Jammer dat die laatste plaat zo matig is. Live vond ik het BKS wel weer tof maar ik heb ze zoveel beter gezien(trouw en paradiso klein zaal)quote:Op woensdag 16 oktober 2013 10:46 schreef Z het volgende:
Gister naar No Age in Doka. Optimale combinatie, punk in een donkere kelder.
quote:
Maar wat maakt een artiest indie/mainstream, de bekendheid of het soort muziek?quote:Op woensdag 16 oktober 2013 12:00 schreef Norrage het volgende:
Nee Moody heeft een veels te mainstream smaak hoor. Hij luistert wel naar onbekende artiesten, maar die maken mainstream muziek
quote:Het begrip indie is natuurlijk wat wazig, maar dat mag geen excuus zijn voor enorme zeurpartijen over wat nou wel indie en wat nou niet indie is. Dat is dan ook helemaal NIET de bedoeling. Als je toch per sé een definitie wil, All Music Guide heeft een redelijk uitgebreide op hun site staan.
Muziek hoeft voor mij niet altijd zo zwaar en pretentieus te zijn als wat ik hier soms zie langskomenquote:Op woensdag 16 oktober 2013 12:00 schreef Norrage het volgende:
Nee Moody heeft een veels te mainstream smaak hoor. Hij luistert wel naar onbekende artiesten, maar die maken mainstream muziek
Beetje Moody pestenquote:
Ik ben bang dat ik Jonathan langzaamaan al kapot geluisterd heb...iets van 100 plays in 3 dagen ofzo....quote:
Niet Weeeeeeeeeeeeeeeerquote:Op woensdag 16 oktober 2013 12:02 schreef ranja het volgende:
[..]
Maar wat maakt een artiest indie/mainstream, de bekendheid of het soort muziek?
Voor mij bestaat indie niet als soort muziek eigenlijk
krijgt tot nu toe een 6.7 op Any Decent Music en een 76 op Metacritic, valt me behoorlijk tegenquote:Op woensdag 16 oktober 2013 12:12 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik ben bang dat ik Jonathan langzaamaan al kapot geluisterd heb...iets van 100 plays in 3 dagen ofzo....
Maar ik was me nu aan het verdiepen in Black Milk
En....nog maar een weekje ofzo tot Arcade Fire of niet???![]()
![]()
Fanfare staat nog niet op Metacriticquote:Op woensdag 16 oktober 2013 12:22 schreef Bol_Wan het volgende:
[..]
krijgt tot nu toe een 6.7 op Any Decent Music en een 76 op Metacritic, valt me behoorlijk tegen
Dat is wel heel erg overdreven!quote:Op woensdag 16 oktober 2013 12:24 schreef Moody het volgende:
Iemand mag pas genoemd worden als hij/zij zijn eigen muziek opneemt, produceert, albumcover maakt, cd's brandt, zelf inpakt en opstuurt.
Dus blijft Peter Adams over....
Wow, bekender in NL dan internationaalquote:Op woensdag 16 oktober 2013 12:26 schreef Moody het volgende:
[..]
Fanfare staat nog niet op Metacritic
Album doet het prima op RYM overigens:
http://rateyourmusic.com/release/album/jonathan_wilson/fanfare/
Serieus?quote:Op woensdag 16 oktober 2013 12:22 schreef Bol_Wan het volgende:
[..]
krijgt tot nu toe een 6.7 op Any Decent Music en een 76 op Metacritic, valt me behoorlijk tegen
quote:
Blijft zo briljant nummer, jammer dat ik de plaat op wat briljante nummers na( Oblivion en be a body) toch net wat te veel filler vind. Live was het wel extreem tof toen op london calling. Haar eerdere platen zijn een wat experimenteler/rauwer en beter in mijn mening:quote:
Nieuwe plaat is niet zo spannend inderdaad. Dat optreden in Trouw was fantastisch, en Lowlands (2008?) ook, niet te vergeten.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 12:00 schreef brooklyndodger het volgende:
[..]
Jammer dat die laatste plaat zo matig is. Live vond ik het BKS wel weer tof maar ik heb ze zoveel beter gezien(trouw en paradiso klein zaal)
Trouwens zie net bij het spieken op je last.fm dat je groot tocotronic fan bent, daarvan missen we echt veel in Nederland. Ook de enigste reden dat ik blij ben dat ik 4 jaar Duits heb gehad.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 13:32 schreef Z het volgende:
[..]
Nieuwe plaat is niet zo spannend inderdaad. Dat optreden in Trouw was fantastisch, en Lowlands (2008?) ook, niet te vergeten.
En dit dan?quote:Op woensdag 16 oktober 2013 13:34 schreef brooklyndodger het volgende:
[..]
Trouwens zie net bij het spieken op je last.fm dat je groot tocotronic fan bent, daarvan missen we echt veel in Nederland. Ook de enigste reden dat ik blij ben dat ik 4 jaar Duits heb gehad.
Blumfeld is ook geweldig ja.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |