Mijn zienswijze is dat Amerika zich er terecht niet mee wil bemoeien maar het gedwongen is wel te doen, zaak loopt gigantisch uit de hand en vormt een bedreiging voor grote belangen in de regio. Het is dus slechts een kwestie van "wanneer" en niet "gaan ze nou wel erin stappen of niet".quote:Op zondag 1 september 2013 17:27 schreef Triggershot het volgende:
Ik denk wel dat Assads einde hoe dan ook in zicht is, of het komt door interne stabiliteit weet ik niet, maar Amerikaanse inmenging zal het zeker wel bespoedigen. Wat denk jij?
Zal het veranderen of een mod.quote:Op zondag 1 september 2013 17:35 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
Waarom staat er bovenaan de OP trouwens geen Syrische vlag?
Omdat FOK! voor de terroristen is.quote:Op zondag 1 september 2013 17:35 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
Waarom staat er bovenaan de OP trouwens geen Syrische vlag?
Volgens mij valt dat reuze mee.quote:
Het slaat nu een beetje om inderdaad, nu de illusie van een Arabische Lente als sneeuw voor de zon verdwijnt.quote:
Onze visies komen wel aardig overeen idd. Ben benieuwd hoe het gaat verlopen, met name met de laatste VN bijeenkomst.quote:Op zondag 1 september 2013 17:36 schreef Aloulou het volgende:
[..]
Mijn zienswijze is dat Amerika zich er terecht niet mee wil bemoeien maar het gedwongen is wel te doen, zaak loopt gigantisch uit de hand en vormt een bedreiging voor grote belangen in de regio. Het is dus slechts een kwestie van "wanneer" en niet "gaan ze nou wel erin stappen of niet".
Daarnaast heeft de strijd (nog) niet de fase bereikt dat het regime echt op haar laatste poten staat en bijv. het epicentrum verschoven is naar de hoofdstad. Er staan behalve de laatste aanval met chemische wapens nog veel groter en onmenselijker leed te wachten; een tweede Halabja bijv.
Moeilijk in te schatten wat Congress zal stemmen, ik vermoed dat er uiteindelijk toch een meerderheid met een "tikje uitdelen" akkoord gaat omdat Obama meerdere malen de rode lijn heeft verkondigd en als Amerika nu niets doet het internationaal (ook naar andere vijanden) een zeer zwak signaal afgeeft.
Niet alleen dat, anti Assad is ook pro Al-Qaeda blijkbaar.quote:Op zondag 1 september 2013 17:50 schreef Re het volgende:
[..]
als in pro VS is pro Al Qaida of zoiets, toch?
Anti-VS, anti-Assad, pro-rebellen. Het hoeft logisch niet te kloppen, als je maar kan schoppen tegen de grote boze machten.quote:Op zondag 1 september 2013 17:50 schreef Re het volgende:
[..]
als in pro VS is pro Al Qaida of zoiets, toch?
Het lijkt op de Arabische letterquote:Op zondag 1 september 2013 17:39 schreef IPA35 het volgende:
Waarom gebruiken Arabieren het cijfer 7 als letter wanneer zij Arabisch schrijven in het Latijns alfabet?
Hoe moet ik dit lezen?
Dit wilde ik altijd al weten. Waarvoor dank!quote:Op zondag 1 september 2013 18:08 schreef Peunage het volgende:
[..]
Het lijkt op de Arabische letter
ح
wanneer je het gebruikt in een woord. Uitgesproken als eeb harde H, uit de keel.
2 = ء = AAquote:Op zondag 1 september 2013 18:09 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Dit wilde ik altijd al weten. Waarvoor dank!
Congres gaat pas op 9 september vergaderen, duurt nog wel ff.quote:
Befehl ist befehl!quote:Op zondag 1 september 2013 18:51 schreef De_Ilias het volgende:
Zwakzinnigen dat soort leger figuren, als onderdeel van een leger moet je begrijpen dat jij niks zelf te willen hebt, je hebt orders en die moet je opvolgen. En die zijn niet altijd leuk.
Zou je dat ook zeggen wanneer jij in het leger zit en iets tegen je geweten en normen/waarden in gaat?quote:Op zondag 1 september 2013 18:51 schreef De_Ilias het volgende:
Zwakzinnigen dat soort leger figuren, als onderdeel van een leger moet je begrijpen dat jij niks zelf te willen hebt, je hebt orders en die moet je opvolgen. En die zijn niet altijd leuk.
op zich wel apart dat Kerry al weet wat voor gas er door wie is gebruikt terwijl een VN team dat daadwerkelijk ter plaatse is geweest nog niet helemaal zeker is of er uberhaupt chemische wapens zijn gebruiktquote:Op zondag 1 september 2013 18:50 schreef DeToffifee het volgende:
Sarin gas, zegt Kerry:
(CNN) -- The Obama administration pushed forward Sunday on a new path toward military action in Syria, urging Congress to support the president's call.
Announcing that evidence collected independently of a United Nations probe shows Syria used sarin gas in an attack on its people, U.S. Secretary of State John Kerry said the United States has to act.
"If you don't do it, you send a message of impunity," he said in an interview with CNN's "State of the Union."
Iran, North Korea, and Hezbollah "will look at the United States and say 'Nothing means anything' -- that's what's at stake here," he said.
Kerry: Evidence of sarin gas in Syria Opposition: Decision will embolden regime 'We have to do something' about Syria What steps will the U.S. take in Syria?
Syria denies using chemical weapons on its people, and blames the rebels.
Even as Kerry called the evidence "overwhelming" Sunday, the United Nations argued that world leaders should wait until U.N. investigators determine whether chemical weapons were used.
Rest van artikel hier: http://edition.cnn.com/20(...)index.html?hpt=hp_t1
Nou ze zorgen er anders mooi voor dat salafi’s in andere landen niet aan de macht komen.quote:Op zondag 1 september 2013 18:51 schreef De_Ilias het volgende:
Zwakzinnigen dat soort leger figuren, als onderdeel van een leger moet je begrijpen dat jij niks zelf te willen hebt, je hebt orders en die moet je opvolgen. En die zijn niet altijd leuk.
De inspecteurs hebben zelf al gezegd dat er sterke aanwijzingen waren voor gifgas tijdens hun bezoek daar. Even de bron zoeken.quote:Op zondag 1 september 2013 18:57 schreef sp3c het volgende:
[..]
op zich wel apart dat Kerry al weet wat voor gas er door wie is gebruikt terwijl een VN team dat daadwerkelijk ter plaatse is geweest nog niet helemaal zeker is of er uberhaupt chemische wapens zijn gebruikt
natuurlijk is er gifgas gebruikt, alles wijst daaropquote:Op zondag 1 september 2013 19:00 schreef DeToffifee het volgende:
[..]
De inspecteurs hebben zelf al gezegd dat er sterke aanwijzingen waren voor gifgas tijdens hun bezoek daar. Even de bron zoeken.
Ja maar Kerry zegt zelf "independently of the UN".quote:Op zondag 1 september 2013 19:00 schreef DeToffifee het volgende:
[..]
De inspecteurs hebben zelf al gezegd dat er sterke aanwijzingen waren voor gifgas tijdens hun bezoek daar. Even de bron zoeken.
http://www.globalresearch(...)-syria-9-months-ago/quote:“We Informed US of Chemical Weapons Transfer to Syria 9 Months Ago”
http://www.globalresearch(...)hind-chemical-attackquote:Syrians In Ghouta Claim Saudi-Supplied Rebels Behind Chemical Attack
http://www.globalresearch(...)n-syria-who-wrote-itquote:US Foreign Policy “Script” on Syria, Who Wrote It?
http://www.globalresearch(...)d-dodgy-intelligencequote:Chemical Hallucinations and Dodgy Intelligence
http://www.globalresearch(...)ical-weapons-attack/quote:Jabhat al-Nusra Rebels Admit Responsibility for Chemical Weapons Attack
Ze zijn er al mee gepakt in Turkije.quote:Op zondag 1 september 2013 19:02 schreef SeLang het volgende:
Als het sarin gas was, dan werpt de vraag zich op waarom een Japanse sekte dat spul wel kon krijgen (metro attack in Tokyo in 1995) en het voor een rebellenleger dat gesteund wordt door Saoedi Arabië "onmogelijk" zou zijn om dat spul te krijgen en te gebruiken...
Volgens mij niet.quote:
Dat hebben ze ook zeiden ze, en zouden ze niet ook in contact staan met het VN team?quote:Op zondag 1 september 2013 19:02 schreef Peunage het volgende:
[..]
Ja maar Kerry zegt zelf "independently of the UN".
Dus ze hebben zelf onderzoek gedaan op 1 of andere manier, onafhankelijk van de VN.
Het lijkt mij van niet.quote:Op zondag 1 september 2013 19:05 schreef DeToffifee het volgende:
[..]
Dat hebben ze ook zeiden ze, en zouden ze niet ook in contact staan met het VN team?
Die verdwijnt niet. Mensen krijgen door dat het iets langer duurt dan een week.quote:Op zondag 1 september 2013 17:41 schreef waht het volgende:
[..]
Het slaat nu een beetje om inderdaad, nu de illusie van een Arabische Lente als sneeuw voor de zon verdwijnt.
Resultaat van jarenlange verdeel en heers politiekquote:Op zondag 1 september 2013 17:52 schreef waht het volgende:
[..]
Anti-VS, anti-Assad, pro-rebellen. Het hoeft logisch niet te kloppen, als je maar kan schoppen tegen de grote boze machten.
Is die er ooit geweest dan? En als dat zo is duurt jou week wel erg lang.quote:Op zondag 1 september 2013 19:07 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Die verdwijnt niet. Mensen krijgen door dat het iets langer duurt dan een week.
Die hebben 3 weken nodigquote:Op zondag 1 september 2013 19:14 schreef sp3c het volgende:
lever die monsters in bij de VN zou ik zeggen
so?quote:
Ik heb in het leger geleerd dat ik zelf verantwoordelijk ben voor handhaving van mensenrechten en de Conventie van Geneve. Ook al moet ik dienstbevel weigeren.quote:Op zondag 1 september 2013 18:51 schreef De_Ilias het volgende:
Zwakzinnigen dat soort leger figuren, als onderdeel van een leger moet je begrijpen dat jij niks zelf te willen hebt, je hebt orders en die moet je opvolgen. En die zijn niet altijd leuk.
Dan heb je naar 3 weken antwoord wat het is, maar dan weet je nog niet door wie. Daarnaast als een Obama over een redline heeft, kan die niet 3 weken nadat de redline is overschreden pas actie ondernemen.quote:
als ze het gelijk hadden gestuurd dan was het onderzoek al halverwege en ik zie Obama sowieso niets meer doen voor het congres erover heeft gestemdquote:Op zondag 1 september 2013 19:19 schreef practics het volgende:
[..]
Dan heb je naar 3 weken antwoord wat het is, maar dan weet je nog niet door wie. Daarnaast als een Obama over een redline heeft, kan die niet 3 weken nadat de redline is overschreden pas actie ondernemen.![]()
(Helemaal niet op basis van niks, aangezien hij dan nog niks weet)
Ik ook niet, maar denk wel dat we er beide over eens zijn, dat aanval met de minuut zinlozer word.quote:Op zondag 1 september 2013 19:20 schreef sp3c het volgende:
[..]
als ze het gelijk hadden gestuurd dan was het onderzoek al halverwege en ik zie Obama sowieso niets meer doen voor het congres erover heeft gestemd
Ja, Bouazizi was een CIA-agent.quote:Op zondag 1 september 2013 19:20 schreef BaajGuardian het volgende:
Wat als die hele arabische lente opgezet is om overal het moslim broederschap aan de macht te krijgen zodat er meer steun zou zijn tegen assad om iran te verzwakken?
(en dat dus mislukt is in egypte, relatief gezien dan)
Wat als de hele Arabische Lente is opgezet om de MB de genadeslag toe te brengen?quote:Op zondag 1 september 2013 19:20 schreef BaajGuardian het volgende:
Wat als die hele arabische lente opgezet is om overal het moslim broederschap aan de macht te krijgen zodat er meer steun zou zijn tegen assad om iran te verzwakken?
(en dat dus mislukt is in egypte, relatief gezien dan)
lijkt me dus niet, de mb vechten tegen assad, mb is juist overal aan de macht gekomen (behalve dus egypte omdat ze daar het leger inzetten)quote:Op zondag 1 september 2013 19:22 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Wat als de hele Arabische Lente is opgezet om de MB de genadeslag toe te brengen?
http://www.nu.nl/buitenla(...)sche-liga-syrie.htmlquote:'Geen vredesplan Arabische Liga voor Syrië'
De Arabische Liga komt niet met een eigen vredesinitiatief voor de crisis in Syrië. Dat heeft de Egyptische minister van Buitenlandse Zaken, Nabil Fahmi, zondag gezegd tijdens een overleg van de Arabische Liga in Caïro.
rare conclusie?quote:Op zondag 1 september 2013 19:21 schreef practics het volgende:
[..]
Ik ook niet, maar denk wel dat we er beide over eens zijn, dat aanval met de minuut zinlozer word.
nee daar heb je ballistische gegevens voor nodig enzo en die heeft niemandquote:En het VN onderzoek ook geen uitsluitsel gaat geven, over wie het heeft gedaan.
quote knopje klikken en dan copy/paste hier.quote:Op zondag 1 september 2013 19:27 schreef DeToffifee het volgende:
Even een vraagje: hoe quote ik een post uit het vorige deel?
Quote knop drukken, post kopieren en hier in het comment sectie plaatsenquote:Op zondag 1 september 2013 19:27 schreef DeToffifee het volgende:
Even een vraagje: hoe quote ik een post uit het vorige deel?
Euh? Wat dacht je van het element verrassing? Syrie heeft nu zee van tijd gehad om maatregelen te treffen, sterker nog dat hebben ze nog steeds. Aanval word dus met de minuut zinlozer. Dat was het inderdaad al want met een paar bommen doe je weinig. Nu helemaal niks meer en over een week.....quote:Op zondag 1 september 2013 19:24 schreef sp3c het volgende:
[..]
rare conclusie?
voor mij is het nog net zo zinnig/zinloos als een paar dagen geleden
argumenten zijn niet veranderd ofzo
Geloof mij dat komt nooit.quote:[..]
nee daar heb je ballistische gegevens voor nodig enzo en die heeft niemand
misschien dat er scherven ofzo gevonden zijn, dat moet wel wat uitsluitsel kunnen geven
het verrasingselement was al weg toen obama over die rode lijn begon en Assad heeft gewoon de middelen niet om Amerika af te stoppenquote:Op zondag 1 september 2013 19:28 schreef practics het volgende:
[..]
Euh? Wat dacht je van het element verrassing? Syrie heeft nu zee van tijd gehad om maatregelen te treffen, sterker nog dat hebben ze nog steeds. Aanval word dus met de minuut zinlozer. Dat was het inderdaad al want met een paar bommen doe je weinig. Nu helemaal niks meer en over een week.....
die kans is aanwezig jaquote:[..]
Geloof mij dat komt nooit.
Nee hoor. Ten eerste zijn ze al druk met Allah aanroepen vóór de klap. En ten tweede doet de cameraman echt zijn uiterste best om exact dat stukje van de horizon in beeld te brengen waar de klap gaat komen. En geen enkel teken van schrik als die klap komt, maar meteen Allah danken.quote:Op zondag 1 september 2013 16:27 schreef Nibb-it het volgende:
Kan ook zijn dat ze gewoon die bestaande fik aan het filmen waren. Ik weet het niet, versta ook niet wat ze zeggen.
Nee, dat is helemaal niet ironisch. En jouw lezing is ook niet juist. Maar ik ga hier niet een exposé houden over de Amerikaanse onafhankelijkheidsstrijd, met je welnemen.quote:Op zondag 1 september 2013 16:56 schreef Triggershot het volgende:
Lichtelijk ironisch dat je het daar over hebt icm met Assad? De Amerikaanse grondwet is in het leven groepen na dat de heersende autoriteiten op de knieën werden gedwongen en men een overging op een nieuwe soort regering, niet voort uit het oude, maar het waren de 'rebellen' die de door jou genoemde juweeltje na een bittere strijd hebben uitgeroepen.
Exact. Dat bedoel ik dus met 'deniability' waar ik het eerder over had. Waarbij HRW zo fout is als het maar zijn kan, met hun financiële injecties uit extreem bedenkelijke hoek.quote:Op zondag 1 september 2013 16:59 schreef Triggershot het volgende:
Human Rights Watch said "It is not known whether the Independent Omar al-Farouq Brigade operates within the command structure of the Free Syrian Army"
En Kerry kan het weten! Die heeft een fiets met een bel!quote:
Heej, ik ben enkel de boodschapper van het laatste nieuwsquote:Op zondag 1 september 2013 19:49 schreef Duizend-Bommen het volgende:
[..]
En Kerry kan het weten! Die heeft een fiets met een bel!
quote:Op zondag 1 september 2013 19:28 schreef sp3c het volgende:
gewoon knippen en plakken lijkt mij?
ik weet het niet want ik mag al heel lang door slotjes heenposten
verwacht idd niet dat ze voor gaan stemmenquote:Op zondag 1 september 2013 19:57 schreef PowerCode het volgende:
Het Congres zou zo maar tegen kunnen stemmen , senator republikein John Mcain heeft al aangeven tegen te stemmen terwijl hij zelf juist voor een grootschalige military actie is zoals een no fly zone.
Zelfs dat niet. Schuim te wit. Niemand had in zijn broek gepist. Hulpverleners werden niet ziek.quote:Op zondag 1 september 2013 19:01 schreef sp3c het volgende:
natuurlijk is er gifgas gebruikt, alles wijst daarop
Newt Grinrich ook al weet niet of hij nog in het congres zit maar zag op cnn dat hij ook tegen was.. ik weet wel heel veel zeker dat als hij president was geweest de Tomahawks al waren afgevuurt.. raar hypocriet zijn de republikeinen ook.quote:Op zondag 1 september 2013 19:58 schreef sp3c het volgende:
[..]
verwacht idd niet dat ze voor gaan stemmen
ook de Amerikanen zijn op een gegeven moment klaar met oorlogvoeren
Wat ik daarmee wil zeggen, is dat ene Colin Powell het ook zo mooi kon brengen.quote:Op zondag 1 september 2013 19:53 schreef DeToffifee het volgende:
Heej, ik ben enkel de boodschapper van het laatste nieuws
Dat jij er niet in wil geloven is een tweede.
http://sana.sy/eng/21/2013/09/01/500279.htmquote:President al-Assad: Syria is capable of confronting any external aggression
Damascus, (SANA)_President Bashar al-Assad said that Syria is capable of confronting any external aggression as it is facing a daily internal aggression by the armed terrorist groups, thanks to the steadfastness of the Syrian people and their support to the army.
http://sana.sy/eng/21/2013/09/01/500201.htmquote:Syria calls on UN, Security Council to shoulder responsibilities, prevent absurd use of force out of legitimacy
New York, (SANA)_ The Syrian government calls on the UN Secretary General to shoulder his responsibilities for preventing any aggression on Syria and pushing forward reaching a political solution to the crisis in Syria, Syria's permanent representative to the UN Dr. Bashar al-Jaafari, said.
"The Syrian government warned , more than a year ago, against the serious risks of the possibility of using chemical materials by the armed terrorist groups in Syria," al-Jaafari said.
Los van het gegeven dat niet meer dan 9 procent van de Amerikaanse bevolking een aanval op Syrië steunde, voordat bleek dat Engeland en Frankrijk niet mee deden, en de enige partners van de VS die nog over blijven Turkije, Saoedi Arabië en Qatar zijn, heb ik zomaar het idee dat ze zelfs in de kringen die rond het Witte Huis schurken hun twijfels beginnen te krijgen over de werkelijke daders.quote:Op zondag 1 september 2013 19:58 schreef sp3c het volgende:
verwacht idd niet dat ze voor gaan stemmen
ook de Amerikanen zijn op een gegeven moment klaar met oorlogvoeren
Of de eerste winnaar van de Nobelprijs voor vrede die ook nog eens een oorlog start. Dat ia toch wel een kicken verwijzing in de aanstaande geschiedenisboekjes, enorm uniek ookquote:Op zondag 1 september 2013 20:07 schreef WammesWaggel het volgende:
Obama zou nu juist de geschiedenis in kunnen gaan als een Amerikaanse president die zich gaat inhouden.
Grappig: 'Joining Al Qaida, or hiding in Turkije'. Die scheiding was er volgens mij al vanaf het begin. Of je vócht, en dan was je Al Qaida. Of je was 'woordvoerder', en dan zat je in Turkije.quote:
quote:'Britten ook in toekomst niet naar Syrië' - Buitenland | Het laatste buitenlandse nieuws leest u op Telegraaf.nl [buitenland]
Het Verenigd Koninkrijk zal geen militaire actie ondernemen als er nieuwe aanvallen met chemische wapens in Syrië plaatsvinden. De Britten hebben elke militaire steun aan ingrijpen in Syrië uitgesloten. Dat heeft minister William Hague van Buitenlandse Zaken gezegd, meldde The Guardian.
De Amerikanen kunnen bij een militaire interventie alleen rekenen op diplomatieke steun, liet Hague weten. „Het parlement heeft gesproken. Het is volgens mij niet realistisch om elke week naar het parlement te gaan met dezelfde vraag waarop al nee is geantwoord”, aldus Hague in een interview met Sky News.
Het Britse parlement heeft donderdag tegen een motie gestemd waarin de regering het parlement vroeg om in beginsel in te stemmen met militair ingrijpen in Syrië.
Hague krijgt bijval van minister George Osborne van Financiële en Economische Zaken. Hij was voorstander van militair ingrijpen. „De conservatieven en liberaal-democraten in het parlement die ons niet steunden zijn zeer sceptisch over militaire betrokkenheid”, zei Osborne tegen de BBC. „Ik denk niet dat een VN-rapport, of wat dan ook, verschil zal maken.”
De Amerikaanse president Barack Obama heeft zaterdagavond een wetsvoorstel naar het Congres gestuurd, waarin hij formeel om toestemming vraagt om Syrië te mogen aanvallen. Obama wil met een beperkte militaire actie voorkomen dat de Syrische regering opnieuw een aanval met chemische wapens uitvoert..
Bron: www.telegraaf.nl
Of dat echt leuk is, weet ik niet.quote:
http://thehowardbealeshow(...)ct-in-and-country-ofquote:A beginner’s guide to the conflict in (and country of) Syria.
http://www.haaretz.com/mobile/1.544753quote:Obama informed Netanyahu prior to speech of plans to delay Syria strike
Israeli officials say that the Obama telephoned Netanyahu as part of effort to coordinate both states' next moves regarding Syria.
Je hebt ook wel een IQ van een bezemsteel als je dat sinds Afghanistan en Irak nog niet doorhadquote:
mooi, net nog van een brandende autoband, dus gaat wat vooruitquote:Op zondag 1 september 2013 20:49 schreef DSVM het volgende:
[..]
Je hebt ook wel een IQ van een bezemsteel als je dat sinds Afghanistan en Irak nog niet doorhad
Hoe kom je erbij dat Frankrijk niet mee wilt doen ? Frankrijk is voorstander van interventie en zal meedoen met een eventuele aanval van Amerika.quote:Op zondag 1 september 2013 20:25 schreef Duizend-Bommen het volgende:
[..]
Los van het gegeven dat niet meer dan 9 procent van de Amerikaanse bevolking een aanval op Syrië steunde, voordat bleek dat Engeland en Frankrijk niet mee deden, en de enige partners van de VS die nog over blijven Turkije, Saoedi Arabië en Qatar zijn, heb ik zomaar het idee dat ze zelfs in de kringen die rond het Witte Huis schurken hun twijfels beginnen te krijgen over de werkelijke daders.
Reken niet op Kerry. Die lust wel pap van wat de Assad's serveren:quote:Op zondag 1 september 2013 20:39 schreef De_Ilias het volgende:
Als Obama niet zal ingrijpen dan moet men ook niet meer opkijken als er steeds meer jongeren vanuit andere landen zich toevoegen aan de rebellie.
Ook echt niemand die die kaart goed krijgtquote:Op zondag 1 september 2013 20:42 schreef -jos- het volgende:
Deze is hier vast al eens gepost:
[..]
http://thehowardbealeshow(...)ct-in-and-country-of
[ afbeelding ]
[..]
http://www.haaretz.com/mobile/1.544753
Los van het gegeven dat ook in Frankrijk een meerderheid inmiddels tegen is, zal dit het enthousiasme ook niet echt aanwakkeren:quote:Op zondag 1 september 2013 20:51 schreef PowerCode het volgende:
Hoe kom je erbij dat Frankrijk niet mee wilt doen ? Frankrijk is voorstander van interventie en zal meedoen met een eventuele aanval van Amerika.
quote:De Amerikaanse inlichtingendienst NSA heeft het Franse ministerie van Buitenlandse Zaken bespioneerd.
Dat meldde het Duitse tijdschrift Der Spiegel zondag op basis van geheime documenten van de dienst.
De NSA zou het vooral gemikt hebben op het computernetwerk dat de Franse ambassades en de consulaten met het ministerie verbindt. Bij computers van de vertegenwoordigers in Washington en bij de Verenigde Naties zou heimelijk software zijn geïnstalleerd. Van computers in New York werden screenshots verzameld.
Hoezo?quote:Op zondag 1 september 2013 20:31 schreef Duizend-Bommen het volgende:
[..]
Of dat echt leuk is, weet ik niet.
Ik ben niet anti-Amerikaans. Alleen niet zo ingenomen met die imperialistische agenda, en de hufterige wijze waarop Amerikaanse banken hun klanten hebben besodemieterd in de aanloop naar de Grote Recessie, waardoor onze banken, verzekeraars, pensioenfondsen en sommige landen nu semi-permanent aan het infuus van de Europese belastingbetaler liggen.quote:
Ik vrees dat het voor ons al te laat is.quote:Op zondag 1 september 2013 22:06 schreef Duizend-Bommen het volgende:
[..]
Ik ben niet anti-Amerikaans. Alleen niet zo ingenomen met die imperialistische agenda, en de hufterige wijze waarop Amerikaanse banken hun klanten hebben besodemieterd in de aanloop naar de Grote Recessie, waardoor onze banken, verzekeraars, pensioenfondsen en sommige landen nu semi-permanent aan het infuus van de Europese belastingbetaler liggen.
Het is tragisch voor 'John en Jane Doe' dat het politieke systeem hen heeft opgezadeld met de keuze tussen twee kandidaten voor het presidentschap die alleen cosmetisch verschillen. En dat de media daar zo ernstig gecorrumpeerd zijn door de commerciële belangen, dat ze dat spelletje jaar in, jaar uit, meespelen. (Het gaat 'hier' trouwens ook die kant op!)
Als we niet oppassen, verkwanselen we de erfenis van eeuwen keihard werken!
Ja echt, z'n hele land naar de tering door een burgeroorlog.quote:
Gelukkig heeft niemand in dat land wapens, anders zou het heibel zijn!quote:Op zondag 1 september 2013 22:18 schreef waht het volgende:
[..]
Ja echt, z'n hele land naar de tering door een burgeroorlog.
Nee, wacht.
Touché.quote:Op zondag 1 september 2013 22:27 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Gelukkig heeft niemand in dat land wapens, anders zou het heibel zijn!
Oh wait
Wat is dit nu weer voor reactie?quote:Op zondag 1 september 2013 22:18 schreef waht het volgende:
[..]
Ja echt, z'n hele land naar de tering door een burgeroorlog.
Nee, wacht.
Interesseert me weinig. Hij zit in z'n tweede termijn en kan doen waar hij zin in heeft, mits het Congres mee gaat. Als een bepaald land of bepaalde groepering hierna denkt Obama te kunnen uitdagen moeten ze het vooral doen.quote:Op zondag 1 september 2013 22:47 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Wat is dit nu weer voor reactie?
Dit is gewoon slecht voor het imago van Obama. Eerst grote bek en je nu weer terugtrekken.
Jij bent nogal pro-VS he?quote:Op zondag 1 september 2013 22:52 schreef waht het volgende:
[..]
Interesseert me weinig. Hij zit in z'n tweede termijn en kan doen waar hij zin in heeft, mits het Congres mee gaat. Als een bepaald land of bepaalde groepering hierna denkt Obama te kunnen uitdagen moeten ze het vooral doen.
Zeker, maar ook pro-Assad, pro-Poetin, pro-KSA en pro-Israël.quote:
Ja ,want een nederlaag bestaat alleen in een oorlog? Niet op politiek niveau ofzoquote:Op zondag 1 september 2013 22:18 schreef waht het volgende:
[..]
Ja echt, z'n hele land naar de tering door een burgeroorlog.
Nee, wacht.
Graag meer van dit soort nederlagen die goed zijn voor de VS.quote:Op zondag 1 september 2013 22:56 schreef DSVM het volgende:
[..]
Ja ,want een nederlaag bestaat alleen in een oorlog? Niet op politiek niveau ofzo
komtiedan:quote:Op zondag 1 september 2013 23:06 schreef waht het volgende:
[..]
Graag meer van dit soort nederlagen die goed zijn voor de VS.
Was het maar verrassend als het waar is/wasquote:Op zondag 1 september 2013 23:22 schreef b4kl4p het volgende:
[..]
komtiedan:
http://hackersnewsbulleti(...)nel-mail-hacked.html
EXCLUSIVE: Pentagon may be involved in chemical attack in Syria, US intelligence colonel hacked mail reflect
Wat de irrelevantie van de politieke nederlaag aangeeft als het waar is en ook als het niet waar is.quote:Op zondag 1 september 2013 23:22 schreef b4kl4p het volgende:
[..]
komtiedan:
http://hackersnewsbulleti(...)nel-mail-hacked.html
EXCLUSIVE: Pentagon may be involved in chemical attack in Syria, US intelligence colonel hacked mail reflect
http://www.globalresearch(...)rian-chemical-attackquote:Did the White House Help Plan the Syrian Chemical Attack?
By Global Research News
There is a growing volume of new evidence from numerous sources in the Middle East — mostly affiliated with the Syrian opposition and its sponsors and supporters — which makes a very strong case, based on solid circumstantial evidence, that the August 21, 2013, chemical strike in the Damascus suburbs was indeed a pre-meditated provocation by the Syrian opposition.
....
Several Syrian leaders, many of whom are not Bashar al-Assad supporters and are even his sworn enemies, are now convinced that the Syrian opposition is responsible for the August 21, 2013, chemical attack in the Damascus area in order to provoke the US and the allies into bombing Assad’s Syria. Most explicit and eloquent is Saleh Muslim, the head of the Kurdish Democratic Union Party (PYD) which has been fighting the Syrian Government. Muslim doubts Assad would have used chemical weapons when he was winning the civil war.
http://www.globalresearch(...)-syria-based-on-liesquote:US on Brink of Launching War against Syria based on Lies
http://www.globalresearch(...)avy-deployed/5347576quote:US State Terror Targets Syria: Air Power, Navy Deployed
http://www.globalresearch(...)the-vote-in-congressquote:Obama Will Launch a Huge Propaganda Blitz — and May Attack Syria Even If He Loses the Vote in Congress
Dit soort komedie is altijd welkom. Net zoals die pipo's van het Iraanse regime met hun hilarische grootspraak.quote:Op zondag 1 september 2013 23:59 schreef arjan1212 het volgende:
Assad: Syrië kan elke buitenlandse aanval aan
Onze media maken er komedie van ja. In de titel mist namelijk het essentiele woord 'confronteren':quote:Op maandag 2 september 2013 00:16 schreef waht het volgende:
[..]
Dit soort komedie is altijd welkom. Net zoals die pipo's van het Iraanse regime met hun hilarische grootspraak.
http://sana.sy/eng/21/2013/09/01/500279.htmquote:President al-Assad: Syria is capable of confronting any external aggression
quote:Liz Sly @LizSly 4m
Fwiw, the LCC reports 118 deaths in Syria today, 424 points of shelling, 34 airstrikes. Excludes regime casualties. A pretty typical day
http://sana.sy/eng/21/2013/09/01/500363.htmquote:In rejection of US aggression on Syria, "Over Our Bodies" campaign launched in Damascus
http://sana.sy/eng/21/2013/09/01/500336.htmquote:Al-Baath Party: US threat of waging aggression against Syria a crude violation of international law
http://sana.sy/eng/21/2013/09/01/500277.htmquote:Two citizens wounded by terrorists' shells on al-Abbasyeen area in Damascus
Iran is veel sterker dan Syrië, heeft een eigen wapenindustrie en heeft haar krijgsmacht niet getraind aan de hand van Soviet handleidingen uit WW2. Als je kijkt naar de professionaliteit en competenties van Hezbollah dan leer je dat een grondinvasie van Iran een hel zal worden.quote:Op maandag 2 september 2013 00:16 schreef waht het volgende:
[..]
Dit soort komedie is altijd welkom. Net zoals die pipo's van het Iraanse regime met hun hilarische grootspraak.
Wat kunnen Iran en Hezbollah dan goed wat Syrie niet kan?quote:Op maandag 2 september 2013 00:32 schreef IPA35 het volgende:
[..] heeft haar krijgsmacht niet getraind aan de hand van Soviet handleidingen uit WW2. Als je kijkt naar de professionaliteit en competenties van Hezbollah dan leer je dat een grondinvasie van Iran een hel zal worden.
Een invasie van een land waar de meerderheid van de bevolking het regime al lang niet meer steunt is wel het domste dat je kan doen.quote:Op maandag 2 september 2013 00:32 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Iran is veel sterker dan Syrië, heeft een eigen wapenindustrie en heeft haar krijgsmacht niet getraind aan de hand van Soviet handleidingen uit WW2. Als je kijkt naar de professionaliteit en competenties van Hezbollah dan leer je dat een grondinvasie van Iran een hel zal worden.
http://www.haaretz.com/bl(...)ria.premium-1.519172quote:Chemical weapons used in Syria may have been an Israeli “false flag” operation aimed at implicating Bashar Assad’s regime
Former Bush administration official: Israel may be behind use of chemical arms in Syria
Lawrence Wilkerson, former chief of staff to Secretary of State Colin Powell, says Israel may have conducted 'false flag' operation. Describes its government as inept and Netanyahu as 'clueless.'
Heb het plaatje even verbeterd, wat de westerse media kan kan ik ook andersom namelijk.quote:Op zondag 1 september 2013 23:59 schreef arjan1212 het volgende:
Assad: Syrië kan elke buitenlandse aanval aan
DAMASCUS -
Een militaire interventie van de Verenigde Staten in Syrië zal „de Syrische principes” niet veranderen en „het gevecht tegen terrorisme” geen halt toeroepen. Dat zei president Bashir al-Assad van Syrië zondag op de staatstelevisie.
„Syrië is in staat elke externe agressiviteit te confronteren”, aldus Assad.
http://www.telegraaf.nl/b(...)ke_aanval_aan__.html
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 2 september 2013 00:36 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Heb het plaatje even verbeterd, wat de westerse media kan kan ik ook andersom namelijk.
[ afbeelding ]
Iraniërs zijn zeer nationalistisch en staan absoluut niet open voor buitenlandse agressie met het oog op regime change.quote:Op maandag 2 september 2013 00:35 schreef remlof het volgende:
[..]
Een invasie van een land waar de meerderheid van de bevolking het regime al lang niet meer steunt is wel het domste dat je kan doen.
Nog een goeie reden om het niet te doen.quote:Op maandag 2 september 2013 00:38 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Iraniërs zijn zeer nationalistisch en staan absoluut niet open voor buitenlandse agressie met het oog op regime change.
Het Syrische leger is slechter getraind (hoewel grote delen van het Iraanse leger dit ook zullen zijn) en uitgerust met verouderd spul. Iran ook maar zij zijn zeer actief in het verbeteren en namaken van deze oudere spullen en ontwikkelen ook nieuw spul.quote:Op maandag 2 september 2013 00:34 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Wat kunnen Iran en Hezbollah dan goed wat Syrie niet kan?
quote:Op maandag 2 september 2013 00:36 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Heb het plaatje even verbeterd, wat de westerse media kan kan ik ook andersom namelijk.
[ afbeelding ]
Absoluut, Iran is niet te veroveren. Maar ik doelde op de aanhoudende uitspraken over het wegvagen van Israël.quote:Op maandag 2 september 2013 00:32 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Iran is veel sterker dan Syrië, heeft een eigen wapenindustrie en heeft haar krijgsmacht niet getraind aan de hand van Soviet handleidingen uit WW2. Als je kijkt naar de professionaliteit en competenties van Hezbollah dan leer je dat een grondinvasie van Iran een hel zal worden.
Dat laatste is sowieso een goed idee.quote:Op maandag 2 september 2013 00:44 schreef waht het volgende:
[..]
Absoluut, Iran is niet te veroveren. Maar ik doelde op de aanhoudende uitspraken over het wegvagen van Israël.
DAT gaat problematisch worden.quote:Op maandag 2 september 2013 00:44 schreef waht het volgende:
[..]
Absoluut, Iran is niet te veroveren. Maar ik doelde op de aanhoudende uitspraken over het wegvagen van Israël.
Had liever een grotere foto gezien van de landkaart van Syrie dan de gezicht van Bashar.quote:Op zondag 1 september 2013 17:33 schreef Djibril het volgende:
[ afbeelding ] [ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
Why Syria is so complicated...
Vorige delen:
http://forum.fok.nl/topicchain/377
Streams:
Al Arabiya - Al Jazeera Arabic - Al Jazeera English - BBC Arabic - CBS News - CNN - Euronews - Fox News
Sky News - CPS: meerdere streams op één pagina - Twitter
LiveBlogs
Nu.nl - Volkskrant - Reuters - Guardian - Middle East Live - Al Jazeera - Haaretz
Zie ook:
Hoe beoordeel je bronnen?
Burgeroorlog in Syrië - Wikipedia
[ afbeelding ]
Game on!
quote:Op maandag 2 september 2013 00:53 schreef rakotto het volgende:
[..]
Had liever een grotere foto gezien van de landkaart van Syrie dan de gezicht van Bashar.
quote:Consider this: Mr. Obama made his dramatic Rose Garden statement on Saturday — then headed to the golf course. Congress has no plans to cut short its 30-day vacation, and the president did not call lawmakers back. So much for urgency.
Read more: http://www.washingtontime(...)e-war/#ixzz2dgbvC2oR
Follow us: @washtimes on Twitter
Hahahaa, dat laat toch wel mooi zien dat dit voor die politici allemaal een spelletje is.quote:
http://www.nu.nl/buitenla(...)-richting-syrie.htmlquote:merikaanse schepen richting Syrië
Het Amerikaanse vliegdekschip USS Nimitz is met vijf escortschepen onderweg naar de Rode Zee. Daar kunnen ze doorsteken naar de Middellandse Zee waar ze zouden kunnen bijdragen aan een eventuele aanval op Syrië.
De vn heeft al sarin ontdekt in het bloed van hulpdiensten. Het tijdklok probleem lag aan youtube dat de eerste videos in de nacht nog als een dag eerder hadden geregistreerd. M.a.w. er zitten veel onwaarheden in je verhaal.quote:Op zondag 1 september 2013 20:09 schreef Duizend-Bommen het volgende:
[..]
Zelfs dat niet. Schuim te wit. Niemand had in zijn broek gepist. Hulpverleners werden niet ziek.
Ik citeer maar gewoon wat Alexander Coker zei in een interview met NRC. En hij had het er nog niet over, dat de eerste meldingen over een gifgas-aanval van de 'rebellen' binnen kwamen vóór die had plaatsgevonden. (Wellicht 'rebellen' uit een land met een andere tijdszone? Vergeten hun klokje gelijk te zetten, toen ze in Syrië aankwamen?)
Dan is er nog onduidelijkheid over de aard van de stoffen. Kunnen 'gewoon' landbouw-chemicaliën zijn geweest, die 'rebellen' eerder hebben ingezet. Wat het uiteindelijk lastig zal maken om te spreken over 'gifgas' als dat het scenario blijkt te zijn.
Maar zelfs ALS het sarin was, is het heel goed mogelijk dat het uit de Libische voorraden richting Syrië verscheept is. Of speciaal voor 'onze rebellen' in Georgië is vervaardigd. Want het wemelt inmiddels van de geruchten EN bewijzen, dat 'onze rebellen' driftig chemicaliën verzamelden.
Fout. De monsters van de VN zitten nog in het laboraroium.quote:Op maandag 2 september 2013 08:12 schreef firefly3 het volgende:
[..]
De vn heeft al sarin ontdekt in het bloed van hulpdiensten. Het tijdklok probleem lag aan youtube dat de eerste videos in de nacht nog als een dag eerder hadden geregistreerd. M.a.w. er zitten veel onwaarheden in je verhaal.
Nog meer troep dat al lang gedebunked is. Aluhoedjequote:Op zondag 1 september 2013 23:22 schreef b4kl4p het volgende:
[..]
komtiedan:
http://hackersnewsbulleti(...)nel-mail-hacked.html
EXCLUSIVE: Pentagon may be involved in chemical attack in Syria, US intelligence colonel hacked mail reflect
Oh ja. De vs hadden al proefmonsters genomen. Ik geloof hun wel en ben niet zo'n aluhoedje.quote:Op maandag 2 september 2013 08:15 schreef -jos- het volgende:
[..]
Fout. De monsters van de VN zitten nog in het laboraroium.
De VS heeft gezegd dat uit eigen onderzoek sarin is gevonden.
Het tijdklok probleem ligt inderdaad aan YouTube.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |