SPOILER: AlgemeenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: TrainingsmethodenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OefeningenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Sets & RepsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: VoedingOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: RustOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SupplementatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Vitamines en mineralenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SteroidenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Handige en informatieve linkjesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FAQOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ter afsluiting nog een aantal foto's van de top 3 van de Mr. Olympia 2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: VersiebeheerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De OP staat hier"Happiness is not getting more, but wanting less"![]()
Hij plaatst de riem waar zijn maag/buik het grootste is om maximale druk uit te kunnen oefenen voor maximale stevigheid.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:17 schreef ssebass het volgende:
[..]
Wat is het idee van de belt om je middenrif?
Lijkt mij een beetje hoog, niet?
Elite lifters zoals Konstantin en Stan Efferding doen het ook op die manier.
Als ze hem te laag dragen dan doen ze zichzelf alleen maar pijn met die belt.
Er is geen vaste plek voor je belt, dit kan voor iedereen verschillen. Vooral lange mensen met kleine heupen kunnen meer winst uit een riem halen door deze hoger te dragen.Bowl Of continental chicken and vegetables family pack rice (125grams)![]()
Ik heb 2 vragen.
1. Hoe ga je stuk bij een bent over bb row? Na een deadline ben ik echt gesloopt, maar na een bobr niet echt. Op een gegeven moment krijg ik de stang niet meer omhoog, of ik ga compenseren. Gek genoeg heb ik dan nog niet dat lekkere verzuurde gevoel wat ik na een deadline wel heb.
2. In mijn schema heb ik nu op 1 vd borstdagen bp, incline en decline bp. Kan dit volgens jullie? Ik heb het idee dat de laatste oefening verschrikkelijk onder de eerste 2 lijdt.![]()
1. als eerste raad ik je aan de oefening licht en langzaam uit te voeren, om zo alle spieren met MMC te kunnen betrekken in de beweging. Wanneer je dit onder de knie hebt zou je eens kunnen proberen in je set..wat cheat reps aan het einde uit te voeren met behulp van je benen. Door gaan tot je rug eraf valt.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:24 schreef nickhguitar het volgende:
Ik heb 2 vragen.
1. Hoe ga je stuk bij een bent over bb row? Na een deadline ben ik echt gesloopt, maar na een bobr niet echt. Op een gegeven moment krijg ik de stang niet meer omhoog, of ik ga compenseren. Gek genoeg heb ik dan nog niet dat lekkere verzuurde gevoel wat ik na een deadline wel heb.
2. In mijn schema heb ik nu op 1 vd borstdagen bp, incline en decline bp. Kan dit volgens jullie? Ik heb het idee dat de laatste oefening verschrikkelijk onder de eerste 2 lijdt.
2. Ik vind het persoonlijk teveel press voor chest. Het zou kunnen .. maar dan moet je de eerste oefening echt zwaar doen, en de volgende oefeningen met veel lichter gewicht .. meer reps... en meer op contractie focussen.
Maar zelf ben ik geen voorstander van drie press oefeningen in 1 chest workout. Less is more ... kwaliteit van de oefening boven kwantiteit.
[ Bericht 1% gewijzigd door dreamerbulk op 10-10-2013 13:35:06 ]Bowl Of continental chicken and vegetables family pack rice (125grams)![]()
Probeer eens de bent over bb row uit te voeren terwijl je een soort van lat-spread pose aanhoudt. Het klinkt lastig, maar dan ga je zeker wel stuk.Real men don`t play with fire, they play in it!![]()
Ah oke, zou voor mij raar voelen. Ik draag nooit een belt maar de keren dat ik dat heb gedaan was het ter hoogte van wervel L5. Beetje overgang van lumbaal naar sacraal. Komt omdat ik daar altijd pijn had in mijn rug (niet gerelateerd aan trainen overigens).quote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:23 schreef dreamerbulk het volgende:
[..]
Hij plaatst de riem waar zijn maag/buik het grootste is om maximale druk uit te kunnen oefenen voor maximale stevigheid.
Elite lifters zoals Konstantin en Stan Efferding doen het ook op die manier.
Als ze hem te laag dragen dan doen ze zichzelf alleen maar pijn met die belt.
Er is geen vaste plek voor je belt, dit kan voor iedereen verschillen. Vooral lange mensen met kleine heupen kunnen meer winst uit een riem halen door deze hoger te dragen."Happiness is not getting more, but wanting less"![]()
1. Vanuit mijn eigen ervaring hielp verder voorover buigen. Veel meer een hoek van 90 graden maken. Ik stond nog veel te recht.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:24 schreef nickhguitar het volgende:
Ik heb 2 vragen.
1. Hoe ga je stuk bij een bent over bb row? Na een deadline ben ik echt gesloopt, maar na een bobr niet echt. Op een gegeven moment krijg ik de stang niet meer omhoog, of ik ga compenseren. Gek genoeg heb ik dan nog niet dat lekkere verzuurde gevoel wat ik na een deadline wel heb.
2. In mijn schema heb ik nu op 1 vd borstdagen bp, incline en decline bp. Kan dit volgens jullie? Ik heb het idee dat de laatste oefening verschrikkelijk onder de eerste 2 lijdt.
2. Ik doe alleen bp en incline, maar zorg wel dat ik steeds met een ander begin. Dus niet altijd starten met bijv bp."Happiness is not getting more, but wanting less"![]()
Ok ja dan is het logisch dat je hem daar draagt.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 13:29 schreef ssebass het volgende:
[..]
Ah oke, zou voor mij raar voelen. Ik draag nooit een belt maar de keren dat ik dat heb gedaan was het ter hoogte van wervel L5. Beetje overgang van lumbaal naar sacraal. Komt omdat ik daar altijd pijn had in mijn rug (niet gerelateerd aan trainen overigens).
Die gasten die ik net benoemde hebben lower lumbars van titanium.. dat zal nooit hun breekpunt zijn. Maar omdat hun met een rounded upperback deadliften ..zal het zwakke punt eerder bij de onderkant van de upperback/begin midback zijn.Bowl Of continental chicken and vegetables family pack rice (125grams)![]()
Met benchpress zit ik al een tijd vast op 85kg. Iemand suggesties waar ik aan kan werken om dit plateau te verbreken? Het zijn echt m'n triceps die het begeven op gegeven moment. Triceps pak ik 2x per week dus daar wordt aan gewerkt. Rust pak ik genoeg, m'n deadlift bijvoorbeeld gaat wel omhoog.190CM, 90.5KG, SQ:150KGx2 BP:100KGx2 DL:190KGx3
My end goal is not to be some massed up freak, but rather to have a physique that can be looked as art; streamlined, tapered, and universally appealing.![]()
Nogmaals goed je vorm onder de loep nemen is altijd de eerste stap die je kunt zetten. Met beetje vorm verbetering kan je zo 10kg op je bench krijgen in een maandtijd.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 14:44 schreef jeurse04 het volgende:
Met benchpress zit ik al een tijd vast op 85kg. Iemand suggesties waar ik aan kan werken om dit plateau te verbreken? Het zijn echt m'n triceps die het begeven op gegeven moment. Triceps pak ik 2x per week dus daar wordt aan gewerkt. Rust pak ik genoeg, m'n deadlift bijvoorbeeld gaat wel omhoog.
Daarnaast idd triceps versterken dmv JM presses, skullcrushers en weighted dips.
Ook kan je pause benches gaan doen op het punt waarbij je faalt(3 - 6 sec pauzeren). Daarnaast ook incline bench PR's bijhouden en verhogen. Een andere tip is om met een smallere grip te gaan benchen omdat je hierbij meer je triceps gebruikt.
Daarnaast kan je ook een keertje Smolov Jr. gaan draaien, dit duurt drie weken maar de frequentie is enorm vaak, doet ook veel wonderen voor je vorm dan. Je zal dan na die 3 weken peaken op een hoger gewicht.
Vaak is de stamregel wil je zwaarder benchen, moet je vaker benchen.Bowl Of continental chicken and vegetables family pack rice (125grams)![]()
Close grip bench press ook een aanrader imoBehulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Net gezien dat ik toch wel behoorlijke striemen krijg op mijn bovenbenen. Weet niet of dit nou komt door de boxer die te strak gaat zitten bij squats/deadlifts of gewoon het groter worden. Wel flink aangekomen in 2 maanden, maar toch. Best wel kut.![]()
![]()
Ook niet proberen constant die 85 kilo te benchen. Even een stapje terug en op 75 - 85 procent trainen een week of twee doet telkens weer de truuk voor me. Incline db presses helpen ook goed. Andere assists behalve triceps heb ik nooit zo veel aan gehad.![]()
Klopt zeker, vooruitgang in kracht moet gedaan worden middels subliminal maxes.Bowl Of continental chicken and vegetables family pack rice (125grams)![]()
Hoe bedoel je? Meestal zie je het verschil tussen groeistriemen en afdruk van een te strakke boxershort wel...quote:Op donderdag 10 oktober 2013 14:55 schreef Faeroer het volgende:
Net gezien dat ik toch wel behoorlijke striemen krijg op mijn bovenbenen. Weet niet of dit nou komt door de boxer die te strak gaat zitten bij squats/deadlifts of gewoon het groter worden. Wel flink aangekomen in 2 maanden, maar toch. Best wel kut.
Groter worden is nooit kut toch
Bowl Of continental chicken and vegetables family pack rice (125grams)![]()
http://www.bodyenfitshop.(...)/vitamine-d-1000-iu/
dit is toch de vitamine d die hier vaker werd aangereden?![]()
Er Is ook b&f huismerk van 5000iu per cap.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 20:43 schreef Deeltjesversneller het volgende:
http://www.bodyenfitshop.(...)/vitamine-d-1000-iu/
dit is toch de vitamine d die hier vaker werd aangereden?Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Groeistriemen gaan van boven naar beneden, striemen van je broek gaan overdwars.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 15:55 schreef dreamerbulk het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? Meestal zie je het verschil tussen groeistriemen en afdruk van een te strakke boxershort wel...
Groter worden is nooit kut toch![]()
Klopt, is slechts 1250% van de ADHquote:Op donderdag 10 oktober 2013 20:46 schreef fathank het volgende:
[..]
Er Is ook b&f huismerk van 5000iu per cap.
Maar inderdaad, die is er. Kon je de laatste keer trouwens kiezen als cadeau bij je bestelling.![]()
Ik denk dat de ADH bij vitamine D momenteel het scheefst is van alle vitaminesDie mag wel wat omhoog, al is de ADH voor orale vitamine D ook deels afhankelijk van je huidproductie in de zon.
Confidence through competence![]()
1x per 2 dagen. Heb je voor een jaar genoeg.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 20:58 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Klopt, is slechts 1250% van de ADH
Maar inderdaad, die is er. Kon je de laatste keer trouwens kiezen als cadeau bij je bestelling.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Wateroplosbare pis je gewoon weer uit toch? (even kort door de bocht want mobielquote:Op donderdag 10 oktober 2013 21:13 schreef Stereotomy het volgende:
Precies, vetoplosbare vitamines kun je lekker spacen door de week.)
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Ja, die pis je er in een korte bocht weer uit in principe...quote:Op donderdag 10 oktober 2013 21:19 schreef fathank het volgende:
[..]
Wateroplosbare pis je gewoon weer uit toch? (even kort door de bocht)
Confidence through competence![]()
Nou ja, heb wel vaker last van een bloeduitstorting bij deadliften, maar denk nu wel dat het echt striemen zijn want ze gaan niet weg. Kutzooi.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 15:55 schreef dreamerbulk het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? Meestal zie je het verschil tussen groeistriemen en afdruk van een te strakke boxershort wel...
Groter worden is nooit kut toch![]()
Soms knappen er wel eens bloedvaatjes bij je ogen als je gaat poepen deadliften.
Confidence through competence![]()
Soms gaan er mensen dood tijdens het poepen door de verhoogde bloeddruk. Dus niet meer poepen niet.Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Hoe moet dat nou in de bulk, ik poep me een partij aambeien waar je eng van wordt.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 22:49 schreef Verbosity het volgende:
Soms gaan er mensen dood tijdens het poepen door de verhoogde bloeddruk. Dus niet meer poepen niet.![]()
lolquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 00:27 schreef Nic1 het volgende:
Verrassend![]()
40 years of federal nutrition research fatally flawed
Epidemiologie, stelletje fokking prutsersEndo will be endoquote:This misreporting of energy intake varied among participants, and was greatest in obese men and women who underreported their intake by an average 25 percent and 41 percent (i.e., 716 and 856 Calories per-day respectively).![]()
![]()
'Ik eet echt niet teveel hoor, en toch val ik niet af'
856 kcal is wat Panzer op een dag eet, man![]()
![]()
[ Bericht 17% gewijzigd door Stereotomy op 11-10-2013 01:03:20 ]Confidence through competence![]()
Goffer, je kcal inname met 25 tot 41% verkeerd inschattenquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 00:54 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
lol
Epidemiologie, stelletje fokking prutsers
[..]
Endo will be endo![]()
![]()
'Ik eet echt niet teveel hoor, en toch val ik niet af'
856 kcal is wat Panzer op een dag eet, man![]()
![]()
![]()
I just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas![]()
Alsof jij t kon inschatten voordat je er serieus mee bezig ging..quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 01:27 schreef Drinky het volgende:
[..]
Goffer, je kcal inname met 25 tot 41% verkeerd inschatten
Als je je er nooit in verdiept hebt is het gewoon verdomde moeilijk. Evenals je verbruik inschatten. Men denkt dat je met een half uurtje crosstrainer weer een zak chips en een fles cola kunt wegstrepen..Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
lol idd.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 21:29 schreef Stereotomy het volgende:
Soms knappen er wel eens bloedvaatjes bij je ogen als je gaat poepen deadliften.
of bij het benchen. Bij benchen ligt je ook nog eens horizontaal.
Uiteindelijk zit je dan gewoon toch je adem in te houden en daar op te drukken zeg maar...
Er zijn van die oefeningen (bijv front plate raizes) waarbij je gewoon niet goed kan ademen![]()
![]()
haha, aaah, die arme jongen.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 00:54 schreef Stereotomy het volgende:
856 kcal is wat Panzer op een dag eet, man![]()
![]()
![]()
Maar hij is back on track weer. Hele flessen olijfolie gaan d'r door heen daar.![]()
die bedoelde ik idd, zelfde plaatje. thx.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 20:46 schreef fathank het volgende:
[..]
Er Is ook b&f huismerk van 5000iu per cap.![]()
Maakt het trouwens uit hoe je je eieren bereid? Ik bak ze altijd, met olijfolie. Geen zin om elke dag eieren te staan koken190CM, 90.5KG, SQ:150KGx2 BP:100KGx2 DL:190KGx3
My end goal is not to be some massed up freak, but rather to have a physique that can be looked as art; streamlined, tapered, and universally appealing.![]()
Poeh, wat onverwachts.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 00:54 schreef Stereotomy het volgende:
This misreporting of energy intake varied among participants, and was greatest in obese men and women who underreported their intake by an average 25 percent and 41 percent (i.e., 716 and 856 Calories per-day respectively).![]()
![]()
Ja ik ken dat, van die mensen die willen afvallen en bijv een gezonde maaltijd koken, maar tijdens het koken gewoon een zak chips leegeten en na het eten nog een half pak koekjes. Die denken echt dat ze gezond bezig zijn, want ze eten nu toch gezond? Die kleine caloriebommen vergeten ze vaak mee te rekenen. Niet doorhebbende dat die dingen gewoon veel meer cals hebben dan hun hele avondeten."Happiness is not getting more, but wanting less"![]()
Zolang je nog nooit een bloedneus hebt gehad bij het deadliften of squatten is het nog kindergewicht..quote:Op donderdag 10 oktober 2013 21:29 schreef Stereotomy het volgende:
Soms knappen er wel eens bloedvaatjes bij je ogen als je gaat poepen deadliften.
nooit een bloedneus gehad
Bowl Of continental chicken and vegetables family pack rice (125grams)![]()
ja, of je hebt gewoon een goeie bloeddruk lolquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 12:23 schreef dreamerbulk het volgende:
[..]
Zolang je nog nooit een bloedneus hebt gehad bij het deadliften of squatten is het nog kindergewicht..
nooit een bloedneus gehad![]()
![]()
nah, ik ben nog te zwakquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 12:27 schreef RaymondK het volgende:
[..]
ja, of je hebt gewoon een goeie bloeddruk lol![]()
Bowl Of continental chicken and vegetables family pack rice (125grams)![]()
Dan begeef jij je wel in hele rare kringen...quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 10:54 schreef ssebass het volgende:
Ja ik ken dat, van die mensen die willen afvallen en bijv een gezonde maaltijd koken, maar tijdens het koken gewoon een zak chips leegeten en na het eten nog een half pak koekjes. Die denken echt dat ze gezond bezig zijn, want ze eten nu toch gezond? Die kleine caloriebommen vergeten ze vaak mee te rekenen. Niet doorhebbende dat die dingen gewoon veel meer cals hebben dan hun hele avondeten.![]()
Tja vrouwenquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 12:32 schreef koekwausss het volgende:
[..]
Dan begeef jij je wel in hele rare kringen...
"Happiness is not getting more, but wanting less"![]()
Voor ik echt begon met tellen week ik niet heel erg veel af van hoeveel ik ook nodig had. Maar het verschil hier is dat deze mensen er bewust mee bezig gingen, dus bewust gingen tellen maar er dan nog steeds zwaar naast zaten. Dat is iets anders dan gewoon niet weten hoeveel je eet.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 07:07 schreef fathank het volgende:
[..]
Alsof jij t kon inschatten voordat je er serieus mee bezig ging..
Als je je er nooit in verdiept hebt is het gewoon verdomde moeilijk. Evenals je verbruik inschatten. Men denkt dat je met een half uurtje crosstrainer weer een zak chips en een fles cola kunt wegstrepen..I just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas![]()
Pfff, vandaag al voor de 5e x moeten wateren, vannacht ook 2x. Zit nu op zo'n 4-5 liter per dag...
[ Bericht 74% gewijzigd door koekwausss op 11-10-2013 15:28:11 ]![]()
waarom zou je 5 liter water per dag drinkenBehulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
hij is onquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 16:19 schreef fathank het volgende:
waarom zou je 5 liter water per dag drinken"Fear is only as deep as the mind allows."![]()
Vocht aanvullen zouten afvoere noem maar op. Als ik 15 min niet drink krijg ik al dorst hahaquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 16:19 schreef fathank het volgende:
waarom zou je 5 liter water per dag drinken![]()
Ohja dat stond in t fitnestopic toch?quote:
Maar is het nodig als je aan de aas zit dat je zoveel drinkt?Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
Forum Opties Forumhop: Hop naar: