SPOILER: AlgemeenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: TrainingsmethodenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OefeningenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Sets & RepsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: VoedingOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: RustOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SupplementatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Vitamines en mineralenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SteroidenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Handige en informatieve linkjesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FAQOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ter afsluiting nog een aantal foto's van de top 3 van de Mr. Olympia 2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: VersiebeheerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De OP staat hier"Happiness is not getting more, but wanting less"![]()
Hij plaatst de riem waar zijn maag/buik het grootste is om maximale druk uit te kunnen oefenen voor maximale stevigheid.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:17 schreef ssebass het volgende:
[..]
Wat is het idee van de belt om je middenrif?
Lijkt mij een beetje hoog, niet?
Elite lifters zoals Konstantin en Stan Efferding doen het ook op die manier.
Als ze hem te laag dragen dan doen ze zichzelf alleen maar pijn met die belt.
Er is geen vaste plek voor je belt, dit kan voor iedereen verschillen. Vooral lange mensen met kleine heupen kunnen meer winst uit een riem halen door deze hoger te dragen.Bowl Of continental chicken and vegetables family pack rice (125grams)![]()
Ik heb 2 vragen.
1. Hoe ga je stuk bij een bent over bb row? Na een deadline ben ik echt gesloopt, maar na een bobr niet echt. Op een gegeven moment krijg ik de stang niet meer omhoog, of ik ga compenseren. Gek genoeg heb ik dan nog niet dat lekkere verzuurde gevoel wat ik na een deadline wel heb.
2. In mijn schema heb ik nu op 1 vd borstdagen bp, incline en decline bp. Kan dit volgens jullie? Ik heb het idee dat de laatste oefening verschrikkelijk onder de eerste 2 lijdt.![]()
1. als eerste raad ik je aan de oefening licht en langzaam uit te voeren, om zo alle spieren met MMC te kunnen betrekken in de beweging. Wanneer je dit onder de knie hebt zou je eens kunnen proberen in je set..wat cheat reps aan het einde uit te voeren met behulp van je benen. Door gaan tot je rug eraf valt.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:24 schreef nickhguitar het volgende:
Ik heb 2 vragen.
1. Hoe ga je stuk bij een bent over bb row? Na een deadline ben ik echt gesloopt, maar na een bobr niet echt. Op een gegeven moment krijg ik de stang niet meer omhoog, of ik ga compenseren. Gek genoeg heb ik dan nog niet dat lekkere verzuurde gevoel wat ik na een deadline wel heb.
2. In mijn schema heb ik nu op 1 vd borstdagen bp, incline en decline bp. Kan dit volgens jullie? Ik heb het idee dat de laatste oefening verschrikkelijk onder de eerste 2 lijdt.
2. Ik vind het persoonlijk teveel press voor chest. Het zou kunnen .. maar dan moet je de eerste oefening echt zwaar doen, en de volgende oefeningen met veel lichter gewicht .. meer reps... en meer op contractie focussen.
Maar zelf ben ik geen voorstander van drie press oefeningen in 1 chest workout. Less is more ... kwaliteit van de oefening boven kwantiteit.
[ Bericht 1% gewijzigd door dreamerbulk op 10-10-2013 13:35:06 ]Bowl Of continental chicken and vegetables family pack rice (125grams)![]()
Probeer eens de bent over bb row uit te voeren terwijl je een soort van lat-spread pose aanhoudt. Het klinkt lastig, maar dan ga je zeker wel stuk.Real men don`t play with fire, they play in it!![]()
Ah oke, zou voor mij raar voelen. Ik draag nooit een belt maar de keren dat ik dat heb gedaan was het ter hoogte van wervel L5. Beetje overgang van lumbaal naar sacraal. Komt omdat ik daar altijd pijn had in mijn rug (niet gerelateerd aan trainen overigens).quote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:23 schreef dreamerbulk het volgende:
[..]
Hij plaatst de riem waar zijn maag/buik het grootste is om maximale druk uit te kunnen oefenen voor maximale stevigheid.
Elite lifters zoals Konstantin en Stan Efferding doen het ook op die manier.
Als ze hem te laag dragen dan doen ze zichzelf alleen maar pijn met die belt.
Er is geen vaste plek voor je belt, dit kan voor iedereen verschillen. Vooral lange mensen met kleine heupen kunnen meer winst uit een riem halen door deze hoger te dragen."Happiness is not getting more, but wanting less"![]()
1. Vanuit mijn eigen ervaring hielp verder voorover buigen. Veel meer een hoek van 90 graden maken. Ik stond nog veel te recht.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:24 schreef nickhguitar het volgende:
Ik heb 2 vragen.
1. Hoe ga je stuk bij een bent over bb row? Na een deadline ben ik echt gesloopt, maar na een bobr niet echt. Op een gegeven moment krijg ik de stang niet meer omhoog, of ik ga compenseren. Gek genoeg heb ik dan nog niet dat lekkere verzuurde gevoel wat ik na een deadline wel heb.
2. In mijn schema heb ik nu op 1 vd borstdagen bp, incline en decline bp. Kan dit volgens jullie? Ik heb het idee dat de laatste oefening verschrikkelijk onder de eerste 2 lijdt.
2. Ik doe alleen bp en incline, maar zorg wel dat ik steeds met een ander begin. Dus niet altijd starten met bijv bp."Happiness is not getting more, but wanting less"![]()
Ok ja dan is het logisch dat je hem daar draagt.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:29 schreef ssebass het volgende:
[..]
Ah oke, zou voor mij raar voelen. Ik draag nooit een belt maar de keren dat ik dat heb gedaan was het ter hoogte van wervel L5. Beetje overgang van lumbaal naar sacraal. Komt omdat ik daar altijd pijn had in mijn rug (niet gerelateerd aan trainen overigens).
Die gasten die ik net benoemde hebben lower lumbars van titanium.. dat zal nooit hun breekpunt zijn. Maar omdat hun met een rounded upperback deadliften ..zal het zwakke punt eerder bij de onderkant van de upperback/begin midback zijn.Bowl Of continental chicken and vegetables family pack rice (125grams)![]()
Met benchpress zit ik al een tijd vast op 85kg. Iemand suggesties waar ik aan kan werken om dit plateau te verbreken? Het zijn echt m'n triceps die het begeven op gegeven moment. Triceps pak ik 2x per week dus daar wordt aan gewerkt. Rust pak ik genoeg, m'n deadlift bijvoorbeeld gaat wel omhoog.190CM, 90.5KG, SQ:150KGx2 BP:100KGx2 DL:190KGx3
My end goal is not to be some massed up freak, but rather to have a physique that can be looked as art; streamlined, tapered, and universally appealing.![]()
Nogmaals goed je vorm onder de loep nemen is altijd de eerste stap die je kunt zetten. Met beetje vorm verbetering kan je zo 10kg op je bench krijgen in een maandtijd.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 14:44 schreef jeurse04 het volgende:
Met benchpress zit ik al een tijd vast op 85kg. Iemand suggesties waar ik aan kan werken om dit plateau te verbreken? Het zijn echt m'n triceps die het begeven op gegeven moment. Triceps pak ik 2x per week dus daar wordt aan gewerkt. Rust pak ik genoeg, m'n deadlift bijvoorbeeld gaat wel omhoog.
Daarnaast idd triceps versterken dmv JM presses, skullcrushers en weighted dips.
Ook kan je pause benches gaan doen op het punt waarbij je faalt(3 - 6 sec pauzeren). Daarnaast ook incline bench PR's bijhouden en verhogen. Een andere tip is om met een smallere grip te gaan benchen omdat je hierbij meer je triceps gebruikt.
Daarnaast kan je ook een keertje Smolov Jr. gaan draaien, dit duurt drie weken maar de frequentie is enorm vaak, doet ook veel wonderen voor je vorm dan. Je zal dan na die 3 weken peaken op een hoger gewicht.
Vaak is de stamregel wil je zwaarder benchen, moet je vaker benchen.Bowl Of continental chicken and vegetables family pack rice (125grams)![]()
Close grip bench press ook een aanrader imoBehulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Net gezien dat ik toch wel behoorlijke striemen krijg op mijn bovenbenen. Weet niet of dit nou komt door de boxer die te strak gaat zitten bij squats/deadlifts of gewoon het groter worden. Wel flink aangekomen in 2 maanden, maar toch. Best wel kut.![]()
![]()
Ook niet proberen constant die 85 kilo te benchen. Even een stapje terug en op 75 - 85 procent trainen een week of twee doet telkens weer de truuk voor me. Incline db presses helpen ook goed. Andere assists behalve triceps heb ik nooit zo veel aan gehad.![]()
Klopt zeker, vooruitgang in kracht moet gedaan worden middels subliminal maxes.Bowl Of continental chicken and vegetables family pack rice (125grams)![]()
Hoe bedoel je? Meestal zie je het verschil tussen groeistriemen en afdruk van een te strakke boxershort wel...quote:Op donderdag 10 oktober 2013 14:55 schreef Faeroer het volgende:
Net gezien dat ik toch wel behoorlijke striemen krijg op mijn bovenbenen. Weet niet of dit nou komt door de boxer die te strak gaat zitten bij squats/deadlifts of gewoon het groter worden. Wel flink aangekomen in 2 maanden, maar toch. Best wel kut.
Groter worden is nooit kut toch
Bowl Of continental chicken and vegetables family pack rice (125grams)![]()
http://www.bodyenfitshop.(...)/vitamine-d-1000-iu/
dit is toch de vitamine d die hier vaker werd aangereden?![]()
Er Is ook b&f huismerk van 5000iu per cap.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 20:43 schreef Deeltjesversneller het volgende:
http://www.bodyenfitshop.(...)/vitamine-d-1000-iu/
dit is toch de vitamine d die hier vaker werd aangereden?Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Groeistriemen gaan van boven naar beneden, striemen van je broek gaan overdwars.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 15:55 schreef dreamerbulk het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? Meestal zie je het verschil tussen groeistriemen en afdruk van een te strakke boxershort wel...
Groter worden is nooit kut toch![]()
Klopt, is slechts 1250% van de ADHquote:Op donderdag 10 oktober 2013 20:46 schreef fathank het volgende:
[..]
Er Is ook b&f huismerk van 5000iu per cap.
Maar inderdaad, die is er. Kon je de laatste keer trouwens kiezen als cadeau bij je bestelling.![]()
Ik denk dat de ADH bij vitamine D momenteel het scheefst is van alle vitaminesDie mag wel wat omhoog, al is de ADH voor orale vitamine D ook deels afhankelijk van je huidproductie in de zon.
Confidence through competence![]()
1x per 2 dagen. Heb je voor een jaar genoeg.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 20:58 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Klopt, is slechts 1250% van de ADH
Maar inderdaad, die is er. Kon je de laatste keer trouwens kiezen als cadeau bij je bestelling.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Wateroplosbare pis je gewoon weer uit toch? (even kort door de bocht want mobielquote:Op donderdag 10 oktober 2013 21:13 schreef Stereotomy het volgende:
Precies, vetoplosbare vitamines kun je lekker spacen door de week.)
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Ja, die pis je er in een korte bocht weer uit in principe...quote:Op donderdag 10 oktober 2013 21:19 schreef fathank het volgende:
[..]
Wateroplosbare pis je gewoon weer uit toch? (even kort door de bocht)
Confidence through competence![]()
Nou ja, heb wel vaker last van een bloeduitstorting bij deadliften, maar denk nu wel dat het echt striemen zijn want ze gaan niet weg. Kutzooi.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 15:55 schreef dreamerbulk het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? Meestal zie je het verschil tussen groeistriemen en afdruk van een te strakke boxershort wel...
Groter worden is nooit kut toch![]()
Soms knappen er wel eens bloedvaatjes bij je ogen als je gaat poepen deadliften.
Confidence through competence![]()
Soms gaan er mensen dood tijdens het poepen door de verhoogde bloeddruk. Dus niet meer poepen niet.Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Hoe moet dat nou in de bulk, ik poep me een partij aambeien waar je eng van wordt.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 22:49 schreef Verbosity het volgende:
Soms gaan er mensen dood tijdens het poepen door de verhoogde bloeddruk. Dus niet meer poepen niet.![]()
lolquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 00:27 schreef Nic1 het volgende:
Verrassend![]()
40 years of federal nutrition research fatally flawed
Epidemiologie, stelletje fokking prutsersEndo will be endoquote:This misreporting of energy intake varied among participants, and was greatest in obese men and women who underreported their intake by an average 25 percent and 41 percent (i.e., 716 and 856 Calories per-day respectively).![]()
![]()
'Ik eet echt niet teveel hoor, en toch val ik niet af'
856 kcal is wat Panzer op een dag eet, man![]()
![]()
[ Bericht 17% gewijzigd door Stereotomy op 11-10-2013 01:03:20 ]Confidence through competence![]()
Goffer, je kcal inname met 25 tot 41% verkeerd inschattenquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 00:54 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
lol
Epidemiologie, stelletje fokking prutsers
[..]
Endo will be endo![]()
![]()
'Ik eet echt niet teveel hoor, en toch val ik niet af'
856 kcal is wat Panzer op een dag eet, man![]()
![]()
![]()
I just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas![]()
Alsof jij t kon inschatten voordat je er serieus mee bezig ging..quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 01:27 schreef Drinky het volgende:
[..]
Goffer, je kcal inname met 25 tot 41% verkeerd inschatten
Als je je er nooit in verdiept hebt is het gewoon verdomde moeilijk. Evenals je verbruik inschatten. Men denkt dat je met een half uurtje crosstrainer weer een zak chips en een fles cola kunt wegstrepen..Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
lol idd.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 21:29 schreef Stereotomy het volgende:
Soms knappen er wel eens bloedvaatjes bij je ogen als je gaat poepen deadliften.
of bij het benchen. Bij benchen ligt je ook nog eens horizontaal.
Uiteindelijk zit je dan gewoon toch je adem in te houden en daar op te drukken zeg maar...
Er zijn van die oefeningen (bijv front plate raizes) waarbij je gewoon niet goed kan ademen![]()
![]()
haha, aaah, die arme jongen.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 00:54 schreef Stereotomy het volgende:
856 kcal is wat Panzer op een dag eet, man![]()
![]()
![]()
Maar hij is back on track weer. Hele flessen olijfolie gaan d'r door heen daar.![]()
die bedoelde ik idd, zelfde plaatje. thx.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 20:46 schreef fathank het volgende:
[..]
Er Is ook b&f huismerk van 5000iu per cap.![]()
Maakt het trouwens uit hoe je je eieren bereid? Ik bak ze altijd, met olijfolie. Geen zin om elke dag eieren te staan koken190CM, 90.5KG, SQ:150KGx2 BP:100KGx2 DL:190KGx3
My end goal is not to be some massed up freak, but rather to have a physique that can be looked as art; streamlined, tapered, and universally appealing.![]()
Poeh, wat onverwachts.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 00:54 schreef Stereotomy het volgende:
This misreporting of energy intake varied among participants, and was greatest in obese men and women who underreported their intake by an average 25 percent and 41 percent (i.e., 716 and 856 Calories per-day respectively).![]()
![]()
Ja ik ken dat, van die mensen die willen afvallen en bijv een gezonde maaltijd koken, maar tijdens het koken gewoon een zak chips leegeten en na het eten nog een half pak koekjes. Die denken echt dat ze gezond bezig zijn, want ze eten nu toch gezond? Die kleine caloriebommen vergeten ze vaak mee te rekenen. Niet doorhebbende dat die dingen gewoon veel meer cals hebben dan hun hele avondeten."Happiness is not getting more, but wanting less"![]()
Zolang je nog nooit een bloedneus hebt gehad bij het deadliften of squatten is het nog kindergewicht..quote:Op donderdag 10 oktober 2013 21:29 schreef Stereotomy het volgende:
Soms knappen er wel eens bloedvaatjes bij je ogen als je gaat poepen deadliften.
nooit een bloedneus gehad
Bowl Of continental chicken and vegetables family pack rice (125grams)![]()
ja, of je hebt gewoon een goeie bloeddruk lolquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 12:23 schreef dreamerbulk het volgende:
[..]
Zolang je nog nooit een bloedneus hebt gehad bij het deadliften of squatten is het nog kindergewicht..
nooit een bloedneus gehad![]()
![]()
nah, ik ben nog te zwakquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 12:27 schreef RaymondK het volgende:
[..]
ja, of je hebt gewoon een goeie bloeddruk lol![]()
Bowl Of continental chicken and vegetables family pack rice (125grams)![]()
Dan begeef jij je wel in hele rare kringen...quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 10:54 schreef ssebass het volgende:
Ja ik ken dat, van die mensen die willen afvallen en bijv een gezonde maaltijd koken, maar tijdens het koken gewoon een zak chips leegeten en na het eten nog een half pak koekjes. Die denken echt dat ze gezond bezig zijn, want ze eten nu toch gezond? Die kleine caloriebommen vergeten ze vaak mee te rekenen. Niet doorhebbende dat die dingen gewoon veel meer cals hebben dan hun hele avondeten.![]()
Tja vrouwenquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 12:32 schreef koekwausss het volgende:
[..]
Dan begeef jij je wel in hele rare kringen...
"Happiness is not getting more, but wanting less"![]()
Voor ik echt begon met tellen week ik niet heel erg veel af van hoeveel ik ook nodig had. Maar het verschil hier is dat deze mensen er bewust mee bezig gingen, dus bewust gingen tellen maar er dan nog steeds zwaar naast zaten. Dat is iets anders dan gewoon niet weten hoeveel je eet.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 07:07 schreef fathank het volgende:
[..]
Alsof jij t kon inschatten voordat je er serieus mee bezig ging..
Als je je er nooit in verdiept hebt is het gewoon verdomde moeilijk. Evenals je verbruik inschatten. Men denkt dat je met een half uurtje crosstrainer weer een zak chips en een fles cola kunt wegstrepen..I just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas![]()
Pfff, vandaag al voor de 5e x moeten wateren, vannacht ook 2x. Zit nu op zo'n 4-5 liter per dag...
[ Bericht 74% gewijzigd door koekwausss op 11-10-2013 15:28:11 ]![]()
waarom zou je 5 liter water per dag drinkenBehulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
hij is onquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 16:19 schreef fathank het volgende:
waarom zou je 5 liter water per dag drinken"Fear is only as deep as the mind allows."![]()
Vocht aanvullen zouten afvoere noem maar op. Als ik 15 min niet drink krijg ik al dorst hahaquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 16:19 schreef fathank het volgende:
waarom zou je 5 liter water per dag drinken![]()
Ohja dat stond in t fitnestopic toch?quote:
Maar is het nodig als je aan de aas zit dat je zoveel drinkt?Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Heeft ie zelf gepost hier in 't topic. Dacht test-e. Maakte er daarna grapje over in t fitness topic ja, haha.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 19:24 schreef fathank het volgende:
[..]
Ohja dat stond in t fitnestopic toch?
Maar is het nodig als je aan de aas zit dat je zoveel drinkt?
Ja, is nodig. Zuiveren van nieren van grote hoeveelheid afvalstoffen die met gebruik gepaard gaan. Vriend van me die on was zoop zich ook te pletter."Fear is only as deep as the mind allows."![]()
Ik kan ook zo 4 liter water weg drinken op een dag, loop op m'n werk met zo'n 2 liter fles van Spa en die vul ik vaak 2 keer per dag.,,/![]()
Nieuwe gym op het oog, zit echter met een paar punten:
pluspunten:
+aardig wat ruimte
+lekker rustig
+aardig volk wel
minpunten:
-smith squatrek
-dumbbells tot 30 kg
Wat vinden jullie ervan? Is het niet hebben van een fatsoenlijk squatrek reden om ff door te zoeken?Chickens evolved from dinosaurs, and they were huge, bro. So eat lots of chicken![]()
Dumbbells tot 30 kg wtfquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 20:22 schreef Curlbrah het volgende:
Nieuwe gym op het oog, zit echter met een paar punten:
pluspunten:
+aardig wat ruimte
+lekker rustig
+aardig volk wel
minpunten:
-smith squatrek
-dumbbells tot 30 kg
Wat vinden jullie ervan? Is het niet hebben van een fatsoenlijk squatrek reden om ff door te zoeken?Zoek een andere gym.
![]()
Kijk eens naar je lijst brah. Je hebt de minst belangrijke punten als pluspunten en de meest belangrijke als minpunten.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 20:22 schreef Curlbrah het volgende:
Nieuwe gym op het oog, zit echter met een paar punten:
pluspunten:
+aardig wat ruimte
+lekker rustig
+aardig volk wel
minpunten:
-smith squatrek
-dumbbells tot 30 kg
Wat vinden jullie ervan? Is het niet hebben van een fatsoenlijk squatrek reden om ff door te zoeken?
If not now, then when.![]()
Geen squatrack is toch wel de hoofdzaak om een gym te mijden lijkt mij. Ga je bij Susteren trainen?quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 20:22 schreef Curlbrah het volgende:
Nieuwe gym op het oog, zit echter met een paar punten:
pluspunten:
+aardig wat ruimte
+lekker rustig
+aardig volk wel
minpunten:
-smith squatrek
-dumbbells tot 30 kg
Wat vinden jullie ervan? Is het niet hebben van een fatsoenlijk squatrek reden om ff door te zoeken?fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad![]()
Huehehe, volgens woont die in de randstad.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 20:42 schreef Beach het volgende:
[..]
Geen squatrack is toch wel de hoofdzaak om een gym te mijden lijkt mij. Ga je bij Susteren trainen?daarom zijn het minpunten?quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 20:33 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Kijk eens naar je lijst brah. Je hebt de minst belangrijke punten als pluspunten en de meest belangrijke als minpunten.De twee andere gyms waar ik evt. heen kan waar ze wel alles goed voor elkaar hebben. Stonden ze er bij eentje schouder aan schouder en bij de andere was het 35 graden binnen.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 20:28 schreef IrCute het volgende:
[..]
Dumbbells tot 30 kg wtfZoek een andere gym.
Chickens evolved from dinosaurs, and they were huge, bro. So eat lots of chicken![]()
![]()
Ok, ik beken. Ik wil erheen om een andere reden.
Chickens evolved from dinosaurs, and they were huge, bro. So eat lots of chicken![]()
Meiden in yogapants.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 21:07 schreef Curlbrah het volgende:
Ok, ik beken. Ik wil erheen om een andere reden.
fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad![]()
Susteren woont in Susteren, obviouslyquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 20:51 schreef Curlbrah het volgende:
[..]
Huehehe, volgens woont die in de randstad.
[..]
daarom zijn het minpunten?
[..]
De twee andere gyms waar ik evt. heen kan waar ze wel alles goed voor elkaar hebben. Stonden ze er bij eentje schouder aan schouder en bij de andere was het 35 graden binnen.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Bij Roosteren, ik kom dr regelmatig langs.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 21:14 schreef Beach het volgende:
Alsof iemand weet waar dat gehucht ligt.
Edit: kut, ik dacht dat ik in t gym topic zat. Sorry Snakey
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Het enige dat je moet weten is dat het bij Haefland in de buurt ligt.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 21:14 schreef Beach het volgende:
Alsof iemand weet waar dat gehucht ligt.![]()
Hier krijg je spijt van. Zoek op hardcore almelo dutchbodybuildingquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 20:22 schreef Curlbrah het volgende:
Nieuwe gym op het oog, zit echter met een paar punten:
pluspunten:
+aardig wat ruimte
+lekker rustig
+aardig volk wel
minpunten:
-smith squatrek
-dumbbells tot 30 kg
Wat vinden jullie ervan? Is het niet hebben van een fatsoenlijk squatrek reden om ff door te zoeken?![]()
Waar kan je een belt halen om te dippen / chin ups te doen?
Hoeft niet top notch te zijn maar gewoon goed bruikbaar.![]()
bij body en fit shopquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 23:25 schreef Hiatus het volgende:
Waar kan je een belt halen om te dippen / chin ups te doen?
Hoeft niet top notch te zijn maar gewoon goed bruikbaar.![]()
Forza gym aan de Henri Dunantstraat, voorheen was dat Kin's gym. Wel vaker getraind als ik daar was.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 21:24 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Hier krijg je spijt van. Zoek op hardcore almelo dutchbodybuilding![]()
Fitness reseller.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 23:25 schreef Hiatus het volgende:
Waar kan je een belt halen om te dippen / chin ups te doen?
Hoeft niet top notch te zijn maar gewoon goed bruikbaar.![]()
Attila´s gym in Wierden vind ik persoonlijk beter.quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 01:53 schreef Mufasa208 het volgende:
[..]
Forza gym aan de Henri Dunantstraat, voorheen was dat Kin's gym. Wel vaker getraind als ik daar was.![]()
Nooit geweest, maar dat verbaasd me ook niet dat die beter is.quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 10:39 schreef teun1990 het volgende:
[..]
Attila´s gym in Wierden vind ik persoonlijk beter.![]()
![]()
Mwha, mijn anekdotale ervaring is anders:quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 10:54 schreef ssebass het volgende:
Ja ik ken dat, van die mensen die willen afvallen en bijv een gezonde maaltijd koken, maar tijdens het koken gewoon een zak chips leegeten en na het eten nog een half pak koekjes. Die denken echt dat ze gezond bezig zijn, want ze eten nu toch gezond? Die kleine caloriebommen vergeten ze vaak mee te rekenen. Niet doorhebbende dat die dingen gewoon veel meer cals hebben dan hun hele avondeten.
- Mensen die de kroket bij de lunch laten liggen maar WEL een twee witte bollen met een dikke klodder jam eten en na een uur weer honger hebben zodat ze Liga gaan snaaien
- Mensen die nooit 'snoepen' maar altijd wel te grote porties eten bij het normale eten.
Hoe dan ook, als je een te hoog bf% hebt, dan heb je chronisch boven je streefbf% onderhoudsniveau gegeten.
[ Bericht 0% gewijzigd door Stereotomy op 12-10-2013 12:43:33 ]Confidence through competence![]()
Als ik deadlift krijg ik vaak steken in mijn (rechterkant) trapezius. Mn vorm is wel gewoon goed volgens mij. Weet iemand wat hiervan de oorzaak kan zijn/ wat er tegen te doen is?![]()
heeft iemand nog advies voor mij, met name mbt laatste twee vragen.. heb echt veel last van die kramp in mijn buikspier, waardoor ik die oefeningen nu achterwege laat...quote:Op woensdag 9 oktober 2013 15:59 schreef JaneDoe het volgende:
hallo experts, ben een beginner met een aantal vragen...hoop dat jullie deze kunnen beantwoorden
heb een aantal weken geleden een oud schema vanonder het stof gehaald en gebruik deze weer 3x in de week, mijn voornaamste doel is afvallen en strakker worden
[..]
wat vinden jullie van dit schema?
mijn vragen:
- na hoe veel tijd moet je je schema aanpassen en op welke manier? moet ik bijv. andere oefeningen doen of pas ik het gewicht waarmee ik train aan?
- tot nu toe lukt het me niet om de 5 minuten buikspieroefeningen vol te maken omdat ik steeds kramp krijg in mijn buikspier..kan dan echt even helemaal niks doen behalve in foetushouding afwachten tot t weg is.. denk zelf dat het te maken heeft met een buikoperatie die ik 2 jaar geleden gehad heb waarbij de buikspieren zijn doorgesneden..is er een andere manier om deze oefeningen te doen, of moet ik de buikspieren (voorlopig) overslaan in mijn training
ik hoop dat jullie me een beetje op weg kunnen helpen![]()
Zal daar eens gaan kijken in ieder geval.quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 10:39 schreef teun1990 het volgende:
[..]
Attila´s gym in Wierden vind ik persoonlijk beter.Chickens evolved from dinosaurs, and they were huge, bro. So eat lots of chicken![]()
Toevallig, ik wilde een soortgelijke post maken. Bij mij zit het alleen links. Kan hierdoor al 2+ weken niet deadliften omdat het er bij een gewicht van 70kg al in schiet, en daarna squatten met een barbell op diezelfde plek gaat dus ook niet.quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 13:03 schreef Sokz het volgende:
Als ik deadlift krijg ik vaak steken in mijn (rechterkant) trapezius. Mn vorm is wel gewoon goed volgens mij. Weet iemand wat hiervan de oorzaak kan zijn/ wat er tegen te doen is?I just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas![]()
Front squat wellicht een optie?quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 13:39 schreef Drinky het volgende:
[..]
Toevallig, ik wilde een soortgelijke post maken. Bij mij zit het alleen links. Kan hierdoor al 2+ weken niet deadliften omdat het er bij een gewicht van 70kg al in schiet, en daarna squatten met een barbell op diezelfde plek gaat dus ook niet.Together We Will Live Forever
SPT / [Kettlebell #2] Simple & Sinister![]()
ik gooi front squat er elke 2e leg day bij als afwisseling van low bar. Maar het probleem is dus dat ik niet kan deadliften. Zelfs bij een warming up van 70kg is de pijn bij de 2e rep al zo erg dat ik gewoon moet stoppen.quote:I just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas![]()
Kijken mag altijd (gratis). Zijn er vriendelijke mensen daar. Wanneer wou je gaan kijken? Ben er zelf ook wel 4x per weekquote:Op zaterdag 12 oktober 2013 13:26 schreef Curlbrah het volgende:
[..]
Zal daar eens gaan kijken in ieder geval.![]()
eerst flink je traps stretchen.quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 13:03 schreef Sokz het volgende:
Als ik deadlift krijg ik vaak steken in mijn (rechterkant) trapezius. Mn vorm is wel gewoon goed volgens mij. Weet iemand wat hiervan de oorzaak kan zijn/ wat er tegen te doen is?
Daarna proberen je grip te versmallen, misschien pak je te breed.Bowl Of continental chicken and vegetables family pack rice (125grams)![]()
Je schema ziet er nogal druk uit voor één dag, als je een full body workout wil doen kan je beter wat minder oefeningen doen.quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 13:26 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
heeft iemand nog advies voor mij, met name mbt laatste twee vragen.. heb echt veel last van die kramp in mijn buikspier, waardoor ik die oefeningen nu achterwege laat...
Over schema veranderen zijn er nogal wat verdeelde meningen. De één zweert erbij om elke zes tot acht weken te veranderen en andere mensen gooien liever het gewicht omhoog. Gewoon zelf aanvoelen vind ik.
Wat beftreft je buikspieren, tja. Als je er echt zo'n last van hebt kan je het een tijdje overslaan en dan weer proberen, als het dan nog niet gaat misschien eens professioneel advies vragen oid. Als je goed je compounds doet wordt je core ook al veel gebruikt dus het is niet alsof je ze nu verwaarloost.![]()
Elke 6 tot 8 weken veranderen is de zogenaamde "muscle confusion" broscience. Mensen denken dat spierpijn gelijk staat aan spiergroei.
Na een tijd verdwijnt de spierpijn, want je lichaam is aan de oefeningen gewend (= geen spiergroei meer). Verander je van schema, dan is de spierpijn terug, omdat je andere bewegingen doet of bepaalde oefeningen zwaarder pakt, dus je spieren groeien weer.
Dat is volgens mij de redenatie achter dit fabeltje.
Beter is gewoon gewicht verhogen, progressive overload.![]()
Is dat die gast met die boerderijgym die ook bij obese voorbik kwam? Dat zag er wel goed uit idd.quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 10:39 schreef teun1990 het volgende:
[..]
Attila´s gym in Wierden vind ik persoonlijk beter.![]()
ik doe dit dus 3 x per week, teveel? is één oefening per spiergroep beter? lijkt in mijn ogen namelijk zo weinigquote:Op zaterdag 12 oktober 2013 20:05 schreef seto het volgende:
[..]
Je schema ziet er nogal druk uit voor één dag, als je een full body workout wil doen kan je beter wat minder oefeningen doen.
Over schema veranderen zijn er nogal wat verdeelde meningen. De één zweert erbij om elke zes tot acht weken te veranderen en andere mensen gooien liever het gewicht omhoog. Gewoon zelf aanvoelen vind ik.
Wat beftreft je buikspieren, tja. Als je er echt zo'n last van hebt kan je het een tijdje overslaan en dan weer proberen, als het dan nog niet gaat misschien eens professioneel advies vragen oid. Als je goed je compounds doet wordt je core ook al veel gebruikt dus het is niet alsof je ze nu verwaarloost.
en idd buik en rug moet je sowieso regelmatig aanspannenals je t zo stelt voel ik idd meer voor gewicht verhogen, zo zie je ook beter je progressquote:Op zaterdag 12 oktober 2013 20:09 schreef Sapstengel het volgende:
Elke 6 tot 8 weken veranderen is de zogenaamde "muscle confusion" broscience. Mensen denken dat spierpijn gelijk staat aan spiergroei.
Na een tijd verdwijnt de spierpijn, want je lichaam is aan de oefeningen gewend (= geen spiergroei meer). Verander je van schema, dan is de spierpijn terug, omdat je andere bewegingen doet of bepaalde oefeningen zwaarder pakt, dus je spieren groeien weer.
Dat is volgens mij de redenatie achter dit fabeltje.
Beter is gewoon gewicht verhogen, progressive overload.
dank beiden!![]()
![]()
Ja, wat je nu doet is redelijk veel en niet nodig.quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 23:07 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
ik doe dit dus 3 x per week, teveel? is één oefening per spiergroep beter? lijkt in mijn ogen namelijk zo weinig
en idd buik en rug moet je sowieso regelmatig aanspannen
Een veel gebruikt full-body programma is bijvoorbeeld Starting Strength en daarbij doe je maar 4 oefeningen per dag, 3x in de week.
http://startingstrength.wikia.com/wiki/Starting_Strength_Wiki![]()
Zijn er hier meer mensen die weleens een kokosnoot leegdrinken? Schijnt beter te hdyrateren dan sportdrank en is nog verdomde lekker ook."End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Yo bro is dat niet heel erg smerig?quote:Op zondag 13 oktober 2013 11:33 schreef star_gazer het volgende:
Zijn er hier meer mensen die weleens een kokosnoot leegdrinken? Schijnt beter te hdyrateren dan sportdrank en is nog verdomde lekker ook.
Cheers vanaf een zonovergroten Kreta overigens.![]()
![]()
Ik vind het wel lekker.quote:Op zondag 13 oktober 2013 11:44 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Yo bro is dat niet heel erg smerig?
Cheers vanaf een zonovergroten Kreta overigens.
Cheers terug vanuit een zonovergoten Australië."End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Hier stopte ik met lezenquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 20:22 schreef Curlbrah het volgende:
Nieuwe gym op het oog, zit echter met een paar punten:
pluspunten:
+aardig wat ruimte
+lekker rustig
+aardig volk wel
minpunten:
-smith squatrek"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Ik zie het al voor me, kokosnoot mesje en rietje mee naar de gym.quote:Op zondag 13 oktober 2013 11:33 schreef star_gazer het volgende:
Zijn er hier meer mensen die weleens een kokosnoot leegdrinken? Schijnt beter te hdyrateren dan sportdrank en is nog verdomde lekker ook.fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad![]()
Ik eet vaak kokos, dus als ik er eentje openbreek dan drink ik het vocht op.
Overigens is het gewoon marketingpraat dat het 'beter' zou hydrateren; da's allemaal gerommel in de marge.Confidence through competence![]()
Op het strand anders wel lekkerquote:Op zondag 13 oktober 2013 12:48 schreef Beach het volgende:
[..]
Ik zie het al voor me, kokosnoot mesje en rietje mee naar de gym.
"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Ik ga vanaf morgen trouwens over op 5/3/1 BBB. Ik ben starting strength behoorlijk beu en het begint gewoon te zwaar te worden. Squat, deadlift en bench press op een dag is net iets teveel van het goede als je bij iedere oefening op je max zit..."End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Hoeveel progress heb je gepakt in hoeveel tijd met SS? Ben wel benieuwd.quote:Op zondag 13 oktober 2013 14:14 schreef star_gazer het volgende:
Ik ga vanaf morgen trouwens over op 5/3/1 BBB. Ik ben starting strength behoorlijk beu en het begint gewoon te zwaar te worden. Squat, deadlift en bench press op een dag is net iets teveel van het goede als je bij iedere oefening op je max zit...![]()
![]()
Dit zijn mijn stats momenteel:quote:Op zondag 13 oktober 2013 14:40 schreef BigSmurf het volgende:
[..]
Hoeveel progress heb je gepakt in hoeveel tijd met SS? Ben wel benieuwd.
Squat: 3x5x100kg
Deadlift: 4x155kg
Bench: 3x5x87.5kg
OHP: 3x5x50kg
BW: 81kg
VP: ~20% (typisch starting strength lijf)
+- 20kg erbij op de squat, 35kg op de deadlift, 10kg op de bench en 5kg () op de overhead press. Heeft me pak 'm beet 4 maanden gekost. Ben er op zich wel tevreden mee, zeker aangezien ik in principe ben begonnen met SS na een nek blessure van 2 maanden (daarvoor een split) en dus heel laag begonnen ben (60kg squat bijvoorbeeld).
Beetje een dreamer bulk wel @ 20%, maar ik heb nu eenmaal endo genes. Daarnaast heb ik me redelijk strict aan SS gehouden (doe geen cleans), dus de gains zijn dan ook vooral kracht ipv massa.
[ Bericht 3% gewijzigd door star_gazer op 13-10-2013 15:17:31 ]"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Goede stats voor vlak na een blessure. Bij mij lopen m'n squats juist voor, zit nog wel in de opbouwfase (3-4 weken bezig), maar momenteel:quote:
Squat (high bar): 3x5x75kg
Deadlift: 1x5x80kg
Bench: 3x5x45kg (meer gewicht krijg ik echt last van m'n schouder, dus ik hou het op 45 kilo tot ik pijnloos 3x10-12 kan doen, en dan heel langzaam opschroeven)
OHP: 3x5x30kg
BOR: 3x5x60kg
Chins: 1x8, 2x5 (doel is 3x8 en dan gewicht toevoegen)
CGBP (ipv dips): 3x8x35kg (met close grip geen last van schouder)
BW 81kg @ 1,90m
VP +- 14-15%
Squat zit nog wel 10-15kg marge in, deadlift minimaal 20kg, OHP wordt stallen op 35kg denk ik, BOR zo'n 10kg. Maar dat zijn uiteraard schattingen, kan zomaar meer zijn.
[ Bericht 15% gewijzigd door BigSmurf op 13-10-2013 15:47:33 ]![]()
hoe kom je daar bij? zeggen ze dat op de gym?quote:Op zondag 13 oktober 2013 11:33 schreef star_gazer het volgende:
Zijn er hier meer mensen die weleens een kokosnoot leegdrinken? Schijnt beter te hdyrateren dan sportdrank en is nog verdomde lekker ook.![]()
Neuj, ergens online gelezen. Zeg niet voor niets 'schijnt'.quote:Op zondag 13 oktober 2013 15:57 schreef THEFXR het volgende:
[..]
hoe kom je daar bij? zeggen ze dat op de gym?"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Hoe bench je; ga je liggen en bench je dan, of gebruik je een PL vorm?quote:Op zondag 13 oktober 2013 15:25 schreef BigSmurf het volgende:
(meer gewicht krijg ik echt last van m'n schouder, dus ik hou het op 45 kilo tot ik pijnloos 3x10-12 kan doen, en dan heel langzaam opschroeven)If not now, then when.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: