abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_131380394
Nav van de discussie in het OUD FB topic is besloten het lijstje in dit topic te laten vervallen.
Alle OUD-users en hun kindjes die daar behoefte aan hadden, kun je terugvinden in het verjaardagslijstje op de Fok!wiki:

http://wiki.fok.nl/index.php/Ouder%28s%29_Kalender

Voel je vrij om daar je eigen gegevens aan te passen
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_131380403
Mijn laatste post:

quote:
BMR, hier na een ruime week 1x overgeven en een dag verhoging. Viel me best mee eigenlijk.

Interessant onderwerp over stimuleren of niet. Wie weet welke talenten onze kinderen onbenut laten... :D

Schoenen... 1 paar gympen / eerste loopschoenen en sinds afgelopen weekend een paar regenlaarsjes. En nog gympen uit een KD-pakketje maat 22, maar dat duurt nog een jaar denk ik... Hij heeft nu maat 18! Binnenkort wel op zoek naar warme winterschoenen. Zag wel leuke bij Van Haren, maar moeten we even passen.
Oh ja, Sam: hogere schoenen kunnen zorgen voor zwakkere enkels, maar als je ze afwisselt kan het geen kwaad. En binnen heeft ze ze ook niet aan toch? Ik denk niet dat het zo'n vaart zal lopen (en ik heb 5 jaar in een schoenenwinkel gewerkt met grote kinderafdeling, dus ik durf wel te zeggen dat ik enige kennis heb ;)).
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_131380494
Hier 2 paar schoentjes in gebruik nu. Eerste loopschoentjes (halfhoge laarsjes) en een paar gympjes van H&M. Maat 19/20 heeft ze nu trouwens, groeispurtje gehad! 2 maanden terug was het nog maat 17/18. We komen denk ik de winter niet door op deze schoentjes dus misschien in december/januari voor nog een paar kijken. Regenlaarsjes moet (!!) ik ook nog scoren O+. Ik hou van regenlaarsjes!
  vrijdag 20 september 2013 @ 14:06:03 #4
159615 PureEvil
Everybody Lies.
pi_131380700
Regenlaarsjes wil ik ook nog kopen :) Of nou ja....Eerst maar eens kijken ofdat er nog een paar kleine laarsjes op zolder liggen :@ (vanaf maat 25 ben ik voorzien iig :7 )
pi_131380765
PE, tja, misschien is 'schreeuwen' niet helemaal het juiste woord. Het zijn hier nog echt van die blije dreumesgilletjes natuurlijk ook, da's wat anders dan het verbaald geweld van jouw grote jongens denk ik ;) In ieder geval, wat ik probeer aan M uit te leggen is dat we thuis/in winkels/in de auto met een 'binnenstem' praten (dat heb ik van mijn zus in Amerika, daar is dat blijkbaar een heel normaal begrip, ik vind het echt een heel handig concept), zodat we elkaars oren geen pijn doen. Buiten mag er harder gepraat worden, en gillen tijdens het spelen is wat mij betreft ook prima, mits niet 's ochtends heel vroeg als de buren nog slapen. Een beetje kinderlawaai moet kunnen vind ik. En echt die hard schreeuwen, dat kan soms best fijn zijn (wilde ik als kind ook best wel eens, lekker schreeuwen). Dan laat ik 'm wel uit in het bos ofzo :P
I'm not troubled or sad, I'm just ready for bed.
pi_131380890
over schreeuwn gesproken, mijn dreumes houd ervan haaha. Gisteren met de belasting aan de telefoon nou ik was niet te verstaan. Op de achtergrond hele tijd ''haaa haaa ha haaaa haa haa haaa ahhh'' dus ik zo van Lisa stop is met schreeuwen. Gaat ze naar haar hobbelpaard zegt ze ''hhiiii hii hii hiiiiiiii '' ik lag helemaal dubbel en heb vandaag maar terug gebeld toen ze in bed lag.
2 liefdes 1 leven(L), 2 levens 1 liefde(L)
pi_131381101
M schreeuwt ook vaak als ik aan het bellen ben of in gesprek :Y Ze zijn niet op hun achterhoofd gevallen ;)
I'm not troubled or sad, I'm just ready for bed.
pi_131381151
oh, dan roept de mijne altijd "hallo", met zo'n heel schattig stemmetje.

Nou ja, eerst maar eens 1 paar schoenen scoren. Die aapies kunnen nu echt niet buiten. Maar ja, schoenen gaan straks natuurlijk ook in de zandbak en zo. Regenlaarsjes O+ maar daarvoor moeten ze wel echt goed lopen dus dat is hier nog niet aan de orde. Geen idee ook welke maat M heeft.
  vrijdag 20 september 2013 @ 14:21:06 #9
159615 PureEvil
Everybody Lies.
pi_131381164
Hier wordt niet zo vaak geschreeuwd door Cristel, behalve dan als de grote broers ruzie hebben (en dus schreeuwen) Dan gaat ze keihard gillen, ze houdt dus niet van ruzie! Gelukkig maar!

Oh en ik kan 's ochtends ook niet computeren ofzo, want dan wil ze bij me op schoot, en constant op het toetsenbord rammen (het uitknopje heeft ze ook al gevonden :') ) Dus ik ben bijna verplicht om Nederland 3 te kijken met haar :')
pi_131381638
Tv gaat hier overdag zelden aan. Alleen als hij echt moe, zielig, hangerig of zo is. Soms komt hij aan mijn been hangen als ik achter de pc zit en dan wil hij op schoot. Kijken we samen een youtube filmpje van het zandkasteel of zo.

We hebben digitale tv en neem altijd het zandkasteel en nijntje op dus dat kan ook altijd gekeken worden. Maar ga dan liever met hem met de leeeegoh (duplo) bouwuh of teken makuh.

Maar vaak genoeg mag ik niet meespelen en dan kan ik dus iets voor mezelf doen.
  vrijdag 20 september 2013 @ 14:45:42 #11
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_131382038
E. kijkt af en toe wel een half uurtje babytv. Soms 's ochtends als ze wat hangerig wordt maar nog niet echt moe is, en meestal wel even als ik aan het koken ben. Ze heeft nog wel het concentratievermogen van een fruitvliegje dus meestal staat ze binnen 3 minuten alweer naast me in de keuken :') O+.

Als ze ziek is hangen we trouwens wel iets vaker voor de tv, dan heeft ze er ook meer het geduld voor.
  vrijdag 20 september 2013 @ 14:48:42 #12
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_131382131
Ha, hier ook lawaai maken (x2) als ik aan de telefoon ben! Volgens mij vinden ze t helemaal niks.

Tv kijken ze hier bijna nooit. Filmpjes op laptop wel. Op t moment zijn ze helemaal gek van de tekenfilmpjes van 'de wielen van de bus'. En ik vind t toch lelijk! Haha. Maar als zij het maar leuk vinden ;).

Iets voor mezelf doen mag ik bijna niet meer. Soms doe ik het toch (zoals vanochtend: ik ben moe, heb nergens zin in en wilde gewoon ff achter de laptop) en dan heb ik wel om de haverklap een dreinende/jammerende peuter aan m'n been hangen ja (die ik dan natuurlijk steeds iets nieuws aanbied. Maarja ik vind dat hij ook moet leren dat hij niet altijd met mama kan spelen). De grote kan zich al prima vermaken gelukkig.
  vrijdag 20 september 2013 @ 14:53:58 #13
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_131382316
Ik vraag me dat wel eens af. Hoeveel spelen jullie samen met jullie dreumes?
E. kan zichzelf best prima vermaken maar ze vind het toch ook wel heel leuk om bij mij te zijn en samen met mij een toren te bouwen/te 'puzzelen' e.d. Sommige dagen zit ik de hele dag op de vloer om samen met haar te spelen, andere dagen kan ze zichzelf prima vermaken. Ik doe altijd het huishouden als ze slaapt dus als ze wakker is heb ik daar ook niet veel aan te doen. Als ze zich dus zelf vermaakt zit ik maar een beetje op de bank te kijken hoe zij speelt :').
Ik moet denk ik ook weer eens nieuw speelgoed voor d'r inslaan. Waar spelen/speelden jullie 14 maandertjes veel mee?
pi_131382769
Soesa, het ligt helemaal aan zijn bui hoeveel we samen spelen. Als hij moe is heeft hij wat meer begeleiding nodig, maar op andere dagen gaat zelf spelen juist heel goed. Mijn 15 maander speelt nu veel met stapelbekers, inlegpuzzels, vormenstoof en duplo. Speeltjes ergens in stoppen is helemaal de bom! En we moeten boekjes lezen. Veeeeel boekjes (vooral de boekjes met dieren erin) en dan ook 100x achter elkaar.

Babytv staat hier meestal tijdens het koken op en als hij een keer heel vroeg wakker is. Lekker samen op de bank hangen O+.

Als de mini zelf speelt, probeer ik wat te lezen. Krant of tijdschrift. Of internetten natuurlijk :P
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_131382772
Hier valt niet goed aan te geven hoeveel ik met M. speel. De wilde spellen doet hij nu vooral met z'n papa. Ik lees, teken en puzzel nu vooral veel met hem en help hem met bijvoorbeeld duplo of doen-alsof-spelletjes als hij dat komt vragen. Eind van de middag spelen we vaak wildere spelletjes, zoals verstoppertje (als hij zich dan verstopt voor papa en hij mij kan zien, doet hij z'n vingertje voor z'n mond: 'ssssst'. :D ), tikkertje, voetballen, dansen, enz.

De tv staat hier eigenlijk alleen aan voor Sesamstraat en heel af en toe voor een filmpje via youtube. Alleen de afgelopen dagen was hij dus ziek en toen hebben we wel veel op de bank filmpjes gekeken en erover gekletst.

Ik vind het nu wel belangrijk om aan te geven dat andere mensen ook eigen wensen/ behoeften hebben.
Zo kreeg hij van het weekend z'n tante wel steeds mee om samen met hem te springen, maar op een gegeven ogenblik zat ze lekker en toen heb ik ook tegen M. gezegd: 'M. je wil graag springen met Z. (enthousiast geknik), maar jullie hebben net gesprongen. Tante Z. wil nu graag zitten. Tante Z. is moe van het springen. Na het drinken komt mama met jou springen.'
En dan is het ook goed. :D 8)7 Hij verzint dan vaak zelfs iets nieuws om te doen. Als ik alleen kort aangeef dat we niet gaan springen blijft hij het vragen. Ik denk dat hij meer begrijpt dan ik dacht of hij vindt m'n hele verhaal gewoon zo saai dat hij denkt: laatmaar. :')

Die aanpak gebruik ik nu ook als ik iets voor mezelf wil doen. Ik leg uit wat ik graag wil, het waarom en wanneer ik wel weer met hem kom spelen/ lezen/ enz. Eventueel zet ik hem dan aan iets voor zichzelf.
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
pi_131382785
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2013 14:53 schreef Tante_Soesa het volgende:
Ik vraag me dat wel eens af. Hoeveel spelen jullie samen met jullie dreumes?
E. kan zichzelf best prima vermaken maar ze vind het toch ook wel heel leuk om bij mij te zijn en samen met mij een toren te bouwen/te 'puzzelen' e.d. Sommige dagen zit ik de hele dag op de vloer om samen met haar te spelen, andere dagen kan ze zichzelf prima vermaken. Ik doe altijd het huishouden als ze slaapt dus als ze wakker is heb ik daar ook niet veel aan te doen. Als ze zich dus zelf vermaakt zit ik maar een beetje op de bank te kijken hoe zij speelt :').
Ik moet denk ik ook weer eens nieuw speelgoed voor d'r inslaan. Waar spelen/speelden jullie 14 maandertjes veel mee?
M kan zich zelf heel goed vermaken. Ik speel meestal wel even met hem mee, met duplo bouw ik dan een stevig onderstel waarop hij dan een toren bouwt. Of we lezen samen een boekje. Of hij tekent en ik zit er naast. En we stoeien, dansen, lopen, zingen. Maar hij speelt ook heel veel alleen. Maar goed, hij heeft natuurlijk ook 2 zusjes die ook eten moeten hebben dus de aandacht moet dan verdeeld worden. Gelukkig geeft hij ook goed aan wanneer hij aandacht wil hebben en daar geef ik ook meestal gehoor aan.

Met 14 maanden veel gespeeld met blokjes, autootjes, knuffels, boekjes en zijn nijntje laptop. (dat haal ik tenminste uit de foto's uit die tijd :@ )
pi_131383006
Ik vergat de bal nog! Sinds een paar weken vindt hij die ook erg leuk. Oppakken en weer weggooien en soms ook echt voetballen.
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_131383178
Oh ja, ballen in alle vormen en maten :Y
  vrijdag 20 september 2013 @ 15:26:15 #19
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_131383268
Phaidra kan hij met 15 maanden al puzzelen en de vormenstoof? Vind ik knap! S begint het nu net door te krijgen (19 maanden).

Samen spelen... soms wel, soms niet. Ligt eraan wat hij zelf aan het doen is en hoe goed hij zich daarmee vermaakt. Hij vindt t wel erg leuk om samen te spelen tegenwoordig en de interactie daarbij wordt ook steeds leuker :). Samen met de vormenstoof is nu een hit. Of hem pakken (hij zegt dan 'kappen!' en rent weg :D ).
  vrijdag 20 september 2013 @ 15:27:36 #20
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_131383307
Dank voor jullie reacties!

E. begint het concept 'dat is van mama/papa' nu een beetje te begrijpen. Althans, als ze iets van mij pakt en ik zeg dat dat van mij is dan komt ze het brengen. Van de week riep ze ineens: papa! en liep ze naar hem toe met z'n bril in haar handjes :D Dus misschien snapt ze dat ook wel als ik iets voor mezelf wil doen.

Dat zijn idd ook wel de dingen waar E. mee speelt, blokjes, knuffels, boekjes, laptopje, bal. Ook met de vormenstoof is ze bezig, de rondjes kan ze al goed!
pi_131383676
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2013 15:26 schreef Fee-nix het volgende:
Phaidra kan hij met 15 maanden al puzzelen en de vormenstoof? Vind ik knap! S begint het nu net door te krijgen (19 maanden).

Samen spelen... soms wel, soms niet. Ligt eraan wat hij zelf aan het doen is en hoe goed hij zich daarmee vermaakt. Hij vindt t wel erg leuk om samen te spelen tegenwoordig en de interactie daarbij wordt ook steeds leuker :). Samen met de vormenstoof is nu een hit. Of hem pakken (hij zegt dan 'kappen!' en rent weg :D ).
Hij heeft deze puzzel:



en dat gaat nu steeds beter. Hij vindt het ook leuk om gewoon met de beestjes te spelen. Bij een gewone inlegpuzzel met 'knopjes' lukt de zon wel (stukje is rond) maar de andere stukjes nog niet.

Hier lukt ook de ronde vorm van de vormenstoof, en daarna gaat hij de andere vormen proberen ook in het ronde gaatje te proppen :D. Dat kwartje valt nog niet echt. Maar dan pakt hij de deksel eraf en dan gaat het wel :+.
Venus in pocketformaat
© loveli
  vrijdag 20 september 2013 @ 15:44:45 #22
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_131383793
O dat is een leuke puzzel! Heb ik volgens mij ook eens voor de verjaardag van 1 van m'n boys gevraagd, maar nooit gekregen.

Vormenstoof begint S nu echt te snappen. Hij probeert nog wel stukjes in het verkeerde vormpje te duwen, maar dan zegt hij zelf steeds 'nee' 'nee' 'past niet' en dan als hij hem boven de goede houdt is het 'jaaaa' :D. Deksel eraf is ook handig idd :P.
pi_131384145
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 september 2013 15:40 schreef Phaidra het volgende:

[..]

Hij heeft deze puzzel:

[ afbeelding ]

en dat gaat nu steeds beter. Hij vindt het ook leuk om gewoon met de beestjes te spelen. Bij een gewone inlegpuzzel met 'knopjes' lukt de zon wel (stukje is rond) maar de andere stukjes nog niet.

Hier lukt ook de ronde vorm van de vormenstoof, en daarna gaat hij de andere vormen proberen ook in het ronde gaatje te proppen :D. Dat kwartje valt nog niet echt. Maar dan pakt hij de deksel eraf en dan gaat het wel :+.
Herkenbaar :D
Of als ik een stukje voordoe het stukje erna in hetzelfde gaat proberen te proppen. Ook als.het het rondje is
pi_131384458
Wij hebben een hele ingewikkelde vormenstoof, met vijfhoeken en andere gekke vormen, tweedehands in een batch gekocht. M meldt zich dan bij me "eh eh eh", dat ik 'm open moeten maken en dan ligt er zo'n berg vormpjes in de kamer en ik ben nou een paar keer verbaasd geweest dat die blokjes daarna allemaal weg waren :? Heeft hij ze er dus echt allemaal in gekregen. Dus ik geloof dat hij de vormenstoof prima snapt en dit geeft ook direct antwoord op de vraag of M wel eens alleen speelt geloof ik :9

Ik heb niet echt beleid op speelgebied. M speelt graag en veel alleen, en kan prima zijn aandacht vragen als hij die nodig heeft. Het wisselt ook heel sterk per dag, sommige dagen speelt hij heerlijk voor zich uit en op andere momenten wil hij liefst aan me geplakt zitten. Ik waai altijd maar een beetje mee. Soms heeft hij ook echt even een aanmoediging nodig in de vorm van "ga anders even lekker lezen" om zichzelf even te vermaken.
I'm not troubled or sad, I'm just ready for bed.
pi_131384783
Vormenstoof gaat hier goed. Ook de ingewikkeldere vormen. Hij zegt dan zelf al "draaien" als het niet lukt. Ook zijn Janod puzzel gaat nu moeiteloos. Met 14 maanden ging inderdaad alleen de vissekom (rond) en het ronde blokje in de vormenstoof. Vormenstoof ik soms wel lastig omdat de schildpad dan wegloopt.

deze puzzel
pi_131385060
Waar loopt de schildpad dan heen Kyara? Ikniesnapnie :@ Wat een leuke puzzel! Janod maakt zulk mooi spul O+ M is ook dol op puzzelen. Ik heb laatst een voortuigenpuzzel gekocht. We oefenen dus nu hard met het verschil tussen brandweerauto, ziekenauto en politieauto. Gelukkig zeggen ze allemaal tatutatatutatutatutatutatutatutatu :')

M begint niet ook dingen waar te nemen die er niet zijn (dat klinkt alsof hij hallucineert :+ nou ja, you get my drift). Laatst haalde hij zijn puzzel uit de kast en werd ik uit de keuken geplukt onder een luid: "mama! boom!" en inderdaad, het stukje van de boom was weg. En laatst kwam hij me ook al vertellen "tractor nee" omdat zijn O+ tractor O+ in de gang stond. Best knap vind ik dat, die denkomslag.
I'm not troubled or sad, I'm just ready for bed.
pi_131385494
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2013 14:53 schreef Tante_Soesa het volgende:
Ik vraag me dat wel eens af. Hoeveel spelen jullie samen met jullie dreumes?
E. kan zichzelf best prima vermaken maar ze vind het toch ook wel heel leuk om bij mij te zijn en samen met mij een toren te bouwen/te 'puzzelen' e.d. Sommige dagen zit ik de hele dag op de vloer om samen met haar te spelen, andere dagen kan ze zichzelf prima vermaken. Ik doe altijd het huishouden als ze slaapt dus als ze wakker is heb ik daar ook niet veel aan te doen. Als ze zich dus zelf vermaakt zit ik maar een beetje op de bank te kijken hoe zij speelt :').
Ik moet denk ik ook weer eens nieuw speelgoed voor d'r inslaan. Waar spelen/speelden jullie 14 maandertjes veel mee?
Lisa kan en niet samen spelen maar ook lang niet altijd alleen. soms lijkt ze het leuk te vinden om gewoon te vervelen op je te klimmen aan je te hangen en je te volgen terwijl ze dan echt niet samen wil spelen. ze is ook helemaal niet makkelijk toch geniet ik ervan. Als we samen spelen dan is het tekenen ofzo maar lang niet elke dag. Ik vind dat je heel de dag een soort van samen speelt. je motiveert haar reikt dingen aan helpt met dingen pakken etc.

mijn vriend heeft hier niet echt het geduld voor en als hij een dagje alleen is met dr bivakeerd hij eigenlijk altijd in de speeltuin. Kind blij, hij blij, ik blij haha

doen waar jij en je kleine zich goed bij voelen en ook zeker niet schuldig voelen als dat dan maar weinig is.
2 liefdes 1 leven(L), 2 levens 1 liefde(L)
pi_131385655
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2013 16:31 schreef Clubsoda het volgende:
Waar loopt de schildpad dan heen Kyara? Ikniesnapnie :@ Wat een leuke puzzel! Janod maakt zulk mooi spul O+ M is ook dol op puzzelen. Ik heb laatst een voortuigenpuzzel gekocht. We oefenen dus nu hard met het verschil tussen brandweerauto, ziekenauto en politieauto. Gelukkig zeggen ze allemaal tatutatatutatutatutatutatutatutatu :')

M begint niet ook dingen waar te nemen die er niet zijn (dat klinkt alsof hij hallucineert :+ nou ja, you get my drift). Laatst haalde hij zijn puzzel uit de kast en werd ik uit de keuken geplukt onder een luid: "mama! boom!" en inderdaad, het stukje van de boom was weg. En laatst kwam hij me ook al vertellen "tractor nee" omdat zijn O+ tractor O+ in de gang stond. Best knap vind ik dat, die denkomslag.
Oh dat is wel knap. Sowieso leuk hoe zich dingen beginnen te vormen en ze dingen aan elkaar koppelen.

Ik zie nu dat er ook een schildpad op de puzzel zit. Die gaat nergens heen. Maar zijn vormenstoof is ook een vorm van een schildpad en dan is het soms lastig om die blokjes erin te duwen.

pi_131386932
Wat een leuke puzzels
& leuke verhalen

Het is hier echt pittig nu vriend weg is & S overgeeft en ik last van m'n rug en bekken heb pff.

S heeft 1 paar schoentjes maar zoals ik het hier lees kan ik er dus best nog een paar bijkopen :+

Tante soesa
Lekker van genieten! S zit wel vaak bij me, ik denk doordat ze zo lang pijn heeft gehad en nogsteeds wel vaak last heeft, ze het liefst bij me is. Vind ik niet erg en als ze slaapt heb ik wel weer tijd voor mezelf.

Speelgoed.. Grote blokken en duplo enzo vind ze erg leuk. Verder pop verzorgen O+ dansen,zingen,lezen,tekenen
pi_131408587
Sluit me aan bij Zoe: wat een leuke puzzels ! en leuke verhalen O+
Alles gisteren bijgelezen, haak maar gewoon weer aan.

Over spelen:
Mede door jullie zie ik spelen nu wat breder. Dus ook samen het bed opmaken bijvoorbeeld :)
Hier speelt ze veel zelfstandig maar altijd in het zicht. Heel soms alleen op dr eigen kamer, maar dan niet lang. Ik help haar vaak op weg. Zet een mand klaar met spullen, pak de blokken en maak een beginnetje, of geef haar een snoertje en een oude mp5 speler van mij ;) Ook kan ze uren zoet zijn met een sleutelbos, 2 blokjes, 2 takjes etc. Ze loopt dan rondjes door het huis, om de bank, naar de gang en weer terug. Meestal op muziek !
We tekenen samen, doen samen de afwas, bed opmaken, was in de machine, planten water geven. Dansen, kiekeboe, naar de speeltuin, zandbak, lopen buiten in Artis of het bos/park, duplo en blokken worden vooral in emmertjes gedaan en er weer uit gehaald. Een toren maken mag niet, die wordt meteen omgegooid.
Muziek maken met een rammelaar, in bad met de pop, badstickers op de muur plakken, alles uit het bad kiepen, boekjes pakken en terug brengen, voorlezen, op de banken klimmen als ik de kussens er af haal, verstoppen onder het dekbed, spelen met eigen servies van plastic, de pop een fles geven, hond en blokkenkar trekken ( sinds kort).

Meestal laat ik haar in de ochtend afwisselend zelf spelen en samen met mij dingen doen. Na het middagslaapje gaan we naar buiten. Soms in de ochtend ook even naar de speeltuin om wat tijd te rekken tot het middag dutje.
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_131423680
Zoë balen van het vele overgeven en van je rugpijn. *O* voor het potje!

Leuke puzzels en verhalen.

Hier 3 paar schoenen, sandalen (die tijd is nu voorbij), regenlaarsjes en veterschoentjes. Denk dat er nog laarsjes (heb ik pas in maat 22) en/ of moonboots voor de wint bij moeten komen.

Phaidra, wat jouw uk leuk vind is hier ook een hit. Verder wordt er gespeeld met alle speeltjes van grote broer waar hij aan mag zitten, houten trein, auto's, gezelschapsspellen etc. Zelfs de vormenstoof kan hij al aardig, met wat hulp en die is best moeilijk, in vorm van een huisje en de blokken vallen er pas in als je op de schoorsteen drukt.

Soesa, geniet ervan. Hier brengt onze uk ook vanalles, laatst papa's sloffen, dus die zei, dat hij alleen og de krant misde.

Wij hebben deze puzzel, die niet moeilijk is en ook veel ruimte voor creatief spel biedt:


Kz, klinkt ook superleuk.

Hier gisternacht ineens gespuugd, na 5 minuten sliep hij weer en vandaag veel boertjes, voedsel wat omhoog kwam en een klein beetje gespuugd. Hoop dat de nacht rustig is ;)
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
pi_131424948
Die is leuk Tinu O+ Waar heb je die vandaan ?
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
  zaterdag 21 september 2013 @ 23:11:06 #33
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_131427792
O die puzzel vind ik ook super Tinu! Ben ook benieuwd waar die vandaan komt.
pi_131433907
De puzzel is van Imaginarium: http://www.imaginarium.nl/.
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
  zondag 22 september 2013 @ 08:52:06 #35
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_131434036
O wat een gave site, die kende ik nog niet, thnx!
pi_131434044
Welkom nieuwe dreumesmoeders Kwisted en Mangostine! w/ w/ w/ w/
pi_131434227
Feenix, ze hebben ook fysieke winkels. Bij mij zit er eentje vlakbij in Amstelveen. Het is een aparte keten, dus je zult niet dezelfde/ merk spullen kunnen kopen als in andere speelgoedwinkels. Ik vind dat ze superleuke speeltjesdingen hebben en ook aardig veel houten speelgoed.

Welkom Mango en Kwisted en gefeliciteerd *O*
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
  zondag 22 september 2013 @ 09:41:19 #38
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_131434261
Jaaaa, Mango en Kwis hebben een dreumes *O*!

Leuke winkels zijn dat idd Tinu
pi_131434278
*O* Mango en Kwis in dreumesland, gefeliciteerd! *O* (tot over een dikke maand! :W )
pi_131434326
Oooh, die site is echt leuk! O+
pi_131434703
Mango en Kwisted gefeliciteerd *O* en welkom *O*
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_131434707
quote:
0s.gif Op zondag 22 september 2013 08:12 schreef Tinuviel het volgende:
De puzzel is van Imaginarium: http://www.imaginarium.nl/.
*;
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_131434779
http://www.imaginarium.nl(...)or-het-bad-58762.htm

Dit is dan ook weer zo raar ? Staat in de categorie 12-36 maanden, maar is geschikt vanaf 3 jaar ;) :?
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
  zondag 22 september 2013 @ 10:34:10 #44
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_131434814
*O* Mango en Kwisted gefeliciteerd! *O* En welkom!

Tinu bedankt voor de tip! Mijn man werkt in Amstelveen, dus ik onthoud hem zeker!
pi_131434873
quote:
0s.gif Op zondag 22 september 2013 10:31 schreef kleinzusje het volgende:
http://www.imaginarium.nl(...)or-het-bad-58762.htm

Dit is dan ook weer zo raar ? Staat in de categorie 12-36 maanden, maar is geschikt vanaf 3 jaar ;) :?
alles waar kleine onderdelen bij zitten of die uiteen kunnen vallen in kleine onderdelen zijn 3+
Bij al het teken en kleurspul is er inslikgevaar dus 3+. Maar kinderen onder de 3 kunnen dat heus wel gebruiken alleen dan met begeleiding. Maar goed, wie laat zijn kind nou alleen in bad zitten?

Is vooral indekken voor de fabrikant. Een kind jonger dan 3 kan daar heus wel mee spelen hoor :Y
pi_131435186
Snap ik
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_131435391
Sorry, had de ;) over het hoofd gezien :@
pi_131435523
quote:
0s.gif Op zondag 22 september 2013 11:13 schreef Kyara het volgende:
Sorry, had de ;) over het hoofd gezien :@
O+ :*
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_131437024
Gefeliciteerd mango en kwisted!!!! *O* *O*

Die badstiften zijn ook leuk maar wel 2x zo duur als bij de intertoys :D zag ze laatst in de winkel liggen
pi_131437175
Ik wil die badkraan.
pi_131437311
Bij die badstiften gaan sommige kleuren heel moeilijk van je badrand heb ik gehoord.
Wij hebben hier de badkraan O+ en een of ander pooh badspeelding dat bellen kan blazen en een glijbaan heeft. die is nu ook favoriet. De badkraan is even uit maar ik verwacht dat nr 2 heb ook wel leuk gaat vinden.
pi_131438256
Welkom verse dreumessen!

Mooie puzzel Tinu! Ga de website even bookmarken want het grote cadeauseizoen komt er weer aan. Zo'n badkraan vind ik ook super maar M wil vooral onder de douche de laatste tijd.

Qua speelgoed hebben we een treinbaan uit de speelotheek gehaald. Hij snapt al best goed hoe het werkt met rails bouwen en de trein er opzetten en rijden. En oveal moeten 'poppies' bij, in de locotief maar ook in de auto's. Als de poppies op zijn voldoet een pakje zakdoeken ook als chauffeur :')

M krijgt steeds meer uithoudingsvermogen met lopen. Vanochtend een uur gewandeld. Naar het park, daar twee rondjes gemaakt en terug naar huis. Wel met de nodige speelpauzes tussendoor natuurlijk maar ik hoefde hem helemaal niet te tillen. Wel handig dat de buggy steeds vaker kan thuisblijven.
I'm not troubled or sad, I'm just ready for bed.
pi_131438797
Had helemaalnog niet gezien, dat ze zoveel leuke badspellen hebben. Die ga ik ook onthouden voor het aankomende cadeauseizoen.
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
pi_131440880
CS
Lijkt me erg leuk om lekker een stuk te kunnen wandelen met dreumes!

Heb eindelijk geschikte laarsjes voor S gevonden.
http://www.bristol.nl/nld(...)sia-10201074-64.html
Uiteindelijk duurder dan ik had gepland maar de goedkopere laarsjes vond ik niet comfi voor S. Ze staan echt super leuk O+
pi_131441252
CS fijn zo een lange wandeling.

Ik wilde laatst de straat uit en tot het einde van de kruisende straat lopen. Dat lukte nog niet eens. We kwamen te veel open voortuinen in, die dreumes allemaal moest bekijken. Toen we net onze straat uit waren, was de luiertas interessanter en de banaan, die daar in zat. Toen heb ik hem maar in de wagen gezet met een stuk banaan in de hand ;)

Zoë leuke laarsjes. Fijn, dat S er goed op loopt.
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
pi_131443750
Herkenbaar Tinu, ik heb M ook tijden uit alle voortuinen geplukt en hij wilde ook altijd bij iedere auto stilstaan. Maar we zijn gewoon blijven oefenen en nu wandelt hij heel gezellig mee.

Lieve laarsjes Zoe!
I'm not troubled or sad, I'm just ready for bed.
pi_131445699
Soms ben ik blij dat C niet loopt, als je die prijzen ziet van kinderschoenen :P
pi_131447308
S wil ook in elke tuin kijken en alle auto's zijn erg interessant. De buurtkatten enz natuurlijk ook :9

Xanteh
Hoe gaat het met de oefeningen vd fysio?
  zondag 22 september 2013 @ 17:13:40 #59
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_131447375
Leuk Zoë! En wat zijn schoenen idd duur zeg.... ik moet ook nog goede winterschoenen voor Anouk.
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_131447559
Leuk Zoe ! O+ Zijn de zolen flex ?
CS: Wat leuk zeg dat hij al zo lang kan lopen ^O^
Hier gaat ze steeds op dr hurken zitten :D
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_131451342
Haai!! :W

Crosspost uit t babytopic:

Het feest vandaag was echt heel geslaagd. O+ Ik was een relaxte mama ondanks heel veel visite. F.leur heeft het tegen al mijn verwachtingen in super goed gedaan. Ik was bang dat ze heel eenkennig zou zijn en zo onder de indruk van de drukte dat ze de hele dag aan mijn been zou hangen. Maar het tegenovergestelde was waar! *O* Ze vond kadootjes uitpakken super leuk. En we hebben echt suuuuuuper veel speelgoed gekregen, en ik vond alles leuk :D

Foto's van vandaag (beetje groot wel, niet quoten aub!):
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gezellig om hier weer met oude bekende mee te kletsen :Y

[ Bericht 18% gewijzigd door Kwisted op 23-09-2013 06:38:15 ]
pi_131452493
Mijn buurvrouw zei die mensen hebben er vast niets tegen, anders hadden ze wel een hek of een deur voor hun voortuin geplaatst. Al ben ik daar niet zo zeker van. Wij hebben ook geen hek en geen deur, maar onze voortuin is dan ook verre van af.

Xanteh hoe gaat het met je meisje en met het lopen?

Kwisted welkom! Wat een leuke foto's. Ik had net ook in het babytopic gespiekt. Jullie waren overdag natuurlijk druk met feest vieren :)

Ik weet weer wat echte tandjespoep is. Het stinkt en wij hadden 2 doorgelekte luiers binnen 48 uur. Verder gaathet prima hier. Wij waren vandaag op de speeltuin en meneer kroop het trapje op, liep over de loopbrug, nog wat trapjes tussendoor en ging zelfstandig van de glijbaan af, met een klein beetje hulp. Er was daar ook een moeder met haar kinderen en haar hond. De jongens mochten de bal voor de hond gooien, reuzeleuk. Alleen mijn dreumes heeft een haat- liefde verhouding met hondjes, hij vind ze leuk, maar ook zo eng, dat hij begint te huilen.
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
pi_131452857
Welkom Kwisted ! Wat een prachtmeid. O+
Wat heeft ze gekregen ? Bardossa laarsjes ? Wat was er niet perfect aan de taart ?
Mooie foto's , schattig ! En wat een BOS HAAR

Tinu: je dreumes en het hondje *;
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_131452934
Kwisted en mango welkom!

Mag ik even egoposten?

Na al 3 weken standaard op de badkamervloer plassen voor het douchen, dacht ik vandaag ik probeer het potje, ze zat maar te zitten en te zitten heel braaf en vrolijk,, en ze zegt "aklaar" dus ik had zoiets van nou dan gaan we douchen tik haar op 3 keutels in de pot! Zooo trots en weet niet wat ik ervan moet denken, een begin of toeval?

Nu iedere avond voor het douchen gewoon even op het potje zitten :-)
2 liefdes 1 leven(L), 2 levens 1 liefde(L)
pi_131453862
quote:
0s.gif Op zondag 22 september 2013 19:24 schreef kleinzusje het volgende:
Welkom Kwisted ! Wat een prachtmeid. O+
Wat heeft ze gekregen ? Bardossa laarsjes ? Wat was er niet perfect aan de taart ?
Mooie foto's , schattig ! En wat een BOS HAAR

Tinu: je dreumes en het hondje *;
Dankjwel! Ze heeft echt zoveel gekregen. Maar geen bardossa laarsjes. De laarsjes die ze aanheeft zijn van Jochie
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
^O^ Ze zijn niet eens zo heel duur (in verhouding tot anderen }:| )voor compleet leren laarsjes. Iets van 50,- ofzo.

Ze heeft echt vanalles gekregen
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_131453864
Wat leuk Sam ! O+
Heb er nog geen verstand van, maar klinkt heel knap. Plassen ook op het potje ?

Super Kwisted ! Ook zo leuk dat ze het uitpakken leuk vond. Grote meid heb je :Y O+
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
  zondag 22 september 2013 @ 19:56:24 #67
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_131453950
Heeee, die schoentjes heeft E ook O+. Wij krijgen ook veel complimenten idd :D

Leuke foto's Kwis!
pi_131454221
Zijn erg leuk *;
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_131454272
Welkom kwisted en mango!

Lief dat julie het vragen Tinu en Zoë :)
Niet echt geweldig, wel wat beter hoor maar de oefeningen gaan niet altijd even soepel en tot nu toe niet veel resultaat. Was bij de huisarts van de week (voor een andere kwestie) en hij wilde graag dat we langs de kinderarts gaan om extra te checken of er niks anders aan de hand is, dus 8 oktober moeten we er heen. Volgens de huisarts was dat beter dan gewoonweg het advies van het concentratiebureau (ja echt, zijn woorden haha, een huisarts met humor :') ) op te volgen.
pi_131454318
quote:
14s.gif Op zondag 22 september 2013 19:53 schreef kleinzusje het volgende:
Wat leuk Sam ! O+
Heb er nog geen verstand van, maar klinkt heel knap. Plassen ook op het potje ?

Super Kwisted ! Ook zo leuk dat ze het uitpakken leuk vond. Grote meid heb je :Y O+
Nee plassen had ik juist verwacht dat sloeg ze vandaag over haha ,, het leukse was toch wel over mama dr been bungele tijdens het afvegen :-p

Xanteh wat naar :(

Kwisted wat een leuke spulletjes :-)
2 liefdes 1 leven(L), 2 levens 1 liefde(L)
pi_131454712
Leuke cadeau's Kwisted! Die vingerpopboekjes vond M ook prachtig.

Tinu, klinkt goed! M kan inmiddels ook bijna zelf de glijbaan op. Alleen af nog wat hulp bij het gaan zitten.

Xanteh, misschien wel goed om langs de KA te gaan voor een extra check. Fijn dat de ha zo meedenkt. Hoe vaak komt de fysio bij jullie langs?

Knap hoor Sam!
pi_131454873
quote:
17s.gif Op zondag 22 september 2013 20:18 schreef Kyara het volgende:
Leuke cadeau's Kwisted! Die vingerpopboekjes vond M ook prachtig.

Tinu, klinkt goed! M kan inmiddels ook bijna zelf de glijbaan op. Alleen af nog wat hulp bij het gaan zitten.

Xanteh, misschien wel goed om langs de KA te gaan voor een extra check. Fijn dat de ha zo meedenkt. Hoe vaak komt de fysio bij jullie langs?

Knap hoor Sam!
ik kom jou ook overal tegen ;)
pi_131454891
Ik stalk ;)
  zondag 22 september 2013 @ 20:29:58 #74
292060 TimeJumper
Jumping around ;)
pi_131455185
Ik zit een beetje met een dilemma en zou daar graag jullie mening over horen.
R kan per 1 november naar de peuterspeelzaal voor 3 ochtenden/middagen in de week. Maar de meesten zitten vol.
Nu zou ik het liefst willen dat hij naar een peuterspeelzaal gaat die vlak bij mijn gastouder is. Mocht ik het geluk hebben weer een baan te vinden dan kan hij bij die gastouder terecht en dus ook bij die peuterspeelzaal.
Maar deze hebben pas in februari plek.

Nu heb ik wel een plek gevonden per 1 november in een andere peuterspeelzaal. Toen ik contact opnam met de administratie, omdat ik ondanks dat ik een plek gevonden had toch op de wachtlijst wilde voor de peuterspeelzaal vlakbij die gastouder, reageerden die met ja dan kan je beter tot februari wachten.

Maar ik merk aan R dat hij nu echt heel graag met andere kinderen speelt. En hem dan te laten wachten tot februari?
Naar mijn mening kan hij best voor 3 maanden eerst op die andere peuterspeelzaal alvast.

Of is een wisseling nou echt te schokkend op zo'n leeftijd?
Rayen 2½ jaar!
pi_131455260
Aww Tinu

Kz
Ja flexibele zool :)

Geweldig mooi meisje kwisted O+
En leuke cadeaus! Theepot & koekjestrommel heeft S ook, vind ze na heel wat maanden nog steeds leuk

Sam
Wat goed!

Xanteh
Jeetje wat akelig :( hoop dat de ka jullie verder kan helpen

S wilde net niet slapen dus oké, loopt ze naar het potje 'pshh'
Moest ze dus nog even plassen :D
Sinds de zomervakantie gaat ze nu op het potje en we hebben steeds minder luiers nodig ^O^
pi_131455979
Wat knap van je dochter Sam!

Wat vervelend Xanteh. Als de oefeningen van de fysio niet helpen is het denk ik goed om de ka te laten kijken.

Wat een leuke cadeautjes Kwisted. Leuke meid heb je. Op de laatste foto lijkt ze al een stuk groter.

TJ sorry heb geen ervaring met zo een wisseling. Het kan natuurlijk altijd wisseling plaatsvinden op een opvang vanwege vertrekkende leidster of kinderen, maar als je je kind overplaatst is dat natuurlijk een grotere verandering.

Wat goed van S Zoë.

Hier onrustige dreumes, in slaap vallen was al moeilijk en nu weer wakker. Stomme tandjes :(
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
pi_131456143
Hoe oud is r, Timejumper?

Gefeliciteerd Kwisted! En wat een leuke kadootjes!! Wat ziet ze er al groot uit zeg, wauw!

Gewoon doen Sam, voor het douchen op het potje zetten. Zal ws. toeval zijn, want door het geluid van het stromende water moet je plassen. Nena plast dan ook altijd. Goed idee van je om het potje neer te zetten, kan je er een gewoonte van maken en zo leren ze het!

Mango ook gefeliciteerd!! Leuk iedereen naar het dreumestopic!
pi_131457712
quote:
0s.gif Op zondag 22 september 2013 20:48 schreef Troeta het volgende:
Hoe oud is r, Timejumper?

Gefeliciteerd Kwisted! En wat een leuke kadootjes!! Wat ziet ze er al groot uit zeg, wauw!

Gewoon doen Sam, voor het douchen op het potje zetten. Zal ws. toeval zijn, want door het geluid van het stromende water moet je plassen. Nena plast dan ook altijd. Goed idee van je om het potje neer te zetten, kan je er een gewoonte van maken en zo leren ze het!

Mango ook gefeliciteerd!! Leuk iedereen naar het dreumestopic!
Zo dacht ik ook. Overdag komt ze na het poepen de luier en de doekjes brengen, en nu dus gepoept op het potje, was echt verbaast want bij amber werd er altijd gekweken als een speenvarken.

Me moeder zeindat ik met 1 jaar en 9 maanden zindelijk was overdag dus we zullen zien :-)
2 liefdes 1 leven(L), 2 levens 1 liefde(L)
  zondag 22 september 2013 @ 21:25:43 #79
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_131458323
CS wandelen met S gaat hier ook steeds beter :). Vanmiddag ook weer gedaan. Je moet wel veeeeel geduld hebben :P.

Sam wat knap, op het potje gepoept! Wie weet een begin idd. Goed idee om er een gewoonte van te maken.

Zoë wat fijn dat je steeds minder luiers nodig hebt!

Kwisted wat een super leuke foto's van je mooie meisje. Erg mooie taart ook. Ben benieuwd wat er niet perfect aan was :D.

TJ ik weet ook niet zo goed wat wijsheid is. Ieder kind reageert daar denk ik anders op. Ik weet dat het bij J in ieder geval best even duurde voordat hij gewend was, dus hem had ik niet graag na 3 maanden weer ergens anders heen gebracht. Maar voor een ander kindje kan het net zo goed wel prima gaan...

Hier verbaasde S ons gisteren en vandaag. Gisteren zat hij in z'n stoel aan tafel en hij zei 'uit'. Toen zei m'n man: 'nee, we gaan eerst eten.' Zegt S: 'eerst eten, dan uit'. :o We dachten nog: dat is vast toeval, hij hoort dat soort zinnetjes zo vaak van J, dat is vast meer papegaaien dan wijsheid.
Nou vandaag komen we binnen van het wandelen. S wil zijn schoenen gaan opruimen, maar mijn man wil eerst nog zijn jas uit doen. Dus die zegt tegen S: 'eerst jas uit'. En S zegt: 'eerst jas, dan schoenen'. En meteen daarna, terwijl hij zijn schoenen aan het opruimen is: 'eerst schoenen, dan bed.' En dat was nog waar ook: ze gingen daarna echt naar bed. Noujaaaaa. Bijdehandje :D.

[ Bericht 1% gewijzigd door Fee-nix op 22-09-2013 21:33:48 ]
pi_131458881
Xanteh: wat rot zeg ! :* hoop dat er niks ernstigs is. Heeft ze last ?
TJ: heb geen advies, weet er nog te weinig van. Lees dus vol belangstelling mee :)
Zoe: wat knap zeg. Doe je haar wel een luier om ?
Tinu: gelukt ?
Fee: wat super knap van S ! 8-)
Lopen jullie kinderen aan de hand ? De mijne niet :)
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_131459448
quote:
0s.gif Op zondag 22 september 2013 21:34 schreef kleinzusje het volgende:
Xanteh: wat rot zeg ! :* hoop dat er niks ernstigs is. Heeft ze last ?
TJ: heb geen advies, weet er nog te weinig van. Lees dus vol belangstelling mee :)
Zoe: wat knap zeg. Doe je haar wel een luier om ?
Tinu: gelukt ?
Fee: wat super knap van S ! 8-)
Lopen jullie kinderen aan de hand ? De mijne niet :)
Mijnes gaat boos op de grond zitten als ze aan de hand moet lopen en als je haar dan weer rechtzet gaat ze languit op de grond liggen stampen :-p
2 liefdes 1 leven(L), 2 levens 1 liefde(L)
pi_131459977
Mijnes loopt alleen maar aan de hand.

Na een paar avonden op een rij een dreumes huilend en overstuur wakker is het nu (nog?) rustig boven. Vandaag toch maar 2x laten slapen. Misschien was het ene slaapjes toch net wat te weinig. Vandaag verjaardag gehad en hij deed echt zo leuk! Ging helemaal zijn eigen gang en lekker spelen. Heel vrij en ongedwongen. Okey, alleen even huilen toen een ander kindje ook met de rode auto ging spelen waar hij mee wilde spelen. Tja, samen spelen, samen delen.....
pi_131461269
Fee wat is S een slim jongetje ;)

KZ, ik heb hem gevoed en toen viel hij weer in slaap.

Mijn kind pakt soms mijn hand als ik hem aanbied, soms ook niet, dan wil hij het zelf doen.

Kyara, fijn, dat hij zo leuk deed. lastig is dat nog wel met samen spelen, samen delen op deze leeftijd.

Ik was op de speeltuin en daar was een moeder met dreumes en baby. Van de 4 kinderen wilden dus 3 de bal voor de hond gooien: 1 van 16 maanden, 1 van 23 maanden en 1 van 4,5 jaar en wachten tot hun beurt was voor ze allemaal erg lastig ;)
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
pi_131461678
Ja, geduld komt pas veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel later :D

Was wel heel sneu hoor. Gezichtje begon een beetje te betrekken en lipje te trillen. Maar ja, als er 4 auto's zijn en 4 kindjes dan kan je niet met alle auto's spelen. Hij probeerde het autootje ook terug te pakken maar het andere jongetje hield hem stevig vast. Wel schattig om te zien.
pi_131464105
quote:
0s.gif Op zondag 22 september 2013 10:31 schreef kleinzusje het volgende:
http://www.imaginarium.nl(...)or-het-bad-58762.htm

Dit is dan ook weer zo raar ? Staat in de categorie 12-36 maanden, maar is geschikt vanaf 3 jaar ;) :?
Hema heeft ook badstiften, erg leuk, maar het is lastig uitleggen dat het je wel op de badkamermuur mag kleuren en niet op andere muren.

Of de deur van de badkamer, die hier hele mooie kleuren heeft :+
pi_131468831
Kyara M kan zo te horen wel voor zich opkomen. Ook al lukte het nu niet omdat het andere kind sterker was.

Troeta, dat is idd een lastig aspect aan die stiften. Ik had als kind ook iets van lichaamsverf voor in bad. Toen bleek ik er wel allergisch voor.

Slechte nacht hier, tandjesleed en om 23 uur of iets later heeft mijn dreumes ook nog overgegeven. De laatste dagen gebeurt dat tenminste 1keer per dag.
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
  maandag 23 september 2013 @ 07:43:03 #87
159615 PureEvil
Everybody Lies.
pi_131468889
Kwisted, gefeliciteerd! Leuke foto's *O*

TJ , Ik zou m lekker nog 3 maanden laten wachten eerlijk gezegd..... Maar ik ken jouw kind natuurlijk niet ;)

Sam, wat knap zeg, dat ze al op het potje gaat! *O*

Dat badverf/zeep krigj je volgens mij erg moeilijk uit je badkamer....Hier komt het iig niet in huis (en ze wil toch niet in bad, dus ja...)

Tinu vervelend tandjesleed! Ik heb ook tandjesleed :X Sta op mn kop van de pijn
pi_131468948
PE beterschap! Wat is er mis? Ga je straks naar detandarts?
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
  maandag 23 september 2013 @ 07:54:50 #89
159615 PureEvil
Everybody Lies.
pi_131468960
ontstoken tand of tandvlees of wortel....geen idee...het doet zeer iig. Heb zoiets al eerder gehad en toen kreeg ik antibiotica, maar nu zijn het volgens mij 2 tanden :X

Ben er echt zó klaar mee he. wat mij betreft trekken ze alles eruit :(

En ja, ik ga straks wel ff naar de tandarts, kan bellen vanaf 8 uur
pi_131469095
Nog welkom aan de nieuwe dreumesen!! Mango en kwisted, nog gefeliciteerd! *O*
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_131469887
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2013 07:27 schreef Tinuviel het volgende:
Kyara M kan zo te horen wel voor zich opkomen. Ook al lukte het nu niet omdat het andere kind sterker was.
Ik vond het ook al heel wat. Andere kindje was trouwens 3 maanden jonger en 2 koppen kleiner :D

en een stuk lomper, die kroop zo over mijn meisjes heeft, zo over D's hoofd. Die vonden het trouwens geen probleem :D

PE, klinkt pijnlijk. Sterkte!
pi_131472643
He bah PE, sterkte!

Zag nog leuk speelgoed voorbij komen, vooral dat houten bakfietsje :9
Vind het wel jammer dat speelgoed vaak zo duur moet zijn, meestal ga ik langs de kringloop, daar verkopen ze soms ook nieuw speelgoed (soms zelfs in de verpakking) voor weinig.

kz: nee geen last van gelukkig. Ze wil vandaag ineens de hele tijd staan (met hulp, hand onder haar kont) bij de vensterbank *O* Ben benieuwd wat de ka zegt, hoop dat het een gevalletje 'gewoon traag' is :{
pi_131473884
Xanteh,hopelijk inderdaa niks ernstigs,

Hier net voor het middagdutje op het potje, en ja hoor een reuze plas. Die was trouwens nog helemaal blank, zoe bij jullie ook? De luiers zijn wel altijd wat gelig.
2 liefdes 1 leven(L), 2 levens 1 liefde(L)
  maandag 23 september 2013 @ 12:42:20 #94
159615 PureEvil
Everybody Lies.
pi_131475017
Ja dat bakfietsje O+ Zo schattig!

Xanteh, waarom moeten jullie naar de Kinderarts?

Wow, knap hoor Sam!

Nou, de tandarts heeft een gaatje geboord, antibiotica erin gedaan, en 2 röntgenfoto's gemaakt, nu is de pijn wel minder gelukkig....Maar dat kan ook komen door de ibruprofen en 2 paracetamol :+
pi_131475045
Wat goed Sam!
Verschilt per moment van de dag. Het is hier lichtgeel tot doorzichtig. Tot nu toe nooit echt geel.
pi_131475065
En een :* voor tanden/tandjesleed!
pi_131475273
Echt gele plas betekend toch dat je te weinig vocht binnen krijgt, of heb ik dat verkeerd? Dus dan lijkt mij dat heldere urine juist goed is.

Hopen dat het werkt PE, klinkt naar iedergeval. Maar sowieso alles wat met de tandarts te maken heeft klinkt naar in mijn ogen ;)

C moet naar de ka omdat de huisarts graag wil dat ze extra gecheckt wordt of er niks anders aan de hand is, aangezien ze de motoriek heeft van een 7 maanden oude baby. Of fysio alleen wel genoeg is.
pi_131475402
Iemand hier nog cadeautips voor een 1jarig wordend neefje?
Ik heb al een Domoor gekocht maar ben nog opzoek naar wat kleins :)
pi_131475649
Wat is het een dom oor?
2 liefdes 1 leven(L), 2 levens 1 liefde(L)
pi_131476902
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2013 12:59 schreef Rickario het volgende:
Iemand hier nog cadeautips voor een 1jarig wordend neefje?
Ik heb al een Domoor gekocht maar ben nog opzoek naar wat kleins :)
[ afbeelding ]
ik heb op de vorige pagina gepost wat wij heel leuk vonden om te krijgen.

Kleine dingetjes die leuk zijn om te geven: kijk-voelboekjes/voorleesboekjes/bal/houten puzzel/knutselspul
pi_131476912
Welkom nieuwe dreumesmama's! Heb ik F d'r foto's gemist..

Mijnes zit volgens mij in de 15 maanden sprong. Sinds januari ging ze zowel overdag als 's avonds zonder mokken (door)slapen. Afgelopen week was ze wat onrustiger en gisteravond helemaal van padje af. Was ik niet meer gewend, moest echt even omschakelen :D. Verder doet ze het heel goed, wat een ontwikkelingen deze maanden zeg, jeetje. Ze zegt ook steeds poeppppp als ze heeft gepoept, houdt niet van vieze billetjes geloof ik ;).

Hier ook een zoektocht naar betaalbare, leuke flexschoentjes/laarsjes.
Winnares Dione-award '05, '06 en '07!
pi_131479950
clauwheee: doe je weer eens een foto van je dreumes ? O+ Wat kan ze allemaal ? En wat hield dat in, van dr padje af ? Op Marktplaats staan veel nieuwe schoentjes voor minder.

Domoor ? zo'n beker dus als hier boven ? Wat grappig ! 8-)

Sam: wat knap zeg. Jouw dochter is zo snel met alles :)

Xanteh: Gelukkig heeft ze geen last. En wat leuk van het staan *O* Ik koop ook veel bij de kringloop.

Kyara: Trillend lipje van M O+

Tinu en PE: tandjes en TANDEN leed :*

Troeta en FR: lijkt me inderdaad een nadeel. Stift die er niet meer afgaat en overal op kleuren. Ik ga wel eens bij de hema kijken. Misschien voor over een half jaar ?
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_131480767
Ik wil heel graag bij de kringloop kijken maar er is hier niet echt iets in de buurt. Wil ook zo graag van die oude prentenboeken.
pi_131480931
quote:
17s.gif Op maandag 23 september 2013 15:31 schreef Kyara het volgende:
Ik wil heel graag bij de kringloop kijken maar er is hier niet echt iets in de buurt. Wil ook zo graag van die oude prentenboeken.
Om plaatjes in te lijsten ?
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_131481157
Om neer te zetten. M heeft zo'n boekenschap op zijn kamer, daar staan de mooie boeken. De rest van zijn boeken staat in zijn boekenkastje en die plundert hij regelmatig.
pi_131481240
quote:
17s.gif Op maandag 23 september 2013 15:40 schreef Kyara het volgende:
Om neer te zetten. M heeft zo'n boekenschap op zijn kamer, daar staan de mooie boeken. De rest van zijn boeken staat in zijn boekenkastje en die plundert hij regelmatig.
Leuk ! O+

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_131481349
Die van mij hangt aan me, plakt aan me, wil opgetild worden, knuffelen, bij me liggen/zitten en ik moet 24/7 in het zicht zijn. Zelfs alleen ontbijten met vaders is niet goed. :? :o
Sprong ? Welke dan ?
Tis super zoet hoor, maar ik wil ook wel eens even kunnen poepen ofzo
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
  maandag 23 september 2013 @ 15:47:06 #108
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_131481401
Volgens Oei ik Groei zit E nu wel in een sprong, de 9e. Vanaf wk 59 tm 65 zo'n beetje. Das best lang ;).

E is ook wat plakkerig. Lief en lastig!
pi_131483905
Kz, van het padje af, helemaal de weg kwijt, huilen dus ;). Ik zal snel een foto posten. Veel woordjes leert ze, kan heel goed duidelijk maken wat ze wil of bedoelt, kruipen doet ze niet meer/alleen maar lopen, dingen als puzzels en vormenstoof gaan ineens beter enzovoort. Heel leuk om te zien.

Ik hield de sprongen eigenlijk niet zo bij, maar een collega met een meisje van N haar leeftijd herkende het en vertelde dat er rond deze periode ook weer eentje zit.
Winnares Dione-award '05, '06 en '07!
pi_131484030
Dank voor het warme welkom hier! O+
Ik probeer vanavond even mee te lezen en mijn dreumes ( :o ) te showen.
pi_131485003
:W

verjaardagsspam *O*
pi_131489587
Rickario, leuke beker die Domoor. Boekjes oid idd kun je erbij geven.

Clauwhee, hopelijk vanavond makkelijker naar bed. Hier wordt poep niet genoemd, maar zodra dat gebeurd is wordt hij aanhankelijk en wil verschoont worden. Bovendien is het te ruiken ook.

Wat knap Sam. Wel een goed idee om het potje te doen voordat ze gaat douchen. ,ijn kleine volgt me ook naar de wc. Dus dan is zo een potje misschien ook handig ;)

Kyara, misschien heb je ergens een kringloopwinkel waar je met de auto heen kunt? Vlakbij mijn werk zit er een hele grote waar ik allang een keertje in wilde, maar is er nog niet van gekomen.

PE fijn, dat het beter gaat.

Mijn man heeft de co- sleeper, de uitvalbeveiliging voor mijn dreumes weggehaald en ook de zijkant er weer ingezet in zijn opruimingsdrang. Even bedenken wat ik nu ga doen als de kleine s'nachts drinkt of voor andere reden bij ons slaapt. Ik ben bang, dat hij uit bed valt als ik hem niet tussen ons in leg. Iemand een idee?
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
pi_131490981
In een ledikantje op je kamer ,voeden en terug leggen geen optie?

[ Bericht 0% gewijzigd door Sam1993 op 23-09-2013 20:47:06 ]
2 liefdes 1 leven(L), 2 levens 1 liefde(L)
pi_131491145
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2013 20:21 schreef Sam1993 het volgende:
In een ledikantje op je kamer voeden en terug leggen geen optie?
Hoe bedoel je in een ledikantje voeden en terugleggen? Ik voedde hem bij ons in bed en sliep dan weer, ik hoefde hem niet terug te leggen, maar dat durf ik nu niet, tenminste niet als ik hem aan de buitenkant leg. En de afgelopen nachten kwam hij een aantal keer drinken en spuugde gisteren ook nog. Zie het niet echt zitten om steeds op te staan en hem terug te leggen.
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
pi_131491806
Bed met de lange kant tegen de muur en dreumes aan die kant leggen ?
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_131491979
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2013 20:41 schreef kleinzusje het volgende:
Bed met de lange kant tegen de muur en dreumes aan die kant leggen ?
Daarvoor is de kamer niet breed genoeg helaas en ik heb nu 2 slapende kids naast onze slaapkamer liggen, dus wil ook niet de slaapkamer verbouwen. Zou het reisbed een beetje een uitvalbeveiliging zijn? Straks even kijken.
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
pi_131492064
Als het voor 1 nacht is kun je ook 2 dekbedden of een matras naast jullie bed leggen ? Hij komt dan "zacht" neer.
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_131492128
Hmm als je hem niet weg kunt leggen na een voeding zou ik het niet wete, ik ben helemaal tegen samen slapen dus heb me er nooit in verdiept
2 liefdes 1 leven(L), 2 levens 1 liefde(L)
pi_131492162
In eerste instantie voor 1 nacht. En dan manlief vriendelijk verzoeken het morgen weer terug te zetten.

Sam wegleggen kan ik hem wel denk ik. Doe het alleen liever niet, want dan kan ik direct verder slapen.
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
pi_131492203
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2013 20:50 schreef Tinuviel het volgende:
In eerste instantie voor 1 nacht. En dan manlief vriendelijk verzoeken het morgen weer terug te zetten.
Of dan gewoon 1 nachtje tussen jullie in O+
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_131492396
Tinu
Ik zou hem voor 1 nachtje wel terug in het ledikant leggen.
S drinkt niet meer bij me maar slaapt soms wel bij me en toen ze aan de buitenkant lag viel ze bijna. Vond ik echt een rotgevoel. Dus nu breng ik haar weer terug naar haar bedje, slaapt toch prettiger.
Het kan ook best zijn dat hij voor minder nachtvoedingen komt als hij je niet ruikt zegmaar.
pi_131492736
Ik kijk nog wel even wat het wordt. Anders het reisbedje naast ons bed opzetten en dan gaat hij daar in of blijft tussen ons in bed liggen. Hij heeft de afgelopen dagen veel last van natte hik. En de afgelopen dagen of avonden ook wel een keer gespuugd. Dus ik ben bang, dat als hij in zijn eigen kamer slaapt, en hij s'nachts spuugt, dat we het niet meekrijgen. Kan ook proberen hem te voeden voordat ik naar bed ga, dan komt hij misschien later in de nacht pas.
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
pi_131492815
Tinu, Faye ligt bij ons tussenin, ik draai haar ook niet met de andere kant met voeden, ik rol wat verder over mijn heup heen om met de bovenste borst te voeden, is even wennen maar gaat prima!
Mama van F. (2012) en M. (2016)
pi_131492843
Spugen is wel naar ja :(
Op een gegeven moment voedde ik alleen met rechts omdat ze dan tussen ons in kon blijven liggen.
pi_131493127
Wat vinden jullie de voors en tegens bij het "samen in bed slapen" ? Ben wel erg benieuwd ! En ook blij te lezen dat we hier niet de enige zijn
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_131493130
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2013 21:04 schreef Marjolijntje het volgende:
Tinu, Faye ligt bij ons tussenin, ik draai haar ook niet met de andere kant met voeden, ik rol wat verder over mijn heup heen om met de bovenste borst te voeden, is even wennen maar gaat prima!
Dan blijf je wel wakker tijdens het voeden toch? Ja dat doe ik ook weleens, dat is ook een idee.
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
pi_131493200
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2013 21:10 schreef kleinzusje het volgende:
Wat vinden jullie de voors en tegens bij het "samen in bed slapen" ? Ben wel erg benieuwd ! En ook blij te lezen dat we hier niet de enige zijn
Een groot plus samen met bv vond ik altijd kunnen blijven slapen terwijl hij drinkt en dan ook niet het bed uit moeten om hem terug te brengen naar zijn eigen bed. Daarnaast merk ik, dat de geur en nabijheid van ons hem ook tot rust laat komen.
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
pi_131493400
quote:
1s.gif Op maandag 23 september 2013 21:10 schreef Tinuviel het volgende:

[..]

Dan blijf je wel wakker tijdens het voeden toch? Ja dat doe ik ook weleens, dat is ook een idee.
Ik slaap sowieso slecht als ze drinkt, maar ik kan wel in slaap vallen als ik heel moe ben :) Maakt niet uit aan welke kant ze drinkt. Maar ze kan dan gewoon fijn in het midden blijven liggen.
Mama van F. (2012) en M. (2016)
  maandag 23 september 2013 @ 21:18:21 #129
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_131493470
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2013 21:10 schreef kleinzusje het volgende:
Wat vinden jullie de voors en tegens bij het "samen in bed slapen" ? Ben wel erg benieuwd ! En ook blij te lezen dat we hier niet de enige zijn
E heeft best een aantal keer bij ons in bed geslapen, toen ze heel klein was en rond de 7 maanden ofzo, toen had ze last van verlatingsangst en was ze ook een paar keer achter elkaar ziek.

Hoe gezellig ik het ook vind, ik slaap voor geen meter. Ons bed is groot genoeg (180 breed) maar E neemt daar ong een meter van in beslag ;). Ze woelt, draait, schuift etc. Ook vind ze het nu veel te gezellig bij ons, ze gaat echt niet meer slapen. Hier komt het dus nooit meer voor. Ze slaapt ook gewoon supergoed zonder ons :)
pi_131493583
Ik slaap erg onrustig beweeg veel en het moet muisstil zijn als lisa bij me lag sliep ik dus niet. Na 6 weken mee gestopt. Verder vind ik het fijn dat ik af en toe kind "vrij" ben.
2 liefdes 1 leven(L), 2 levens 1 liefde(L)
pi_131493608
Kz
S sliep bijna niet door de Reflux (we wisten eerst niet wat er aan de hand was) en bij ons kwam ze tot rust. Daarnaast deed de bv haar ook goed.
Nu ze sinds kort geen bv meer krijgt slaapt ze smorgens meestal nog bij me O+ lekker knus. Of als vriend weg is. Ik merk dat ze hem echt mist en dat ze dan niet graag alleen is.
Ik heb gemerkt dat ik niet bang hoef te zijn dat ze na een nachtje bij ons slapen, ze niet meer in haar eigen bed wil ofzo. Dat gaat allemaal prima. Laatst was vriend weg en sliep ze gezellig 2x een week bij me..en sinds hij terug is slaapt ze weer lekker in naar eigen bed.

We doen wat goed voelt :)

Wat was voor jullie de reden om samen te slapen?
  maandag 23 september 2013 @ 21:22:32 #132
159615 PureEvil
Everybody Lies.
pi_131493664
Dit gaat me vast niet in dank worden afgenomen, maar ik vind het eigenlijk best wel lui als je niet je kind terug wilt leggen in zn eigen bed 'omdat je dan moet opstaan' :@

Cristel heeft 1x bij ons geslapen, omdat wij radeloos waren en ze maar bleef janken....
En 2x toen we op vakantie waren, ook omdat we niet meer wisten wat te doen...

Maar verder, lekker in het eigen bed. Ben ook doodsbang dat als ze tussen ons in zou slapen dat ze er dan uitvalt, over ons heen klimt, of nog erger..de slaapkamerdeur opendoet en dan van de trap af pleurt :X
  maandag 23 september 2013 @ 21:22:49 #133
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_131493682
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2013 21:10 schreef kleinzusje het volgende:
Wat vinden jullie de voors en tegens bij het "samen in bed slapen" ? Ben wel erg benieuwd ! En ook blij te lezen dat we hier niet de enige zijn
Ik heb geen tegens bij het samen in bed slapen, maar ben toch stiekum wel blij dat ons bed daarvoor gewoon te klein is (1.60 breed). Als het bed breder was geweest, dan had ik het nog niet fijn gevonden denk ik. Na 10 weken naast ons in de wieg is ze naar haar eigen kamer gegaan en daarna sliep ik ook beter, ik werd echt van ieder zuchtje wakker, en aangezien mevrouw nogal een draaikont is in bed, geloof ik niet dat ik dan überhaupt nog zou slapen....hoe groot het bed ook zou zijn ;)
Maar goed, ieder kind is anders, die van mij is vreselijk vroeg wakker ;)

En nog even een *O* voor de nieuwe dreumessen!
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_131493705
Fee, wat knap van S dat hij dat al snapt! Dat lijkt me ook echt zo'n vallend kwartje, de ontdekking dat er eerst het ene kan gebeuren en daarna het andere.

M heeft nooit bij ons in bed geslapen. Ik weet dat het veilig kan maar vertrouwde mezelf er niet mee, en ik ben ook nogal gehecht aan mijn ruimte in bed. Wel een maand of drie een co-sleeper, en daarna sliep hij beter op zijn eigen kamer. Viel samen met het stoppen van de nachtvoedingen. Inmiddels zou het best eens bij me mogen slapen, plek zat inmiddels :P Maar hij wil niet. Wel eens geprobeerd met slecht in slaap komen, maar hij slaapt gewoon niet. Ik zou het, af en toe, wel gezellig vinden, maar ik kan hem moeilijk dwingen ;) Ik denk dat het wel weer komt als hij een beetje groter is.
I'm not troubled or sad, I'm just ready for bed.
pi_131493724
PE
Daar heb je traphekjes voor toch? :9

Wij hebben snachts iig altijd het Traphekje dicht

En over "lui", ik begrijp Tinu wel. Nachtvoedingen + een drukke baan + huishouden en kinderen.. Dan heb je je nachtrust wel nodig.
  maandag 23 september 2013 @ 21:25:17 #136
159615 PureEvil
Everybody Lies.
pi_131493801
ja maar dat kan dus niet bij onze trap....we hebben van die ronde palen, en ik zou niet weten hoe ik het moet vastzetten daar....Wel hebben we een traphekje bij Cristel's kamer :) (ook veiliger vind ik, dan kan ze ook niet naar de kamer van de jongens met de lego/playmobil etc.)
pi_131493819
Het is begonnen in mei. Vanaf dat ze kan staan wilde ze niet meer in haar eigen bed slapen. Ik had geen zin in die strijd en bij ons sliep ze de hele nacht door. Ik vind dat ze zo veel meemaakt overdag en dat ze zo zelfstandig is. Het lijkt wel alsof ze ons snacht nodig heeft. Ze wordt dan helemaal rustig en we slapen alle 3 goed.
Als kleine baby sliep ze bij ons in bed en in de wieg op onze kamer. daarna tijd eigen kamer en dat ging prima.
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_131493842
Ik ben ook gewoon veel te lui om 's nachts 10x mn bed uit te gaan, in de kou te zitten, Faye weer in haar bed te leggen, wachten tot ik het warm heb en verder slapen. Om dat na 2 uur weer te kunnen doen. Ik slaap beter en meer als Faye bij ons in bed ligt.
We zijn ermee begonnen toen ze alleen bij ons op de borst sliep. Of niet. Daarna kon ze tussen ons in en daar is ze blijven liggen. :)
Mama van F. (2012) en M. (2016)
pi_131493907
M heeft in het begin wel op mij geslapen maar nu slaapt hij niet meer bij ons. Hij slaapt dan niet maar gaat zitten klooien (en letterlijk in de gordijnen hangen). Meisjes slapen soms wel bij me als ik zelf in slaap ben gevallen tijdens het voeden.

En ja, ik ben dan ook lui maar na een hele nacht heen en weer lopen blijf ik ook liever liggen.
pi_131493945
N heeft nog nooit bij ons geslapen. Bewust vanuit onze kant maar ook N heeft er nog nooit behoefte aan gehad. Ze ziet ons bed als speelplek, niet als slaapplek. Dat houden we ook zo, ieder z'n eigen bed, werkt voor ons allemaal het beste.
Winnares Dione-award '05, '06 en '07!
pi_131493957
Oja dat is dan lastig met zo'n trap PE

Kz
Lief dat ze zo tot rust komt O+
pi_131494113
Hier een mega rustig meisje ( snachts) behalve als ze ziek is. Ze slaapt zelfs zonder slaapzak. En 1 verdieping, dus geen angst voor enge trappen. Ze klimt sochtends zelf uit bed en maakt me wakker O+
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
  maandag 23 september 2013 @ 21:31:19 #143
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_131494159
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2013 21:27 schreef clauwheee het volgende:
N heeft nog nooit bij ons geslapen. Bewust vanuit onze kant maar ook N heeft er nog nooit behoefte aan gehad. Ze ziet ons bed als speelplek, niet als slaapplek. Dat houden we ook zo, ieder z'n eigen bed, werkt voor ons allemaal het beste.
+1 Voor het slapen gaan we wel eerst op ons bed boekje lezen en slaapzak aan doen, als papa er ook nog bij is, dan is het dolle pret O+
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_131494183
Ons bed is 1.60 :D
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_131494225
Vanuit welk uitgangspunt clauwheee ?
Ik ben erg benieuwd omdat ik niet wil dat ze met 16 jaar nog bij ons in bed ligt. Daar ben ik dan soms bang voor.
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
  maandag 23 september 2013 @ 21:34:33 #146
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_131494339
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2013 21:31 schreef kleinzusje het volgende:
Ons bed is 1.60 :D
Jij hebt geen grote dreumes :P ;)
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_131494406
quote:
1s.gif Op maandag 23 september 2013 21:34 schreef Susie het volgende:

[..]

Jij hebt geen grote dreumes :P ;)
:D *;
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_131494415
quote:
1s.gif Op maandag 23 september 2013 21:31 schreef Susie het volgende:

[..]

+1 Voor het slapen gaan we wel eerst op ons bed boekje lezen en slaapzak aan doen, als papa er ook nog bij is, dan is het dolle pret O+
Hier ook, slaapzak aan op ons bed, dan nog even knuffelen/stoeien, daarna gaat de clown die papa heet naar beneden. Afhankelijk van hoeveel ze gegeten heeft nog wat melk, ik ga met d'r tandenpoetsen en dan naar bed.
Winnares Dione-award '05, '06 en '07!
  maandag 23 september 2013 @ 21:36:41 #149
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_131494450
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2013 21:32 schreef kleinzusje het volgende:
Vanuit welk uitgangspunt clauwheee ?
Ik ben erg benieuwd omdat ik niet wil dat ze met 16 jaar nog bij ons in bed ligt. Daar ben ik dan soms bang voor.
Nou moet ik zeggen dat mijn collega een zoon van 4 heeft die nog zeeeeer regelmatig het bed van zijn ouders claimt door dus ook echt over dwars te gaan liggen, met zijn hoofd op papa en benen bij mama.... daar zou ik dus echt niet aan moeten denken, ik zou echt niet kunnen slapen (mijn collega overigens ook niet ;) )
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_131494614
Ze wilde voor dat ze kon staan echt niet bij ons slapen. Ging echt prima in haar eigen bed. Heb het idee dat het een fase is.
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')