SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh ja, en ik word strontziek van die reclames...
[ Bericht 0% gewijzigd door Albert86 op 13-11-2013 19:32:12 ]Waar gehakt wordt, is het woensdag.
En natuurlijk ook nog Hart van Nederland er tussenquote:
Hart van nederland danquote:
haha inderdaadquote:Op maandag 11 november 2013 23:22 schreef Snoepje5 het volgende:
[..]
Hart van nederland dan
Ik snap niet waarom ik nog sbs6 kijk.. Altijd als ik iets kijk, komt dat mongolische hvnl er tussendoor of reclame om de 15min.
Ik gok dat er over een kwartier de echte ontknoping komt?quote:Op maandag 11 november 2013 23:33 schreef Snoepje5 het volgende:
Wtf dat eind?![]()
En sbs6 reclame maken met 'ontknoping' stelletje prutsers.
Mag het wel hopen. Dit einde is wel heel vreemd.quote:Op maandag 11 november 2013 23:35 schreef maily het volgende:
[..]
Ik gok dat er over een kwartier de echte ontknoping komt?
OT: wat een echte blije jongen die Janice...![]()
Slaat 3x nergens op ....quote:Op maandag 11 november 2013 23:37 schreef Noelle06 het volgende:
[..]
Mag het wel hopen. Dit einde is wel heel vreemd.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Waar gehakt wordt, is het woensdag.
Met dit einde mag ik het wel hopen, dat er een tweede seizoen komt.quote:Op maandag 11 november 2013 23:38 schreef Redefine het volgende:
Dit zal toch wel het echte einde zijn, er komt een tweede seizoen. En op deze manier zorgen ze de makers er wel voor dat mensen het tweede seizoen ook zeker willen gaan zien. Een typische cliffhanger.
Ja mooi kut zeg. Was half elf thuis en zit de twee opgenomen afleveringen te kijken, komt er een aankondiging door het beeld van "straks de zinderende finale". Deel3 van de avond dus, en die heb ik niet opgenomen.quote:Op maandag 11 november 2013 21:20 schreef Redefine het volgende:
Vandaag trouwens drie afleveringenWaarmee het seizoen er dus straks op zit. Vond het al opmerkelijk dat ze Revolution tegenover deze serie gingen zetten. Ook al is dat Veronica, het blijft de SBS groep m
Ja... zucht... maar dat wil ik helemaal niet.. zou er na shownieuws nog een stukje uitgezonden worden??quote:Op maandag 11 november 2013 23:42 schreef Noelle06 het volgende:
[..]
Met dit einde mag ik het wel hopen, dat er een tweede seizoen komt.
Wacht nog even tot na shownieuws
Er komt sowieso een tweede seizoen. Die is namelijk al bevestigd.quote:Op maandag 11 november 2013 23:42 schreef Noelle06 het volgende:
[..]
Met dit einde mag ik het wel hopen, dat er een tweede seizoen komt.
Wacht nog even tot na shownieuws
Volgens de tv gids online nietquote:Op maandag 11 november 2013 23:43 schreef maily het volgende:
[..]
Ja... zucht... maar dat wil ik helemaal niet.. zou er na shownieuws nog een stukje uitgezonden worden??
quote:Op maandag 11 november 2013 23:42 schreef Albert86 het volgende:
Wat een gaar einde. Wanneer begint seizoen twee? Die download ik wel. Geen reclame en kan ik kijken wanneer ik wil.Fucking zomer 2014 pas......SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Voordat SBS6 hem heeft zijn we nog een half jaar verder.
Dus ik gok op eind 2014/begin 2015 ofzo![]()
http://www.bierdopje.com/shows/under-the-domequote:Op maandag 11 november 2013 23:42 schreef quo_ het volgende:
[..]
Ja mooi kut zeg. Was half elf thuis en zit de twee opgenomen afleveringen te kijken, komt er een aankondiging door het beeld van "straks de zinderende finale". Deel3 van de avond dus, en die heb ik niet opgenomen.
Iemand een tip waar die alsnog te zien is ?
quote:Op maandag 11 november 2013 23:59 schreef Albert86 het volgende:
Toch wel raar dat er buiten de Dome niks meer te zien was van die raket. Alles weer mooi groen en straten te zien.
SBSquote:Op maandag 11 november 2013 23:05 schreef Snoepje5 het volgende:
Wat een slecht topic, is die serie niet populair ofzo.. Vond 'm nog wel vrij goed.
Hoe dan? Het moet nog uitgezonden worden in de USA?quote:Op maandag 11 november 2013 23:55 schreef Noelle06 het volgende:
Seizoen 2 vast al ergens te downloaden.
Volgende week een nieuwe serie wat me ook leuk lijkt maar om nou te wachten tot volgend jaar na het vervolg van Under The Dome
quote:Op dinsdag 12 november 2013 01:50 schreef Redefine het volgende:
http://www.tv.com/shows/u(...)review-137936504881/
Deze kan hier niet ontbreken, heb toch wel een aantal keer dubbel gelegen
Dat die fuckin' dome weg ging....quote:Op dinsdag 12 november 2013 20:48 schreef ueberduitser het volgende:
[..]
Had je wat anders verwacht dan?
God, ik ben het zó met deze man eensquote:Op dinsdag 12 november 2013 01:50 schreef Redefine het volgende:
http://www.tv.com/shows/u(...)review-137936504881/
Deze kan hier niet ontbreken, heb toch wel een aantal keer dubbel gelegen
Ja, dat had ik ook. Zo in 1 keer *poef* weg Dome en dan weer zo een "open einde"waarvan ik denk: "Aller Jezus...lijkt die tv serie flashlight? o.i.d. wel en waar de wereld in 1 keer een paar minuten de tel kwijt is en niemand weet wat er in de tussentijd gebeurd is maar wel her en der verwoestingen zijn.quote:
quote:Op dinsdag 12 november 2013 01:50 schreef Redefine het volgende:
http://www.tv.com/shows/u(...)review-137936504881/
Deze kan hier niet ontbreken, heb toch wel een aantal keer dubbel gelegen
quote:Op zondag 24 november 2013 13:26 schreef Blind_Guardian het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]Meesterlijk
De serie is al een paar weken afgelopen hoor, maar reviews en kritiek lezen blijft lolligquote:
is ie verlengd?quote:Op maandag 25 november 2013 08:29 schreef Blind_Guardian het volgende:
[..]
De serie is al een paar weken afgelopen hoor, maar reviews en kritiek lezen blijft lollig
Mijn mening: ongeloofwaardig veel gaten in de plot en de logica, een paar bijzonder irritante karakters waaronder Linda en Junior, maar over het geheel genomen wel een vermakelijke serie. Alleen was "vermakelijk" misschien niet wat de makers voor ogen hadden
Jaquote:
wat zoude ze in de tussentijd doen dan in die koepel..quote:Op maandag 25 november 2013 16:08 schreef Nightquest777 het volgende:
[..]
Ja![]()
Volgend jaar gaan ze weer verder met die koepel en de zwakzinnige dorpsbewoners.
Maakt niet uit. Na al die afleveringen waarin er tekort van benzine of insuline was konden ze ook nog wekenlang rondrijden en doorleven dus ik denk dat de koepel gewoon stiekem af en toe een supply drop uitvoert.quote:Op maandag 25 november 2013 18:29 schreef Daskaar het volgende:
[..]
wat zoude ze in de tussentijd doen dan in die koepel..
Hoezo wekenlang? Na het eerste seizoen waren ze maan twee weken verder. Wel bijzonder dat er zoveel bijzondere uit de hand lopende gebeurtenissen waren in zo'n korte tijd, maar goed.quote:Op maandag 25 november 2013 19:38 schreef Nightquest777 het volgende:
[..]
Maakt niet uit. Na al die afleveringen waarin er tekort van benzine of insuline was konden ze ook nog wekenlang rondrijden en doorleven dus ik denk dat de koepel gewoon stiekem af en toe een supply drop uitvoert.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |