abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_135295079
N.a.v. van de discussie in het OUD feedback topic is besloten het lijstje in dit topic te laten vervallen.
Alle OUD-users en hun kindjes die daar behoefte aan hadden, kun je terugvinden in het verjaardagslijstje op de Fok!wiki:
http://wiki.fok.nl/index.php/Ouder%28s%29_Kalender

De baby wiki-lijst:
http://wiki.fok.nl/index.php/BabyTopic

Voel je vrij je gegevens in dit lijstje toe te voegen/aan te passen :Y
pi_135295677
Oh ik kan niet wachten tot E achter een loopwagentje kan O+ Ze krijgt tegen die tijd zo'n houten blokkenwagen, of een poppenwagen!

Maar eigenlijk wil ik ook dat ze nog heel lang een kleine baby is ;(

Ze had vanavond alweer koorts trouwens, 39.2... Ik was laat op het kdv, en ze viel in slaap toen ik even met haar op de bank ging zitten, dus warm eten liep volledig in de soep. Dacht ik haar te verwennen en voor een keer toch zo'n pyamapapje te geven (uit de blije doos), blieft ze m niet :') Dus toen maar nog eens laten drinken bij mij en toen was ze vertrokken :z

Ben benieuwd wat de nacht brengt, maar ik stel me maar in op veel knuffelen met mn meiske *;
pi_135297284
Sneu LB!

J had vanavond ook wat last van de prikjes. Koortsig (niet getempt dus weet niet hoeveel), rode wangetjes, huilerig, geen eetlust en heel moe. Wij waren met M op stap dus pas tegen half 7 thuis. Meteen aangelegd en dat hielp dus nu slaapt ze nog. Op haar been zit ook ee rode harde plek daar waar de vaccinaties zijn gezet :{

voelde me toch een beetje schuldig dat ik er niet voor haar was
pi_135297677
Xm, lisa kon met tien maanden niet zitten niet kruipen niet van buik naa rug en niet optrekken. Praten kon ze ook niet. Fysio en al laten kijken maar had gewoon de kracht ervoor maar was er nog niet aan toe. 2 maande later liep ze ineens terwijl stilstaan niet echt ging.

Laat het gaan het komt goed!
2 liefdes 1 leven(L), 2 levens 1 liefde(L)
  donderdag 9 januari 2014 @ 23:06:24 #5
378192 -mandy-
I am who I am
pi_135297784
Veel beterschap voor je meisje LB.

Ik zag de stats Kyara, mooi hoor! Sneu dat ze zo'n last heeft van de prikjes.
Heeft D er ook last van?
Mijn leven begon voor de 2de keer toen ik Djeez ontmoette en werd compleet op 26 april 2013 met de geboorte van onze zoon.
pi_135298269
Nee, D heeft er een stuk minder last van.die heeft al het eten dat J liet staan opgegeten :')
pi_135298274
Kyara dat is inderdaad sneu. Gelukkig was ze goed te troosten door jouw magic boobs :*
pi_135298980
:D!

Hopelijk knapt J door lekker te slapen weer op Kyara! :*
En herkenbaar, ik ben 2 van de 3 keer dat E prikjes kreeg daarna niet thuis geweest, en de tweede keer had ze er ook last van gehad ;(
pi_135300191
quote:
1s.gif Op donderdag 9 januari 2014 21:35 schreef vencodark het volgende:
Oh en wat is vliegtuigen trouwens? ;)
Dat kan Femke ook heel goed!


En sorry voor m'n geklaag, ik heb eigenlijk niets om te klagen met m'n vrolijke duo, maar ik zit gewoon zelf even niet zo heel lekker in m'n vel denk ik. Helpt waarschijnlijk ook niet mee voor de productie ;)
Ik vergeet vanalles.. jarige kindjes, ziekige kindjes, kindjes met prikjes, familieperikelen... :* voor iedereen! Over een paar dagen kom ik weer sociaal en gezellig doen :@
  vrijdag 10 januari 2014 @ 00:15:41 #10
378192 -mandy-
I am who I am
pi_135300953
Balen van je productie Shandaly. Niet leuk.
Dikke :* , hopelijk zit je snel beter in je vel.

Dat vliegtuigen is herkenbaar! Mag D ook graag doen. :)

En voor nu zeg ik, welterusten! :Z :z :Z
Mijn leven begon voor de 2de keer toen ik Djeez ontmoette en werd compleet op 26 april 2013 met de geboorte van onze zoon.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 02:47:01 #11
344364 ProjSkippy
Meestal ongevaarlijk.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 06:36:00 #12
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_135305329
Nou, nieuwe eetritme begint goed... Pap: na 3 lepels de lippen stijf op elkaar en van de fles nog geen 100cc -O-. Dat belooft wat.

;(
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_135305410
Is het de eerste keer pap XM? Daar moet ze misschien even aan wennen :) En 100cc is voor jouw gevoel al beter dan 60! Toch?

Ah Shandaly, wat rot dat je je zo naar voelt. Ik denk dat iedereen wel van die periodes heeft en daar mag je best over klagen! Als zowel jij en Femke nog niet willen stoppen is zulks gewoon heel rot.

Ik las meer problemen in het vorige topic, maar die ben ik vergeten :@ in ieder geval een :*
Sarcasme. Herken het.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 07:25:11 #14
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_135305464
Nee, tweede keer en ging veel slechter dan de eerste keer. Eerste keer ging er nog een half bordje in en nu was het na drie happen dus echt mond stijf op elkaar, wegdraaien, slaan met de handjes...
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_135305555
quote:
0s.gif Op donderdag 9 januari 2014 23:54 schreef Shandaly het volgende:

[..]

Dat kan Femke ook heel goed!
[ afbeelding ]

En sorry voor m'n geklaag, ik heb eigenlijk niets om te klagen met m'n vrolijke duo, maar ik zit gewoon zelf even niet zo heel lekker in m'n vel denk ik. Helpt waarschijnlijk ook niet mee voor de productie ;)
Ik vergeet vanalles.. jarige kindjes, ziekige kindjes, kindjes met prikjes, familieperikelen... :* voor iedereen! Over een paar dagen kom ik weer sociaal en gezellig doen :@
Vliegtuig-Femke O+

Joh, dat geeft toch niks? Mag ook wel een keertje toch. *knuf*

:*
pi_135305568
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 07:25 schreef XcUZ_Me het volgende:
Nee, tweede keer en ging veel slechter dan de eerste keer. Eerste keer ging er nog een half bordje in en nu was het na drie happen dus echt mond stijf op elkaar, wegdraaien, slaan met de handjes...
Hier eten ze de ene keer ook beter dan de andere keer.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 07:47:33 #17
378192 -mandy-
I am who I am
pi_135305600
Is het met nieuwe smaken ook niet een kwestie van wennen en volhouden? Met nieuwe smaken van groente of fruithapjes is het toch ook 3x aanbieden. Kan het met pap ook niet zoiets zijn?

Dat slaan met die handjes deed D ook nog gisteravond. Waarom? Geen idee eigenlijk :N . Geprakte zoete aardappel met vlees ging er met smaak in.
Mijn leven begon voor de 2de keer toen ik Djeez ontmoette en werd compleet op 26 april 2013 met de geboorte van onze zoon.
pi_135305613
Shandaly :*

XM :*
  vrijdag 10 januari 2014 @ 07:54:31 #19
378192 -mandy-
I am who I am
pi_135305627
Ik zou nog niet stoppen met de pap XM. Je doet het hartstikke goed en Noor ook!
Ik zag laatst stats van Noor op fb, zagen er heel goed uit!
:*

[ Bericht 1% gewijzigd door -mandy- op 10-01-2014 08:17:23 ]
Mijn leven begon voor de 2de keer toen ik Djeez ontmoette en werd compleet op 26 april 2013 met de geboorte van onze zoon.
pi_135306012
XM :* ik herken je gevoel. Maar ik zeg dan tegen mezelf dat M het prima zelf kan regelen. De ene keer gaat er meer in dan de andere keer en ik merk dat ik de 'super-eet-dagen' als referentie neem. Dat is niet echt realistisch. Maar zolang M vrolijk is en op de lange termijn (dus de standaard cb-bezoekmomenten) gewoon groeit, isbhet eigenlijk prima. Het voordeel dat ik heb is dat M de tweede is, broer R kan ook regelmatig van lucht en liefde leven en doet het ook nog.

Shandally :* het is ook stom, dat je aan de ene kant wil stoppen, maar als je dan verhalen van anderen leest... Dan voelt het zo ondankbaar om voor jezelf te kiezen. Ik ben nu anderhalve week helemaal gestopt en nu M ziek was/is blijk ik hem ook te kunnen troosten zonder borst. Alhoewel ik vannacht dacht 'kon ik hem nog maar even voeden'... ;( Maar als hij dan toch gaat slapen, is het weer goed.
R 09-10-2010
M 20-04-2013
pi_135306707
Nou woensdag bij de kinderarts geweest met L. Ze heeft dus 2 bulten op de mondbodem, die evenwijdig lopen aan de tong, Dat zou wel eens de reden kunnen zijn dat de fles zo moeilijk gaat en dat de drinktechniek aan de borst ook te wensen overlaat. Helaas weet de kinderarts ook niet wat het is, heeft het nog nooit gezien. Er zijn nu foto's gemaakt en daarmee gaan ze kijken wie in het land ons wel verder kan helpen. Over de intake hoeven we ons nog geen zorgen te maken, dat wat ze overdag niet drinkt op mijn werkdagen (deze week maar 20 cc), drinkt ze waarschijnlijk in de avonduren wel bij! Maar...ik moest vooral niet stoppen met de bv ("die is nu heilig") en ook nog niet willen beginnen met hapjes, want dat kon wel eens verkeerd uitpakken.

Over 2 weken terugkomen om de groei te monitoren en hopelijk kunnen ze ons dan naar de juiste persoon doorverwijzen.

Praatje bij het plaatje:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 09:33:40 #22
171422 LadyBlack
paint it black
pi_135306784
Jeetje sull! Hopelijk vinden ze gauw iemand die dit eerder heeft gezien!

En ik weet natuurlijk niet of het onlangs erger is geworden, maar waarom heeft niemand je eerder doorverwezen??

Oh en ook nog een :* voor XM en shandaly! Hopelijk lucht het opschrijven (en daarna hier de bevestiging) al wat!

[ Bericht 35% gewijzigd door LadyBlack op 10-01-2014 09:39:17 ]
  vrijdag 10 januari 2014 @ 09:37:59 #23
171422 LadyBlack
paint it black
pi_135306874
Tevens goedemorgen :O

Toen ik naar bed ging werd E wakker, en ik heb de weg van de minste weerstand gekozen (dacht ik) en haar bij me in bed genomen...

God wat een gevecht :X Maaien met dr armen, trappen met dr benen, wurmen met dr hoofd, sabbelen, eigenlijk alles behalve drinken of slapen. We hebben allebei wel wat geslapen, maar ik ben wel weer kapot nu hoor. Die voedingshouding is echt niet geschikt voor de hele nacht. En E slaapt toch ook beter in dr bedje.

Vannacht maar weer even de kiezen op elkaar dus.
pi_135306901
Jee Sull, wat heftig! Maak je je zorgen of laat je het allemaal maar over je heen komen?

XM, kun je als je zulke dingen denkt (oh neeee ze eet niet genoeg, oh neee ze ontwikkelt niet goed, etc) daar ook wat ratio tegenover zetten? Ik weet dat je hulp hebt, maar als ik je zo lees vraag ik me af of je je niet wat te veel 'laat gaan' in de zorgen die je hebt. Je lijkt me geen onintelligente vrouw, misschien iets meer je verstand aanboren ipv je angst laten spreken?
  vrijdag 10 januari 2014 @ 09:42:49 #25
171422 LadyBlack
paint it black
pi_135306959
LE :W

Ik had nog een vraag aan jou; bieden jullie L wel meer eten aan maar eet ie het nog niet? Of bied je ook niet zoveel aan? (bijvoorbeeld ivm gecorrigeerde leeftijd)
pi_135306984
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 09:42 schreef LadyBlack het volgende:
LE :W

Ik had nog een vraag aan jou; bieden jullie L wel meer eten aan maar eet ie het nog niet? Of bied je ook niet zoveel aan ivm gecorrigeerde leeftijd?
Hoi O+

Ja, we bieden wel aan hoor. Gecorrigeerd is hij nu 7 maanden dus geen reden om dat uit te stellen. Hij wil het gewoon nog niet zo erg. :)
pi_135307008
Aan de ene kant maak ik me wel zorgen, aan de andere kant zien we het allemaal wel! We hebben nu al zo'n poos aangerommeld met de fles, eerst dacht iedereen dat het door de spruw kwam. Toen dachten we zelf misschien een vroeg tandje. Bij het CB gevraagd vorige week en die namen het totaal niet serieus en toen was ik het zat! Gelukkig ondernam de huisarts wel gelijk actie!

LB hier een gelijke actie maar dan om 1 uur. L. bleef maar over mijn gezicht aaien. :O
  vrijdag 10 januari 2014 @ 09:49:28 #28
171422 LadyBlack
paint it black
pi_135307084
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 09:44 schreef L-E het volgende:

[..]

Hoi O+

Ja, we bieden wel aan hoor. Gecorrigeerd is hij nu 7 maanden dus geen reden om dat uit te stellen. Hij wil het gewoon nog niet zo erg. :)
Ohja jezus zelfs dan al 7 maanden he :o

En nouja, hij doet t nog wel ff op jouw voeding en die enkele broodkorst enzo geloof ik he :9

Maar ik vind t interessant, want stiekem irriteert het me mateloos dat de verpleegkundige op het cb begon over dat bv niet genoeg meer was dus dat ze wel echt moest gaan eten nu... en dan zie ik Sticker en Nin (die volgens mij ook nog niet zoveel eet, toch belle??) en dan baal ik zo! Want mijn vriend neemt zulke opmerkingen best wel serieus.
pi_135307106
Sull jeetje zeg. Ziet er ook wel apart uit. Hoop dat ze snel ontdekken wat het precies is en dat ze er iets aan kunnen doen!

Lb slechte nacht gehad..

Hier mini zo naar de gastouder brengen en dan men huis op orde proberen te brengen...
  vrijdag 10 januari 2014 @ 09:51:52 #30
171422 LadyBlack
paint it black
pi_135307126
Ahh over je gezicht aaien klinkt dan wel weer lief Sull O+

E begint wat meer kracht te krijgen, dus dat gecombineerd met haar fanatieke aard zorgt voor een half opengekrabd gezicht en een borst vol kapotte plekjes :X waar ze vervolgens feilloos de korstjes vanaf peutert ;(

Gelukkig is ze ook echt een knuffel, dus word ik ook regelmatig beetgepakt voor een 'zoen' *;
pi_135307166
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 09:49 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

Ohja jezus zelfs dan al 7 maanden he :o

En nouja, hij doet t nog wel ff op jouw voeding en die enkele broodkorst enzo geloof ik he :9

Maar ik vind t interessant, want stiekem irriteert het me mateloos dat de verpleegkundige op het cb begon over dat bv niet genoeg meer was dus dat ze wel echt moest gaan eten nu... en dan zie ik Sticker en Nin (die volgens mij ook nog niet zoveel eet, toch belle??) en dan baal ik zo! Want mijn vriend neemt zulke opmerkingen best wel serieus.
Dat is tegen ons ook gezegd, door de cb-arts.'Borstvoeding bevat niet alles wat ze nodig hebben' Nou, dat is gewoon dikke onzin. Voordelen van bijvoeden zitten voor mij vooral in de mondmotoriek en het leren eten, maar bv bevat tot een jaar alles. En als het cb dat niet weet kun je ze gewoon om de oren slaan met het who-advies.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 09:55:13 #32
171422 LadyBlack
paint it black
pi_135307202
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 09:53 schreef L-E het volgende:

[..]

Dat is tegen ons ook gezegd, door de cb-arts.'Borstvoeding bevat niet alles wat ze nodig hebben' Nou, dat is gewoon dikke onzin. Voordelen van bijvoeden zitten voor mij vooral in de mondmotoriek en het leren eten, maar bv bevat tot een jaar alles. En als het cb dat niet weet kun je ze gewoon om de oren slaan met het who-advies.
I know, het is alleen deze verpleegkundige die zo doet, maarja... die troffen we helaas bij onze laatste afspraak daar.

Volgend bezoek is in onze nieuwe wijk! Hopelijk fijne mensen daar.
pi_135307211
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 09:45 schreef Sull het volgende:
Aan de ene kant maak ik me wel zorgen, aan de andere kant zien we het allemaal wel! We hebben nu al zo'n poos aangerommeld met de fles, eerst dacht iedereen dat het door de spruw kwam. Toen dachten we zelf misschien een vroeg tandje. Bij het CB gevraagd vorige week en die namen het totaal niet serieus en toen was ik het zat! Gelukkig ondernam de huisarts wel gelijk actie!

LB hier een gelijke actie maar dan om 1 uur. L. bleef maar over mijn gezicht aaien. :O
Rot dat je niet serieus bent genomen joh, maar goed dat je bent blijven strijden. Zo zie je maar. Ik hoop dat het mee valt en jullie snel geholpen worden. :*
pi_135307244
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 09:55 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

I know, het is alleen deze verpleegkundige die zo doet, maarja... die troffen we helaas bij onze laatste afspraak daar.

Volgend bezoek is in onze nieuwe wijk! Hopelijk fijne mensen daar.
Dat zijn wel de adviezen waardoor wij alleen nog voor de vaccinaties naar het cb gaan. Ik ben echt niet anti-cb hoor, maar ik heb wel gemerkt dat ze anders in opvoeden staan dan wij. Het leek ons zonde van ieders tijd om daar steeds adviezen te krijgen die wij heel eigenwijs naast ons neerleggen. Kunnen ze die tijd beter besteden aan andere ouders. :)

Hoe gaat het met het huis eigenlijk? Wanneer is de housewarming? *O*
  vrijdag 10 januari 2014 @ 10:04:18 #35
171422 LadyBlack
paint it black
pi_135307351
We krijgen maandag de sleutel!! :o *O*

Dan breekt een tijd aan waar ik niet zo naar uitkijk; puinruimen en inpakken hier, klussen daar (gelukkig kan E dan bij vrienden die in de buurt wonen zijn, of oma komt oppassen), maar daarnaaaaaa!! OMG dan hoef ik nooit meer me langs de buggy te wurmen, boodschappen naar boven te sjouwen waarbij ik dan met de tassen blijf steken omdat de deur dankzij de buggy niet ver genoeg open kan... nooit meer onder een schuin schimmelend dak te douchen... Dan heb ik een tof écht huis O+
  vrijdag 10 januari 2014 @ 10:08:14 #36
171422 LadyBlack
paint it black
pi_135307436
Ok en nu moet ik dus van mn luie reet afkomen en wat gaan doen.

:O
pi_135307577
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 09:49 schreef LadyBlack het volgende:
Maar ik vind t interessant, want stiekem irriteert het me mateloos dat de verpleegkundige op het cb begon over dat bv niet genoeg meer was dus dat ze wel echt moest gaan eten nu... en dan zie ik Sticker en Nin (die volgens mij ook nog niet zoveel eet, toch belle??) en dan baal ik zo! Want mijn vriend neemt zulke opmerkingen best wel serieus.
Rond de 7 maanden aten ze hier ook nog maar samen een halve peer en een broccoliroosje.
pi_135307617
Sull, wat naar. Hopelijk kunnen ze snel iets -onschuldigs- vinden.

LB, spannende periode! Lijkt me best heftig in combinatie met een baby.
pi_135307718
Dat terugdenken en mijmeren aan de geboorte van je kind gebeurt trouwens ook nog 2 jaar later...
pi_135307830
quote:
2s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 10:19 schreef Kyara het volgende:
Dat terugdenken en mijmeren aan de geboorte van je kind gebeurt trouwens ook nog 2 jaar later...
Zes jaar later ook nog ;)
pi_135308020
Volgens mijn moeder zelfs 35 jaar later nog... ;) of zou dat komen omdat ze vlak daarvoor weer oma was geworden... ?
pi_135308596
Sull hopelijk vinden ze snel iemand die er iets mee kan.
LB wat spannend! Even doorbijten tot alle rotklussen klaar zijn en dan genieten. *O*
Kyara mijn moeder begint nog steeds ieder jaar op mijn verjaardag terug te blikken :D O+ en ik ben bijna 30
pi_135308761
Mijn schoonzusje is vandaag naar het ziekenhuis voor de punctie en hopelijkmaandag de terugplaatsing. Ik beleef de afgelopen dagen niet alleen de bevallingen maar ook ons hele IVF traject ;(
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.
pi_135310013
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 10:08 schreef LadyBlack het volgende:
Ok en nu moet ik dus van mn luie reet afkomen en wat gaan doen.

:O
Schop!
Ik ook :D

Kindjes zijn uit logeren geweest.
Vond het lastig maar ik viel letterlijk om van de slaap en man kwam met het bericht morgen pas thuis te komen ipv vandaag.
Dex heeft super goed geslapen.

22;30 een fles en 04:30 en toen tot 08uur geslapen
:)
  vrijdag 10 januari 2014 @ 11:37:52 #45
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_135310110
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 09:49 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

Ohja jezus zelfs dan al 7 maanden he :o

En nouja, hij doet t nog wel ff op jouw voeding en die enkele broodkorst enzo geloof ik he :9

Maar ik vind t interessant, want stiekem irriteert het me mateloos dat de verpleegkundige op het cb begon over dat bv niet genoeg meer was dus dat ze wel echt moest gaan eten nu... en dan zie ik Sticker en Nin (die volgens mij ook nog niet zoveel eet, toch belle??) en dan baal ik zo! Want mijn vriend neemt zulke opmerkingen best wel serieus.
Lauren eet ook amper, zeker als ik lees wat Isa en Noor allemaal eten :X . ze doet het nog steeds, is vrolijk en heeft vette billen.
pi_135310803
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 10:04 schreef LadyBlack het volgende:
We krijgen maandag de sleutel!! :o *O*

Dan breekt een tijd aan waar ik niet zo naar uitkijk; puinruimen en inpakken hier, klussen daar (gelukkig kan E dan bij vrienden die in de buurt wonen zijn, of oma komt oppassen), maar daarnaaaaaa!! OMG dan hoef ik nooit meer me langs de buggy te wurmen, boodschappen naar boven te sjouwen waarbij ik dan met de tassen blijf steken omdat de deur dankzij de buggy niet ver genoeg open kan... nooit meer onder een schuin schimmelend dak te douchen... Dan heb ik een tof écht huis O+
Ik weet hoe het is!
Verhuizen an sich is echt verschrikkelijk. :( succes!
  vrijdag 10 januari 2014 @ 12:29:18 #47
171422 LadyBlack
paint it black
pi_135311713
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 11:37 schreef pessie het volgende:

[..]

Lauren eet ook amper, zeker als ik lees wat Isa en Noor allemaal eten :X . ze doet het nog steeds, is vrolijk en heeft vette billen.
:D! O+

Ymme, lekker bijgetankt dus? Fijn dat dat kon!
pi_135311761
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 12:29 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

:D! O+

Ymme, lekker bijgetankt dus? Fijn dat dat kon!
:Y :Y

Heerlijk!
  vrijdag 10 januari 2014 @ 12:36:29 #49
171422 LadyBlack
paint it black
pi_135311952
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 12:00 schreef vencodark het volgende:

[..]

Ik weet hoe het is!
Verhuizen an sich is echt verschrikkelijk. :( succes!
Ik steek mn kop nog even in het zand :')
  vrijdag 10 januari 2014 @ 12:39:27 #50
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_135312054
:o Lauren is net zelf, rustig, in haar bedje in slaap gevallen *O* .

Succes met klussen lb!

Ik wil ook zo graag weer een keer lekker slapen :@
pi_135312134
Alleen om de enorme weggooi-en opruimwoede die dan in mij loskomt zou ik wel weer eens willen verhuizen. O+ Voor de rest zit ik hier prima, maar er moet nodig ge-declut worden... :@
pi_135312167
Sull fijn dat je een arts hebt die zo pro bv is. Hopelijk komen ze er gauw achter wat het is. Maar wat een plaatje O+

LB wat een nacht :*
En wat betreft het CB. Gewoon de volgende keer niet meer over hebben wat ze aan bijvoeding en bv krijgt. Gewoon zeggen dat het goed gaat. Want het gaat goed, maar sommige willen altijd wel 'advies' geven
En bijna je nieuwe huis. Hoe tof

quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 10:31 schreef Shandaly het volgende:
Volgens mijn moeder zelfs 35 jaar later nog... ;) of zou dat komen omdat ze vlak daarvoor weer oma was geworden... ?
Dat zei mijn tante ook. En mijn moeder ook. Terugdenken gaat nooit meer over

Ik heb zo'n tof pakje voor Riley haar verjaardag O+
  vrijdag 10 januari 2014 @ 12:45:07 #53
344364 ProjSkippy
Meestal ongevaarlijk.
pi_135312240
Sull, ik hoop dat er snel duidelijkheid komt/iemand gevonden wordt die er meer van weet!

--
Oeh, LB, verhuizen! Ik kan me voorstellen dat je er naar uitkijkt als het straks klaar is!

--

Ik heb net de afrondende controle in het ziekenhuis gehad. Er zat nog 1 hechting die nog niet opgelost was, dus die hebben ze er uit gehaald. Verder alles netjes.

M.aud is vandaag al weer 1 maand! :o
pi_135312362
Lb, de slofjes zijn binnen! jeej :) nog ies te groot maar ze zijn leeeuk.

verder over bijvoeding: mn vriend is de laatste keer ook alleen naar t cb geweest, en die arts had hem bijna zo omgepraat dat ze pas met 6 maanden een paar happies groente en fruit mocht. terwijl hij wist dat ik dat rond 4,5 maand wel wilde introduceren dus dat heeft thuis nog wel strijd opgeleverd, vooral omdat K continu op haar knuistjes sabbelt maar meer flessen absoluut weigert..

madame eet nu met gemakt een portie groente en fruit :')

omen.. oee verjaardagspakje! spannend!
  vrijdag 10 januari 2014 @ 12:49:31 #55
171422 LadyBlack
paint it black
pi_135312407
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 12:42 schreef Omentielvo het volgende:
Ik heb zo'n tof pakje voor Riley haar verjaardag O+
En blijft dat nog een verrassing of mogen we al spieken? :9
pi_135312793
Sull wat een vreemd verhaal! Hopelijk vinden jullie snel iemand die er meer van weet.

Tally :*

Omen kom maar op met een preview!

quote:
0s.gif Op donderdag 9 januari 2014 10:20 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Ook dat blijf ik soms zo raar vinden. Ik heb gewoon een kind met J… Hoe hard is onze sneltrein gegaan. En onze twijfels. En kijk nou… als we naar m kijken kun je je gewoon niet voorstellen dat hij er niet is. Hij is echt papa's beste vriendje. Het is zo goed dat hij er is, hij maakt echt zoveel goed, door er gewoon te zijn.
Het komt voor mij ook als een verrassing, maar ik krijg zowaar van een post van Tico een brok in mn keel. O+
pi_135313351
sull wat een gedoe zeg. Hopelijk vinden ze snel iemand die jullie verder kan helpen.
lb al bijna de sleutel even flink stressen en keihard werken maar dan hebben jullie er wel iets prachtigs voor terug. Wij vorig jaar verhuisd met een dreumes ook niet zo handig vond ik.
pi_135313604
Ferrari voel jij je al iets blijer?
pi_135313922
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 12:39 schreef pessie het volgende:
:o Lauren is net zelf, rustig, in haar bedje in slaap gevallen *O* .

Ik wil ook zo graag weer een keer lekker slapen :@
Wat goed! Tips? :@
:* voor het slapen, zwaar hoor als je niet goed slaapt!
pi_135314026
Zo, 4 weken z&g doorgespit en mijn bevallingsverhaal in 4 posts teruggevonden. Precies 2 jaar geleden begonnen de eerste weeen. En hij is om 18:02 geboren. Een dag later dus :') Ik word al moe als ik het lees.

En nu wordt mijn kleine babietje alweer 2 O+

(ja sorry, hopeloos offtopic maar :'( O+ het kind dat mij mama maakte....)
pi_135314155
Zo, eindelijk tijd om een beetje fatsoenlijk bij te lezen en hopelijk ook nog iets te onthouden. Afgelopen week weer eerste werkweek na verlof gehad en het was wel weer ff inkomen hoor.. Maar vandaag lekker thuis met E. (die as we speak ligt te pitten, dus ik heb het huis gepoetst en zit nu met een kop koffie bij te lezen) en dat vind ik gewoon weer nóg leuker dan ik het al vond, lekker een beetje kroelen en tutten.

Sull, ik snap het niet helemaal dus ga het toch even vragen: kan L. door de bultjes in haar mond de fles/tepel niet goed vasthouden? Of beïnvloedt het het drinken om een andere reden?

Volgens mij las ik ook dat er wat moeders zijn doorgeschoven naar het dreumestopic, Inca en Tico geloof ik? Gefeliciteerd nog met jullie nietmeerbabies!!

XM, hoe is het verder gegaan vanmorgen qua drinken/eten?

LB, ben je al bezig met inpakken of wordt dat een lastminutedingetje?

Oja, ik wil nog even wat kwijt over ons slaapzakmetmouwen-avontuur. E. heeft een week met mouwen geslapen en die gehele week werd ze om 01.00/01.30h wakker om te drinken en daarna om 4.00/5.00h nog een keer. Die late nachtvoeding zat er al een tijdje in, die vroege niet dus dat vonden we een beetje te toevallig. Mouwen er weer afgehaald en toen sliep ze weer gewoon door. HUH?? Daar snap ik nou helemaal niks van. Ze had het niet te warm, ze lag niet klem, enz. Iemand enig idee? Anyway, mouwen zijn er weer af en nu slaapt ze heerlijk. Ik had vandaag nachtdienst (i.e.: als E. wakker zou worden, zou ik de fles doen..man en ik draaien wisseldiensten ;)) en het was just my lucky day: ze werd niet wakker voor een nachtfles maar sliep door tot 7.15h *O* *O*

Oja #2, gisteren naar het CB geweest, E. gaat heel goed, komt nu iets boven de middellijn uit. Maandag is ze 4mnd en van het CB mochten we al wel beginnen met wat hapjes proeven, banaan of andere zachte dingen. Ik weet niet zo goed wat ik er van vind dus wil graag jullie advies. Ik dacht wel eens gelezen te hebben dat je ook kon beginnen met een beetje pap oid in de fles. Hoe zijn jullie begonnen met bijvoeding/dingen laten proeven?

edit> Kyara :'( O+ klinkt zo lief! (oh en dat stukje van Tico ook, waar Suiker ook een brok van moest doorslikken..dat had ik ook!)
pi_135314242
Juud was het werk wel leuk weer? En 4 maanden??????? Weet je dat zeker? :o :o :o

Kyara wat doe je :'( O+ :'( en bij Tico had ik het ook ja
pi_135314260


[ Bericht 100% gewijzigd door Fieder op 10-01-2014 13:39:46 ]
pi_135314277
Oh faal :') dat krijg je als je niet slaapt :O
pi_135314278
Ja bizar he!! 4 maanden, madhouse gewoon!! Ben ik 24/7 thuisgeweest en is het alsnog helemaal langs me heen gegaan ofzo! Werk was indd wel weer leuk, voelde wel alsof ik aan een nieuwe baan begonnen was ;) Tnx for asking!

Niet geslapen? What happened?
pi_135314287
Oh en Loj, als je nog meeleest: :* voor jou. Ik weet dat je nu ook aan het terugdenken bent. En dat ging iets anders als mijn bevalling van M met 40+4 weken... :*
pi_135314323
Oohh is Loj hier ook weg? Ik wist wel dat Ow bijna jarig was, maar dat was afgelopen week? Dat heb ik ff niet opgeslagen.. Loj :W :*
pi_135314342
Kind met griep (vermoed ik) ;(
pi_135314343
Nee, de 15e pas volgens wikipedia.
pi_135314392
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 13:36 schreef Juud-- het volgende:
Zo, eindelijk tijd om een beetje fatsoenlijk bij te lezen en hopelijk ook nog iets te onthouden. Afgelopen week weer eerste werkweek na verlof gehad en het was wel weer ff inkomen hoor.. Maar vandaag lekker thuis met E. (die as we speak ligt te pitten, dus ik heb het huis gepoetst en zit nu met een kop koffie bij te lezen) en dat vind ik gewoon weer nóg leuker dan ik het al vond, lekker een beetje kroelen en tutten.

Sull, ik snap het niet helemaal dus ga het toch even vragen: kan L. door de bultjes in haar mond de fles/tepel niet goed vasthouden? Of beïnvloedt het het drinken om een andere reden?

Volgens mij las ik ook dat er wat moeders zijn doorgeschoven naar het dreumestopic, Inca en Tico geloof ik? Gefeliciteerd nog met jullie nietmeerbabies!!

XM, hoe is het verder gegaan vanmorgen qua drinken/eten?

LB, ben je al bezig met inpakken of wordt dat een lastminutedingetje?

Oja, ik wil nog even wat kwijt over ons slaapzakmetmouwen-avontuur. E. heeft een week met mouwen geslapen en die gehele week werd ze om 01.00/01.30h wakker om te drinken en daarna om 4.00/5.00h nog een keer. Die late nachtvoeding zat er al een tijdje in, die vroege niet dus dat vonden we een beetje te toevallig. Mouwen er weer afgehaald en toen sliep ze weer gewoon door. HUH?? Daar snap ik nou helemaal niks van. Ze had het niet te warm, ze lag niet klem, enz. Iemand enig idee? Anyway, mouwen zijn er weer af en nu slaapt ze heerlijk. Ik had vandaag nachtdienst (i.e.: als E. wakker zou worden, zou ik de fles doen..man en ik draaien wisseldiensten ;)) en het was just my lucky day: ze werd niet wakker voor een nachtfles maar sliep door tot 7.15h *O* *O*

Oja #2, gisteren naar het CB geweest, E. gaat heel goed, komt nu iets boven de middellijn uit. Maandag is ze 4mnd en van het CB mochten we al wel beginnen met wat hapjes proeven, banaan of andere zachte dingen. Ik weet niet zo goed wat ik er van vind dus wil graag jullie advies. Ik dacht wel eens gelezen te hebben dat je ook kon beginnen met een beetje pap oid in de fles. Hoe zijn jullie begonnen met bijvoeding/dingen laten proeven?

edit> Kyara :'( O+ klinkt zo lief! (oh en dat stukje van Tico ook, waar Suiker ook een brok van moest doorslikken..dat had ik ook!)
duimt ze?
  vrijdag 10 januari 2014 @ 13:43:39 #71
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_135314415
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 13:30 schreef Fieder het volgende:

[..]

Wat goed! Tips? :@
:* voor het slapen, zwaar hoor als je niet goed slaapt!
Ik ben al een paar dagen aan het proberen haar in bed in slaap te laten vallen overdag, in plaats van op mij. En steeds bleef ik erbij en dan hield ik haar een beetje vast zodat ze bleef liggen, streelde ik haar neusje, zong ik een liedje tot ze in slaap viel. Vandaag ben ik 2x terug geweest om haar weer even neer te leggen (ze gaat steeds staan) en daarna is ze stil geworden. Dus ik verwacht dat ze slaapt. (en aangezien dit al een uur en een kwartier duurt denk ik niet dat ze zo rustig wakker in bed ligt ;))
  vrijdag 10 januari 2014 @ 13:46:58 #72
171422 LadyBlack
paint it black
pi_135314542
Hm, door pessie's post dacht ik ook maar weer eens te moeten proberen om E (die as we speak in mijn armen slaapt) boven te leggen; begint ze piepend en rochelend te hoesten ;( doet ze 's nachts ook steeds...
pi_135314895
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 13:43 schreef ferrari_rood het volgende:

[..]

duimt ze?
Nope. Wel speentje.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 13:57:34 #74
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_135314898
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 13:46 schreef LadyBlack het volgende:
Hm, door pessie's post dacht ik ook maar weer eens te moeten proberen om E (die as we speak in mijn armen slaapt) boven te leggen; begint ze piepend en rochelend te hoesten ;( doet ze 's nachts ook steeds...
Het is hoest seizoen -O- Lauren werd om half 1 vannacht wakker en sliep pas om 4 uur weer rustig.
pi_135314983
Zou het bij dat hoesten en proesten en rochelen helpen als je het bedje wat omhoog zet? Als ik zelf verkouden ben is het 's nachts ook altijd pet, tenzij ik een extra kussen onder mijn hoofd leg en dus iets schuiner lig.
pi_135315005
quote:
2s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 13:41 schreef Kyara het volgende:
Nee, de 15e pas volgens wikipedia.
Oh de wiki had ik indd wel even kunnen inkijken, niet aan gedacht.

Fieder, das lekker dan :{
pi_135315068
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 09:44 schreef L-E het volgende:

[..]

Hoi O+

Ja, we bieden wel aan hoor. Gecorrigeerd is hij nu 7 maanden dus geen reden om dat uit te stellen. Hij wil het gewoon nog niet zo erg. :)
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 09:49 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

Ohja jezus zelfs dan al 7 maanden he :o

En nouja, hij doet t nog wel ff op jouw voeding en die enkele broodkorst enzo geloof ik he :9

Maar ik vind t interessant, want stiekem irriteert het me mateloos dat de verpleegkundige op het cb begon over dat bv niet genoeg meer was dus dat ze wel echt moest gaan eten nu... en dan zie ik Sticker en Nin (die volgens mij ook nog niet zoveel eet, toch belle??) en dan baal ik zo! Want mijn vriend neemt zulke opmerkingen best wel serieus.
Klopt, Nin krijgt nog steeds voornamelijk borstvoeding (ca. 6-7 voedingen per 24uur). Mijn moeder heeft zowel mijn jongste broertje als zusje beiden zelfs anderhalf jaar lang enkel op borstvoeding gehouden ivm hele heftige allergieën. Dat kan ook echt prima, in de borstvoeding zit zeker voldoende om goed op te groeien en leven, zeker tot een jaar, maar zelfs ook langer dus. Volgens mij gebeurd het van de natuur uit ook zo, dat kindjes vooral op borstvoeding leven totdat ze langzaam maar zeker hun ouders imiterend, steeds meer zelf gaan eten. Het ene kindje zal daar sneller in ontwikkelen dan het andere kindje, net zoals bij alle andere dingen, lijkt mij zo. Zo doen we het hier ook met Nin, we bieden 2x per dag wat te eten aan, tegelijk met dat we zelf iets eten, als het kan ook iets dat we zelf ook op ons bord hebben. Soms laten we het haar zelf pakken uit de opschepschaal ;) Meestal 's middags wat fruit en 's avonds wat groente/ stukje aardappel. (Ik maak er meestal een gezichtje mee op haar bordje :P ) Tot nu toe stopt ze het vaak in haar mond, sabbelt ze soms wat en sinds een weekje kauwt ze ook een beetje op sommige dingen :D Maar echt dingen doorslikken doet ze nog nauwelijks, vaak als er al iets achter in d'r mond komt, kokhalst ze het weer terug :') Daar zit trouwens wel vooruitgang in hoor, er zijn steeds vaker wel echt stukje 'opgegeten'. Je ziet wel echt dat ze naar ons kijkt en dan dus gaat kauwen als wij dat ook doen bijv. We laten haar vooral zelf bepalen wat ze wel of niet in d'r mond stopt/proeft. Ze krijgt trouwens ook wel eens een vorkje of lepeltje of beker (zonder iets erin) om te oefenen, vindt ze ook erg interessant :D Nou ja, tot nu toe groeit ze hartstikke goed en ontwikkelt ze ook heel goed en daar gaat het om toch?!

Ze kan sinds gisteren of eergisteren gewoon los staan dus :o O+

Volgende week is ze gewoon ook al 9 maanden!
pi_135315099
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 13:22 schreef Suikertante het volgende:
Ferrari voel jij je al iets blijer?
mwah. Moet/mag wel di en de di erop werken, Ben benieuwd hoe dat gaat. Ben ook nog deels ziek gemeld omdat ik al sloten maagzuur krijg bij de was in de wasmachine stoppen of de vaatwasser in-/uitruimen laat staan spelen op de grond met kind.
pi_135315282
nin die los kan staan knappe meid.

Ik stond gisteren bij het kruitvat voor een leeg babyvoedingsschap was mij een paar weken geleden ook al opgevallen. Ook bij de ah was het schap leeg. Ze hebben een leveringsprobleem die nu al enkele weken duurt + het hamsteren door de chinezen. Ergens vind ik dit best zorgelijk en ja ik weet dat bv het beste is en als dat geeft heb je dit probleem niet. Maar hier vond ik bv geen goede optie. Meer mensen met een lege schappen. Ik stap ook het liefst niet over op een ander merk. En dat moet dan ook maar net voorradig zijn.

Ik heb als bijbaan bij de ah gewerkt dus hamsteren is mij ook niet vreemd gelukkig heb ik nog 2,5 pak staan maar ik hoop wel snel dat er weer geleverd gaat worden.
pi_135315459
Ja dat klopt FR, ik had het gevraagd bij Kruidvat (E. kreeg ook Kruidvathuismerk) en ze hadden leveringsproblemen..ging een week of 4 duren (en dat was volgens mij 2 weken terug). Ik ben nu over op Friso, dat is op veel plekken verkrijgbaar (supermarkt, drogist). Wel 3,= per pak duurder dan KV. Gelukkig heeft E. nergens last van qua krampjes ofzo, alleen is de kleur van haar poep een beetje anders..iets groeniger ofzo, eerder was het echt kipkerrie ( :Y) ).
pi_135315497
Pessie wat goed *O* geeft mij ook weer moed!
Als L weer opgeknapt is ga ik er ook mee aan de slag
  vrijdag 10 januari 2014 @ 14:12:50 #82
159615 PureEvil
Everybody Lies.
pi_135315508
Als je een keer de grens overgaat........In Duitsland, pakken babyvoeding 3,30..... (de goedkoopste ;) ) Cristel groeide er goed op iig :P
pi_135315629
Zo dicht woon ik niet bij de Duitse grens. en ook de Belgische grens is daarvoor net te ver.

Hier was bij de supermarkten ook Friso standaard 1 op.
En ze is echt nog te jong voor standaard 2 kijk als ze 5,5mnd had ik het wel aangedurfd om over te stappen.
pi_135315684
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 14:07 schreef ferrari_rood het volgende:
nin die los kan staan knappe meid.

Ik stond gisteren bij het kruitvat voor een leeg babyvoedingsschap was mij een paar weken geleden ook al opgevallen. Ook bij de ah was het schap leeg. Ze hebben een leveringsprobleem die nu al enkele weken duurt + het hamsteren door de chinezen. Ergens vind ik dit best zorgelijk en ja ik weet dat bv het beste is en als dat geeft heb je dit probleem niet. Maar hier vond ik bv geen goede optie. Meer mensen met een lege schappen. Ik stap ook het liefst niet over op een ander merk. En dat moet dan ook maar net voorradig zijn.

Ik heb als bijbaan bij de ah gewerkt dus hamsteren is mij ook niet vreemd gelukkig heb ik nog 2,5 pak staan maar ik hoop wel snel dat er weer geleverd gaat worden.
Welk merk gebruik je? Kan hier wel even kijken, staat altijd ergens wel wat!
pi_135315776
Ik heb kruidvat standaard 1
pi_135315778
Juud, door die bulten kan ze haar tong niet zo bewegen als zou moeten. Kindjes scheppen met hun tong de speen/tepel geloof ik en dat kan zij niet zo goed. Haar tong is ook relatief klein, omdat deze vast zit in die bulten. Het kan ook zijn dat ze er pijn aan heeft, volgens mij met name als ze meer moeite moet doen voor de bv.

En ik vind zelf bijvoeding met 4 maanden wel vroeg. Het WHO adviseert vanaf 6 maanden. Ik zou het zelf zeker nog niet doen als ze nog geen interesse heeft in jullie eten of alles in de mond stopt of op de handen zit te kauwen.

LB, verhuizen vond ik geen feest, maar een "echt huis" wel! Het is al bijna maandag, bofkont!

Lege schappen kv hoorde ik ze hier in de kruidvat ook over, er was 1 merk waar je zonder problemen op over kon stappen (ik dachtt nutrilon). Oftewel, die komt uit dezelfde fabriek, maar hefet een duurdere verpakking ;)

Jammer van de CB adviezen, mbt bv.
pi_135315837
nutrilon is helemaal slecht leverbaar. in het begin gebruikt want kreeg ze in het z-huis ook en toen langzaam over gegaan naar kv. nutrilon is wel fijner van structuur dan kv en friso is nog fijner van structuur
pi_135316006
hm kruidvat was hier afgelopen week ook compleet leeg.
Nutrilon is wel vollop te krijgen in Laren
pi_135316682
ah Sull, ik begrijp het. Ze oogt op de 2e foto wel opgewekt, 'dus' heeft ze er alleen tijdens drinken last van? Hoe het ook zij: hoop dat er snel wat duidelijkheid over komt wat het is en wat er aan te doen is!

Friso is indd superfijn qua structuur! FR, ik had een beetje gegoogled en Friso schijnt het meest op KV te lijken qua samenstelling. Nutrilon was ook ok (maar is nog weer duurder dan Friso en is op sommige plekken ook weer heel moeilijk verkrijgbaar).
pi_135316898
Juud, ik wil pas met 6 maanden beginnen met bijvoeding. Ik vind ze op deze leeftijd gewoon nog te jong, hoewel ze wel degelijk alles in haar mond stopt - ze is wel nieuwsgierig, maar niet alles moet op het moment dat zij dat wil :).

Sull, klinkt naar. Hopelijk weten ze snel wat het probleem veroorzaakt!
Home is where the O+ is...
pi_135317068
Juud is E al 4 maanden?? :D Dan is K al bijna 5 maanden ( over 5 dagen dus)

wij zijn begonnen met een paar hapjes groentje, lachen joh sperziebonen over je hoofd uitsmeren :')
dit 3 dagen gedaan, toen had ze door hoe ze moest happen, na een week bloemkool geprobeerd en steeds een ander smaakje. zo ook met fruit. Je merkt dan vanzelf wel of ze er aan toe is of niet!
  vrijdag 10 januari 2014 @ 15:00:01 #92
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_135317360
http://www.babyvoedingchecker.nl/standaard/zuigelingenmelk.html

Kv is hetzelfde als Nutrilon en Jumbo volgens dit schema.
Friso is net weer wat anders.

Wij zijn nu aan het overgaan op AH/Etos voeding. Alleen zijn die schappen dus ook niet erg vol meer gedoe -O-
  vrijdag 10 januari 2014 @ 15:22:06 #93
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_135318106


Vrolijke dame O+
  vrijdag 10 januari 2014 @ 15:24:40 #94
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_135318206
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 15:22 schreef pessie het volgende:
[ afbeelding ]

Vrolijke dame O+
Oh een meisjes Nathan O+
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_135318215
Wat een knapperd pessie!
pi_135318219
Lauren O+
Home is where the O+ is...
  vrijdag 10 januari 2014 @ 15:28:34 #97
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_135318356
Sull, dat ziet er idd wel gek uit. Ik hoop dat het gewoon 'wild vlees' is en ze er verder geen last van heeft.

LB, spannend! Drukke periode in aantocht dus!

Fijn ymme! Heerlijk :z

Tally :*

Skips, ook alweer een maand! Wat gaat het snel he?

Kyara, heerlijk aan het mijmeren! Gewoon doen!

Juud, vrij belabberd. Fles 10:00 ook 50 over. Brood om 12u misschien een halve boterham en net ook weer dik 70 rest -O-. Dus mja. Ze is ook weer heel erg onrustig tijdens het eten. Trappen, overstrekken...

LE, als ik m'n ratio erbij ga halen, wordt t nog veel erger :').

En 4 maand Juud! Wij hebben nog een maandje gewacht met bijvoeding. Begonnen met zachte smaken idd.

Pessie wat een schatje!
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_135318361
Een mooie dame pessie!

Ik ben als ik dit zo lees haast bij dat ik de anti reflux voeding nog steeds gebruik. En dan nog heeft V. dagen dat ze echt veel spuugt.

En Sull, hopelijk zijn ze er snel achter wat het is, het lijkt me toch wel erg vervelend voor haar.

En wij stoppen sinds een paar weken af en toe een maïsboogie in haar hand. Ik heb ook al zoete aardappel geprobeerd(ook gewoon in haar hand stoppen, en er blijft wel wat binnen, maar er verdwijnt ook veel in haar slab)

[ Bericht 14% gewijzigd door laiveneertiekje op 10-01-2014 15:36:20 ]
pi_135318440
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 15:28 schreef laiveneertiekje het volgende:
Een mooie dame pessie!

Ik ben als ik dit zo lees haast bij dat ik de anti reflux voeding nog steeds gebruik. En dan nog heeft V. dagen dat ze echt veel spuugt.

En Cwen, hopelijk zijn ze er snel achter wat het is, het lijkt me toch wel erg vervelend voor haar.

En wij stoppen sinds een paar weken af en toe een maïsboogie in haar hand. Ik heb ook al zoete aardappel geprobeerd(ook gewoon in haar hand stoppen, en er blijft wel wat binnen, maar er verdwijnt ook veel in haar slab)
Sull, niet ik! Hier is gelukkig in die zin niets aan de hand!
Home is where the O+ is...
pi_135318673
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 15:30 schreef Cwen het volgende:

[..]

Sull, niet ik! Hier is gelukkig in die zin niets aan de hand!
Oeps. Ik ben echt niet helder vandaag... Sorry! :@
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')