FOK!forum / Voetbal / [RTL Voetbal] AZ - Maccabi Haifa & Ludogorets PFK - PSV #2
Ajacied422donderdag 28 november 2013 @ 20:25
eHFra2pjMTI=_o_johan-derksen-wilfred-genee---nederland-is-helemaal-.jpg

________________________________________________________________________________

Weer een donderdagavond, weer een avondje Europa League. In de meest onaangename stadions en in spookstadions worden er weer fantastische wedstrijden afgewerkt.

RTL7
18:00 Voorbeschouwing met Johan Derksen, Wilfred Genee en een mystery guest.
19:00 AZ - Maccabi Haifa
21:05 PFK Ludogorets - PSV
23:00 Nabeschouwingen en de samenvattingen
________________________________________________________________________________
quote:
AZ treedt donderdagavond in de thuiswedstrijd tegen Maccabi Haifa voor de Europa League met een ongewijzigd elftal aan. Trainer Dick Advocaat ziet geen aanleiding om zijn basisteam te veranderen dat afgelopen zaterdag begon aan het turbulente duel met Roda JC (2-2).
In die wedstrijd kregen Nick Viergever en Nemanja Gudelj al snel de rode kaart, waardoor de Alkmaarse ploeg ruim 70 minuten met negen man moesten spelen.

Gudelj kreeg een schorsing van drie duels, Viergever moet alleen in de komende uitwedstrijd tegen NEC (zondag) aan de kant blijven. Beide 'zondaars' krijgen van Advocaat donderdag tegen de Israëlische ploeg een herkansing.

AZ heeft nog 1 punt nodig in groep L om zich te kwalificeren voor de knock-outfase. Het eerste duel met Maccabi eindigde op 19 september in 0-1 voor de Alkmaarse ploeg, die toen nog onder leiding stond van trainer Gertjan Verbeek (nu coach van FC Nürnberg). AZ staat op 8 punten, evenals het PAOK van coach Huub Stevens. Maccabi en Sjachter Karagandy hebben beide nog maar 2 punten.

Ondanks de prima uitgangspositie wil Advocaat nog geen voorschot nemen op de komende duels zonder zijn ijzersterke middenvelder Gudelj. 'Ik heb net in de kleedkamer ook al tegen mijn spelers gezegd dat we ons eerst concentreren op de wedstrijd tegen Maccabi. Vrijdag gaan we dan naar NEC toewerken. Dan weten we dat we twee spelers moeten missen. Maar we kunnen het ons als AZ niet permitteren om te zeggen: we zien het wel. Als je er zo dichtbij bent, moet je op volle kracht ook proberen om door te komen.'

Advocaat wilde woensdag niets horen over een 'makkie' voor AZ tegen de huidige nummer 8 van de Israëlische competitie. 'Dan heb je zeker de eerste wedstrijd niet gezien?', reageerde hij fel als vanouds. 'Dat was een heel lastig duel, dat AZ uiteindelijk nogal gelukkig won. Maar dat maakt niet uit. Maccabi is gewoon een aardig voetballende ploeg. Dat kan voor ons ook weer voordelen geven, maar een walk-over wordt het zeker niet voor AZ.'

Advocaat sprak niettemin wel de verwachting uit dat zijn ploeg zich vroegtijdig zal verzekeren van overwinteren in de Europa League. Dat maakt meteen de resterende uitwedstrijd tegen PAOK op 12 december (om 21.05 uur in Griekenland) een stuk minder belangrijk. 'Thuis moet je gewoon een resultaat halen. Maar we spelen niet voor een punt. We gaan tegen Maccabi gewoon voor de winst. Dat doen we altijd.'

http://www.ad.nl/ad/nl/14(...)-Maccabi-Haifa.dhtml
________________________________________________________________________________

quote:
Cocu houdt vast aan middenveld PSV

PSV wil donderdag bij het Bulgaarse Ludogorets een grote stap richting de volgende ronde van de Europa League zetten. Een goed resultaat in het koude Sofia zou ook betekenen dat de formatie uit Eindhoven zondag met het nodige vertrouwen naar de Kuip reist voor de papieren topper tegen Feyenoord.

Trainer Phillip Cocu liet woensdag tijdens een laatste persconferentie weten dat hij niet van plan is zijn middenveld te veranderen. „Want we creëren wel veel kansen in de wedstrijden”, zei hij. „Zo willen we graag spelen. We hebben gekozen voor een herkenbare speelstijl met dominant voetbal op het middenveld. Alleen het rendement is niet hoog genoeg.”

Maher en Toivonen
​Cocu koos de laatste duels voor de middenvelders Ola Toivonen, Adam Maher en Stijn Schaars. De 2 eerstgenoemde aanvallende middenvelders wekken nog niet de indruk dat ze goed op elkaar zijn ingespeeld. Door de aanwezigheid van de Zweed met een aflopend contract acteert Maher ook niet op zijn favoriete positie. „Maar als je zoals zaterdag tegen sc Heerenveen 75 procent balbezit hebt, dan is dat een goede basis”, zei Cocu. „Als ploeg moeten we daar gewoon meer rendement uit halen.”

PSV wacht in de eredivisie al 5 duels vergeefs op een zege. De laatste wedstrijd in de Europa League, voor eigen publiek tegen Dinamo Zagreb, werd wel gewonnen (2-0). De huidige nummer 8 van de eredivisie bekleedt daardoor de 2e plaats in de poule, met 3 punten achterstand op het al voor de volgende ronde gekwalificeerde Ludogorets. Tsjornomorets staat 3e met 3 punten minder dan PSV. De Oekraïners komen voor het afsluitende pouleduel nog op bezoek in Eindhoven.

Manolev
​Cocu mist nog steeds de geblesseerde Tim Matavz, Georginio Wijnaldum en Ji-Sung Park. Ook beide linksbacks Jetro Willems en Abel Tamata zijn geblesseerd achtergebleven in Eindhoven. Jorrit Hendrix start mogelijk links in de defensie maar Cocu heeft ook Stanislav Manolev meegenomen naar Sofia, waar het de afgelopen dagen al flink heeft gesneeuwd. De supporters van Ludogorets lopen nog niet warm voor de krachtmeting met PSV. De Bulgaarse club heeft nog maar 2000 kaartjes voor het duel verkocht. Zo’n 100 van hen hopen op een zege van PSV.
______________________________________________________________________________________

5v52f.png5v53S.png

Bron: NOS Teletekst
Gramulaniondonderdag 28 november 2013 @ 20:25
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:25 schreef Ajacied422 het volgende:
Heeft AZ überhaupt een sfeervak?
Jazeker
Pannenkoek3000donderdag 28 november 2013 @ 20:25
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:25 schreef Ajacied422 het volgende:
Heeft AZ überhaupt een sfeervak?
Het hele stadion is een sfeervak
PowerLoungendonderdag 28 november 2013 @ 20:25
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:25 schreef Ajacied422 het volgende:
Heeft AZ überhaupt een sfeervak?
Het uitvak
Dagoduckdonderdag 28 november 2013 @ 20:26
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:23 schreef DeLuna het volgende:

[..]

Zelfs ik ben al 3 keer geweest _O-
Ik heb helemaal geen tijd om naar voetbalwedstrijden te gaan, ik zit 24/7 bij een concert bijna :P

quote:
6s.gif Op donderdag 28 november 2013 13:35 schreef Dagoduck het volgende:
25 jan - Vanderbuyst, Poppodium Romein Leeuwarden
8 feb - Kaiser Chiefs, Tivoli Utrecht
7 mei - Seasick Steve, Paradiso Amsterdam
15 mei - Savages, Melkweg Amsterdam
23 mei - Allah-Las, Melkweg Amsterdam
2 jun - Lucinda Williams, Paradiso Amsterdam
5 jun - Neil Young & Crazy Horse, Ziggodome Amsterdam (vp. Los Lobos)
8 jun - Neil Young & Crazy Horse, Vorst Nationaal Brussel (vp. Los Lobos)
28 jun - Patti Smith, Paradiso Amsterdam
12 jul - Neil Young & Crazy Horse, Lanxess Arena Keulen
17 jul - Neil Young & Crazy Horse, Les Arénes de Nîmes (vp. Patti Smith)
21 aug - System of a Down, Ziggodome Amsterdam (vp Hawk Eyes)
11 sep - Soundgarden (vp. Graveyard), HMH Amsterdam
20 sep - Tony Joe White, Paradiso Amsterdam
14 okt - Seasick Steve, Oosterpoort Groningen
26 okt - De Staat (vp. Ian Clement), Melkweg Amsterdam
26 okt - Liquicity DnB; Hybrid Minds, Maduk, S.P.Y., Feint, Paradiso Amsterdam
9 nov - Queens of the Stone Age, Tivoli Utrecht
26 nov - Queens of the Stone Age, Ziggodome Amsterdam

Verder nog in de kroeg hier:
12 jan - Maslov + Chasing Faith, De Engel Den Helder
15 maa - Healthy Junkies(UK), Jamestown, Progress, De Engel Den Helder
20 jun - Mister & Mississippi, Willemsoord Den Helder
22 jun - What Came From The Sea(NOR), De Engel Den Helder
30 jul - Top Buzzer (UK), Bliksem Den Helder
31 aug - Desert storm & Rentap, De Engel Den Helder
21 sep - Ilydaen & The K, De Engel Den Helder
27 sep - ¡Pendejo!, Doublestone, Gigatron2000, Let’s Build An Empire, De Engel Den Helder
28 sep - HOboken Division, De Engel Den Helder
14 nov - Big Jeezus Truck (CA), De Engel Den Helder
15 nov - Volture, Mytholic, Sandstone, Lord Volture, De Engel Den Helder

Instores:
7 feb - Traumahelikopter, Concerto Amsterdam
9 feb - Jacco Gardner, Sounds Haarlem
9 feb - Vox Von Braun, Concerto Amsterdam
10 maa - Mozes & The Firstborn, Sounds Haarlem
20 apr - Seasick Steve, Concerto Amsterdam
20 apr - Maison Du Malheur, Plaatboef Rotterdam
21 sep - Jacqueline van der Griend, North End Haarlem

Festivals:
14-16 jun - Pinkpop (Queens of the Stone Age, Masters of Reality, Kings of Leon, Jimmy Eat World, Palma Violets, Graveyard, Miles Kane, The Gaslight Anthem, Thirty Seconds To Mars, Puggy, Bastille, Die Antwoord, Alt-J, Kensington, The Vaccines, Will and the People, Green Day, The Killers)
15-17 aug - Pukkelpop (The Prodigy, Eminem, Deftones, Nine Inch Nails, Skunk Anansie, Eels, Foals, Franz Ferdinand, Bombino, Architects, Lamb of God, Opeth*, James Blake, Puggy, Noah & The Whale, Chuck Ragan*, In The Valley Below, Factory Floor, Mala (in Cuba), The Black Heart Rebellion, Raketkanon, Mintzkov*, Noisettes, Alabama Shakes, Triggerfinger, Deap Vally, Goose*, San Cisco, The Knife*, Paul Kalkbrenner*, The Family Rain, Bosnian Rainbows*, SOHN, Doctor P*, Wilkinson*, Polaroid Fiction, Miles Kane, Surfer Blood, Parquet Courts, Godspeed You! Black Emperor, Imagine Dragons (*niet volledige show) )
31 aug - Last Minute Summer Event (Desert Storm, Rentap, Two Shakes of a Lamb’s Tail, Bullerslug, Dystopia, Hard Time Killing, Route North, The Journey Men, Battles of 1977, Mr. Emptyhead, K-Liber ) Den Helder

En nog een boekpresenatie met een avond vol Neil Young covers:

20 nov - Boekpresentatie Constant Meijers – Forever Young; The Forever Young band (o.a. Kim Haworth, Ferdinand Bakker, Henk Koorn) Freek de Jonge, Jelle Paulusma, Ad Vanderveen, Laurens Joensen – Melkweg Amsterdam

Kim Haworth is de drummer die drumt op de studioversie van A Horse With No Name van America :P

Dat was het wel, nog één concert dit jaar in de planning:
3 dec - Savages, Paradiso Amsterdam

Queens of the Stone Age in Tivoli Utrecht was het beste concert van dit jaar, en een van de beste concerten van alle concerten waar ik heen ben geweest de afgelopen jaren (waarschijnlijk blijft Foo Fighters op Pinkpop 2011 deze net voor). Verder had Neil Young in Brussel er veel meer zin in dan in Amsterdam en speelde hij een aantal nummers die hij al jaren (eentje zelfs 20 jaar, zelfs een verzoeknummer van een fan naast mij op de eerste rij) niet had gespeeld :D En hij speelde met veel meer plezier. Seasick Steve blijft geweldig om live te zien, dit was helemaal geweldig in Concerto waar niet meer dan 40 man in die ruimte paste terwijl hij op festivals voor 60.000 man heeft gespeeld _O_ System of a Down was gaaf om een keer live te zien, al was het concert wat aan de korte kant met 1 uur en 15 minuten het was wel 1 uur en 15 minuten stampen en bewegen en los gaan! Queens of the Stone Age op Pinkpop was ook geweldig maar als ik het nu bekijk niets vergeleken met Tivoli en Ziggo Dome. Graveyard is mijn ontdekking van dit jaar, wat een geweldige band en muziek! Heel Pukkelpop was een geweldige ervaring, veel gezien en bij Bombino was ik gewoon een uur lang in trance, 40 graden in die tent :D En er waren nog meer bands heel goed op Pukkelpop, maar te veel om op te noemen :P Het was al met al een geweldig jaar wat muziek betreft. Black Sabbath vanavond had ik ook nog wel heen gewild maar ik vind de kaarten wat duur :D

Hier een HD (met professioneel geluid) opname van QotSA in Tivoli _O_ Stond ik dus vooraan, iets links van het midden.


francoisdublancdonderdag 28 november 2013 @ 20:26
quote:
10s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:22 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Ik heb wel twee van deze t-shirts:

[ afbeelding ]

Ik zou al sinds 2007 of zo een keer met m'n vader naar AZ - Ajax oid. :P Nog nooit van gekomen, m'n geld gaat op aan concerten...
quote:
10s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:22 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Ik heb wel twee van deze t-shirts:

[ afbeelding ]

Ik zou al sinds 2007 of zo een keer met m'n vader naar AZ - Ajax oid. :P Nog nooit van gekomen, m'n geld gaat op aan concerten...
Snel maar eens met het AZ-topic afspreken om te gaan dan. :P
hafcfandonderdag 28 november 2013 @ 20:26
quote:
9s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:25 schreef PowerLoungen het volgende:

[..]

Het uitvak
:D _O_
Dagoduckdonderdag 28 november 2013 @ 20:26
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:25 schreef Gramulanion het volgende:

[..]

Jazeker
Ben-side :P
francoisdublancdonderdag 28 november 2013 @ 20:26
quote:
6s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:26 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Ben-side :P
Ja inderdaad.

In topwedstrijden is het altijd zeker wel leuk.
Dagoduckdonderdag 28 november 2013 @ 20:27
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:26 schreef sonnyspek het volgende:

[..]

[..]

Snel maar eens met het AZ-topic afspreken om te gaan dan. :P
Ik was bijna naar AZ - PAOK gegaan...
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 20:27
quote:
6s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:26 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Ik heb helemaal geen tijd om naar voetbalwedstrijden te gaan, ik zit 24/7 bij een concert bijna :P

[..]

bedankt voor deze bijdrage
hafcfandonderdag 28 november 2013 @ 20:27
Stijn waarom ga je wel naar AZ en niet naar Ajax?
Ajacied422donderdag 28 november 2013 @ 20:27
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:27 schreef hafcfan het volgende:
Stijn waarom ga je wel naar AZ en niet naar Ajax?
Ik ben naar AZ - Ajax geweest in juli.
TweeGrolschdonderdag 28 november 2013 @ 20:27
quote:
6s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:26 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Ik heb helemaal geen tijd om naar voetbalwedstrijden te gaan, ik zit 24/7 bij een concert bijna :P

[..]

Hoezo ga je steeds 4x naar dezelfde heen dan?
francoisdublancdonderdag 28 november 2013 @ 20:27
quote:
6s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:27 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Ik was bijna naar AZ - PAOK gegaan...
Tja, mischien wil Toefjes wel met je. :D
Shreyasdonderdag 28 november 2013 @ 20:27
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:27 schreef hafcfan het volgende:
Stijn waarom ga je wel naar AZ en niet naar Ajax?
Hou eens op met je geklier over Ajax, die spelen helemaal niet vandaag. Afgelopen dinsdag was je muisstil.
Dagoduckdonderdag 28 november 2013 @ 20:27
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:26 schreef sonnyspek het volgende:

[..]

Ja inderdaad.

In topwedstrijden is het altijd zeker wel leuk.
Ik heb jaaaaaaren terug wel een clubkaart angevraagd en gekregen dus kan wel tickets kopen..
Ajacied422donderdag 28 november 2013 @ 20:28
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:27 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Hou eens op met je geklier over Ajax, die spelen helemaal niet vandaag. Afgelopen dinsdag was je muisstil.
:')
DeLunadonderdag 28 november 2013 @ 20:28
quote:
6s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:26 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Ik heb helemaal geen tijd om naar voetbalwedstrijden te gaan, ik zit 24/7 bij een concert bijna :P

[..]

Jemig. :')
francoisdublancdonderdag 28 november 2013 @ 20:28
quote:
6s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:27 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Ik heb jaaaaaaren terug wel een clubkaart angevraagd en gekregen dus kan wel tickets kopen..
Ik ook, loopt dit jaar weer af denk ik!
Shreyasdonderdag 28 november 2013 @ 20:28
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:28 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

:')
:D
Dagoduckdonderdag 28 november 2013 @ 20:28
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:27 schreef TweeGrolsch het volgende:

[..]

Hoezo ga je steeds 4x naar dezelfde heen dan?
https://nl.wikipedia.org/wiki/Fan
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 20:29
celiokieden
johannes_vermeerdonderdag 28 november 2013 @ 20:29
Leerzaam verslag van Sierd.
Van_Poppeldonderdag 28 november 2013 @ 20:29
Sierd voegt echt wat toe als commentator
Griftedonderdag 28 november 2013 @ 20:29
Geschiedenisles van Sierd _O_
hafcfandonderdag 28 november 2013 @ 20:29
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:27 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Ik ben naar AZ - Ajax geweest in juli.
Was wel mooie pot :Y Ben je al eens bij CL pot geweest. Heerst er echt een top sfeer.
Dagoduckdonderdag 28 november 2013 @ 20:29
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:28 schreef sonnyspek het volgende:

[..]

Ik ook, loopt dit jaar weer af denk ik!
Ik kijk net, die van mij is tot aug. 2015.
johannes_vermeerdonderdag 28 november 2013 @ 20:29
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:29 schreef Grifte het volgende:
Geschiedenisles van Sierd _O_
dat wist jij allemaal al
tralalaladonderdag 28 november 2013 @ 20:30
Mietje
Van_Poppeldonderdag 28 november 2013 @ 20:30
Sierd :D
Dagoduckdonderdag 28 november 2013 @ 20:30
''Is echt eeee mietje''
Ajacied422donderdag 28 november 2013 @ 20:30
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:29 schreef hafcfan het volgende:

[..]

Was wel mooie pot :Y Ben je al eens bij CL pot geweest. Heerst er echt een top sfeer.
Nog niet.
ShevaJBdonderdag 28 november 2013 @ 20:30
Sliert :D
francoisdublancdonderdag 28 november 2013 @ 20:30
quote:
6s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:29 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Ik kijk net, die van mij is tot aug. 2015.
Ah mooi, moet je maar een keer kijken. :+
Dagoduckdonderdag 28 november 2013 @ 20:31
''Weet u nog, Bar Rafaeli, boh'' :')
Shreyasdonderdag 28 november 2013 @ 20:31
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:30 schreef ShevaJB het volgende:
Sliert :D
:N
ShevaJBdonderdag 28 november 2013 @ 20:32
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:31 schreef Shreyas het volgende:

[..]

:N
;(
Dagoduckdonderdag 28 november 2013 @ 20:32
"Door al die blote mannen denken ze in Israel (waar het ook wordt uitgezonden) dat het hier 24 graden is" _O-
Dagoduckdonderdag 28 november 2013 @ 20:32
Het wordt vast nog wel 1-1 in de laatste minuut ^^
hafcfandonderdag 28 november 2013 @ 20:32
Sierd moet ook psv doen.
Pannenkoek3000donderdag 28 november 2013 @ 20:32
quote:
10s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:32 schreef Dagoduck het volgende:
"Door al die blote mannen denken ze in Israel (waar het ook wordt uitgezonden) dat het hier 24 graden is" _O-
Je loopt achter
Ajacied422donderdag 28 november 2013 @ 20:32
Wat een vreselijk saaie 2e helft.
Ajacied422donderdag 28 november 2013 @ 20:33
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:32 schreef hafcfan het volgende:
Sierd moet ook psv doen.
Wordt gewoon de onvermijdelijke Leo Driessen helaas.
Gramulaniondonderdag 28 november 2013 @ 20:33
quote:
10s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:31 schreef Dagoduck het volgende:
''Weet u nog, Bar Rafaeli, boh'' :')
Bar Rafaeli is geen bar.
Dagoduckdonderdag 28 november 2013 @ 20:33
quote:
10s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:32 schreef Pannenkoek3000 het volgende:

[..]

Je loopt achter
Het typen (voor het nageslacht) duurde even :D
hafcfandonderdag 28 november 2013 @ 20:33
SPOILER
Lazio 0-2 voor en door. *O*
Van_Poppeldonderdag 28 november 2013 @ 20:33
Voetballend gezien is dit toch wel heel erg pover... :{
Dagoduckdonderdag 28 november 2013 @ 20:33
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:33 schreef Gramulanion het volgende:

[..]

Bar Rafaeli is geen bar.
*geen café
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 20:34
Broccoli
Smoofiedonderdag 28 november 2013 @ 20:34
Genk gewonnen van Dinamo Kiev. BeNeliga anyone?
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 20:34
quote:
7s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:34 schreef Smoofie het volgende:
Genk gewonnen van Dinamo Kiev. BeNeliga anyone?
spoiler ban alles
Shreyasdonderdag 28 november 2013 @ 20:34
Goed schot, alleen recht op de keeper
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 20:34
oeiiii
Dagoduckdonderdag 28 november 2013 @ 20:35
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:34 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

spoiler ban alles
/care
hafcfandonderdag 28 november 2013 @ 20:35
quote:
7s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:34 schreef Smoofie het volgende:
Genk gewonnen van Dinamo Kiev. BeNeliga anyone?
Klootzak :')
pikinhanddonderdag 28 november 2013 @ 20:37
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:33 schreef Van_Poppel het volgende:
Voetballend gezien is dit toch wel heel erg pover... :{
Die Zidane beweging van daarnet was wel werelds, jammer dat hij het niet afmaakt
Dagoduckdonderdag 28 november 2013 @ 20:37
Ik ga naar PAOK - AZ, mijn ex woont daar. Goed idee van mezelf.
Smoofiedonderdag 28 november 2013 @ 20:37
Dit is toch het EL topic of wat?
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 20:38
Sierd bracht het alsof Boymans een bruinwerker was :')
Ajacied422donderdag 28 november 2013 @ 20:38
quote:
7s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:37 schreef Smoofie het volgende:
Dit is toch het EL topic of wat?
Dit is het livetopic voor de wedstrijden op RTL. Voor de overige wedstrijden is er een algemeen topic.
Gramulaniondonderdag 28 november 2013 @ 20:38
quote:
7s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:37 schreef Smoofie het volgende:
Dit is toch het EL topic of wat?
:')....
Littlerabbitdonderdag 28 november 2013 @ 20:39
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:38 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Dit is het livetopic voor de wedstrijden op RTL. Voor de overige wedstrijden is er een algemeen topic.
Voor de mensen welke straks vol spanning 20 samenvattingen gaan bekijken

:')
Smoofiedonderdag 28 november 2013 @ 20:39
Ja ik zit gvd op mn mobiel. En gram, where is the love.
DeLunadonderdag 28 november 2013 @ 20:39
quote:
7s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:37 schreef Smoofie het volgende:
Dit is toch het EL topic of wat?
Kijk even in de TT of wat?
Shreyasdonderdag 28 november 2013 @ 20:40
Jean Claude van Damme _O-
Dagoduckdonderdag 28 november 2013 @ 20:40
"Het is de Jean Claude van Damme aan deze kant die vlagde" _O-
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 20:40
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:39 schreef Littlerabbit het volgende:

[..]

Voor de mensen welke straks vol spanning 20 samenvattingen gaan bekijken

:')
:D
Gramulaniondonderdag 28 november 2013 @ 20:40
quote:
7s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:39 schreef Smoofie het volgende:
Ja ik zit gvd op mn mobiel. En gram, where is the love.
srry
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 20:41
:')
Shreyasdonderdag 28 november 2013 @ 20:41
Jeetje dit commentaar :')
Knallerdonderdag 28 november 2013 @ 20:42
4 vullingen en een piercing.
Smoofiedonderdag 28 november 2013 @ 20:42
Joden!!
Dagoduckdonderdag 28 november 2013 @ 20:42
Godverdomme! "Dat meisje moet naar bed, die is 12, 4 vullingen en een piercing" :')
Van_Poppeldonderdag 28 november 2013 @ 20:42
Sierd suggereert dat die Israëlieten alleen voor de Wallen en de coffeeshops naar Nederland zijn gereisd. :o
Dale__Cooperdonderdag 28 november 2013 @ 20:44
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:42 schreef Van_Poppel het volgende:
Sierd suggereert dat die Israëlieten alleen voor de Wallen en de coffeeshops naar Nederland zijn gereisd. :o
waren er ook heel wat naar Ajax - Barca geweest.
Smoofiedonderdag 28 november 2013 @ 20:44
Klappertjes.
Griftedonderdag 28 november 2013 @ 20:44
Omkoping

Knipping & Van Duren erop af
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 20:44
Sierd _O-
johannes_vermeerdonderdag 28 november 2013 @ 20:44
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:44 schreef Dale__Cooper het volgende:

[..]

waren er ook heel wat naar Ajax - Barca geweest.
Ik hoorde ze zingen ja.
Mutodonderdag 28 november 2013 @ 20:44
Omkoping.
Shreyasdonderdag 28 november 2013 @ 20:44
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:44 schreef Grifte het volgende:
Omkoping

Knipping & Van Duren erop af
Inderdaad :{
johannes_vermeerdonderdag 28 november 2013 @ 20:45
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:44 schreef Mexicanobakker het volgende:
Sierd _O-
Top commentator. Zelfs GGMM vindt hem erg leuk bij de Europa League.
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 20:46
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:45 schreef johannes_vermeer het volgende:

[..]

Top commentator. Zelfs GGMM vindt hem erg leuk bij de Europa League.
Niet echt.
Dale__Cooperdonderdag 28 november 2013 @ 20:46
Mompelde Sierd nou dat ie een heel naar bericht kreeg?
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 20:47
GGMM vindt Sierd de Vos een leuke commentator.
Trebodonderdag 28 november 2013 @ 20:47
En de helft staat alweer beneden, want ja anders komen ze niet thuis natuurlijk
johannes_vermeerdonderdag 28 november 2013 @ 20:47
quote:
0s.gif Op donderdag 3 oktober 2013 20:23 schreef GGMM het volgende:
Ik moet zeggen, en ik hoop dat johannes_vermee2r dit niet ziet, dat zolang het geen Spaanse wedstrijden betreft, Sierd best leuk commentaar geeft.
Griftedonderdag 28 november 2013 @ 20:47
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:46 schreef GGMM het volgende:

[..]

Niet echt.
De kandelaar-grap viel blijkbaar verkeerd in de eerste helft
Shreyasdonderdag 28 november 2013 @ 20:47
Als PSV wint vandaag ziet de UEFA coëfficiënt er meteen een stuk rooskleuriger uit :)
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 20:47
quote:
Ja, die conclusie trok ik na één wedstrijd, maar daar kom ik dus op terug.
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:47 schreef Grifte het volgende:

[..]

De kandelaar-grap viel blijkbaar verkeerd in de eerste helft
Ik luister muziek. :)
Dagoduckdonderdag 28 november 2013 @ 20:48
quote:
10s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:48 schreef Dagoduck het volgende:
Even wat quotes uit de wedstrijd AZ - Maccabi Haifa:

"Die met die dikke kop" (over een assisten die ziek het veld af ging)

''Bar Rafaeli komt daar vandaan, dat is geen café maar een blonde vrouw met twee uithangborden'' - over een plaats waar een speler vandaag komt.

''Is echt eeee mietje'' - Over een speler

''Weet u nog, Bar Rafaeli, boh'' (over eerdere quote _O- )

"Door al die blote mannen denken ze in Israel (waar het ook wordt uitgezonden) dat het hier 24 graden is" - over 10 Maccabi Haifa supporters zonder t-shirt

"Dat meisje moet naar bed, die is 12, 4 vullingen en een piercing" - over een gapende supportster :')

"Die man krijgt een bitterbal van Dick, die heeft al de hele 2e helft in zijn zak gezeten. Of een speldje" - De 4e official kreeg iets van Dick Advocaat (volgens mij)

Hij suggereerde ook nog dat de supporters van Maccabi Haifa zo blij waren omdat ze vlakbij Amsterdam zaten (Wallen&coffeeshops) _O-
Ajacied422donderdag 28 november 2013 @ 20:49
Dick zat nog niet op de bank bij GRO-AZ, Sierd.
Wazaaaaadonderdag 28 november 2013 @ 20:49
koekoek
Van_Poppeldonderdag 28 november 2013 @ 20:49
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
Ajacied422donderdag 28 november 2013 @ 20:49
2-0 Gudmundsson
Dagoduckdonderdag 28 november 2013 @ 20:49
GOAL!!!
Dale__Cooperdonderdag 28 november 2013 @ 20:49
boem
johannes_vermeerdonderdag 28 november 2013 @ 20:49
koekoek
Dos37donderdag 28 november 2013 @ 20:49
Zoow lekker kooltje
tralalaladonderdag 28 november 2013 @ 20:49
Koekoek
hafcfandonderdag 28 november 2013 @ 20:49
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:46 schreef GGMM het volgende:

[..]

Niet echt.
Ban verdien jij
j0rdiiiidonderdag 28 november 2013 @ 20:49
Kieft en Derksen krijgen gelijk.
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 20:50
Beslist.

Maakt geen kut meer uit deze kool
Dagoduckdonderdag 28 november 2013 @ 20:50
Staat toch even beter 2-0.
francoisdublancdonderdag 28 november 2013 @ 20:50
Golll
Littlerabbitdonderdag 28 november 2013 @ 20:50
quote:
6s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:48 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Blijft lullig dat het truitje van één van de ruim duizend Israëlische fans is gestolen.
Dagoduckdonderdag 28 november 2013 @ 20:50
Fraai goaltje hoor.
AFCNielsdonderdag 28 november 2013 @ 20:50
Mooi einde
hafcfandonderdag 28 november 2013 @ 20:50
Gudmonson kan er niet veel van.
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 20:51
Nu moeten we PSV gaan zitten kijken, pure marteling.
Trebodonderdag 28 november 2013 @ 20:51
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:50 schreef hafcfan het volgende:
Gudmonson kan er niet veel van.
Gudmonsson vind ik beter.
Trebodonderdag 28 november 2013 @ 20:51
Oow wat is het toch fijn om azetter te zijn :')
Cavaliersdonderdag 28 november 2013 @ 20:51
Rai Vloet _O_ Hoort er eigenlijk gewoon in te staan in plaats van die slappe Zweed.
johannes_vermeerdonderdag 28 november 2013 @ 20:51
Bedoelt Johan dat hij HAK groeten eet?
PowerLoungendonderdag 28 november 2013 @ 20:51
Kieft _O_
Wazaaaaadonderdag 28 november 2013 @ 20:52
Haha Johan
Cavaliersdonderdag 28 november 2013 @ 20:52
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:51 schreef GGMM het volgende:
Nu moeten we PSV gaan zitten kijken, pure marteling.
Je bent niet verplicht te kijken. Ga maar wat anders doen.
Ajacied422donderdag 28 november 2013 @ 20:52
_O-
hafcfandonderdag 28 november 2013 @ 20:52
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:52 schreef Cavaliers het volgende:

[..]

Je bent niet verplicht te kijken. Ga maar wat anders doen.
Dagoduckdonderdag 28 november 2013 @ 20:52
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:51 schreef Trebo het volgende:
Oow wat is het toch fijn om azetter te zijn :')
"Bij ons cluppie hier, hebben wij, veel plezier!"
hafcfandonderdag 28 november 2013 @ 20:52
Kieft is veel leuker dan Gijp
DeLunadonderdag 28 november 2013 @ 20:52
Mooi
johannes_vermeerdonderdag 28 november 2013 @ 20:52
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:52 schreef Cavaliers het volgende:

[..]

Je bent niet verplicht te kijken. Ga maar wat anders doen.
Hij is bang dat mensen anders Nicki Minaj plaatjes gaan plaatsen.
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 20:53
Nu tijd voor een mooie club
Van_Poppeldonderdag 28 november 2013 @ 20:53
quote:
9s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:51 schreef PowerLoungen het volgende:
Kieft _O_
Held ^O^ , mag wat mij betreft wel vaker aanschuiven.
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 20:53
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:52 schreef Cavaliers het volgende:

[..]

Je bent niet verplicht te kijken. Ga maar wat anders doen.
Ik zou niet weten wat.
Pleun2011donderdag 28 november 2013 @ 20:53
Retteketet AZ
Cavaliersdonderdag 28 november 2013 @ 20:53
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:52 schreef johannes_vermeer het volgende:

[..]

Hij is bang dat mensen anders Nicki Minaj plaatjes gaan plaatsen.
Kan me niet voorstellen dat mensen iets willen posten van dat mormel.
Dagoduckdonderdag 28 november 2013 @ 20:53
AZ heeft niet meer verloren sinds NAC = 13 wedstrijden.
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 20:53
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:53 schreef GGMM het volgende:

[..]

Ik zou niet weten wat.
Geer en Goor
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 20:53
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:53 schreef Cavaliers het volgende:

[..]

Kan me niet voorstellen dat mensen iets willen posten van dat mormel.
Laatste waarschuwing.
Cavaliersdonderdag 28 november 2013 @ 20:53
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:53 schreef GGMM het volgende:

[..]

Ik zou niet weten wat.
Geer en Goor.
Dagoduckdonderdag 28 november 2013 @ 20:53
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:53 schreef Pleun2011 het volgende:
Retteketet AZ
"Waar blijft die bal! Die bal moet in het net! pompom pompediedompompom"
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 20:54
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:53 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Geer en Goor
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:53 schreef Cavaliers het volgende:

[..]

Geer en Goor.
Dat is nog treuriger.
hafcfandonderdag 28 november 2013 @ 20:54
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:53 schreef Cavaliers het volgende:

[..]

Kan me niet voorstellen dat mensen iets willen posten van dat mormel.
Je zegt veel waarheden vnv.
Pleun2011donderdag 28 november 2013 @ 20:54
Bij Frankrijk vrouwen tegen Bulgarije vrouwen staat het na 6 minuten al 4-0. Als dat zo doorgaat wordt het 70-0 of zo..
Van_Poppeldonderdag 28 november 2013 @ 20:54
"Tatata Ronnie Vlaar" _O_
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 20:54
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:53 schreef Cavaliers het volgende:

[..]

Geer en Goor.
Wij begrijpen elkaar.
Littlerabbitdonderdag 28 november 2013 @ 20:55
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:53 schreef GGMM het volgende:

[..]

Ik zou niet weten wat.
Ik ga Assassins Creed spelen maar dat geheel terzijde.
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 20:55
Is het erg als ik hoop dat iemand Toivonen de wedstrijd uit schopt zodat ie geblesseerd raakt tot juni?
Pleun2011donderdag 28 november 2013 @ 20:55
quote:
6s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:53 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

"Waar blijft die bal! Die bal moet in het net! pompom pompediedompompom"
Retteketet AZ hoor je telkens door de speakers daar als ze hebben gescoord.. ik denk, laat ik het even zeggen voor de zekerheid.
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 20:56
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:55 schreef Littlerabbit het volgende:

[..]

Ik ga Assassins Creed spelen maar dat geheel terzijde.
Mario is nog niet binnen :'( Anders had ik dat gedaan.

davy :r
Cavaliersdonderdag 28 november 2013 @ 20:56
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:55 schreef Mexicanobakker het volgende:
Is het erg als ik hoop dat iemand Toivonen de wedstrijd uit schopt zodat ie geblesseerd raakt tot juni?
Nee hoor, groot gelijk.
johannes_vermeerdonderdag 28 november 2013 @ 20:56
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:55 schreef Littlerabbit het volgende:

[..]

Ik ga Assassins Creed spelen maar dat geheel terzijde.
Misschien kan je het filmen, je commentaar er bij geven en uploaden?
Gramulaniondonderdag 28 november 2013 @ 20:56
quote:
14s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:47 schreef GGMM het volgende:

[..]

Ja, die conclusie trok ik na één wedstrijd, maar daar kom ik dus op terug.

Zijn we wel van je gewend.
ClapClapYourHandsdonderdag 28 november 2013 @ 20:56
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:55 schreef Mexicanobakker het volgende:
Is het erg als ik hoop dat iemand Toivonen de wedstrijd uit schopt zodat ie geblesseerd raakt tot juni?
Echte PSV fan
Littlerabbitdonderdag 28 november 2013 @ 20:57
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:56 schreef johannes_vermeer het volgende:

[..]

Misschien kan je het filmen, je commentaar er bij geven en uploaden?
Wellicht een idee voor later. Bedankt voor je input :)
Pleun2011donderdag 28 november 2013 @ 20:57
5-0 voor de Franse vrouwen na 10 minuten.. matchfixing
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 20:57
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:56 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Echte PSV fan
Zeker.
francoisdublancdonderdag 28 november 2013 @ 20:57
quote:
6s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:53 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

"Waar blijft die bal! Die bal moet in het net! pompom pompediedompompom"
'We gaan er tegenaan, AZ staat bovenaan'
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 20:57
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:56 schreef Gramulanion het volgende:

[..]

Zijn we wel van je gewend.
Hihi, ja.
SPOILER
Jij volgt Paul op Twitter :D :'( :')
DeLunadonderdag 28 november 2013 @ 20:58
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:57 schreef Pleun2011 het volgende:
5-0 voor de Franse vrouwen na 10 minuten.. matchfixing
wtf
Dagoduckdonderdag 28 november 2013 @ 20:58
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:57 schreef sonnyspek het volgende:

[..]

'We gaan er tegenaan, AZ staat bovenaan'
Dit filmpje heb ik 6 jaar terug gemaakt :P (met muziek)

francoisdublancdonderdag 28 november 2013 @ 20:58
quote:
10s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:58 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Dit filmpje heb ik 6 jaar terug gemaakt :P (met muziek)

*O* Super. Vrolijke muziek.
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 20:58
Koning voetbal :')
Trebodonderdag 28 november 2013 @ 20:58
quote:
4s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:53 schreef GGMM het volgende:

[..]

Laatste waarschuwing.
:')
Gramulaniondonderdag 28 november 2013 @ 21:00
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:57 schreef GGMM het volgende:

[..]

Hihi, ja.
SPOILER
Jij volgt Paul op Twitter :D :'( :')
Niet.
Dj_Day-Vdonderdag 28 november 2013 @ 21:01
Come on PSV w/
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 21:01
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:00 schreef Gramulanion het volgende:

[..]

Niet.
Kutzooi, je enige zwakke punt weg. Wat moet ik nou joh? :{
Smoofiedonderdag 28 november 2013 @ 21:01
Go psv go psv. Go psv go psv.
Griftedonderdag 28 november 2013 @ 21:02
awaydays_ twitterde op donderdag 28-11-2013 om 20:59:19 The 12,000 Frankfurt fans at Bordeaux tonight. http://t.co/8ejE7kFrJMBaLvktZIMAAZxXi.jpg reageer retweet
Not bad
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 21:02
Zelfs als PSV met 0-38 wint wordt er de rest van het jaar over de prestatie van Ajax gesproken.
Dale__Cooperdonderdag 28 november 2013 @ 21:02
Huub is Huub
francoisdublancdonderdag 28 november 2013 @ 21:02
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:02 schreef Grifte het volgende:
awaydays_ twitterde op donderdag 28-11-2013 om 20:59:19 The 12,000 Frankfurt fans at Bordeaux tonight. http://t.co/8ejE7kFrJM[ afbeelding ] reageer retweet
Not bad
Groot uitvak?
Van_Poppeldonderdag 28 november 2013 @ 21:02
Jammer dat Derksen en Kieft door dat kutvoetbal worden onderbroken :(
Dj_Day-Vdonderdag 28 november 2013 @ 21:03
Als Aad het zegt :)
Dagoduckdonderdag 28 november 2013 @ 21:03
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 20:58 schreef sonnyspek het volgende:

[..]

*O* Super. Vrolijke muziek.
Ik heb een cd'tje met 13 van die nummers over AZ. Misschien gooi ik die wel even op youtube/internet.
#ANONIEMdonderdag 28 november 2013 @ 21:04
Nou .. :{ ik ga mij zelf weer eens pesten..
Dj_Day-Vdonderdag 28 november 2013 @ 21:04
Volle bak
DomineeGremdaatdonderdag 28 november 2013 @ 21:04
Wat een kutwedstrijd, niet om aan te gluren. Ik heb me 90 minuten lang mateloos geërgerd. Zoveel passjes die niet aan kwamen, zo veel nonchalante acties. 0.0% inzet, het was allemaal zwaar onder de maat. De supporters die je hoorde waren de Israëliërs.

De enige goede dingen aan deze wedstrijd zijn Sierd en de 3 punten.
j0rdiiiidonderdag 28 november 2013 @ 21:04
Helaas moeten we naar PSV gaan kijken.
Dale__Cooperdonderdag 28 november 2013 @ 21:04
sfeervolle omstandigheden
Ajacied422donderdag 28 november 2013 @ 21:04
Volle bak!
francoisdublancdonderdag 28 november 2013 @ 21:04
Tering dit stadion is echt helemaal triest.
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 21:04
Vol stadion _O_
Dj_Day-Vdonderdag 28 november 2013 @ 21:05
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:04 schreef j0rdiiii het volgende:
Helaas moeten we naar PSV gaan kijken.
Je moeder/vader forceert jou?
francoisdublancdonderdag 28 november 2013 @ 21:05
quote:
6s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:03 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Ik heb een cd'tje met 13 van die nummers over AZ. Misschien gooi ik die wel even op youtube/internet.
Ik kijk altijd op de AZFANPAGE soundcloud.
PowerLoungendonderdag 28 november 2013 @ 21:05
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:04 schreef sonnyspek het volgende:
Tering dit stadion is echt helemaal triest.
Oostblokkie
Van_Poppeldonderdag 28 november 2013 @ 21:05
Heel Bulgarije is uitgelopen om het grote PSV te mogen aanschouwen.
Cavaliersdonderdag 28 november 2013 @ 21:05
Zelfs de Kuip zit meestal nog voller. :{
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 21:05
Schaars als linksbuiten _O_
hafcfandonderdag 28 november 2013 @ 21:06
GGMM jij bent volwassen? Die tweets zijn echt treurig. :') :'(
Griftedonderdag 28 november 2013 @ 21:06
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:05 schreef Cavaliers het volgende:
Zelfs de Kuip zit meestal nog voller. :{
Nou nou niet overdrijven
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 21:06
Er is één PSV-fan meegereisd.

Omdat hij trainer is.
#ANONIEMdonderdag 28 november 2013 @ 21:06
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:06 schreef hafcfan het volgende:
GGMM jij bent volwassen? Die tweets zijn echt treurig. :') :'(
Ik vind GGMM wel grappig op twitter
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 21:06
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:06 schreef hafcfan het volgende:
GGMM jij bent volwassen? Die tweets zijn echt treurig. :') :'(
Jaloers op m'n goede gevoel voor humor. :)
ClapClapYourHandsdonderdag 28 november 2013 @ 21:06
GOO LUDOOOOGGGGGGGGERRITS
Van_Poppeldonderdag 28 november 2013 @ 21:07
Verwachten ze sneeuw ofzo? :{
Dj_Day-Vdonderdag 28 november 2013 @ 21:07
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:06 schreef ClapClapYourHands het volgende:
GOO LUDOOOOGGGGGGGGERRITS
Haha hoe gay ben jij.
Mutodonderdag 28 november 2013 @ 21:07
Hallo, ik heb een vraag. Waarom een rode bal?
Wazaaaaadonderdag 28 november 2013 @ 21:07
Oranje ballen :{
Ajacied422donderdag 28 november 2013 @ 21:07
Ik denk 3-0 voor Ludogorets.
DeLunadonderdag 28 november 2013 @ 21:07
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:07 schreef Muto het volgende:
Hallo, ik heb een vraag. Waarom een rode bal?
Omdat sneeuw
#ANONIEMdonderdag 28 november 2013 @ 21:07
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:07 schreef Muto het volgende:
Hallo, ik heb een vraag. Waarom een rode bal?
Dat is toch oranje?
Mutodonderdag 28 november 2013 @ 21:08
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:07 schreef Geo4kant het volgende:

[..]

Dat is toch oranje?
Nee, rood. Van een afstand lijkt het oranje.
Van_Poppeldonderdag 28 november 2013 @ 21:09
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:08 schreef Muto het volgende:

[..]

Nee, rood. Van een afstand lijkt het oranje.
Van een afstand zie je helemaal niks...dat is juist het probleem.
Dj_Day-Vdonderdag 28 november 2013 @ 21:09
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:08 schreef Muto het volgende:

[..]

Nee, rood. Van een afstand lijkt het oranje.
mix
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 21:09
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:07 schreef Geo4kant het volgende:

[..]

Dat is toch oranje?
Ja, duidelijk.
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 21:09
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:07 schreef Muto het volgende:
Hallo, ik heb een vraag. Waarom een rode bal?
Ze gaan lingo spelen.

Met Sjaak Polak.
#ANONIEMdonderdag 28 november 2013 @ 21:10
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:09 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ze gaan lingo spelen.

Met Sjaak Polak.
Oh, vandaar de nummers.
#ANONIEMdonderdag 28 november 2013 @ 21:10
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:09 schreef GGMM het volgende:

[..]

Ja, duidelijk.
Kleurenblind jonge, kom niet haten
Smoofiedonderdag 28 november 2013 @ 21:10
Kool
Cavaliersdonderdag 28 november 2013 @ 21:10
Priester op de tribune. :{
#ANONIEMdonderdag 28 november 2013 @ 21:11
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:04 schreef Mexicanobakker het volgende:
Vol stadion _O_
Ik ben geïntimideerd.
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 21:11
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:10 schreef Geo4kant het volgende:

[..]

Kleurenblind jonge, kom niet haten
Waarom denk jij altijd dat ik sarcastisch ben? :')
hafcfandonderdag 28 november 2013 @ 21:11
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:06 schreef Geo4kant het volgende:

[..]

Ik vind GGMM wel grappig op twitter
Voor iemand die volwassen is mwah. sowieso waarom van je fok acc twitter maken?
#ANONIEMdonderdag 28 november 2013 @ 21:11
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:11 schreef GGMM het volgende:

[..]

Waarom denk jij altijd dat ik sarcastisch ben? :')
Omdat jij altijd sarcastisch en cynistisch bent. Je bent 70% kloothommel.
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 21:12
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:11 schreef hafcfan het volgende:

[..]

Voor iemand die volwassen is mwah. sowieso waarom van je fok acc twitter maken?
Begon als grapje maar ben inmiddels tot een fenomeen uitgegroeid.
#ANONIEMdonderdag 28 november 2013 @ 21:12
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:11 schreef GGMM het volgende:

[..]

Waarom denk jij altijd dat ik sarcastisch ben? :')
Omdat jij altijd sarcastisch bent.
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 21:12
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:11 schreef Geo4kant het volgende:

[..]

Omdat jij altijd sarcastisch en cynistisch bent. Je bent 70% kloothommel.
Nou ja, nu was ik oprecht.
#ANONIEMdonderdag 28 november 2013 @ 21:12
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:11 schreef hafcfan het volgende:

[..]

Voor iemand die volwassen is mwah. sowieso waarom van je fok acc twitter maken?
Nouja.. waarom twitter uberhaubt.. :')

Maar het is zo debiel dat het grappig is.
Pascalusdonderdag 28 november 2013 @ 21:12
Ludogorets gaat deze wedstrijd winnen. Misidjan scoort.
Cavaliersdonderdag 28 november 2013 @ 21:13
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:12 schreef Pascalus het volgende:
Ludogorers gaat deze wedstrijd winnen. Misidjan scoort.
Genoteerd.
hafcfandonderdag 28 november 2013 @ 21:13
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:12 schreef Geo4kant het volgende:

[..]

Nouja.. waarom twitter uberhaubt.. :')

Maar het is zo debiel dat het grappig is.
Twitter is pure aids inderdaad
#ANONIEMdonderdag 28 november 2013 @ 21:13
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:12 schreef GGMM het volgende:

[..]

Nou ja, nu was ik oprecht.
Dit was dan die 30%. Gezien ik het moeilijk kan inschatten snap je natuurlijk wel dat ik gewoon het gewoon statisch bekijk en daarom zo reageer.
Cavaliersdonderdag 28 november 2013 @ 21:13
Ik heb honger.
Gramulaniondonderdag 28 november 2013 @ 21:13
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:12 schreef GGMM het volgende:

[..]

Begon als grapje maar ben inmiddels tot een fenomeen uitgegroeid.
Hoe vaak heb jij de Telegraaf gehaald?
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 21:13
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:13 schreef Geo4kant het volgende:

[..]

Dit was dan die 30%. Gezien ik het moeilijk kan inschatten snap je natuurlijk wel dat ik gewoon het gewoon statisch bekijk en daarom zo reageer.
Nou vooruit.
#ANONIEMdonderdag 28 november 2013 @ 21:13
quote:
1s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:12 schreef Pascalus het volgende:
Ludogorets gaat deze wedstrijd winnen. Misidjan scoort.
Ik hoop het.. PSV mooi uit de EL.
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 21:13
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:13 schreef Gramulanion het volgende:

[..]

Hoe vaak heb jij de Telegraaf gehaald?
:D

Dat was een bazenactie _O_
johannes_vermeerdonderdag 28 november 2013 @ 21:13
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:13 schreef Gramulanion het volgende:

[..]

Hoe vaak heb jij de Telegraaf gehaald?
Die verrotte redactie had je naam wel verwijderd trouwens :{
Dj_Day-Vdonderdag 28 november 2013 @ 21:14
PSV domineert
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 21:14
Oh ja, PSV speelt.
Smoofiedonderdag 28 november 2013 @ 21:14
psv top team.
#ANONIEMdonderdag 28 november 2013 @ 21:15
Depay raakt de bal kwijt.. bijna goal tegen
#ANONIEMdonderdag 28 november 2013 @ 21:15
quote:
7s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:14 schreef Smoofie het volgende:
psv top team.
the overrated players team?
Smoofiedonderdag 28 november 2013 @ 21:15
In 5 min heeft psv al meer kansen tegen gehad dan Ajax tegen Barca.
-_Guitarist_-donderdag 28 november 2013 @ 21:15
PSV Eindhoven O+
Dj_Day-Vdonderdag 28 november 2013 @ 21:16
quote:
7s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:15 schreef Smoofie het volgende:
In 5 min heeft psv al meer kansen tegen gehad dan Ajax tegen Barca.
PSV 0 dus Ajax -1?
#ANONIEMdonderdag 28 november 2013 @ 21:16
quote:
7s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:15 schreef Smoofie het volgende:
In 5 min heeft psv al meer kansen tegen gehad dan Ajax tegen Barca.
Conclusie: Ludogorets is beter dan Barca.
Stiggiedonderdag 28 november 2013 @ 21:16
Je zal maar EL moeten spelen. Gatverdamme wat een treurnis

Vanaf de kwartfinale/halve finale gaat het pas een beetje leuk worden
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 21:17
Ik weet nog dat ik tijdens een andere Europa League wedstrijd zei dat PSV het heel lastig ging krijgen en davy mij hard uitlachte. Hij kwam er ook nog 2 á 3 keer op terug tijdens een "aanval" van PSV.

Uiteraard verloor PSV :)
Dj_Day-Vdonderdag 28 november 2013 @ 21:17
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:17 schreef GGMM het volgende:
Ik weet nog dat ik tijdens een andere Europa League wedstrijd zei dat PSV het heel lastig ging krijgen en davy mij hard uitlachte. Hij kwam er ook nog 2 á 3 keer op terug tijdens een "aanval" van PSV.

Uiteraard verloor PSV :)
whut
-_Guitarist_-donderdag 28 november 2013 @ 21:17
PSV > Ajax
Roda > PSV
Ajax > Barcelona
Conclusie:
Roda > Barça

_O_
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 21:17
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:17 schreef GGMM het volgende:
Ik weet nog dat ik tijdens een andere Europa League wedstrijd zei dat PSV het heel lastig ging krijgen en davy mij hard uitlachte. Hij kwam er ook nog 2 á 3 keer op terug tijdens een "aanval" van PSV.

Uiteraard verloor PSV :)
Ik weet nog dat Ajax een keer met 4-0 verloor.
Littlerabbitdonderdag 28 november 2013 @ 21:18
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:17 schreef GGMM het volgende:
Ik weet nog dat ik tijdens een andere Europa League wedstrijd zei dat PSV het heel lastig ging krijgen en davy mij hard uitlachte. Hij kwam er ook nog 2 á 3 keer op terug tijdens een "aanval" van PSV.

Uiteraard verloor PSV :)
Magistrale anekdote. Ik kon het niet droog houden tegen het einde.
FL_Freakdonderdag 28 november 2013 @ 21:18
quote:
19s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:15 schreef -_Guitarist_- het volgende:
PSV Eindhoven O+
#ANONIEMdonderdag 28 november 2013 @ 21:18
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:16 schreef Stiggie het volgende:
Je zal maar EL moeten spelen. Gatverdamme wat een treurnis

Vanaf de kwartfinale/halve finale gaat het pas een beetje leuk worden
Gewoon afschaffen.
Cavaliersdonderdag 28 november 2013 @ 21:18
quote:
19s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:17 schreef -_Guitarist_- het volgende:
PSV > Ajax
Roda > PSV
Ajax > Barcelona
Conclusie:
Roda > Barça

_O_
GAE > Roda
Excelsior > GAE

Excelsior > Barcelona
Dj_Day-Vdonderdag 28 november 2013 @ 21:18
depay schiet

mis
#ANONIEMdonderdag 28 november 2013 @ 21:18
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:17 schreef GGMM het volgende:
Ik weet nog dat ik tijdens een andere Europa League wedstrijd zei dat PSV het heel lastig ging krijgen en davy mij hard uitlachte. Hij kwam er ook nog 2 á 3 keer op terug tijdens een "aanval" van PSV.

Uiteraard verloor PSV :)
Hoewel Davy zich de laatste tijd een stuk beter gedraagd, blijft het een mongool
-_Guitarist_-donderdag 28 november 2013 @ 21:18
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:18 schreef Cavaliers het volgende:

[..]

GAE > Roda
Excelsior > GAE

Excelsior > Barcelona
_O_

Niks mis met het Nederlandse voetbal. Hoax alles.
johannes_vermeerdonderdag 28 november 2013 @ 21:18
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:17 schreef GGMM het volgende:
Ik weet nog dat ik tijdens een andere Europa League wedstrijd zei dat PSV het heel lastig ging krijgen en davy mij hard uitlachte. Hij kwam er ook nog 2 á 3 keer op terug tijdens een "aanval" van PSV.

Uiteraard verloor PSV :)
like dis if u cry everytim
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 21:19
Scheelde niets.
Dj_Day-Vdonderdag 28 november 2013 @ 21:19
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:18 schreef Geo4kant het volgende:

[..]

Hoewel Davy zich de laatste tijd een stuk beter gedraagd, blijft het een mongool
Nee ik wil niet met je mee naar PSV.
Cavaliersdonderdag 28 november 2013 @ 21:19
Hoorde ik zojuist nou dat er scouts op de tribune zitten voor Toivonen?
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 21:19
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:18 schreef Littlerabbit het volgende:

[..]

Magistrale anekdote. Ik kon het niet droog houden tegen het einde.
Bedankt. :)
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:18 schreef Geo4kant het volgende:

[..]

Hoewel Davy zich de laatste tijd een stuk beter gedraagd, blijft het een mongool
*gedraagt
-_Guitarist_-donderdag 28 november 2013 @ 21:19
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:19 schreef Cavaliers het volgende:
Hoorde ik zojuist nou dat er scouts op de tribune zitten voor Toivonen?
Hij kón voor 15M naar Liverpool ;(
#ANONIEMdonderdag 28 november 2013 @ 21:20
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:19 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Nee ik wil niet met je mee naar PSV.
Ik wil ook niet met jou, dan moet je 10minuten voor de wedstrijd al weg :')
Cavaliersdonderdag 28 november 2013 @ 21:20
quote:
19s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:19 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Hij kón voor 15M naar Liverpool ;(
Brands _O_
Dj_Day-Vdonderdag 28 november 2013 @ 21:20
quote:
19s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:19 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Hij kón voor 15M naar Liverpool ;(
Was het niet 13?
Dj_Day-Vdonderdag 28 november 2013 @ 21:20
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:20 schreef Geo4kant het volgende:

[..]

Ik wil ook niet met jou
:D
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 21:20
quote:
19s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:19 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Hij kón voor 15M naar Liverpool ;(
:D
Maar Brands vond dat er meer in zat. _O-
-_Guitarist_-donderdag 28 november 2013 @ 21:20
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:20 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Was het niet 13?
Mag ook, in ieder geval meer dan dat krat bier en die droge worst die hij nu op gaat leveren.
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 21:21
quote:
19s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:20 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Mag ook, in ieder geval meer dan dat krat bier en die droge worst die hij nu op gaat leveren.
Je bent zelf een droge worst.
Cavaliersdonderdag 28 november 2013 @ 21:21
quote:
19s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:20 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Mag ook, in ieder geval meer dan dat krat bier en die droge worst die hij nu op gaat leveren.
Ik zou serieus overwegen om Toivonen in te ruilen voor een krat bier. Tenzij het Grolsch is.
-_Guitarist_-donderdag 28 november 2013 @ 21:21
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:21 schreef GGMM het volgende:

[..]

Je bent zelf een droge worst.
Soms wel ja.
Alles goed verder?
#ANONIEMdonderdag 28 november 2013 @ 21:21
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:20 schreef GGMM het volgende:

[..]

:D
Maar Brands vond dat er meer in zat. _O-
Soms win je, soms verlies je.
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 21:21
Toivonen :r
francoisdublancdonderdag 28 november 2013 @ 21:21
Zijn er uitsupporters?
-_Guitarist_-donderdag 28 november 2013 @ 21:21
quote:
14s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:21 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Soms win je, soms verlies je.
10M voor Strootman + Mertens, bijna 30M terug. Best netjes.
IkStampOpTacosdonderdag 28 november 2013 @ 21:22
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:21 schreef sonnyspek het volgende:
Zijn er uitsupporters?
Iets meer dan 100.
-_Guitarist_-donderdag 28 november 2013 @ 21:22
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:21 schreef sonnyspek het volgende:
Zijn er uitsupporters?
:Y 107 geloof ik.
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 21:22
quote:
19s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:21 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Soms wel ja.
Alles goed verder?
Ja, prima. Met jou dan?

quote:
14s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:21 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Soms win je, soms verlies je.
Dat is een open deur van heb ik me jou daar natuurlijk. (johannes_vermeer vindt deze post leuk.)
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 21:22
Het is dus een RODE bal.
Littlerabbitdonderdag 28 november 2013 @ 21:22
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:20 schreef GGMM het volgende:

[..]

:D
Maar Brands vond dat er meer in zat. _O-
Matavz was ook onmisbaar, zelfs tegen een bod van 10 miljoen.
hafcfandonderdag 28 november 2013 @ 21:22
quote:
14s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:18 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Gewoon afschaffen.
64 CL teams
johannes_vermeerdonderdag 28 november 2013 @ 21:22
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:22 schreef GGMM het volgende:

[..]

Ja, prima. Met jou dan?

[..]

Dat is een open deur van heb ik me jou daar natuurlijk. (johannes_vermeer vindt deze post leuk.)
_O- _O-
Tassendiefdonderdag 28 november 2013 @ 21:22
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:22 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

Iets meer dan 100.
100 maar :')
francoisdublancdonderdag 28 november 2013 @ 21:22
quote:
19s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:22 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

:Y 107 geloof ik.
Netjes
-_Guitarist_-donderdag 28 november 2013 @ 21:22
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:22 schreef GGMM het volgende:

[..]

Ja, prima. Met jou dan?

[..]

Dat is een open deur van heb ik me jou daar natuurlijk. (johannes_vermeer vindt deze post leuk.)
Beetje ziekjes, verder wel goed hoor :Y
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 21:22
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:22 schreef hafcfan het volgende:

[..]

64 CL teams
Nee joh. Dan maak je daar een Europa League van.
quote:
19s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:22 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Beetje ziekjes, verder wel goed hoor :Y
Beterschap.
Cavaliersdonderdag 28 november 2013 @ 21:23
Ik ontvang morgen tussen 11.30 en 13.30 mijn PS4. Feest.
-_Guitarist_-donderdag 28 november 2013 @ 21:23
Doodfluiter die scheids.
hafcfandonderdag 28 november 2013 @ 21:23
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:18 schreef Cavaliers het volgende:

[..]

GAE > Roda
Excelsior > GAE

Excelsior > Barcelona
Willem 2> exelsior
Exelsior 31> Willem 2
Heracles >Exelsior 31
Heracles > Barca _O_
johannes_vermeerdonderdag 28 november 2013 @ 21:23
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:23 schreef Cavaliers het volgende:
Ik ontvang morgen tussen 11.30 en 13.30 mijn PS4. Feest.
Misschien kan je de unboxing filmen en op youtube zetten.
#ANONIEMdonderdag 28 november 2013 @ 21:24
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:22 schreef GGMM het volgende:
Dat is een open deur van heb ik me jou daar natuurlijk.
Jammer dut, ik hoopte op het plaatje ;(
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 21:24
quote:
14s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:24 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Jammer dut, ik hoopte op het plaatje ;(
Die kon ik niet vinden :@
Cavaliersdonderdag 28 november 2013 @ 21:24
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:23 schreef johannes_vermeer het volgende:

[..]

Misschien kan je de unboxing filmen en op youtube zetten.
Dan moet ik wel een account aanmaken. Al was ik dat sowieso al van plan, puur zodat ik me op jouw kanaal kan abonneren.
hafcfandonderdag 28 november 2013 @ 21:24
Davy kijkt liever via fox :)
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:20 schreef Geo4kant het volgende:

[..]

Ik wil ook niet met jou, dan moet je 10minuten voor de wedstrijd al weg :')
johannes_vermeerdonderdag 28 november 2013 @ 21:24
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:23 schreef hafcfan het volgende:

[..]

Willem 2> exelsior
Exelsior 31> Willem 2
Heracles >Exelsior 31
Heracles > Barca _O_
Dus elk team dat van Excelsior 31 heeft gewonnen is beter dan Barça.
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 21:24
Excelsior31 > Barca dus.
Smoofiedonderdag 28 november 2013 @ 21:24
PSV speelt goed.
IkStampOpTacosdonderdag 28 november 2013 @ 21:25
Saaie pot man.
#ANONIEMdonderdag 28 november 2013 @ 21:25
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:24 schreef hafcfan het volgende:
Davy kijkt liever via fox :)

[..]

Ik ook.
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 21:25
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:25 schreef IkStampOpTacos het volgende:
Saaie pot man.
3,2,1....
#ANONIEMdonderdag 28 november 2013 @ 21:25
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:22 schreef hafcfan het volgende:

[..]

64 CL teams
Nee, dan verkut je waarschijnlijk de CL weer.
hafcfandonderdag 28 november 2013 @ 21:26
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:22 schreef GGMM het volgende:

[..]

Nee joh. Dan maak je daar een Europa League van.

[..]

Beterschap.
Genoeg teams die nog mee kunnen komen.
Mexicanobakkerdonderdag 28 november 2013 @ 21:26
Gewoon EL afschaffen, alleen toernooi voor kampioenen en bekerwinnaars.
johannes_vermeerdonderdag 28 november 2013 @ 21:26
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:24 schreef Cavaliers het volgende:

[..]

Dan moet ik wel een account aanmaken. Al was ik dat sowieso al van plan, puur zodat ik me op jouw kanaal kan abonneren.
mrstyloproduction is ook erg goed
Littlerabbitdonderdag 28 november 2013 @ 21:26
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:25 schreef GGMM het volgende:

[..]

3,2,1....
Ik vind Hopsin best wel zwak.

Of wachtte je op een ander antwoord?
GGMMdonderdag 28 november 2013 @ 21:26
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:26 schreef Littlerabbit het volgende:

[..]

Ik vind Hopsin best wel zwak.

Of wachtte je op een ander antwoord?
Wat jij vindt boeit me niet zo.
Lokale_Notabeledonderdag 28 november 2013 @ 21:26
Ik vind de balcirculatie wel matig verzorgd hoor, bij dat Ludogorerts.
IkStampOpTacosdonderdag 28 november 2013 @ 21:26
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
Gewoon EL afschaffen, alleen toernooi voor kampioenen en bekerwinnaars.
Tuurlijk niet man. Dat een paar obscure clubjes hun stadion nog voor geen 10% vol kunnen krijgen betekent niet direct dat je de boel moet afschaffen. :')
Van_Poppeldonderdag 28 november 2013 @ 21:26
quote:
14s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:25 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Nee, dan verkut je waarschijnlijk de CL weer.
Precies, gewoon zoals vroeger alleen de landskampioen toelaten...dan hebben de mindere landen ook weer 's kans kwartfinale ofzo te halen.
hafcfandonderdag 28 november 2013 @ 21:26
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:24 schreef johannes_vermeer het volgende:

[..]

Dus elk team dat van Excelsior 31 heeft gewonnen is beter dan Barça.
Mijn amateur club Hulzen dus. w/
johannes_vermeerdonderdag 28 november 2013 @ 21:26
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:26 schreef Littlerabbit het volgende:

[..]

Ik vind Hopsin best wel zwak.

Of wachtte je op een ander antwoord?
GGMM wil gewoon aantonen dat hij getallen op allerlei manieren onder controle heeft.

Knap van hem ^O^
Littlerabbitdonderdag 28 november 2013 @ 21:27
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 21:26 schreef GGMM het volgende:

[..]

Wat jij vindt boeit me niet zo.
Gelukkig wel een beetje dus, bedankt :)
-_Guitarist_-donderdag 28 november 2013 @ 21:27
Wel een mooie RODE bal.
Dj_Day-Vdonderdag 28 november 2013 @ 21:27
Rekikgod