Wij zijn volgende maand ook een jaar getrouwd!quote:Op vrijdag 10 januari 2014 22:59 schreef -mandy- het volgende:
Volgende maand zijnen ik een jaar getrouwd, ik wil hem dan toch wel verrassen met een klein cadeautje, maar wat weet ik nog helemaal niet.
Man niet in de buurt?quote:Op zaterdag 11 januari 2014 11:22 schreef vencodark het volgende:
Zeg, als jullie nou moeten douchen en je baby wilt niet meer slapen, wat dan?![]()
Nemen jullie hem mee, of leg je hem gewoon even in zijn bed en 'moet' hij zich maar even vermaken?
Ik zit maar te wachten tot meneer even 'uitgeschakeld' is.
Heb mij zelfs al voorgenomen voortaan om 7 uur de wekker te zetten en te douchen voordat hij gemiddeld om 8 uur wakker wordt.
Leuk Venco! Op valentijnsdag!quote:Op zaterdag 11 januari 2014 11:24 schreef vencodark het volgende:
[..]
Wij zijn volgende maand ook een jaar getrouwd!
Wanneer jullie?wij 14e.
Woensdag!!!!!quote:Op zaterdag 11 januari 2014 11:21 schreef LadyBlack het volgende:
Oh, domper
Is Ow dit weekend jarig??
Wát een rust inderdaad!quote:Op zaterdag 11 januari 2014 10:13 schreef LadyBlack het volgende:
Ey! Kyara! Gefeliciteerd met je peuter!!Da's vandaag toch?
Even geen dreumes in huis
quote:Op vrijdag 10 januari 2014 21:37 schreef Loj het volgende:
Hoi...
Mijn baby geeft kusjes...
En verder moet ik ff energie verzamelen zodat ik ook sociaal kan doen..
Hier hetzelfde hoor! Zelf zitten of staan, nope, optrekken, nooit van gehoord. Ze blijft wel eventjes zelf staan, staan is gaaf! Sinds 1 a 2 weken heeft ze wel het tijgeren/buikschuiven onder de knie. Ze komt iig vooruitquote:Op zaterdag 11 januari 2014 17:27 schreef -mandy- het volgende:
Kyara je meiden ... wat een mooie dames!
Leuk he die kleine kleertjes. Ik smelt ook altijd nog als ik die kleinste maatjes zie.
ik ben nu even weer onzeker.
D is 8,5 maand en is nog niet verder dan achteruit buikschuiven, naar links en rechts schuiven gaat al vlotter. maar van kruipen of vooruit bewegen is nog helemaal geen sprake.
Als je hem op zijn benen zet, zakt hij haast niet meer door zijn benen en als je hem zet blijft ie keurig een tijdje zitten. maar zelf gaan staan, zelf gaan zitten of optrekken ho maar.
omrollen beide kanten kan ie al vanaf 6,5 maand maar pas nu begint ie het eens in de paar dagen te doen (van buik naar rug).
is dat normaal?
Niet alle baby's zijn even snel, maar ik ben dan toch weer ongerust dat zijn ontwikkeling niet helemaal "op tijd" verloopt.
Maar wel heel leukquote:Op zaterdag 11 januari 2014 20:04 schreef Loj het volgende:
Het is ook niet leuk, bah zelfmedelijden
Verder Mandy ben ik het helemaal met de rest eens, geen zorgen maken!
En ik hou gewoon dit aan voor mezelf:
3 jaar rollen en voortbewegen (wordt zo lastig op de peuterspeelzaal anders)
4 jaar lopen (kruipen door groep 1 is ook zo wat)
5 jaar eten (anders is hij zo'n buitenbeentje tijdens het kerstdiner op school)
6 jaar zindelijk (groep 3 juffen verschonen geen luiers meer)
7 jaar praten (dan verwachten leerkrachten antwoord terug)
8 jaar doorslapen (goed streven toch..)
12 jaar borstvoeding af (daarna vind ik het toch een beetje dubieus worden)sorry, heel flauw
Maak ik alweer in dit topic een foutje, ik bedoelde 11,5 jaar... Ze zijn allebei van dezelfde vader hoor...quote:Op zaterdag 11 januari 2014 20:53 schreef danic het volgende:
Laiv, anderhalf jaar geleden en nu al twee kindjes? Begrijp ik het niet of hebben beide kindjes Den andere vader![]()
Ik ga er voor nu maar vanuit dat ik het verkeerd begrijp...![]()
Ferrari, als ik er aan denk zal ik erom vragen, ben nu bij mijn ouders en hij is werken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mijn leven begon voor de 2de keer toen ik Djeez ontmoette en werd compleet op 26 april 2013 met de geboorte van onze zoon.
quote:Op zaterdag 11 januari 2014 21:41 schreef Cwen het volgende:
Wij kennen elkaar van de middelbare school, al 13 jaar! Hij kwam in de vierde bij ons op school, vond aansluiting in de vriendengroep waar ik en Loj ook inzaten, en na ons eindexamen, twee jaar later, is het wat geworden met het idee van "We zien wel". Inmiddels zijn we zo'n 11 jaar bij elkaar en een huwelijk, een huis, twee katten en een kind verder. De vriendengroep is er ook nog steeds
.
In dat geval: laat je niet tegenhouden door je onzekerheden en go for it!quote:Op zaterdag 11 januari 2014 23:24 schreef -mandy- het volgende:
Maakt niet uit Juud. Ik vind het ook wel weer een heel romantisch iets om zoiets te doen voor.
Hmm, mijn verlegenheid is aan het vechten tegen de romantiek, stand 0-0quote:Op zaterdag 11 januari 2014 23:27 schreef Juud-- het volgende:
[..]
In dat geval: laat je niet tegenhouden door je onzekerheden en go for it!
Ben jij mij??? (Al is het hier in augustus pas 14 jaar geleden dat ik een berichtje kreeg via icq)quote:Op zaterdag 11 januari 2014 21:30 schreef Tally het volgende:
14 jaar geleden kreeg ik een berichtje op ICQ van een vreemde. Inmiddels is hij niet zo vreemd meer
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mijn leven begon voor de 2de keer toen ik Djeez ontmoette en werd compleet op 26 april 2013 met de geboorte van onze zoon.
Naar die gouden tip ben ik ook op zoek!quote:Op zondag 12 januari 2014 10:22 schreef Spirit82 het volgende:
Weten jullie heel toevallig of er een iPad trucje is zodat je baby gewoon Sesamstraat kan kijken zonder dat haar veeghandjes continu het programma stop zetten, uit zetten, iets anders openen, etc?
Spirit bij instellingen - algemeen - toegankelijkheid - begeleide toegangquote:Op zondag 12 januari 2014 10:22 schreef Spirit82 het volgende:
Weten jullie heel toevallig of er een iPad trucje is zodat je baby gewoon Sesamstraat kan kijken zonder dat haar veeghandjes continu het programma stop zetten, uit zetten, iets anders openen, etc?
Dit ga ik ook proberen!quote:Op zondag 12 januari 2014 11:35 schreef Omentielvo het volgende:
[..]
Spirit bij instellingen - algemeen - toegankelijkheid - begeleide toegang
Deze inschakelen en dan als je de app opent starten. Ideaal![]()
Ik ook alleen met bekenden. Maar ik ging eens een pc repareren bij de buurvrouw van mijn tante. En daar kwam een vriend van mijn man online. Na wat babbelen ging ik er vandoot en wilde hij mijn ICQ nummer hebben en die heeft mijn man gepikt toen die daar wasquote:Op zondag 12 januari 2014 09:58 schreef Suikertante het volgende:
He fieder wat sneu! Beterschap
De ICQ verhalen vind ikIk chatte heel braaf alleen met bekenden
Spirit: kwartvoorachtboks!
Dat is écht een bizar verhaalquote:Op zondag 12 januari 2014 14:13 schreef Tally het volgende:
[..]
Ik ook alleen met bekenden. Maar ik ging eens een pc repareren bij de buurvrouw van mijn tante. En daar kwam een vriend van mijn man online. Na wat babbelen ging ik er vandoot en wilde hij mijn ICQ nummer hebben en die heeft mijn man gepikt toen die daar was
Thanks!!!!quote:Op zondag 12 januari 2014 11:35 schreef Omentielvo het volgende:
[..]
Spirit bij instellingen - algemeen - toegankelijkheid - begeleide toegang
Deze inschakelen en dan als je de app opent starten. Ideaal![]()
Zit nu in de auto en mn boekje ligt thuis. Maar gister naast de melk een potje fruithap en weinig avondeten 150 gr vs 250/300 normaal. Vandaag alleen nog melk en 4 stukjes brood ofzo.quote:Op zondag 12 januari 2014 14:59 schreef Suikertante het volgende:
XM wat heeft ze de afgelopen 24 uur gegeten? Niet alleen de melk, maar alles?
Precies,dus misschien is ze nu gewoon chill en heeft ze even niet zoveel nodigquote:
We doen wel altijd aardappel door de groenten. Maar geen pap of brood nee. Brood kan ze echt nog niks mee en pap blieft ze niet...quote:Op zondag 12 januari 2014 15:08 schreef Suikertante het volgende:
Dus gister:
450 cc
fruithapje
150 gram avondeten
Dus eigenlijk mist ze alleen de koolhydraten.
Voedingspatroon in de gaten houden oké, maar je reageert denk ik wat heftiger dan nodig. Neemt niet weg dat het cb bellen nooit kwaad kan!
Mijn zus gebruikt daar de app Famigo voor, daarmee kan je kind wel bij de app's die jij beschikbaar maakt, maar niet bij alle andere opties op je telefoon. Of het voor filmpjes ook werkt. weet ik niet?quote:Op zondag 12 januari 2014 10:22 schreef Spirit82 het volgende:
Weten jullie heel toevallig of er een iPad trucje is zodat je baby gewoon Sesamstraat kan kijken zonder dat haar veeghandjes continu het programma stop zetten, uit zetten, iets anders openen, etc?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |