Ik moet zeggen dat ze even moesten 'groeien' bij me maar nu vind ik ze ook wel leuker jaquote:Op vrijdag 29 november 2013 17:34 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Ik vind ze leuker. Minder serieus, meer grapjes en leuke gesprekken. Nu is t allemaal zo stijf.
nou de tijd gaat vlugger dan ik dacht.Ik zat er dus mooi naast.Het was dus 2010,ik blijk dus langer te kijken.quote:
Wat een logicaquote:Op maandag 30 juni 2014 17:36 schreef Mylene het volgende:
Ik las op Mediacourant dat Masterchef Australia verhuist naar SBS6 om 18:00 met de reden dat het zo goed scoorde op Net5. Ik ben benieuw wat er dan met MKR zal gebeuren. Hopelijk verhuist het mee en wordt het ervoor uitgezonden zoals op Net5. En dat het niet gaat concurreren.
En ik was erbijquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 16:02 schreef Mylene het volgende:
SBS6 is sinds gisteren begonnen met uitzenden van het nieuwe seizoen.
quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 17:07 schreef goldfinger1963 het volgende:
die van gisteren heb ik gemist maar die van vandaag mis ik niet
Jij bent gewoon jaloers omdat zij OVERAL al zijn geweest en ALLES weten.quote:
ik vind er ook maar weinig aan op het momentquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 17:37 schreef Karina het volgende:
Ik vind het allemaal erg ingestudeerd overkomen, de gesprekjes in de keuken, die aan tafel, vind het tot nu toe niet zo leuk.
Ze lachen ook gewoon onbeschaamd het stel dat vandaag kookt uitquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 17:24 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Jij bent gewoon jaloers omdat zij OVERAL al zijn geweest en ALLES weten.
Ja, dat.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 17:20 schreef Mylene het volgende:
SBS6, kunnen jullie niet gewoon het aangegeven tijdstip beginnen en niet ruim 5 minuten ervoor.
is al de hele week zo hoor, ik heb dus de hele week de eerste 5 minuten gemistquote:Op vrijdag 29 augustus 2014 17:20 schreef Mylene het volgende:
SBS6, kunnen jullie niet gewoon het aangegeven tijdstip beginnen en niet ruim 5 minuten ervoor.
Ben nu deze aflevering aan het kijken en ik vind die meiden zo vervelend. Die ene komt over als een domme koe en de andere is zo kinderlijk/kinderachtig. En ze kopen veel te veel kant en klaar, ontbotten het konijn niet zelf en blijven maar doorgaan over hoe geweldig moeilijk hun voorgerecht is. Zijn gewoon 3 gekochte kaasjes! En ik vind hun restaurant er afschuwelijk en kitch uitzien, maar goed.quote:Op maandag 1 september 2014 18:13 schreef Mylene het volgende:
Niet terecht dat die feeksen door zijn met hun gekochte brood en bladerdeeg. Ze mogen door omdat ze gemeen zijn en dat doet het goed op televisie. Ander stelletje maakte wel alles zelf.
Plus pot ketel omdat ze zelf ook de anderen gasten flink hebben laten wachten.quote:Op zaterdag 6 september 2014 20:26 schreef FutureFairytale het volgende:
Dit stel
Die vent ziet er al eng uit en zijn jonge vrouw is ook niet veel knapper.
En dan zo'n bek terwijl ze zelf niet kunnen koken
nou nog dat andere stel op zijn bek gaanquote:Op dinsdag 9 september 2014 17:45 schreef Cat22 het volgende:
Ik heb het een week niet gezien, maar dit koppel heeft volgens mij te maken met een gevalletje karma.
gelijke stand zal het idd nooit wordenquote:Op dinsdag 9 september 2014 21:30 schreef Xaryna het volgende:
Wel erg verdacht dat beide rondes het enorm om spant tussen het laagst scorende team en het laatste team.
dit is ronde 3. met de gatechrashers dusquote:Op woensdag 10 september 2014 17:11 schreef Mylene het volgende:
Volgens mij klopt er iets niet met de uitzendingen. Ik dacht dat er eerst nog een derde rond zou komen. En dan pas de gatecrashers. Of ben ik nu gek? Ik zie nu kandidaten die ik niet eerder gezien.
Je hebt gelijkquote:Op woensdag 10 september 2014 17:13 schreef LPFAN het volgende:
[..]
dit is ronde 3. met de gatechrashers dusben benieuwd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |