Ik zou in week 1 beginnen. Die is er niet voor niets. Volgens mij bedoelen ze trouwens 6 mile run, niet 6 min.quote:Op dinsdag 10 september 2013 16:57 schreef La_Tramposa het volgende:
Ik heb het idee dat ik al aardig snel ben op de langere afstanden (10 EM en HM.. nou ja niet super snel maar relatief), maar dat ik nog vrij langzaam ben op de kortere afstanden.
Nu is er hier op 6 oktober een 5k run en dan zou ik wel richting de 20/22 minuten willen gaan (afhankelijk van hoeveel ik verbeter).
Ik heb dit schema gevonden:
http://www.halhigdon.com/(...)ced-Training-Program
Denken jullie dat het beter is om bij week 1 te beginnen en dan de test run als race te doen, of juist in week 5 beginnen?
Dat 6 minuten rennen lijkt me trouwens wel gekIk ren altijd minstens 40 minuten ofzo..
Daarom zeg ik ook, afhankelijk van hoeveel ik vooruit ga. Ik heb eigenlijk nooit voor korte afstanden getraind, dus vandaar ook dat ik er niet zo snel in ben. Maar als ik nu deze winter probeer sneller te worden op de korte afstanden, en dan vanaf januari weer verder ga met lange duurvermogen, zou dat dan een goede indeling zijn? Zou dan graag de marathon van Amsterdam in Oktober 2014 lopen..quote:Op dinsdag 10 september 2013 17:13 schreef DeeBee het volgende:
trouwens een flink verschil op de 5 hoor.
En je moet wel in je achterhoofd houden dat én goed zijn op 15 km-HM én super zijn op de 5 km niet altijd hand in hand gaat. Heb na m'n trainingen voor de marathon ondanks m'n goede duurvermogen flink wat moeite gehad met snelle wedstrijdjes, puur door het gebrek aan specifieke training. Andersom is het net zo, dat langere wedstrijden tegen kunnen vallen na veel snel werk.
5/6x is IMHO teveel, 4x is voor mezelf echt de max. Maar ik doe dan ook nog aanvullende dingen dat ik wel op 5/6x pw uitkom (qua trainen).quote:Op dinsdag 10 september 2013 17:09 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Het lijkt mij dat dingen skippen binnen het schema juist niet zo slim is, want het gaat al uit van 5-6 keer rennen dus je hebt de rustige runs wel nodig..?
Ik kan ook mijn 5k van gisteren als test race gebruiken en vanuit daar doorbouwen naar de wedstrijd..
Ben je nu bruin op je schouders?quote:Op dinsdag 10 september 2013 08:36 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
De kleur rood jaals je nog eens wat weet!
Meerdere keren natregenen op de fiets was voor mij in elk geval een grensquote:Op dinsdag 10 september 2013 18:39 schreef Quoi het volgende:
Ik ben niet van porcelein, maar dit was de 3e x vandaag dat ik zeiknat van de fiets kom. Koud brrrr!
Ik ben toch gek als ik ga lopen
Ja, nu wel. Maar das natuurlijk niet de manierquote:Op dinsdag 10 september 2013 18:06 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Ben je nu bruin op je schouders?
Ooh suikerspin! Omnomnomguiltypleasurequote:
Bikkel!quote:Op dinsdag 10 september 2013 19:20 schreef Quoi het volgende:
Ik heb mijn lange tight opgezocht. Tóch nl zin om te lopen. Warm word ik wel denk ik
Wat zijn nu je pr's dan?quote:Op dinsdag 10 september 2013 16:57 schreef La_Tramposa het volgende:
Ik heb het idee dat ik al aardig snel ben op de langere afstanden (10 EM en HM.. nou ja niet super snel maar relatief), maar dat ik nog vrij langzaam ben op de kortere afstanden.
Nu is er hier op 6 oktober een 5k run en dan zou ik wel richting de 20/22 minuten willen gaan (afhankelijk van hoeveel ik verbeter).
5km 24.30 (gisteren in training)quote:
Ik denk dat ik van de baan zou waaienquote:Op dinsdag 10 september 2013 19:57 schreef Guppyfriend het volgende:
Eigenlijk jammer dat ik besloten heb om morgen pas te gaan rennen. Ik vind dit weer echt superstoer om in te rennen
Ik denk dat het bij jou ook wel iets harder waait als bij mij!quote:Op dinsdag 10 september 2013 19:58 schreef hatsaflats het volgende:
[..]
Ik denk dat ik van de baan zou waaien
quote:Op dinsdag 10 september 2013 19:59 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Ik denk dat het bij jou ook wel iets harder waait als bij mij!
Is ook prima toch. Ik ga ook morgenquote:Op dinsdag 10 september 2013 20:04 schreef hatsaflats het volgende:
[..]
Normaal vind ik het eigenlijk wel lekker, door de regen en wind stoempen, maar nu even niet. Dan donderdag maar weer.
*boks*quote:Op dinsdag 10 september 2013 20:05 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Is ook prima toch. Ik ga ook morgen
Dat ligt dicht bij mijn tijden denk ik. UJe bent denk ik iets sneller.quote:Op dinsdag 10 september 2013 19:41 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
5km 24.30 (gisteren in training)
10km 53 nog wat (3 jaar geleden op singelloop, in trainingen loop ik ook ongeveer dat)
16 km 1.30 (5 jaar geleden)
21,1 km 1.54.40 (afgelopen juni)
Nouja als ik dit erop na sla: http://www.runinfo.nl/verwachtingen.htm
dan klopt het eigenlijk ook best met elkaarMaar voor mijn gevoel is er op de korte afstand nog veel meer te winnen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
quote:Op dinsdag 10 september 2013 20:36 schreef Guppyfriend het volgende:
Zondag was dus de Bridge to BridgeNa vorig jaar is dat echt m'n angstgegner geworden. Het was toen zo warm en ik ben toen zo kapot gegaan, dat ik er nu best wel flink tegenop zag...
Ja! Volgend jaar weer doen!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 10 september 2013 20:36 schreef Guppyfriend het volgende:
Zondag was dus de Bridge to BridgeNa vorig jaar is dat echt m'n angstgegner geworden. Het was toen zo warm en ik ben toen zo kapot gegaan, dat ik er nu best wel flink tegenop zag...
Leuk verslag! Leest weer als een trein! En ja! Volgend jaar weer (als ik niet in Engeland woonSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.)! B2b wint hoe dan ook van de d2d!
SKA...the good old daysquote:Op dinsdag 10 september 2013 15:49 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Je kan ons komen bewonderen in Babylon in Woerden. Voor een voorproefje van onze muziek, zie hier www.skapiche.nl
ik moet zeggen, ik heb nog steeds "last" van mijn liezen maar als remedie plank ik nu na elke training 2 x 1,5 minuut.quote:Op dinsdag 10 september 2013 16:00 schreef Wolve000 het volgende:
Opdrukken? 't Is geen strafkamp toch?
me neither! luister er niet al te vaak meer naar maar als het opgaat is het altijd weer genietenquote:Op dinsdag 10 september 2013 20:57 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
I will never get tired of it!
quote:Op dinsdag 10 september 2013 21:04 schreef SEMTEX het volgende:
Ik heb 't Rondje Bergen op 6 oktober gecanceld. Ik trek 't financieel niet
Nou ja, genoeg loopjes over gelukkigquote:
ik zou komend weekend aan het Rogaine evenement mee doen, totdat ik er achter kwam dat het $60.- kostte, dat vind ik toch wel een beetje te veel va het goede.quote:Op dinsdag 10 september 2013 21:04 schreef SEMTEX het volgende:
Ik heb 't Rondje Bergen op 6 oktober gecanceld. Ik trek 't financieel niet
ik hoop stiekum toch voor je dat je niet mee kan doen!quote:Op dinsdag 10 september 2013 20:44 schreef hatsaflats het volgende:
[..]
Leuk verslag! Leest weer als een trein! En ja! Volgend jaar weer (als ik niet in Engeland woon)! B2b wint hoe dan ook van de d2d!
Wordt er gelijk vrolijk van. Vooral up-tempi. Dan kun je toch niet rustig blijven zittenquote:Op dinsdag 10 september 2013 20:57 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
I will never get tired of it!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |