Vergeten de laatste versnelling te monteren bij VWquote:Op zaterdag 14 juni 2014 12:19 schreef DS4 het volgende:
[..]
De 911 liep bij 321 km/u tegen de begrenzer aan...
Loopt hard zat, net voor het eerst geprobeerd, 240 is toch best wel snel. Niet vergelijkbaar met snelheid op een motor, voelt heel anders.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 14:32 schreef DS4 het volgende:
[..]
Dat is ook leuk, zeker als je niet teveel gewicht mee hoeft te nemen.
Que?quote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:08 schreef MaximumRush het volgende:
[..]
Te veel reparaties, om echt hard te gaan zijn er te veel hobbels.
Boven de 200 op de A15 voelt gewoon niet echt fijn voor me. Misschien ligt het aan het stuk waar ik over rij. Ik rij liever naar het zuiden op de A16, na Moerdijk. Meerdere keren 300 aangetikt daar.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 18:10 schreef Rainesz het volgende:
[..]
Que?
Het is niet vlak maar je kunt er gerust hard gaan.
Heb er altijd met al me maten auto's op top getest en nooit een hele gekke hobbel/kuil gehad waarbij we dachten ohjee.
Maar dan heb je nog stukje A30 wat ook prima voldoet, al staan daar wel eens flitsers. En A348 is ook prima, heb daar ook al gekke dingen uitgespookt afrit gelijk weer de oprit bijv.
Het is ook een beetje ballen tonen he. Als je harder gaat rijden weet je gewoon dat er maar weinig openbaar asfalt 100% ideaal is.
Goed stukje op zich, maar ik zie daar te vaak VROS auto's voor mijn gemoedsrust.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 18:18 schreef MaximumRush het volgende:
Boven de 200 op de A15 voelt gewoon niet echt fijn voor me. Misschien ligt het aan het stuk waar ik over rij. Ik rij liever naar het zuiden op de A16, na Moerdijk. Meerdere keren 300 aangetikt daar.
Meestal is het daar veel te druk om verantwoord hard te rijden. Zo'n goed stuk vind ik het niet. Ik kom er geregeld, aangezien ik in West-Brabant woon.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 19:07 schreef DS4 het volgende:
[..]
Goed stukje op zich, maar ik zie daar te vaak VROS auto's voor mijn gemoedsrust.
Pfff dan rij je ook langzaam....quote:Op zaterdag 14 juni 2014 19:43 schreef Guppyfriend het volgende:
Volkswagen
Polo Bluemotion
2011
Omdat 1 op 30
Ik rij de toegestane snelheid, maar ik heb geluk met een heel gunstige route, wat verbruik betreft. Praktisch alleen maar 80km wegen en weinig stoplichten, rotondes en ander geneuzel.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 19:44 schreef JohnB52 het volgende:
[..]
Pfff dan rij je ook langzaam....
Ik haal 1:25, met normaal rijden.
Ik rij dan ook meestal 's nachts. Enige verkeer die dan op de driebaansweg A16 rijdt is vrachtverkeer. Auto's zie je van veraf al dus dan is het echt ideaal om echt hard te rijden.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 19:25 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Meestal is het daar veel te druk om verantwoord hard te rijden. Zo'n goed stuk vind ik het niet. Ik kom er geregeld, aangezien ik in West-Brabant woon.
Het is overal overdag te druk voor 300+...quote:Op zaterdag 14 juni 2014 19:25 schreef Tomatenboer het volgende:
Meestal is het daar veel te druk om verantwoord hard te rijden. Zo'n goed stuk vind ik het niet. Ik kom er geregeld, aangezien ik in West-Brabant woon.
Wat ook niet helpt is mijn voorwaardelijke rijontzegging...quote:Op zaterdag 14 juni 2014 19:53 schreef MaximumRush het volgende:
Ik rij dan ook meestal 's nachts. Enige verkeer die dan op de driebaansweg A16 rijdt is vrachtverkeer. Auto's zie je van veraf al dus dan is het echt ideaal om echt hard te rijden.
VROS auto's pik je er dan zo tussen uit.
Avondje stappen in Tilburg en dan naar huis rijden. Record is vanaf parkeergarage tot aan de deur in Dordrecht in 25 minuten.
Dat begrijp ik. Maar ik rij ook geregeld in de kleine uurtjes op het bewuste gedeelte van de A16. Het is vrijwel altijd 'druk' op de A16. Ik ken veel snelwegen die op die tijdstippen veel rustiger zijn (in het oosten des land).quote:Op zaterdag 14 juni 2014 20:27 schreef DS4 het volgende:
[..]
Het is overal overdag te druk voor 300+...
Fopjequote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:13 schreef Fopje het volgende:
Corolla 1.6 vvti hatcback uit 2007. Waarom? Geen idee, hij voldoet aan mijn eisen en schijnt best betrouwbaar te zijn.
Die fiesta's zijn zo mooi, vooral in een leuke uitvoering. Ik heb er zelf ook nog voor gekekenquote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:33 schreef SgtPorkbeans het volgende:
[..]
Fopje
Ik ga niet meer voor de Alfa, ik heb gelezen welke problemen mensen er mee gehad hebben
Dat is niet gezond
Dus ga ik nu voor een Ford Fiesta
http://www.autotrack.nl/tweedehands/ford/fiesta/10554076
Zo eentje
Het liefste wil ik nog een 1.6 titanium/sport , maar die moet ik dan uit Duitsland importerenquote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:36 schreef Fopje het volgende:
[..]
Die fiesta's zijn zo mooi, vooral in een leuke uitvoering. Ik heb er zelf ook nog voor gekeken
Veel mensen raden een 1.6 aan omdat een 1.25 niet eens zoveel zuiniger is terwijl hij wel veel minder vermogen heeft. Maar het blijven mooie wagensquote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:37 schreef SgtPorkbeans het volgende:
[..]
Het liefste wil ik nog een 1.6 titanium/sport , maar die moet ik dan uit Duitsland importeren
En er zit bij de sport een mooi spoilertje op, mooi lichtmetaal en soms ook nog een diffuserquote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:42 schreef Fopje het volgende:
[..]
Veel mensen raden een 1.6 aan omdat een 1.25 niet eens zoveel zuiniger is terwijl hij wel veel minder vermogen heeft. Maar het blijven mooie wagens
De 60 kw 1.25 is rap zat in nederland. Het verbruik is niet echt denderend, een verbruik van 1:13,5 was ik niet echt tevreden mee.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:42 schreef Fopje het volgende:
[..]
Veel mensen raden een 1.6 aan omdat een 1.25 niet eens zoveel zuiniger is terwijl hij wel veel minder vermogen heeft. Maar het blijven mooie wagens
Toch wel:quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:58 schreef Hyperdude het volgende:
Ik kijk vanmiddag wel naar LM24
Mulsanne in 1977 met Jürgen Barth
Op de Afsluitdijk kan je wel aardig doorrijden.
Ook weinig kans op herten en ander doodwild.
Heb ik ook gehad.. maar 1:30 haalde ik er niet mee hoor.. eerder 1:15 geloof ik..quote:Op zaterdag 14 juni 2014 19:43 schreef Guppyfriend het volgende:
Volkswagen
Polo Bluemotion
2011
Omdat 1 op 30
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |