quote:Op maandag 18 november 2013 10:57 schreef Suikertante het volgende:
Kwam er wel meteen een alternatief naar boven?
Gaat dit nog zakken? Schrijf de naam even op de doucheruit! Schijnt romantische gevoelens op te wekken
Als het zo gaat zoals bij mijn ouders ga je alsnog een week voor je bevalling terug naar je oude naamquote:Op maandag 18 november 2013 11:09 schreef Pvoesss het volgende:
Hahahazit je dan ja met je douchegordijn.
Mijn vriend is veel te lief en wil nu best de naam veranderen
Huh?quote:Op maandag 18 november 2013 14:06 schreef Pvoesss het volgende:
Nou dat weet ik dus niet..
Ik ben ook en beetje bang voor een jut en jul probleem hier in het dorp.
Bij V. had ik ook 2 namen en de andere naam was echt geen optie geweest zag ik al direct
En ik las toen ook de naam die je normaal eigenlijk niet hoort te geven en toen had het nog geen bekendheid in NL maar nu wel (iig op fok. elders gok ik ook niet echt )
Ik heb de zin 3 keer gelezen maar ik snap echt niet wat je bedoeltquote:Op maandag 18 november 2013 14:06 schreef Pvoesss het volgende:
Nou dat weet ik dus niet..
Ik ben ook en beetje bang voor een jut en jul probleem hier in het dorp.
Bij V. had ik ook 2 namen en de andere naam was echt geen optie geweest zag ik al direct
En ik las toen ook de naam die je normaal eigenlijk niet hoort te geven en toen had het nog geen bekendheid in NL maar nu wel (iig op fok. elders gok ik ook niet echt )
nou, beats me. Echt geen idee.quote:Op maandag 18 november 2013 14:19 schreef Pvoesss het volgende:
Ik was al aan het veranderen.![]()
Ik heb al jaren een naam staan al voor de geboorte van V.
De naam is een stripfiguur en kleding ervan is wel bekend op fok.
Maar die naam geven is echt not done!
Tell me!!quote:Op maandag 18 november 2013 14:19 schreef Pvoesss het volgende:
Ik was al aan het veranderen.![]()
Ik heb al jaren een naam staan al voor de geboorte van V.
De naam is een stripfiguur en kleding ervan is wel bekend op fok.
Maar die naam geven is echt not done!
Ik dacht dat dat je smaak wasquote:Op maandag 18 november 2013 17:55 schreef Pvoesss het volgende:
Dat vind ik echt een afschuwelijk naam
quote:Op dinsdag 19 november 2013 13:07 schreef Poppejans het volgende:
Ik hoorde zondag in de dierentuin een broer en zus combinatie waar ik om moest gniffelen: W essel en P ip
Ik wacht voor alle zekerheid de 20 weken echo even af, blijkt het dan nog steeds een meisje te zijn dan zal ik onze jongensnaam hier droppen
Wolf en Silvijn had ik erg mooi gevondenquote:Op dinsdag 19 november 2013 13:07 schreef Poppejans het volgende:
Ik hoorde zondag in de dierentuin een broer en zus combinatie waar ik om moest gniffelen: W essel en P ip
Ik wacht voor alle zekerheid de 20 weken echo even af, blijkt het dan nog steeds een meisje te zijn dan zal ik onze jongensnaam hier droppen
Ik zei ooit tegen een moeder dat ik de naam P ip zo leuk vond en of ze hem had afgekeken van Great Expectations en toen keek ze me echt zo aan:quote:Op dinsdag 19 november 2013 13:07 schreef Poppejans het volgende:
Ik hoorde zondag in de dierentuin een broer en zus combinatie waar ik om moest gniffelen: W essel en P ip
Ik wacht voor alle zekerheid de 20 weken echo even af, blijkt het dan nog steeds een meisje te zijn dan zal ik onze jongensnaam hier droppen
Ivanquote:Op dinsdag 19 november 2013 13:26 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
[..]
Wolf en Silvijn had ik erg mooi gevonden
Of Wolf en Ivan
Ben erg benieuwd naar de meisjesnaam!
Ja mij dus ook,ik moest hardop grinniken!quote:Op dinsdag 19 november 2013 15:31 schreef Kyara het volgende:
Wessel en pip klinkt mij een beetje teveel als Woezel en pip.
Maudquote:Op vrijdag 29 november 2013 20:09 schreef hanke het volgende:
Namen, namen.. Ik vind het zo lastig! Ik post nog even undercover, hoewel ik niet denk dat iemand me hier kent (lees al tijdje mee in OUD, maar nog nooit gepost). Hoe dan ook: onze dochter heet A.nne en ze krijgt een zusje volgend jaar! Maar wat is nou een mooie meisjesnaam daarbij? We houden van stevige Nederlandse namen, ben benieuwd of jullie suggesties hebben want vond de rijtjes hierboven steeds mooie combinaties bevatten
Grappig, veel overeenkomsten en ik had je post nog niet eens gezienquote:Op vrijdag 29 november 2013 21:08 schreef Fee-nix het volgende:
Mooie naam, Anne.
Anne en:
Noor
Lisa
Roos
Merel
Jasmijn
Suze
Sophie
Julia
Lieke
Maaike
Femke
Robin
Ella
Jolijn
Tot zover even. Zit er iets bij?
Mijn buurmeisje heet Lux, ik vond 'm eerst ook vrij apart maar het schijnt volgens de buurvrouw juist een heel oudhollandse roepnaam te zijnquote:Op vrijdag 29 november 2013 23:36 schreef _Bar_ het volgende:
Vandaag een stel die hun dochter luxs op kwamen halen.
uitspreken als luks.
Wel heel oud dan; http://www.meertens.knaw.nl/nvb/naam/is/luxquote:Op woensdag 4 december 2013 10:19 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Mijn buurmeisje heet Lux, ik vond 'm eerst ook vrij apart maar het schijnt volgens de buurvrouw juist een heel oudhollandse roepnaam te zijn
Ja, geen idee waar het van afgeleid is dan, maar honderd jaar geleden heetten ze allemaal Geertruida Wilhelmina Johanna natuurlijkquote:Op woensdag 4 december 2013 10:33 schreef Meke het volgende:
[..]
Wel heel oud dan; http://www.meertens.knaw.nl/nvb/naam/is/lux
Oh wacht, roepnaam kan natuurlijk wel![]()
Daarom heb ik ook even getwijfeld over Lente, omdat die naam in de hypecategorie valt. Maar ik had m al jaren in mn hoofd en wilde me niet daardoor ervan laten weerhouden.quote:Op zondag 8 december 2013 15:06 schreef Pvoesss het volgende:
ik heb niets tegen namen zoals mees, of merel etc.
Maar ik vind vlinder en bloem door die hype wel stom..
Ook het moment dat jongetjes ineens de naam Storm kregen
En dan was het niet eens zo dat mensen echt de naam Vlinder of Bloem gaven maar dat waren en zijn wel altijd de voorbeeldnamen geweest![]()
En dit: ~quote:Op zondag 8 december 2013 14:54 schreef Mineola het volgende:
Of Merel
Bloem en Vlinder is beide niet mijn smaak, maar voor een tweeling wel matching in elk geval. Lux vind ik echt vreselijk, vooral voor een jongen (sorry Jim). Als het dan toch moet, dan bij een meisje.
Ik zag gisteren T.ilde. Dat klonk best wel leuk vond ik, tot ik me realiseerde dat het ook een verleden tijd van tillen is. En toen vond ik het opeens niet meer zo leuk.
Wat het eerst in me op komt:quote:Op zondag 8 december 2013 17:17 schreef _NIKKI_ het volgende:
Ik zou van Tilde denk ik Thilde maken. Ik vind het wel een leuke naam trouwens.
En hier zijn we er eindelijk uit. Onze jongens hebben beide een roepnaam. Halleluja!![]()
![]()
Alleen nu heb ik weer een nieuwe naamuitdaging gevonden. Ik wil eigenlijk een van de jongens naar mijn zusje vernoemen (tweede of derde naam) alleen heet ze T.essa. Niet echt iets waar je simpel een jongensnaam van kan maken. Ik kwam zelf uit op Terry, maar van manlief kreeg ik zo'n blik:![]()
Jullie nog een idee misschien?
Ja maar hij wordt ook wel eens (niet vaak, ik geef t toe) aan jongens gegevenquote:
Sorry geen Ezra...quote:Op zondag 8 december 2013 18:48 schreef Fee-nix het volgende:
Tesse vind ik ook leuk. Of Ties.
Maarre... geen Ezra?
Jussi is een Deense schrijver.quote:Op zondag 8 december 2013 20:46 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Er hangt hier langs de weg een geboortebord voor Jussi.
Er zijn al een paar bijna-aanrijdingen geweest daardoor
In 2012 is er welgeteld 1 jongen zo genoemd volgens het svb overzicht. Ik vind Tessel een betere optie.quote:Op zondag 8 december 2013 21:21 schreef Spees_Eend het volgende:
Ik vind Tesse best leuk. Maar dan wel voor een meisje![]()
Ik ken de naam niet, maar het klinkt voor mij als een 100% meisjesnaam.
Had ik niet gecheckt.quote:Op zondag 8 december 2013 22:11 schreef Fee-nix het volgende:
Maar in 2012 zijn er 0 jongens Tessel genoemd. In 2006, 2009 en 2010 wel 1 keer...
Nee het wordt zeker geen roepnaam, ik kijk wel uit. We hebben net na 20 weken gedoe de roepnamen bepaald, daar gaan we echt niet meer mee schuiven.quote:Op zondag 8 december 2013 22:23 schreef Spees_Eend het volgende:
Ik zie nu pas dat het een tweede naam moet zijn, geen roepnaam. In dat geval vind ik Tesse geschikter dan Tessel. Tessa is wel een moeilijke naam om mannelijk te verdraaienAlthans, Ties of Theo etc. vind ik al best vergezocht.
Ja dit! Nu manlief even overtuigenquote:Op zondag 8 december 2013 22:36 schreef Spees_Eend het volgende:
Ik vind Wessel best een degelijke vernoeming naar Tessa, voor een jongen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |