the butler" en toen realiseerde ik me pas dat rassenhaat helemaal niet lang geleden is. En ik schrok eigenlijk van de blanke mensen, maar als ik mijn eigen persoonlijkheid in die situatie zou plaatsen, dan denk ik dat ik net zo fel mee had gedaan.
Hetzelfde met oorlogen, ik kan mensen dat bijna niet kwalijk nemen. Omdat ik weet dat ik in zo'n situatie waarschijnlijk hetzelfde had gedaan.
quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:38 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
minstens 25 doden, in of geweld tusen 2 landen, rebellen groepen en staat of tussen georganiseerde groep (staat of rebellen groep) en burgers.
Tis nog een beetje complexer, maar dat is de gist.Okay, interessant, je werkt voor een mensenrechten organisatie ofzo?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat soort definities zijn erg bepalend voor je onderzoekIn Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
Ja, dat is wel waar. Mijn vorige stiefvader heeft er jarenlang racistische gedachten bij mij ingeprent en ik merk dat ik het soms nog steeds wel lastig vind om geen vooroordelen te hebben.quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:40 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Je zit er midden in, in Nederland, daarom zien de meeste mensen het niet.
Racisme is niet exclusiefs blankquote:Op woensdag 29 januari 2014 10:48 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ja, dat is wel waar. Mijn vorige stiefvader heeft er jarenlang racistische gedachten bij mij ingeprent en ik merk dat ik het soms nog steeds wel lastig vind om geen vooroordelen te hebben.
Nou moet ik eerlijk zeggen dat ik me hier als Nederlander soms juist gediscrimineerd voel hier in Rotterdam.
Vegetarisch stoofpotje? Met bonen, courgette, aubergine en tomaten?quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:43 schreef minilot het volgende:
En ik heb nog steeds geen geschikte vegetarische avondhap gevonden.
Wat een verschil!quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:48 schreef Myraela het volgende:
Nou moet ik eerlijk zeggen dat ik me hier als Nederlander soms juist gediscrimineerd voel hier in Rotterdam.
zie pm.quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:43 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Okay, interessant, je werkt voor een mensenrechten organisatie ofzo?
Dat soort definities zijn erg bepalend voor je onderzoek
Neeeh.. Klinkt veganistisch. Zin in kaas. Of room. Of allebeiquote:Op woensdag 29 januari 2014 10:51 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Vegetarisch stoofpotje? Met bonen, courgette, aubergine en tomaten?
ottolenghi's barley risotto. was erg lekker!quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:55 schreef minilot het volgende:
[..]
Neeeh.. Klinkt veganistisch. Zin in kaas. Of room. Of allebei![]()
Maar bedankt!
Ja, wat zoek je?quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:43 schreef minilot het volgende:
En ik heb nog steeds geen geschikte vegetarische avondhap gevonden.
Futiel probleem, dat weet ik best!
Dan moet het pasta met pompoensaus worden.quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:55 schreef minilot het volgende:
[..]
Neeeh.. Klinkt veganistisch. Zin in kaas. Of room. Of allebei![]()
Maar bedankt!
Dat klinkt nog best okquote:Op woensdag 29 januari 2014 11:00 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Dan moet het pasta met pompoensaus worden.
Pompoen in de oven zacht laten worden , in de blender met mascarpone en wat kruiden, champignons en ui bakken, saus erbij, pasta koken, parmazaan, klaar.
Ik heb wel ergens een receptje.
Ja, het is echt fantastisch.quote:
Ja, positieve discriminatie bij banen merk ik heel erg. Zeker als de manager zelf een buitenlander is. En in de omgang met jongeren merk ik het ook heel erg, waar Nederlanders steeds opener worden, merk ik dat de andere culturen elkaar snel opzoeken. En dan merk je dat verschil weer erger op het mbo dan op het hbo.quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:52 schreef minilot het volgende:
[..]
Meen je dat echt?
Ik voel me hier juist oneerlijk bevoorrecht - ik kom als vrolijk uitziend blank meisje overal binnen en overal mee weg en dat slaat in mijn persoonlijke optiek helemaal nergens op, al snap ik uiteraard wel hoe het werkt en waarom het zo is.
Als ik in Rotterdam op de markt loop en omringd word door dertig culturen tegelijk dan vind ik dat juist hartstikke fijn en ben ik dankbaar voor de diversiteit die ik zo dichtbij kan vinden
It's all in the mindset. Waarschijnlijk hebben al die 'buitenlanders' net zo goed een nederlands paspoort.quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:04 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ja, positieve discriminatie bij banen merk ik heel erg. Zeker als de manager zelf een buitenlander is. En in de omgang met jongeren merk ik het ook heel erg, waar Nederlanders steeds opener worden, merk ik dat de andere culturen elkaar snel opzoeken. En dan merk je dat verschil weer erger op het mbo dan op het hbo.
Als ik met Nederlanders om ga hoor ik eigenlijk zelden tot nooit iemand racistisch praten. Als ik met buitenlanders om ga, dan hoor ik dat wel heel erg veel.
Ik krijg met mijn donkere haar en donkere ogen ook regelmatig de vraag wat mijn afkomst is, want blijkbaar is dat enorm belangrijk voor ze.
Precies wat ik ook al zat te typen, maar jij was snellerquote:Op woensdag 29 januari 2014 11:17 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
It's all in the mindset. Waarschijnlijk hebben al die 'buitenlanders' net zo goed een nederlands paspoort.
Maar ze voelen zich geen Nederlanders en kijken wel neer op Nederlanders. Of op blanke in ieder geval.quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:17 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
It's all in the mindset. Waarschijnlijk hebben al die 'buitenlanders' net zo goed een nederlands paspoort.
Dat zie je wel aan de wreedheden die Amerikaanse militairen soms begaan. Martelingen, burgers afschieten etc. Laagje vernis, iddquote:Op woensdag 29 januari 2014 10:14 schreef TAV74 het volgende:
Vrees dat vaak genoeg bewezen is dat het in de "juiste" omstandigheden overal mis kan gaan. Het laagje beschaving is er vaak sneller af dan je zou hopen.
misschien voelen 'ze' zich geen nederlanders omdat veel nederlanders 'ze' als buitenlanders zien.quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:21 schreef Myraela het volgende:
[..]
Maar ze voelen zich geen Nederlanders en kijken wel neer op Nederlanders. Of op blanke in ieder geval.
Jemig zeg. Heftig!quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:33 schreef Isabeau het volgende:
Ooit had ik overigens een vriendin (gewone oerhollandse blonde meid, vreselijk lief) die extreem racistisch bleek te zijn, ik kreeg daar echt de kriebels van. Zo kreeg haar oudere zus een relatie met een militair, maar hij was negroīde. Ze riep heel luid dat ze nooit een voet over de drempel bij haar zus zou zetten als die vent daar wasen toen ze een relatie kreeg met een gelijkdenkende eikel, verkondigde ze zelfs dat ze het uitmoorden van vieze zwarten de mooiste geschiedenis vond... geen vriendin meer van me
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |