Nee, sorry. Of specifieker: niet alleen "een uitdaging dus laat ik ff naar Syrie gaan met 80 andere landgenoten". Er komt sterk gekleurde religieuze retoriek bij kijken, die in 99% van de gevallen al aanwezig was in land/plaats v herkomst voor de Syrische crisis.quote:Op maandag 25 november 2013 18:54 schreef theunderdog het volgende:
Of het zijn gewoon jonge gasten die opzoek zijn naar uitdaging.
Schoot ook zoiets door mijn hoofd: instant "spannend" avontuur en het is nog voor de "goede zaak" ook..quote:Op maandag 25 november 2013 18:54 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Of het zijn gewoon jonge gasten die opzoek zijn naar uitdaging.
Dit klinkt gek in onze oren, maar het is helemaal niet onrealistisch. Je moet tegen veel Russen ook niet zeggen "klim eens op die hoge toren" want veel zullen het nog doen ook.
Geschiedenis, omgeving , situaties maken de mentaliteit van het volk.
Voor een relatief groot deel zal dat inderdaad zo zijn. Maar een ander deel gaat er toch heen vanuit een soort uitdagend gevoel.quote:Op maandag 25 november 2013 18:56 schreef Aloulou het volgende:
[..]
Nee, sorry. Of specifieker: niet alleen "een uitdaging dus laat ik ff naar Syrie gaan met 80 andere landgenoten". Er komt sterk gekleurde religieuze retoriek bij kijken, die in 99% van de gevallen al aanwezig was in land/plaats v herkomst voor de Syrische crisis.
Je zal zien dat ook in Kosovo het terug te leiden is tot bepaalde kringen van Moslims met specifieke lectuur die al langer daar aanwezig zijn. Precies zoals in Denemarken, NL, Belgie en alle landen.
Waarom zou het vies tegenvallen?quote:Op maandag 25 november 2013 18:56 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Schoot ook zoiets door mijn hoofd: instant "spannend" avontuur en het is nog voor de "goede zaak" ook..
Dat leek me wel een reden te kunnen zijn. Dat dat in de praktijk vaak erg vies tegenvalt merken ze pas als het te laat is..
quote:
Dat was meer een sneer naar de Nederturkenquote:
Dat idee krijg ik heel sterk. Idem in Irak.quote:de turkmenen zijn dus letterlijk de trekpoppetjes van erdogan?
Ik denk dat ze gewond raken en/of dood gaan toch iets anders ervaren dan hun fantasietjes erover waren.quote:Op maandag 25 november 2013 19:00 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Waarom zou het vies tegenvallen?
Als je het ernaast bedoelt kan je zeker gelijk hebben. Ik bedoelde meer dat religieuze retoriek niet te missen is in dit plaatje.quote:Op maandag 25 november 2013 19:00 schreef theunderdog het volgende:
Voor een relatief groot deel zal dat inderdaad zo zijn. Maar een ander deel gaat er toch heen vanuit een soort uitdagend gevoel.
Daarbij, het een sluit het ander niet uit. De uiterlijke Jihad is immers heel stoer.
Sjieten/rawaafidh/taghout eerder. Die staan nog net een tandje hoger op de gehate ladder, al sinds eeuwen.quote:Lekker met ze alle christenen afslachten.
vertel... ben zelf ook een nederturk namelijkquote:Op maandag 25 november 2013 19:07 schreef IPA35 het volgende:
Dat was meer een sneer naar de Nederturken.
cCc Turkiye cCcquote:Op maandag 25 november 2013 19:13 schreef Slayage het volgende:
[..]
vertel... ben zelf ook een nederturk namelijk
zou kunnenquote:Op maandag 25 november 2013 19:15 schreef expans het volgende:
[..]
cCc Turkiye cCc
Dat de meesten van ons zich eerst zien als Turken en niet als Nederlanders is wat hij probeert te zeggen denk ik
Aloulou jij weet echt niet wat je wil man. Aan de andere kant noem je de jihadisten gekke autistische extremisten en aan de andere kant noem je ze mujahideen.quote:Op maandag 25 november 2013 18:38 schreef Aloulou het volgende:
Circa 80 Denen naar Syrie gegaan om zich aan te sluiten bij de mujahedin:
http://www.washingtonpost(...)ab2a3dc2b_story.html
Het gaat om burgerschap, niet cultuur.quote:Op maandag 25 november 2013 19:18 schreef expans het volgende:
Ik zie trouwens niet in wat daar mis mee is
Je hoeft je niet Nederlands te voelen om deel uit te kunnen maken van de maatschappij, of om überhaupt een werkende maatschappij te hebben.
quote:Zevende Nederlandse dode in Syrië - Binnenland | Het laatste nieuws uit Nederland leest u op Telegraaf.nl [binnenland]
Een 26-jarige man uit Delft is maandag overleden in Syrië aan verwondingen die hij daar eerder had opgelopen bij gevechten. Dat meldt DeWareRelgie.nl.
Het 'slachtoffer' raakte twee weken geleden zwaargewond. Hij had eerder in een interview met de Volkskrant verklaard dat hij bereid was te sterven in Syrië. "Je gaat toch een keer dood, dus dan zou het geweldig zijn als je voor een nobel doel sterft", aldus het slachtoffer. "Wij weten ook uit de overleveringen dat alle zonden worden gewist bij de eerste druppel bloed die je laat vallen op het slagveld als Martelaar, dus je kijkt zelfs uit naar deze druppel."
Bron: www.telegraaf.nl
Jij als Koerdische nationalist zou beter eens wat minder stoer doen over Turkse Nationalisten.quote:
Tsja, was te verwachten dat Assad de veroverde gebieden weer niet vast zou kunnen houden. Zoals na Hama, Baba Amr en Qusair. Maar die hoopvolle reacties hier gaven soms een ander beeld. Iets met ezel en een steen.quote:
Ik kwam toevallig dit tegen, heb je hier wat aan?quote:Op zaterdag 23 november 2013 22:32 schreef Aloulou het volgende:
Even beetje gezocht naar dat Islamic Kurdish Front. Videotje gevonden van afgelopen Augustus waarin ze zich bekend maken, begint in Arabisch door diegene die de video opneemt en vervolgens verklaring in het Koerdisch.
Volgens andere bronnen heeft deze groep gevochten met Nusra tegen YPG in Syrisch-Koerdische gebieden, hoewel kort. Weet niet zeker of dat klopt.
http://vvanwilgenburg.blo(...)c-kurdish-front.html
Iemand anders meer specifiekere info over deze groep. En hoe groot ze zouden zijn?
bronquote:Kurdish Islamic Front – By most accounts this is a very small fighting force, numbering less than 1,000 fighters. The Kurdish Islamic Front has fought with the al-Qaeda affiliates in Syria against the Kurdish YPG fighting forces. Coming on the heels of the recent announcement by the YPG of an interim Kurdish government in Hasaka – a move which was widely condemned by other rebels as an attempt to break up the country – the Kurdish Islamic Front’s inclusion in this new alliance is most likely a message to the YPG not to get too comfortable.
Dat geldt alleen voor Syrische Turkmenen die soennitisch zijn. De meerderheid weliswaar, maar een grote minderheid onder hen is alevitisch.quote:Op maandag 25 november 2013 19:07 schreef IPA35 het volgende:
[..]
[..]
Dat was meer een sneer naar de Nederturken.
[..]
Dat idee krijg ik heel sterk. Idem in Irak.
De Syrische Turkmenen die zich in milities hebben verenigd worden ook allemaal aangestuurd vanuit Istanbul. Hun organisaties zijn allemaal opgezet in Turkije.
http://en.wikipedia.org/wiki/Syrian_Turkmen_Assembly
http://en.wikipedia.org/wiki/Syrian_Democratic_Turkmen_Movement
Neen, wel dat de Verenigde Staten de open zuidgrenzen van Turkije gelasten te sluiten voor terroristische infiltratie.quote:Op maandag 25 november 2013 18:27 schreef Slayage het volgende:
[..]
een kans dat assad de macht over gaat dragen?
Hezbollah staat helemaal niet onder de leiderschap van het Syrisch leger. Sterker nog, ik betwijfel überhaupt of Hezbollah zich, ten koste van SAA, heeft teruggetrokken. Lijkt mij meer een geval van de schuld afschuiven op een ander, simpelweg omdat het Syrisch leger niet in staat is om gebieden voor een significante periode onder controle te houden.quote:
In Deir Attiyeh en in Al Nabk (Nabek) rukt het Syrische Arabische Leger op.quote:Op maandag 25 november 2013 20:07 schreef IPA35 het volgende:
Het wordt tijd dat SyrianPerspective weer met een update komt want...
In Aleppo is ook een deel van de Oude Stad heroverd, vooral het marktencomplex (grootste ter wereld, nu volledig verwoest).quote:Op maandag 25 november 2013 21:17 schreef Veldkamp het volgende:
[..]
In Deir Attiyeh en in Al Nabk (Nabek) rukt het Syrische Arabische Leger op.
In Deir Attiyeh werd enkele uren geleden een succesvolle aanval op de opstandelingen geopend vanaf het (altijd in SAA-handen gebleven) ziekenhuis uit.
In Deir Attiyeh werden enkele uren geleden Pakistanen en Somaliërs gedood door het Syrische leger.
In Nabek heeft het leger de Schapenmarkt heroverd en andere stadsdelen.
Ten zuiden van de stad Daraya in het gouvernement Damascus gaan de gevechten gewoon verder. Dat verbaast mij wel. Het Syrische Arabische Leger weigert bijv. de wegen daarnaartoe af te sluiten, omdat er nog altijd burgers in Daraya (volledig in puin bijna, op enkele moskeeën, halve kerk en wat appartementen aan noordkant na) zitten. Burgerverkeer raast rond tussen de tanks...Echt Arabisch....
![]()
Hier een video van een gedode Amerikaanse takfiri-"jihadist": http://t.co/Itqz9Me1fl
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |