Ik heb 's winters een keer een hele autorit gelachen om een zwarte man zonder jas.quote:
Euribob, het is niet erg om een Guido te zijn.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:10 schreef Euribob het volgende:
[..]
Ik heb 's winters een keer een hele autorit gelachen om een zwarte man zonder jas.![]()
"Haha, die neger die heb het koud, haha!"
Blijkbaar kan een Guido Hans Teeuwen niet leuk vinden.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:12 schreef Disana het volgende:
[..]
Euribob, het is niet erg om een Guido te zijn.
De EO is op radio 1 aardig opgeknapt. De TROS zendt niets uit wat ik kan waarderen. Naar PowNed kijk ik ook niet.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:12 schreef robin007bond het volgende:
Welke omroepen haten jullie het meest?
Bij mij:
-PowNed
-TROS
-EO
Al vind ik Knevel en van den Brink wel aardig, dus dat is wel goed van EO. Verder vind ik de VARA ook niet echt geweldig. Zembla is goed, maar sensationeel. Het amusement van VARA vind ik poep. De Wereld Draait Door vind ik niet leuk, maar DWDD University wel.
Jij bent een Guido+ model.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:13 schreef Euribob het volgende:
[..]
Blijkbaar kan een Guido Hans Teeuwen niet leuk vinden.
Gelukkig zijn er dan nog de commerciële zenders.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:12 schreef robin007bond het volgende:
Welke omroepen haten jullie het meest?
Bij mij:
-PowNed
-TROS
-EO
Al vind ik Knevel en van den Brink wel aardig, dus dat is wel goed van EO. Verder vind ik de VARA ook niet echt geweldig. Zembla is goed, maar sensationeel. Het amusement van VARA vind ik poep. De Wereld Draait Door vind ik niet leuk, maar DWDD University wel.
Ik weet niet. Dat moet GS maar beoordelen. Die heeft er verstand van.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:17 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Dan wil ik Guido++ zijn!
Guido + 1 is dat. Net als C en C++.
quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:16 schreef Euribob het volgende:
[..]
Gelukkig zijn er dan nog de commerciële zenders.
quote:Op woensdag 1 januari 2014 20:25 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Mijn vader vindt zelfs Theo Maassen te platvloers.![]()
Wij zijn thuis erg fan van Freek de Jonge.
Als ik jou bedreig omdat ik je buiten zie roken wil dat nog niet zeggen dat je buiten niet mag roken.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:23 schreef arjan1112 het volgende:
Zag gisteren een reclame voor e-sigaretten op tv waarin werd beweerd dat je die dingen overal mag roken... dat is gewoon onzin, mensen reageren extreem agressief als je ergens een e-sigaret gebruikt waar je niet ' echt ' mag roken
We? Jij gaat bij jouw ouders thuis over de abonnementen?quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:05 schreef robin007bond het volgende:
[..]
We dachten er wel aan! Maar we zijn al op zoveel dingen geabonneerd.
Ik vond hem wel aardig trouwens.quote:
Heb ik verstand van codetaaltjes?quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:17 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik weet niet. Dat moet GS maar beoordelen. Die heeft er verstand van.
Haha! Nou ja, mijn ouders zaten er ook over te denken, dus vandaar 'we'. Als ik het leuk vind kan het wel de doorslaggevende factor zijn.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:29 schreef GSbrder het volgende:
[..]
We? Jij gaat bij jouw ouders thuis over de abonnementen?
Oh, daar ben ik een expert in ja.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:32 schreef Disana het volgende:
[..]
Nee, van de mate van Guidoness van de users hier.
Ik kreeg van de week nog op m'n mieter van Koos, dus ik scoor inderdaad torenhoog.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:32 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Oh, daar ben ik een expert in ja.
Jij scoort hoog, maar bent een meisje, dus het kan nog.
Wat je al niet doet voor je kind.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:32 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Haha! Nou ja, mijn ouders zaten er ook over te denken, dus vandaar 'we'. Als ik het leuk vind kan het wel de doorslaggevende factor zijn.![]()
En mijn ouders namen toentertijd ook voor mij een abonnement op Elsevier terwijl ze het zelf echt een vreselijk blad vinden. Dus hmm, je kunt dan wel spreken van 'we'.
Ja, hij zal zich gevleid voelen dat er een standaard naar hem is vernoemd.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:35 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ja, ik ook!Hij kan er denk ik wel om lachen.
Uiteraard. Ik kreeg van mijn ouders vroeger ook de Kijk. Vonden ze zelf overigens ook interessant.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:36 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Tsja, ruimte bieden voor de ontwikkeling van je kinderen vind ik wel goed.
Ook leuk!quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:36 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Uiteraard. Ik kreeg van mijn ouders vroeger ook de Kijk. Vonden ze zelf overigens ook interessant.
Minder werken dus.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:40 schreef GSbrder het volgende:
Ik wilde dat ik meer tijd had om te lezen.
Ik denk het ook! Nieuwe stage, alweer een jaartje met mijn vriendin samen.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:40 schreef eriksd het volgende:
Ik denk dat 2014 een topjaar wordt. Jullie?
Eens.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:40 schreef eriksd het volgende:
Ik denk dat 2014 een topjaar wordt. Jullie?
Ik zou willen dat ik meer tijd had om te werken.quote:
Guidetti, we hadden het net over je!quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:45 schreef De_Guidance het volgende:
Hallo, kunnen we Theo nog ergens terugkijken?
http://www.npo.nl/theo-ma(...)-2013/VARA_101342280quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:45 schreef De_Guidance het volgende:
Hallo, kunnen we Theo nog ergens terugkijken?
Ha!quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:47 schreef De_Guidance het volgende:
Ik zag het, ik voel me gevleid. Klopt wel enigzins, was vroeger wel erger.
Thxquote:Op woensdag 1 januari 2014 21:47 schreef Disana het volgende:
[..]
http://www.npo.nl/theo-ma(...)-2013/VARA_101342280
Godverdomme robin.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:52 schreef robin007bond het volgende:
Vanaf dit jaar eten we trouwens geen vlees meer hier in huis!Heel het gezin is vegetariër geworden.
Hoho, TROS Kamerbreed op Radio 1 was best aardig, maar dat is gecancelled geloof ik.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:14 schreef Disana het volgende:
[..]
De EO is op radio 1 aardig opgeknapt. De TROS zendt niets uit wat ik kan waarderen. Naar PowNed kijk ik ook niet.
Waarom?quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:52 schreef robin007bond het volgende:
Vanaf dit jaar eten we trouwens geen vlees meer hier in huis!Heel het gezin is vegetariër geworden.
Nee, is om 13:00 voortaan helaas.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:53 schreef remlof het volgende:
[..]
Hoho, TROS Kamerbreed op Radio 1 was best aardig, maar dat is gecancelled geloof ik.
En TROS Radar is ook best aardig, die special van ze over De Schuldvraag was zelfs gewoon goed.
Dat lijkt me een goeie reden om uit huis te gaan wonen.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:52 schreef robin007bond het volgende:
Vanaf dit jaar eten we trouwens geen vlees meer hier in huis!Heel het gezin is vegetariër geworden.
Oh ja, daar heb je gelijk in. Ik dacht voornamelijk aan hun muziekprogramma's op de tv.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:53 schreef remlof het volgende:
[..]
Hoho, TROS Kamerbreed op Radio 1 was best aardig, maar dat is gecancelled geloof ik.
En TROS Radar is ook best aardig, die special van ze over De Schuldvraag was zelfs gewoon goed.
Waarom staat hier: http://www.tros.nl/tros-r(...)rbreed-uitzendingen/ dan "geen uitzendingen"?quote:
quote:
quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:53 schreef arjan1112 het volgende:
Fijn voor je, wat een klote leven zullen jullie hebben
Die Valess-schnitzels zijn goed te doen hoor!quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:54 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat lijkt me een goeie reden om uit huis te gaan wonen.
Niet weg te kanen, die dingen.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:55 schreef robin007bond het volgende:
[..]
[..]
[..]
Die Valess-schnitzels zijn goed te doen hoor!
nog geen 5de geweestquote:Op woensdag 1 januari 2014 21:55 schreef remlof het volgende:
[..]
Waarom staat hier: http://www.tros.nl/tros-r(...)rbreed-uitzendingen/ dan "geen uitzendingen"?
Even in de VPRO-gids gekeken, daar staat dat het om 13.15 is.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:55 schreef remlof het volgende:
[..]
Waarom staat hier: http://www.tros.nl/tros-r(...)rbreed-uitzendingen/ dan "geen uitzendingen"?
Oh ja, aanstaande zaterdag weer, staat hier: http://www.radio1.nl/troskamerbreedquote:
Omdat er ongelofelijk veel grondstoffen worden verspild aan de vleesindustrie. Daarnaast is het inhumaan hoe er met dieren wordt omgegaan in de bio-industrie.quote:
Oh raar, ik dacht dat ze zeiden 13:00. Zie ook de tweets. Jammer overigens, was een heerlijke ochtendprogrammering altijd. Krantje erbij en lekker luisteren.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:55 schreef remlof het volgende:
[..]
Waarom staat hier: http://www.tros.nl/tros-r(...)rbreed-uitzendingen/ dan "geen uitzendingen"?
Waarom kies je dan niet voor biologisch vlees en dan maar een paar keer per week?quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:57 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Omdat er ongelofelijk veel grondstoffen worden verspild aan de vleesindustrie. Daarnaast is het inhumaan hoe er met dieren wordt omgegaan in de bio-industrie.
En omdat vlees vaak volgespoten wordt met vet en weet ik het wat. Dus misschien ook een gezondere keuze. Al ga ik wel goed na of ik voldoende voedingsstoffen binnenkrijgen (foliumzuur bijvoorbeeld).
De Schuldvraag vond ik echt niet goed.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:53 schreef remlof het volgende:
[..]
Hoho, TROS Kamerbreed op Radio 1 was best aardig, maar dat is gecancelled geloof ik.
En TROS Radar is ook best aardig, die special van ze over De Schuldvraag was zelfs gewoon goed.
Eet dan biologisch. Qua prijs vergelijkbaar met van die vegetarische vleesvervangers, maar dan minder industrieel en volgespoten.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:57 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Omdat er ongelofelijk veel grondstoffen worden verspild aan de vleesindustrie. Daarnaast is het inhumaan hoe er met dieren wordt omgegaan in de bio-industrie.
En omdat vlees vaak volgespoten wordt met vet en weet ik het wat. Dus misschien ook een gezondere keuze. Al ga ik wel goed na of ik voldoende voedingsstoffen binnenkrijgen (foliumzuur bijvoorbeeld).
Meen je dat? Ook die schnitzels met saté erin? Die vind ik echt super lekker.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:56 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Niet weg te kanen, die dingen.
Ik eet met m'n vriendin af en toe vegetarisch, maar er moet geen nepvlees onder m'n neus geschoven worden.
Je bek houden.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:59 schreef arjan1112 het volgende:
Weet je wat het beste is voor het milieu ?
Ik luisterde eigenlijk alleen als ik moest werken, anders ben ik eigenlijk nooit voor 12 uur mijn bed uit op zaterdagquote:Op woensdag 1 januari 2014 21:57 schreef eriksd het volgende:
[..]
Oh raar, ik dacht dat ze zeiden 13:00. Zie ook de tweets. Jammer overigens, was een heerlijke ochtendprogrammering altijd. Krantje erbij en lekker luisteren.
Omdat we dan liever all-in gaan en van mening zijn dat het eten van vlees anno 2014 eigenlijk niet meer nodig is voor ons. Het is een stukje extra beschaving vind ik.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:58 schreef Tem het volgende:
[..]
Waarom kies je dan niet voor biologisch vlees en dan maar een paar keer per week?
Maar er moeten nog steeds dieren voor gedood worden. Dan ga ik liever all-in.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:59 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Eet dan biologisch. Qua prijs vergelijkbaar met van die vegetarische vleesvervangers, maar dan minder industrieel en volgespoten.
nee het beste voor het milieu is zo weinig mogelijk mensen, dus geen kinderen krijgen en zelfmoord plegen.quote:
Wanneer je het gevoel hebt dat jouw plezier van vleeseten niet opweegt tegen het dierenleed is dat een valide punt. Zelf eet ik wel vlees, alleen biologisch en niet iedere dag. Mijn vriendin eet geen vlees.quote:Op woensdag 1 januari 2014 22:00 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Maar er moeten nog steeds dieren voor gedood worden. Dan ga ik liever all-in.
Diagonaaltje bij de febo.quote:Op woensdag 1 januari 2014 22:02 schreef eriksd het volgende:
Ik moet elke dag vlees eten. Anders heb ik het gevoel niet alles gegeten te hebben
Het is geen echte schnitzel, in een schnitzel hoort geen sate en dit soort dingen blijven altijd koud.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:59 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Meen je dat? Ook die schnitzels met saté erin? Die vind ik echt super lekker.
Vegetarisch gehakt vind ik wel echt smerig.
Ja, dat dierenleed weegt voor mij net wat zwaarder.quote:Op woensdag 1 januari 2014 22:02 schreef Tem het volgende:
[..]
Wanneer je het gevoel hebt dat jouw plezier van vleeseten niet opweegt tegen het dierenleed is dat een valide punt. Zelf eet ik wel vlees, alleen biologisch en niet iedere dag. Mijn vriendin eet geen vlees.
Oh.. hmm.quote:Op woensdag 1 januari 2014 22:05 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Het is geen echte schnitzel, in een schnitzel hoort geen sate en dit soort dingen blijven altijd koud.
Geen vlees eten is een stukje extra beschaving?quote:Op woensdag 1 januari 2014 22:00 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Omdat we dan liever all-in gaan en van mening zijn dat het eten van vlees anno 2014 eigenlijk niet meer nodig is voor ons. Het is een stukje extra beschaving vind ik.
Draag je ook geen leer meer?quote:Op woensdag 1 januari 2014 22:00 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Maar er moeten nog steeds dieren voor gedood worden. Dan ga ik liever all-in.
En zo hoef je niet te vragen bij anderen of ze wel biologisch vlees hebben. Je zegt gewoon gelijk dat je vegetariër bent en hoeft niet naar de herkomst van hun vlees te kijken.
Als het gerecht lauw hoort, is het prima. Maar vlees moet wel heet zijn.quote:Op woensdag 1 januari 2014 22:05 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Oh.. hmm.
Ik heb niet echt een probleem met een beetje lauw eten.
Tsja, er zijn stammen waar kannibalisme normaal is, dat zijn we gelukkig ook ontstegen.quote:Op woensdag 1 januari 2014 22:05 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Geen vlees eten is een stukje extra beschaving?
Dat is nogal PvdD-elitair dat ik nog niet eerder ben tegen gekomen.
Oeh, dat is wel een lastige. Ik heb een hele mooie lederen riem, portemonnee en mijn sneakers bevatten ook leer, maar die dingen zijn voor 2014 gekocht. Zou zonde zijn om weg te gooien, daar bereik je niets mee.quote:Op woensdag 1 januari 2014 22:06 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Draag je ook geen leer meer?
Vegetarier zijn is toch wel een soort opgave voor de mensen bij wie je op bezoek bent.
Ah, vandaar. Ik snap je obsessie niet, maar zelf heb ik tig andere obsessies dus ach. Ieder heeft wel iets.quote:Op woensdag 1 januari 2014 22:08 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Als het gerecht lauw hoort, is het prima. Maar vlees moet wel heet zijn.
Ik heb een obsessie voor warm voedsel, mijn koffie gooi ik ook het liefst vrijwel direct na het zetten naar binnen, is het tien minuten afgekoeld dan smaakt het me niet meer.
Ik zou vlees eten nou niet willen vergelijken met kannibalisme.quote:Op woensdag 1 januari 2014 22:09 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Tsja, er zijn stammen waar kannibalisme normaal is, dat zijn we gelukkig ook ontstegen.
Ik zou geen alternatief weten voor leren schoenen.quote:Oeh, dat is wel een lastige. Ik heb een hele mooie lederen riem, portemonnee en mijn sneakers bevatten ook leer, maar die dingen zijn voor 2014 gekocht. Zou zonde zijn om weg te gooien, daar bereik je niets mee.
Ik ga er wel vaker op letten. Maar het is een afweging die ik zal moeten maken. Als het lederen alternatief echt van veel betere kwaliteit is ga ik toch voor leer vrees ik.Maar we zullen zien. Liever doe ik dat niet!
En ja, het kan een extra belasting zijn voor mensen waar je bij op bezoek bent. Maar als je het van te voren meldt kunnen ze er rekening mee houden. Net als dat wij gewoon rekening houden met vleeseters. Voor mijn vriendin gaan we gewoon nog vlees maken bijvoorbeeld.
Vlees zou ik sowieso niet op kunnen geven. Minderen/bewust omgaan met, dat wel, maar opgeven niet.quote:Op woensdag 1 januari 2014 22:12 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ah, vandaar. Ik snap je obsessie niet, maar zelf heb ik tig andere obsessies dus ach. Ieder heeft wel iets.
Je kan ook te ver gaan.quote:Op woensdag 1 januari 2014 21:52 schreef robin007bond het volgende:
Vanaf dit jaar eten we trouwens geen vlees meer hier in huis!Heel het gezin is vegetariër geworden.
Bitterballendouche op de meet.quote:
Dooie katten in de Oosterscheldekering?quote:
Een betere zeewering bestaat niet.quote:Op woensdag 1 januari 2014 22:41 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Dooie katten in de Oosterscheldekering?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |