quote:Op dinsdag 3 september 2013 23:51 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Mooie gefundeerd. Dikke pluim!
Je laatste zin samen met 'heb je ook niet gedaan'.. echt zo'n sneer van stil maar... je walgelijke ego druipt er van af.. maar het kan zijn dat je dat zelf niet door hebt hoor.. neem het jezelf niet kwalijk.quote:Op woensdag 4 september 2013 09:25 schreef zarGon het volgende:
[..]
Waar, wijs eens aan? De enige agressor hier is Boterbartje die het nog acht om te schelden.
[..]
Heb je ook niet gedaan.
[..]
Zie reactie bovenstaande post.
[..]
Dat word ik niet, weet je nog hoe de discussie begon? Boterbartje beweerde dat de hardware van de Nokia beter is (en dus geilt hij en niet ik). En nogmaals, het ging puur om de hardware, niet om het gebruiksgemak of de gebruikerservaring, daar heb ik namelijk (nog) niets over beweerd; is ook niet nodig in een discussie die puur gericht is op de hardware.
Loserquote:Op woensdag 4 september 2013 08:00 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Sorry gast, maar er is niets persoonlijks aan als ik zeg dat je een dikke mongool bent omdat je slechte vergelijkingen maakt hoor?
Ik heb verder geen zin om jou te laten zien dat ik gelijk heb omdat ik geen geduld heb voor mensen met een een lage intelligentie, zoals jij. Desalniettemin moet je het zoeken in de richting van Andreas. S4 loopt nog niet soepel op een octacore, WP loopt soepel op een dualcore. Dat maakt de vergelijking een stuk minder nietwaar? Ik zal tóch kort even aangeven welke puntjes in elkgeval in de vergelijking misgaan, de rest van je lulverhaal daargelaten. Zodat je toch enige rust kan vinden, nietwaar?
Daarbij is jouw vergelijking compleet mank. Groter scherm is niet per se een voordeel. De resolutie gaat gepaard met de grootte; je kunt geen pixel zien op de lumia's hoor! Zelfde geldt voor de gpu; die moet veel meer pixels aansturen dus effectief heb je gewoon precies hetzelfde. Accu, zelfde verhaal: je moet bij android eerst nog alles taskkillen wil je er een dag mee doorkomen, mijn Lumia haalt 2 dagen, kan draadloos opladen (de 1020 ook met cover).
En als laatste vergeet jij een van de belangrijkste punten van hardware; de bouwkwaliteit. Samsung komt altijd met gammele, goedkoop voelende plastic troep en Nokia met stevig, degelijke telefoon.
Gebaseerd op bovenstaande vind ik jou nog steeds een dikke mongool als jij achter jouw vergelijking staat.
WP had een toename van 33%; Google 43% en Apple 28%. WP is qua toename dus een goede tweede.quote:Op woensdag 4 september 2013 01:43 schreef zarGon het volgende:
[..]
Mei 2013:
[..]
[..]
Juni 2013:
[..]
WP:
Okt 2012: 120.000+
Jun 2013: 160.000
Google Play Store:
Okt 2012: 700.000
Jun 2013: 1.000.000+
App Store:
Okt 2012: 700.000
Jun 2013: 900.000
Vertel eens, hoe neemt het aantal apps harder toe?
Ga jij eens gauw terug naar school en leer het verschil tussen procenten en procentpunten. Je manipuleert de cijfers uit je eigen tabel.quote:
Het is geen sneer. Ik heb vaker discussies gehad met Boterbartje, wanneer het aankomt op argumenten komt er weinig uit.quote:Op woensdag 4 september 2013 09:30 schreef andreas612 het volgende:
[..]
Je laatste zin samen met 'heb je ook niet gedaan'.. echt zo'n sneer van stil maar... je walgelijke ego druipt er van af.. maar het kan zijn dat je dat zelf niet door hebt hoor.. neem het mij niet kwalijk.
Prima, dan drop ik het grootte van de scherm. De rest blijft staan?quote:En je schermredenatie slaat nog steeds nergens op.. groter is niet beter.. dat probeer je nu te verhullen in een nietszeggend antwoord.
Dat is relatief, in de absolute getallen blijft WP ver achter. En dan nog: het aantal apps bij WP neemt dus niet harder toe zoals Boterbartje beweerde.quote:Op woensdag 4 september 2013 09:34 schreef Sloggi het volgende:
[..]
WP had een toename van 33%; Google 43% en Apple 28%. WP is qua toename dus een goede tweede.
Je mag dat best wat netter aangeven hoor. Ik had 'procentpunten' in plaats van 'procent' moeten gebruiken, heb je gelijk in.quote:[..]
Ga jij eens gauw terug naar school en leer het verschil tussen procenten en procentpunten. Je manipuleert de cijfers uit je eigen tabel.
Ja, puur hardwarematig ja, snap nog steeds niet echt het nut van puur hardware vergelijken maar whatever.quote:Op woensdag 4 september 2013 09:36 schreef zarGon het volgende:
[..]
Het is geen sneer. Ik heb vaker discussies gehad met Boterbartje, wanneer het aankomt op argumenten komt er weinig uit.
Waar ik mij aan 'erger' is dat ik aanhaak op een bewering over de hardware, terwijl de reacties op mij veel verder gaan dan de hardware. Het is ook niet bedoeld als een sneer, maar het kan wel bot overkomen. Verder heb je mijn punten mijns inziens inderdaad niet (geheel) onderuit gehaald, dus het is eerder een statement dan een sneer.
Ben ik nog steeds agressief? Want ik weet nog steeds niet waar je de agressie net zag.
[..]
Prima, dan drop ik het grootte van de scherm. De rest blijft staan?
Hier begon het mee. Geen idee wat zijn doel precies was.quote:Op woensdag 4 september 2013 09:41 schreef andreas612 het volgende:
[..]
Ja, puur hardwarematig ja, snap nog steeds niet echt het nut van puur hardware vergelijken maar whatever.
quote:
Dat is het leuke van cijfers, die kun je altijd in je eigen voordeel gebruiken. Feit blijft dat het WP-ecosysteem nog altijd achterblijft maar flink aan het groeien is.quote:Op woensdag 4 september 2013 09:38 schreef zarGon het volgende:
[..]
Dat is relatief, in de absolute getallen blijft WP ver achter. (Een kleine groei bij een kleine speler is relatief natuurlijk groter dan een grotere groei bij een grote speler.)
40.000 vs. 200.000 vs. 300.000.
Vooruit, je hebt gelijk. Maar je gebruikt wel de verkeerde cijfers. Het marktaandeel is nog altijd relatief klein (maar wel groter dan remlof eerder voorstelde toen hij weer eens data selecteerde op zijn eigen gelijk), maar is dus wel in een jaar met meer dan 77% gestegen. Ik ben benieuwd hoe lang WP dat volhoudt. Als ze dat nog één jaar doen - en ze zijn nog altijd relatief klein dus ze kunnen nog flink groeien - zitten ze al op de helft van het aantal door Apple verkochte apparaten. Tel daarbij op dat WP een veel breder aanbod heeft en ik vind het helemaal niet onrealistisch te denken dat WP voet aan de grond gaat krijgen (heeft het dat niet al?).quote:[..]
Je mag dat best wat netter aangeven hoor. Ik had 'procentpunten' in plaats van 'procent' moeten gebruiken, heb je gelijk in.
Ligt er inderdaad aan hoe je het bekijkt. Als je puur naar WP kijkt, groeit het aantal. Dat is ook geheel in de lijn der verwachting.quote:Op woensdag 4 september 2013 09:45 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Dat is het leuke van cijfers, die kun je altijd in je eigen voordeel gebruiken. Feit blijft dat het WP-ecosysteem nog altijd achterblijft maar flink aan het groeien is.
Prima, relatief is het aandeel van WP meer gestegen dan iOS en Android. Ik hoop dat ze het goed volhouden, concurrentie is alleen maar beter voor ons, de consumenten.quote:Vooruit, je hebt gelijk. Maar je gebruikt wel de verkeerde cijfers. Het marktaandeel is nog altijd relatief klein (maar wel groter dan remlof eerder voorstelde toen hij weer eens data selecteerde op zijn eigen gelijk), maar is dus wel in een jaar met meer dan 77% gestegen. Ik ben benieuwd hoe lang WP dat volhoudt. Als ze dat nog één jaar doen - en ze zijn nog altijd relatief klein dus ze kunnen nog flink groeien - zitten ze al op de helft van het aantal door Apple verkochte apparaten. Tel daarbij op dat WP een veel breder aanbod heeft en ik vind het helemaal niet onrealistisch te denken dat WP voet aan de grond gaat krijgen (heeft het dat niet al?).
En dit komt van iemand die al jaren Android gebruikt.
Ik sta meer dan open voor WP hoor en ik wil ook dat de ontwikkelingen zich ook blijven opvolgen, alleen hebben ze mij flink teleurgesteld met WP 7/7.5. Beetje zoals de teleurstelling die ik persoonlijk (!) had bij iOS, wat op zich stabiel en fijn werkte, maar toch niet voldeed aan mijn behoeften. In de huidige vorm voldoet WP nog niet aan mijn eisen en wensen; of nou ja, Android voldoet er beter aan.quote:Op woensdag 4 september 2013 09:45 schreef Sloggi het volgende:
[..]
En dit komt van iemand die al jaren Android gebruikt.
18%. 5%-punt.quote:Op woensdag 4 september 2013 09:57 schreef zarGon het volgende:
[..]
Ligt er inderdaad aan hoe je het bekijkt. Als je puur naar WP kijkt, groeit het aantal. Dat is ook geheel in de lijn der verwachting.
Echter is het toch niet echt flink te noemen. 5% meer dan iOS, op Android blijft het achterlopen.
Wat betreft de apps heb je gelijk, maar welke programma's (het zijn er inmiddels meer dan 170.000) mis je nu eigenlijk nog bij WP?quote:[..]
Prima, relatief is het aandeel van WP meer gestegen dan iOS en Android. Ik hoop dat ze het goed volhouden, concurrentie is alleen maar beter voor ons, de consumenten.
Een breder aanbod dan Apple doel je op, neem ik aan? En dat is toch het bewonderingswaardige aan Apple, 1 toestel per jaar en alsnog zo'n marktaandeel. Liever meer aanbod, ja.. Maar niet te veel, dat werkt eerder tegen (zoals HTC een tijd geleden deed, toestel na toestel waarbij de specs nauwelijks verschilden).
WP heeft BlackBerry OS van de derde plek gestoten en het lijkt erop dat het zal blijven groeien. Met de overname van Nokia kunnen ze hopelijk een snellere inhaalslag doen, want mijn grootste gemis bij WP zijn toch wel de apps. Ik wil zelfs zo ver gaan dat ik WP solider vind dan Android.
Ik heb een paar weken met WP7/7.5 mogen werken en dat was behoorlijk kut ja. Met 8 heb ik geen ervaring maar ik ken wel een paar mensen die het gebruiken en ik hoor alleen maar positieve verhalen. Het enige echte, objectieve nadeel is het beperkte ecosysteem. Dat probleem is al kleiner, maar het bestaat nog steeds. Maar als niemand de sprong waagt zal dat nooit echt goed worden natuurlijk.quote:Op woensdag 4 september 2013 10:00 schreef zarGon het volgende:
[..]
Ik sta meer dan open voor WP hoor en ik wil ook dat de ontwikkelingen zich ook blijven opvolgen, alleen hebben ze mij flink teleurgesteld met WP 7/7.5. Beetje zoals de teleurstelling die ik persoonlijk (!) had bij iOS, wat op zich stabiel en fijn werkte, maar toch niet voldeed aan mijn behoeften. In de huidige vorm voldoet WP nog niet aan mijn eisen en wensen; of nou ja, Android voldoet er beter aan.
Oh ja, crap.quote:
Zou je het raar vinden als ik meteen binnenval met wat mij het meeste tegenstond aan WP 7.5?quote:[..]
Wat betreft de apps heb je gelijk, maar welke programma's (het zijn er inmiddels meer dan 170.000) mis je nu eigenlijk nog bij WP?
Volgens mij zijn alle grote apps inmiddels voor WP8 beschikbaar, en voor de enkele apps die nog niet te krijgen zijn kun je prima vervangers downloaden.
Tegen al die zaken liep ik ook aan. WhatsApp werkte niet, de browser was kut et cetera.quote:Op woensdag 4 september 2013 10:15 schreef zarGon het volgende:
[..]
Oh ja, crap..
[..]
Zou je het raar vinden als ik meteen binnenval met wat mij het meeste tegenstond aan WP 7.5?
De browser. Was (destijds) beperkt, werkte minder fijn, kon bijvoorbeeld niet helemaal overweg met het FOK!forum en voelde trager aan (dan Safari/Chrome). Verder miste ik een fijne afwerking van de notificaties (geen idee hoe dat nu is) en werkten niet alle apps even optimaal (WhatsApp was kwalitatief echt minder). Ook waren Twitter en Facebook (destijds!) beperkter, je kon er niet alles mee. Toetsenbord was ook niet optimaal.
Ik ben iemand die veel Google-producten/-diensten, zoals Contacts, Chrome, Talk/Chat en Gmail, gebruikt. Wat ik vooral mis zijn (fijne) apps hiervoor. (Het is natuurlijk vanzelfsprekend dat Android hier beter op kan inspringen.)
Dat zijn even een aantal punten die ik nog herinner.
Dat is wel een goed punt vind ik. Vaak worden aantallen apps vergeleken, maar je hebt in principe maar één goed app per functie nodig. Daarnaast mag er ook wel eens naar de kwaliteit van de apps gekeken worden, ik vind Android wat dat betreft erg slecht.quote:Op woensdag 4 september 2013 10:27 schreef -0- het volgende:
Wat een gejank over de hoeveelheid apps die beschikbaar is voor Windows Phone. Kan mij het boeien dat ik uit slechts twee zaklamp apps kan kiezen in plaats van 52. Alle grote apps zijn gewoon verkrijgbaar, behalve wat games misschien.
Deze persoon gaat in op precies dit punt: http://www.infragistics.c(...)e-amp-windows-8.aspx.quote:Op woensdag 4 september 2013 10:30 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Dat is wel een goed punt vind ik. Vaak worden aantallen apps vergeleken, maar je hebt in principe maar één goed app per functie nodig.
Voorbeelden? (Ik ben geen appverslinder, de apps die ik heb werken naar behoren.)quote:Daarnaast mag er ook wel eens naar de kwaliteit van de apps gekeken worden, ik vind Android wat dat betreft erg slecht.
- De permissies worden van tevoren getoond, je kunt de app ook gewoon niet installeren en zoeken naar een alternatief.quote:Op woensdag 4 september 2013 10:37 schreef De_Coulance het volgende:
Een zaklamp-app die toegang heeft tot al je gegevens en met een enorme reclame-banner=Android.
Ik gebruik het nu bijna 4 jaar en die reclame is wel kut, bij veel spellen (had zo'n periodequote:Op woensdag 4 september 2013 10:44 schreef zarGon het volgende:
[..]
- De permissies worden van tevoren getoond, je kunt de app ook gewoon niet installeren en zoeken naar een alternatief.
- Sinds Android 4.3 kun je per app de rechten instellen.
- Doel je op de ads binnen een gratis app? Ik gebruik Android zo'n 4 jaar nu, nog nooit een enorme banner binnen een app gezien. Soms zijn ze wel storend; meestal kun je de app kopen om van de reclame af te komen. (En als je je telefoon geroot hebt kun je reclame toestelbreed blokkeren.)
Motorola in ieder geval niet, dat is net overgekocht door Googlequote:Op woensdag 4 september 2013 11:02 schreef arjan1212 het volgende:
gaat microsoft nu ook rim en Motorola overnemen ?
quote:Op woensdag 4 september 2013 11:11 schreef arjan1212 het volgende:
ze kunnen beter gewoon gelijk fuseren met Google , Microsoft
jatog apple erbij en je hept de beste cumpany beetje mengen met coca-cola drink smakelijkquote:Op woensdag 4 september 2013 11:11 schreef arjan1212 het volgende:
ze kunnen beter gewoon gelijk fuseren met Google , Microsoft
Daarnaast zie ik de toegevoegde waarde van BlackBerry niet voor MS. Of MS moet twee OS'en ontwikkelen die met elkaar concurreren, of BlackBerry moet overstappen op WP8 waardoor BlackBerry in principe gewoon verdwijnt. Overname van Nokia is naar mijn idee gewoon een logische stap voor MS.quote:Op woensdag 4 september 2013 11:10 schreef remlof het volgende:
[..]
Motorola in ieder geval niet, dat is net overgekocht door Google
Microsoft denkt dat de overname van Nokia dé winnende move is en dat ze met het combineren van software- en hardwareafdelingen voor het eerst concurrerend gaan worden met Samsung en Apple. Ik betwijfel dat ten zeerste. De Nokia-smartphones waren absoluut niet slecht maar het spreekt mensen niet aan en het besturingssysteem is gewoon veel minder sterk dan Android en iOS. Gaat dat veranderen met een Microsoft-logo er op?quote:Op woensdag 4 september 2013 11:15 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Daarnaast zie ik de toegevoegde waarde van BlackBerry niet voor MS. Of MS moet twee OS'en ontwikkelen die met elkaar concurreren, of BlackBerry moet overstappen op WP8 waardoor BlackBerry in principe gewoon verdwijnt. Overname van Nokia is naar mijn idee gewoon een logische stap voor MS.
De verkopen van de Lumia's loopt wel steeds beter, zeker na het uitbrengen van de 520 en 620. Met een beetje goede marketing er om heen zou het best goed uit kunnen pakken; het zijn prima telefoons en WP8 werkt gewoon prima. Of het dé winnende move is weet ik niet, maar ik zie ze nog wel een leuk marktaandeel halen en een goede mogelijkheid voor MS om die paar miljard terug te verdienen.quote:Op woensdag 4 september 2013 11:18 schreef Tchock het volgende:
[..]
Microsoft denkt dat de overname van Nokia dé winnende move is en dat ze met het combineren van software- en hardwareafdelingen voor het eerst concurrerend gaan worden met Samsung en Apple. Ik betwijfel dat ten zeerste. De Nokia-smartphones waren absoluut niet slecht maar het spreekt mensen niet aan en het besturingssysteem is gewoon veel minder sterk dan Android en iOS. Gaat dat veranderen met een Microsoft-logo er op?
Ja, de Lumia's lopen veel beter dan eerder. Maar nog steeds gaan er vijf iPhones over de toonbank voor elke Lumia, en dat in een tijd waar er al lang geen nieuwe iPhone is uitgegeven.quote:Op woensdag 4 september 2013 11:28 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
De verkopen van de Lumia's loopt wel steeds beter, zeker na het uitbrengen van de 520 en 620. Met een beetje goede marketing er om heen zou het best goed uit kunnen pakken; het zijn prima telefoons en WP8 werkt gewoon prima. Of het dé winnende move is weet ik niet, maar ik zie ze nog wel een leuk marktaandeel halen en een goede mogelijkheid voor MS om die paar miljard terug te verdienen.
Enige vraag is wat ze met de naam van de smartphones gaan doen; Lumia is nog niet echt bekend, Nokia mogen ze na 2015 niet meer als merknaam op hun smartphones voeren en MS als telefoonmerk zie ik ook niet meteen zitten.
Dat is ook de reden waarom MS dit onderdeel van Nokia voor een paar stuivers heeft over kunnen nemen. De verkopen/marktaandelen vergelijken met iOS/Apple en Android is in die zin ook niet helemaal eerlijk, zulke marktaandelen hoeft MS ook niet te halen om deze overname een succes te kunnen noemen (als ze wel deze marktaandelen gaan halen, wat ik niet snel zie gebeuren overigens, dan is het een gigantisch groot succes).quote:Op woensdag 4 september 2013 11:38 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ja, de Lumia's lopen veel beter dan eerder. Maar nog steeds gaan er vijf iPhones over de toonbank voor elke Lumia, en dat in een tijd waar er al lang geen nieuwe iPhone is uitgegeven.
Welkom iPhone 5c.quote:Op woensdag 4 september 2013 11:38 schreef Igen het volgende:
Apple heeft tot nu toe niks buiten het topsegment.
Nou ja, ik bedoel niet te zeggen dat dat het doel moet zijn - dat is onrealistisch. Maar het geeft wel de gigantische achterstand aan (3,7% martkaandeel, geloof ik?) op zowel de high-range toestellen als de S4 en iPhone als de mid- en lowrange Android-apparaten. Zeker als daar zoals remlof terecht opmerkt een goedkopere iPhone bij komt.quote:Op woensdag 4 september 2013 11:47 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Dat is ook de reden waarom MS dit onderdeel van Nokia voor een paar stuivers heeft over kunnen nemen. De verkopen/marktaandelen vergelijken met iOS/Apple en Android is in die zin ook niet helemaal eerlijk, zulke marktaandelen hoeft MS ook niet te halen om deze overname een succes te kunnen noemen (als ze wel deze marktaandelen gaan halen, wat ik niet snel zie gebeuren overigens, dan is het een gigantisch groot succes).
400 dollar hoorde ik. Dat is onder de 350 euro.quote:Op woensdag 4 september 2013 11:57 schreef andreas612 het volgende:
[..]
Mensen schatten dat ie tussen de 300 en 500 euro gaat kosten..
500 dus
De goedkoopste iPhone kost nu 676 euro. ¤500 zou niet echt heel mid-range zijn.quote:Op woensdag 4 september 2013 11:57 schreef andreas612 het volgende:
[..]
Mensen schatten dat ie tussen de 300 en 500 euro gaat kosten..
500 dus
Prijs in dollar = prijs in euro, meestal.quote:Op woensdag 4 september 2013 11:59 schreef remlof het volgende:
[..]
400 dollar hoorde ik. Dat is onder de 350 euro.
Open een applebashtopicquote:Op woensdag 4 september 2013 12:00 schreef Sloggi het volgende:
Als je een goede prijs-kwaliteitsverhouding wil ben je bij Apple nooit aan het goede adres geweest.
quote:Op woensdag 4 september 2013 10:30 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Dat is wel een goed punt vind ik. Vaak worden aantallen apps vergeleken, maar je hebt in principe maar één goed app per functie nodig. Daarnaast mag er ook wel eens naar de kwaliteit van de apps gekeken worden, ik vind Android wat dat betreft erg slecht.
Jullie onderschatten het belang van apps. Het gaat er niet zozeer om uit hoeveel zaklampen je gaat kiezen, het gaat erom dat Windows Phone als platform klaarblijkelijk niet interessant is. Dit betekent dat veel apps pas heel laat of niet naar Windows Phone komen. Er is geen 'buzz' rondom het ecosysteem zoals bij iOS en in mindere mate Android wel het geval is. Het resultaat is dat mensen die dit belangrijk vinden geen WP-toestel nemen. Windows Phone moet het dus doen met 50+'ers of kinderen als doelgroep, en die geven weinig geld uit in de App Stores. Zodoende blijft het een dood ecosysteem.quote:Op woensdag 4 september 2013 10:27 schreef -0- het volgende:
Wat een gejank over de hoeveelheid apps die beschikbaar is voor Windows Phone. Kan mij het boeien dat ik uit slechts twee zaklamp apps kan kiezen in plaats van 52. Alle grote apps zijn gewoon verkrijgbaar, behalve wat games misschien.
Nee dank je.quote:
Hier moest ik even glimlachen. Mijn ouders hebben tegenwoordig ook een iPhone, net als mijn zusje.quote:Op woensdag 4 september 2013 12:10 schreef TC03 het volgende:
[..]
[..]
Jullie onderschatten het belang van apps. Het gaat er niet zozeer om uit hoeveel zaklampen je gaat kiezen, het gaat erom dat Windows Phone als platform klaarblijkelijk niet interessant is. Dit betekent dat veel apps pas heel laat of niet naar Windows Phone komen. Er is geen 'buzz' rondom het ecosysteem zoals bij iOS en in mindere mate Android wel het geval is. Het resultaat is dat mensen die dit belangrijk vinden geen WP-toestel nemen. Windows Phone moet het dus doen met 50+'ers of kinderen als doelgroep, en die geven weinig geld uit in de App Stores. Zodoende blijft het een dood ecosysteem.
Volledig mee eens. Een platform met minder dan 5% marktaandeel is niet aantrekkelijk genoeg. En dus komt de 46e zaklamp er niet, maar ook duizend andere applicaties waar je er ongetwijfeld minstens 950 nooit van zou gebruiken. Het probleem ontstaat in die overige 50.quote:Op woensdag 4 september 2013 12:10 schreef TC03 het volgende:
[..]
[..]
Jullie onderschatten het belang van apps. Het gaat er niet zozeer om uit hoeveel zaklampen je gaat kiezen, het gaat erom dat Windows Phone als platform klaarblijkelijk niet interessant is. Dit betekent dat veel apps pas heel laat of niet naar Windows Phone komen. Er is geen 'buzz' rondom het ecosysteem zoals bij iOS en in mindere mate Android wel het geval is. Het resultaat is dat mensen die dit belangrijk vinden geen WP-toestel nemen. Windows Phone moet het dus doen met 50+'ers of kinderen als doelgroep, en die geven weinig geld uit in de App Stores. Zodoende blijft het een dood ecosysteem.
Snap je niet wat het woord doelgroep betekent?quote:Op woensdag 4 september 2013 12:14 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Hier moest ik even glimlachen. Mijn ouders hebben tegenwoordig ook een iPhone, net als mijn zusje.
Ja, dus? Het één sluit het ander niet uit hè. De iPhone is een massaproduct die door alle lagen van de bevolking wordt geconsumeerd.quote:Op woensdag 4 september 2013 12:14 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Hier moest ik even glimlachen. Mijn ouders hebben tegenwoordig ook een iPhone, net als mijn zusje.
Jawel, maar ik vind het wel ironisch dat een Appleliefhebber min of meer beweert dat WP iets voor bejaarden en kinderen is.quote:Op woensdag 4 september 2013 12:15 schreef Tchock het volgende:
[..]
Snap je niet wat het woord doelgroep betekent?
Dat is het ook in die zin dat het (op dit moment) niet 'hip' genoeg is voor jongeren. Apple is dat wel, hoewel het óók veel gebruikt wordt door volwassenen.quote:Op woensdag 4 september 2013 12:16 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Jawel, maar ik vind het wel ironisch dat een Appleliefhebber min of meer beweert dat WP iets voor bejaarden en kinderen is.
Dat is alleen ironisch als je niet weet waar je over praat.quote:Op woensdag 4 september 2013 12:16 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Jawel, maar ik vind het wel ironisch dat een Appleliefhebber min of meer beweert dat WP iets voor bejaarden en kinderen is.
Dat dus.quote:Op woensdag 4 september 2013 12:17 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dat is het ook in die zin dat het (op dit moment) niet 'hip' genoeg is voor jongeren. Apple is dat wel, hoewel het óók veel gebruikt wordt door volwassenen.
Ik ben wel benieuwd welke apps die jij of TC03 gebruikt niet beschikbaar zijn voor WP. Ik kan alleen Instagram noemen als populair programma.quote:Op woensdag 4 september 2013 12:17 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dat is het ook in die zin dat het (op dit moment) niet 'hip' genoeg is voor jongeren. Apple is dat wel, hoewel het óók veel gebruikt wordt door volwassenen.
Ik heb geen Windows Phone, dus ik kan het niet controleren, maar ik gebruik (bijvoorbeeld) widgets, launchers, festivalapps, verschillende settings managers, een toetsenbord, TeamApp, waarvan ik betwijfel of ze op Windows bestaan, laat staan of die net zo goed aansluiten op mijn behoeftes als de versies die ik nu gebruik. En dan heb ik alle spellen weggelaten.quote:Op woensdag 4 september 2013 12:19 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Ik ben wel benieuwd welke apps die jij of TC03 gebruikt niet beschikbaar zijn voor WP. Ik kan alleen Instagram noemen als populair programma.
Alle apps van Google bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 4 september 2013 12:19 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Ik ben wel benieuwd welke apps die jij of TC03 gebruikt niet beschikbaar zijn voor WP. Ik kan alleen Instagram noemen als populair programma.
Widget e.d. zou ik inderdaad ook missen op WP8, maar voor veel apps is wel een alternatief. Ik persoonlijk zie de meerwaarde van een miljoen beschikbare apps niet zo - 95 procent is toch bagger - maar ik ben dan ook geen zware gebruiker.quote:Op woensdag 4 september 2013 12:22 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik heb geen Windows Phone, dus ik kan het niet controleren, maar ik gebruik (bijvoorbeeld) widgets, launchers, festivalapps, verschillende settings managers, een toetsenbord, TeamApp, waarvan ik betwijfel of ze op Windows bestaan, laat staan of die net zo goed aansluiten op mijn behoeftes als de versies die ik nu gebruik. En dan heb ik alle spellen weggelaten.
Volgens mij zijn die gewoon beschikbaar? Alleen Maps niet, maar Nokia Maps is voor zover ik weet een volwaardig alternatief (met gratis offline navigatie!).quote:Op woensdag 4 september 2013 12:36 schreef TC03 het volgende:
[..]
Alle apps van Google bijvoorbeeld.
Maar nogmaals, het gaat er niet om wat er wel of niet beschikbaar is, het gaat er ook om dat áls er een nieuwe handige app komt, het waarschijnlijk maanden duurt voortdat WP ook een keertje aansluit.
Dus Google Drive en Gmail zijn beschikbaar?quote:Op woensdag 4 september 2013 12:39 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Volgens mij zijn die gewoon beschikbaar? Alleen Maps niet, maar Nokia Maps is voor zover ik weet een volwaardig alternatief (met gratis offline navigatie!).
Gmail kan gewoon in je standaard mailapp voor zover ik weet. Dat kon in WP7 in ieder geval wel. Drive kun je gebruiken via een omweg, maar Skydrive is geïntegreerd in het systeem.quote:Op woensdag 4 september 2013 12:40 schreef TC03 het volgende:
[..]
Dus Google Drive en Gmail zijn beschikbaar?
Ja ok maar ik gebruik geen Skydrive. En Gmail in de standaard mailapp is EOL aangezien Google de Exchange-support halt toe heeft gezegd, waardoor je geen push mail meer hebt.quote:Op woensdag 4 september 2013 12:44 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Gmail kan gewoon in je standaard mailapp voor zover ik weet. Dat kon in WP7 in ieder geval wel. Drive kun je gebruiken via een omweg, maar Skydrive is geïntegreerd in het systeem.
Volgens mij werkt het gewoon, maar er zijn ook Gmail-apps.quote:Op woensdag 4 september 2013 12:56 schreef TC03 het volgende:
[..]
Ja ok maar ik gebruik geen Skydrive. En Gmail in de standaard mailapp is EOL aangezien Google de Exchange-support halt toe heeft gezegd, waardoor je geen push mail meer hebt.
Alsof je dat nog nodig hebt met de supernavigatie van Nokia. Echt alles staat er in en het is ook erg accuraat allemaal en met offline kaarten.quote:Op woensdag 4 september 2013 13:15 schreef Sloggi het volgende:
http://www.windowsphone.com/nl-nl/store/search?q=travel+guide
Vergeet youtube een google now nietquote:Op woensdag 4 september 2013 12:40 schreef TC03 het volgende:
[..]
Dus Google Drive en Gmail zijn beschikbaar?
Een reisgids is iets anders dan een navigatie-app.quote:Op woensdag 4 september 2013 13:59 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Alsof je dat nog nodig hebt met de supernavigatie van Nokia. Echt alles staat er in en het is ook erg accuraat allemaal en met offline kaarten.
Youtube werkt gewoon op WP en Google Now is een 'unique selling point' van Android. Telt niet echt mee als je de appstore van WP vergelijkt met Android en Apple.quote:Op woensdag 4 september 2013 17:23 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Vergeet youtube een google now niet
Als het erom gaat of je zonder kunt wordt er geen enkele smartphone meer verkocht, en al helemaal geen Eppel.quote:Op woensdag 4 september 2013 17:37 schreef remlof het volgende:
Ja want Google Now kan je echt niet zonder
Het sloeg op dat 'unique selling point'quote:Op woensdag 4 september 2013 17:41 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Als het erom gaat of je zonder kunt wordt er geen enkele smartphone meer verkocht, en al helemaal geen Eppel.
Blijkbaar zijn er mensen die Now belangrijk vinden in een telefoon (al kan ik me lastig voorstellen waarom). Je toevoeging dat je niet zonder kunt is dan nogal nutteloos.quote:Op woensdag 4 september 2013 17:47 schreef remlof het volgende:
[..]
Het sloeg op dat 'unique selling point'
Ik beweer toch ook niet dat je niet zonder kunt. Ik beweer dat alleen Androidtelefoons Google Now hebben.quote:Op woensdag 4 september 2013 17:47 schreef remlof het volgende:
[..]
Het sloeg op dat 'unique selling point'
EOL? Wat is dat?quote:Op woensdag 4 september 2013 12:56 schreef TC03 het volgende:
[..]
Ja ok maar ik gebruik geen Skydrive. En Gmail in de standaard mailapp is EOL aangezien Google de Exchange-support halt toe heeft gezegd, waardoor je geen push mail meer hebt.
Cloudservice met 2 gig online die je er gratis bij krijgt. Je bestanden zijn zo op al je Windows 8 apparaten te openen.quote:Op woensdag 4 september 2013 18:23 schreef ArnosL het volgende:
[..]
EOL? Wat is dat?
Ik weet wel dat de standaard mail app van WP8 vanmiddag nog mail binnen heeft gehaald van m'n gmail account
Google Now is een onderdeel van Google Search en is ook beschikbaar op iOS.quote:Op woensdag 4 september 2013 18:10 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Ik beweer toch ook niet dat je niet zonder kunt. Ik beweer dat alleen Androidtelefoons Google Now hebben.
Weer wat geleerd.quote:Op woensdag 4 september 2013 18:30 schreef zarGon het volgende:
[..]
Google Now is een onderdeel van Google Search en is ook beschikbaar op iOS.
https://itunes.apple.com/us/app/google-search/id284815942?mt=8.
Simpel mannetje die ZarGon..quote:Op woensdag 4 september 2013 09:30 schreef andreas612 het volgende:
[..]
Je laatste zin samen met 'heb je ook niet gedaan'.. echt zo'n sneer van stil maar... je walgelijke ego druipt er van af.. maar het kan zijn dat je dat zelf niet door hebt hoor.. neem het jezelf niet kwalijk.
En je schermredenatie slaat nog steeds nergens op.. groter is niet beter.. dat probeer je nu te verhullen in een nietszeggend antwoord.
De SGS4 blijft op vele fronten hardwarematig beter dan de Lumia 1020.quote:Op woensdag 4 september 2013 19:01 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Simpel mannetje die ZarGon..
Dat sowieso, valt ook niets aan te ontkennen. Ik zou wel graag een HTC One willen met WP8 en de app-ondersteuning van Nokia. Dat zou de perfecte telefoon zijn voor mijquote:Op woensdag 4 september 2013 19:07 schreef zarGon het volgende:
[..]
De SGS4 blijft op vele fronten hardwarematig beter dan de Lumia 1020.. Mooi dat we het eens zijn dat de hardware van Nokia niet veel beter is en zelfs zwakker is.
Kusjekroel..
Zo gewoon is dat niet. Microsoft en Google liggen al tijden in de clinch over de native WP youtube app. Google ontwikkelt geen apps voor WP omdat er amper gebruikers zijn en daarom heeft MS z'n eigen youtube app ontwikkeld. Het probleem is dat MS willens en wetens niet aan de eisen van Google wil voldoen waardoor Google de app geblokkeerd heeft.quote:Op woensdag 4 september 2013 17:35 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Youtube werkt gewoon op WP en Google Now is een 'unique selling point' van Android. Telt niet echt mee als je de appstore van WP vergelijkt met Android en Apple.
Denk je dat echt?quote:Op woensdag 4 september 2013 19:24 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Zo gewoon is dat niet. Microsoft en Google liggen al tijden in de clinch over de native WP youtube app. Google ontwikkelt geen apps voor WP omdat er amper gebruikers zijn en daarom heeft MS z'n eigen youtube app ontwikkeld. Het probleem is dat MS willens en wetens niet aan de eisen van Google wil voldoen waardoor Google de app geblokkeerd heeft.
Gast, jouw vergelijkingen slaan gewoon nergens op. En niets geen kusjekroel achterlijke homo.quote:Op woensdag 4 september 2013 19:07 schreef zarGon het volgende:
[..]
De SGS4 blijft op vele fronten hardwarematig beter dan de Lumia 1020.. Mooi dat we het eens zijn dat de hardware van Nokia niet veel beter is en zelfs zwakker is.
Kusjekroel..
Google doet dat omdat ze niet om zo'n grote markt als iOS heen kunnen, dan zouden ze te veel gebruikers mislopen. WP is nog niet groot en dat is wat makkelijker te negeren. Tevens proberen ze op deze manier mensen die twijfelen tussen WP en Android naar Android te trekken.quote:Op woensdag 4 september 2013 19:24 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Zo gewoon is dat niet. Microsoft en Google liggen al tijden in de clinch over de native WP youtube app. Google ontwikkelt geen apps voor WP omdat er amper gebruikers zijn en daarom heeft MS z'n eigen youtube app ontwikkeld. Het probleem is dat MS willens en wetens niet aan de eisen van Google wil voldoen waardoor Google de app geblokkeerd heeft.
Software, geen hardware.quote:Op woensdag 4 september 2013 19:27 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Gast, jouw vergelijkingen slaan gewoon nergens op. En niets geen kusjekroel achterlijke homo.
Já een octacore is in theorie 4x zoveel als een dual core. Toch loopt een Lumia veel soepeler dan een SG4, daarom is de vergelijking gewoon krom.
Groter scherm heb ik laten vallen; hogere resolutie en hogere ppi blijft staan (omdat hardware).quote:Een groter scherm IS NIET BETER. Een hogere resolutie boven een x aantal ppi maakt geen RUK uit en kost alleen maar meer reken kracht voor de pixels.
Mooi, de gpu van een SGS4 is ook sterker.quote:Een adreno 320 IS beter dan een een 220 MAAR een s4 heeft dermate meer pixels dat het geen kloten uitmaakt.
Je vergeet nog te reageren op je andere uitspraken over het aantal apps en marktaandeel.quote:Maar jij kan met je grote ego echt niet langs jouw eigen achterlijke vergelijking kijken en dat is echt verdomde triest.
Google zegt het zelf:quote:
quote:Op woensdag 4 september 2013 19:33 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Google zegt het zelf:
"We are very careful about where we invest and will go where the users are but they are not on Windows Phone or Windows 8."
http://www.theverge.com/2(...)o-plans-windows-apps
Dit dus. WP is gewoon een concurrent en Google zou wel gek zijn om de concurrentie sterker te maken. Dat doen ze dus ook niet.quote:Op woensdag 4 september 2013 19:30 schreef ArnosL het volgende:
[..]
Google doet dat omdat ze niet om zo'n grote markt als iOS heen kunnen, dan zouden ze te veel gebruikers mislopen. WP is nog niet groot en dat is wat makkelijker te negeren. Tevens proberen ze op deze manier mensen die twijfelen tussen WP en Android naar Android te trekken.
Ik vergeet helemaal niets, ik ga er gewoon niet op in.quote:Op woensdag 4 september 2013 19:32 schreef zarGon het volgende:
[..]
Software, geen hardware.
Mooi dat je toegeeft dat de cpu van de SGS4 sterker is.
[..]
Groter scherm heb ik laten vallen; hogere resolutie en hogere ppi blijft staan (omdat hardware).
[..]
Mooi, de gpu van een SGS4 is ook sterker.
Dus: SGS4 heeft een beter scherm, een hogere resolutie, een sterkere cpu en betere gpu.
Dus dus: De hardware van Nokia is niet veel beter, maar juist zwakker.
[..]
Je vergeet nog te reageren op je andere uitspraken over het aantal apps en marktaandeel.
Kusje..
Jeetje, wat ben jij een egoïst zeg. Jouw kennis niet met mij delen, mensonterend dit!quote:Op woensdag 4 september 2013 20:12 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Ik vergeet helemaal niets, ik ga er gewoon niet op in.
Die arrogantie.. jezus.
Dat ik niet in wil gaan op jouw argumenten betekent niet dat ik het er mee eens ben. Integendeel.quote:Op woensdag 4 september 2013 20:29 schreef zarGon het volgende:
p ingaat zijn we het bij dezen eens dat de groei van het aantal apps relatief gezien sneller dan iOS, maar trager dan Android is. Absoluut gezien lopen ze nog hopeloos achter, duurt nog wel even totdat ze de 250.000 halen, laat staan een miljoen.
Ik zie je argumenten graag tegemoet. Tot nu toe heb je geen enkele bewering met een argument of bron ondersteund.quote:Op woensdag 4 september 2013 20:31 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Dat ik niet in wil gaan op jouw argumenten betekent niet dat ik het er mee eens ben. Integendeel.
Ja. Ik ga ook niet ontkennen dat de wereld rond is ofzo.quote:Op woensdag 4 september 2013 20:36 schreef zarGon het volgende:
En we zijn het toch wel eens dat SGS4 qua hardware beter is dan de Nokia Lumia 1020 eh?.
Nah, meer geïrriteerd dat ik zulke domme mensen op de wereld rondlopen als Zargonquote:
Woei!quote:Op woensdag 4 september 2013 20:41 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Ja. Ik ga ook niet ontkennen dat de wereld rond is ofzo.
Je vraagt nu iets wat empirisch toetsbaar is.. 2+2 =4 (daargelaten dat 2+2 ook 5 kan zijn ivm siginificantie).
Dat is subjectief, zowel Android als WP hebben hun sterke punten en tekortkomingen. Welke beter is hangt dus af van de gebruiker, er is geen duidelijke winnaar op te noemen.quote:Maar qua merkbare hardware (door de software, maar ook door prioriteiten) is de Lumia 1020 beter.
Deze domme zarGon heeft zonder te schelden en door argumenten te gebruiken de almachtige Boterbartje overtuigd van zijn gelijk.quote:[..]
Nah, meer geïrriteerd dat ik zulke domme mensen op de wereld rondlopen als Zargon
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |