Dat zei mijn tante ook. En mijn moeder ook. Terugdenken gaat nooit meer overquote:Op vrijdag 10 januari 2014 10:31 schreef Shandaly het volgende:
Volgens mijn moeder zelfs 35 jaar later nog...of zou dat komen omdat ze vlak daarvoor weer oma was geworden... ?
En blijft dat nog een verrassing of mogen we al spieken?quote:Op vrijdag 10 januari 2014 12:42 schreef Omentielvo het volgende:
Ik heb zo'n tof pakje voor Riley haar verjaardag
Het komt voor mij ook als een verrassing, maar ik krijg zowaar van een post van Tico een brok in mn keel.quote:Op donderdag 9 januari 2014 10:20 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ook dat blijf ik soms zo raar vinden. Ik heb gewoon een kind met J… Hoe hard is onze sneltrein gegaan. En onze twijfels. En kijk nou… als we naar m kijken kun je je gewoon niet voorstellen dat hij er niet is. Hij is echt papa's beste vriendje. Het is zo goed dat hij er is, hij maakt echt zoveel goed, door er gewoon te zijn.
Wat goed! Tips?quote:Op vrijdag 10 januari 2014 12:39 schreef pessie het volgende:
Lauren is net zelf, rustig, in haar bedje in slaap gevallen
.
Ik wil ook zo graag weer een keer lekker slapen
duimt ze?quote:Op vrijdag 10 januari 2014 13:36 schreef Juud-- het volgende:
Zo, eindelijk tijd om een beetje fatsoenlijk bij te lezen en hopelijk ook nog iets te onthouden. Afgelopen week weer eerste werkweek na verlof gehad en het was wel weer ff inkomen hoor.. Maar vandaag lekker thuis met E. (die as we speak ligt te pitten, dus ik heb het huis gepoetst en zit nu met een kop koffie bij te lezen) en dat vind ik gewoon weer nóg leuker dan ik het al vond, lekker een beetje kroelen en tutten.
Sull, ik snap het niet helemaal dus ga het toch even vragen: kan L. door de bultjes in haar mond de fles/tepel niet goed vasthouden? Of beïnvloedt het het drinken om een andere reden?
Volgens mij las ik ook dat er wat moeders zijn doorgeschoven naar het dreumestopic, Inca en Tico geloof ik? Gefeliciteerd nog met jullie nietmeerbabies!!
XM, hoe is het verder gegaan vanmorgen qua drinken/eten?
LB, ben je al bezig met inpakken of wordt dat een lastminutedingetje?
Oja, ik wil nog even wat kwijt over ons slaapzakmetmouwen-avontuur. E. heeft een week met mouwen geslapen en die gehele week werd ze om 01.00/01.30h wakker om te drinken en daarna om 4.00/5.00h nog een keer. Die late nachtvoeding zat er al een tijdje in, die vroege niet dus dat vonden we een beetje te toevallig. Mouwen er weer afgehaald en toen sliep ze weer gewoon door. HUH?? Daar snap ik nou helemaal niks van. Ze had het niet te warm, ze lag niet klem, enz. Iemand enig idee? Anyway, mouwen zijn er weer af en nu slaapt ze heerlijk. Ik had vandaag nachtdienst (i.e.: als E. wakker zou worden, zou ik de fles doen..man en ik draaien wisseldiensten) en het was just my lucky day: ze werd niet wakker voor een nachtfles maar sliep door tot 7.15h
![]()
![]()
Oja #2, gisteren naar het CB geweest, E. gaat heel goed, komt nu iets boven de middellijn uit. Maandag is ze 4mnd en van het CB mochten we al wel beginnen met wat hapjes proeven, banaan of andere zachte dingen. Ik weet niet zo goed wat ik er van vind dus wil graag jullie advies. Ik dacht wel eens gelezen te hebben dat je ook kon beginnen met een beetje pap oid in de fles. Hoe zijn jullie begonnen met bijvoeding/dingen laten proeven?
edit> Kyara![]()
klinkt zo lief! (oh en dat stukje van Tico ook, waar Suiker ook een brok van moest doorslikken..dat had ik ook!)
Ik ben al een paar dagen aan het proberen haar in bed in slaap te laten vallen overdag, in plaats van op mij. En steeds bleef ik erbij en dan hield ik haar een beetje vast zodat ze bleef liggen, streelde ik haar neusje, zong ik een liedje tot ze in slaap viel. Vandaag ben ik 2x terug geweest om haar weer even neer te leggen (ze gaat steeds staan) en daarna is ze stil geworden. Dus ik verwacht dat ze slaapt. (en aangezien dit al een uur en een kwartier duurt denk ik niet dat ze zo rustig wakker in bed ligtquote:Op vrijdag 10 januari 2014 13:30 schreef Fieder het volgende:
[..]
Wat goed! Tips?![]()
voor het slapen, zwaar hoor als je niet goed slaapt!
Het is hoest seizoenquote:Op vrijdag 10 januari 2014 13:46 schreef LadyBlack het volgende:
Hm, door pessie's post dacht ik ook maar weer eens te moeten proberen om E (die as we speak in mijn armen slaapt) boven te leggen; begint ze piepend en rochelend te hoestendoet ze 's nachts ook steeds...
quote:Op vrijdag 10 januari 2014 09:44 schreef L-E het volgende:
[..]
Hoi
Ja, we bieden wel aan hoor. Gecorrigeerd is hij nu 7 maanden dus geen reden om dat uit te stellen. Hij wil het gewoon nog niet zo erg.
Klopt, Nin krijgt nog steeds voornamelijk borstvoeding (ca. 6-7 voedingen per 24uur). Mijn moeder heeft zowel mijn jongste broertje als zusje beiden zelfs anderhalf jaar lang enkel op borstvoeding gehouden ivm hele heftige allergieën. Dat kan ook echt prima, in de borstvoeding zit zeker voldoende om goed op te groeien en leven, zeker tot een jaar, maar zelfs ook langer dus. Volgens mij gebeurd het van de natuur uit ook zo, dat kindjes vooral op borstvoeding leven totdat ze langzaam maar zeker hun ouders imiterend, steeds meer zelf gaan eten. Het ene kindje zal daar sneller in ontwikkelen dan het andere kindje, net zoals bij alle andere dingen, lijkt mij zo. Zo doen we het hier ook met Nin, we bieden 2x per dag wat te eten aan, tegelijk met dat we zelf iets eten, als het kan ook iets dat we zelf ook op ons bord hebben. Soms laten we het haar zelf pakken uit de opschepschaalquote:Op vrijdag 10 januari 2014 09:49 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Ohja jezus zelfs dan al 7 maanden he![]()
En nouja, hij doet t nog wel ff op jouw voeding en die enkele broodkorst enzo geloof ik he![]()
Maar ik vind t interessant, want stiekem irriteert het me mateloos dat de verpleegkundige op het cb begon over dat bv niet genoeg meer was dus dat ze wel echt moest gaan eten nu... en dan zie ik Sticker en Nin (die volgens mij ook nog niet zoveel eet, toch belle??) en dan baal ik zo! Want mijn vriend neemt zulke opmerkingen best wel serieus.
mwah. Moet/mag wel di en de di erop werken, Ben benieuwd hoe dat gaat. Ben ook nog deels ziek gemeld omdat ik al sloten maagzuur krijg bij de was in de wasmachine stoppen of de vaatwasser in-/uitruimen laat staan spelen op de grond met kind.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 13:22 schreef Suikertante het volgende:
Ferrari voel jij je al iets blijer?
Welk merk gebruik je? Kan hier wel even kijken, staat altijd ergens wel wat!quote:Op vrijdag 10 januari 2014 14:07 schreef ferrari_rood het volgende:
nin die los kan staan knappe meid.
Ik stond gisteren bij het kruitvat voor een leeg babyvoedingsschap was mij een paar weken geleden ook al opgevallen. Ook bij de ah was het schap leeg. Ze hebben een leveringsprobleem die nu al enkele weken duurt + het hamsteren door de chinezen. Ergens vind ik dit best zorgelijk en ja ik weet dat bv het beste is en als dat geeft heb je dit probleem niet. Maar hier vond ik bv geen goede optie. Meer mensen met een lege schappen. Ik stap ook het liefst niet over op een ander merk. En dat moet dan ook maar net voorradig zijn.
Ik heb als bijbaan bij de ah gewerkt dus hamsteren is mij ook niet vreemd gelukkig heb ik nog 2,5 pak staan maar ik hoop wel snel dat er weer geleverd gaat worden.
Sull, niet ik! Hier is gelukkig in die zin niets aan de hand!quote:Op vrijdag 10 januari 2014 15:28 schreef laiveneertiekje het volgende:
Een mooie dame pessie!
Ik ben als ik dit zo lees haast bij dat ik de anti reflux voeding nog steeds gebruik. En dan nog heeft V. dagen dat ze echt veel spuugt.
En Cwen, hopelijk zijn ze er snel achter wat het is, het lijkt me toch wel erg vervelend voor haar.
En wij stoppen sinds een paar weken af en toe een maïsboogie in haar hand. Ik heb ook al zoete aardappel geprobeerd(ook gewoon in haar hand stoppen, en er blijft wel wat binnen, maar er verdwijnt ook veel in haar slab)
Oeps. Ik ben echt niet helder vandaag... Sorry!quote:Op vrijdag 10 januari 2014 15:30 schreef Cwen het volgende:
[..]
Sull, niet ik! Hier is gelukkig in die zin niets aan de hand!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |