Waarschijnlijk gaat hij tegelijk met Jellereppe, die roept ook al jaren dat hij zo snel mogelijk vertrekt.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 12:57 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Dus, wanneer vertrok je nou? Volgende week? Of moet je eerst nog bij Job je maandelijkse uitkering op gaan halen?
Precies want jij eert ons met jouw bezoek, en we kunnen erg veel leren van jullie dus daarom is een fikse uitbetaling op z'n plaatsquote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:00 schreef Piye het volgende:
[..]
Ik moet eerst nog even cashen ja. Herstelbetalingen die de Nederlandse samenleving mij schuldig is.
Nah, dat heb je niet zo goed begrepen.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 12:59 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Comeback als in beledigd zijn door mijn post en daarom mij terugpakken.
Vind je het gek dat hij zo'n opmerking maakt, nadat jullie op zo'n schofterig manier op zijn posts reageren. Ik vind het echt schandalig zo'n manier van reageren.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:00 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Piye wil ook niet gezien worden als een Nederlander, dat zegt ie net zelf.
Je wou toch geen discussie met me aangaan?quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:01 schreef Wootism het volgende:
[..]
Nah, dat heb je niet zo goed begrepen.
Dat zie je me ook niet doen.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:02 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Je wou toch geen discussie met me aangaan?
Ja, want teksten van anderen ontnemen hem de volledige verantwoordelijkheid over wat hij schrijftquote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:02 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Vind je het gek dat hij zo'n opmerking maakt, nadat jullie op zo'n schofterig manier op zijn posts reageren. Ik vind het echt schandalig zo'n manier van reageren.
Precies.quote:
Jaren? Wat een onzin! Sinds een aantal maanden speel ik met dat idee, maar gaat nog even duren. Ik zit nog wel 1,5 jaar aan de master. Eerst goed gebruik maken van de studievoorzieningen van Nederland en daarna andere plannen maken.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:01 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Waarschijnlijk gaat hij tegelijk met Jellereppe, die roept ook al jaren dat hij zo snel mogelijk vertrekt.
Dit soort dingen zeggen en dan zeggen dat wij niet tolerant zijnquote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:04 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Jaren? Wat een onzin! Sinds een aantal maanden speel ik met dat idee, maar gaat nog even duren. Ik zit nog wel 1,5 jaar aan de master. Eerst goed gebruik maken van de studievoorzieningen van Nederland en daarna andere plannen maken.
Nee hoor, dat zei ik niet. Ik zei dat ik niet als goed geintegreerd beschouwd hoef te worden. Mijn Nederlanderschap heeft verder weinig van doen met mijn vermeende integratie, maar alles met het feit dat ik nou eenmaal deel ben van deze samenleving.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:00 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Piye wil ook niet gezien worden als een Nederlander, dat zegt ie net zelf.
Ach, ik ben hier nu toch, kan ik net zo goed m'n papieren halen toch?quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:01 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Waarschijnlijk gaat hij tegelijk met Jellereppe, die roept ook al jaren dat hij zo snel mogelijk vertrekt.
Mwah, heeft weinig met vereren te maken, maar fikse uitbetaling is wel op z'n plaats ja.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:01 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Precies want jij eert ons met jouw bezoek, en we kunnen erg veel leren van jullie dus daarom is een fikse uitbetaling op z'n plaats
Ach, kerel. Tolerantie moet van twee kanten komen, maar als je dingen gaat roepen die de meeste NL'ers op de borst stuit krijg je standaard reply te horen als 'terug naar je eigen land, uitkeringen en nog meer van die shit'. Ik veeg mijn reet af met figuren als Redbull en hardcore retenlikkers van Wilders a la Feestbeest.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:05 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Dit soort dingen zeggen en dan zeggen dat wij niet tolerant zijn![]()
Ik dacht dat jullie niveau toch wel hierboven uitstak, maar blijkbaar had ik het mis
Ja, doe maar laf en ontken je eigenlijke bedoelingen.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:06 schreef Piye het volgende:
[..]
Nee hoor, dat zei ik niet. Ik zei dat ik niet als goed geintegreerd beschouwd hoef te worden. Mijn Nederlanderschap heeft verder weinig van doen met mijn vermeende integratie, maar alles met het feit dat ik nou eenmaal deel ben van deze samenleving.
[..]
Ach, ik ben hier nu toch, kan ik net zo goed m'n papieren halen toch?
[..]
Mwah, heeft weinig met vereren te maken, maar fikse uitbetaling is wel op z'n plaats ja.
En hoe zouden die reacties van Nederlanders toch komen? Wij zijn niet het type dat zomaar een ruzie gaat starten. Dan hadden de Nederlanders van toen jullie ook niet uitgenodigd om hier te komen werken.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:07 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Ach, kerel. Tolerantie moet van twee kanten komen, maar als je dingen gaat roepen die de meeste NL'ers op de borst stuit krijg je standaard reply te horen als 'terug naar je eigen land, uitkeringen en nog meer van die shit'. Ik veeg mijn reet af met figuren als Redbull en hardcore retenlikkers van Wilders a la Feestbeest.
En dat is nou precies wat ik in eerdere posts bedoelde met 'hypocriet'. Nu is het weer de donkere medemens die zich onterecht benadeeld voelt. Nu is het weer de donkere medemens die zogenaamd meteen in de slachtofferrol duikt, man je spreekt die gast net aan op basis van misdragingen van TOTAAL ANDERE mensen.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:00 schreef Redbullkid het volgende:
Normaal praat ik over 'wij' als in alle bewoners van Nederland. Maar als er een discussie is waarbij een donker iemand zich weer eens benadeeld voelt, terwijl er niks aan de hand is dan moet ik wel.
We vallen in herhaling. Ik heb je eerder al uitgelegd dat er in Nederland zowel intolerante als tolerante Nederlanders zijn. Ook over gebruiken van allochtonen wordt vaak genoeg geklaagd.quote:Of vind je het normaal om 5 jaar elk jaar te gaan huilen om een kinderfeest terwijl je wel acht dat hetzelfde land al jouw cultuurdingetjes accepteerd en hieraan meewerkt? Dat is pas hypocriet.
Niet alle medelanders zijn gastarbeiders.quote:En zeker ondankbaar als je zegt dat Nederland niet tolerant is en niks voor de gastarbeiders doet. Moet je eens naar Zwitserland gaan hierna, mongool kijken hoe 'kut' Nederland wel niet was. Je komt daar waarschijnlijk geeneens binnen.
In tegenstelling tot jou ben ik wel redelijk in staat onderscheid te maken binnen etnische groepen, dit op basis van het gedrag van mensen. Hierdoor ben ik in staat onderscheid te maken tussen mensen die bijvoorbeeld kritiek hebben op de Zwarte Piet (sterker nog, zelfs deze groep is weer onder te verdelen in groepen) en mensen die zich op straat misdragen, die de criminaliteit ingaan, die niet werken, een uitkering trekken, etc.quote:Hoe zou jij reageren als je naar jouw mening als land zoveel mogelijk doet voor anderen en mensen vinden het nooit genoeg, velen verneuken de maatschappij/samenleving en daarnaast willen ze ook de culturen verpesten waar je gehecht aan bent? Ik denk dat elk mens met een beetje zelfrespect hier tegen in zou gaan.
Blijf gewoon van mijn cultuur af
Dat zeg ik niet. Ik zeg alleen dat ik me de frustratie goed kan voorstellen wanneer een stelletje figuren, waarvan het nog maar de vraag is of zij zelf al wat hebben bijgedragen aan de maatschappij, op zo'n manier reageert.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:02 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Ja, want teksten van anderen ontnemen hem de volledige verantwoordelijkheid over wat hij schrijft
Ja, dat kan ik snappen. Maar begrijp me niet verkeerd. Snap je dan niet dat als je alleen maar ziet dat er vanaf andere bevolkingsgroepen binnen je eigen land alleen maar gezeik komt dat je het op een gegeven moment gewoon genoeg is?quote:Op woensdag 23 oktober 2013 12:56 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Wat is er mis met kritiek op BEPAALDE GROEPEN Nederlanders? Piye heeft volgens mij ook vaak genoeg kritiek op BEPAALDE GROEPEN medelanders.
Waarom zou je mensen niet mogen bekritiseren, bijvoorbeeld op basis van hun gedrag. Dat slaat tenminste ergens op en is stukken beter dan wat bijv. Redbullkid doet. Die spreekt namelijk individuen aan op basis van het gedrag van EEN GROEP, terwijl dat individu geen zak met dat gedrag te maken heeft.
En ja, ik kan begrijpen dat iemand het even zat wordt en zegt dat hij zo snel mogelijk weg wil wanneer mensen hem blijkbaar niet als Nederlander zien.
Sorry hoor HCFeestbeest, maar wanneer jij je gewoon goed gedraagt, hard werkt, studeert of een goede baan hebt, maar zodra jij een mening hebt die de ander niet bevalt, begint de ander jou meteen aan te spreken op jouw afkomst... overal om je heen zie je negatieve reacties over 'die zeiknegers' en zelfs in een normale discussie word jij aangevallen met een "JULLIE maken een kankerzooi van ons land"... kun je je dan echt niet voorstellen dat iemand zich dan op een gegeven moment best niet-welkom kanvoelen?
Ja want als iemand iets niet zegt en jou er daarna op wijst dat hij dit niet gezegd heeft, dan is hij laf? Alsof jij in zijn hoofd kan kijken en zijn eigenlijke bedoelingen weet.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:08 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Ja, doe maar laf en ontken je eigenlijke bedoelingen.
Hoe kunnen mensen de kans krijgen om wat bij te dragen aan de maatschappij als al het werk wordt ingepikt, en geld voor nieuw werk naar Griekenland gaat?quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:11 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet. Ik zeg alleen dat ik me de frustratie goed kan voorstellen wanneer een stelletje figuren, waarvan het nog maar de vraag is of zij zelf al wat hebben bijgedragen aan de maatschappij, op zo'n manier reageert.
Hij verdiend het om zo behandeld te worden omdat het gewoon een kneus is die poep praat. Zo zou ik ook tegen een Nederlander gereageerd hebben alleen dan zonder "keer anders terug naar je eigen land". Die zou ik vragen te verhuizen naar waar het beter isquote:Op woensdag 23 oktober 2013 12:58 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
En Piye is volgens jou de Zwarte Pieten discussie gestart en hij is volgens jou voor het afschaffen v/d Zwarte Piet? En hij verdient het daarom om ook zo behandeld te worden?
Jammer dan. Moet ie zich maar gedragenquote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:02 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Vind je het gek dat hij zo'n opmerking maakt, nadat jullie op zo'n schofterig manier op zijn posts reageren. Ik vind het echt schandalig zo'n manier van reageren.
Dat noemen wij in Nederland lafheid. Om een verkondiging heen draaien, aanzet hebben om dergelijke verkondiging te plaatsen, maar als deze persoon geconfronteerd wordt, doen alsof zijn neus bloedt.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:12 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Ja want als iemand iets niet zegt en jou er daarna op wijst dat hij dit niet gezegd heeft, dan is hij laf? Alsof jij in zijn hoofd kan kijken en zijn eigenlijke bedoelingen weet.
Ik ontken niks. Voor mij is het heel simpel. Ik ben hier geboren, op mijn paspoort staat dat ik een Nederlander ben, ik spreek de Nederlandse taal, en zelfs mijn favoriete voetbalclub is een Nederlandse. Ik maak dus deel uit van deze samenleving en ben in die zin dus een Nederlander. Dat ik niet tot het Nederlandse volk behoor is mij al vroeg genoeg duidelijk gemaakt, dus die illusie koester ik niet. En ik hoef niet als geintegreerd beschouwd te worden, vanwege mijn associaties met de uitdrukking.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:08 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Ja, doe maar laf en ontken je eigenlijke bedoelingen.
En ik veeg mijn reet met afvalnegers zoals jij. Jij bent één van de redenen dat ik nu een hekel begin te krijgen aan mijn buitenlandse Nederlanders. Genoeg is genoeg. En voor mij is dat dus nu.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:07 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Ach, kerel. Tolerantie moet van twee kanten komen, maar als je dingen gaat roepen die de meeste NL'ers op de borst stuit krijg je standaard reply te horen als 'terug naar je eigen land, uitkeringen en nog meer van die shit'. Ik veeg mijn reet af met figuren als Redbull en hardcore retenlikkers van Wilders a la Feestbeest.
Ben ik een goed ingeburgerde Engelse als ik op mijn paspoort het woordje Nederlandse door Engelse vervang, de Engelse taal spreek en fan ben van Mr Bean? Denk het niet he?quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:16 schreef Piye het volgende:
[..]
Ik ontken niks. Voor mij is het heel simpel. Ik ben hier geboren, op mijn paspoort staat dat ik een Nederlander ben, ik spreek de Nederlandse taal, en zelfs mijn favoriete voetbalclub is een Nederlandse. Ik maak dus deel uit van deze samenleving en ben in die zin dus een Nederlander. Dat ik niet tot het Nederlandse volk behoor is mij al vroeg genoeg duidelijk gemaakt, dus die illusie koester ik niet. En ik hoef niet als geintegreerd beschouwd te worden, vanwege mijn associaties met de uitdrukking.
Oehh, mijn handen trillen van angst.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:16 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
En ik veeg mijn reet met afvalnegers zoals jij. Jij bent één van de redenen dat ik nu een hekel begin te krijgen aan mijn buitenlandse Nederlanders. Genoeg is genoeg. En voor mij is dat dus nu.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik snap zo veel, maar dat maakt het niet opeens terecht om een onschuldige of hardwerkende medelander op zo'n manier te behandelen.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:12 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Ja, dat kan ik snappen. Maar begrijp me niet verkeerd. Snap je dan niet dat als je alleen maar ziet dat er vanaf andere bevolkingsgroepen binnen je eigen land alleen maar gezeik komt dat je het op een gegeven moment gewoon genoeg is?
Ja want door iemand aan te spreken op het gedrag van ANDEREN laat je natuurlijk echt niet over je heenlopen...quote:Ik snapte jouw post al voordat je dit typte. Maar dat betekend niet dat ik over me heen laat lopen. Als je te ver gaa, ben ik de eerste die dat gewoon eerlijk tegen jou zegt.
Waarom haal je steeds dat 'vind je me soms een racist'-zinnetje erbij? Ik heb zelfs expliciet aangegeven dat ik het niet eens had over racisme en toch kom je er weer mee. Lijkt wel alsof je aan het vissen bent naar iets.quote:Of je dan vind of ik een racist ben, kan me geen flikker interesseren. Ik geef gewoon mijn mening. Als ik naar Turkije verhuis, verwacht ik niet van hen dat ze een kerk voor mij neerzetten of alles gaan aanpassen om mij te plezieren. Dan hou ik gewoon mijn bek en hou ik mij aan de normen, waarden en gebruiken van Turkije. Zoals het hoort.
Wat heeft Nederland met Zwitserland te maken. In sommige landen word je gestenigd wanneer voor overspel, en dan? Moeten we dingen maar oké vinden omdat het er in andere landen anders/'erger' aan toe gaat?quote:Helaas zie ik dit vreemd genoeg niet in dit land.....
Zoals ik al zei in Zwitserland zou je gewoon je bek moeten houden en blij moeten zijn dat je er uberhaut mag wonen ;-).
quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:18 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Oehh, mijn handen trillen van angst.Hopelijk trillen ze niet als je weer een paar hondertjes van meneer Cohen ontvangt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gr gr. de KLB Keizer
Misschien als je daarnaast ook nog je geslacht verandert ja.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:18 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Ben ik een goed ingeburgerde Engelse als ik op mijn paspoort het woordje Nederlandse met Engelse vervang, de Engelse taal spreek en fan ben van Mr Bean? Denk het niet he?
Watquote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:19 schreef Piye het volgende:
[..]
Misschien als je daarnaast ook nog je geslacht verandert ja.
Even los v/h feit dat de 'rot op naar een ander land'-opmerkingen ook bij autochtone Nederlanders echt te zielig voor woorden zijn (je gaat namelijk niet inhoudelijk de discussie aan maar speelt op de man en maakt mensen monddood), ging je bij Piye nog een stapje verder.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:13 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Hij verdiend het om zo behandeld te worden omdat het gewoon een kneus is die poep praat. Zo zou ik ook tegen een Nederlander gereageerd hebben alleen dan zonder "keer anders terug naar je eigen land". Die zou ik vragen te verhuizen naar waar het beter is
Een Engelse is een vrouwtje.quote:
Engelse manquote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:21 schreef Piye het volgende:
[..]
Een Engelse is een vrouwtje.Ik dacht, laat ik maar even een lolletje maken om ons allemaal een beetje op te vrolijken.
Hahaquote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:19 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Hopelijk trillen ze niet als je weer een paar hondertjes van meneer Cohen ontvangt.
Want een mening die jou niet bevalt zie jij als 'niet gedragen'?quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:14 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Jammer dan. Moet ie zich maar gedragen
Misschien dat je even op eigen titel wil spreken? Volgens mij heeft niemand jou aangesteld als volksvertegenwoordiger van 'de Nederlanders'.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:14 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Dat noemen wij in Nederland lafheid.
Ja want jij weet natuurlijk precies wat iemand bedoelt en als hij duidelijke uitleg geeft wat hij precies bedoelt, dan weet jij natuurlijk dat hij eigenlijk iets anders bedoelde. Tuurlijk...quote:Om een verkondiging heen draaien, aanzet hebben om dergelijke verkondiging te plaatsen, maar als deze persoon geconfronteerd wordt, doen alsof zijn neus bloedt.
Een Engelsman dus, maar het was maar een grapje hoor. Even iets luchtigers in dit topic. Qua discussie komen we toch nergens met z'n allen.quote:
Nee hoor. De enige reden waarom je een hekel krijgt aan buitenlandse Nederlanders ben jij zelf. Jij bent namelijk steeds degene die een groep aanspreekt op basis v/h gedrag van individuen. Deed je dit niet, dan had je immers op basis van onenigheid met 1 user (Jellereppe) een hekel gekregen aan deze user en niet aan 'buitenlanders'quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:16 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
En ik veeg mijn reet met afvalnegers zoals jij. Jij bent één van de redenen dat ik nu een hekel begin te krijgen aan mijn buitenlandse Nederlanders. Genoeg is genoeg. En voor mij is dat dus nu.
Ik weet echt wel wat we in Nederland lafheid noemen. Hoef je geen volksvertegenwoordiger voor te zijnquote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:25 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Misschien dat je even op eigen titel wil spreken? Volgens mij heeft niemand jou aangesteld als volksvertegenwoordiger van 'de Nederlanders'.
Ja, want ik heb geen autisme.quote:Ja want jij weet natuurlijk precies wat iemand bedoelt en als hij duidelijke uitleg geeft wat hij precies bedoelt, dan weet jij natuurlijk dat hij eigenlijk iets anders bedoelde. Tuurlijk...
Noem me dom en ga niet inhoudelijk op me inquote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:27 schreef deadprez het volgende:
ah het kaalkopje is zijn domheid weer flink aan het etaleren zie ik.
Alles is ondertussen wel gezegd volgens mij, je wil het gewoon niet snappen.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:29 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Noem me dom en ga niet inhoudelijk op me in![]()
Deja vu
Als alles gezegd is, wat doe je hier dan nog?quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:30 schreef deadprez het volgende:
[..]
Alles is ondertussen wel gezegd volgens mij, je wil het gewoon niet snappen.
Mensen die niet doorhebben dat verschillende mensen verschillende meningen en interpretaties hebbenquote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:27 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Ik weet echt wel wat we in Nederland lafheid noemen. Hoef je geen volksvertegenwoordiger voor te zijn
Heeft weinig te maken met autisme. In principe ben je iemand woorden in de mond aan 't leggen en zelfs wanneer de persoon aangeeft iets anders te bedoelen zeg je "echt niet! Ik weet dat je stiekem dat ene bedoelde".quote:[..]
Ja, want ik heb geen autisme.
Het topic lezen en mijn postcount opkrikken.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:30 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Als alles gezegd is, wat doe je hier dan nog?
Doe dat dan niet ten koste van mij, dankjewel.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:31 schreef deadprez het volgende:
[..]
Het topic lezen en mijn postcount opkrikken.
Denk je dat ik niet weet dat er verschillende groepen zijn en het daardoor moeilijk te beredeneren is? Tuurlijk weet ik dat wel. Het gaat puur om het principe en de hypocriesie van jullie zelf die hier juist de das om doen.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:09 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
En dat is nou precies wat ik in eerdere posts bedoelde met 'hypocriet'. Nu is het weer de donkere medemens die zich onterecht benadeeld voelt. Nu is het weer de donkere medemens die zogenaamd meteen in de slachtofferrol duikt, man je spreekt die gast net aan op basis van misdragingen van TOTAAL ANDERE mensen.
Weet je nog: "JULLIE". Of bedoelde je met "JULLIE" niet Piye? Want dan zou ik toch even opzoeken wat het woord betekent.
[..]
We vallen in herhaling. Ik heb je eerder al uitgelegd dat er in Nederland zowel intolerante als tolerante Nederlanders zijn. Ook over gebruiken van allochtonen wordt vaak genoeg geklaagd.
En welke 'cultuurdingetjes' van deze Zwarte Piet-klagers worden eigenlijk geaccepteerd?
[..]
Niet alle medelanders zijn gastarbeiders.
En ben hier in een eerdere post uitgebreid op ingegaan. Maar dat stuk heb je toen genegeerd. Ik zal het stuk voor dit keer nogmaals erbij halen:
"Hoe kun je al deze verschillende groepen in 1 adem noemen? Waarom zou de ene groep dankbaar moeten zijn voor wat Nederland voor bijv. een ander groep doet. Waarom zouden medelanders überhaupt dankbaarder moeten zijn voor 'wat ze krijgen van de staat' dan autochtonen?
Slaat helemaal nergens op, dankbaarheid per groep willen meten. Moet je doen op basis van een individu. Iemand die z'n leven lang veel belasting afdraagt en weinig gebruik maakt v/d sociale voorzieningen, denk dat de staat eerder zo'n persoon dankbaar zou moeten zijn. Mag zo'n persoon dan opeens geen kritiek hebben?
Iemand die z'n leven lang een uitkering heeft, misbruik maakt van de voorzieningen, is weer een ander geval. Maar waarom zou een zoveelste generatie allochtone uitkeringstrekker dankbaarder moeten zijn dan een autochtone uitkeringstrekker?"
[..]
In tegenstelling tot jou ben ik wel redelijk in staat onderscheid te maken binnen etnische groepen, dit op basis van het gedrag van mensen. Hierdoor ben ik in staat onderscheid te maken tussen mensen die bijvoorbeeld kritiek hebben op de Zwarte Piet (sterker nog, zelfs deze groep is weer onder te verdelen in groepen) en mensen die zich op straat misdragen, die de criminaliteit ingaan, die niet werken, een uitkering trekken, etc.
Ik krijg sterk het idee dat het voor jou allemaal 1 groep is en dat jij het mensen die kritiek hebben op de Zwarte Piet, mensen die mogelijk een goede baan hebben, zich verder goed gedragen, etc, het aanrekent dat totaal andere mensen, zich misdragen. Dit omdat ze beiden tot de groep medelanders behoren.
Zolang jij niet in staat bent te beseffen dat er zowel binnen de autochtonen als binnen de medelanders verschillende mensen/meningen/gedragen zijn, valt met jou niet te discussiëren.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:32 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Denk je dat ik niet weet dat er verschillende groepen zijn en het daardoor moeilijk te beredeneren is? Tuurlijk weet ik dat wel. Het gaat puur om het principe en de hypocriesie van jullie zelf die hier juist de das om doen.
Waarom moet ik met zoveel verschillende gebruiken van andere culturen leven, maar is er andersom 0,0 respect voor Nederland, haar normen/waarden/gebruiken en cultuur? Het is blijkbaar nooit genoeg, en het lijkt er op alsof met alles de grens word opgezocht. Net kleine kinderen..
De zwarte Pieten discussie maakt mij op dit punt racistisch, terwijl ik normaal gesproken niet zo ben. Maar geen respect heen, is een dikke middelvinger terug. Of het nou een Nederlander, een turk of een neger is.
Als je een pauper ben, ben je gewoon een pauper. Ook al ben je een kankersmurf en ben je blauw geboren interesseert het me geen neuk. Ik beoordeel mensen op hoe ze zijn en wat ze zeggen ipv hoe ze eruit zien. Alleen als we over een groep praten, praat ik over de indruk die een bepaalde groep mij gegeven heeft. Dit gaat dan over levenservaring en wat je om je heen ziet (evt media). En dat de meeste allochtonen bekend staan als criminelen en uitkeringstrekkers ken je niet op mij afschuiven. Dat doen teveel mensen binnen deze groepen toch echt zelf, en als je daarnaast ook nog eens gaat zeiken (al ben je misschien een goede allochtoon/kleurling) kan dat in het verkeerde keelgat schieten.
Als je gedraagd als een Nederlander, zal je gezien worden als een Nederlander. Als je dit niet doet, moet je ook niet huilen als je als een buitenlander gezien word.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:16 schreef Piye het volgende:
[..]
Ik ontken niks. Voor mij is het heel simpel. Ik ben hier geboren, op mijn paspoort staat dat ik een Nederlander ben, ik spreek de Nederlandse taal, en zelfs mijn favoriete voetbalclub is een Nederlandse. Ik maak dus deel uit van deze samenleving en ben in die zin dus een Nederlander. Dat ik niet tot het Nederlandse volk behoor is mij al vroeg genoeg duidelijk gemaakt, dus die illusie koester ik niet. En ik hoef niet als geintegreerd beschouwd te worden, vanwege mijn associaties met de uitdrukking.
En WTF is dit?quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:32 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Maar blijf het voorral enkel van je eigen kant zien, en blijf maar denken dat wij elk jaar vieren dat wij jullie als slaafjes hadden vroeger..
Ik voel mij niet verantwoordelijk voor de slavenhandel, want ik zou nooit diezelfde keuze maken om iemand als slaaf te nemen. En ik hou er niet van om als racist gezien te worden omdat ik waarde hecht aan een kinderfeest die hedendaags niets met racisme te maken heeft.
Het is alleen zeiken om het zeiken. Aandacht vragen en lekker zielig doen. Maar dat doe je dan maar met iets anders, en niet met een fucking kinderfeest die ook nog eens traditie is.
Bemoei je gewoon niet met onze cultuur, doe er niet aan mee als je het niks vind. Maar probeer niet iets te veranderen waar je geen tyfus mee te maken hebt.
Dat je Sinterklaas viert maakt je geen racist. MAAR, als ik zeg dat ik Zwarte Piet wel erg veel aan vindt doen als een negerkarikatuur (wat het ook is natuurlijk) en jij reageert met "Rot dan lekker op naar je eigen land, jullie verpesten onze maatschappij alleen maar." dan is dat deel hetgene dat jou racistisch maakt, niet het feit dat jij Sinterklaas een leuk feest vindt.quote:
Ik ben niet verantwoordelijk voor dat. Verder is er een verschil tussen je mening geven en ophouden, keer na keer hetzelfde te zeggen en het blijven doen tot je je zin krijgt. Dat is namelijk erg irritant.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:19 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Ik snap zo veel, maar dat maakt het niet opeens terecht om een onschuldige of hardwerkende medelander op zo'n manier te behandelen.
Snap jij dan niet dat het frustrerend kan zijn wanneer jij hier geboren bent, keihard werkt, altijd je medemens helpt, een goede studie of goede baan hebt, en jij dan toch door mensen wordt aangesproken op basis van het gedrag van ANDEREN. 'Want hey, dat zijn medelanders en jij bent ook een medelander'.
[..]
Ja want door iemand aan te spreken op het gedrag van ANDEREN laat je natuurlijk echt niet over je heenlopen...
[..]
Waarom haal je steeds dat 'vind je me soms een racist'-zinnetje erbij? Ik heb zelfs expliciet aangegeven dat ik het niet eens had over racisme en toch kom je er weer mee. Lijkt wel alsof je aan het vissen bent naar iets.
Dan hou jij je bek? Prima, moet jij weten. Maar waarom zou iemand niet zijn mening mogen geven omdat hij ergens niet geboren is? En nog belangrijker: Piye is wel hier geboren, waarom zou hij niet zijn mening mogen geven? Omdat zijn ouders hier niet zijn geboren? Sterker nog, een aanzienlijk deel v/d allochtonen heeft nooit een andere nationaliteit gehad dan de Nederlandse, hun ouders ook niet, overgroot ouders en over-overgroot ouders ook niet, etc.
Wanneer precies mag je dan wel je mening geven volgens jou?
[..]
Wat heeft Nederland met Zwitserland te maken. In sommige landen word je gestenigd wanneer voor overspel, en dan? Moeten we dingen maar oké vinden omdat het er in andere landen anders/'erger' aan toe gaat?
Jullie doen toch beiden precies hetzelfde bij mij of niet dan?quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:21 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Even los v/h feit dat de 'rot op naar een ander land'-opmerkingen ook bij autochtone Nederlanders echt te zielig voor woorden zijn (je gaat namelijk niet inhoudelijk de discussie aan maar speelt op de man en maakt mensen monddood), ging je bij Piye nog een stapje verder.
Je probeerde zijn mening minder waard te maken door hem schuldig te stellen aan de misdragingen van ANDEREN.
Ehm.. Ik geef geen ene fuck om Nederlandse wetten. Ik geef nog meer om het Sinterklaasfeestquote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:23 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Want een mening die jou niet bevalt zie jij als 'niet gedragen'?
Je snapt volgens mij echt niet waar je mee bezig bent he? In Nederland hechten we juist veel waarde aan de vrijheid van meningsuiting. Sterker nog, JIJ bent nu degene die de Nederlandse cultuur op dat gebied verloochent.
En dat is nu precies die hypocrisie waar ik het eerder over had. Je doet alsof je zo tolerant bent, maar wanneer iemand een mening heeft die jou niet bevalt schaar je dit onder 'hij misdraagt zich' en geeft dit jou een vrijbrief om de ander als persoon te schofferen ipv dat je inhoudelijk op hem ingaat.
Dit is al de 1000e keer dat ik deze discussie voer. En heb genoeg redenen om buitenlanders te kunnen haten. Maar daar schiet ik niets mee op, daarnaast heb ik ook positieve voorbeelden. Helaas zijn er niet erg veel positieve voorbeeldenquote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:27 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Nee hoor. De enige reden waarom je een hekel krijgt aan buitenlandse Nederlanders ben jij zelf. Jij bent namelijk steeds degene die een groep aanspreekt op basis v/h gedrag van individuen. Deed je dit niet, dan had je immers op basis van onenigheid met 1 user (Jellereppe) een hekel gekregen aan deze user en niet aan 'buitenlanders'
Wat doe je dan nog hierquote:Op woensdag 23 oktober 2013 12:02 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
[..]
Ik ben mijn respect voor de gemiddelde Nederlander al tijden geleden verloren.
Omdat in zo'n situatie als deze je wel in wij-zij MOET denken, dat doe je nou eenmaal door een discussie te starten over racisme..quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:37 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Zolang jij niet in staat bent te beseffen dat er zowel binnen de autochtonen als binnen de medelanders verschillende mensen/meningen/gedragen zijn, valt met jou niet te discussiëren.
Dit omdat de discussie steeds verzand in een "waarom moeten wij X, terwijl zij Y doen".
Ik heb je echt heleboel keer geprobeerd uit te leggen dat deze redenatie niet klopt. Zoals ik ook al meerdere malen heb aangegeven:
Waarom zou iemand die wordt meegeteld onder de medelanders, terwijl hij hier is geboren, terwijl zijn voorouders al generaties de Nederlandse nationaliteit hebben gehad, iemand die keihard werkt, veel belasting afdraagt aan de staat, goede dingen doen voor zijn omgeving, etc... waarom zou zo iemand niet zijn mening mogen geven wanneer deze mening Redbullkid niet bevalt?
Sorry, ik ben op werk en kan deze discussie eigenlijk niet voeren. Ik weet niet of jij of een ander dat zei.quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:39 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
En WTF is dit?
Wil je nou even ophouden mij woorden in de mond te leggen. Gatver wat een smerige manier van discussiëren. WAAR heb ik gezegd dat er een link is tussen Sinterklaas en de slavernij? Waar heb ik jou of het Sinterklaasfeest racistische genoemd????
Waar komt dit de hele tijd vandaan???? Deze verkapte beschuldigingen
Jullie? Nederlanders?quote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:44 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Jullie doen toch beiden precies hetzelfde bij mij of niet dan?
Of mogen alleen Nederlanders dit doen?
Want iemand die hier geboren is, is hier te gast? Iemand van wie de ouders hier geboren zijn of van wie de ouders en zelfs verdere voorouders ook gewoon de Nederlandse nationaliteit hebben gehad, die is hier te gast?quote:Wat doe jij als iemand die hier te gast is alleen maar loopt te klagen over je eigen land? Dan vraag je hem toch ook om weg te gaan. Niemand dwingt je hier om te blijven?
Dankbaar? Ben je mij liever kwijt? Ben ik niet dankbaar? En waarvoor moet ik precies dankbaar zijn? Wie zegt dat de Nederlandse staat mij, en mijn voorouders niet dankbaar moet zijn voor de belasting die we hebben afgedragen en afdragen?quote:We zijn je liever kwijt dan rijk hoor. Ik bied liever woon en leefgelegenheid voor mensen die wel dankbaar en blij kunnen zijn ipv nooit tevreden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |