SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door Patoshik op 09-12-2013 17:07:20 ]
Jouw kerstavatarquote:Op maandag 9 december 2013 16:57 schreef IJsdraakje het volgende:
Zelf pizza bouwen.Hopelijk helpt het bij de giev pizza nu-bui.
Eens zien wanneer dat in de planning past.
Naar aanleiding van die post ging ik eens kijken naar mijn totaalscore. Dat was even bizar.quote:Op maandag 9 december 2013 17:05 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Ik bleek zojuist 7 kilo kwijt te zijn. Ik schrok er zelf een beetje van
quote:Op maandag 9 december 2013 16:49 schreef IJsdraakje het volgende:
Een halve marathon van 14km is geen halve marathon.![]()
En ik heb bizar veel zin in een pizza of ander zooivoer, maar het staat niet in de planning, dus ik heb pech. Helemaal omdat de boel eindelijk eens niet naar boven schommelt en de enige echte verandering was gewoon braaf groente als avondeten de afgelopen paar weken.
Ik zie dat je de 13,7 hebt en de 21quote:Op maandag 9 december 2013 16:49 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Hoe ken dat nou! Een marathon is altijd 42.nogwat km, dus een halve is altijd 21
Verder klinkt t goed, dat je sporten zo lekker vindt.
Nice! Ik doe met je mee. Ga vanaaf maar ff naar de sportschool stukkie rennen.quote:Op maandag 9 december 2013 16:54 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Je hebt mij in ieder geval geīnspireerd om vanavond een rondje te gaan waggelen.
Naar buiten jij.quote:Op maandag 9 december 2013 19:10 schreef clumsy_clown het volgende:
Oe, nu komt een cruciaal moment van de avond, zo na het diner (wat lékker was). Nietinslaapvallennietinslaapvallennietinslaapvallen.
quote:Op maandag 9 december 2013 20:48 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Ik kon je natuurlijk niet teleurstellen. En lekker dat het ging
.
BAM.
Topdag!
Ah ok. Voor mij zou het ook niet werken denk ik. Dan kom ik de derde dag aan en ga ik weer schransen.quote:Op maandag 9 december 2013 15:16 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Die discussie is al vaker gevoerd. HiZ weegt zich inderdaad elke ochtend. Voor sommigen hier (zoals ik) werkt dat niet, omdat we ons te snel druk maken om schommelingen of juist te obsessief met ons gewicht bezig zijn. Voor HiZ werkt het wel, zegtie, dus dan vinden we dat prima
Ik heb zin in ongezonde meuk, maar heb een appel bij me. Twijfel tussen niks eten, want geen zin in die appel, of toch maar iets eten, want anders boodschappen doen op een lege maag....
Oeh. Die ga ik onthouden!quote:Op maandag 9 december 2013 20:21 schreef Zeester het volgende:
[..]
Pasta met tonijn, kappertjes en broccoli.
Ik vind in het donker lopen lekker omdat donker en weinig mensen en social awkwardnessquote:Op maandag 9 december 2013 21:14 schreef Heroinjunk het volgende:
Ik ga altijd hardlopen voor het eten, zodat ik er na het eten niet meer uithoef en gewoon kan chillenof het moet echt niet anders kunnen
Ja, dat had ik in het begin ook hoor. Maar ik heb soms nog steeds het gevoel alsof ik aan het sterven ben, maar ik geef geen fuck meer haha. Ik kan ook niet aan een stuk doorlopen en als ik dan andere hardlopers tegenkom, wandel ik met een big smile langs.quote:Op maandag 9 december 2013 21:21 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Ik vind in het donker lopen lekker omdat donker en weinig mensen en social awkwardness. Maar nu er werkelijk overal bladeren liggen vind ik het wel tricky. Ik zie mezelf al finaal op m'n bek gaan namelijk. Nu het niet meer voelt alsof ik aan het sterven ben tijdens het lopen, wil ik het vaker overdag doen, ook om de reden die jij noemt.
Prima toch? Manier A werkt voor Piet, manier B voor Klaas.quote:Op maandag 9 december 2013 21:22 schreef clumsy_clown het volgende:
Oh en ik weeg ook iedere dag. Hecht niet zoveel waarde aan het daadwerkelijke getal, maar het houdt me scherp. Als ik niet weeg steek ik m'n kop namelijk in het zand. Voor mij werkt het dus ook.
Ik kreeg laatst voor het eerst een bemoedigende smile van een tegenliggende loperquote:Op maandag 9 december 2013 21:22 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Ja, dat had ik in het begin ook hoor. Maar ik heb soms nog steeds het gevoel alsof ik aan het sterven ben, maar ik geef geen fuck meer haha. Ik kan ook niet aan een stuk doorlopen en als ik dan andere hardlopers tegenkom, wandel ik met een big smile langs.
Haha, 20 minuten aan een stuk haal ik nietquote:Op maandag 9 december 2013 21:26 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Ik kreeg laatst voor het eerst een bemoedigende smile van een tegenliggende loper. Of nou ja, het viel me voor het eerst op, want normaal kijk ik heel hard weg als ik iemand zie
.
Ik liep vandaag 3x5 minuten, einde van de week hopelijk 20 minuten zonder stop.
En Qwea, daar is niets slechts aan!!
Ik vond het ook niet slechtquote:Op maandag 9 december 2013 21:26 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Ik kreeg laatst voor het eerst een bemoedigende smile van een tegenliggende loper. Of nou ja, het viel me voor het eerst op, want normaal kijk ik heel hard weg als ik iemand zie
.
Ik liep vandaag 3x5 minuten, einde van de week hopelijk 20 minuten zonder stop.
En Qwea, daar is niets slechts aan!!
Ik begon ook met 1 minuut rennen -1 minuut OHMIJNGODIKGADOOD -1 minuut wandelen - 1 minuut rennen.quote:Op maandag 9 december 2013 21:27 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Haha, 20 minuten aan een stuk haal ik nietik loop interval.
Lekkerquote:Op maandag 9 december 2013 21:31 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik vond het ook niet slecht30 min was wel het max. Wil het nu opbouwen naar 40 min achtereen.
Ik weet dat je net zei dat je twee fysio's hebt, maar ik ga toch ook even waarschuwen, het feit dat je het conditioneel vol houdt wil niet zeggen dat je lijf het ook aan kan he. Je pezen en spieren moeten enorm wennen aan dit soort belasting.quote:Op maandag 9 december 2013 21:22 schreef Qwea het volgende:
3,8 km in 30 min.
Vond ik niet heel slecht
Ik loop al bijna een jaarquote:Op maandag 9 december 2013 21:33 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Ik begon ook met 1 minuut rennen -1 minuut OHMIJNGODIKGADOOD -1 minuut wandelen - 1 minuut rennen.
Interval heb ik al gedaan, evyquote:Op maandag 9 december 2013 21:36 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Lekker. Ik zat net te kijken naar 5 to 10KM-programma's, omdat ik graag vooruit loop op de zaken
. Intervaltraining dus, die uiteindelijk opbouwt naar een uur (grofweg 10 km) lopen. Is dat ook niet wat voor jou? Of doe je gewoon elke keer net ietsje langer?
Ik weets. Zei de fysio ook al. We gaan ook de looptechniek verbeteren. En het goed in de gaten houden ook ivm mijn reuma.quote:Op maandag 9 december 2013 21:36 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ik weet dat je net zei dat je twee fysio's hebt, maar ik ga toch ook even waarschuwen, het feit dat je het conditioneel vol houdt wil niet zeggen dat je lijf het ook aan kan he. Je pezen en spieren moeten enorm wennen aan dit soort belasting.
Er zijn er veel, heel veel, het hardlooptopic binnen gekomen die alle tips vwb opbouwen lachend wegwuifden, want ze liepen met gemak 5km in een half uurtje en zo hop 2-3 keer per week aan de slag en die dan binnen een maand met een lopersknie oid zaten.
Zelfs al ben je gewend aan binnen op de loopband lopen, de impact van buiten lopen is niet te vergelijken en moet je zeker niet onderschatten.
En loop eens een hardloopwinkel binnen voor goeie schoenen als je aan serieuze afstanden denkt!
En verder all the power to ya! Ik zou je een bazin vinden als je idd een echte Halve Marathon (dus 21km en een beetje) zou lopen.
Hahahahaquote:Op maandag 9 december 2013 21:50 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ah, dat wist ik niet. Negeer mijn hele lap dan maar.
Ik dacht dat je uit het niets een half uur was gaan hardlopen.
Fuck je ninja editquote:Op maandag 9 december 2013 21:50 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ah, dat wist ik niet. Negeer mijn hele lap dan maar.
Ik dacht dat je uit het niets een half uur was gaan hardlopen.
Ik heb ook overwogen om voor de halve te gaan, maar dat vergt echt een andere aanpak, zo'n 10km kan ik gewoon zelf, zonder extra gels (voor voedingsstoffen etc) en water mee te moeten nemen, lopen.
En de training kost gewoon ook enorm veel tijd en die heb ik nu simpelweg niet. Dus wie weet ooit, als de kinders groter zijn ofzo, maar nu hou ik het bij de 10.
Als ik weer ga lopen, want al 3 wk niet wegens snot...
quote:Op maandag 9 december 2013 21:56 schreef IJsdraakje het volgende:
Hardlopen.Ik ben er van overtuigd dat ik daardoor de meeste kilo's ben kwijtgeraakt.
Nu aan het opbouwen naar 10 voor februari.
(en hopelijk dan ook een maatje kleiner nog.
)
Smileys.
Hier door gewoon lopen. Gewoon maar wandelen. De hele fucking dag door. Overal maar heen. En vooral ook nergens heenquote:Op maandag 9 december 2013 21:56 schreef IJsdraakje het volgende:
Hardlopen.Ik ben er van overtuigd dat ik daardoor de meeste kilo's ben kwijtgeraakt.
Nu aan het opbouwen naar 10 voor februari.
(en hopelijk dan ook een maatje kleiner nog.
)
Smileys.
Jammer dat de inhoud van mijn kast je ook niet gaat passen.quote:Op maandag 9 december 2013 22:09 schreef douche-eendje het volgende:
Ik wil ook weer lopen maar mn knie is nog altijd met vlagen een beetje aan het klooien, vooral in Nepal wel weer even last van gehad. Dus blijf lekker bootcampen, dat bevalt verder ook prima. Zolang ik maar niet binnen moet sporten![]()
O: 2 sneden zuurdesembrood met pindakaas
T: 2 mandarijnen
3: 3 sneden zuurdesembrood met smeerkaas. Stuk komkommer, wat tomaatjes
T: banaan, rijstwafel
D: boerenkoolstamppot op de vegetarische manier
T: stukje pure chocolade.
Vandaag weer gewerkt dus dan gelijk mn lijstje maar weer netjes gegooid. Morgen weer sporten.
Ik ga volgende week naar een gothicfeestje dus ging even kijken wat ik dan aan zou trekken/wat nog past. Nou,3 corsetten. Te groot. Teveel stof, niks meer om in te snoeren. Nu weet ik dus niet wat ik aan moet trekken
Uhuquote:Op maandag 9 december 2013 22:11 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Jammer dat de inhoud van mijn kast je ook niet gaat passen.
Verleidelijk, maar het was al iets te gek qua concerten afgelopen tijd.quote:
Leuk!! Denk dat die jou heel leuk staat. Ik heb deze:quote:Op maandag 9 december 2013 22:13 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
UhuT is echt een beetje suf, ga met een paar vriendinnen naar Amstelveen toe (combichrist, flinke takkeherrie
) en we zouden allemaal een beetje leuk gekleed in stijl. Maarja. Ik kom nu niet verder dan een zwart tshirt.
Ik ga in de loop van de week wel even langs de h&m dan. Dit zou wel moeten lukken...![]()
[ [url=http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2013/1SV%200179083%20004%2066%200055.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&hmver=3&call=url[file:/product/large]]afbeelding[/url] ]
Het was heerlijk, en supersnel klaar.quote:
Ah super!! Ik denk dat ik het vanavond gelijk ga maken!quote:Op dinsdag 10 december 2013 00:45 schreef Zeester het volgende:
[..]
Het was heerlijk, en supersnel klaar.
Uitje gefruit, knoflook geperst en wat italiaanse kruiden/chili flakes erbij. Daarbij het blikje tonijn, een pakje tomaten passata en wat kappertjes. Dan een bord vol met broccoli en pasta en de saus daaroverheen. Superlekker, en echt in 10 minuutjes klaar!
quote:Op dinsdag 10 december 2013 07:02 schreef PatriQue89 het volgende:
En de weegschaal zat me keihard te trollen vandaag. Hij gaf iets van -3 aan t.o.v. vorige weekDaarna kreeg ik een aantal verschillende gewichten te zien.. Maar op den duur gaf hij 3 x op rij hetzelfde aan.
128.9Gewoon 1.7 eraf! Dus ik zit onder de 130 (dat was het doel voor deze week..) En onder de 128 voor het eind van het jaar komt nu ook heel dichtbij (dan ben ik 10 kg kwijt).
Idem. Die 25 graden tijdens mn vakantie was een stuk prettigerquote:Op dinsdag 10 december 2013 06:55 schreef DancingPhoebe het volgende:
God, wat voel ik veel haat voor de winter.
Zit dat puur in het bijhouden of ligt het nog ergens anders aan? Eet je bijvoorbeeld te weinig, waardoor je snaaizin krijgt? Of heb je veel feestjes of andere social gatherings waar je moeilijk nee kunt zeggen?quote:Op dinsdag 10 december 2013 08:15 schreef HiZ het volgende:
116 en het besluit om weer gedetailleerd bij te gaan houden wat ik eet. Vanaf afgelopen vrijdag is het een zootje geweest qua eten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. en homemade pizza.
Vanavond voor het eerst in jaren agv met gekookte aardappels, een kipsaucijs en worteltjes. Zo bizar, heb er opeens zin in, terwijl ik jarenlang echt gruwelde van gekookte aardappels...K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)
quote:Op dinsdag 10 december 2013 10:05 schreef Lonaa het volgende:
Goedemorgen.
Ik had gisteren eindelijk eens een goede dag! Yay!
Verder, sluit ik me aan bij de winterhaat.
Reumalijf. Reumalijf heeft graag warmte.quote:Op dinsdag 10 december 2013 10:17 schreef Tink89 het volgende:
[..]voor je goede dag! Waarom winterhaat?
Waarschijnlijk ben je niet zacht genoeg meer.quote:Op dinsdag 10 december 2013 11:00 schreef Zeester het volgende:
Mijn kat houdt niet meer van me. Hij ligt as we speak op een kussen aan de andere kant van de kamer, in plaats van tegen me aan. Dit is echt al weken zo, en ik mis hem
.
Ach, 1 van mijn katten vindt dat het koud is en dat ze dus de HELE TIJD bij me moet zijn. Al dat niet kan, breekt de hel los. Ik word iedere ochtend minimaal 1 x wakker omdat ze aan de slaapkamerdeur krabt. gggg,gggg,gggg,gggg,gggg,gggg. MAUW.... gg,gg,gg,gg,g,gg,g,ggg MAUW.... MAHAAUW.quote:Op dinsdag 10 december 2013 11:11 schreef Zeester het volgende:
Het komt door de andere kat, hij is gewoon teveel afgeleid door haar. Maar het is wel verdrietig want ik mis m'n knuffeldiertje
Ik vind dat dus helemaal niet erg. Maar goed, als straf voor zijn niet-gezellig moet hij vanmiddag naar de jaarlijkse controle en injectiesquote:Op dinsdag 10 december 2013 11:21 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ach, 1 van mijn katten vindt dat het koud is en dat ze dus de HELE TIJD bij me moet zijn. Al dat niet kan, breekt de hel los. Ik word iedere ochtend minimaal 1 x wakker omdat ze aan de slaapkamerdeur krabt. gggg,gggg,gggg,gggg,gggg,gggg. MAUW.... gg,gg,gg,gg,g,gg,g,ggg MAUW.... MAHAAUW.
Mijn nachtrust, wat doe je.
Op zich vind ik het ook niet erg, behalve dan dat krabben. Maar als ze bij me wil liggen, prima. Maar ze gaat niet bij me liggen, ze gaat heen en weer lopen langs m'n toetsenbord, mijn lunch proberen te jatten, in mijn nek springen, het toilet doortrekken als ik erop zit, mijn muis op de grond gooien als ik aan het typen ben, enz. enz.quote:Op dinsdag 10 december 2013 11:25 schreef Zeester het volgende:
[..]
Ik vind dat dus helemaal niet erg. Maar goed, als straf voor zijn niet-gezellig moet hij vanmiddag naar de jaarlijkse controle en injecties. Dat zal hem leren!
quote:Op dinsdag 10 december 2013 09:14 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Zit dat puur in het bijhouden of ligt het nog ergens anders aan? Eet je bijvoorbeeld te weinig, waardoor je snaaizin krijgt? Of heb je veel feestjes of andere social gatherings waar je moeilijk nee kunt zeggen?
Ik had gisteren een goede dag, incl. een awesome vioollesHet bijhouden is van belang omdat ik merk dat het me echt remt in het snaaien. Een tweede probleem dat ik ook altijd ervaar is dat ik in weekeindes te onregelmatig een, waardoor ik dan inderdaad (goede observatie) waarschijnlijk eerder de neiging heb om de rotzooi die er de afgelopen dagen plotseling door de mensen om me heen wordt gekocht 'omdat het zo feestelijk is'.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. en homemade pizza.
Vanavond voor het eerst in jaren agv met gekookte aardappels, een kipsaucijs en worteltjes. Zo bizar, heb er opeens zin in, terwijl ik jarenlang echt gruwelde van gekookte aardappels...
Ik zweer het je, vanochtend had ik een korte instructie op mijn werk over een systeemwijziging; normaliter mag je blij zijn met koffie tijdens die bijeenkomsten. Vandaag had iemand het in haar hoofd gehaald om gevulde koeken (mijn favoriete gevulde koeken ook nog !!!) mee te nemen. Ik heb beleefd afgeslagen. Niet omdat ik vind dat het helemaal nooit kan, maar ik vond wel dat het NU niet kon. Niet terwijl ik bezig was om een slechte periode af te sluiten.
P.S. Ik heb ook nogal dramatisch nieuws gehoord over een vriend van me, volgens mij speelt dat ook wel een beetje onder de huid mee.
Je bent in ieder geval een aardig eind op weg met uitzoeken waar je probleem vandaan komt.quote:Op dinsdag 10 december 2013 12:06 schreef HiZ het volgende:
[..]
Het bijhouden is van belang omdat ik merk dat het me echt remt in het snaaien. Een tweede probleem dat ik ook altijd ervaar is dat ik in weekeindes te onregelmatig een, waardoor ik dan inderdaad (goede observatie) waarschijnlijk eerder de neiging heb om de rotzooi die er de afgelopen dagen plotseling door de mensen om me heen wordt gekocht 'omdat het zo feestelijk is'.
Ik zweer het je, vanochtend had ik een korte instructie op mijn werk over een systeemwijziging; normaliter mag je blij zijn met koffie tijdens die bijeenkomsten. Vandaag had iemand het in haar hoofd gehaald om gevulde koeken (mijn favoriete gevulde koeken ook nog !!!) mee te nemen. Ik heb beleefd afgeslagen. Niet omdat ik vind dat het helemaal nooit kan, maar ik vond wel dat het NU niet kon. Niet terwijl ik bezig was om een slechte periode af te sluiten.
P.S. Ik heb ook nogal dramatisch nieuws gehoord over een vriend van me, volgens mij speelt dat ook wel een beetje onder de huid mee.
Ik vind het altijd verbazingwekkend (bij mezelf) hoe slecht gedraag doorgaat in meer slecht gedrag. Maar het helpt dan vaak wel om een overwinning te behalen ergens, en iets wat je graag wil af te slaan, gewoon omdat het afvallen belangrijker is. Dus hopelijk is dit voor jou een goed 'draai-moment' en kun je er kracht uithalen!quote:Op dinsdag 10 december 2013 12:06 schreef HiZ het volgende:
[..]
Het bijhouden is van belang omdat ik merk dat het me echt remt in het snaaien. Een tweede probleem dat ik ook altijd ervaar is dat ik in weekeindes te onregelmatig een, waardoor ik dan inderdaad (goede observatie) waarschijnlijk eerder de neiging heb om de rotzooi die er de afgelopen dagen plotseling door de mensen om me heen wordt gekocht 'omdat het zo feestelijk is'.
Ik zweer het je, vanochtend had ik een korte instructie op mijn werk over een systeemwijziging; normaliter mag je blij zijn met koffie tijdens die bijeenkomsten. Vandaag had iemand het in haar hoofd gehaald om gevulde koeken (mijn favoriete gevulde koeken ook nog !!!) mee te nemen. Ik heb beleefd afgeslagen. Niet omdat ik vind dat het helemaal nooit kan, maar ik vond wel dat het NU niet kon. Niet terwijl ik bezig was om een slechte periode af te sluiten.
P.S. Ik heb ook nogal dramatisch nieuws gehoord over een vriend van me, volgens mij speelt dat ook wel een beetje onder de huid mee.
Ik noem dat het 'morgen begin ik' effect, dat je als je op dieet gaat nog even de avond vantevoren het hele huis kaalgraast. Of bij rokers die op de laatste avond dat ze nog roken eventjes een pakje extra wegpaffen. Je ziet het ook als het eventjes mis is gegaan en je plotseling denkt dat dat stuk kaas 'nu toch ook niet meer uitmaakt'. Ik weet niet hoe het bij anderen zit maar bij mij is de enige oplossing daar keihard doorheen te rammen. Dus, nee, het feit dat je net een zak kroepoek hebt zitten leegvreten is GEEN excuus om nu ook de brie die je toevallig tegenkwam in de koelkast ook op te eten.quote:Op dinsdag 10 december 2013 12:21 schreef Zeester het volgende:
[..]
Ik vind het altijd verbazingwekkend (bij mezelf) hoe slecht gedraag doorgaat in meer slecht gedrag. Maar het helpt dan vaak wel om een overwinning te behalen ergens, en iets wat je graag wil af te slaan, gewoon omdat het afvallen belangrijker is. Dus hopelijk is dit voor jou een goed 'draai-moment' en kun je er kracht uithalen!
Herkenbaar. Zo ben ik ook weleens bij de avondwinkel een zak tijgernootjes (mijn favo zoutjes) gaan halen, omdat ik dacht 'Nu ben ik toch al paar dagen slecht bezig, dan wil ik iig ook tijgernootjes gegeten hebben voor ik weer begin.' Slecht, maar waar.quote:Op dinsdag 10 december 2013 12:28 schreef HiZ het volgende:
[..]
Ik noem dat het 'morgen begin ik' effect, dat je als je op dieet gaat nog even de avond vantevoren het hele huis kaalgraast. Of bij rokers die op de laatste avond dat ze nog roken eventjes een pakje extra wegpaffen. Je ziet het ook als het eventjes mis is gegaan en je plotseling denkt dat dat stuk kaas 'nu toch ook niet meer uitmaakt'. Ik weet niet hoe het bij anderen zit maar bij mij is de enige oplossing daar keihard doorheen te rammen. Dus, nee, het feit dat je net een zak kroepoek hebt zitten leegvreten is GEEN excuus om nu ook de brie die je toevallig tegenkwam in de koelkast ook op te eten.
Guiltyquote:Op dinsdag 10 december 2013 12:30 schreef Zeester het volgende:
[..]
Herkenbaar. Zo ben ik ook weleens bij de avondwinkel een zak tijgernootjes (mijn favo zoutjes) gaan halen, omdat ik dacht 'Nu ben ik toch al paar dagen slecht bezig, dan wil ik iig ook tijgernootjes gegeten hebben voor ik weer begin.' Slecht, maar waar.
Herkenbaar. Moet wel zeggen dat ik de laatste weken meer beweeg nu het kouder wordt en iets minder last heb.quote:Op dinsdag 10 december 2013 10:28 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Reumalijf. Reumalijf heeft graag warmte.
Ik heb bijvoorbeeld al sinds vrijdag om onverklaarbare reden pijn in mijn linkerheup. Ik kon niet liggen, niet zitten, niet lopen. Het voelde alsof ik er heel hard opgevallen was, maar dat was niet zo.
Ik heb het opgegeven en ga met diazepam in m'n flikker spacen op de bank. En als het niet helpt, neem ik er nog 1. Word doodmoe van m'n eigen, pijnlijke, gestrompel.quote:Op dinsdag 10 december 2013 14:07 schreef Qwea het volgende:
[..]
Herkenbaar. Moet wel zeggen dat ik de laatste weken meer beweeg nu het kouder wordt en iets minder last heb.
Die heb ik gisteren genomen, deed geen moerquote:Op dinsdag 10 december 2013 14:51 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik heb het opgegeven en ga met diazepam in m'n flikker spacen op de bank. En als het niet helpt, neem ik er nog 1. Word doodmoe van m'n eigen, pijnlijke, gestrompel.
Ik moet eigenlijk gewoon weer eens naar de huisarts.quote:Op dinsdag 10 december 2013 14:55 schreef Qwea het volgende:
[..]
Die heb ik gisteren genomen, deed geen moerheb je geen nsaid wat werkt? Of fysio?
Ik mag me over een half u melden bij de fysio, heeeerlijk.
Sterkte met je pijn
Zou ik dan gewoon eens doen. Heb je geen reumatoloog? Sta je niet op medicijnen?quote:Op dinsdag 10 december 2013 14:57 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik moet eigenlijk gewoon weer eens naar de huisarts.
Voordat ik verhuisde naar hier had ik een reumatoloog. Die stuurde mij naar een reumaverpleegkundige, voor mijn eerst afspraak verhuisde ik halsoverkop. Tot die tijd heb ik alles geprobeerd te lijmen met diazepam, als ik heel veel pijn had.quote:Op dinsdag 10 december 2013 16:57 schreef Qwea het volgende:
[..]
Zou ik dan gewoon eens doen. Heb je geen reumatoloog? Sta je niet op medicijnen?
Zoals gezegd eet ik dit vandaag. Alleen de kappertjes vergeten, maar champignons toegevoegd. Ben benieuwdquote:Op dinsdag 10 december 2013 00:45 schreef Zeester het volgende:
[..]
Het was heerlijk, en supersnel klaar.
Uitje gefruit, knoflook geperst en wat italiaanse kruiden/chili flakes erbij. Daarbij het blikje tonijn, een pakje tomaten passata en wat kappertjes. Dan een bord vol met broccoli en pasta en de saus daaroverheen. Superlekker, en echt in 10 minuutjes klaar!
quote:Op dinsdag 10 december 2013 09:14 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Zit dat puur in het bijhouden of ligt het nog ergens anders aan? Eet je bijvoorbeeld te weinig, waardoor je snaaizin krijgt? Of heb je veel feestjes of andere social gatherings waar je moeilijk nee kunt zeggen?
Ik had gisteren een goede dag, incl. een awesome vioollesLeuk joh, van je vioollesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. en homemade pizza.
Vanavond voor het eerst in jaren agv met gekookte aardappels, een kipsaucijs en worteltjes. Zo bizar, heb er opeens zin in, terwijl ik jarenlang echt gruwelde van gekookte aardappels...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mijn lijstje voor vandaag:
O: overnight oats met blauwe bessen
T: fruit banaan, stukje chocolade
L: zuurdesembrood met smeerkaas. stuk komkommer, wat cherrytomaatjes
T: fruit + rijstwafel sinasappel
D: leftover boerenkoolstamppot vegastijl van gisteren.
S: bootcamp
T: magere kwark met muesli
Ik zit hier nu een beetje in te kakken op de bankMaar gelukkig mag ik zo naar buiten om te sporten
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |